Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 31/12/2006 :  11:21:49  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Zalozte si topic "Zkurveny kecy o SWG" a tam plkejte to co se vam nelibi i kdyz vubec nejradsi ctu kecy po nekom, kdo to treba rok, dva nehral. Nerorazny.

Btw ahoj Arnie, mas pochvalu.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 31/12/2006 :  11:27:11  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh
nejde ale oto co si myslis ty protoze pochybuju ze soe bude drzet hru kvulu jednomu subscriberovi, to je samozrejme nadneseny.Ale bohuzel uz to hraje malo lidi a novy se do toho moc nehrnou, takze je to hra ktera speje k vypnuti.


jenze kdyby SOE dokazalo zachranit toho 1 subscribera, tak ten 1 muze do hry nalakat zas spoustu lidi .... a myslim si, ze by to soe nemelo delat jaky vy, kdyz se vam to nelibi tak to nehrajte, ale ne, oni to tak delaji, tak sou na tom tak jak na tom sou .... NAS ta hra bavila a velmi radi sme ji hrali, tak proto nam vadi, co z ni udelali!
quote:
Originally posted by Speh
Na tom neni nic spatnyho kazdou mmorpg to jednou ceka a ja jen doufam , ze udelaj neco jako swg2 jelikoz diky swg si to lidi vzdycky najde a rozhodne je to super licence z ktere se da vytezit mnohem vic nez ted.


kec, vyvojari muzou vypoustet do hry nove veci, optimalozovat engin ci rovnou ho predelat .... vezmu si situaci z EVE .... CCP (neco jako soe u swg) si nemuze dovolit ted delat novinky do hry, protoze to hraje uz tolik lidi, ze kdyby jich par tisic jeste pribylo tak to servery uz neutahnou, takze pripravuji uplnou predelavku enginu, ten starej je proste starej a optimalizace uz ho nezachrani

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT

Edited by - Pavel1269 on 31/12/2006 11:27:45
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 31/12/2006 :  11:28:46  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Toppan




Ja to tak delam.... Dostanu pochvalu



Budiž pochválen :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 31/12/2006 :  13:44:13  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

Zalozte si topic "Zkurveny kecy o SWG" a tam plkejte to co se vam nelibi i kdyz vubec nejradsi ctu kecy po nekom, kdo to treba rok, dva nehral. Nerorazny.

Btw ahoj Arnie, mas pochvalu.


mno nehral jsem tak tri neli vic, ale furt to sleduju a jsem v kontaktu s lidma ktery hrajou stale atd... takze vim jak jsou nasrany.Bohuzel tady nejde o nejaky mi predstav, ale o cisla ktera mluvi jasne.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 31/12/2006 :  21:14:50  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Unioner

Zalozte si topic "Zkurveny kecy o SWG" a tam plkejte to co se vam nelibi i kdyz vubec nejradsi ctu kecy po nekom, kdo to treba rok, dva nehral. Nerorazny.

Btw ahoj Arnie, mas pochvalu.


mno nehral jsem tak tri neli vic, ale furt to sleduju a jsem v kontaktu s lidma ktery hrajou stale atd... takze vim jak jsou nasrany.Bohuzel tady nejde o nejaky mi predstav, ale o cisla ktera mluvi jasne.



No čísla jsou sice hezký, ale furt se najde spousta lidí, který budou hrát a na čísla se ti vybodnou (muj případ). A těch lidí bude myslim pořád dost, aby SWG běželo dál...

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 31/12/2006 :  23:26:53  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
sorry ale som mal tu hru rad, hral som ju skoro rok, sledujem co sa z nou deje aj ked uz rok nehrajem. Ale po NGE to nemozem nazvat nijak inak nez sracka xD

Ocogak Winaeca

Edited by - Whom on 31/12/2006 23:33:03
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 01/01/2007 :  01:09:13  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jeste jeden takovedle plk. a zacnu zase promazavat. To se fakt neda cist. Nikdo tady na to neni zvedavej, zvlast od tech kdo nehrajou. Kdyz to nehrajete, tak proc tu zevlujete a pomlouvate, kdyz ta hra vypada zase uplne jinak nez pred zacatkem nge.
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 01/01/2007 :  01:40:48  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no hlasky od ludi, co sami napisu, ze to uz viac ako rok nehrali, treba pustat jednym okom dnu a druhym von (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 01/01/2007 01:42:12
Go to Top of Page

Eki
Moderator

123 Posts

Posted - 01/01/2007 :  03:34:55  Show Profile  Send Eki an ICQ Message Send Eki a Private Message  Reply with Quote
To by me zajimalo proc si tedy v kontaktu s lidmi co to take moc nehraji a jen nadavaji. Bud v okntaktu s temi co to hraji treba 10 hodin denne( jako treba ja a kellina) a porad je to bavi. Navic posledni dobou se ve hre objevuje docela dost starych hracu, ale ne cechu takze s temi cisli je to porad spatne ale ne az tak moc. Tot vse, jinak omluvte mozne hrubky v mem prispevku, pisu to po silvestru tak se nedivte, jo a hezkej novej rok vsem
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Unioner

Zalozte si topic "Zkurveny kecy o SWG" a tam plkejte to co se vam nelibi i kdyz vubec nejradsi ctu kecy po nekom, kdo to treba rok, dva nehral. Nerorazny.

Btw ahoj Arnie, mas pochvalu.


mno nehral jsem tak tri neli vic, ale furt to sleduju a jsem v kontaktu s lidma ktery hrajou stale atd... takze vim jak jsou nasrany.Bohuzel tady nejde o nejaky mi predstav, ale o cisla ktera mluvi jasne.


EQ2
LOTRO
SWG
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 01/01/2007 :  09:05:19  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Haha, blaboly lidi, co to nehrajou ale zarucene vedi a dokazou si presne predstavit jak co ted vypada me dokazou skvele pobavit
Ale co, aspon jednou budu jako oni -> JerzeeG je pekna sracka, sice jsem s nim temer rok a pul nehral ale sleduji jeho chovani v teto sekci a to mi zarucene staci, abych si udelal pravdivy a objektivni nazor !

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/01/2007 :  09:41:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jeste jeden takovedle plk. a zacnu zase promazavat. To se fakt neda cist. Nikdo tady na to neni zvedavej, zvlast od tech kdo nehrajou. Kdyz to nehrajete, tak proc tu zevlujete a pomlouvate, kdyz ta hra vypada zase uplne jinak nez pred zacatkem nge.



ses zblaznil ne ? :) nejvetsi topic na foru a zkazit ho nakym mazanim

vis co ma v nazvu ? vlastne jakykoliv pokec o swg

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 01/01/2007 :  12:18:12  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Reakce na tento příspěvek :


mno nehral jsem tak tri neli vic, ale furt to sleduju a jsem v kontaktu s lidma ktery hrajou stale atd... takze vim jak jsou nasrany.Bohuzel tady nejde o nejaky mi predstav, ale o cisla ktera mluvi jasne.


óóóóó Vševědoucí kmete! Doufal jsem že jsi opravdu tak Informovaný a je to tak! Děkujeme opravdu moc za velmi moudré ponaučení a informace po kterých začneme zakopávat SWG do země, a to velké ponaučení které my si z toho vezmeme a i tvé slova uložíme do velké zlatého archívu ach , vykládaného brilianty i s mozaikou z rubínů , a zalitou zlatou helmou prokládanou Brilianty a tam uložíme ty čísla která tak jasně, skoro až božsky na nás mluví...škoda jen že mne zrovna příliš nevzrušují



Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 01/01/2007 12:23:51
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 01/01/2007 :  14:09:06  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

Reakce na tento příspěvek :

...škoda jen že mne zrovna příliš nevzrušují



Vzdyt skoro nehrajes tak te ani vzrusovat nemohou

SWG chybi content , chybi napriklad questy pro cl60-79.

Questy jsou porad zabugovane (viz napr. nas grind s Toppanem, a Matyskem, Dr.Price v questu Collect bloodsamples se neustale propadava....)

Co se tyce poctu hracu:

Dam maly priklad, IMPS byla pred rokem jedna z nejvetsich IMP guild, vedle wikYd, SITH, IHC, DEATH , CU, DE.

Dnes aktivne z IMPS hraje aktivne par lidi a vubec ze vsech IMP guild zustala vice mene aktivni pouze IHC.
Mozna jeste PHL z tech novejsich.



Edited by - WanargiMort on 01/01/2007 14:10:12
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 01/01/2007 :  16:06:26  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Sidinus

Reakce na tento příspěvek :

...škoda jen že mne zrovna příliš nevzrušují



Vzdyt skoro nehrajes tak te ani vzrusovat nemohou







No právě ale nikomu to neříkej:P

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 01/01/2007 :  17:23:29  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
no jo... at si rika, kdo chce co chce, me je to jedno... SWG hraju, bavi me to a kdo ma neco proti at si radsi de zahrat WoWko a ukaji se nad tim

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 01/01/2007 :  17:42:11  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

no jo... at si rika, kdo chce co chce, me je to jedno... SWG hraju, bavi me to a kdo ma neco proti at si radsi de zahrat WoWko a ukaji se nad tim


co me posilas do wow, to se mi nelibi!

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 01/01/2007 :  18:12:46  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Ja se smeju az pukam....

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 01/01/2007 :  18:49:23  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269


co me posilas do wow, to se mi nelibi!



abych te neposlal... (nebrat osobne)

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 01/01/2007 :  19:08:18  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
co si budeme povidat, kazdej, kdo hral swg, rika, ze swg je shit, a kdo tvrdi, ze ne, ten to jeste porad hraje

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 01/01/2007 :  19:32:42  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

co si budeme povidat, kazdej, kdo hral swg, rika, ze swg je shit, a kdo tvrdi, ze ne, ten to jeste porad hraje



to zni dokonce i logicky

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 01/01/2007 :  23:28:20  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Sidinus

....


Dam maly priklad, IMPS byla pred rokem jedna z nejvetsich IMP guild, vedle wikYd, SITH, IHC, DEATH , CU, DE.


Me mrzi v imps jsem hral zodna nejakej cas.Ja sakra do swg nekopu, hral jsem ho jak dlouho rad a ztravil jsem snim plno prijemnejch chvil, ale bohuzel cisla maji velkou vypovidaci hodnotu jak se soucasne podobe swg dari a to radsi nemluvim o anketach.Jinak doufam, ze swg tu bude jeste dlouho a udelaj nejakej peknej patch abych si zase s chuti zahral.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 01/01/2007 23:28:42
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 01/01/2007 :  23:31:26  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

Reakce na tento příspěvek :


mno nehral jsem tak tri neli vic, ale furt to sleduju a jsem v kontaktu s lidma ktery hrajou stale atd... takze vim jak jsou nasrany.Bohuzel tady nejde o nejaky mi predstav, ale o cisla ktera mluvi jasne.


óóóóó Vševědoucí kmete! Doufal jsem že jsi opravdu tak Informovaný a je to tak! Děkujeme opravdu moc za velmi moudré ponaučení a informace po kterých začneme zakopávat SWG do země, a to velké ponaučení které my si z toho vezmeme a i tvé slova uložíme do velké zlatého archívu ach , vykládaného brilianty i s mozaikou z rubínů , a zalitou zlatou helmou prokládanou Brilianty a tam uložíme ty čísla která tak jasně, skoro až božsky na nás mluví...škoda jen že mne zrovna příliš nevzrušují





nebudu ani na todle nic rikat klasicka reakce ......

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/01/2007 :  00:07:43  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Doufejme ze kdyz dojeli pomalu expertise ze se vrhnou na ty questy. Co se tyce dr. price tak staci napsat ticket, prijde csr a vytahne ti ho nahoru .
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/01/2007 :  10:26:29  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Haha, blaboly lidi, co to nehrajou ale zarucene vedi a dokazou si presne predstavit jak co ted vypada me dokazou skvele pobavit
Ale co, aspon jednou budu jako oni -> JerzeeG je pekna sracka, sice jsem s nim temer rok a pul nehral ale sleduji jeho chovani v teto sekci a to mi zarucene staci, abych si udelal pravdivy a objektivni nazor !


proc zas ja ? ja nic, ja muzikant..
ja "to" zarucene nehraju a zarucene o "tom" mluvim pravdu, nic nez pravdu a k tomu mi dopomahej bug..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/01/2007 :  23:41:59  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Od te doby co si hral na posled plno bugu ubylo, je jich tam jen minimalne.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 02/01/2007 :  23:58:40  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Od te doby co si hral na posled plno bugu ubylo, je jich tam jen minimalne.



SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 03/01/2007 :  00:13:55  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

Od te doby co si hral na posled plno bugu ubylo, je jich tam jen minimalne.





z jorsska by byl dobrej politik

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 03/01/2007 :  00:16:46  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
zaslechl jsem rumors, ze letos maji nadobro SWG vypnout.
Slyseli jste o tom nekdo?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 03/01/2007 :  03:53:30  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nevim co je na tom vtipnyho lamy, kazdej kdo tedko hraje vam to potvrdi.

To bylo hlasovani na nejakych tech mmorpg strankach, blbost nevypnou. Uz se to tu i resile, a to z nekolika duvodu.

- SWG je hra ktera ma velky potencial, takze to nedovoli.
- Devove v CoA potvrzuji podporu swg do konce roku 2007
- Uz jste videli aby SOE vypnulo nejakou ze svich her? Matrix online je na tom o poznani hur, a stale bezi a delaj do nej patche.

Edited by - Jorssk on 03/01/2007 04:04:31
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/01/2007 :  09:57:47  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ufff, jorssku prosim "svych her"

ja taky pisu jako prase, ale tohle je masakr
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/01/2007 :  11:09:55  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Nevim co je na tom vtipnyho lamy, kazdej kdo tedko hraje vam to potvrdi.



no ja nevim, co tu ctu co pise napr Wanargi, kterej to stale hraje, tak je tam porad bugu hodne (ovsem kazdy to bere jinak, pro tebe tam bylo minimum bugu asi vzdycky )

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/01/2007 :  11:21:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nechte ho, nekomu se to libi, nekomu ne. Ja osobne si brousim zoubky na Vanguarda - nevite nekdo, kdy zacne naostro????
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/01/2007 :  11:41:45  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nechte ho, nekomu se to libi, nekomu ne. Ja osobne si brousim zoubky na Vanguarda - nevite nekdo, kdy zacne naostro????


to nevim, ale ma to prej byt naprosta kopie WoW (co se levelovani, questu atd tyce)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 03/01/2007 11:46:34
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 03/01/2007 :  12:28:22  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nechte ho, nekomu se to libi, nekomu ne. Ja osobne si brousim zoubky na Vanguarda - nevite nekdo, kdy zacne naostro????


docela nadtim taky uvazuju, ted byla nejaka beta, takze bych rekl ze je to otazka par mesicu.Hra se mi libi jediny co mi zatim neni jasny je system pvp, takze pockam az se k tomu vyjadri a bude jasny jak to bude fungovat a pak to mozna asi zacnu taky parit.Ale ma to uzasnej craft system a zajimava se mi zda politika, mno uvidime.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 03/01/2007 :  12:34:26  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
jj,taky do toho jdu,release prej 28.01.-29.01.,ale myslím že to bude o něco později

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/01/2007 :  13:20:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

jj,taky do toho jdu,release prej 28.01.-29.01.,ale myslím že to bude o něco později


nekde jesme cetl konec brezna

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/01/2007 :  13:41:42  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nechte ho, nekomu se to libi, nekomu ne. Ja osobne si brousim zoubky na Vanguarda - nevite nekdo, kdy zacne naostro????


docela nadtim taky uvazuju, ted byla nejaka beta, takze bych rekl ze je to otazka par mesicu.Hra se mi libi jediny co mi zatim neni jasny je system pvp, takze pockam az se k tomu vyjadri a bude jasny jak to bude fungovat a pak to mozna asi zacnu taky parit.Ale ma to uzasnej craft system a zajimava se mi zda politika, mno uvidime.


spehu spehu, to sis spletl nazev, ty cekas na warhammer, ty maslo

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/01/2007 :  14:55:46  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nechte ho, nekomu se to libi, nekomu ne. Ja osobne si brousim zoubky na Vanguarda - nevite nekdo, kdy zacne naostro????


to nevim, ale ma to prej byt naprosta kopie WoW (co se levelovani, questu atd tyce)



Aspon grafika nevypada tak infantilne a neserou tam trpajzliky s musketama.
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 03/01/2007 :  14:58:04  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

Nevim co je na tom vtipnyho lamy, kazdej kdo tedko hraje vam to potvrdi.



no ja nevim, co tu ctu co pise napr Wanargi, kterej to stale hraje, tak je tam porad bugu hodne (ovsem kazdy to bere jinak, pro tebe tam bylo minimum bugu asi vzdycky )



V pripade Jorsska to beru tak, ze Jorssk ma vse okolo SW rad az ad absurdum.

Pan Varanek je uber fanousek Star Wars a taky to tak musim brat.

Nechci nikomu hru kazit tim , ze upozornuju na bugy nebo ze si stezuju ze neni content. Na druhou stranu mi ale vadi kdyz se nekdo na problemy s SWG jako hrou diva ruzovyma brylema.

Opravdu nechapu jak firma jako je SOE dokaze provozovat hru jako Everquest a tu hraje hodne lidi a dle meho nazoru panuje vesmes spokojenost, a na druhou stranu SOE provozovane SWG a jeho mizerna uroven.

Do tohoto roku "007" muzu leda SOE/LEC poprat hodne zdaru a aby doprali sluchu nazorum hracum/fanouskum SW a nam hracum hodne trpelivosti



Edited by - WanargiMort on 03/01/2007 14:58:51
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/01/2007 :  16:24:10  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort
V pripade Jorsska to beru tak, ze Jorssk ma vse okolo SW rad az ad absurdum.

Pan Varanek je uber fanousek Star Wars a taky to tak musim brat.


to je mozna pravda, ale tahat do toho vsechny nemusi (viz kazdej kdo ted hraje vam to potvrdi)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 04/01/2007 :  01:35:46  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Tak ho nechte, at fandi...

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 04/01/2007 :  08:43:57  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

Tak ho nechte, at fandi...



Taky si pridam jeden post




Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 04/01/2007 :  14:50:49  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Unioner

Tak ho nechte, at fandi...



Taky si pridam jeden post






Tak jo ukecal jsi me.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 04/01/2007 :  15:13:32  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
mam radsi uber SW fany nez vecne nespokojeny trotly

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 04/01/2007 :  15:25:15  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
aj uber SW fan sa moze spravat ako vecne nespokojeny trotl (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 04/01/2007 :  15:33:46  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Unioner

Tak ho nechte, at fandi...



Taky si pridam jeden post






Tak jo ukecal jsi me.



Join Dark Side ...cuz we have cookies


Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 04/01/2007 :  15:35:20  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

aj uber SW fan sa moze spravat ako vecne nespokojeny trotl (:



Ne ne jen nekdo nepochopil , ze Jorsse pro jeho poblaznenost do SW mam svym zpusobem rad
Stejne tak jako "ubrblaneho" Koudyho


Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 04/01/2007 :  15:39:21  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort
Join Dark Side ...cuz we have cookies

tohle pekne rebelii zatlo tipec ... to bejvali moc zly casi...najednou se vsude vynorili temni jediove ... vsichni chteli cookies...

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion

Edited by - Dreik on 04/01/2007 18:18:49
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 05/01/2007 :  10:54:08  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
spehu spehu, to sis spletl nazev, ty cekas na warhammer, ty maslo


nj ale to bude jeste trvat nez vide, do ty doby musim neco parit ne:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 05/01/2007 10:55:23
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:23:58  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Nemáte někdo návod jak přenastavit targetování, aby odpovídalo prenge, případně nějaké alternativě z jiných her? Tj. left click na cokoliv = lock a autoattack na to ?
Včera jsem chtěl dát "watch" na Prcinu a trvalo mi to bratru 5 minut..

I když jsem ji měl "zarámečkovanou" ale kurzor byl na někom jiném, tak to psalo že ten dotyčný ale přece vůbec netancuje...

A jak je to s autoattack? I když jsem ho několikrát zapnul / vypnul, tak jsem na příšerku vystřelil jen jednou
(zapnul jsem ho, zatargetovat příšeru, vystřelilo to, a pak už nic)
když zatargetuju, vystřelím, zmáčknu autoattack, tak to pak už pokračuje, někdy ale s x sec prodlevou (v porovnání s držením levého myšítka)
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000