Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Blood Mage
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 28/02/2007 :  15:50:11  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote

Vanguard Build 1758 BMG

- Blood Mage – Ritual of Awakening now lasts for 5 minutes, instead of 2 minutes.
- Blood Mage – Strip Enchantment II, III, and IV have been added to trainers.
- Blood Mage – Strip Enchantment has increased in effectiveness.
- Blood Mage – Quickening Symbiote now requires a quickening symbiote to cast instead of a renewing one.
- Blood Mage – Conducive Symbiote is now removed when another symbiote is cast over it.
- Blood Mage – Quickening Jolt no longer requires a symbiote to cast.
- Blood Mage – You now have to stay in your forms for at least 2 seconds before you can switch out of it.
- Blood Mage - Removed incorrect text on Focus of Gelenia and Sanguine Focus. Both were claiming to produce effects over time which were not actually occurring.
- Blood Mage - Despoil should now display its animation properly.
- Blood Mage – Severing Ritual has gotten a face lift. It now has a damage over time component and costs only 3 blood union.
- Blood Mage – New ability line Translucence has been added to the blood mage at level 10.
- Blood Mage – The Severing Ritual ability line has had its particle effects adjusted.
- Blood Mage – Blood Feast is now group and lasts 15 minutes.


Znacne kontroverzni BMG update - viz. ruzna fora. Nekdo si mysli, ze se jedna o neprimy nerf, nekdo je nadseny. Ja se radim spise do te druhe skupiny.


- Blood Mage – Ritual of Awakening now lasts for 5 minutes, instead of 2 minutes.

Level 34 self spell haste buff. Stoji nula many, vyzaduje a zkonzumuje 2 blood unity. Skvela vec, drive kvuli 2 minutam docela zahul, 5 minut je rozhodne parada.



- Blood Mage – Strip Enchantment II, III, and IV have been added to trainers.
- Blood Mage – Strip Enchantment has increased in effectiveness.

Hrozny kecy. Stripovani buffu nefungovalo temer z 99 procent. Ted by melo fungovat korektne a melo by stahovat temer vsechny buffy. Nemam informace o dalsich verzich (II, III ...), ale vypada to, ze bude stripovat vic nez jeden.



- Blood Mage – Quickening Symbiote now requires a quickening symbiote to cast instead of a renewing one.

Vzhledem k tomu, ze u BMG nefunguje odhadem tak 30 procent abilit, tak je od nich hezke, ze alespon Quick symbiote odted zere spravne cervy ...



- Blood Mage - Removed incorrect text on Focus of Gelenia and Sanguine Focus. Both were claiming to produce effects over time which were not actually occurring.

Heh ... Misto toho, aby stance zprovoznili tak je misto toho nerfnou. Uz v close bete jsem reportoval, ze Gelenia necuruje poisony a disease ... hmm ....



- Blood Mage – Severing Ritual has gotten a face lift. It now has a damage over time component and costs only 3 blood union.

Uz se nebude setrit na dorazeni. 4 bu bylo prilis pro tankovaci bmg. Prijemna zmena. Ovsem ty dot componenty na vsech Blood Mage spellech uz mi trosku vadej - kdyz se vsechno kazi tak neni mozne diky milionum dotu pouzit root.



- Blood Mage – Blood Feast is now group and lasts 15 minutes.

No slava. Diky Blood Feast abilite jsem u mmorpg mesic nepil pivo. Musel jsem totiz cca kazdych osm minut preblafnout kazdeho v grupe .... Dnes si koupim krabici gambacu ...

(nekdo je sice nasrany, pac blood feast exploitoval - nahazel ho na desitky hracu a nechal se healovat .



- Blood Mage – You now have to stay in your forms for at least 2 seconds before you can switch out of it.

Tohle jsem cekal uz od doby kdy zavedli timer na stance u clerica. 2 vteriny je ok.



Finale>


- Blood Mage – New ability line Translucence has been added to the blood mage at level 10.


Blood Magove maji INVISIBILITY (short self).

Pro pvp bmg, kteří museli chodit kanalama, krovim a vubec nemohli do civilizace bez rizika utoku je to proste bomba ... !!!!!

Edited by - VT on 28/02/2007 15:51:30

fedaikin
New Member

380 Posts

Posted - 28/02/2007 :  16:30:01  Show Profile Send fedaikin a Private Message  Reply with Quote
hmm, ty stance a nemoznost hazet bloodfeast na vsechny v okoli me mrzi ... jsem zvedav, jestli se to bude moct davat alespon na pety
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/03/2007 :  00:55:45  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
1765

Netrvalo to ani close a open betu a mesic produkce a Sigil opravil heal classu heal stanci .... :)

- Blood Mage - Sanguine Focus now grants regeneration, no longer reduces heal effectiveness on the blood mage, and increases mitigation correctly.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/03/2007 :  21:44:29  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
pekny :-) jen ten blood feast.. ted sem 2 dny nehral tak uz si to presne nepamatuju.. ten delal co? delil damage mezi tanka a BMG ne? to mi neprislo moc vyuzitelny, kdyz nejvetsi lecici kouzla mam na ostatni a ne na sebe..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/03/2007 :  00:53:58  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

pekny :-) jen ten blood feast.. ted sem 2 dny nehral tak uz si to presne nepamatuju.. ten delal co? delil damage mezi tanka a BMG ne?



Blood Feast

Allows you to gain 10% of the damage of an ally in health.
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 06/03/2007 :  03:28:37  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych se zeptat na par veci ohledne BM:

1)
Mortal Calling
This spell summons a group mate to your side. The call's distance is restricted, and you can only call in certain areas.

-Jak to funguje? Jeste si mi nepodarilo prijit na zpusob jak to spustit. Ozivuje to mrtvoly nebo summoni pety?

2)
Strip Enchantment
Strips 1 positive effect from your opponent.
-Mam tomu rozumet, tak, že to sebere protivnikovi buff?

3)
Plated Symbiote I
-Nemuzu prijit co pouzit za spell pred harvestem na organy, abych vytezil ty svaly co potrebuju na tohoto Symbionta.

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 06/03/2007 :  08:27:27  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel

Chtel bych se zeptat na par veci ohledne BM:

1)
Mortal Calling
This spell summons a group mate to your side. The call's distance is restricted, and you can only call in certain areas.

-Jak to funguje? Jeste si mi nepodarilo prijit na zpusob jak to spustit. Ozivuje to mrtvoly nebo summoni pety?

2)
Strip Enchantment
Strips 1 positive effect from your opponent.
-Mam tomu rozumet, tak, že to sebere protivnikovi buff?

3)
Plated Symbiote I
-Nemuzu prijit co pouzit za spell pred harvestem na organy, abych vytezil ty svaly co potrebuju na tohoto Symbionta.




ad 1. EQ2 Call of Heroes.... nic vic netřeba dodávat :) ale funguje pokud vím jenom v některých místech, převážně dungeonech.

ad 2. přesně tak, mělo by sundat jeden pozitivní buff z protivníka. Jestli to konkrétně u BM funguje nevím.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/03/2007 :  09:47:54  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Bleh, litame sem tam, sem tam. Close beta, open beta, produkce - hp nahoru, dolu, nahoru ....


Test note:
- Blood Mage - Bloodmage hit point factor has been increased bringing them much closer to the hit point levels of other healer classes. Previously, their hit points were more like those of a pure caster.
Go to Top of Page

fedaikin
New Member

380 Posts

Posted - 06/03/2007 :  11:29:07  Show Profile Send fedaikin a Private Message  Reply with Quote
1)Mortal Calling - skutečně coh, a skutečně funguje jen v dungach

2)Strip Enchantment - ano, sebere to nějaký buff z protivnika, velmi uspěšně jsem to používal na sundavání Flame DMG shieldu - nicméně občas to funguje dost zvláštně

3)Plated Symbiote I - skoncil jsem na lvl 25, takže tam jsem harvestil 3 orgány - první dva byly přes ty dvě dotky (jmeno si uz napamatuji) a svaly ti da root, tzn. ze si tu nohu musi urvat - docela blbe se to harvesti v grupe, kdyz ti kazdej dispeluje root, takze si musis kricet

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/03/2007 :  12:24:56  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel
Mortal Calling
This spell summons a group mate to your side. The call's distance is restricted, and you can only call in certain areas.

-Jak to funguje? Jeste si mi nepodarilo prijit na zpusob jak to spustit. Ozivuje to mrtvoly nebo summoni pety?



Daji se tim pritahnout hraci (z grupy). Ovsem funguje to vetsinou jenom v dungeonech, v outdoorech minimalne.


quote:

Strip Enchantment
Strips 1 positive effect from your opponent.
-Mam tomu rozumet, tak, že to sebere protivnikovi buff?



V novem patchi pry doslo k improvnuti (strip zacal fungovat ...). Ma to stripnout jeden buff z ofenzivniho targetu. Vyssi verze Strip Enchantmentu bohuzel sundavaji take jenom jeden buff.

Ovsem ne kazdy "pozitivni buff" je ve skutecnosti "buff", ktery Strip Enchantment dokaze sundat. Bohuzel.

quote:

Plated Symbiote I
-Nemuzu prijit co pouzit za spell pred harvestem na organy, abych vytezil ty svaly co potrebuju na tohoto Symbionta.




Plated Symbiote:
1x Vial of Blood (Siphon Blood abilita)
1x Twitching Muscle


Harvest organu:
Union of Blood (DOT) - Still Beating Heart
Bursting Cyst nebo Exploding Cyst (DD) - Quiverying Brain
Constrict (Root) - Twitching Muscle



Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 06/03/2007 :  12:58:24  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Diky, to jsem potreboval vedet. S tim CoH me to melo hned napadnout, ale nejak mi to nesedelo k BM :)

BTW ten GU bude na EU serverech az zitra?

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 06/03/2007 :  14:04:01  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Ten CoH mají všichni healeři, každému se to jmenuje jinak. Jiné classy nic podobného nemají.

Ten update celkově posunuly o jeden den. Nezapomeň, je jeden client bez rozlišení serverů aka EQ2 a proto když bude nějaký update tak bude vždy ve stejnou dobu pro všechny.... tj. měl by být zítra od 14 hod našeho času.
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 09/03/2007 :  10:05:25  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Jak rozdelujete body pro BM? Davata neco i do con nebo dex?

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/03/2007 :  10:20:20  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Primarne do INT a WIS, sekundarne do VIT.
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 09/03/2007 :  12:31:07  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Primarne do INT a WIS, sekundarne do VIT.



TOhle je, ale spis ofensivni BM na pvp :) Me by zajimalo neco na grp do pve :)

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/03/2007 :  12:35:20  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel

quote:
Originally posted by Van Tassel

Primarne do INT a WIS, sekundarne do VIT.



TOhle je, ale spis ofensivni BM na pvp :) Me by zajimalo neco na grp do pve :)



Procpak myslis, ze je to pvp offenzivni? Do offenzivniho pvp by naopak bylo mozna lepsi INT,WIS,CON.

INT,WIS,VIT je super jak do pvp tak do pve.
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 09/03/2007 :  13:26:02  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Zalezi na stylu hrani u BM. Pokud chces prevazne hrat v grupe a byt jenom healer s trochou dmg, tak bych sel wis, vit, int . Ale dmg tim bude opravdu trpet.


Nekteri shamani napr. jedou taky int jako primarni stat , ale jsou to z 99 % jen ti co maji patrona fenixe. Po rozhovoru s jednim samanem , ktery je specnuty na primarni int mi to prijde i jako dobra volba pro BM, ale VT bude urcite vedet viic, jaky je pomer dmg s a bez int.


Jenom podotknu, ze ten shaman se pote dokazal vyrovnat skoro i magum v dmg . A stejne tak shaman specnuty na silu, dex a s patronem vlka se dokaze priblizit dps mellerum.

Takze zalezi na stylu tveho hrani a co presne chces od BM nebo ostatnich healeru
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/03/2007 :  13:43:40  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

Zalezi na stylu hrani u BM. Pokud chces prevazne hrat v grupe a byt jenom healer s trochou dmg, tak bych sel wis, vit, int . Ale dmg tim bude opravdu trpet.



Blood Mage healuje z 99 procent pres damage, tedy pres INT. VIT je fajn pouze na emergency healy (dam tak jeden za 1 hodinu), ci na silny bezmanovy HoT.

Healovani pres damage ma jednu velkou vyhodu - vytvari minimalni agro (musis samozrejme strilet do targetu pod assistem mt). Je to tak, ze heal cast EW nevytvari vubec zadny hate.




quote:

Takze zalezi na stylu tveho hrani a co presne chces od BM nebo ostatnich healeru



Obavam se, ze neco jako styl hrani u BMG neexistuje. Pokud chces pouze ciste healovat mackanim single healu tak BMG neni ten spravny class - musi vygenerovat bu, aby healy byly na stejne urovni jako u clerica ci shamana, je v clothu atd.

Takze plati, ze jenom kamikadze Blood Mage bude healovat grupu single healama.
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 09/03/2007 :  14:57:02  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Takze pro group blood mage nema constituce cenu ani na resisty?

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 09/03/2007 :  15:07:49  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Racial Attribute Increases Per Level
Staty........................|Str|Con|Dex|Vit|Int|Wis|
Automaticky..................| 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
High Elf.....................| . | . | . | . | . | 2 |
Blood Mage...................| . | . | . | . | 1 | 1 |
Já dám každý level...........| . | . | . | 3 | 4 | 3 |

Pochopil jsem ty body správně? Co říkaté na toto rozdělení?

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/03/2007 :  15:37:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel

Takze pro group blood mage nema constituce cenu ani na resisty?



Aby jsi body v CON nejak pocitil tak by jsi ji musel capovat. Nejake drobne pts se nevyplati imho do CON davat.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/03/2007 :  15:41:47  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel

Racial Attribute Increases Per Level
Staty........................|Str|Con|Dex|Vit|Int|Wis|
Automaticky..................| 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
High Elf.....................| . | . | . | . | . | 2 |
Blood Mage...................| . | . | . | . | 1 | 1 |
Já dám každý level...........| . | . | . | 3 | 4 | 3 |

Pochopil jsem ty body správně? Co říkaté na toto rozdělení?


Automaticky uz to u rasynerozdeluje a aktuali rozdeleni pro HE je: 3 WIS, 1 INT, takze ve tvem pripade

Staty........................|Str|Con|Dex|Vit|Int|Wis|
Automaticky..................| 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
High Elf.....................| . | . | . | . | 1 | 3 |
Já dám každý level...........| . | . | . | x | x | x | (zbyva celkem deset, max 4 do jedne u HE, takze typicky do primarnich 4, do sekundarni 2)

Zdroj: http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=21400&REPLY_ID=451737

Nevsiml jsem si, ze by to od te doby menili.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 09/03/2007 15:42:30
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/03/2007 :  00:50:07  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hm asi sem moc lowlev /19/ ale jako BM zatim lecim grupu zejmena single healama.. nejcasteji tim slabsim.. s tim ze jen kdyz sou vazne problemy tak blood giftem kterej se vyplati rekl bych mana/vyhealovany hp nejvic.. ale samo muze strhnout pozornost... jenze kdyz ty pumpovaci healy co sajou hp z moba do hrace mi prijdou i s 5ti bu celkem slaby...


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/03/2007 :  08:09:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hm asi sem moc lowlev /19/ ale jako BM zatim lecim grupu zejmena single healama.. nejcasteji tim slabsim.. s tim ze jen kdyz sou vazne problemy tak blood giftem kterej se vyplati rekl bych mana/vyhealovany hp nejvic.. ale samo muze strhnout pozornost... jenze kdyz ty pumpovaci healy co sajou hp z moba do hrace mi prijdou i s 5ti bu celkem slaby...



Despoilem ci EV muzu healnout (pri vymaxovane wis zvysuji sanci) za HOOODNEEE moc. Muj rekord je zatim heal za 7018 ( http://sweb.cz/Prodise/big_heal.JPG ).

Muzes totiz svymi lifedrainy critovat.


Porad je spamujes (samozrejme obcas je prolozit nejakym cystem, nebo si na zacatku buffnout BU dotem), tvoris damage jako jiny caster, ale zaroven u toho healujes. Nesmis cekat az ma ally 30 procent hp, to uz je velke riziko zvlast kdyz ti pak muze EV dvakrat po sobe mob rezistnout.

Popravde i ja na nizkych levelech healovat singlama, ale az v case jsem pochopil, ze tudy cesta pro BMG nevede. Staci jenom dobre assistovat a pak to fici jedna basen a s minimalnim rizikem (negenerujes svymi healy pres damage hate).

Edited by - VT on 10/03/2007 08:25:24
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/03/2007 :  16:43:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Aha tak jsem zjistil ze Despoil/EV musim pouzivat v damage stanci.. i kdyz ani tak neni nic moc..
Mam jit vic do vitality/wis nebo int/wis ? EV ma psano, ze zere XXX HP a da to yyy% health no a v damage stanci se tech xxxhp co to ma zrat promeni na xxx+100hp treba no a tim padem to vrati hraci vic hp, protoze to vraci PROCENTA = teoreticky na ty pumpy u BM by bylo nejlepsi jit do int/wis buildu. Mit co nejvetsi dmg a tim davat co nejvic HP. Navic se to hodi i do solo playe..


Taky jsem si vsiml ze uz opravili frenzied symbiote - dava +20dmg/hour..fakt hodne. Doufam ze opravi i plated symbiote ktere nebude vracet 20dmg/hour ale aspon 50 ;-D


[quote by vt]
- Blood Mage – Blood Feast is now group and lasts 15 minutes.

No slava. Diky Blood Feast abilite jsem u mmorpg mesic nepil pivo. Musel jsem totiz cca kazdych osm minut preblafnout kazdeho v grupe .... Dnes si koupim krabici gambacu ...

(nekdo je sice nasrany, pac blood feast exploitoval - nahazel ho na desitky hracu a nechal se healovat .
[/quote]
Tohle proste nechapu. Ja ten BLood Feast dam na tanka a stojim a cumim a nic. Nevidim ze bych dostal ani 1 hp a pritom jeho rezou jak kravu.


Dale k cemu jsou ty pakty. Treba ze tank dostane 85%dmg kdyz 220% dmg jde do ostatnich v parte = na nic.. akorat vic prace?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 26/03/2007 05:22:01
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/03/2007 :  08:38:56  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Nevím co dostane BM na 44 levelu ale určitě něco hodně silnýho.
V aréně sme BM 45 level nedali ve třech 40+ CLE/SOR/DRK - bezproblémů se uhealoval a utekl.
Setkal jsem se sním znovu venku před arénou a sundal mě za cca 3 sec. aniž bych měl šanci takovou damage uhealovat (damage nešla pod 800+) - byli jsme dva ještě Ranger a toho sundal taky.

V tomto duchu je celý topic o tom jak je BM gimp pro mě k pousmání a jen jasně podtrhuje, že hodnotit postavy před 50tým levelem nelze.


Noe

Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 26/03/2007 :  09:09:20  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
Ja jedu s BMG zatim body v tomto poradi wis/int/vit tzn maxuju wis s int a co zbyde do vit. Efektivita proti fialovym mobum je ale pak hodne slaba protoze jsou samej resist a vein se dost nevyplati. Uvidime jak to bude na raidech a tak pripadne se preorientuju int->vit ale drive jak na lvl 50 to asi neudelam.

Jinak co se tyka mobu tak 4dotaky ani nezkousim a rootuju-zdrham, 3 dotaka dam +2 levely, 2dotaky rekneme +4 levely. Nejde to samozrejme rici obecne nektere moby jsou tezsi(gnoll-ma stun a hazi na sebe nehorazne def buffy, zkousel jsem je sundavat ale stalo mne to moc many) a nektere zase lehci.

Jinak co se tyka zmen tak nejvice mne potesila invis.

O blood pactech se spekuluje dost ohledne raidu a tak si pockame a uvidime. Jinak osobne to taky nepouzivam no a duvod je ze v tom nevidim prinos a kdyz nahodou dostanu na sebe agro tak je problem protoze dostavam share jak od tanka tak nakladacku od moba a pak vazne nevim co driv, 6s demageshield(nefunguje ale na share a dotky pokud vim), healnout se, zacit spamovat deagro-prijde mi ze nefunguje, proste bmg je papirak a nemuze tankovat aniz by se neustale nehealoval. Urcite bych to nezapinal v groupe bez nejakeho mezzu kde to agro proste pri vetsim pulu na mne preleze.

Co se tyka toho dmg tak na lvl 34 jsme dostali quickening symbionta ktery umozni na 6s double demage(refresh 5m), coz asi nejvice oceni na pvp.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/03/2007 :  09:16:48  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Nevím co dostane BM na 44 levelu ale určitě něco hodně silnýho.
V aréně sme BM 45 level nedali ve třech 40+ CLE/SOR/DRK - bezproblémů se uhealoval a utekl.
Setkal jsem se sním znovu venku před arénou a sundal mě za cca 3 sec. aniž bych měl šanci takovou damage uhealovat (damage nešla pod 800+) - byli jsme dva ještě Ranger a toho sundal taky.

V tomto duchu je celý topic o tom jak je BM gimp pro mě k pousmání a jen jasně podtrhuje, že hodnotit postavy před 50tým levelem nelze.



Staci kdyz se budes pod jeho utokem healovat. Proste spamuj nenarocne healy.

Plati, ze on musi obetovat na damage vic many, nez ty na heal.

Proste nepobihej, v klidu stuj a healuj se (nepouzivej nejsilnejsi healy, ale treba healy z levelu 20 co te healnou za 1000 az 1200).

--
Trinia level 29 shaman, ja tehdy pred ctrnacti dny BM level 42. Delal jsem do ni damage taky za 800, ale ona se healovala za 1000-1200. Rychleji nez ja a za dvakrat mene many. Takze koncila s 75% many, 100% hp, pricemz ja mel nula many a 30 procent hp (nebo tak nejak).

To je cely trik jak prezit BM a nasledne ho uplacat klackem.

Edited by - VT on 26/03/2007 09:20:42
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2784 Posts

Posted - 26/03/2007 :  11:10:39  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
asi pred tydnem me napadl shaman 40 a dk 40 - zabil sem je oba, neptejte se me jak, ale vyslo to. Afk nebyli... Pote jsem narestoval do full a kolem bezel bm 42, serezal me do 30ti sekund...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/03/2007 :  12:42:35  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel


Staci kdyz se budes pod jeho utokem healovat. Proste spamuj nenarocne healy.

Plati, ze on musi obetovat na damage vic many, nez ty na heal.

Proste nepobihej, v klidu stuj a healuj se (nepouzivej nejsilnejsi healy, ale treba healy z levelu 20 co te healnou za 1000 az 1200).


Dal jsem na sebe instant za 700hpp + HOT 1 sec a než jsem stačil vycastit další rychlej heal tak jsem ležel - vůbec jsem nebojoval jen jsem se healoval - měl jsem bohužel bublinu na timeru takže nesmrtelnost mě nepomohla. Nicméně i přes toto vše jsem se absolutně neuhealoval ... jak říkám šla do mě takřka instatní damage za 800-1300 hpp = ležel jsem do 5 sec i přes můj heal. Nevím jak to dělal ale je tomu tak.
Navíc nás tenhle BM napadl když sme byli ve 3 a nedali sme ho - sotva jsem uhealoval ostatní a to do něj Black sypal co mohl.

Jak říkám BM určitě není gimp to ani náhodou.

edit: je jedno jestli do sebe sypu level 20 healy nebo level 40 - všechny mají stejný timer 1,5 sec. Já měl many dost a dost ale prostě jel damage tak vysokou že nešla uhealovat - jak to dělal netuším ale jel do mě jen dvě kouzla podle combat logu bohužel sem si nezapamatoval jaký ale musely být instant vzhedem k té kadenci a času.


Noe


Edited by - Noe on 26/03/2007 12:45:54
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/03/2007 :  13:35:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Dal jsem na sebe instant za 700hpp + HOT 1 sec a než jsem stačil vycastit další rychlej heal tak jsem ležel - vůbec jsem nebojoval jen jsem se healoval - měl jsem bohužel bublinu na timeru takže nesmrtelnost mě nepomohla. Nicméně i přes toto vše jsem se absolutně neuhealoval ... jak říkám šla do mě takřka instatní damage za 800-1300 hpp = ležel jsem do 5 sec i přes můj heal. Nevím jak to dělal ale je tomu tak.



VSOH je turn base mmorpg, kde musis pracovat s global cooldownem. Zacinej s castenym healem a pak teprve muzes dat instant. Urcite se nevyplati davat instant jako prvni spell; to je mozna to co zpusobilo, ze jsi neprezil jeho uvodni burst damage.

I kdyz ti brejkne casteni tak by jsi mel byt proti BM bez problemu schopnej odmackavat heal. Dulezite je nepanikarit, nedavat si instanty a hoty, jen v klidu mackat single.


quote:

edit: je jedno jestli do sebe sypu level 20 healy nebo level 40 - všechny mají stejný timer 1,5 sec.



Jedno to neni v pripade, kdy ho chces outlastnout na manu. To je prave to co jsme zkouseli s Triniou.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/03/2007 :  14:00:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel


Instantem + HOTEM začínám v krizi - lidská reakce je cca 2-3 sec na útok a já za ty 2sec byl od toho BM pod 40% svých životů - počítám, že kdybych do sebe pustil castěnej heal (1,5sec) tak než by najel poud by vůbec najel(instantní damage mě heal většinou fízne nebo způsobí, že se začne minimálně castit znovu - viz třeba nemožnost healu proti ultrarychlí damagi monka) byl bych dávno mrtvej.
Instant je moje jediná obrana a spolu s HOTem mě je shopnej healnout o cca 1300 hpp během 1sec a to bez rizika fíznutí či prodloužení casting timu healu. Navíc mám na něm 60 sec. recast a čím dříve mám instatn znovunabitej tím lépe - ale jak říkám instatnt = krize. A pokud jsi během 2-3sec. pod polovinou HPP pak to krize je.

Ale tahle debata nemá smysl - ty z nějakého mně nepochopitelného důvodu potřebuješ prokázat, že BM je gimp i když asi oba víme, že gimp není.


Noe

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/03/2007 :  14:49:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Ale tahle debata nemá smysl - ty z nějakého mně nepochopitelného důvodu potřebuješ prokázat, že BM je gimp i když asi oba víme, že gimp není.



Kdyz si Noe proctes tento topic tak zjistis, ze prispevovatel Van Tassel nepouzil ani jednou slovo gimp.

Rekl bych, ze jsi si popletl topic a chtel jsi reagovat na muj 14 dni stary thread v mdk private, kde popisuji duel 29 shaman verus muj 42 BMG. A ano, vystupy tohoto testu zpusobili, ze jsem zklaman moznostmi BMG.

Jsem zklaman tim, ze nerf BM damage o 80 procent je moc silny a zpusobil, ze proste oproti shamanavi (clericovi) nemam sanci (v pripade, kdy se rozhodne mne manove outlastnout).

BMG je naopak svely a extremne zabavny PVE class. V pvp ma minimalne sanci 50/50 killnout 1v1 tanka ci castra (tady uz je to trosku horsi, pac caster damage muze byt vetsi nez heal moznosti BM (single healy ma mensi nez shaman/cleric pac nejvyssi healy nemuze davat na sebe).


Edited by - VT on 26/03/2007 14:52:25
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 28/03/2007 :  08:43:38  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Rekl bych, ze jsi si popletl topic a chtel jsi reagovat na muj 14 dni stary thread v mdk private, kde popisuji duel 29 shaman verus muj 42 BMG.


Mozna i ostatni lidi co nejsou v MDK by zajimal tento rozbor. A urcite tam mate i spoustu jinych zajimavych veci.
Urcite tak 99% topicu by klidne mohli byt tady.Nerikej ze tam porad kujete pikle ktere nikdo nesmi videt. Vzlast kdyz jina CZ guilda na serveru neni.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/03/2007 :  15:49:43  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
huraa opravili plated symbiote

- Blood Mage – Conduct, the Conducive Symbiote granted ability no longer requires a symbiote to use.
- Blood Mage – Plated Symbiote now states how much damage it will return when you are attacked.
- Blood Mage – Conducive Symbiote and Quickening Symbiote can only be cast on a single target one time every 5 minutes.
- Blood Mage – Blood Feast is now a toggled ability. It has also been changed to work as an aura. This makes it go away when you die and work for multiple BMGs in one group.
- Blood Mage – Symbiotes are now soulbound
- Blood Mage – All symbiotes now state that there can only be one on a target at a time

edit: Popiste mi prosim nekdo pekne po cesku co dela ten Blood Feast? Mne proste nedela nic. Ani v logu si niceho nevsimam :-(

A co se tyce tech statu. Ve hre je sice psano, ze VIT zlepsuje leceni. Ale pokud lecite pres "pumpu", tak jsem zjistil ze cim vetsi dmg tim lepe. Protoze je tam vlastne dano, ze pumpa (EV) kradne Xhp a vraci cili 130% z Xhp no a kdyz mi dal nekdo buffy na INT + sem se prepnul do bojove stance, tak sem proste daval o 50% vetsi dmg a samozrejme podle vypisu i o to vetsi leceni. Protoze uz to nebylo treba 130% z 500hp ale 130% z 1000hp.

A zatim mam teda L28 a veskere body spolehlive utapim v Wis/Int .. na Vit nezbejva. Myslite, ze je vazne VIT o tolik lepsi nez ta Int? Ja myslim ze cpat to do INT je idealni nejen kvuli te pumpe hp mob->hrac, ale i kvuli DD/DoT dmg do solo..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 28/03/2007 15:59:49
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2784 Posts

Posted - 28/03/2007 :  17:42:16  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Noe
Ale tahle debata nemá smysl - ty z nějakého mně nepochopitelného důvodu potřebuješ prokázat, že BM je gimp i když asi oba víme, že gimp není.



Kdyz si Noe proctes tento topic tak zjistis, ze prispevovatel Van Tassel nepouzil ani jednou slovo gimp.

Rekl bych, ze jsi si popletl topic a chtel jsi reagovat na muj 14 dni stary thread v mdk private, kde popisuji duel 29 shaman verus muj 42 BMG. A ano, vystupy tohoto testu zpusobili, ze jsem zklaman moznostmi BMG.

Jsem zklaman tim, ze nerf BM damage o 80 procent je moc silny a zpusobil, ze proste oproti shamanavi (clericovi) nemam sanci (v pripade, kdy se rozhodne mne manove outlastnout).

BMG je naopak svely a extremne zabavny PVE class. V pvp ma minimalne sanci 50/50 killnout 1v1 tanka ci castra (tady uz je to trosku horsi, pac caster damage muze byt vetsi nez heal moznosti BM (single healy ma mensi nez shaman/cleric pac nejvyssi healy nemuze davat na sebe).





Ja ti nevim Veldo, ja furt zastavam nazor, ze support class by nemel davat nikoho 1 na 1. Pravda taky si myslim, ze by nemel umrit...

Kazdopadne moje zkusenosti z 1 vs 1. Shamana nezabiju, ale utecu , clerik to same, discipleho dam, bloodmageho sem potkal 3x a 2x me dal, 1x sem utekl...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 31/03/2007 :  04:45:35  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Hm tak jsem na 30 levelu ziskal exploding cyst 1. a kdyz ho porovnam s burning cyst (predchozi kouzlo) tak mi prijde ze je uplne stejne..

521dmg vs 611
2.5cast vs 3.0
190en vs 233en

kdyz vemu pomer dmg/cast time tak mi to vyjde na stejno. Takze upgrade efekt nulovej. Co ale hlavne nechapu, je logicka stranka veci. Proc mi davaji nove DD a stare ukoncuji, kdyz je to porad to stejny.. jen nazev se zmenil a prodlouzili cast time? Tohle jsem snad v zadne jine hre nevidel.
Pokud jim pripadalo, ze by od 30 levelu BM mel zpomalit v kouzleni DD, tak proste mohli zmenit jen ten cast time... sem se tesil na nove kouzlo ktere proste budu mit krome toho DD+dotky/pump (kdyz jedu solo) a ono prd. Myslel jsem si, ze kdyz je to Exploding.. ze to treba bude aoe nebo nejaka hodne silna dotka..ale ono prd. Proste logicky nechapu, proc zastavi linii jednoho kouzla a zapocnou jinou jen tim, ze zmeni cast time a nazev? A navic to jeste tak blbe vypoctou, ze jsem vlastne prisel o jeden level upgrade DD, protoze to nove ma ve vysledku stejne dmg jako to stare.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 13/04/2007 :  11:51:23  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by godlike

Uvidime jak to bude na raidech a tak pripadne se preorientuju int->vit ale drive jak na lvl 50 to asi neudelam.



Ono bude mozny nejak udelat restart statu?

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 13/04/2007 :  12:06:42  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel
Ono bude mozny nejak udelat restart statu?


Dostavaji se reset pointy a to pomerne rychle. Na 50ce by nemel byt problem komplet resetnout alespon jeden skill.

(jinak ti co to hraji dele nez mesic maji hromadu RP v zasobe, protoze po jednom patchi vsichni dostli RP na kompletni reset, a zatim je stale maji)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 13/04/2007 :  12:06:45  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
V character okně jak se dělí body do atributů ti s levelem přibývají refund pointy. Toto číslo udává, kolik bodíků statů si můžeš přerozdělit. Tyto body se neobnovují.
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 13/04/2007 :  21:58:42  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Jasne, o refund bodech Vim, jen me zajimalo jestli je i jina cesta. Kazdopadne mam velke pochyby o Int>Vit, protoze cim silnejsi protivnik tim mensi healy u EV. Takze na raidech to bude asi moc slabe, ale nechame se prekvapit :)

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)


Edited by - Eskel on 14/04/2007 14:44:56
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 18/04/2007 :  18:06:35  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
Dalsi zmeny dnesni patch

- Blood Mage – Physical Transmutation has had its conversion ratio increased by a large amount.
- Blood Mage – Physical Transmutation now has a 45 seconds refresh timer
- Blood Mage – Physical Transmutation now has a 10 second 25% damage debuff that applies on the caster when used.
- Blood Mage – Conduct (The ability granted by Conducive Symbiote) now has a 45 seconds refresh, down form 5 minutes)
- Blood Mage – Increased the healing effectiveness of Conduct.
- Blood Mage – Quickening Jolt (the ability granted by Quickening Symbiote) now lasts 8 seconds, up from 6 seconds.
- Blood Mage – Increased the regeneration rate of Vitalizing Symbiote.
- Blood Mage – Increased the regeneration rate of Renewing Symbiote.
- Blood Mage – Increased the healing amount on Ritual of Gelenia.
- Blood Mage – Increased the gains per level of Blood Union on Ritual of Gelenia.
- Blood Mage – Added upgrades to Mental Transmutation.
- Blood Mage – Sheltering Rune now protects against 100% arcane and Physical damage for 6 seconds.
- Blood Mage – Sheltering Rune now has a 120 second refresh timer with 120 second diminishing returns.
- Blood Mage – Life Husk now increases its duration as you get upgrades.
- Blood Mage – Added new ability line Cerebral Graft at level 30. Please visit your trainers for this super sweet buff.
- Blood Mage – Union of Blood can now trigger chains.
- Blood Mage – Scarlet Ritual can now trigger chains.
- Blood Mage – Blood Letting Ritual can now trigger chains.
- Blood Mage – Severing Ritual can now trigger chains.
- Blood Mage – Added new ability Exsanguinate to trainers at level 30.
- Blood Mage – Added new ability Flesh Rend to trainers at level 22.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired

Edited by - godlike on 18/04/2007 18:19:16
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000