Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:18:27  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
Jorssku v akuci je vidět 2x jetpack stabilizer za 4mega kus. dem do nich?


Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 22/03/2005 :  21:06:59  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja cetl ze je to jeste pred animovanejma clone wars a taky by to odpovidalo protoze vojaci pouzivaji jeste stary armor.


Zahraj a prozři. Výjimečně neplácám bláboly.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 22/03/2005 :  23:27:15  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
protoze mi kamos rikal, ze uz to nejede

[edit (by Jedi_Knight)]Proč si to smazal?[/edit]

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 23/03/2005 22:34:39
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/03/2005 :  05:38:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Janek - A kdo rika ze v E3 zacne valka o kashyyyk, ta uz tam muze bezet jak dlouho.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 23/03/2005 :  16:49:22  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Janek - A kdo rika ze v E3 zacne valka o kashyyyk, ta uz tam muze bezet jak dlouho.


No co se mě týče, byla v tom scénaři made by fans, takže pokud tam nebude, budu nasrán.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 24/03/2005 :  07:25:30  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Janek - A kdo rika ze v E3 zacne valka o kashyyyk, ta uz tam muze bezet jak dlouho.


Nemyslim, v Republic Commando jsou tam jen nejake otrokarske putky mezi Trandoshany a Wookii, zadna valka. Ikdyz palebna sila Delta Squad je schopna imitovat valku :)

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 24/03/2005 :  08:25:43  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
kdyz to dohrajes, zacina valka o Kashyyk. Uplne posledni demo, je tam videt obrovsky nalet Geonosianu..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 24/03/2005 08:26:36
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 24/03/2005 :  08:42:04  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

kdyz to dohrajes, zacina valka o Kashyyk. Uplne posledni demo, je tam videt obrovsky nalet Geonosianu..


Nainstaloval jsem to predevcirem, zatim to je skvely

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 24/03/2005 :  08:48:19  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
jo je to skvely ;)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 24/03/2005 :  19:38:21  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
pokud chcete nekdo koupit jetpack casti vsechny, tak tady probiha aukce: http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=eclipse_trade&message.id=466740
ja na to bohuzel nemam

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 25/03/2005 :  14:43:41  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
trochu moc.....
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 26/03/2005 :  21:28:49  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Robi sa Battlefront 2. malo by to byt este tento rok a budu tam bitky vo vesmire, napr. death star

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 29/03/2005 :  20:34:05  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Je to tam!

Liberec končí!!!

Tohle jsem si nemoh odpustit!

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/03/2005 :  07:03:09  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jakej Liberec Janku? O co go?
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 30/03/2005 :  09:11:30  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jakej Liberec Janku? O co go?


:-) to sem si nemohl odpustit

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/03/2005 :  09:29:16  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
sorry Janku

preview na empire at war

http://bonusweb.idnes.cz/pc/preview/swempireatwarp.html
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 30/03/2005 :  12:08:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Je to tam!

Liberec končí!!!

Tohle jsem si nemoh odpustit!



vitkovice rulez

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 30/03/2005 :  12:39:26  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Je to tam!

Liberec končí!!!

Tohle jsem si nemoh odpustit!



smejde


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 30/03/2005 :  17:15:55  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jakej Liberec Janku? O co go?



HOKEJ člověče!

quote:
Originally posted by Algul

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Je to tam!

Liberec končí!!!

Tohle jsem si nemoh odpustit!



smejde




Taky jsem nebyl happy když ty sibirský tygři vyřadili Slávku, ale teď už jsem bez starostí... Finále se musí obejít bez účasti koček z Ještědu a to mi ke štěstí stačí.

Takže eště jednou sorry.


[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 30/03/2005 17:16:48
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/03/2005 :  17:20:03  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
hm, to ma sere ze vypadla Slavia. Mali na finale ja im drzal :(

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 30/03/2005 :  22:17:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
a ja jsem tak stastny ze vypadly oba tymy pepiku..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 30/03/2005 :  22:39:06  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

a ja jsem tak stastny ze vypadly oba tymy pepiku..


Keby som ťa tak mohl chytit pod krkom...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 30/03/2005 :  22:57:07  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

a ja jsem tak stastny ze vypadly oba tymy cajzlů..



SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 30/03/2005 :  23:46:19  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by JerzeeG

a ja jsem tak stastny ze vypadly oba tymy cajzlů..




lol

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 31/03/2005 :  14:54:49  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Pri prohlizeni v bazaru vsech vendoru dostanu vzdy conlost, mate podobne zkusenosti ?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 31/03/2005 :  15:20:05  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
jeste se mi to nestalo..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 31/03/2005 :  15:44:00  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Pri prohlizeni v bazaru vsech vendoru dostanu vzdy conlost, mate podobne zkusenosti ?


No zrova vendoři jsou buglí, např na tatoine došlo k přejmenování jedné oblasti a tak vendoři co tam jsou prostě přijdou o předměty bez nároku na odškodnění, leda to nakoupit. (Při withdraw se už to nedá vyzvednout protože stock room je v neexistující oblasti)
OdpověĎ na tickety byla je nám to líto ale život je někdy kurva

čerpáno z officiálního merhant fora

Doufám že až se dnes vrátím do hry tak uvidím že moji vendoři jsou postižení .-)

Jinak při listování bazarem po vendorech se mi ukazují předměty 0 - 800, 100 - 800, 250 - 900 a tak podobně, takže dost problém najít něco nového... ble to zase něco vymysleli.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/03/2005 :  15:50:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
lygie - jo mas recht

quartax - ja to rikal, ze to zase posrali.. a nejen provedeni, i ten napad se mi prestava libit, konkurence je dobra vec, ale..
asi se na armorsmithe vyseru..
protoze se dycky najde nejaka pica, co bude prodavat composite chest 70% base za 18k a za tu cenu se mi nevyplati ani kliknout na tool, to radsi pujdu delat mise na janty..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 31/03/2005 :  16:45:29  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by JerzeeG

a ja jsem tak stastny ze vypadly oba tymy pepiku..


Keby som ťa tak mohol chytiť pod krkom...



tohle jsem si zase JA nemohl odpustit :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 31/03/2005 16:46:50
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 31/03/2005 :  19:54:58  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by JerzeeG

a ja jsem tak stastny ze vypadly oba tymy pepiku..


Keby som ťa tak mohol chytiť pod krkom...



tohle jsem si zase JA nemohl odpustit :)


Sem Čech, lepší než nic. 2 chyby, to je z diktátu za 3. PO - HO - DA.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 31/03/2005 :  20:05:25  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
nj, to je ok
hm, ale 2 chyby su za 2, ne ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 31/03/2005 :  20:25:30  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

nj, to je ok
hm, ale 2 chyby su za 2, ne ?


Tak to závidim. Buď rád že nechodíš k nám na školu... naše třídní nás (už od primy ) "připravuje na maturu", takže známky nejsou nic moc... pokud by měla špatnou náladu, je schopné za dvě chyby dát 4.

"Máš tam dvě chyby, to je za 4."
"Jakto paní profesorko? Vždyť vždy byla jedna chyba = stupeň dolů."
"No jo, ale já mám dceru v nemocnici... a vůbec, když tam jsou dvě, tak tam určitě je ještě nějaká třetí, kterou jsem přehlídla. Proto za 4."



[edit]Kráva! [/edit]

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 31/03/2005 20:26:47
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 31/03/2005 :  21:15:32  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
quartax - ja to rikal, ze to zase posrali.. a nejen provedeni, i ten napad se mi prestava libit, konkurence je dobra vec, ale..
asi se na armorsmithe vyseru..
protoze se dycky najde nejaka pica, co bude prodavat composite chest 70% base za 18k a za tu cenu se mi nevyplati ani kliknout na tool, to radsi pujdu delat mise na janty..


tak s timhle se neda nic jineho nez plne souhlasit
tohle me take neskutecne stve

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 01/04/2005 :  05:53:05  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jerzee - Ja bych rekl ze to neni tak hrozne, ten levny armor se za chvili vyproda, jestli je to tak jak rikas a sam si videl jak byl tvuj hned pryc. A to sem si ani nestacil nic koupit .
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 01/04/2005 :  10:25:06  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Hosty

nj, to je ok
hm, ale 2 chyby su za 2, ne ?


Tak to závidim. Buď rád že nechodíš k nám na školu... naše třídní nás (už od primy ) "připravuje na maturu", takže známky nejsou nic moc... pokud by měla špatnou náladu, je schopné za dvě chyby dát 4.

"Máš tam dvě chyby, to je za 4."
"Jakto paní profesorko? Vždyť vždy byla jedna chyba = stupeň dolů."
"No jo, ale já mám dceru v nemocnici... a vůbec, když tam jsou dvě, tak tam určitě je ještě nějaká třetí, kterou jsem přehlídla. Proto za 4."



[edit]Kráva! [/edit]



lol, to je pica.
btw ty gymnazista, ze jo ? ja taky

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 01/04/2005 :  14:07:38  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Asi mela menstruaci...
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 01/04/2005 :  17:08:35  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Asi mela menstruaci...


Asi tak. Akorát že jí má každej den.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/04/2005 :  17:23:59  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
na netu se objevilo ke stazeni Lego Starwars, uz to sosam
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 02/04/2005 :  21:25:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
no je to hra pro deti

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/04/2005 :  08:24:07  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

na netu se objevilo ke stazeni Lego Starwars, uz to sosam



Kde, kde?
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/04/2005 :  08:24:48  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jorssk

Asi mela menstruaci...


Asi tak. Akorát že jí má každej den.



No jo, náš ředitel taky - i když jak ten může mít menstruaci....?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/04/2005 :  09:16:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
na torrentech
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/04/2005 :  12:31:25  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jerzee - Ja bych rekl ze to neni tak hrozne, ten levny armor se za chvili vyproda, jestli je to tak jak rikas a sam si videl jak byl tvuj hned pryc. A to sem si ani nestacil nic koupit .



mno neni to zas tak horke, prvnich par dni se prodalo nekolik kusu a od te doby nic..

a pokud to je nejaka guilda, co ma hodne tezaku a chodi i scoutit, tak se nevyproda nikdy..

hlavne mi ted chybi wooly hide s vysokou OQ a SR .. musim nekdy zajit na lov, az bude spawn..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/04/2005 :  15:22:17  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Lego starwars je famozni zalezitost, je to klasicka hopsacka, ale maximalne chytlava
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 03/04/2005 :  19:16:46  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Tak nám umřel Papež.

[EDIT]Není myšleno jako sranda.[/EDIT]

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 03/04/2005 19:17:37
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 03/04/2005 :  20:12:39  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Tak nám umřel Papež.

[EDIT]Není myšleno jako sranda.[/EDIT]



nj dobry clovek to bol

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/04/2005 :  21:05:52  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Vetsina nejvetsich svinstev v dejinach lidstva se dela ve jmenu viry, at uz jakakoliv. Takze me osobne je to uplne fuk. Jsem zatvrzelej ateista. Posadej tam zase nejakyho stareho paprdu a pak budou cekat az umre.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/04/2005 :  21:49:42  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
ses takovej ateista, ze se az bojis, aby te buh nepotrestal?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 03/04/2005 :  21:59:07  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Vetsina nejvetsich svinstev v dejinach lidstva se dela ve jmenu viry, at uz jakakoliv. Takze me osobne je to uplne fuk. Jsem zatvrzelej ateista. Posadej tam zase nejakyho stareho paprdu a pak budou cekat az umre.


No jistě, ale netvrď mi, že tě ani trochu nevzalo, jak to ty lidi prožívali?

Zvěrstva stranou, umřel člověk, kterého měli miliony lidí za vzor. A to si myslím za tu trošku úcty stojí.

Já se klidně přiznám, že ač jsem ateista, slzu jsem při té zprávě (a zvláště při sledování těch lidí) uronil. A rozhodně se za to nestydim.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 03/04/2005 21:59:43
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 03/04/2005 :  23:00:53  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight
Zvěrstva stranou, umřel člověk, kterého měli miliony lidí za vzor. A to si myslím za tu trošku úcty stojí.



No on nekde i rek ze nemuze nesouhlasit s vecma ktery cirkev delala v minulosti, ze by tim nesouhlasil s celou cirkvi. A kdo s necim odmita nesouhlasit tak to schvaluje. Cili dle meho charakterove zadnej zazrak. A ze byl vzorem pro miliony..... to je kazdej papez. I kdyby byl cervenej a mel rohy vocas a kopyta. Takze me to fakt nevzalo.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,74 seconds. on eygor Snitz Forums 2000