Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 27/06/2005 :  19:14:30  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

já osobně Evropský server nedoporučuju. Párkrát jsem se tam pohyboval a německý nápisy u vendorů to není nic pro mě. A setkal jsem se i s Francouzstinou.. A taky bych pochyboval o jiné české komunitě někde jinde, teda aspon o tom nevím...



akorat na chimere bylo par cz/sk, ale myslim ze uz vsichni pomreli.. protoze je nedrzela pri zivote blahodarna sila Kladelka Almighty

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 27/06/2005 :  19:39:54  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
myslim, ze envychcipali a hlavne, ty priserne pingy na eclipse opravdu nejsou idealni
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 27/06/2005 :  19:55:21  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
omg vidět německej nápis stačil by jen u vendora a vypínám to
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 27/06/2005 :  20:00:13  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

myslim, ze envychcipali a hlavne, ty priserne pingy na eclipse opravdu nejsou idealni

no za vysoky pingy si muzes sam.. ja tam mam stabilne ping kolem 160 a to neni vubec priserny ping a jede to krasne

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 27/06/2005 :  20:23:40  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

já osobně Evropský server nedoporučuju. Párkrát jsem se tam pohyboval a německý nápisy u vendorů to není nic pro mě. A setkal jsem se i s Francouzstinou.. A taky bych pochyboval o jiné české komunitě někde jinde, teda aspon o tom nevím...



já zase server evropský doporučuju :) je nás tam už docela dost, aspoň na Chiméře určitě....neměcký nápisy u vendorů jsem zatím neviděl nikde :)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 27/06/2005 :  20:45:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

myslim, ze envychcipali a hlavne, ty priserne pingy na eclipse opravdu nejsou idealni



rofl co to placas ? na eclipse 170, na chimere 80.. to je vyznamny rozdil.. v mmorgp obzvlast..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 28/06/2005 :  00:23:22  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
Pokud nekdo hraje na dial up tak se pak nemuze divit jaky ma ping

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/06/2005 :  05:36:38  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mam takovej dotaz. jak poznam ze quest co dostanu je za nakej reward?
delal jsem questy v mos eisley pro marskmana.. ale proste nic z toho nebylo krom zabijeni tech npc co sem mel zabit........ prijde mi to takove.. divne.

dale.. ve vesmiru sem byl u POI Hutt c...neco a iron planet.. anic.. nezapsalo se mi to. Jakto? co se tam musi?

Diky za odpovedi. Questy mne bavi, sou fajn..ale kdyz za ne neni reward je to takovy divny.. na zemi nektere npc davaji smesne trosicku cash treba 20creditu..to je o nicem..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 28/06/2005 :  08:31:28  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier


Diky za odpovedi. Questy mne bavi, sou fajn..ale kdyz za ne neni reward je to takovy divny.. na zemi nektere npc davaji smesne trosicku cash treba 20creditu..to je o nicem..


Mas s nama chodit na imp mise za 10k a vice (vcetne lootu) jedna

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 28/06/2005 :  10:41:47  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

mam takovej dotaz. jak poznam ze quest co dostanu je za nakej reward?
delal jsem questy v mos eisley pro marskmana.. ale proste nic z toho nebylo krom zabijeni tech npc co sem mel zabit........ prijde mi to takove.. divne.

dale.. ve vesmiru sem byl u POI Hutt c...neco a iron planet.. anic.. nezapsalo se mi to. Jakto? co se tam musi?

Diky za odpovedi. Questy mne bavi, sou fajn..ale kdyz za ne neni reward je to takovy divny.. na zemi nektere npc davaji smesne trosicku cash treba 20creditu..to je o nicem..



no za urcite questy treba nic nedostanes ale prave tyto questy ti zaruci pokracovani v dalsich... trea na Kashiku bez urcitych questu by jsi nemohl delat treba jiny a pokracovat za rewardem

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:08:59  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
jasne, 4Mb/s kabel od UPC muuze za to, ze pingy na eclipse jsou bezne kolem 500zatimco na chimeru pod stovku. ojojoj, asi mam nejhorsi internet v republice
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:16:42  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jasne, 4Mb/s kabel od UPC muuze za to, ze pingy na eclipse jsou bezne kolem 500zatimco na chimeru pod stovku. ojojoj, asi mam nejhorsi internet v republice



hmm a ja mam wifi 512 Kb/s v agregaci s dalsimi 14 sousedy a mam pingy 170..

(jen kdyz ty kurvy zacnou stahovat nebo hrat CS, tak mam ping 3000 a PL 50% a pak je jedno jestli na eclipse, nebo na chimere..)

edit: mozna ma tvuj provider spatne vyresenou konektivitu za more.. nebo mu ohlodavaji rejnoci kabely

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 28/06/2005 11:18:08
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:18:35  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jasne, 4Mb/s kabel od UPC muuze za to, ze pingy na eclipse jsou bezne kolem 500zatimco na chimeru pod stovku. ojojoj, asi mam nejhorsi internet v republice



To je ale skutecne tvuj problem. Do ameriky je kamkoli ping kolem 160. Pokud mas jiny, je to problem na tve strane.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:18:49  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
hlasi se ADSL 512 s pingem .... prekvapive 170
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:19:17  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jasne, 4Mb/s kabel od UPC muuze za to, ze pingy na eclipse jsou bezne kolem 500zatimco na chimeru pod stovku. ojojoj, asi mam nejhorsi internet v republice



Vysoká přenosová rychlost nemusí být záruka nízkých pingů.

Ještě jsi neřekl, kde jsi na Eclipse byl, když jsi měl ty vysoké pingy. Jestli to bylo na Dantoine, tak tam je 500ms ještě výborný ping (oblíbená grindovací planetka, časté střety rebelských a imperiálních jediů) a i ping kolem 1000 nemusí být zárukou, že nebudeš mít reálnou odezvu od serveru kolem 10-20sec .
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/06/2005 :  12:33:54  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
clovece problemy s nekolikasekundovou odezvou hry na akce v boji sem potkaval i na tatooine v okoli moc espa, na chimere se mi to nstavalo

jinak pingy kamkoliv mam celkem v pohode, mam stesti na pomerne malo vytizenou vetev site upc
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 28/06/2005 :  12:43:21  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
na tatooinu od vydani CU, datadisku a filmu mi to casto priserne laguje, protoze narust novych hracu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 28/06/2005 :  13:31:35  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Potkali jste nekdy ve hre Squad Leader-a ? A co treba Politician? Je to poznat pokud jste ve skupine vedene Squad Leadrem ? (myslim ty bonusy)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 28/06/2005 :  13:44:14  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Potkali jste nekdy ve hre Squad Leader-a ? A co treba Politician? Je to poznat pokud jste ve skupine vedene Squad Leadrem ? (myslim ty bonusy)



politikem muze byt kazdy - od doby, co na to neni potreba skillpointy.. a kazde mesto musi mit jednoho politika, jinak by nebylo schopno postavit budovy typu garage, cloning, trenery atd..
starostou bohemie je patas

a SL je neco jako ranger.. treba rangeri jsou na eclipse 2, vlastne uz jen 1, protoze pave'l se na to vykaslal..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:10:37  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Vlada

Potkali jste nekdy ve hre Squad Leader-a ? A co treba Politician? Je to poznat pokud jste ve skupine vedene Squad Leadrem ? (myslim ty bonusy)



politikem muze byt kazdy - od doby, co na to neni potreba skillpointy.. a kazde mesto musi mit jednoho politika, jinak by nebylo schopno postavit budovy typu garage, cloning, trenery atd..
starostou bohemie je patas

a SL je neco jako ranger.. treba rangeri jsou na eclipse 2, vlastne uz jen 1, protoze pave'l se na to vykaslal..



To znamena ze SQ je na nic? Nebo ze se to nikomu nechce hrat?
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:20:10  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Vlada

Potkali jste nekdy ve hre Squad Leader-a ? A co treba Politician? Je to poznat pokud jste ve skupine vedene Squad Leadrem ? (myslim ty bonusy)



politikem muze byt kazdy - od doby, co na to neni potreba skillpointy.. a kazde mesto musi mit jednoho politika, jinak by nebylo schopno postavit budovy typu garage, cloning, trenery atd..
starostou bohemie je patas

a SL je neco jako ranger.. treba rangeri jsou na eclipse 2, vlastne uz jen 1, protoze pave'l se na to vykaslal..



To znamena ze SQ je na nic? Nebo ze se to nikomu nechce hrat?


Určitě není na nic, otázka je jestli a jak fungují specky, schopnosti. Ve starym systemu byl SL velice prospěšný..
BTW mam NS melee armguard right bicep , prej je to celkem rare, vite nekdo o tom neco ? a kde se to da lootnout nebo jakou to ma hodnotu?

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 28/06/2005 14:48:09
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:32:32  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
no to se uz neda ani lootnout...

cenu to ma random ale pocitej okolo 5mil... pokud to mas v Ok stavu

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:39:39  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
No ja som si dal posledný respec na Squad Leadera (mal som v sebe nejake to promile) a po chvili som to zhodil. Teraz som nejaky level 70. Este ze je tento tyzden double expa a ja som cely tyzden mimo comp.

Problem je v tom, ze bonusy, ktore su pri SL napisane su v reale aplikovane trosku inak, takze grupe pomozes viac ako nejaky full template nez SL.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:41:44  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

no to se uz neda ani lootnout...

cenu to ma random ale pocitej okolo 5mil... pokud to mas v Ok stavu


jj ok stav, teda condition 78/82 ale na babě vypada hodně sexy, chlap to neobleče (snad jedine nightbrother lol)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:52:29  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
zkus se zeptat Koudyho jestli to nechce do muzea

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:58:19  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

No ja som si dal posledný respec na Squad Leadera (mal som v sebe nejake to promile) a po chvili som to zhodil. Teraz som nejaky level 70. Este ze je tento tyzden double expa a ja som cely tyzden mimo comp.

Problem je v tom, ze bonusy, ktore su pri SL napisane su v reale aplikovane trosku inak, takze grupe pomozes viac ako nejaky full template nez SL.



Full template je co? (TANK ktery sbira na sebe utoky?)
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:59:48  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
no v tom to systemu je to treba Nejake Elitni Ranged povolani kombinovane s Doctorem

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 28/06/2005 :  15:16:11  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

no v tom to systemu je to treba Nejake Elitni Ranged povolani kombinovane s Doctorem



A jeste jednou se vratim k te otazce - u SL se ted ty bonusy pocitaji blbe nez by mely (cili je to jen bug u povolani) nebo je zmrseny system ze ty bonusy za SL nejsou vyhodne a tudiz to povolani nema smysl? (Uprimne hrat BH nebo neco/DOC jako vsichni ostatni me nelaka :) aspon teda co vsude ctu . . . .)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 28/06/2005 :  15:31:12  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

quote:
Originally posted by riddle

no v tom to systemu je to treba Nejake Elitni Ranged povolani kombinovane s Doctorem



A jeste jednou se vratim k te otazce - u SL se ted ty bonusy pocitaji blbe nez by mely (cili je to jen bug u povolani) nebo je zmrseny system ze ty bonusy za SL nejsou vyhodne a tudiz to povolani nema smysl? (Uprimne hrat BH nebo neco/DOC jako vsichni ostatni me nelaka :) aspon teda co vsude ctu . . . .)


tak zkus kuchaře
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 29/06/2005 :  02:17:58  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Opět řešim problémy s výkonem v SWG a live support se nezmohl na nic jinýho než že si mám nainstalovat doporučovanou verzi ovladačů. Pak jim mám odpovědět na mail...

jde o to ža ta odpověď zahrnuje taky odeslání kompletního DxDiag.txt a MsInfo.txt - to znamená, je tam kompletní info o počítači, jak hardware tak software (aspoň myslim). Nejsem si teda jistej jestli je dobrej nápad to odesílat když na tom počítači kromě SWG neni nic originálního. Teď sem se kouknul na ten msinfo... TO JE SVINSTVO.

Oni se z toho snad dozví že mám i cracklý Republic Commando.

Jo tak se nedozví nic, ono to je v češtině a nevypadá to že by se to dalo přenastavit ne English :)))

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 29/06/2005 02:19:17
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 29/06/2005 :  09:31:19  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

no to se uz neda ani lootnout...

cenu to ma random ale pocitej okolo 5mil... pokud to mas v Ok stavu


tak jsem tu informaci včera vypustil mezi jedi v LOK a SITH a docela koukám, už mi přišla nabídka 13mil jsem vubec netušil jakou to ma cenu hehe. jen co jsem to jedny babe rek tak to musela vytroubit na guild chatu, protože do minuty jsem mel 4 telly..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 29/06/2005 :  09:54:00  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
jj starej Khaot se cinil

jinak takove veci ktere se uz nedaji lootnout maji uber cenu.

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 29/06/2005 :  10:03:05  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Vlada

quote:
Originally posted by riddle

no v tom to systemu je to treba Nejake Elitni Ranged povolani kombinovane s Doctorem



A jeste jednou se vratim k te otazce - u SL se ted ty bonusy pocitaji blbe nez by mely (cili je to jen bug u povolani) nebo je zmrseny system ze ty bonusy za SL nejsou vyhodne a tudiz to povolani nema smysl? (Uprimne hrat BH nebo neco/DOC jako vsichni ostatni me nelaka :) aspon teda co vsude ctu . . . .)


tak zkus kuchaře



Ze by? :) vareni me bavi i v reale, ale asi ne asi zkusim toho SL :)
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 29/06/2005 :  10:35:39  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Vlada

quote:
Originally posted by riddle

no v tom to systemu je to treba Nejake Elitni Ranged povolani kombinovane s Doctorem



A jeste jednou se vratim k te otazce - u SL se ted ty bonusy pocitaji blbe nez by mely (cili je to jen bug u povolani) nebo je zmrseny system ze ty bonusy za SL nejsou vyhodne a tudiz to povolani nema smysl? (Uprimne hrat BH nebo neco/DOC jako vsichni ostatni me nelaka :) aspon teda co vsude ctu . . . .)


tak zkus kuchaře



Ze by? :) vareni me bavi i v reale, ale asi ne asi zkusim toho SL :)



Já sem Master Squad Leader a co sem se dočetl tak ty bonusy se prej sčítaj, jen se to nikde nezobrazuje - což by samozřejmě mělo bejt opravený, ale vzhledem k tomu že SOE má opět vážnější problémy typu "zachránit hru" tak s tim teď moc počítat nemůžem. Jinak efekt je samozřejmě zaručenej u "retreat" a "form up". "Rally" potom píše že přidává 80 defense a 40 ranged/melee acc. Jenom "Steady aim" je nějaký divný, ale někdo psal že to zvyšuje acc takže dmg je pak opravdu viditelně o něco vyšší.

Btw SL byl takle podělanej vždycky a vždycky si na to všichni stěžovali a ptali se jestli ty bonusy fungujou atd. Kromě konkrétního popisu "Rally" se ale nic nezněmilo, takže předpokládám že je to všechno funkční, jen se to nezobrazuje. To že "Boost morale" a "form up" s CU poněkud ztratilo účinnost je taky pravda a Developer Squad Leaderka na Fen Festu to přiznala, ale opravy a vychytávky nemůžem v nejbližší době očekávat.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 29/06/2005 10:40:13
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 29/06/2005 :  13:36:23  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Ak sa dobre pamätám, tak Accuracy ovplyvňuje pravdepodobnosť zásahu a pokiaľ má niekto väčšiu accuracy ako je súperova defense, mal by robiť ďalšiu damage. Lenže niekde som čítal, že SL mení len pravdepodobnosť zásahu/miss. A to aj keď ide o group defense, aj keď ide o ranged/melee accuracy.
Samozrejme nebolo to z oficiálneho faq, takže neručím za dôveryhodnosť.

Form up by mohol byť po poslednom publish viac užitočný, lebo "Daze effects now prevent all forms of healing and buffing"
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 29/06/2005 :  16:57:04  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Neshani nekdo grafiku? prodavam 6600gt 128mb AGP cca mesic dva stara. cena 4k (kc ne credity :D). Pokud ma nekdo zajem piste na icq.

Dale pokud ma nekdo zajem mesic starej mp3 prehravac http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=51446&CatId=18843093 za 5k

Edited by - Drakchen on 29/06/2005 17:28:57
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 29/06/2005 :  17:15:18  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Neshani nekdo grafiku? prodavam 6600gt 128mb AGP cca mesic dva stara. cena 4k (kc ne credity :D). Pokud ma nekdo zajem piste na icq.


kua kdybych ty prachy mel tak do ni du :/
ted sem kupoval pameti tak nemam ani zaklad :/

Edited by - SNowie on 29/06/2005 17:15:49
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 29/06/2005 :  18:21:00  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Nazdar.

Sem tu dlouho nebyl... něco nového?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 29/06/2005 :  19:04:26  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
UZ ZAS SKURVILI PATCHER DEBILOVE DEMENTNI !!!!

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 29/06/2005 :  19:19:40  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Nazdar.

Sem tu dlouho nebyl... něco nového?

jako vzdy.... bugy

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 29/06/2005 :  20:04:51  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
nahodou par veci ted opravili.. ty nove bugy pozname az behem par dni..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 29/06/2005 :  20:06:14  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

UZ ZAS SKURVILI PATCHER DEBILOVE DEMENTNI !!!!



co to je patcher ? jestli myslis launcher, tak konkretne s tim jsem nemel uz dlooouho zadne problemy

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 29/06/2005 :  20:20:57  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
podle me patcher nekdy nestiha ten napor a tak prestane sosat ... me to po nejaky dobe normalne pokracovalo ...
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 29/06/2005 :  20:57:17  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Nazdar.

Sem tu dlouho nebyl... něco nového?

jako vzdy.... bugy


Fšechno při starym.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 29/06/2005 :  23:59:06  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Za par dni? ja to poznal za minutu!! Skurvili pety a faction pety. Vsichni maji Lvl 1 a HP 1 nebo 10 to je k hovnu. Dalsi bug je ze hnizda a vlajky vybuchuji na dve rany (da se na tom slusne rychle vydelat :P) a porad neopravili bugle sedlo u kashyyykian mountu . A co vic psali v launchpadu ze odstrani battlefields (neodstranili), ze opravi 5 bednu na avataru ktera se spawnovala venku (neopravili), ze ten kdo dostla za vesmirnou imperialni misi rebel badge dostane kdyz s nima pokeca spravny imperialni (nedostal, neopravili) a do bedny na avataru ve ktere nic nebylo pridaj loot (pridali ale ty co ji predtim otevreli a nic nenasli ji uz znova nemuzou lootnout)...

Edited by - Jorssk on 29/06/2005 23:59:39
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 30/06/2005 :  13:20:53  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
Ešte mám dotaz
Od nějakýho chlápka jsem dostal BARC , použil jsem ho a potom na něj klikl a dal store nebo něco takovího a ono to zmizlo.Můžu to eště někde najít ???
A jek se můžu dostat do vesmíru ???
A eště nevim jak se mám učit noví věci , po chvíly co jsem střílel a stahoval kůže se mi u nějakejch věci oběvil sloupek a kdyz už ho mám plnej(celej zelenej) tak už to umim nebo musim eště někam skočit ???


Dík
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 30/06/2005 :  13:30:55  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
ke speederu se dostanes pred datapad myslim klavesa T, zalozka data

aby ses naucil skill, na kterej mas xp, musis jit za trenerem danyho oboru a zaplatit nebo poprosit nejakyho hrace, kterej ten skill uz ma
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/06/2005 :  13:54:13  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
do datapadu se dostanes pres CTRL+D
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/06/2005 :  14:02:38  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Nazdar.

Sem tu dlouho nebyl... něco nového?



co teraz robis ?(ked nehras SWG)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 30/06/2005 :  14:16:18  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

Ešte mám dotaz
Od nějakýho chlápka jsem dostal BARC , použil jsem ho a potom na něj klikl a dal store nebo něco takovího a ono to zmizlo.Můžu to eště někde najít ???
A jek se můžu dostat do vesmíru ???
A eště nevim jak se mám učit noví věci , po chvíly co jsem střílel a stahoval kůže se mi u nějakejch věci oběvil sloupek a kdyz už ho mám plnej(celej zelenej) tak už to umim nebo musim eště někam skočit ???


Dík


BARC máš v datapadu (prozkoumej ikonky vpravo dole), tuším že ctrl d.
Hlavně ho schovávej, když jdeš útočit, protože některá zvířata i NPC postavy mají nastavené, aby útočily nejdřív na nejslablší postavu, a tu berou automaticky tvůj speeder. Věř mi, opravování motorek není nejlevnější záležitost

Do vesmíru musíš mít loď. Pokud chceš lítat s imperiálama, doporučuji v Bestine Pilot trainera (budova u shuttleportu). Pokud za neutrály, doporučil bych Smuggler Alliance, tam je trainer v Mos Eisley, v kantýně vzadu. Ostatní nevím, kdyžtak se zkus zeptat ve hře. Ten trenér ti dá jednak první úkol, jednak zadarmo základní loď na lítání. Později si koupíš lepší lodě a ve vesmíru ze zničených nepřátel získáš lepší komponenty pro lodi.

Na učení jsou ve městech postavy, mají nad hlavou třeba Scout Trainer. U těch se můžeš naučit, ale stojí to kredity (Novice věci se u nich MUSÍŠ naučit). Nebo řekneš ostatním hráčům, pokud někdo umí to co potřebuješ, tak se s nimi grupneš (klikneš na něj a dáš /group, nebo přijmeš jeho nabídku se grupnout). On tě pak požadovanou schopnost naučí, většinou zadarmo. Stejným způsobem můžeš později i ty učit nováčky schopnosti, které umíš - klikneš na něj, z radial menu vybereš teach a naučíš ho co potřebuje.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,59 seconds. on eygor Snitz Forums 2000