Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/04/2005 :  23:28:10  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Vetsina nejvetsich svinstev v dejinach lidstva se dela ve jmenu viry, at uz jakakoliv. Takze me osobne je to uplne fuk. Jsem zatvrzelej ateista. Posadej tam zase nejakyho stareho paprdu a pak budou cekat az umre.



takze kdyz nekoho zabiju ve tvem jmenu almychu, tak za to taky budes moct, ze ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 03/04/2005 :  23:35:58  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
No on nerekl, ze snima nemuze nesouhlasit. On se za ne dokonce omluvil, coz je podle me velkej rozdil. Zverstva se vzdy delaly ve jmenu nejakejch ideologii. At uz v boha, cistou rasu, rovnost lidi a nebo miru. Jan Pavel II byl clovek, ktery se ideovy spory snazil urovnat aniz by se pritom vzdal idealu, ktery reprezentoval. Proto si myslim, ze ucta je na miste.... Zkratka cirkev vznikla za urcitym ucelem a byla zneuzita lidmy, ktery ji vyuzili v osobni prospech (vzdy to tak bylo, vzdy to tak bude.)On pro me byl clovekem, ktery se snazil vratit cirkvi jeji puvodni funkci.

Edited by - Arnie on 03/04/2005 23:41:12
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/04/2005 :  23:43:31  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Jedi_Knight
Zvěrstva stranou, umřel člověk, kterého měli miliony lidí za vzor. A to si myslím za tu trošku úcty stojí.



No on nekde i rek ze nemuze nesouhlasit s vecma ktery cirkev delala v minulosti, ze by tim nesouhlasil s celou cirkvi. A kdo s necim odmita nesouhlasit tak to schvaluje. Cili dle meho charakterove zadnej zazrak. A ze byl vzorem pro miliony..... to je kazdej papez. I kdyby byl cervenej a mel rohy vocas a kopyta. Takze me to fakt nevzalo.



tak tohle je proste ROFL..

z tvych projevu casto cisi nadrazenost, nadutost, pycha a ohromne sebevedomi, myslim, ze by ti neskodilo trochu pokory..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/04/2005 :  23:44:43  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

No on nerekl, ze snima nemuze nesouhlasit. On se za ne dokonce omluvil, coz je podle me velkej rozdil. Zverstva se vzdy delaly ve jmenu nejakejch ideologii. At uz v boha, cistou rasu, rovnost lidi a nebo miru. Jan Pavel II byl clovek, ktery se ideovy spory snazil urovnat aniz by se pritom vzdal idealu, ktery reprezentoval. Proto si myslim, ze ucta je na miste.... Zkratka cirkev vznikla za urcitym ucelem a byla zneuzita lidmy, ktery ji vyuzili v osobni prospech (vzdy to tak bylo, vzdy to tak bude.)On pro me byl clovekem, ktery se snazil vratit cirkvi jeji puvodni funkci.



diky, rekl jsi to za me..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/04/2005 :  23:54:23  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
a jeste jedna vec me vzdy zamrzi..

vsude na svete jsou lide verici a neverici, ale pripada mi, ze nejvice zasti vuci krestanum, hlavne pak katolicke cirkvi, je u nas v ceske republice..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/04/2005 :  05:35:38  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Skoda ze krestansvi neni jako jedi nabozenstvi, ze by kazdy u pasu nosil LS, celkem by jim to sluselo .

Mno papez byl chudak, v poslednich dnech mu vsechno odeslo, ale oni ho museli drzet stale pri zivote aby trpel .
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 04/04/2005 :  08:24:19  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
Hruza a nic vam nevravi ze o mrtvych len dobre?

teda krom susedy to je riadna buchta.

Inac ja som sice veriaci ale taka cerna ovca nezhudem sa s necim co farar keca ale papeza som mal rad velmi.

Taky uz nebude ako on.
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 04/04/2005 :  10:35:29  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

...aniz by se pritom vzdal idealu, ktery reprezentoval...



Promin ale k tomu idealu patri i zakaz eutanasie,interupce a neheterosexualnich partnerstvi?Nechci aby se tu flejmovalo mezi ateistama a "vericima" ale nektery lidi smrt papeze opravdu nijak nezasahla.


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 04/04/2005 :  11:57:49  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Oznámení ČTK:

Vláda dnes oznámila, že mění státní znak ze lva na kondom, neboť takový
symbol mnohem přesněji vyjadřuje politiku vlády.
Kondom se stejně jako inflace dokáže rozpínat, brzdí produkci, ničí další
generace, chrání čuráky a dává člověku pocit bezpečí, zatímco je jebán.

zdroj ČTK
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 04/04/2005 :  12:26:31  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Algul

quote:
Originally posted by Arnie

...aniz by se pritom vzdal idealu, ktery reprezentoval...



Promin ale k tomu idealu patri i zakaz eutanasie,interupce a neheterosexualnich partnerstvi?Nechci aby se tu flejmovalo mezi ateistama a "vericima" ale nektery lidi smrt papeze opravdu nijak nezasahla.



za to tvuj ideal je vrazdit slabe lidi, nenarozene lidi a podporovat pary porusenych lidi nejlepe s detmi ?
co bude nasledovat pak ? podpora partnerstvi se zviraty ? klonovani ? uprava lidi podle potreby ? pravo na potomky jen pro vyvolene ? ocisteni populace od nevhodnych lidi podle genetickych predpokladu ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 04/04/2005 :  12:54:44  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG



za to tvuj ideal je vrazdit slabe lidi, nenarozene lidi a podporovat pary porusenych lidi nejlepe s detmi ?
co bude nasledovat pak ? podpora partnerstvi se zviraty ? klonovani ? uprava lidi podle potreby ? pravo na potomky jen pro vyvolene ? ocisteni populace od nevhodnych lidi podle genetickych predpokladu ?



krome tech partnerstvi se zviraty ANO.

EDIT:ale nepouzival bych takovy slova jako "vrazdit"


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí

Edited by - Algul on 04/04/2005 13:07:22
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 04/04/2005 :  13:31:28  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

a jeste jedna vec me vzdy zamrzi..

vsude na svete jsou lide verici a neverici, ale pripada mi, ze nejvice zasti vuci krestanum, hlavne pak katolicke cirkvi, je u nas v ceske republice..



Nevim. Ja nemam nic proti krestanum, katolikum a jinym vericim. Vira neni spatna. I kdyz mnoho (mozna i vetsina) z nich veri ze slabosti. Musi verit ze je neco vede protoze nemaj dost sily vzit na sebe zodpovednost. Pak jsou umirneny verici. Ktery jen verej ze ze nad nama neco je. Ty chapu.

Ja mam neco proti cirkvy. Pro verici je zosobnenim zla dabel. O tom ze by dabel nekomu ublizil nevim. Tak pro me je zosobnenim zla cirkev. Kdyz si vemete jejich ciny.... hitler vs cirkev.... ani jeden z nich nema tomu druhymu co vycitat. Co se tyce me hittler me sere o neco min. Nikdo po me nechce abych ze svy vyplaty platil skinheady. Knezi musim.

Ad potraty a spol. Doufam, ze jsi videl asi tak pred 14 dny na vlastni oci. Co udelala ta krestanska zruda ve jmenu toho "nezabijeni" plodu atd. Interupce a antikoncepce je jedna z nejlepsich veci nasi civilizuace. I s tim hrozi prelidneni dost akutne. Muj nazor je ze zeme uz prelidnena je jen je tu jeste misto.

A co se tyce my nadutosti a nadrazenosti atd. Nemam ten pocit.

quote:
Originally posted by Arnie

No on nerekl, ze snima nemuze nesouhlasit. On se za ne dokonce omluvil, coz je podle me velkej rozdil.



No nevim. Omluvu od nej jsem nevidel. Ale to co jsem psal jsem ho rikat videl. (Bezel o nem docela dlouhej dokument) On se v podstate omluvil. On rek kdybych mohl tak reknu: ......... Ale nemuzu protoze jsem papez.

Ad Arnie: Jo byla to postavicka ktera udelala hodne. Jen ne tolik abych pro nej brecel. Neudelal dost na to aby jeho klady prevazili misky vah se zrudnosti cirkve.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 04/04/2005 13:34:30
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 04/04/2005 :  13:37:22  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas
No nevim. Omluvu od nej jsem nevidel

Ja jo

a nehadejte se kurva a radsi hrajte a potlacujte rebelii, nebo prijde Uncle Palpa a nakope Vas ve jmenu Imperia do riti

edit: btw vcera BoH, IHC and dalsi jednotlivci (kolik nas mohlo celkem byt ? 25?) znicilo 7 povstaleckych zakladen na Tatooine, o tom se tu bavte

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 04/04/2005 13:38:30
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 04/04/2005 :  14:01:10  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Giltanas
No nevim. Omluvu od nej jsem nevidel

Ja jo

a nehadejte se kurva a radsi hrajte a potlacujte rebelii, nebo prijde Uncle Palpa a nakope Vas ve jmenu Imperia do riti

edit: btw vcera BoH, IHC and dalsi jednotlivci (kolik nas mohlo celkem byt ? 25?) znicilo 7 povstaleckych zakladen na Tatooine, o tom se tu bavte


Jojo byla to super akcička , já sem jeden z těch jednotlivců :-) poprvé sem viděl vybuchovat základnu ale bylo to nic moc takový prd prd a byla pryč, to i z praporku na misi je víc bordelu co odpadává :-))
Dobrý bylo že se nám podařilo zničit takticky rozmístěné základny které se kryly large turretama. :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 04/04/2005 :  14:08:54  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax
Dobrý bylo že se nám podařilo zničit takticky rozmístěné základny které se kryly large turretama. :-)


Jj, v tom ma ta gilda, co je tam postavila, moje uznani, protoze to meli opravdu skvele rozestavene a nazvajem se kryjici.

Btw za BE to hackovani terminalu .... to je fakt psycho. Prvni jsem daval dohromady 30 minut

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/04/2005 :  14:47:04  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
K Papezovi - S algulem souhlasim, ale kvuli tomu nebudu rad ze nekdo kdo to podporoval zemrel. K te interupci - Je lepsi kdyz si to nejaka 17 leta nadrzena nana si to necha vzit nez aby s tim zasirala decaky a vyrustali s toho nejaci vrazi a zlodeji. Pak ceho je republika plna. Kdyz nekdo dite bude chtit tak si ho necha, ale kdyz ho proste nekdo nechce tak by mu v tom nemelo byt braneno (jo muze si za to sam/a, ale kvuli tomu to nemusi odsirat ti druzi. Nevyjimaje toho ditete ktere by prislo na svet.)

K zakladnam - Bylo to vcera super, chtelo by to ale sejmou jeste vice zakladen, kdy se zase pujde saggere? Melo by se to provozovat casteji. A postupne na vsech planetach, protoze se rebelove celkem rozrustaj.
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 04/04/2005 :  14:54:04  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Jorssk: ja nevim jak casto to IHC porada, na to jsem tam jeste kratce. Ale jsem u nich 2 dny a byli 2 raidy, oba Tatooine.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 04/04/2005 :  18:01:55  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tak jsem tu mel rozepsanou slohovku na nekolik stran a zavrel jsem si nechtene okno.. to je znameni, ze se na to radsi mam vys..t

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/04/2005 :  15:22:01  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Nevite jak na trade foru editovat postnute zpravy? ja na to neprisel a v manualu to neni.
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 05/04/2005 :  15:36:35  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Nevite jak na trade foru editovat postnute zpravy? ja na to neprisel a v manualu to neni.


Nevim. Ale cas od casu si nejakou klavesou nechtene (tj. zejmena ve chvili, kdy jsem to OPRAVDU nepotreboval) do editoru odeslanou zpravu vyvolam a zatim jsem neprisel na to jak a cim

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/04/2005 :  15:55:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Myslim ze v options je tam neco jako edit nebo tak nejak
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 05/04/2005 :  16:13:39  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
ja to nad kazdou zpravou, takovej papir a u toho tuzka nad kazdou vasi jako

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 05/04/2005 16:14:01
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/04/2005 :  17:13:52  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Nevim co jsem udelal blbe, ale ani edit a papir s tuzkou tam nemam.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 05/04/2005 :  17:26:32  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
aha ja sem debil neumim cist na trade foru je to az op nejakym poctu prospevku

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 06/04/2005 :  00:53:42  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

tak jsem tu mel rozepsanou slohovku na nekolik stran a zavrel jsem si nechtene okno.. to je znameni, ze se na to radsi mam vys..t




Klidně si v diskuzi pokračujte, ale prosím bez flamů.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 06/04/2005 :  05:44:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jak jsem jiz rikal kliknes v pravo nahore na options ve svem prispevku a tam das edit message. Musis byt ale prihlaseny.
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 06/04/2005 :  09:07:18  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jak jsem jiz rikal kliknes v pravo nahore na options ve svem prispevku a tam das edit message. Musis byt ale prihlaseny.



a musis mit verifikovanou emejl adresu
teda aspon myslim.


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/04/2005 :  09:40:41  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
email mam verifikovan a v option to nemam, je tam highlight, print, e-mail a report abuse
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 06/04/2005 :  10:01:48  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

email mam verifikovan a v option to nemam, je tam highlight, print, e-mail a report abuse



jestly nepotrebujes aspon 100 postu abys mohl editovat:)
sry ale nevim
ja to nasel v napovede, nastavil si to a ono to fungovalo


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/04/2005 :  12:21:19  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tak mas pravdu, opravdu potrebujes 100 postu. Pak se stanes veteran member a muzes editovat. Nejak mi to rozum nebere.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/04/2005 :  14:37:13  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
no hlavne ze jsem gto nerikal

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 06/04/2005 :  15:22:28  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Ale hlavne nerikej "Ny"

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 06/04/2005 :  20:22:43  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Nevite jak na trade foru editovat postnute zpravy? ja na to neprisel a v manualu to neni.


http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=dev_archive&message.id=85638

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/04/2005 :  07:57:39  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
super, diky
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/04/2005 :  21:28:06  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Tak f televizi běží Miss a jako promenáda...

To je kua pohled!

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 09/04/2005 :  22:47:50  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
janek uz nam slinta

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 10/04/2005 :  20:22:34  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
LIVE REPORT ZE SUPERSTAR!!!



Míša Nosková - zpívá od Shakiry song Whenever, Wherever a přiznejme si, zpěv stál za hovno, angličtina děsivá, ale tou prdelí vrtěla pěkně. Porota prej jako že dobrý...

Ali Amiri - zpívá něco od Iglesiase... Ale je to takový nemastný neslaný, zpívá pěkně, ale nic zajímavýho. Podle Horáčka je to ztělesněnej Iglesias, ale moc podobnej mu neni.

Klára Zaňková - vybrala si song od Allanis Morissete (kdo ví kolikrát jsou tam jednotlivý písmena. Prej jí z ní vstávaj chlupy na těle... Mě teda chlupy nevstávaj, ale neni to špatný.

Intermezzo - Diváci sou trotlové.

Jankovič - Jede song od Ushera (škoda že jeden z těch horších), bude zajímavé esli dá taneční kreace.
Dává hovno a vypadá jak ze smeťáku...
Tak tohle bylo takový divný... blbej song a nic nebylo poznat. Navíc prezentace hrůza.

------------------------------------

Monika Šramlová - De napravovat reputaci Dido...
Angličtina taky žádná sláva, ale zpěv velmi dobrej!
Klezla jí nikdy nevěří...

Michael Foret - Pojede Bártu z OST Snowboarďáci...
Angličtina by taky chtěla vylepšit, ale lepší než ta před nim. Má hlas jak eunuch.
Tak podle Horáčka by skákal.

Kristýna Peterková - Idolem je Natalia Imbruglia, to by mohlo bejt hustý.

Intermezzo 2 - Proš se do prdele ty zpěváci neučej místo zpěvu výslovnost?

No špatná nebyla, to se musí nechat.

Vlasta Horváth - Tak na toho jsem zvědavej. Navíc si vybral krásnej song.
Zpěv úplně super, ale zase ta angličtina... každopádně se Zaňkovou zatim nejlepší.

------------------------------------

Gabriela Al Dhába - Copak nám přichystala... No Doubt! Tragic Kingdom! Don't Speak!
Výkyvy ve výslovnosti jsou, ale oproti ostatním naprosto minimální. Zpěv velmi dobrej.
Sice by ty ND mohla trošku víc prožívat, ale člověk nemůže mít fšechno.

Michal Hudček - Quuen & Freddie Mercury... to snad nepotřebuje komentář. ::ANO
Tohle je ÚŽASNÝ!!! Zatim jednoznačně nejlepší a změnil mé rozhodnutí nehlasovat.

Janika Kolářová - Janiko jeď! Anastacia!
Panebože, proč jí musej dávat kalhoty, ve kterejch má akorát velkou prdel.
Mohla to dát líp, ale na vyhazov to taky neni. Průměr.

Intermezzo 3 - Moderátory vyhodit.

Petr Bende - We Go Without You!
Dobrý, sice žádná sláva, ale nad průměrem to je určitě... a hlavně je to rocker, takže můj favorit.

------------------------------------

Jankův typec na vyhazov...

Šramlová + Peterková

------------------------------------

Za hodinu se tu opět sejdeme.

------------------------------------

Společnej song - HUSTÁ VĚC!

------------------------------------

Kdo vypadne?

Podle Horáčka: Nosková a Šramlová

Podle pana profesora: Šramlová a Foret

Podle Osvaldový: Šramlová a Bende

No a plešoun to samý...

A co Janek? Šramlová + Peterková !!!

HVĚZDNÁ PĚCHOTA JEDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Stávka DJů!

A Janek se seknul. Peterková postupuje.

Takže vypadne Šramlová určitě... a nejspíš Nosková.

--------------------------------

Takže nakonec končí Monika Šramlová a Janika Kolářová. No tak 50% úspěšnost.

Těším se na zpravodajství příští týden.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 10/04/2005 23:26:38
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/04/2005 :  21:44:21  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
kdo umi tohle? vysoka skola jezdeni na speedru

http://members.chello.cz/slopsucker/pozadnim.jpg
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 10/04/2005 :  22:11:41  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
hehe dela to na jedne casti mos espa race tracku :)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 10/04/2005 :  23:06:32  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

hehe dela to na jedne casti mos espa race tracku :)


sem to bugoval uz davno ale oni ze to nikdo nehlasi,a ze to dela jen me :.-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/04/2005 :  05:28:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Janku prestan sem vypisovat takove sracky .
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/04/2005 :  09:45:57  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
Na dnešek se mi zdál zajímavej sen. Byl sem na stavbě nějakáýho baráku a dělal tam G.Lucas . Tak sem se ho na něco ptal a ten debil na mne schválně hodil skleněnou desku a pěkně mě pořezal, ještě se tomu smál...
Tak sem ho zažaloval a vyhrál sem, jako část výhry u soudu byly peníze a mohl sem jít na Episodu 3 už teď . Ale než sem tam došel tak sem se probudil :-)

Kua...

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/04/2005 :  10:45:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hmmmmmmm, asi by to chtelo pauzu
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/04/2005 :  11:41:26  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quartax:

jorssk: jake sracky ? pomalu s tou flintou..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/04/2005 :  14:06:26  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Quartax - Rofl, me se zase zdalo ze sem sel cvivit do posilovny a do satny prisel George Lucas a sel taky cvicit .

Jerzee - Me opravdu nejaci posahani trapaci ze superstar nezajimaji.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/04/2005 :  15:29:13  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jerzee - Me opravdu nejaci posahani trapaci ze superstar nezajimaji.



No ale sem si může psát co chce, pokud to považuje za důležité, proto je tohle pokec a tak,...

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 11/04/2005 :  15:55:53  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Janku prestan sem vypisovat takove sracky .



nech si pise...
ale ne tak VELKYM a tucnym

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 11/04/2005 15:59:05
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/04/2005 :  15:57:28  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Jorssk

Janku prestan sem vypisovat takove sracky .



nech si pise...
ale ne tak VELKYM


Nezáviď někdo má malý a někdo velký ...

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 11/04/2005 :  15:57:57  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Quartax - Rofl, me se zase zdalo ze sem sel cvivit do posilovny a do satny prisel George Lucas a sel taky cvicit .
...



to bol mokry sen, ne ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/04/2005 :  17:13:01  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Quartax - kdyz si sem muze kazdy psat co chce, tak si sem muzu napsat na to taky svuj nazor. A i kdyz je to jakykoli pokec tak sem predpokladal ze by se to mohlo alespon drzet trochu tematu.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,58 seconds. on eygor Snitz Forums 2000