Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/07/2007 :  18:48:14  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
to si jen zlomis prst od mackani tlacitka na srelbu

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 20/07/2007 :  19:20:55  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

to si jen zlomis prst od mackani tlacitka na srelbu

To jeste neni automaticky? Jestli ne, tak kam speje ten vyvoj.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/07/2007 :  20:56:15  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
..Baldur's Gate..Tiberian Sun..Fallouty..SWG.. nic z toho na tom krámu nenajdeš. Jenom samé bum, bác, pif, paf ptákoviny.


Baldurs gate sice ne, za to tam budeme mit Mass Effect (RPG od tvurcu BG nebo KOTORu).. Tiberian sun ne, ale je tam tiberium wars a je to naprosto super, snad lip hratelny, nez na pc Na xko bude Fallout 3. SWG tam neni, ale narozdil od pc na nem bude Force unleashed A strilecek na te konzoli zas tak moc neni

2Dromie: ty ses taky typickej neznalek vseznalek. Autoaim se ve hrach nepouziva uz pekne dlouho nebo aspon na xboxu jsem s tim nepotkal zatim zadnou hru. Jinak prst si urcite nezlomim, to si ho ty driv uklikas na mysi, ponevadz ovladac X360 je naprosto dokonalej

Jinak se mi hodne libi, jak jste to tu nikdo ani nevidel a uz jste presvedceni o tom, ze jsou tam jen strilecky s automatickym zamerovanim na hlavu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 20/07/2007 21:03:31
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/07/2007 :  21:01:44  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Carmax

ja jsem jmenoval hry, co berou me, ne tebe Navic novy generace konzoli se na trh dostavaj kazdejch cca 7 let a i kdyby to byly 2 roky, furt me to vyjde 4x levnejch, nez soucasny high tech pc konzole jsou proste na hrani nejlepsi a je to proste fakt


trochu vám do toho vstoupím s technickou : Carmaxi ten krám se propojuje s telkou jak, přes scart, cinče, nebo HDMI ?? dik

komponent, cili cinch, je k tomu i redukce na scart a novejsi verze ma i HDMI Nebo si muzes za par supu dokoupit VGA kabel a propojit to s monitorem od PC.

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 20/07/2007 21:04:11
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/07/2007 :  21:25:51  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
a jak tam zamerijes? nerikej, ze nakym tlacitkem

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:06:10  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

a jak tam zamerijes? nerikej, ze nakym tlacitkem


packou woe... to sis jako fakt bez prdele myslel ze tam jenom chodim a ono se to samo zameruje a ty jen rozdavas headshoty? no lolz

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:06:51  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
..Baldur's Gate..Tiberian Sun..Fallouty..SWG.. nic z toho na tom krámu nenajdeš. Jenom samé bum, bác, pif, paf ptákoviny.


Baldurs gate sice ne, za to tam budeme mit Mass Effect (RPG od tvurcu BG nebo KOTORu).. Tiberian sun ne, ale je tam tiberium wars a je to naprosto super, snad lip hratelny, nez na pc Na xko bude Fallout 3. SWG tam neni, ale narozdil od pc na nem bude Force unleashed A strilecek na te konzoli zas tak moc neni

2Dromie: ty ses taky typickej neznalek vseznalek. Autoaim se ve hrach nepouziva uz pekne dlouho nebo aspon na xboxu jsem s tim nepotkal zatim zadnou hru. Jinak prst si urcite nezlomim, to si ho ty driv uklikas na mysi, ponevadz ovladac X360 je naprosto dokonalej

Jinak se mi hodne libi, jak jste to tu nikdo ani nevidel a uz jste presvedceni o tom, ze jsou tam jen strilecky s automatickym zamerovanim na hlavu



Force Unleashed ať si nacpou ... třeba i tím širším koncem, Tiberium Wars nemá ani desetinu hratelnosti Tiberian Sunu (dohrál jsem obě), Fallout 3 bude blbá běhačka (oprav mě jestli se pletu, ale bez izometrického zobrazení ať si to strčí tam kam Force Unleashed) - ovšem, něco inteligentního a dost náročného, aby to zvládla trochu inteligentnější opice, si nemůžou dovolit vydat, protože v Americe by jim prudce klesla prodejnost.

Mass Effect jsem nikdy neslyšel, to asi bude tím, že nečtu plátky zabývající se konzolemi a ani začínat nehodlám. A o dokonalosti bych ve spojitosti s Mrkvosovťáckým krámem nemluvil.

Edited by - Drizzt DoUrden on 20/07/2007 22:09:15
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:15:43  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
a těch MMOček co je na konzole ani nevím do které bych šel dřív

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:24:37  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Taky se nemůžeš rozhodnout, jakou konzoli si na onlineovky pořídit? To je těžké rozhodování.

Ale možná si budeš moct koupit mrkvosoft body, aby sis mohl hru nainstalovat. A další body pokaždé, když ji budeš chtít spustit.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:25:15  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

a těch MMOček co je na konzole ani nevím do které bych šel dřív


MMO tam nejsou, tot jedinej pravdivej argument, co tu zatim zaznel

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:31:25  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
Force Unleashed ať si nacpou ... třeba i tím širším koncem, Tiberium Wars nemá ani desetinu hratelnosti Tiberian Sunu (dohrál jsem obě), Fallout 3 bude blbá běhačka (oprav mě jestli se pletu, ale bez izometrického zobrazení ať si to strčí tam kam Force Unleashed) - ovšem, něco inteligentního a dost náročného, aby to zvládla trochu inteligentnější opice, si nemůžou dovolit vydat, protože v Americe by jim prudce klesla prodejnost.

Mass Effect jsem nikdy neslyšel, to asi bude tím, že nečtu plátky zabývající se konzolemi a ani začínat nehodlám. A o dokonalosti bych ve spojitosti s Mrkvosovťáckým krámem nemluvil.


Fallout 3 bude to stejny co oblivion nebo morrowind, ktery se ti, pokud vim, libili. Neco inteligentniho a dost narocneho - to mi rekni, co takovyho vyslo posledni dobou na PC? Nic Na druhou stranu na PC ted nevychazi v podstate vubec nic, takze to taky bude mit svuj podil. Ano, na xboxu nejsou MMORPG, to by se proste na ten ovladac neveslo (stejne jako na PS3), ale zase je tam skvela ceska komunita, se kterou si muzu zahrat jakoukoliv hru po multiplayeru, dobre si pokecat a zahrat si, takze me to to mmorpg docela nahrazuje.
EDIT: vlastne jo, jedna MMORPG tam je, Final Fantasy XI (nebo kolik), ale asi to bude nesmysl

Jinak kdyby me mel nekdo v planu poslat do riti s tim, ze tu chvalim xboxa, tak to Koudy to tu vytahl jako prvni, ja tu vubec nezminoval, ze neco takoveho mam (jen v podpisu to mam pidipismem napsane )

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 20/07/2007 22:33:41
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:36:03  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak te tam posleme s tvym podpisem
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:38:58  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak te tam posleme s tvym podpisem


radsi si zapni ICQ a pojd mi normalne vysvetlit, co te na tom tak zere, ze zaslepene zatracujes vsechno, co ma na sobe nalepku konzole? Jo jen tak mimochodem, mozna tam nevychazeji nejaky prevratny hry co se hernich inovaci tyka, ale rozhodne vychazi hodne skvelejch her po pribehove strance. Treba takovej Darkness, dlouho jsem po konci hry nezustal jen sedet a koukat na titulky, ta hra me proste pohltila a to natolik, ze si to davam znova na hard (no a druhej duvod je, ze je za to achievement)
ach jo, to je zas flamewar
Jinak mi prijde zvlastni, Koudy, ze KOTORi se ti libili, pritom je to hra, ktera byla delana primarne pro xbox (jeste puvodni) a tvoje filozofie je, ze co vsechno je na konzoli od microsoftu, je bezducha sracka

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 20/07/2007 22:44:50
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 28/07/2007 :  15:23:41  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Jak je to s českou komunitou?Hraje ještě vůbec někdo na Eclipse serveru?Co sem koukal na seznam serverů a populaci,evropský jsou celkem pravidelně na "medium" - "high",zatimco Eclipse se furt loudá na "very light" - "light".Chci SWG po skoro 3ech letech zkusit znovu,tak jen na jakej server se vrtnout

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 28/07/2007 :  17:06:48  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
ve večerních hodinách na Eclipse těch cca 10 cz lidí najdeš,ale jsou prázdniny tak je to takový nepravidelný

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 29/07/2007 :  21:42:48  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Trochu jsem prohrabával staré disky (CD) a narazil jsem tam na elektronickou verzi Planiny ledového větru (všechny 3 knížky). Pokud byste to někdo chtěli poslat, tak mi písněte na lordvader@email.cz
Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 30/07/2007 :  09:03:42  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy
Co sem koukal na seznam serverů a populaci,evropský jsou celkem pravidelně na "medium" - "high",zatimco Eclipse se furt loudá na "very light" - "light".Chci SWG po skoro 3ech letech zkusit znovu,tak jen na jakej server se vrtnout



co to sledujem tak posledne 2-3 tyzdne tak v priemere je na medium iba par realmov (dost su na tom dobre europske-ja hram tiez na eu-hlavne kôli case eventov, ak by som chcel niekedy v buducnosti nejake robit:)), ale to je asi tym, ze vacsina ludi z europy zacina asi hrat na eu realmoch, cize ak by som pozrel na stav realmov tak o 2-3 rano tak by asi bolo viac ludi na americkych realmoch.
PS: inak zatial mozem povedat ze SWG je strasne ticha oproti WoW (co mi aj vyhovuje, ale mozno vela ludi to odradi), asi je to tym, ze zatial (do lvl 30) sa da vacsina veci solovat a netreba hladat grupy na nejake elite q ci dungy, brat skusa ake su v SWG guildy, ale ze aj tam je na gchate uplne ticho, malokedy niekto povie par slov:), ono je to asi tym ze nie je vobec vidiet ako vo wow kto z guildy je online, chyba guild list, v SGW je iba nieco podobne ale ukazuje to vsetkych hracov, nie iba tych online a bez lvl a profesie)a celkovo ma stve, ze vidim iba kto je v danej lokalite kde som ja ale nevidim jeho lvl a profesiu
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 30/07/2007 :  09:29:40  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jdi do community options a nahazej si lidi z gildy/kamoše do Friends - pak se ti bude zobrazovat kdo se kdy logne a když si okno friends otevres, tak tam mas kdo je online a kdo ne. Jinak v guilde jsem se dost dlouho neohral, ale urcite bude nejaky prikaz na vypsani guild members.
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 30/07/2007 :  10:44:05  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
• Players can filter how you want to show your guild member names:

- Alphabetically
- By Permissions
- By Titles
- By Name (you input the name you are looking for)

• Added several new commands:

/guildShowAlpha (shows member names in alphabetical order)
/guildShowTitle (shows all titles so you can search for member by title)
/guildShowPermission (shows all permissions so you can search by permissions)
/guildShowName (gives an input box to allow for searching through guild member names by what you type in)
/guildInfo (shows the guild info, same function that is on terminal)
/guildSponsor (allows you to sponsor someone, same functionality as on the terminal)
/guildChangeName (allows you to change the guild's name, same functionality as on terminal)
/guildDisband (allows you to disband the guild, same functionality as on terminal)
/guildShow will still display the list of filters you can use.

Also added /guildShow to take arguments as an alternative to using the full slash command; for example, /guildShow alpha will show by alphabet.

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 30/07/2007 :  11:17:33  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jdi do community options a nahazej si lidi z gildy/kamoše do Friends - pak se ti bude zobrazovat kdo se kdy logne a když si okno friends otevres, tak tam mas kdo je online a kdo ne.


to je jasne friends list bol aj vo wow ale hadzal som tam ludi, ktory v guilde neboli, ide mi hlavne o to aby bolo vidiet kto je z guildy online, jeho lvl a profesiu (BH, jedi...), zoradenie podla abecedy a tak to viem, ale tam vypise vsetkych clenov nie iba online (ale mozno sa mylim), a nato aby som mal prehlad kto hrava z guildy (cize priemerny pocet ludi online-vo wow casto mala guilda 100+ ludi ale online boli v priemere 5-10:)) nahadzat vsetkych clenov z guildy do friends sa mi zda komplikovane:), uz asi chapem preco je wow taky popularny - casto najjdednoduchsie riesenia su tie najlepsie-vo wow som za par sekund mohol zistit kolko mame vysokych lvl a ich profesie a podla toho prijimat novych ludi v pripade potreby, ak som potreboval ist do nejakeho dungu tak som whisperoval iba lvl sebe rovnym a nemusel spamovat gchat ale vo SWG nejake spamovanie zase nehrozi alebo mozno brat je v guilde kde je asi malo ludi online.
PS: robiwan-tie prikazy na vysisanie clenov guildy - vypisu iba hracov online alebo vsetkych (lebo tak je to ked das vypisat clenov guildy napr.z terminalu)?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/07/2007 :  17:01:19  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Bacha varan se vratil po tydnu dovolene! :)

Carmax - Jak jsi přišel na to že na Xku nejsou MMORPG? Pokud vim tak je tam MMORPG final fantasy a chystá se Conan (Teď nemyslim tu single ale tu online). Jenže problém je v tom že musíš platit jak poplatky tak ještě za službu Xlive, takže se to nevyplatí.
Ono si stačí přečíst Xbox magazín kde píšou že na Xko připojíš jakoukoliv USB klávesnici, takže na psaní je to OK.

Edited by - Jorssk on 30/07/2007 17:06:58
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 30/07/2007 :  17:34:19  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Bacha varan se vratil po tydnu dovolene! :)

Carmax - Jak jsi přišel na to že na Xku nejsou MMORPG? Pokud vim tak je tam MMORPG final fantasy a chystá se Conan (Teď nemyslim tu single ale tu online). Jenže problém je v tom že musíš platit jak poplatky tak ještě za službu Xlive, takže se to nevyplatí.
Ono si stačí přečíst Xbox magazín kde píšou že na Xko připojíš jakoukoliv USB klávesnici, takže na psaní je to OK.



a pripojis k tomu taky externi HDD a kdo vi co jeste a pak ti z toho vyleze, ze je to uplne na ho*no a zlatej comp

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/07/2007 :  22:50:30  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Bez harddisku se na net nepripojis, ten je soucasti kazdeho neosekaneho baleni. Ale jak jsem rikal tak na MMORPG je prostě nej comp. stejně tak na strategie.
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 30/07/2007 :  23:07:19  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Bez harddisku se na net nepripojis, ten je soucasti kazdeho neosekaneho baleni. Ale jak jsem rikal tak na MMORPG je prostě nej comp. stejně tak na strategie.



nevim, me to nak moc nezajima, vsechny konzole sou jen drahy hracky pro deti

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 31/07/2007 :  00:05:40  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
kdyby u xboxu byla v základní výbavě i klávesnice a myš a hry by s těmi periferiemi primárně počítaly, klidně ho vezmu na práci mi stačí pět let stará šunka komp ...
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 31/07/2007 :  02:07:32  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

kdyby u xboxu byla v základní výbavě i klávesnice a myš a hry by s těmi periferiemi primárně počítaly...



To by pak byl prostě komp a nemuselo by si to řikat konzole :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 31/07/2007 :  10:14:10  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

quote:
Originally posted by SNowie

kdyby u xboxu byla v základní výbavě i klávesnice a myš a hry by s těmi periferiemi primárně počítaly...



To by pak byl prostě komp a nemuselo by si to řikat konzole :D

si mě pochopil, čéče
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 31/07/2007 :  16:39:39  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
zdar kolegové, uvažuju o prodeji Accountu, než to dám na e-bay tak se zeptám tady. Kdybyste o někom věděli kdo by měl zájem tak at mě kontaktuje přes ICQ. Account má 4 roky, 3 chary, Elder jedi... atd. kdyby měl někdo zájem tak postnu všechno co mám, co má trochu cenu, je to celkem slušná hromada krámů
ps: pište jen seriózní zájemci, SWG pro mě dost znamenalo a věnoval jsem tomu hodně času. Však to znáte . Tím chci říct, že to nebude levné, spíše záležitost pro fajnšmekra.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 01/08/2007 :  08:39:25  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka


..


neblbni, na podzim bude rollback.
Už se nemůžu dočkat.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/08/2007 :  21:29:46  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Rollback? Jako proč? SWG teď začíná mít opět úspěch a začíná být opět propracované.
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 07/08/2007 :  22:11:15  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Rollback? Jako proč? SWG teď začíná mít opět úspěch a začíná být opět propracované.



no nevim.. moc lidi to uz nehraje a pochybuju, ze v ty konkurenci MMORPG to ma nakou budoucnost... natoz datadisk

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/08/2007 :  23:50:40  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Datadisk asi ne, ale uvidime co dela bioware :). On je SW specialni zanr ktery kazdymu nesedne, ta hra je prevazne pro SW fany a tech je opravdu min nez fantasy stada alias WoW (ehmm tam nejsou jen fantasy fans tam jsou proste vsichni).
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 08/08/2007 :  02:44:46  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
no nevim... o tom co dela bioware se mluvi uz nakou dobu a porad nic :)
nakonec z toho vyleze "maximalne" Kotor 3. Stejne MMO ala kotor nejde, protoze tam jde predevsim o pribeh a to v MMO nejde docilit a jestli to bude klon SWG v prostredi kotora, tak to bude snad jeste horsi

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/08/2007 :  07:52:17  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jestli mate na mysli Bioware tym v Austinu, tak ten dela nejakou fantasy MMO. Ja bych to videl na neco z prostredi Forggoten Realms. Jinak pribeh se da do MMO zaclenit velice dobre, viz. LOTRO. Tak je pribeh diky epickym questem hodne dobre zapracovan. Ono staci i normalni questy typu prines, odnes, zabij X potvor, pokus se k nim napise dobra omacka. I po nekolika mesicich hrani stale ctu uplne vsechny popisy ke questum a pokazde je popis zajimavy.
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 09/08/2007 :  15:23:56  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

zdar kolegové, uvažuju o prodeji Accountu, než to dám na e-bay tak se zeptám tady. Kdybyste o někom věděli kdo by měl zájem tak at mě kontaktuje přes ICQ. Account má 4 roky, 3 chary, Elder jedi... atd. kdyby měl někdo zájem tak postnu všechno co mám, co má trochu cenu, je to celkem slušná hromada krámů
ps: pište jen seriózní zájemci, SWG pro mě dost znamenalo a věnoval jsem tomu hodně času. Však to znáte . Tím chci říct, že to nebude levné, spíše záležitost pro fajnšmekra.



Mám zájem, pošli mi na PM tvé telefoní číslo, myslím tím vážný zájem.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 14/08/2007 :  09:04:00  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus
Mám zájem, pošli mi na PM tvé telefoní číslo, myslím tím vážný zájem.


zdar Side, něco jsem Ti někam poslal, došlo ?

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/08/2007 :  16:13:54  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Bacha varan se vratil po tydnu dovolene! :)

Carmax - Jak jsi přišel na to že na Xku nejsou MMORPG? Pokud vim tak je tam MMORPG final fantasy a chystá se Conan (Teď nemyslim tu single ale tu online). Jenže problém je v tom že musíš platit jak poplatky tak ještě za službu Xlive, takže se to nevyplatí.
Ono si stačí přečíst Xbox magazín kde píšou že na Xko připojíš jakoukoliv USB klávesnici, takže na psaní je to OK.


kdyby sis, ty nas chytroline, precetl, co jsem napsa, tak by sis vsiml, ze se o FF zminuju. Conan kdo vi jestli na xko vubec bude a jak to nakonec dopadne :)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 22/08/2007 :  11:22:29  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
Taky bych svuj account prodal, kdyby nekdo chtel Elder jedi 90, BH 90, nejakej master craft, spousta vzacnejch veci...

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 22/08/2007 :  14:45:35  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
no lol, měli bychom možná na to založit extra topik :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/09/2007 :  19:25:08  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
trocha nostalgie pro pamětníky. U tohodle videa mám vždycky husinu
http://www.youtube.com/watch?v=vglca8fCtiU

a taky mrkněte na tohle, dobrá pr.el
http://www.youtube.com/watch?v=mtFZ0lo45Vc

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 20/09/2007 19:39:26
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/09/2007 :  11:56:41  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nic moc videa. Mě se stále nejvíc líbí to video se zabrakem, jak rebelové na pláži zabijí jeho holku a on se pak stane dark jedi
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/09/2007 :  12:38:01  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nic moc videa. Mě se stále nejvíc líbí to video se zabrakem, jak rebelové na pláži zabijí jeho holku a on se pak stane dark jedi


nj to o cem pises je best one :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 21/09/2007 :  13:19:11  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
jj,v tom závěrečným souboji když člověk vidí ty super jedi animace,tak nad dnešním stavem může akorát tak nevěřícně kroutit hlavou

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 21/09/2007 13:19:41
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/09/2007 :  13:58:08  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

jj,v tom závěrečným souboji když člověk vidí ty super jedi animace,tak nad dnešním stavem může akorát tak nevěřícně kroutit hlavou


jj zlaté časy Dervishů u Jediho a Unarmed hitu 3 u TKM.. když už jsme u toho vzpomínání tak pokud bych měl mluvit za sebe, tak doby kdy jsem hrál SWG pre CU hodnotím jako vůbec nejlepší herní období za těch cca 15 let co hraju hry, ať už ON nebo ofline. Nikdy jsem se ke compu tak netěšil jako před těmi cca 3 lety.. dnes nehraju nic, spíše z nedostatku času musím uznat že mi to chybí

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/09/2007 :  14:13:00  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
pokud to snad ještě někdo neviděl, zde je to best video ever :
http://youtube.com/watch?v=sGycuaIWP0U

jůůz d fóós
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 21/09/2007 :  14:22:10  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Ook, tak taky moje favoritka :)
http://youtube.com/watch?v=s2dEutW-Dnw
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 21/09/2007 :  14:32:02  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Ook, tak taky moje favoritka :)
http://youtube.com/watch?v=s2dEutW-Dnw


hehe,když byla krabice s SWG na cestě,tak jsem si tohle video pouštěl několikrát za den

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/09/2007 :  14:36:55  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Ook, tak taky moje favoritka :)
http://youtube.com/watch?v=s2dEutW-Dnw


tohle video mi nějak uniklo, hodně povedené..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 22/09/2007 :  19:50:57  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Yurekk

jj,v tom závěrečným souboji když člověk vidí ty super jedi animace,tak nad dnešním stavem může akorát tak nevěřícně kroutit hlavou


jj zlaté časy Dervishů u Jediho a Unarmed hitu 3 u TKM.. když už jsme u toho vzpomínání tak pokud bych měl mluvit za sebe, tak doby kdy jsem hrál SWG pre CU hodnotím jako vůbec nejlepší herní období za těch cca 15 let co hraju hry, ať už ON nebo ofline. Nikdy jsem se ke compu tak netěšil jako před těmi cca 3 lety.. dnes nehraju nic, spíše z nedostatku času musím uznat že mi to chybí


Dovolím si nesouhlasit... po CU byl ten systém zajímavej, předtím to bylo totálně zabugováno. Nicméně pak přišla ještě jedna změna, která změnila SWG na to co je teď. -edit- jako CU mám na mysli první změnu combat systému -/edit-

Na druhou stranu, komunita byla tehdy v pohodě, na to že nás tam bylo 25 a ne všichni jsme si padli do oka (Koudy? Jorssku? ) si myslím, že CZE kanál byl jistota.

BTW - 290 stran... just... o můj bože!

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 22/09/2007 19:52:16
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 29/09/2007 :  22:10:31  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak mě zase po nějaké době totálně naštvali čeští rádobypřekladatelé. Ono už nestačí, že z císaře udělají Imperátora (kde tohle slovíčko vzali? Je snad ve slovníku spisovné češtiny?), Žvejkala a podobné zhovadilosti. Nestačí, že ze Spocka udělali Mažňáka (Simpsnovi, díl s jednokolejkou).

Chtěl jsem si v pohodě skouknout seriál Joey (Přátele já rád). Už jsem ho sice viděl v originále (naštěstí). Teď jsem na to kouknul v češtině, a co neslyším. Tam kde v originále mělo být (1x21) "Už z toho blbnu, před chvílí se mi zdálo, že přes dvůr šel Chewbacca. To se ti nezdálo, to jen Michael v kostýmu šel na sraz fanoušků" je najednou v českém dabingu "Už z toho blbnu, před chvílí se mi zdálo, že přes dvůr šel Střihoruký Edward. To se ti nezdálo, to byl Michael, odcházel na konferenci". Myslí snad, že to takhle bylo vtipnější???

Sorry, že jsem to dal sem, musel jsem to ze sebe dostat. Většina z vás ví, jak nesnáším zmršený český dabing. A snad to bude varování pro ty, kteří by nedopatřením chtěli český dabing, ať si radši vezmou anglický.

Edited by - Drizzt DoUrden on 29/09/2007 22:14:27
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,92 seconds. on eygor Snitz Forums 2000