Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 18/07/2004 :  05:59:15  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
co na to rikat? bude to sranda :)
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 18/07/2004 :  16:55:32  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Na Battlefront sa tesim, budem praskat rebelov.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 19/07/2004 :  13:05:15  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Nepovazuju se za fanouska SW,ale hra me docela bavi.I kdyz mam jen trial kterej je dost omezenej.
Slysel jsem ze postava rozehrana v trialu nejde pokracovat po zakoupeni origos placek,to je docela pech,clovek se 14 pipla s postavou a pak musi jet na novo
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 19/07/2004 :  14:21:14  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
a co by jsi chtel zadarmo... to je verze jen na otestovani....

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/07/2004 :  11:55:15  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
to je hovadina prvni tridy, normalne hraju dal s postavou z trialu i v plny hre!

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 23/07/2004 :  03:29:09  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Dotaz: Rozjel jsem si Bounty huntera a rad bych vedel s jakym povolanim by bylo vhodne ho zkombinovat.
Predem diky

Edited by - Diblajz on 23/07/2004 04:54:01
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 23/07/2004 :  07:10:30  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Nejak nemuzu najit bounty hunter trenera a nikdo,koho jsem se ptal mi nebyl schopnej pomoct..
Muzete mi poradit,plz?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/07/2004 :  07:18:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

Nejak nemuzu najit bounty hunter trenera a nikdo,koho jsem se ptal mi nebyl schopnej pomoct..
Muzete mi poradit,plz?

3

http://swg.allakhazam.com/db/bestiary.html?action=search&name=&type=4&ttype=0&planet=0&city=0&sortby=Name

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Norado
Starting Member

3 Posts

Posted - 23/07/2004 :  10:12:33  Show Profile  Send Norado an ICQ Message Send Norado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

Nejak nemuzu najit bounty hunter trenera a nikdo,koho jsem se ptal mi nebyl schopnej pomoct..
Muzete mi poradit,plz?


Mrkni se v tech velkych halach v mestech...treba v Mos Entha,nebo si dej Planetary Map(dole v menu ve hre) a filtruj vyber na trenery...

Norado Fetts...Eclipse-Marksman,Artisa

I serve for Empire...
Go to Top of Page

vali
Starting Member

32 Posts

Posted - 23/07/2004 :  11:18:25  Show Profile  Send vali an ICQ Message Send vali a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

Dotaz: Rozjel jsem si Bounty huntera a rad bych vedel s jakym povolanim by bylo vhodne ho zkombinovat.
Predem diky


Podle mě je k MBH nejlepší Master Pistoleer. Ještě ti pak zbyde pár bodíku, který můžeš investovat buď do medika nebo do carabiniera nebo do defence lajny u riflemana.

WoW: Kopytko - Chrocht, Thunderhorn, Druid
EQ2: Nobras - Mor do Kulí, Runnyeye, Wizard (retired)
SWG: Nobras Vali - BoH, Eclipse (retired)
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 23/07/2004 :  22:19:57  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Ne ze bych chtel bejt otravnej,ale zas neco nevim.
Jak se xpi u BH Investigation? Podle toho popisku co u toho je jsem vycet ze jde v podstate zbirani informaci.Ale koho a jak se mam ptat?
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 23/07/2004 :  23:02:39  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

Ne ze bych chtel bejt otravnej,ale zas neco nevim.
Jak se xpi u BH Investigation? Podle toho popisku co u toho je jsem vycet ze jde v podstate zbirani informaci.Ale koho a jak se mam ptat?




Nejde o sbírání informací,ale o lovení lidí:) Najdi si tu topic Bounty Hunting,tam se dozvíš vše podstatné.

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/07/2004 :  18:06:42  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Ako mozem poslat moj screenshot do SOE, aby bol v "player screenshot of the day" ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Awer
Starting Member

92 Posts

Posted - 26/07/2004 :  13:44:02  Show Profile Send Awer a Private Message  Reply with Quote
Mam novy vznasedlo hec: http://www.roadsquadron.com/Cars/Hwing/

SWG - retired
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 26/07/2004 :  14:22:00  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Awer

Mam novy vznasedlo hec: http://www.roadsquadron.com/Cars/Hwing/



lol

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 28/07/2004 :  02:06:38  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Ze zase otravuju blbym dotazem...
Jak battle fatigue ovlivnuje postavu?
Predem dik za odpoved a ze jste me neodkazali nekam na web nebo do ...... vsak vite kam
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 28/07/2004 :  03:04:23  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

Ze zase otravuju blbym dotazem...
Jak battle fatigue ovlivnuje postavu?
Predem dik za odpoved a ze jste me neodkazali nekam na web nebo do ...... vsak vite kam


Cim vic mas BF, tim min se budes healovat (Stimpackama, ne normalni regeneraci) a tim min te Doctor buffne.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 12/08/2004 :  19:37:56  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Plz nemuze sem nekdo dat odkaz odkud se da ziskat key na trialku? nemuzu to tu za boha najit.Predem dik
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 14/08/2004 :  22:43:32  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Nema niekto Homeworld 2 ? potreboval by som CD-key.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 14/08/2004 22:43:44
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 15/08/2004 :  06:39:33  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

Nema niekto Homeworld 2 ? potreboval by som CD-key.


Nebudu odpoveď psát na fórum, takže pokud něco takového potřebuješ, napiš mi na ICQ (94827372) a tam se domluvíme.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 15/08/2004 06:41:18
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 15/08/2004 :  11:49:18  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Hosty

Nema niekto Homeworld 2 ? potreboval by som CD-key.


Nebudu odpoveď psát na fórum, takže pokud něco takového potřebuješ, napiš mi na ICQ (94827372) a tam se domluvíme.



Mozes mi to pls. poslat na mail ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 18/08/2004 :  13:01:40  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
FUCK FRANCE AND GREECE !!!!!

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Vigo_mocny
Starting Member

43 Posts

Posted - 19/08/2004 :  08:59:28  Show Profile  Visit Vigo_mocny's Homepage Send Vigo_mocny a Private Message  Reply with Quote
Hele nasetril jsem 33 000 da se zato nekde koupit slusnejsi zbran nebo body armor popripade head armor? pls o nejake tipy v bazarech to neni nic moc. Libyla by se i treba naka helma jako maj vojaci imperia nebo treba ta co Jabba :)) Jsem ve hre novej tak to moc neznam
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 24/08/2004 :  11:52:55  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vigo_mocny

Hele nasetril jsem 33 000 da se zato nekde koupit slusnejsi zbran nebo body armor popripade head armor? pls o nejake tipy v bazarech to neni nic moc. Libyla by se i treba naka helma jako maj vojaci imperia nebo treba ta co Jabba :)) Jsem ve hre novej tak to moc neznam



Este setri, inak ake mas skilly ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 24/08/2004 :  12:55:24  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vigo_mocny

Hele nasetril jsem 33 000 da se zato nekde koupit slusnejsi zbran nebo body armor popripade head armor? pls o nejake tipy v bazarech to neni nic moc. Libyla by se i treba naka helma jako maj vojaci imperia nebo treba ta co Jabba :)) Jsem ve hre novej tak to moc neznam



No me se osvedcil obchod v Bestine. Je jizne od mesta asi 700m - 1km. Tam maj velmi slusne a velmi levne composite. (80% kinetic 80% Electricity zbytek neco pres 70%) Cena nejdrazsiho kousku 41k. Maj tam i spousty dalsich zajimavych veci :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 24/08/2004 :  15:28:05  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Ale oplati sa pozerat aj bazaary v mestach. Ja som mal stastie, v coronetskom bazaare som kupil kazdu cast composite armoru za 6k, 62% a 36000 condition. No ale davaj si pozor, ked som bol newbie tak som si kupil v bazaare 60% za 6k a bol som plny radosti a o tyzden som zistil ze som si to kupil s 0 condition. Ono v bazaaroch sa skoro vzdy predava composite s 0 condition. Musis mat stastie ako ja.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 24/08/2004 :  23:10:31  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
jj zrovna vcera ode mne nekdo koupil padded rukav za 6K ... mel 1/1 cond :)


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 25/08/2004 :  02:31:20  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Jo jinak lidi konecne mam hru takze se do toho opru naplno :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/08/2004 :  10:19:06  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cancerman

jj zrovna vcera ode mne nekdo koupil padded rukav za 6K ... mel 1/1 cond :)



Ale super je to, ze ked nahodou kupis shit, tak ho za tych 6k aj rychlo predas. Ti Newbie su super

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 25/08/2004 :  12:46:43  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
takhle by se chovat lidi nemeli...

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/08/2004 :  12:53:03  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

takhle by se chovat lidi nemeli...



Nerobim nic zle, len to dam do bazaaru a niekto to kupi

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 25/08/2004 :  13:50:15  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by riddle

takhle by se chovat lidi nemeli...



Nerobim nic zle, len to dam do bazaaru a niekto to kupi


jj souhlas,to je jejich problem ze si pred koupi item poradne neprohlidnou
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 25/08/2004 :  13:51:52  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
No jo, ale pro newbie může 6000 znamenat několika denní úspory :( , ne jako pro tebe, když za 2 minuty mávání zbraní vyděláš 60k :((
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:02:29  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No presne tak, davat crap do bazaru a chtit za to nehorazny prachy muze jen...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:15:50  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

No presne tak, davat crap do bazaru a chtit za to nehorazny prachy muze jen...



Ja to nerobim, predal som shit za 1k, ne za 6k.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:21:51  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Holt nektery lidi si mysli ze ve hre jsou jen 100% poctivci a dobraci.
A dobre jim tak naivkum!!
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:23:57  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Shemiramoth

No presne tak, davat crap do bazaru a chtit za to nehorazny prachy muze jen...



Ja to nerobim, predal som shit za 1k, ne za 6k.



za tisíc.. ale hodnota je tak 20 creditu..
tak to jsi vážně hrdina..
a ty alibistické kecy, že to jenom blbec koupí, co si za to sám může, si strč doprdele..
protože dotyčný newbie skutečně blbec je, ale ty jsi potom svině..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:35:01  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
A ja kdyz shanel v bazaru rozbity zbrane do 3K (tenkrat max), abych vyplacal 3 pouziti repair kitu, tak jsem nemohl nic nemohl sehnat. Strasny jak to maji ted lidi jednoduche
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:39:25  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Shemiramoth

No presne tak, davat crap do bazaru a chtit za to nehorazny prachy muze jen...



Ja to nerobim, predal som shit za 1k, ne za 6k.



za tisíc.. ale hodnota je tak 20 creditu..
tak to jsi vážně hrdina..
a ty alibistické kecy, že to jenom blbec koupí, co si za to sám může, si strč doprdele..
protože dotyčný newbie skutečně blbec je, ale ty jsi potom svině..


Vitej v realnym svete kde jsou i zli lidi
Jsem svine no a co?Lepsi nez bejt blbec kterej skoci kazdymu na lep

Edited by - Diblajz on 25/08/2004 14:43:10
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:52:28  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Shemiramoth

No presne tak, davat crap do bazaru a chtit za to nehorazny prachy muze jen...



Ja to nerobim, predal som shit za 1k, ne za 6k.



za tisíc.. ale hodnota je tak 20 creditu..
tak to jsi vážně hrdina..
a ty alibistické kecy, že to jenom blbec koupí, co si za to sám může, si strč doprdele..
protože dotyčný newbie skutečně blbec je, ale ty jsi potom svině..


Vitej v realnym svete kde jsou i zli lidi
Jsem svine no a co?Lepsi nez bejt blbec kterej skoci kazdymu na lep



co to meleš ?? myslíš, že když se mi nelíbí "sviněcí" chování, že automaticky nevím o tom, že existuje ??

a jiné možnosti než "blbec kterej skoci kazdymu na lep" a "Jsem svine no a co" neznáš ????

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:56:04  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Na nektery lidi jsem i hodnej,milej a pratelskej a dam jim neco gratis a nezistne.

/ironic on
Napriklad 10M duplejch Cr
/ironic off
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/08/2004 :  14:59:37  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

Na nektery lidi jsem i hodnej,milej a pratelskej a dam jim neco gratis a nezistne.

/ironic on
Napriklad 10M duplejch Cr
/ironic off



a to se vyplatí..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 27/08/2004 :  02:36:23  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo jak se delaj screenshoty bez toho uzivatelskyho prostredi? Ciste jen postavicka prostredi nepratele atd. Zadny ikony, statistiky ukazatele, kurzory atd...... :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 27/08/2004 :  10:31:40  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Nevite nekdo jak se delaj screenshoty bez toho uzivatelskyho prostredi? Ciste jen postavicka prostredi nepratele atd. Zadny ikony, statistiky ukazatele, kurzory atd...... :-)


Existuje moznost kompletne schovat interface, defaultne je to tusim nastavene na shift+ctrl+h
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 27/08/2004 :  17:19:06  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Dekuju :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Giross
Starting Member

30 Posts

Posted - 27/08/2004 :  20:41:18  Show Profile  Send Giross an ICQ Message Send Giross a Private Message  Reply with Quote
už nic

Edited by - Giross on 27/08/2004 21:49:31
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 27/08/2004 :  21:02:33  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giross

Koupím nové SWG za 2.500,- (nabídka platí tento víkend).
Už měsíc čekám na hru od JRC a Xzone a pořád nic (už chci hrát . . .).
Jestli se najde někdo v severních nebo západních čechách, ať napíše.
Klidně bych přijel. giross@seznam.cz ICQ 298902144



Skoda penez
Ale mrkni tady na foru do Bazaru,tam nekdo prodava novou krabici za 1000,-

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO


Edited by - Rasta on 27/08/2004 21:04:38
Go to Top of Page

Giross
Starting Member

30 Posts

Posted - 27/08/2004 :  22:57:22  Show Profile  Send Giross an ICQ Message Send Giross a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier
Skoda penez
Ale mrkni tady na foru do Bazaru,tam nekdo prodava novou krabici za 1000,-



Dík, snad se konečně zadaří . . .
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 28/08/2004 :  00:27:17  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Giross kdyz tak pouzij CDROMshop. Tam kdyz vyridej objednavku rovnou poslou emailem ten klic (kdyz si zazadas) Ja ho mel Druhy den po zaplaceni. A cena ty hry tam je okolo 850 kc vcetne postovneho.


Lidi zda se mi to jenom nebo jsou rifle uplne na .......... Neda se sehnat zadna ktera by mel rozumnej dmg+ rychlost. Jedina rozumna rifle je T21 na dmg. Ale je nezkutecne pomala a hnusna. MOc pekna je E-11 ale ta je zase pro zmenu strasne slaba. Kompromis je laserovka ale taky zadnej zazrak :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 28/08/2004 :  06:59:44  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas
Lidi zda se mi to jenom nebo jsou rifle uplne na .......... Neda se sehnat zadna ktera by mel rozumnej dmg+ rychlost. Jedina rozumna rifle je T21 na dmg. Ale je nezkutecne pomala a hnusna. MOc pekna je E-11 ale ta je zase pro zmenu strasne slaba. Kompromis je laserovka ale taky zadnej zazrak :-)


To se ti vazne jen zda

Black
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,42 seconds. on eygor Snitz Forums 2000