Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/07/2007 :  13:37:36  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hehe, Toppane, Raf, to zní jako jméno tupého trpaslíka. Nemáš tam někde Bupu? Nebo dokonce Velkokrka??
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 12/07/2007 :  17:53:25  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
Miky: Já přišel z hospody, tak jsem byl drobet veselej :D

Elor: Tak mi ty točáky pošli poštou, to se prodá :D

Drizzt: Nechtěj, abych rozebíral jako co zní Drizzt :D A na trpaslíky mi nesahej, to je moje oblíbená rasa :D A za hordu už nehraju (ani jsem nikdy pořádně nehrál, jsou fuj :D), jen jsem línej to z toho podpisu smazat :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/07/2007 :  20:24:41  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tady někdo nečet Dragonlance a neví, co to jsou tupí trpaslíci. A ani nečetl Icewind Dale trilogii a neví kdo byl Drizzt.

Drobná berlička:
http://en.wikipedia.org/wiki/Drizzt

Edited by - Drizzt DoUrden on 12/07/2007 20:26:08
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 12/07/2007 :  20:31:11  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tady někdo nečet Dragonlance a neví, co to jsou tupí trpaslíci. A ani nečetl Icewind Dale trilogii a neví kdo byl Drizzt.

Drobná berlička:
http://en.wikipedia.org/wiki/Drizzt



Dragonlance - nečet :D
tupí trpaslíci - neví, ale ten název se mi nelíbí :D
Icewind Dale trilogii - taky nečet
a tudíž finálně Drizzt -nevim :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/07/2007 :  22:49:28  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Pokud děláš do fantasy, tak si kup knížky Magický krystal, Stříbrné prameny a Rubínový klenot (dokud se dají sehnat, v prvním vydání zmizely velice rychle - Rubínový klenot právě vychází, ty druhé dvě jsou už nějakou dobu v prodeji). Jedny z nejlepších fantasy knížek (vychází z nich třeba Baldurs Gate, Icewind Dale).

S Dragonlance to bude horší, ty už se sehnat nedají. Tupí trpaslíci je národ trpaslíků, nejzaostalejší ze všech, jsou hodně hloupí, nejvíc dovedou napočítat do dvou, žijí na smetištích, živí se odpadky. Ostatní trpaslíci se jich straní, říkají že vznikli zkřížením trpaslíků a gnómů. Mimo ně existují ještě horští a lesní trpaslíci a temní trpaslíci (teda ve světě DragonLance).

No a pro tupé trpaslíky jsou typické jména jako Bum, Kousl, Velkokrk, Bupu a podobné - to mi to tvoje jméno postavy připomenulo.
Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 13/07/2007 :  08:40:13  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
Chcel by som spytat ako to momentalne vypada s SWG , hlavne na hratelnost ,ci nie je ovladanie prilis komplikovane (skusam ten 14-dnovy trial a nejako sa mi neda ist dobokov cez boj iba dopredu a dozadu a v nastavení klaves som nic nenasiel kde by sa to dalo nastavit). A taktiez aka je populacia na realmoch (neviem kolko ludi si mam predstavit pod pojmom - light, medium ci heavy population, lebo ked som vcera skusal ten trial tak boli iba 3-4 realmy medium ostatne light, az vecer boli tusim 2 heavy - mozno je to aj tym, ze vo SWG hraju ludia z celeho sveta a realmy nie su diferencovane pre jednotlive svetadiely az na par europskych ak som si dobre vsimol), ci je problem najst ludi na group questy ci do instance, z toho co som tu a na inych forach cital tak by malo byt SWG dost solovatelne (podobne ako wow) co mi vyhovuje. WoW som hraval 2 roky (rok free a rok offic) a nejako ma to uz nebavi:), a nie je co vyberat z novych online hier(vacsina bud ma vysoke hardwarove naroky alebo ma nezaujali - zial ani LOTR online:( hoci som vacsim fanusikom toho sveta ako SW, mozno to chce iba cas a hra sa casom zlepsi aj ked neviem online hra bez superiacich stran...) Hlavne zaujimalo ci ma hra buducnost (lebo na forach ludia nadavali nato ze je hra
momentalne tazka co zas mne vyhovuje, nemam rad ak to bude ako Diablo ze kazdeho moba zabijem na 1-2 rany, zas nie je ani dobre ked je zabitie jedneho moba doslova trapenim, lebo vacsina hra online hry pre zabavu a nie aby sa nervacila, najlepsia je zlata stredna cesta:))a nie ze ju nahodou zacnem hrat a do pol roka vyhlasia ze s tym koncia:), a aka je vlastne hra na najvyssom moznom lvl, ci aj tam je stale zaujimava alebo uz iba nuda - farma a high lvl instance ako vo WoW. Vacsinou som zamerany na PvE , PvP je iba taky bonus, ale zda sa mi docela zaujimave v SWG, aj tak vo WoW tiez nic moc nebolo (nie ze by ma hlavne BG-cka nebavili ale ludia bud tam sli iba farmit honor a iba obcas tukli do klavesnice aby akoze neboli AFK alebo sa spravali ako idioti a o nejakej taktike nemohlo byt ani reci a tym padom ani o vitazstve:)).
PS: niekto v tomto topicu spominal, ze mu zmazali charakter po nejakom case, iny zas hovorili ze im ostal ked sa vratili po dlhsom case hrat - tak vlastne ako to je, lebo podla mna je dobra blbost, ze sa akurat niekomu nebude chciet hrat 2-3 mesiace a zmazu mu postavy- vo WoW pokial viem taketo nieco neprichadza do uvahy lebo vsak firma ide sama proti sebe - ak sa chce niekto vratit znamena to pre nich nove platby ale ak mu zmazu postavu tak dost casto sa urcite stane ze s hrou skonci:)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/07/2007 :  09:47:55  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
S populaci je to slabsi, presna cisla nikdo nevi, protoze SOE je taji. Nejvetsi CZ/SK kominuta na Eclipse. Solovani je ted po poslednich upravach o neco horsi, protoze zvedli obtiznost. To ovladani do stran tam urcite je, jen se to trochu blbe hleda v tom mnozstvi ruznych parametru. Hru na 99% nezavrou, protoze SOE ma balik nekolika MMO a tak nejak ji to asi vsechno dohromady vydelava. Chary garantuji tusim pul roku po tom, co prestanes platit. Mam pocit, ze vetsina lidi co se vratili i po delsi dobe nasli chary v poradku. Jediny o kom vim, ze mus zmizel char je Roberion.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/07/2007 :  05:35:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno s populaci je to možná horší, ale na druhou stranu taky lepší, po nge byli servery jen light a very light a teď jsou mezi nima medium, heavy a některé dokonce very heavy.
Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 15/07/2007 :  09:52:54  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
Hra sa mi zda docela fajn, hlavne tie questy su zaujimavejsie ako vo wow, cize ked mi skonci trial si ju kupim, len chcem si kupit Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures, u nas to stoji tak 1300 Sk ale kamarat mi povedal ze v jednom internetovom obchode v UK je to tak za 850 Sk vratane dodania, tak to kupim asi tam, ten rozdiel v cene je dost velky:). Chcem sa spytat na frakcie (imperial/rebel), ze ci questy v jednotlivych frakciach odpovedaju filmu, ci KOTOR (teda ak som imperial som automaticky zly a q su stylizovane ako napr vyvrazdit nejaku dedinu ci ako to bolo v KOTOR ze napr. ked sa posmieval niekto cudzincom tak som sa ho mohol zastat-rebels, alebo sa mu posmievat s ostatnymi-imperial), lebo vo wow q za jednotlive frakcie neboli robene nejako v style ze ked hram za hordu ze iba zabijam humanov ci robim kazdemu zle:)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/07/2007 :  09:56:21  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Na www.cdromshop.com (Kanada) mají COA za 22 USD. To je docela směšná částka, když digital download Trials of Obi Wan stojí 29.99 USD.

Sice poštovné tu částku docela navýší, ale stejně tak je můžeš požádat, ať ti pošlou jenom aktivační kód a krabici neposílají - hra si vše potřebné stáhne sama ze serveru a ty ušetříš za poštovné (akorát si pak celý adresář se hrou vypal na DVD, ať to příště nemusíš znovu stahovat - klient je celkem inteligentní, před stahováním si zkontroluje, co už v adresáři hry je a co není a stáhne jenom to co tam chybí).
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/07/2007 :  10:00:52  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Questy kromě Legacy a pár Theme parků jsou defacto jeď někam, všechno zabij, vrať se zpět. A obsah ostatních se tomuto moc nevzdaluje - jeď někam, zabij, předej zprávu, vyzvedni balíček. Ostatně co jiného chceš v online hře vymyslet?? Rozhodně nečekej dialogy v rozsahu KOTORu, tohle není adventura. Dřív sis mohl aspoň nakombinovat povolání, jakési RPG prvky, teď je bohužel všechno předdefinované a jediné co můžeš trochu změnit je expertise (holt americkým fakanům se zdála hra příliš složitá).
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 15/07/2007 :  20:07:57  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Mno s populaci je to možná horší, ale na druhou stranu taky lepší, po nge byli servery jen light a very light a teď jsou mezi nima medium, heavy a některé dokonce very heavy.


s tím heavy zalidněním bych byl opatrný, spíše jde o marketingový tah.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 15/07/2007 :  20:28:50  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
njn tiez som videl heavy iba raz (neviem uz ktore realmy to boli), ono je jedno ako to pomenuju ci heavy, medium alebo light ked aj tak nikto nevie kolko je to ludi:). Nasiel som jeden obchod v USA co predava komplet hru tusim za 15 USD, ale ja som si to objednal v UK, doučia to tak do 5 dni a zatial mozem hrat trial, potom si z toho urobim normalny acc (niekde som tu cital ze k pravidelnym poplatkom sa prirata dan VAT 17% co to dost predrazi oproti inym hram. Na zaciatku dost chaosim - novy system boja, ine ovladanie, ci prikazy na whisp a podobne, ale hadam si nato casom zvyknem:), prvy char asi budem hrat za rebelov a realm asi nejaky europsky-aspon ludia hravaju kedy ja a zda sa mi ze napr. Chimera je docela zaludnena (aj ked to na zaciatku mozu sposobovat hlavne trialisti. Okrem svetu na ktori sa tesim (uz v KOTORe sa mi pacilo chodit z planety na planetu)som zvedavy na RP hru (niektore vypisane eventy su docela super inew nic moc:)), ktora vo wow absentovala-dufam ze ma to zaujme nielen na zaciatku ale aj neskor lebo prave to je kamen urazu niektorych online hier (na nasjvyssom lvl je nuda-aspon pre mna vo wow. Kedze je to moj prvy char zacnem za nejaku dobre solovatelnu postavu (skusam BH, normalne by som dal jediho, ale nie je to ono ked mozem zanho hrat hned od zaciatku, volakedy tusim sa dalo byt jedi az v priebehu hry co sa mi zdalo lepsie) nech sa zbytocne netrapim hned zo zaciatku:)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/07/2007 :  21:07:15  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
No, nevím, všichni co znám jsou na Eclipse. Nevím o nikom kdo by byl na Chimaeře kromě pár nácků (ale nevylučuji, že tam nějací češi hrají).

Ten VAT 17% se platí jako daň za zábavu EU - chtěli jsme to, tak to máme.

Edited by - Drizzt DoUrden on 15/07/2007 21:09:55
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 15/07/2007 :  23:30:05  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walker

teda ak som imperial som automaticky zly a q su stylizovane ako napr vyvrazdit nejaku dedinu ...



Tak bacha, Impérium jsou ti hodní, my chráníme galaxii před rebelskym šmejdem :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/07/2007 :  08:14:35  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
[brTen VAT 17% se platí jako daň za zábavu EU - chtěli jsme to, tak to máme.

Ja to teda nechtel, ale bohuzel jsem byl prehlasovan lidmi, kteri byli svedeni na scesti.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 16/07/2007 :  10:51:52  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

quote:
Originally posted by JorsskJerzee - Jak hluboko si klesl? Tim jako myslíš to že hraje SWG? Ty si hluboko neklesl když hraješ tu barevnou mrd....hlavně že si tu několikrát tvrdil že se do SWG nenavážíš. Ještě nějakej kec a smáznu ho.


Teda abych reagoval přesnějc, on reaguje na to, že hraju WoW, ne swg, který už nějakou dobu nehraju :D (Oprav mě Jerzee, jestli se pletu :D). Prostě Jorssku, nesmíš brát všechno tak vážně a osobně :D A když už se někdo zmíní o swg, nwsmíš to brát tak osobně :D


jorssku jorssku ty me fakt bavis..
ja tady hanim topana ze klesl tak hluboko, ze zacal hrat wow..
ale nejspise to byl na tebe prilis sofistikovany vtip..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/07/2007 :  20:27:23  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hm, na chvili jsem se lognul, pokecal se Zafrinem, vyzvedl 36 month reward, nahodil vendory a zase odlogl

nejak nebylo co delat
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/07/2007 :  23:00:08  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nojo on je rozdíl nemít co dělat nebo nemít náladu co dělat :).

Kravka - Marketingový tah? Jako že to tam mají vymyšlené? Asi těžko to se zobrazuje u serverů aktuálním počtem hrajících lidí. Např. po restartu je vše nízké.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 17/07/2007 :  01:08:02  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hm, na chvili jsem se lognul, pokecal se Zafrinem, vyzvedl 36 month reward, nahodil vendory a zase odlogl

nejak nebylo co delat

Jop, ja se projizdel hodinu po Endoru a pak to zabalil. Samozrejmosti byla inspekce domku a mesta jako takoveho.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 17/07/2007 :  07:51:18  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
njn to dolahne po urcitej dobe na kazdeho, ze nevie co v hre robit, myslim si, ze za dobru online hru mozno povazovat hru, ktora zabavi tak rok (na zaciatku sa objavuje novy svet, skusaju nove veci, leveluje, ale na najvyssom lvl je toho uz pomenej robit). Bolo by dobre, keby na zaciatku sa platia poplatky mesacne ale neskor je si moznost vybrat hodinove poplatky za hru (mozno by to motivovalo ludi nerusit acc, lebo ked sa naloguju iba obcas sa moze zdat mnohym zbytocne platit a spoloenost by aspon nieco zarobila-lepsie ako ked niekto zrusi acc a neplati nic.
Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 17/07/2007 :  07:58:37  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
este som sa zabudol opytat tie Chapters to su akoze nejake patche? treba to aj stiahnut odnekial alebo sa mi to automaticky samo stiahne a nainstaluje (lebo uz hra je na ceste tak aby som vedel ked to budem instalovat, aby mi tam nechybali nejake veci)
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 17/07/2007 :  09:01:40  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walker

este som sa zabudol opytat tie Chapters to su akoze nejake patche? treba to aj stiahnut odnekial alebo sa mi to automaticky samo stiahne a nainstaluje (lebo uz hra je na ceste tak aby som vedel ked to budem instalovat, aby mi tam nechybali nejake veci)

Jakmile vyjde novej "patch, chapter, publish, live nebo game update" ci kolik vyrazu pro to je, tak se automaticky stahne po nalogovani se do launchpadu, alespon v pripade SOE.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/07/2007 :  10:07:26  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miky

quote:
Originally posted by walker

este som sa zabudol opytat tie Chapters to su akoze nejake patche? treba to aj stiahnut odnekial alebo sa mi to automaticky samo stiahne a nainstaluje (lebo uz hra je na ceste tak aby som vedel ked to budem instalovat, aby mi tam nechybali nejake veci)

Jakmile vyjde novej "patch, chapter, publish, live nebo game update" ci kolik vyrazu pro to je, tak se automaticky stahne po nalogovani se do launchpadu, alespon v pripade SOE.

co znamena, ze sa musis psychicky pripravit na dlhe stahovanie, ak budes instalovat COA, ktore je z jesene 2006 (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 17/07/2007 :  16:20:19  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
s tym pomalym stahovanim mam uz skusenosti ked som stahoval trial, tie
4 GB stahovalo tak 20 hodin:(, islo to tak max 100 KB/s, dufam ze dlhsie to nebude:)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/07/2007 :  16:50:04  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walker

s tym pomalym stahovanim mam uz skusenosti ked som stahoval trial, tie
4 GB stahovalo tak 20 hodin:(, islo to tak max 100 KB/s, dufam ze dlhsie to nebude:)



Nebude - stahoval jsi celou hru, ktera se prodava na 4CD (plus datadisky)/1DVD. Takže teď bys měl stahovat jenom patche co vyšly od COA a to rozhodně bude do 1GB.
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 18/07/2007 :  08:30:09  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
Teda lidi, hraje ještě vůbec někdo kromě Jorsska? :D Ať lognu kdykoliv, jsou tam vždycky jen lidi se šílenejma jménama, který neznám. Kam se poděli všichni veteráni? :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/07/2007 :  08:48:33  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ja tam vcera byl se Sumcem, Koudym i Gabinkou. Ale jen do půl deváté cca, co sem nahodil těžáky. Jorsska sem tam už dlouho nepotkal. Navíc se tam objevuje sem tam medvěd (Okhechookwoo, Bambelo). Ale včera, když sem tam vlezl se Sumcem a koukal sem na CZE, byl sem tam sám :o(
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 18/07/2007 :  10:08:53  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no o pol deviatej som pozeral kriminalku miami...anyway aj tak nejsom veteran (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 18/07/2007 :  12:43:52  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
Viem ze vacsina z Vas co hrava SWG je uz asi lvl 90 ale nehravate momentalne niekto za alta na lvl 50-80? Na offic fore sa nejako casto opakuju otazky ako levelovat po lvl 50(ked konci Legacy) a odpovede su neni moc uspokojive:), neviem ale zabijat donekonecna mobov bez q je nuda, nikdy som to nerobil vo wow a ani nebudem v nijakej inej hre:) (vo wow s questami nikdy problem nebol, bolo ich tam az moc, dostal som sa na lvl 70 a este som mohol robit questy v dvoch lokaciach), potom tam je moznost group questov ale tam je zas problem najst ludi a solovanie je teraz tazke a byt odkazany na nejaky buff co mi zvysi exp sa mi zda zufale - to potom firma co prevadzkuje hru asi nedomyslela, ked po 50 lvl je uz problem vobec najst nejake questy, lebo do 90 je to este pomerne dost. Zatial sa mi zdaju tie q zaujimavejsie ako vo wow (ale zas som iba lvl 17) ale ak to bude naozaj pravda a po lvl 50 to uz bude iba grindovacka a bude problem najst vobec q, tak asi vyuzijem iba ten mesiac co je zadara a kaslem nato, iba zeby dovtedy sa doplnili nejake nove q co je asi tazke ocakavat ked to neboli schopni urobit za 4 roky:)
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/07/2007 :  14:58:31  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
Oni jeste nedodelali legacy do 90? Tak to jsou broci..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/07/2007 :  15:12:55  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
80-90lvl jsou questy na mustafaru, kolem 50lvl jsou tusim na Kashyyku

expit se da docela dobre ve vesmiru, naskakuje i "pozemni" expa, kdysi davno se dalo v grupe expit na MOBech, ale ted uz to dost dobre nejde

ber to tak, ze ta hra je v podstate rok stara, doufejme, ze to konecne dotahnout do nejake aspon trochu finalni faze
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 18/07/2007 :  15:18:40  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walker

no po 50ke treba ist robit questy na Kashyyyk, a okolo cl75 (teraz netusim, ci sa to da tak skoro zvladnut) ist na Mustafar...cast questov je grupovych, no ale to sa snad vzdy niekto na CZE najde, kto ti s tym pomoze...v najhorsom pripade ti pomoze nejaky cl90 (sice prides o XP za mobov, ale dostanes XP za dokoncenie questu, takze lepsie jak klincom do oka)

SWG nebolo od zaciatku robene tak, aby hraca questami previedlo az k najvyssiemu levelu bez grindu...takze grind si zopar hodin uzijes a urcite sa mu nevyhnes

ad Carmax: Legacy s pravdepodobnostou hraniciacou s istotou nebude nikdy az po cl90...maximalne tym vyplnia diery po cl60 (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 18/07/2007 15:19:07
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 18/07/2007 :  15:22:16  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Questy pro level 80-90 přidali v nejnovějším chapter. Začínají na Naboo v Theedu u cantiny.
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 18/07/2007 :  17:57:43  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja tam vcera byl se Sumcem, Koudym i Gabinkou. Ale jen do půl deváté cca, co sem nahodil těžáky. Jorsska sem tam už dlouho nepotkal. Navíc se tam objevuje sem tam medvěd (Okhechookwoo, Bambelo). Ale včera, když sem tam vlezl se Sumcem a koukal sem na CZE, byl sem tam sám :o(



Já jsem teď v swg až k večeru, nejdřív si dám nejaký questíky ve wow a pak se jdu mrknout, co se děje v jedné předaleké galaxii :) Včera jsem tam byl a na CZE bylo dost lidí, žehubol nikoho z nich neznám, asi to budu muset napravit. Dřív to byla sranda, to bylo na CZE lidí hafo, pokecal jsem se starejma pardálama a vždycky se natropilo něco, při čem byla sranda. Teď je to nuda, běhat sám po planetách mě moc nebaví... Ani sex s Wyndií už neni to co bejval... Aby ne, když při tom neni :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/07/2007 :  18:30:35  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan
...Ani sex s Wyndií už neni to co bejval... Aby ne, když při tom neni :D


LOL tak u tohohle jsem se malem svalil pod stul

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/07/2007 :  21:47:49  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ty Carmaxi vyhoď tu shitku Microsofťáckou a poď hrát na pořádném PC.
Go to Top of Page

walker
Starting Member

23 Posts

Posted - 19/07/2007 :  09:43:49  Show Profile Send walker a Private Message  Reply with Quote
Chcel by som sa spytat na target system, zda sa mi komplikovanejsi a horsi oproti wow (tam som si lavym tlacitkom mysi oznacil nepriatela a pravym automaticky nanho stale utocil), vo SWG som si nastavil modern system a ked kliknem pravym tlacitkom mysi na moba tak sa mi ponukne moznost atack a potom stale utocim na oznaceneho moba, ale mam problem ze ked su napr. dvaja a ten druhy zacne utekat, tak sa mi tazko nanho klika pravym tlacitkom mysi, neda sa to nejako zjednodusit-mozno som nieco prehliadol v nastaveni - napr zeby som nanho 1x klikol napr lavym tlaciktom mysi a stale by som nanho utocil a nemusel stale klikat na mys (lebo cez boj vacsinou chcem vyuzivat mys na aktivovanie specialnych schopnosti v action bare)?
Go to Top of Page

tom19835
Starting Member

impflag

86 Posts

Posted - 19/07/2007 :  10:40:03  Show Profile  Send tom19835 an ICQ Message Send tom19835 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan
...Ani sex s Wyndií už neni to co bejval... Aby ne, když při tom neni :D



Asi je eq2 zajmavejsi, nez vymenovani si pixelu s tebou ve vytahu

SWG - Daae, Daandra, Everon, Werwolf - RIP
SWTOR - Everon, Eweron - RIP

WoW - Everon - Thunderhorn
LotRO - Eweron - Human Champion - Laurelin - RIP
LotRO - Fieron - Human Hunter - Laurelin - RIP
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 19/07/2007 :  10:52:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ty Carmaxi vyhoď tu shitku Microsofťáckou a poď hrát na pořádném PC.


pche, to nikdy, The Darkness, Forza 2, Marvel: ultimate aliance, Overlord, za chvili assassins creed, GTA IV, Halo 3, Fable 2....... Proc bych se vzdaval teto dokonale masinky a spousty skvelych her v nejlepsi mozne grafice jen proto, abych zase kazdej druhej rok upgradoval za drahy penize PC?
EDIT: jo a zapomnel jsem na SW: Force unleashed

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 19/07/2007 12:15:31
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 19/07/2007 :  11:40:16  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tom19835

Asi je eq2 zajmavejsi, nez vymenovani si pixelu s tebou ve vytahu
To je diskriminace, on do Wyndi jen pixely pumpoval.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 19/07/2007 :  20:13:13  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ty Carmaxi vyhoď tu shitku Microsofťáckou a poď hrát na pořádném PC.


pche, to nikdy, The Darkness, Forza 2, Marvel: ultimate aliance, Overlord, za chvili assassins creed, GTA IV, Halo 3, Fable 2....... Proc bych se vzdaval teto dokonale masinky a spousty skvelych her v nejlepsi mozne grafice jen proto, abych zase kazdej druhej rok upgradoval za drahy penize PC?
EDIT: jo a zapomnel jsem na SW: Force unleashed



Protože takhle budeš co dva roky pumpovat peníze do nových verzí konzolí - a kompletních. Navíc ani jedna z těch tebou jmenovaných her me nejak moc nebere.

Navíc odmítám podporovat finančně brejlatého strejdu Gatese.

Edited by - Drizzt DoUrden on 19/07/2007 20:14:18
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 19/07/2007 :  22:39:28  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
ja jsem jmenoval hry, co berou me, ne tebe Navic novy generace konzoli se na trh dostavaj kazdejch cca 7 let a i kdyby to byly 2 roky, furt me to vyjde 4x levnejch, nez soucasny high tech pc konzole jsou proste na hrani nejlepsi a je to proste fakt

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/07/2007 :  09:24:10  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

ja jsem jmenoval hry, co berou me, ne tebe Navic novy generace konzoli se na trh dostavaj kazdejch cca 7 let a i kdyby to byly 2 roky, furt me to vyjde 4x levnejch, nez soucasny high tech pc konzole jsou proste na hrani nejlepsi a je to proste fakt


trochu vám do toho vstoupím s technickou : Carmaxi ten krám se propojuje s telkou jak, přes scart, cinče, nebo HDMI ?? dik

jůůz d fóós
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 20/07/2007 :  10:10:40  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
konzole jsou proste na hrani nejlepsi a je to proste fakt


pche, nemaj ani baldur's gate, ani angband a dokonce ani transport tycoon! :P

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/07/2007 :  11:52:08  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Carmax
konzole jsou proste na hrani nejlepsi a je to proste fakt


pche, nemaj ani baldur's gate, ani angband a dokonce ani transport tycoon! :P


to ne, transport tycoon by to chtelo

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/07/2007 :  12:55:11  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jo, Baldurs Gate, Tiberian Sun, Starcraft, Icewind Dale, Fallouty, Transport Tycoona, SWG, EQ2, nic z toho na tom krámu nenajdeš. Jenom samé bum, bác, pif, paf ptákoviny.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 20/07/2007 :  15:45:14  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jo, Baldurs Gate, Tiberian Sun, Starcraft, Icewind Dale, Fallouty, Transport Tycoona, SWG, EQ2, nic z toho na tom krámu nenajdeš. Jenom samé bum, bác, pif, paf ptákoviny.


Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/07/2007 :  18:41:57  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
a nebo strilecky s autozamerovanim to je nevetsi vysmech

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 20/07/2007 :  18:43:05  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

a nebo strilecky s autozamerovanim to je nevetsi vysmech

To uz je skoro jako film ne, vlastne je vse automaticke, jen sedis a cumis.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,62 seconds. on eygor Snitz Forums 2000