Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 30/06/2005 :  17:13:37  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by skinner

Ešte mám dotaz
Od nějakýho chlápka jsem dostal BARC , použil jsem ho a potom na něj klikl a dal store nebo něco takovího a ono to zmizlo.Můžu to eště někde najít ???
A jek se můžu dostat do vesmíru ???
A eště nevim jak se mám učit noví věci , po chvíly co jsem střílel a stahoval kůže se mi u nějakejch věci oběvil sloupek a kdyz už ho mám plnej(celej zelenej) tak už to umim nebo musim eště někam skočit ???


Dík


BARC máš v datapadu (prozkoumej ikonky vpravo dole), tuším že ctrl d.
Hlavně ho schovávej, když jdeš útočit, protože některá zvířata i NPC postavy mají nastavené, aby útočily nejdřív na nejslablší postavu, a tu berou automaticky tvůj speeder. Věř mi, opravování motorek není nejlevnější záležitost

Do vesmíru musíš mít loď. Pokud chceš lítat s imperiálama, doporučuji v Bestine Pilot trainera (budova u shuttleportu). Pokud za neutrály, doporučil bych Smuggler Alliance, tam je trainer v Mos Eisley, v kantýně vzadu. Ostatní nevím, kdyžtak se zkus zeptat ve hře. Ten trenér ti dá jednak první úkol, jednak zadarmo základní loď na lítání. Později si koupíš lepší lodě a ve vesmíru ze zničených nepřátel získáš lepší komponenty pro lodi.

Na učení jsou ve městech postavy, mají nad hlavou třeba Scout Trainer. U těch se můžeš naučit, ale stojí to kredity (Novice věci se u nich MUSÍŠ naučit). Nebo řekneš ostatním hráčům, pokud někdo umí to co potřebuješ, tak se s nimi grupneš (klikneš na něj a dáš /group, nebo přijmeš jeho nabídku se grupnout). On tě pak požadovanou schopnost naučí, většinou zadarmo. Stejným způsobem můžeš později i ty učit nováčky schopnosti, které umíš - klikneš na něj, z radial menu vybereš teach a naučíš ho co potřebuje.


ještě bych doplnil věc kterou se jen tak tady nedozvíš (což je podle RP dobře, ale z pohledu nooba špatně) že rebelský pilot trainer je v mos espa v cantine vzadu
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 30/06/2005 :  18:42:50  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Nazdar.

Sem tu dlouho nebyl... něco nového?



co teraz robis ?(ked nehras SWG)


Tak různě... teď skončila škola, právě jsem se vrátil z hospody a z kámočina bytu, kam jsme to zapíchli pak. Muselo se to řádně oslavit.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 30/06/2005 :  21:27:28  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Nazdar.

Sem tu dlouho nebyl... něco nového?



co teraz robis ?(ked nehras SWG)


Tak různě... teď skončila škola, právě jsem se vrátil z hospody a z kámočina bytu, kam jsme to zapíchli pak. Muselo se to řádně oslavit.


Jinak mel by nekdo dostat admina na tomhle foru...nak to zanedbavas :)

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Gu-Jin
Starting Member

4 Posts

Posted - 30/06/2005 :  21:53:35  Show Profile  Visit Gu-Jin's Homepage Send Gu-Jin a Private Message  Reply with Quote
Jsem ze serveru Europe-Farstar a chtel bych udělat tým na to abychom se stali jedi.(pouze pro rebely a neutrály)
Jsem nováček takže to nebude jen tak
Potřeboval bych kde se dá sehnat droid(ten mrnavej-R2...)
A ještě bych vyměnil AB-1 nebo V-35 landspeeder či swoop bike za nějaké zvíře na kterém bych mohl jezdit(nejlíp varactyl)

Pro ten tým mám v zásobě Y-winga pro neplacené lérání a landspeedery
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 30/06/2005 :  22:03:11  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Tak to trošku promáznem, ne?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 30/06/2005 22:03:37
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 30/06/2005 :  22:21:13  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
par dni a nauci se ze zakladani hloupych novych topiku se tresta temer smrti ... lepsi je prece zeptat se primo ve hre lidicky tam je spousta ochotnejch poradit
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/07/2005 :  03:03:28  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ten gu-jin, to uz ani nemam silu, abych mu rekl, ze nemusi na kazdou picovinu zakladat extra topic a jeste to zdvojit..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 01/07/2005 :  10:10:13  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Aka je teraz cena ADK ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/07/2005 :  10:14:55  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
eště mám prosbu
Byl by někdo té dobré vůle a pomohl my se ve hře trohu zlepšit ??
Třeba pomoci s nějakou misí nebo naučit nějaký skilly , trenéři jsou už strašně drahý , nebo něco podobného ??Taky se vůbec nemůžu ve městě orientovat , vždycky tam vjedu a potom půl hodiny hledám cestu ven.

Dík
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/07/2005 :  10:56:27  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
1. poradne si precti manual
2. projdi si tohle forum
3. podivej se na ofic fora, je tam uplne vsechno
4. pripoj se ve hre na CZE chat (jak najdes v manualu)
5. TO PLATI PRO VSECHNY NOVACKY - NEVYTVAREJTE ZBYTECNE TOPIC
bude tu jenom bordel
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/07/2005 :  11:01:37  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

eště mám prosbu
Byl by někdo té dobré vůle a pomohl my se ve hře trohu zlepšit ??
Třeba pomoci s nějakou misí nebo naučit nějaký skilly , trenéři jsou už strašně drahý , nebo něco podobného ??Taky se vůbec nemůžu ve městě orientovat , vždycky tam vjedu a potom půl hodiny hledám cestu ven.

Dík



presne jak rika almych..

a jak mame vedet, jak se jmenujes ve hre asi tak ? musis napsat svuj nick ve hre, nebo jeste lepe zapsat se do topicu "seznam hracu"..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 01/07/2005 :  11:40:25  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Jakym prikazem se prihlasim na kanal :) (komunikacni) a nevite jak se jemnuje ten cesky na servru chimarea(ten evropsky) ?
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/07/2005 :  11:46:33  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by skinner

eště mám prosbu
Byl by někdo té dobré vůle a pomohl my se ve hře trohu zlepšit ??
Třeba pomoci s nějakou misí nebo naučit nějaký skilly , trenéři jsou už strašně drahý , nebo něco podobného ??Taky se vůbec nemůžu ve městě orientovat , vždycky tam vjedu a potom půl hodiny hledám cestu ven.

Dík



presne jak rika almych..

a jak mame vedet, jak se jmenujes ve hre asi tak ? musis napsat svuj nick ve hre, nebo jeste lepe zapsat se do topicu "seznam hracu"..



Ale ty fora jsou v Angličtině , takže si tam toho moc nepřečtu
A jmenuju se Oldas Bindo
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/07/2005 :  11:58:27  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Jakym prikazem se prihlasim na kanal :) (komunikacni) a nevite jak se jemnuje ten cesky na servru chimarea(ten evropsky) ?



prihlasis se kliknutim pravou mysi na chat tab (jak jsou dole u chatu ty zalozky) a vyberes modified - otevre se ti okno
v okne si vyberes:
eclipse - chat - cze
a pak kliknes na join channel

tim se prihlasis na chat na serveru eclipse, pokud hrajes na chimere, tak smula.. nevim uz jak se tam jmenuje, ale nasel jsem ho kdysi hned podle nazvu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/07/2005 :  12:15:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

Ale ty fora jsou v Angličtině , takže si tam toho moc nepřečtu
A jmenuju se Oldas Bindo



opravdu nechapu nektere lidi..
jak si uz behem instalace SWG procetl manual a taky si procital forum na www.starwarsgalaxies.cz (dnes uz mrtve - ted je na adrese www.starwarsgalaxies.wz.cz) a tady tohleto forum a tim se naucil zakladni veci typu:
otevrit datapad, character, atd.. (tlacitkem nebo klavesovou zkratkou)
napsat nekomu /tell nebo email
co je jake povolani zac..
ze jsou dve ruzne mapy
apod..

A TED POZOR - JEDNA VELMI DOBRA RADA:

po nalogovani do swg PRVNI VEC, CO BY MEL KAZDY UDELAT, je prohlidnout si naprosto ale uplne vsecky tlacitka, napisy a okynka, ktera jsou na obrazovce, PRECIST si vsecky dostupne popisky (casto vyjede napoveda, kdyz podrzis nad necim na chvili mys) a VYZKOUSET jedno po druhem, co dela atd..

a pokud neumis ani trochu anglicky, tak si vezmi ucebnici a zacni se pomalu ucit.. bez angl. jsi dneska nic..

takze ted, kdyz vime jak se jmenujes, tak te ve hre kontaktuju hned co budu online..
pripadne se muzes sam vyse popsanym zpusobem pripojit na cze kanal, nebo dle okolo se valejiciho topicu "seznam hracu swg" si nektereho z hracu zapamatovat a napsat mu /tell

ale upozornuju, ze dotazy, ktere prameni z neschopnosti seznamit se s UI (uzivatelske rozhrani) a zakladnimi principy hry jsou casto provazeny mrzutou reakci ostatnich hracu..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 01/07/2005 12:16:53
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/07/2005 :  13:07:33  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by skinner

Ale ty fora jsou v Angličtině , takže si tam toho moc nepřečtu
A jmenuju se Oldas Bindo



opravdu nechapu nektere lidi..
jak si uz behem instalace SWG procetl manual a taky si procital forum na www.starwarsgalaxies.cz (dnes uz mrtve - ted je na adrese www.starwarsgalaxies.wz.cz) a tady tohleto forum a tim se naucil zakladni veci typu:
otevrit datapad, character, atd.. (tlacitkem nebo klavesovou zkratkou)
napsat nekomu /tell nebo email
co je jake povolani zac..
ze jsou dve ruzne mapy
apod..

A TED POZOR - JEDNA VELMI DOBRA RADA:

po nalogovani do swg PRVNI VEC, CO BY MEL KAZDY UDELAT, je prohlidnout si naprosto ale uplne vsecky tlacitka, napisy a okynka, ktera jsou na obrazovce, PRECIST si vsecky dostupne popisky (casto vyjede napoveda, kdyz podrzis nad necim na chvili mys) a VYZKOUSET jedno po druhem, co dela atd..

a pokud neumis ani trochu anglicky, tak si vezmi ucebnici a zacni se pomalu ucit.. bez angl. jsi dneska nic..

takze ted, kdyz vime jak se jmenujes, tak te ve hre kontaktuju hned co budu online..
pripadne se muzes sam vyse popsanym zpusobem pripojit na cze kanal, nebo dle okolo se valejiciho topicu "seznam hracu swg" si nektereho z hracu zapamatovat a napsat mu /tell

ale upozornuju, ze dotazy, ktere prameni z neschopnosti seznamit se s UI (uzivatelske rozhrani) a zakladnimi principy hry jsou casto provazeny mrzutou reakci ostatnich hracu..




Hele tak brzdi , ted pudu do 9 a z Ajiny jsem mnel za 1.A to co jse řekl jsem taky udelal , ty stránky jsem mnel uz přečtený dávno protože jsem nemnel co dělat než mi to přišlo.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/07/2005 :  13:20:40  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

Hele tak brzdi , ted pudu do 9 a z Ajiny jsem mnel za 1.A to co jse řekl jsem taky udelal , ty stránky jsem mnel uz přečtený dávno protože jsem nemnel co dělat než mi to přišlo.



ja nikam nejedu, ja sedim..

pokud mas z anglictiny za 1 a mas to davno prectene, tak proc pises:
quote:
Originally posted by skinner
Ale ty fora jsou v Angličtině , takže si tam toho moc nepřečtu



a konecne, pro zacatek ti bohate staci precist si cesky psane zdroje, ty co jsem zminoval vyse..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/07/2005 :  13:39:56  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by skinner

Hele tak brzdi , ted pudu do 9 a z Ajiny jsem mnel za 1.A to co jse řekl jsem taky udelal , ty stránky jsem mnel uz přečtený dávno protože jsem nemnel co dělat než mi to přišlo.



ja nikam nejedu, ja sedim..

pokud mas z anglictiny za 1 a mas to davno prectene, tak proc pises:
quote:
Originally posted by skinner
Ale ty fora jsou v Angličtině , takže si tam toho moc nepřečtu



a konecne, pro zacatek ti bohate staci precist si cesky psane zdroje, ty co jsem zminoval vyse..




no jo furt , tady se taky na něco zeptat.Mne číst něco anglicky nebaví , na mě je to moc zdlouhaví , ve hře si nápovědu přečtu ale když tam je halda věcí ze kterých se nic nedozvim ,tak mě to přestane bavit číst,my jsme se zatim učily jen věci , aby jsme se domluvily a tak podobně a ne jak přeložit manuál se spoustou odbornejch výrazů , kapišto ??
Jako teť jsem četl tohle forum ale u 23 stránky jsem zjistil že zase nevim nic , tak jsem to taky vzdal
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/07/2005 :  13:47:39  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner
no jo furt , tady se taky na něco zeptat.Mne číst něco anglicky nebaví , na mě je to moc zdlouhaví , ve hře si nápovědu přečtu ale když tam je halda věcí ze kterých se nic nedozvim ,tak mě to přestane bavit číst,my jsme se zatim učily jen věci , aby jsme se domluvily a tak podobně a ne jak přeložit manuál se spoustou odbornejch výrazů , kapišto ??
Jako teť jsem četl tohle forum ale u 23 stránky jsem zjistil že zase nevim nic , tak jsem to taky vzdal



to je zvlastni, ja mel z anglictiny dycky 3, protoze me nebavilo ucit se nazpamet clanky z casopisu a nakonec jsem presel na nemcinu..
a pritom "odbornym" vyrazum z manualu rozumim temer dokonale.. (stejne se ve vsech hrach opakuje porad dokola stejnych 10 angl. slov)

taky me nebavi cist sahodlouhe (nejen)anglicke cancy o nicem.. a pokud jsi cetl tenhle topic otazky a odpovedi, tak tudy cesta skutecne nevede

spise si precti clanky na tech strankach co jsem psal a taky si procti topicy tady na foru, ale ne systemem cist jeden post za druhym.. spise proletet a vybirat..

a nejlepsi je stejne primo ve hre.. ozvi se a lidi te vezmou sebou na mise a poradi ti..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 01/07/2005 13:51:09
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/07/2005 :  13:56:40  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by skinner
no jo furt , tady se taky na něco zeptat.Mne číst něco anglicky nebaví , na mě je to moc zdlouhaví , ve hře si nápovědu přečtu ale když tam je halda věcí ze kterých se nic nedozvim ,tak mě to přestane bavit číst,my jsme se zatim učily jen věci , aby jsme se domluvily a tak podobně a ne jak přeložit manuál se spoustou odbornejch výrazů , kapišto ??
Jako teť jsem četl tohle forum ale u 23 stránky jsem zjistil že zase nevim nic , tak jsem to taky vzdal



to je zvlastni, ja mel z anglictiny dycky 3, protoze me nebavilo ucit se nazpamet clanky z casopisu a nakonec jsem presel na nemcinu..
a pritom "odbornym" vyrazum z manualu rozumim temer dokonale.. (stejne se ve vsech hrach opakuje porad dokola stejnych 10 angl. slov)

taky me nebavi cist sahodlouhe (nejen)anglicke cancy o nicem.. a pokud jsi cetl tenhle topic otazky a odpovedi, tak tudy cesta skutecne nevede

spise si precti clanky na tech strankach co jsem psal a taky si procti topicy tady na foru, ale ne systemem cist jeden post za druhym.. spise proletet a vybirat..

a nejlepsi je stejne primo ve hre.. ozvi se a lidi te vezmou sebou na mise a poradi ti..




No ja jsem se zkoušel zeptat jestly mě někdo nenaučí nějaký skilly , ale když mi někdo odpověděl tak jsem mu s mýma lagama nestačil odpovědět zpět než šel pryč
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/07/2005 :  15:45:29  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Kamos tet ukoncil 9tridu a anglicky stejne taky neumi:))
jinak nevim co je za problem projet si vsechny topics na tomhle foru. vetsinou jsou psane k veci a ja se z nich taky hodne naucil.... staci tomu venovat 1-2h.

btw to jestli te nekdo nauci skill nepostuj sem ale zeptej se primo ve hre.
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 01/07/2005 :  22:44:16  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Muzete mi sem hodit cestu v zastupci, hlavne jake ma parametry?

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/07/2005 :  00:20:51  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
v sobotu 2. cervna odjizdim na chatu a nevim kdy se vratim takze me nehledejte v swg a nedeste se ze sem zkoncil :) btw. mam novou postavu Bly.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/07/2005 :  03:00:22  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Muzete mi sem hodit cestu v zastupci, hlavne jake ma parametry?




co mas na mysli ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 02/07/2005 :  08:13:14  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Na ploše mas zastupce k Launchpadu, tak jaka je tam cesta vcetne parametru (kam odkazuje)

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)

Edited by - razorek on 02/07/2005 08:13:43
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/07/2005 :  09:39:58  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
"C:\Program Files\Sony\Station\Launchpad\LaunchPad.exe" /game:starwars
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 02/07/2005 :  11:21:30  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
Když už jsem se přihlásil u pilotů říše a dostal toho Tie , jak s ním dál ??
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/07/2005 :  13:05:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

Když už jsem se přihlásil u pilotů říše a dostal toho Tie , jak s ním dál ??



no nasedni a let, ne ?

na kazdem starportu je krome beznych terminalu na koupeni listku jeste modry terminal, u ktereho obsluhujes svoji lod..
(vymena casti, preleteni na jiny starport, vypusteni do vesmiru)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 02/07/2005 :  14:14:28  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by skinner

Když už jsem se přihlásil u pilotů říše a dostal toho Tie , jak s ním dál ??



no nasedni a let, ne ?

na kazdem starportu je krome beznych terminalu na koupeni listku jeste modry terminal, u ktereho obsluhujes svoji lod..
(vymena casti, preleteni na jiny starport, vypusteni do vesmiru)



Jo už sem na to taky přišel , a eště , u jednoho imperiála co jsem s ním kecal jsem si mohl koupit nějaký věci , ta jse kupujou za prachy nebo za ty body z misí ??
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/07/2005 :  16:35:41  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by skinner

Když už jsem se přihlásil u pilotů říše a dostal toho Tie , jak s ním dál ??



no nasedni a let, ne ?

na kazdem starportu je krome beznych terminalu na koupeni listku jeste modry terminal, u ktereho obsluhujes svoji lod..
(vymena casti, preleteni na jiny starport, vypusteni do vesmiru)



Jo už sem na to taky přišel , a eště , u jednoho imperiála co jsem s ním kecal jsem si mohl koupit nějaký věci , ta jse kupujou za prachy nebo za ty body z misí ??


faction predmety jako treba armory stoji prachy a faction pointy
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/07/2005 :  17:00:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
tohle jsem objevil na forech, nedavno se nekdo ptal jak je to s prevodem FP

Rank | Cost | FP Cap | /delegate ratio

Minimum to join | 200 | 1,000 | 10.0:1 (Costs 1000 to send 100)
Private | 10 | 1,000 | 6.67:1 (Costs 667 to send 100)
Lance Corporal | 400 | 8,000 | 5.0:1 (Costs 5000 to send 1000)
Corporal | 800 | 16,000 | 4.0:1 (Costs 4000 to send 1000)
Staff Corporal | 1,200 | 24,000 | 3.334:1 (Costs 3334 to send 1000)
Sergeant | 1,600 | 36,000 | 2.858:1 (Costs 2858 to send 1000)
Staff Sergeant | 2,000 | 40,000 | 2.50:1 (Costs 2500 to send 1000)
Master Sergeant | 2,500 | 50,000 | 2.223:1 (Costs 2223 to send 1000)
Warrant Officer II | 3,000 | 60,000 | 2.0:1 (Costs 2000 to send 1000)
Warrant Officer I | 3,500 | 70,000 | 1.819:1 (Costs 1819 to send 1000)
Second Lieutenant | 4,000 | 80,000 | 1.667:1 (Costs 1667 to send 1000)
First Lieutenant | 5,000 | 100,000 | 1.539:1 (Costs 1539 to send 1000)
Army Captain | 5,000 | 100,000 | 1.429:1 (Costs 1429 to send 1000)
Major | 5,500 | 110,000 | 1.334:1 (Costs 1334 to send 1000)
Lieutenant Colonel | 5,500 | 110,000 | 1.25:1 (Costs 1250 to send 1000)
Colonel | 6,000 | 120,000 | 1.177:1 (Costs 1177 to send 1000)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/07/2005 :  00:07:16  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych




tohle jsi objevil na forech ? myslis na forum.imperium.cz v topicu FAQ ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/07/2005 :  05:26:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nedalo mi to ale..





First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 03/07/2005 :  11:04:51  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

nedalo mi to ale..

http://haradrim2.ic.cz//gify//zble/colirio_avatar.gif[/img]




starý někdo to tu měl jako avatara

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 03/07/2005 11:05:12
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 03/07/2005 :  12:25:10  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
Eště k tem lodím , po nějaký době co jsem plnil mise jsem doslat nějakou DUTY nebo co , už asi hodinu lítám všude možně a ničim ty piráty ale pořád to nekončí , má to nějakej konec ???
Jo a když už mám nějaký ty soušásky do tý lodi jak je tam mám fláknout ??
A když neco zničim tak se mi oběvý že jsem dostal nějaký kredity , ale nikde je nemám.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/07/2005 :  13:10:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
kredity mas v inventory jako credit chip
soucastky do lode se meni na starportu v terminalu
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/07/2005 :  14:39:40  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
rodier - jo to uz mel areas jako avatara

skinner - nepotrebne soucastky muzes rovnez na starportu prodat npc (tusim se jmenuje chassis dealer)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 03/07/2005 :  14:51:18  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

rodier - jo to uz mel areas jako avatara

skinner - nepotrebne soucastky muzes rovnez na starportu prodat npc (tusim se jmenuje chassis dealer)



A až budu chtít novou lod , tu mám koupit taky ve starportu ??
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/07/2005 :  16:08:40  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
novou lod si koupis od hrace - chassis blueprint a ten pak zaneses na SP tomu chassis dealerovi a ten ti z toho za poplatek udela deed a ten uz pouzijes klasicky

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 03/07/2005 :  18:06:32  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

novou lod si koupis od hrace - chassis blueprint a ten pak zaneses na SP tomu chassis dealerovi a ten ti z toho za poplatek udela deed a ten uz pouzijes klasicky



A jak poznám hráče kterej prodává lodě ??TO se nejam píše nebo se někoho mám zeptat ??
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/07/2005 :  18:14:56  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

quote:
Originally posted by JerzeeG

novou lod si koupis od hrace - chassis blueprint a ten pak zaneses na SP tomu chassis dealerovi a ten ti z toho za poplatek udela deed a ten uz pouzijes klasicky



A jak poznám hráče kterej prodává lodě ??TO se nejam píše nebo se někoho mám zeptat ??



podivej se do bazaru jeslti nahodou tam neni - asi nebude
tak se podivej v bazaru na zalozku vendors a podivej se jestli nektery z vendoru nema lode
a nezapomen si prepnout na all galaxy a spravne si to profiltrovat..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 03/07/2005 :  20:30:17  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

quote:
Originally posted by JerzeeG

novou lod si koupis od hrace - chassis blueprint a ten pak zaneses na SP tomu chassis dealerovi a ten ti z toho za poplatek udela deed a ten uz pouzijes klasicky



A jak poznám hráče kterej prodává lodě ??TO se nejam píše nebo se někoho mám zeptat ??



Najdi si ve hře nějakýho čecha kterej ti bude ochotnej radit. Dej si ho do Friends a /tell -uj mu svoje dotazy. To je ejdnodušší než se na každou jednu věc ptát na fóru...

Btw hráč kerej dělá lodě - Shipwright - se najde pomocí položky v UI (mysim že "socials") kde máš záložku "search". Tam si nastavíš Shipwright a případně přesnej skill branch kterej má mít - titul. Toho se pak zeptej.

Nebo Bazar terminál -> vendor location a nastav si filtry na "entire galaxy" a dole si najdi přesně loď kterou chceš.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/07/2005 :  11:07:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
skinner - Duty mise jsou nekonecne na expy npc ti ji da kdyz by si mel uz postoupit dal ale nemas dostatek expu. Takhle si je rychle nazbiras, hlavne na duty destroy.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/07/2005 :  14:43:31  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner
no jo furt , tady se taky na něco zeptat.Mne číst něco anglicky nebaví , na mě je to moc zdlouhaví , ve hře si nápovědu přečtu ale když tam je halda věcí ze kterých se nic nedozvim ,tak mě to přestane bavit číst,my jsme se zatim učily jen věci , aby jsme se domluvily a tak podobně a ne jak přeložit manuál se spoustou odbornejch výrazů , kapišto ??
Jako teť jsem četl tohle forum ale u 23 stránky jsem zjistil že zase nevim nic , tak jsem to taky vzdal


1. zdlouhavý, když už, tak je s tvrdym y
2. pokud nejseš baba nebo nemáš nějakou psychickou poruchu, tak učili s měkkym i
3. domluvili to samý... začinám se přiklánět k poruše
4. teď je s ď... je to podobný, já vim, ale teď už víš jak to je
5. pokud by sis přečet manuál, dodávanej ke hře (i třeba se slovníkem v ruce), neházel by si sem takovýhle hlody
6. jak už bylo řečeno, stačí si zapnout nápovědu a u každýho wokna ti to řekne co je v něm
7. jak řiká dargnon, sežeň si hráče ve hře a ptej se jeho... 90% tvejch dotazů odpoveď nepotřebuje, protože na ní každej přijde sám (dokonce i já sem tohle vykoumal bez toho abych se někoho ptal, a to je co říct )
8. pokud budeš v takovejch otázkách pokračovat, dobrovolně se zařadíš do kategorie n00bů, který sou líný si něco zjistit a ptaj se pomalu i na to, jak si utřít zadnici. je čistě na tobě, zda tam chceš patřit nebo obětuješ trochu času hledání informací, aby si se nemusel každého ptát

kapišto?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 04/07/2005 14:44:44
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 04/07/2005 :  20:04:55  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by skinner
no jo furt , tady se taky na něco zeptat.Mne číst něco anglicky nebaví , na mě je to moc zdlouhaví , ve hře si nápovědu přečtu ale když tam je halda věcí ze kterých se nic nedozvim ,tak mě to přestane bavit číst,my jsme se zatim učily jen věci , aby jsme se domluvily a tak podobně a ne jak přeložit manuál se spoustou odbornejch výrazů , kapišto ??
Jako teť jsem četl tohle forum ale u 23 stránky jsem zjistil že zase nevim nic , tak jsem to taky vzdal


1. zdlouhavý, když už, tak je s tvrdym y
2. pokud nejseš baba nebo nemáš nějakou psychickou poruchu, tak učili s měkkym i
3. domluvili to samý... začinám se přiklánět k poruše
4. teď je s ď... je to podobný, já vim, ale teď už víš jak to je
5. pokud by sis přečet manuál, dodávanej ke hře (i třeba se slovníkem v ruce), neházel by si sem takovýhle hlody
6. jak už bylo řečeno, stačí si zapnout nápovědu a u každýho wokna ti to řekne co je v něm
7. jak řiká dargnon, sežeň si hráče ve hře a ptej se jeho... 90% tvejch dotazů odpoveď nepotřebuje, protože na ní každej přijde sám (dokonce i já sem tohle vykoumal bez toho abych se někoho ptal, a to je co říct )
8. pokud budeš v takovejch otázkách pokračovat, dobrovolně se zařadíš do kategorie n00bů, který sou líný si něco zjistit a ptaj se pomalu i na to, jak si utřít zadnici. je čistě na tobě, zda tam chceš patřit nebo obětuješ trochu času hledání informací, aby si se nemusel každého ptát

kapišto?



Hele nerejpej jo ??
Myslíš že jsem nějakej havran co žije 300 let ??Já nemůžu jako někdo hrát od rána do večera na compu jako někdo.Pro mě je jednoduší než jdu ven napsat sem co jsem nepochopil a večer se na to kouknout.Jistě že bych rád hrál dýl , ale rači když si o me někdo myslý že jsem n00bů , než aby se o mě lidi myslely že jsem nějaká domáci ředkvička.

Kapišto ??

Edited by - skinner on 04/07/2005 20:07:39
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/07/2005 :  21:00:41  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner
Hele nerejpej jo ??
Myslíš že jsem nějakej havran co žije 300 let ??Já nemůžu jako někdo hrát od rána do večera na compu jako někdo.Pro mě je jednoduší než jdu ven napsat sem co jsem nepochopil a večer se na to kouknout.Jistě že bych rád hrál dýl , ale rači když si o me někdo myslý že jsem n00bů , než aby se o mě lidi myslely že jsem nějaká domáci ředkvička.

Kapišto ??


ROFL nemám slov se dobře bav

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 04/07/2005 :  21:16:58  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner
Hele nerejpej jo ??
Myslíš že jsem nějakej havran co žije 300 let ??Já nemůžu jako někdo hrát od rána do večera na compu jako někdo.Pro mě je jednoduší než jdu ven napsat sem co jsem nepochopil a večer se na to kouknout.Jistě že bych rád hrál dýl , ale rači když si o me někdo myslý že jsem n00bů , než aby se o mě lidi myslely že jsem nějaká domáci ředkvička.

Kapišto ??



Tak proč hraješ MMORPG ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ?? ?

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 04/07/2005 :  21:19:06  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
For Fun:

"There was only one favourite"


Nooo čumáčkuuu hodneeeej k nozeee

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 05/07/2005 :  09:55:56  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
A ja porad nevim, jestli to mam zacit hrat :) Ja fakt, ze jsem si nasel novou praci a mam vice casu, ale tak mi pripada, ze naucit se to co umite vy (pokrocilejsi hraci) je nad me usili. Navic se bojim, ze se tam budu vetsinou toulat sam, kdyz je vetsina lidi high lvl. Nebo se pridalo v posledni dobe hodne newbiku?
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 05/07/2005 :  10:08:24  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

A ja porad nevim, jestli to mam zacit hrat :) Ja fakt, ze jsem si nasel novou praci a mam vice casu, ale tak mi pripada, ze naucit se to co umite vy (pokrocilejsi hraci) je nad me usili. Navic se bojim, ze se tam budu vetsinou toulat sam, kdyz je vetsina lidi high lvl. Nebo se pridalo v posledni dobe hodne newbiku?


Naučit se to, "co umíme my", je záležitost na pár dní, maximálně týdnů. Nejsme zdaleka takový mahři, jak si o nás myslíš (s výjimkou Koudyho, to je machr největší ).
Sám schodit taky nebudeš, neboť i když třeba nebudou low lvl čeští hráči, stále budou grupy. Stačí si počkat až někdo udělá a můžeš vyrazit... nebo si udělat v MO vlastní.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,64 seconds. on eygor Snitz Forums 2000