Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/11/2005 :  21:15:03  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

uz to tu bylo, ale nemuzu to najit proste ..... jak je ten link, kdyz chci vratit prachy za ToOW???



http://starwarsgalaxies.station.sony.com/players/news_archive.vm?id=66860&month=current


Taky už to píšu...
Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 23/11/2005 :  21:24:46  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort


Mame v planu jit s Jorsskem tento patek po 22 hodine do Old republic facility/factory.

Byli bychom radi kdyby se pridal Carmax, a Koudy.
Carmaxi , Koudy budete mit naladu a cas ?
Udelame pruzkum bojem

Ucast predbezne slibil Enni, Filc. Snad i Mortifer.



Tak na 50% se objevim taky, podle situace doma...

Jinak uvazuji, ze asi koupim Battlefront II a trochu se tam odreaguji nez se situace v SWG nejak uklidni a vyvrbi. V soucasne dobe je tolik nejistot, ze je tezke neco dlouhodobejsiho delat. Treba jsem zatim ani nelognul crafta protoze jsem se porad nerozhodl jake povolani bude delat, protoze je stale prilis mnoho neznamych (kdo bude vyrabet armor pro jedi, jak to bude s decayem u kosmickych lodi, jak to bude s jidlem atd.)

SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 23/11/2005 :  22:26:24  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort


Mame v planu jit s Jorsskem tento patek po 22 hodine do Old republic facility/factory.

Byli bychom radi kdyby se pridal Carmax, a Koudy.
Carmaxi , Koudy budete mit naladu a cas ?
Udelame pruzkum bojem

Ucast predbezne slibil Enni, Filc. Snad i Mortifer.



Ja o nicem nevim
Ani nevim kde to je


Ad Kravka vs Sagger
Tady stojim jasne za Saggerem. A to sem prosel jak rika Kravka Hologrindem, FS grindem a Jedi grindem Mohl bych se o tom rozepsat, ale nemam na to vubec naladu. Pisu to tu proto, aby to nevypadalo, ze je tu Saggeruv nazor osamocen. Tzn. Nepisu to za ucelem rozpoutani flamu...

Edited by - Arnie on 23/11/2005 22:31:03
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 23/11/2005 :  23:01:26  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arkos Agnos

quote:
Originally posted by WanargiMort


Mame v planu jit s Jorsskem tento patek po 22 hodine do Old republic facility/factory.

Byli bychom radi kdyby se pridal Carmax, a Koudy.
Carmaxi , Koudy budete mit naladu a cas ?
Udelame pruzkum bojem

Ucast predbezne slibil Enni, Filc. Snad i Mortifer.



Tak na 50% se objevim taky, podle situace doma...

Jinak uvazuji, ze asi koupim Battlefront II a trochu se tam odreaguji nez se situace v SWG nejak uklidni a vyvrbi. V soucasne dobe je tolik nejistot, ze je tezke neco dlouhodobejsiho delat. Treba jsem zatim ani nelognul crafta protoze jsem se porad nerozhodl jake povolani bude delat, protoze je stale prilis mnoho neznamych (kdo bude vyrabet armor pro jedi, jak to bude s decayem u kosmickych lodi, jak to bude s jidlem atd.)

muj druhej char bude armor crafter a ja uz si BF2 stahnul a je to fakt parba ovsem nevim jestli mi to facha po netu, ale ja si zatim vystacim jako single

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 23/11/2005 :  23:33:35  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Oni vidí jen okamžitý zisk, a ten naroste s přívalem konzolistů. Nepřemýšlejí dlouhodobě, takže to, že po 2 měsících konzolisti půjdou do háje, to už nevidí.

To určitě vymyslel nějaký génius z LucasArts, který má tak zkušenost s offline hrama, které si člověk koupí a za týden až měsíc dohraje a hotovo.

Případně SOE za 3 měsíce udělá NGE2 (alias CU3), která tam nechá jediné povolání - Jediho, a přidají Jedi Academy, každý druhý hráč bude mít postavu Grievouse nebo Skywalkera, pohyb bude možný jen v předdefinovaných lokacích ve městech a v okruhu 200m kolem nich, nebude možné zemřít, cloning centra přece jen zdržují rychlost hry, tak budou jen incapy na 5s a pak se znovu pojede. Z ovládání odstraní klávesnici a myš, textový input zruší a bude to možné hrát jenom gamepadem. Veteran rewardy se budou dávat jednou týdně, přece je musíme rozdat a jak jinak to udělat, když hráč vydrží maximálně měsíc? Nejlepší veteran reward bude Lucasova hlava nad krb... No prostě paráda, kdo by si to nezahrál?





no jo taky mam z toho smisene pocity kam to smeruje, kazdopadne uz jsem se s tim smiril ze zacnu hrat neco novyho a už jsem začal, zivot jde dal, nebudu lamentovat, nepomuze to. furt tak nejak doufam ze se stane nejaky zazrak, do SOE prijedou mastři z councilu, vymlatěj to tam a nastolí starej dobrej system kterej stal za to... hra jako takova stoji sice ted za prd ale todle me az tak netrapi, je spousta chytlavejch her a nebojim se, urcite se neco na urovni najde. Co me sere nejvice tak ze oni narusili zaklady pocetne nejak fungujici komunity, todle neni fer. Znal jsem spoustu lidi, i mezi cizinci ktery byli fakt v pohode, vzajemne jsme si pomahali, projevovali jsme si uctu a respect.. a prave od techto lidi sem dostal in-game maily ze konci s kontaktem na ne,icq a mailem kdyby neco v budoucnu zase... todle fakt hurts. nekdo to hodi za hlavu ale pro me je to mnohem dulezitejsi nez par bugu ve hre nebo jiny nepodstatny veci .. myslim ze neni lehky se v novy hre hledat nekoho kdo je v pohode s kym si clovek rozumi, znamych je plno, ale pratel malo, jako v real zivote a SOE svymi novotami krade pratele... todle je na tom imho nejhorsi. tak jsem se tesil az bude FRS, az se konecne spolecne s jedi z BoHu pustime do najezdu a huntu, kazdej jinej templ tak abychom se doplnovali, tesil jsem se na pilovani taktiky, zazitky... dyt ja jsem ani nezazil poradny pvp s klukama z guildy, myslim enniho, girosse atd... furt jsem piplal postavu, vydelaval, nakupoval vychytavky... a kdyz uz si clovek mysli ze je pripravenej, ze konecne spustej FRS a zuroci se drina, tak oni spusti neco co vetsinu "dříčů" musí totálně znechutit, nastvat, decimovat, bolet... vsechno usili je najednou zbytecny nasyslene predmety jsou pres noc crap a samotny FRS po kterym vsichni volali v klidu napisou ze ho neplanuji, jen tak v jedny vete, proste neni v planu.. tomu rikam feedback. někdo muže rict ze mam nostalgicky kecy, ze hra jede dal, ale myslim ze mnoho lidi bude se mnou souhlasit. kdo souhlasi tak napiste aspon /agree at vim kdo to vidi podobně, dik.
account mam bohuzel az do března páč jsem si před juliovym dopisem aktivoval na 1/2 roku takze se obcas ukazu ale zacal jsem hrat Far cry, což je imo velice kvalitni hra v multiplayeru, od mmorpg si dam pauzu.. sakra uz pisu romany skoro jako jerzee



chtel jsem sem neco napsat, ale dopadlo by to velikosti romanu,

takze

me icq
121524308 ozvi se, zajdem treba do hospody na pivo a pokecame o tom tam

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 24/11/2005 :  06:30:18  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Koudy - At te ani nenapadne odhlasovat TooW ve tvem museu mam veci s TooW i ja a kdyz si ho ohlasis je pravdepodobne ze smazou i moje veci v tom baraku. Krom toho mi nechtej namluvit ze si delal vsechny ty hard questy atd. pro nic za nic. Stravil si u toho hodne casu a mas plno zajimavych rewardu, lava skiff nepocitaje. Prece o to vsechno nechces prijit.

Sagger, Olu a spol - Tak se tu kua uz nehadejte jak male deti, lidi se tu snazi prezit NGE a vy se tu uz stranku a pul fuckujete .

To all - Jasne vsichni si odejdete at je to jako za starych casu a opet se vsichni na Bohemku vyserou....
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 24/11/2005 :  07:17:45  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk


To all - Jasne vsichni si odejdete at je to jako za starych casu a opet se vsichni na Bohemku vyserou....


ja si rusim akorat ToOw abych mohl zaplatit dalsi mesic
ale musis zacit hrat, ne jen po 22h, to uz musim davno byt v postely

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Yazon
New Member

117 Posts

Posted - 24/11/2005 :  08:48:20  Show Profile Send Yazon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie
Nepisu to za ucelem rozpoutani flamu...



to me docela mrzi .)

Jedna smrt je tragedie...tisic je statistika
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 24/11/2005 :  09:17:34  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk


To all - Jasne vsichni si odejdete at je to jako za starych casu a opet se vsichni na Bohemku vyserou....


Já nikam nejdu : -)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 24/11/2005 :  09:45:07  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Jorssk


To all - Jasne vsichni si odejdete at je to jako za starych casu a opet se vsichni na Bohemku vyserou....


ja si rusim akorat ToOw abych mohl zaplatit dalsi mesic
ale musis zacit hrat, ne jen po 22h, to uz musim davno byt v postely


ToOW ještě jde zrušit ? To bych měl na ten WoW možná
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/11/2005 :  10:39:44  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
sejdem se na shadow moonu
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 24/11/2005 :  10:51:13  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

sejdem se na shadow moonu


Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 24/11/2005 :  11:11:01  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Ad Kravka vs Sagger.

Stejne jako Arnie stojim za Sagerem. To, ze si kravka neuzil PvP, eventuelne PvM ve vetsich skupinach nebo dokonce role playingu neni chyba SOE nybrz jeho samotneho. Ja osobne jsem v PvP ztravil vic jak polovinu casu na SWG a musim rict, ze ac se to podepsalo na kvalite meho equipu. (negtativne) tak niceho nelitujum, protoze jsem se v PvP bavil. A kdyz si tak dam dokupy skore s jakym jsem PvP prochazel.... muzu na sebe byt pysny protoze K/D jsem mel rozhodne dost pred jedna (VS BH dokonce asi 8:1) a to i s nejhorsi moznou variantou jediho pro PvP a s nejhorsim moznym equipem (nej perla 110 dmg - 7 Fc a to byla jen jedna takova zbytek vyrazne horsi. Pasky zadny atd.)

je to pouze o prioritach. Zkusenostech a "kvalite" hrace. Jsou dve cesty jak byt v online RPG hrach dobry v PvP. Bud se naucis vyuzivat maximalne schopnosti sve postavy, znalosti systemu atd. (muj pripad) nebo dres jako magor (nic ve zlym) naprosto bez zabavy (pro me) a pak mas uber equip. Oba typy hracu jsou porovnatelne a vyrovnane. Je to jen o tom co te vic bavi. me bavi si hrat. Grind nenavidim. Cili jsem v prvni skupine ty se v grindu vyzivas (predpokladam jinak si to vysvetlit neumim) a tak si v druhe skupine. Nehodlam hodnotit kdo je na tom lip protoze si myslim, ze je to dost podobne.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 24/11/2005 :  11:50:31  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Koudy - At te ani nenapadne odhlasovat TooW ve tvem museu mam veci s TooW i ja a kdyz si ho ohlasis je pravdepodobne ze smazou i moje veci v tom baraku. Krom toho mi nechtej namluvit ze si delal vsechny ty hard questy atd. pro nic za nic. Stravil si u toho hodne casu a mas plno zajimavych rewardu, lava skiff nepocitaje. Prece o to vsechno nechces prijit.

Sagger, Olu a spol - Tak se tu kua uz nehadejte jak male deti, lidi se tu snazi prezit NGE a vy se tu uz stranku a pul fuckujete .

To all - Jasne vsichni si odejdete at je to jako za starych casu a opet se vsichni na Bohemku vyserou....



Dyk oni už to všechno zničili za mě - systém boje, postavu, ty předměty, na které jsme dělali super těžké questy. Co na to říct, když jsem kupoval a scháněl zbraně z Necra za těžké miliony a teď je třeba CDEF rifle kvalitnější než uber zbraň z Necra? Na co jsou mi všechny ty badge (které mimochodem taky zmršili), když teď z rok a půl pilované postavy je totální noob? A kde máš jistotu, že až nacvičíš tuhle novou postavu, že to za dva měsíce neudělají znovu a neprdnou tam gamepad-only interface???? Dnes večer na tebe přepíšu muzea, tak si vytvoř druhou postavu.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 24/11/2005 :  13:09:22  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Chtělo by to asi nový topic název Záchrana města Boh aneb co bude dál.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 24/11/2005 :  14:09:10  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Tak pozor, pvp jsem si užil ale bez motivace. To ze jsem ho neprovadel s vama neznamena ze jsem si to neuzil. Měl jsem jen na mysli že mě mrzí že už se to nedostalo do fáze kdy budu PvPovat s jedima z guildy, myslím enni, giross, jerzee.. např. jerzee mel dobrej group template, myslim ze bychom dohromady vytvorili kvalitni tym... todle sem mel na mysli. S Amikama jsem zazil dost. Jenomze. Postupne clovek dospeje do stadia kdy zjisti ze pokud ma s postavou nejaky zamer, tzn v mem pripade postupovat nahoru v frs, musí byt silnejsi nez ostatni. Zazil jsem x pvp akcí a hlavně duelu s mlatičkami jako byl Zantaku, Kamen Adao, Omekone, Havok, Drama... v Theedu (urcite je znate )a musím uznat ze jak tito skilleri ovladali svuj templ bylo obdivuhodne. taky jsem se od nich ucil, bavili jsme se o taktice atd.. kdyz ale v duelech dostavate od lidi co maj stejnej mec a podobnej templ, dojdete logicky k závěru že to musí být diky SEAs. jeste kdyz mi jeden kamarad pujcil svoje hadry a vyzkousel jsem si to, a videl jsem ten rozdil, kam az se muzu dostat, nebylo o cem premyslet. musel jsem je Khaotovi zajistit taky, pokud jsem chtěl o nejakym postupu ve frs premyslet a to byl muj hnaci motor. proboha co je na tom spatnyho ze se clovek cilevedomě na neco dlouhou dobu pripravuje, chtel jsem proste vyuzit max potencialu postavy abych nemel rezervy. dyt to delal kazdej. stejne pvp bez frs je imo pouze bezmyslenkovite pobihani po starportech, obcas nekoho zabit, obcas zarvat, todle muze bavit par dni... bez motivace to musi prestat bavit kazdyho. a neodpustím si poznámku, že jsem v Theedu nikdy nikoho z vás PvP znalcu, ktery me tady kritizuji, duelit nevidel a to jsem tam byl dost casto. a nerikejte mi ze to proti jedim nemelo cenu, zkouseli tam tamply i meleeri a rangeri a velice casto jedi dostavali na prdel. neni umeni se mlatit s kamarady, ale vyrazil za skutecnyma spickama co neco umi, dostavat od nich na prdel a makat na sobe... tak vidim pvp ja, nechci to delat na pul, chci byt silny tak pro to udelam maximum. Jak tady nekdo psal ze jsem si uzival grind tak tomu se musim zhluboka zasmat, ja grind nenavidel, zazil jsem mily zlaty takovy grind, o kterym ty vubec nemas ani poneti jaky to je grindit jediho bez grupy, to byla dřina.. a ze srdce grind nenavidim, jenomze to jinak proste neslo, tak mi tady nepis ze jsem si liboval v grindeni, no to je fakt sranda. nikdo z vas co se ted snazite ze me udelat vola me krome fora neznate, ve hre jsme spolu nic nezazili, na cze nechodim, vubec nemate poneti s kym jsem se ve hre bavil a jak jsem travil cas. ted jsem si dovolil neco napsat a vsichni do me dete jako do nakyho debila co asi stal dva roky u lairu a killoval boly.. nechtel jsem uz na to reagovat ale nedalo mi to protoze mi fakt pripadate jako natvrdly vemena.. ve hre jsem se bavil minimalne jako kazdy jiny, mam splnenych tolik rozsahlych questu ze byste se mozna nektery divili, tvrdou pili jsem se dopracoval k takovymu eqipu kterej je (byl) snem kazdyho jedi. a kdyz pak bylo treba pomoct a prisli pomoct jedi z guildy s uber equipem, to najednou nikomu nevadilo ze na tom makame jak blazni kdyz byl videt ten potencial jakej takova postava ma, ze byl schopen zastoupit dve normal postavy... nebyl jsem sam, s horacem jsme oba piplali postavy. to ze mi to ted soe vzali je jeden z duvodu proc se hrou koncim. az budu chtit hrat tekena tak si ho koupim.
Někdo napsal : Jsou dve cesty jak byt v online RPG hrach dobry v PvP. Bud se naucis vyuzivat maximalne schopnosti sve postavy, znalosti systemu atd. (muj pripad) nebo dres jako magor (nic ve zlym) naprosto bez zabavy (pro me) a pak mas uber equip.
Aby ses naucil jak pises maximálně využívat schopnosti svy postavy tak musis logicky dospet k tomu druhemu ze dres jak magor aby ty schopnosti byly skutecne maximální.. tam patri znalost systemu kompletně, od templatu přes SEAs, jidla, obleceni, perly, crafteni mece, materialy, taktika… a experti o kterych jsem psal vyse skutecne meli vsechno do puntiku zmaknuty. pokud jsi neshanel dalsi veci aby byla postava rychlejsi/presnejsi, tak jsi imo nevyuzil max potencialu postavy a mel jsi rezervy. a nezalezi jestli jsi byl na pvp treba kazdej den, proste jsi mel rezervy. ..asi mame fakt kazdej jinej styl hrani... ale zase je dobre ze to tak jako ja nebere kazdej , aspon by bylo na kom expovat ale dnes uz je to stejne jedno.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 24/11/2005 :  14:10:04  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
jerzee uz jsem skoro vetsi spisovatel nez ty, ale nebojte pisu rychle moc prace to neda

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 24/11/2005 :  14:28:34  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Kravka:

Nemyslim, ze PvP spicky byli v Theedu.

No pokud si spokojenej tak si nestezuj. :-)

Nevyuzil prtoze to nebylo potreba. U force wieldera ani treba. Na PvP to stacilo vic nebylo potreba. A jak jsem napsal. Online hry hraju pro zabavu ne abych jen makal. Takze jsem grindoval jen co jsem musel.

Cviceni jediho bez grupy samozrejme znam jsem jeden z jediu z vesnice (komplet bez holo bonusu.) Takze jsem se s jedim bez grupy neco nagrindil.

Ja te nehodntim beru obecne z toho co jsem pochopil. Nic proti tobe. Nehodnotim ani tvoji kvalitu hry ani kvalitu jako hrace. Cely ten muj post je proste o tom, ze je lepsi hrat hru tak abys nemusel nikdy rict.... ta hra me nebavila protoze.... a uvest neco o cem si rozhodujes sam. Jak psal Sager Eni Giros a spol PvP delali (i ja jsem s nima parkrat byl) bylo jen na tobe pokud se pridas :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 24/11/2005 :  14:46:07  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Dyk oni už to všechno zničili za mě - systém boje, postavu, ty předměty, na které jsme dělali super těžké questy. Co na to říct, když jsem kupoval a scháněl zbraně z Necra za těžké miliony a teď je třeba CDEF rifle kvalitnější než uber zbraň z Necra? Na co jsou mi všechny ty badge (které mimochodem taky zmršili), když teď z rok a půl pilované postavy je totální noob? A kde máš jistotu, že až nacvičíš tuhle novou postavu, že to za dva měsíce neudělají znovu a neprdnou tam gamepad-only interface???? Dnes večer na tebe přepíšu muzea, tak si vytvoř druhou postavu.


myslím že ještě druhý postavy nejsou , tak tam na mne počkejte moje druhá z pre NGE by se tam mohla stavit, zatím nemá žádnej domek :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 24/11/2005 :  15:32:45  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

....ze se clovek cilevedomě na neco dlouhou dobu pripravuje,...

presne tohle me u NGE nasralo nejvice a byla to posledni kapka.. ja nehraju MMORPG, abych menil (obracel naruby) kazdych par mesicu herni principy, predmety, vsecko..

abych pro zmenu podporil kravku, at se tu neciti jako uz nevim jak to rekl:
na PvP jsme chodili celkem dost, enni, giross, horace, kravka, ja (kdyz jsem zrovna neobjizdel ty zasrane tezaky)
a pochopil jsem hned, o cem mluvi, kdyz rikal, ze si neceho neuzil - taky jsem se tesil na FRS, kdy budeme pekne v grupe vyse jmenovanych jediu chodit na PvP..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 24/11/2005 :  18:48:09  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
mam dotaz
kdyz mam predplaceny SWG a koupim si ToOW tak dostanu mesic navic ze jo a ten pobezi potom az mi skonci predplaceni nebo hned a pak zaplaceny nebo se na me SOE vysere a mesic mi neda kdyz to mam zaplaceny???(je to trochu zmatena zprava tohle )

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 24/11/2005 :  20:00:49  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

mam dotaz
kdyz mam predplaceny SWG a koupim si ToOW tak dostanu mesic navic ze jo a ten pobezi potom az mi skonci predplaceni nebo hned a pak zaplaceny nebo se na me SOE vysere a mesic mi neda kdyz to mam zaplaceny???(je to trochu zmatena zprava tohle )



Toow je jen datadisk, v něm žádný měsíc zdarma obsažený není, prostě vyhodíš 30 dolarů (plus EU poplatek) za trochu obsáhlejší patch.
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 24/11/2005 :  20:28:23  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
..............


Dobry, akorat :
- duely v Theedu te naucej bojovat 1vs1 ale to je asi tak vse
- o group pvp s lidma z gildy, na ktere jsi si stezoval ze uz nezazijes a na ktere jsem ja reagoval v mem prvnim postu, ze to je ciste tva vina, je krapet o necem jinem. Musis sledovat stav agresoru, musis sledovat stav celeho tveho tymu, musis umet vhodne reagovt na nastalou situaci, ktera se meni co vterinu a hlavne - musis hrat pro tym a byt v tom zkuseny. Duely v Theedu te tohle nikdy nenauci.
- a v group pvp, nad kterym ty tak lamentujes, ze uz ho nezazijes a na co jsem prvotne reagoval, ze to je ciste tva chyba (ano, opakuji to, protoze se mi zda, ze stale nechapes, jak a proc to zacalo) je o spolupraci tymu v prvni rade, o equipu az v druhe rade.


Hele, uz fakt nevim, jak ti to mam vysvetlit.
Uz konecne sviti ?

Takze pro priste se uz nesnaz reagovat na neco, na co reagovat nemusis, protoze to nikdo nerozporuje a pointa cele diskuze se pohybuje uplne ale uplne nekde jinde.

A jen tak mimochodem, na me by jsi moc "expu" neudelal, jelikoz zatimco ty jsi grindil a duelil v Theedu a shanel uber vybavu, tak ja jsem hral pvp a bojovl proti elite, ktera uz tu uber vybavu mela a zaroven jsem si jeste stihl poridit svou vlastni uber (fuj to je hnusny slovo) ranged vybavu, kterou jsem mesic po zkompletovani mohl vyhodit (bo NGE).

P.S. pis prosim trosku prehledneji, styl "jeden_odstavec" je mirne receno neprehledny a blbe se cte

P.S.2 Chapu, ze jsou jediove nasrani jelikoz jedi je nyni nepouzitelny.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 24/11/2005 20:35:39
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 24/11/2005 :  20:51:49  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
jj vzpominam na jednu epizodu z valky s tim mestem severne od bohemky.. jak jsme v jednom miste my dva se saggerem (riflemani/doktori, nebo tak nejak) zpraskali presilu rebelu vcetne jediu.. hlavne teda sagger perfektne reagoval na ten zmatek a kryl zada, je na nej fakt spoleh

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 25/11/2005 :  01:55:54  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Dreik

mam dotaz
kdyz mam predplaceny SWG a koupim si ToOW tak dostanu mesic navic ze jo a ten pobezi potom az mi skonci predplaceni nebo hned a pak zaplaceny nebo se na me SOE vysere a mesic mi neda kdyz to mam zaplaceny???(je to trochu zmatena zprava tohle )



Toow je jen datadisk, v něm žádný měsíc zdarma obsažený není, prostě vyhodíš 30 dolarů (plus EU poplatek) za trochu obsáhlejší patch.

??? me tvrdili ze je mesic zdarma

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 25/11/2005 :  08:53:48  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger


P.S.2 Chapu, ze jsou jediove nasrani jelikoz jedi je nyni nepouzitelny.


Nejhorsi je, ze o nejake "vyladenosti" jedi (nebo jine profese) se nam muze ledatak zdat. Kdyz jsem na Mustafaru kolem sebe videl cca 100-200 hracu, z nichz vetsina byla jedi, a tito jedi byli JEDEN JAKO DRUHY co do vlastnosti a schopnosti (odchylka tak do 5%), a tito jedi byli stejni (jejich schopnosti funguji stejne/obdobne, jen se jinak jmenuji) nebo slabsi, nez ostatni bojove profese ...
... bylo mi blivno

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 25/11/2005 :  11:37:50  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Dreik

mam dotaz
kdyz mam predplaceny SWG a koupim si ToOW tak dostanu mesic navic ze jo a ten pobezi potom az mi skonci predplaceni nebo hned a pak zaplaceny nebo se na me SOE vysere a mesic mi neda kdyz to mam zaplaceny???(je to trochu zmatena zprava tohle )



Toow je jen datadisk, v něm žádný měsíc zdarma obsažený není, prostě vyhodíš 30 dolarů (plus EU poplatek) za trochu obsáhlejší patch.

??? me tvrdili ze je mesic zdarma



Kdo? Nemysleli Total Experience? (celá hra včetně prvních dvou datadisků, ale tam ten měsíc nevyužiješ, pokud už hru máš z dřívějška, leda že bys začal s novou postavou - na novém účtě)
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 25/11/2005 :  20:09:31  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG


Vis co me strasne stve ? Ze se uz v SWG nikdy nezasmeju jako s tebou . Tvuj uces ala "kvetak" me posilal pravidelne pod stul nebo kdyz pridali to valeni po zemi k rofl a lol , dobrych 15 minut co ? (je pravda, ze jsem mel dost v sobe)

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 25/11/2005 20:09:56
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/11/2005 :  14:46:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by JerzeeG


Vis co me strasne stve ? Ze se uz v SWG nikdy nezasmeju jako s tebou . Tvuj uces ala "kvetak" me posilal pravidelne pod stul nebo kdyz pridali to valeni po zemi k rofl a lol , dobrych 15 minut co ? (je pravda, ze jsem mel dost v sobe)


jo myslis tehda, jak jsem s zabickou derzee ukazoval hafanovi obetni sloupy kolem sten v domecku ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 26/11/2005 :  15:03:14  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Dreik

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Dreik

mam dotaz
kdyz mam predplaceny SWG a koupim si ToOW tak dostanu mesic navic ze jo a ten pobezi potom az mi skonci predplaceni nebo hned a pak zaplaceny nebo se na me SOE vysere a mesic mi neda kdyz to mam zaplaceny???(je to trochu zmatena zprava tohle )



Toow je jen datadisk, v něm žádný měsíc zdarma obsažený není, prostě vyhodíš 30 dolarů (plus EU poplatek) za trochu obsáhlejší patch.

??? me tvrdili ze je mesic zdarma



Kdo? Nemysleli Total Experience? (celá hra včetně prvních dvou datadisků, ale tam ten měsíc nevyužiješ, pokud už hru máš z dřívějška, leda že bys začal s novou postavou - na novém účtě)

Total experience mam a vim ze je tam mesic zadara ale myslel sem ze je to u vsech datadisku

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/11/2005 :  15:18:11  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

Total experience mam a vim ze je tam mesic zadara ale myslel sem ze je to u vsech datadisku


total exp ale neni datadisk, to je nova hra, co ma "nahodou" pribaleny 2 datadisky

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 26/11/2005 :  15:38:22  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
dyt jo

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 26/11/2005 :  16:45:35  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Žádný datadisk v sobě nemá měsíc zdarma, kór ne ty download only.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 26/11/2005 :  20:22:26  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
a to se vyplati
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 27/11/2005 :  12:41:13  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

a to se vyplati


a když zaregistruješ TOTAL jako datadisk k stávající hře (nemáš wooka) tak ten měsíc zdarma dostaneš, protože v ceně toho CDKEY je a ty ho tím vlastně znehodnotíš takže měsíc zdarma tam je :)))
edit: aspoň doufám protože se nemůže jen tak ztratit

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 27/11/2005 12:45:35
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 27/11/2005 :  12:59:31  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jorssk

a to se vyplati


a když zaregistruješ TOTAL jako datadisk k stávající hře (nemáš wooka) tak ten měsíc zdarma dostaneš, protože v ceně toho CDKEY je a ty ho tím vlastně znehodnotíš takže měsíc zdarma tam je :)))
edit: aspoň doufám protože se nemůže jen tak ztratit

nedostanes. nevim jak to ale ne

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 27/11/2005 :  13:11:46  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jorssk

a to se vyplati


a když zaregistruješ TOTAL jako datadisk k stávající hře (nemáš wooka) tak ten měsíc zdarma dostaneš, protože v ceně toho CDKEY je a ty ho tím vlastně znehodnotíš takže měsíc zdarma tam je :)))
edit: aspoň doufám protože se nemůže jen tak ztratit

nedostanes. nevim jak to ale ne


tak v tom případě kradou, a měl by ses o svůj měsíc zdarma při nákupu TOTal prát u soudu :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 27/11/2005 :  21:48:59  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
hej koudy, ty si si kupil WoW ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/11/2005 :  00:15:19  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Koudy si WoW nekoupil jak jsi na to prisel
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 28/11/2005 :  00:24:21  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
kdyby nekoho z vas nahodou napadlo jit na film Lovci dinosauru, tak at vas to ani nenapadne
des bes
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 28/11/2005 :  07:47:35  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Ted nevim jesi si mam koupit Battlefront 2 nebo WoW nebo zeby oboje?
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 28/11/2005 :  09:20:55  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Ted nevim jesi si mam koupit Battlefront 2 nebo WoW nebo zeby oboje?


pokud battlefront 2 == SW battlefield 2 tak bych neváhal
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 28/11/2005 :  09:53:49  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Ted nevim jesi si mam koupit Battlefront 2 nebo WoW nebo zeby oboje?


pokud battlefront 2 == SW battlefield 2 tak bych neváhal



neni to udelane v battlefield2 ale ve vylepsenem battlefield1
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 28/11/2005 :  11:03:38  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jorssk

a to se vyplati


a když zaregistruješ TOTAL jako datadisk k stávající hře (nemáš wooka) tak ten měsíc zdarma dostaneš, protože v ceně toho CDKEY je a ty ho tím vlastně znehodnotíš takže měsíc zdarma tam je :)))
edit: aspoň doufám protože se nemůže jen tak ztratit

nedostanes. nevim jak to ale ne


tak v tom případě kradou, a měl by ses o svůj měsíc zdarma při nákupu TOTal prát u soudu :)


taky jsem dostal velke kulove a ne mesic zdarma a na krabici TE je primo napsano, ze mesic zdarma plati pouze pro new casualties (nebo to mozna bylo new subscribers ?)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 28/11/2005 :  11:42:40  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Ted nevim jesi si mam koupit Battlefront 2 nebo WoW nebo zeby oboje?

Battlefronta 2 si stahni a pak si sezen orig ck-key a mas to

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 28/11/2005 :  12:50:01  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
taky jsem dostal velke kulove a ne mesic zdarma a na krabici TE je primo napsano, ze mesic zdarma plati pouze pro new casualties (nebo to mozna bylo new subscribers ?)


to bude tím že to asi nemám :-) ale pokud to tam je tak je to ok že kradou :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 28/11/2005 :  14:01:46  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
tak mi dorazila krabicka WoW, ma nakdo zajem o 10 denni klic
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 28/11/2005 :  14:44:57  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

hej koudy, ty si si kupil WoW ?



Ne, Koudy, nyní Krvotok je Dark Elfem v malebném městečku Freeport, server Runnyeye (nebo jak se to píše). A svými nečistými kouzly tam zlákal i medvěda a snad i Jorsska, a zatím si to maximálně užívá - questy jsou parádní, rozlehlost světa obrovská, o koni si můžu nechat jenom zdát, stojí 9 platiňáků, já mám zatím jen 75 stříbrných a to si myslím, jak jsem bohatý. Už mám v pokoji stoleček, zrcadlo, lustr, jednu láhev s džinem (tím pohádkovým) a jednu magickou kouli a na stole dvě kouzelné knihy. Až získám nějaké zlaťáky, tak si místnost nechám obložit mramorem.
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 28/11/2005 :  14:57:19  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
http://gallery.legionhq.org/view_photo.php?set_albumName=swg&id=weapon
Zajimalo by me, co je tohle za zbran, vite ?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 28/11/2005 :  15:09:24  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
To nevím, vypadá zajímavě, ale nic podobného jsem zatím neviděl. Ale už se stalo, že nějaký nakonec nepoužitý artwork zůstal mezi herními soubory a lidi si upravili hru, aby ta jejich obyč zbraň vypadala jinak (ale viděli to zase jen oni). A tohle jde udělat tím že hráč označí sám sebe (jde to nastavit) a dá examine (teda nedávno to ještě šlo.

Ale možná je to nějaký nový quest item (i když u SOE pochybuju, že by si dali takovou práci a přidali funkční heavy weapon, když ostatní heavy weapons zmrazili tak, že nejdou ani equipnout).
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 4,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000