Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:53:17  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

gilt : to je hezky jak se chytas spatnyho quotu a dalsich x veci ohledne hry ti nejak uslo.. nebo ze by caste narazy do hlavy vykonaly svy ?



Nejak jsem si na posledni strance niceho ohledne hry nevsiml. A co se tyce narazu do hlavy..... zadne se nekonaji a co si pamatuju tak nekonali (nekolik poslednich let) Takze snaha se ceni ale zase mimo. Ale jednou se trefis.

EDIT: navic to nebylo o quotovani ale krivem chovani toho ..... cloveka.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 20/12/2005 14:56:19
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:56:34  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
...



Tobe se zavarila hlava jak ji mas porad v zadku.

Moji odpoved jsem ti napsal na naprostej paskvil quotu z nekolika predeslych stranek. jak jsem tu jiz psal spatlanina hodna dementa. Navic mezi tema quotama bylo pridano pouze toje : OK

Cimz ta moje reakce najednou dava smysl. K tomu se nic jinyho rict neda nez co jsem napsal.

PO ME ODPOVEDI. Jsi stravil nejaky cas splacal novej post a prepsal jim ten paskvil. Pak jsi poslal to s tim, ze nic jinyho nereknu aby si ze me udelal vola. Videlo to nekolik lidi takze se nezadarilo.

Radsi zalez nekam domu brec nad tim jak moc ti SOE ublizilo a uz se tu radsi neukazuj prazdna hlavo. Plne stojim za Arniem ze to bylo na tecku.



tak tobe stoji a stojis za arniem? .. uz chapu

-Co je spatneho na tom, ze jsem "splacal" a prepsal novej post?
-Proc by mi melo vadit ze muj needitovany post videlo nekolik lidi?
-Vola bych z tebe udelal. Když ty si o to často říkáš Gilte...

Jeste ti budu oponovat.. Odpoved jsi nenapsal na post z pred nekolika stran a pokud ano, v zadnem pripade z ni nevyplyvalo, ze se vaze k postum z predchozich stran..(pokud ji ted dodatecne "vhodne" nepreeditujes, jak je tvym zvykem )

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 15:06:26
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:02:45  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Kravka

gilt : to je hezky jak se chytas spatnyho quotu a dalsich x veci ohledne hry ti nejak uslo.. nebo ze by caste narazy do hlavy vykonaly svy ?



Nejak jsem si na posledni strance niceho ohledne hry nevsiml. A co se tyce narazu do hlavy..... zadne se nekonaji a co si pamatuju tak nekonali (nekolik poslednich let) Takze snaha se ceni ale zase mimo. Ale jednou se trefis.

EDIT: navic to nebylo o quotovani ale krivem chovani toho ..... cloveka.


tady nejde o poslední stránku.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:13:42  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
tak tobe stoji a stojis za arniem? .. uz chapu

-Co je spatneho na tom, ze jsem "splacal" a prepsal novej post?
-Proc by mi melo vadit ze muj needitovany post videlo nekolik lidi? -Vola bych z tebe udelal. Když ty si o to často říkáš Gilte...



BOZE. Ja uz nevim jak to nasat jedneduse aby jsi to pochopil i ty.

Nevadi zeditovat spatnej post.

Ale kdyz napises post kterej nema hlavu ani patu. Neobsahuje zadny tvuj vyrok (nebo se neda najit) jsou tam jen quoty cizich postu uplne zmatene pres sebe bez ladu a skladu a nekdo ti na to neco napise (konkretni odpoved na to mame) Ty zeditujes svuj post a defakto ho smazes a nahradis postem ktery uz obsahuje tvuj text a ohradis se na pisatele postu ktery reagoval PRED TIM nez post obsahoval cokoliv tveho, ze reaguje blbe.

To je hnusne a krive chovani. Navic se nam tu celou dobu snaziz tvedit ze to bylo jinak cimz lzes. To jsou moje posledni slova bo s tebou zadny rozhovor plody neprinese.

Edit: Kravka. Ke hre jsem se na posledni strance vyjadril. To byli prvni dojmy. po tydnu se muzeme bavit konkretneji.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 20/12/2005 15:16:29
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:18:38  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
tak tobe stoji a stojis za arniem? .. uz chapu

-Co je spatneho na tom, ze jsem "splacal" a prepsal novej post?
-Proc by mi melo vadit ze muj needitovany post videlo nekolik lidi? -Vola bych z tebe udelal. Když ty si o to často říkáš Gilte...



BOZE. Ja uz nevim jak to nasat jedneduse aby jsi to pochopil i ty.

Nevadi zeditovat spatnej post.

Ale kdyz napises post kterej nema hlavu ani patu. Neobsahuje zadny tvuj vyrok (nebo se neda najit) jsou tam jen quoty cizich postu uplne zmatene pres sebe bez ladu a skladu a nekdo ti na to neco napise (konkretni odpoved na to mame) Ty zeditujes svuj post a defakto ho smazes a nahradis postem ktery uz obsahuje tvuj text a ohradis se na pisatele postu ktery reagoval PRED TIM nez post obsahoval cokoliv tveho, ze reaguje blbe.

To je hnusne a krive chovani. Navic se nam tu celou dobu snaziz tvedit ze to bylo jinak cimz lzes. To jsou moje posledni slova bo s tebou zadny rozhovor plody neprinese.

Edit: Kravka. Ke hre jsem se na posledni strance vyjadril. To byli prvni dojmy. po tydnu se muzeme bavit konkretneji.


ok GL, od ledna to planuju zkusit tak doufam ze to bude o necem

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:21:16  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
(pokud ji ted dodatecne "vhodne" nepreeditujes, jak je tvym zvykem )



Ted jsi me prave obvinil z toho co tu probirame ze jsi udelal ty. Ja narozdil od tebe edituju posty pouze protoze v nich jsou chyby (chybi pismenka, spatne naquotovano atd. Pokud vpisuji nebo menim text vzdy je tam uvedeno EDIT: "co jsem provedl". Tak to slusny lidi delaj. V tvem pripade u postu o kterem si se s Arniem bavil by jsi tam mel mit.

Edit: Post smazan.... napsan jiny.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:22:18  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

ok GL, od ledna to planuju zkusit tak doufam ze to bude o necem



Zatim jsem spokojen :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:23:54  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
No ale nakonec si Armando Isabelu vzal nebo se rozvedl s Donou Picundou ?


Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:24:28  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
tak tobe stoji a stojis za arniem? .. uz chapu

-Co je spatneho na tom, ze jsem "splacal" a prepsal novej post?
-Proc by mi melo vadit ze muj needitovany post videlo nekolik lidi? -Vola bych z tebe udelal. Když ty si o to často říkáš Gilte...



BOZE. Ja uz nevim jak to nasat jedneduse aby jsi to pochopil i ty.

Nevadi zeditovat spatnej post.

Ale kdyz napises post kterej nema hlavu ani patu. Neobsahuje zadny tvuj vyrok (nebo se neda najit) jsou tam jen quoty cizich postu uplne zmatene pres sebe bez ladu a skladu a nekdo ti na to neco napise (konkretni odpoved na to mame) Ty zeditujes svuj post a defakto ho smazes a nahradis postem ktery uz obsahuje tvuj text a ohradis se na pisatele postu ktery reagoval PRED TIM nez post obsahoval cokoliv tveho, ze reaguje blbe.

To je hnusne a krive chovani. Navic se nam tu celou dobu snaziz tvedit ze to bylo jinak cimz lzes. To jsou moje posledni slova bo s tebou zadny rozhovor plody neprinese.

Edit: Kravka. Ke hre jsem se na posledni strance vyjadril. To byli prvni dojmy. po tydnu se muzeme bavit konkretneji.


co mi to tady podsouvas ty šibale? Bavme se o straně 188, ok? Nebo mi chceš naplkat, že jsi až na straně 188 reagoval na nějaký post z minulosti?
A jestli mas na mysli stranu 188, nepodsouvej mi, ze jsem tam neco mazal nebo pridaval a pak zneuzival proti ostatnim... to je fakt smešné . Napada te proc bych to asi delal?? Mne teda ne..
Jedina vec co jsem udelal byla editace a mozna minimalni upravy v textu, smysl zustal nezmenen.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 15:31:38
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:27:21  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
co mi to tady podsouvas ty šibale? Bavme se o straně 188, ok? Nebo mi chceš naplkat, že jsi až na straně 188 reagoval na nějaký post z minulosti?



Bavim se konkretne o tomhle postu:


quote:
Originally posted by Olusriel

No a pred tim bylo moznosti vic? Myslim po CU. Moc ne vid. To bylo bud jedi nebo jedi. tech s puskou se moc nevyskytovalo....
.......
gilte, kdybys tu hru trochu hral, tak by ses ted tak hloupe neptal. Kdybys chodil mezi CU a NGE do theedu a aspon se cumel jak se ostatni biji, vedel bys, ze s TKA, swordsmanem i pikemanem mohl dobry hrac porazet i nadprumerne jedi, stejne tak s riflemanem, videl jsem i uber carabiniery a dokonce Rifleman+Creature Handlera nebo swordsman + CH prohanet pre/cu jedi.. Kdybys tam odestal aspon setinu casu co ja a odbojoval aspon desetinu duelu, mas pravo se k necemu vyjadrovat. Takze radeji nemluv o vecech o kterych vubec nic nevis...


Vzpominas is spatne. Arnie - Areas - jedi. Mortifer pusku nosil pravda.
.........
elor a stejne tak mortifer metus chodi oba s riflemi(aspon jsem je oba s riflemi nejvic vidal), takze opet nevim co resis..



No ja vim ze ne. Bavis se obecne a jako vzdy plkas kraviny tak je uvadim na pravou miru.
........
nevim kde beres tu jistotu, ze zrovna ja mluvim blbosti.. Mel jsem jedi postavu, precu i po cu - konkurenceschopneho jedi knighta, mam badge a pvp jsem hral precu i po cu za vsechny melee combat profese. Silnou postavu jsem mel i jako nejedi. Mym cilem bylo porazit v duelu sveho byvaleho jedi, coz semi nakonec povedlo.. Kdyby si znal hrace mika iso aka piki iso, vedel bys davno, ze jsou jedi uz pred nge relativne slabe povolani - tenhle typek daval v duelu s pikemanen VSECHNY jedi. Jenomze on mel na rozdil od ostatnich noobu spravne brneni (RIS, energy layered pres 7100, 75 AB sliced), pasky na maximu +25 pole speed, +25 pole accuracy, +25 GMS, GMA a uber Kaminoan Great Staff slicnutou na 8%dmg, 4%speed a 2%critical hit + DMG 33% PUP a samozrejme snedena ta spravna jidla a drogu...jestli ti to vsechno ovsem neco rika...
Fakt nevim kde jsi prisel na to ze jedi byl "ten only one"... Vubec o pvp nic nevis, tak radeji mlc..





Misto nej tam v dobe kdy jsem psal toto:

quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
.........



???????? Jak dlouho navstevujes fora? Ze jsi se jeste nedokazal naucit quotovat? Me to zas tak slozity neprijde.



Bylo uplne neco jineho.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:27:41  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
prestante se babrat ve starych srackach koho to zajima tady.. radeji chvalte SWG at se mam na co tesit

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 20/12/2005 15:32:27
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:29:00  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Je to sice topic o jakymkoli pokecu ale ze se tu budete hadat co kdo napsal na str 188 je snad uz blby kdyz mam str 193.

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:41:21  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
a kdypak prijdes

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:42:07  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

[quote]Originally posted by Olusriel


Bylo uplne neco jineho.


Super, pomalu se dostavame k meritu veci..
Takze ty tvrdis, ze tam bylo neco uplne jineho, ze jsem to pak prepsal a vyuzil proti nekomu jinemu.. Napada Te, proc bych to asi delal? Treba nejaka konspirace? Nebo se chci povysovat nad ostatni jako ty? PROC bych to delal? PROC? PROC? PROC? ...

Je to uplne jednoduche, neni zadne protoze.. fakt nemam duvod prepisovat svoje stare posty a nekoho na nich dusit.. Jestli sis nevsiml, ja nemam problem se nekomu omluvit nebo uznat svuj omyl. Takze daleko snazsi by v tomhle pripade bylo se omluvit a nechat to plavat, nez nekde neco prepisovat, inscenovat (to je mozna tvuj styl, do ktereho mne prosim netahej).

Uprimne, tohle by mne ani nenapadlo. Fakt si proti tobe nebo komukoliv tady ve foru nemam co dokazovat.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 16:05:32
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:45:51  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel


Takze ty tvrdis, ze tam bylo neco uplne jineho, ze jsem to pak prepsal a ...


to nikdo netvrdi ..... my to vime a ty si rikej co chces!

quote:
Originally posted by Olusriel


...ja nemam problem se nekomu omluvit nebo uznat svuj omyl....


tak tohle je opravdu ....... ROFL!!!!!!!!!! ... na toto nelze vubec nic rict ..... ty si rikej co chces, ale my vime sve ......

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:47:38  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
PROC bych to delal? PROC? PROC? PROC? ...



No to prave nevim proto jsem to nepochopil ani tvuj puvodni post nequotoval bo me nenapadlo ze by to nekdo udelal.

Ad tvoje obvinovani ze ja tyhle prasarny delam..... no koment.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:49:45  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
uz by se ale mohli obevit servery
a olu by mohl prestat jet net

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:56:28  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
PROC bych to delal? PROC? PROC? PROC? ...



No to prave nevim proto jsem to nepochopil ani tvuj puvodni post nequotoval bo me nenapadlo ze by to nekdo udelal.

Ad tvoje obvinovani ze ja tyhle prasarny delam..... no koment.


nekdo tady o tobe vyslovil v minulosti ze editujes... tusim jorssk.
Ok, je to mozna jen fama, beru to zpet

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 15:59:41
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:56:45  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
"Originally" posted by Olusriel


...inscenovat (to je mozna tvuj styl, do ktereho mne prosim netahej).

Uprimne, tohle by mne ani nenapadlo. Fakt si proti tobe nebo komukoliv tady ve foru nemam co dokazovat.


quote:
Originally posted by Olusriel


...inscenovat (to je tvuj styl, mne do toho netahej).



zase si dopsal docela velkej detail
but si to napis do dalsiho postu, nebo tam napis EDIT

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:59:17  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
"Originally" posted by Olusriel


...inscenovat (to je mozna tvuj styl, do ktereho mne prosim netahej).

Uprimne, tohle by mne ani nenapadlo. Fakt si proti tobe nebo komukoliv tady ve foru nemam co dokazovat.


quote:
Originally posted by Olusriel


...inscenovat (to je tvuj styl, mne do toho netahej).



zase si dopsal docela velkej detail
but si to napis do dalsiho postu, nebo tam napis EDIT

ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:00:26  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Olusrieli
Me nevadi se stebou prit o vecech at uz ve hre nebo klidne RL. Ale, ze tady regulerne lzes akceptovat nebudu. Koncim s tebou, zij blaze.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:04:22  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
World of Warcraft má 5 milionů aktivních hráčů díky rozjezdu na Tchajwanu, v Hongkongu a Macao.

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:04:27  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax


ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno


ale az tak velky ne .... kdyby radsi pustili servery

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:04:59  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno



Nesouhlasim. tohle je totiz proti vsi slusnosti editovat post tak dlouhymi castmi aniz bys tam napsal ze jde o edit

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:06:58  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Carmax
ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno



Nesouhlasim. tohle je totiz proti vsi slusnosti editovat post tak dlouhymi castmi aniz bys tam napsal ze jde o edit

ok ale do vasi hadky se nazapojoval, nijak k ni neprispiva a jen pise ze je olu debil. to mi prijde jako bezpredmetne

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:10:29  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

Olusrieli
Me nevadi se stebou prit o vecech at uz ve hre nebo klidne RL. Ale, ze tady regulerne lzes akceptovat nebudu. Koncim s tebou, zij blaze.


no pockej, pockej priteli.. Proto, abys nekoho obvinil, bys mel mit dukazy. Taky ti napriklad muze vadit jenom to, ze jsem rebel.., ze ano.

At v tom mam jasno hned na zacatku, mas taky na mysli stranu 188 a muj lzivy, nefer, podpasovy post??

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:10:43  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Carmax
ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno



Nesouhlasim. tohle je totiz proti vsi slusnosti editovat post tak dlouhymi castmi aniz bys tam napsal ze jde o edit

ok ale do vasi hadky se nazapojoval, nijak k ni neprispiva a jen pise ze je olu debil. to mi prijde jako bezpredmetne



No jestli taky videl ten post pred editem a ted vidi jak Olusriel lze, tak mi prijde logicky, ze se ozve....
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:11:21  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Hej dnes dopoledne na CZE byl nejakej "vasilij" nepsal tam nic a neodpovidal na telly

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74

Edited by - Kwebs on 20/12/2005 16:12:14
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:13:05  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Carmax
ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno



Nesouhlasim. tohle je totiz proti vsi slusnosti editovat post tak dlouhymi castmi aniz bys tam napsal ze jde o edit

ok ale do vasi hadky se nazapojoval, nijak k ni neprispiva a jen pise ze je olu debil. to mi prijde jako bezpredmetne



No jestli taky videl ten post pred editem a ted vidi jak Olusriel lze, tak mi prijde logicky, ze se ozve....


Treba mi Ty odpovis, PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC..bych to dělal?
Vam i mně porad chybi nejaky motiv..

A BTW, ty jsi videl ten muj puvodni post na vlastni oci, abys mne hned oznacil za lhare? Nebo veris ostatnim, kteri mne oznacuji za lhare? Vis komu muzes v online komunite verit/neverit? Jak to vis? Mas na to nejaky klic?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 16:18:06
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:13:21  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

Hej dnes dopoledne na CZE byl nejakej "vasilij" nepsal tam nic a neodpovidal na telly


omg .... na CZE se pripojije mnoho lidi, ale hned zmizi, asi nam nerozumi lol

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:15:07  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Uz vim treba se nam tam sere ruska mafie a chce nam prebrat nas Chat protoze se jim libi nazev

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:19:14  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
Treba mi Ty odpovis, PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC..bych to dělal?
Vam i mně porad chybi nejaky motiv..



OK naposledy zareaguju pak uz na tebe jen /ignore
Protoze si chtel, aby Gilt vypadal jak vul a ty aby si zakryl vlastni neschopnost. 2 mouchy jendou ranou....

Edited by - Arnie on 20/12/2005 16:21:21
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:20:26  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Carmax
ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno



Nesouhlasim. tohle je totiz proti vsi slusnosti editovat post tak dlouhymi castmi aniz bys tam napsal ze jde o edit

ok ale do vasi hadky se nazapojoval, nijak k ni neprispiva a jen pise ze je olu debil. to mi prijde jako bezpredmetne


Chlape proc rikas pavlovi ,aby se nezapojoval do toho po cem mu nic neni ,kdyz delas to sami ?
Imo je nejlepsi se do toho neplest a do tohoto nekonecneho flamu vubec nijak nezasahovat....

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:22:01  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Carmax
ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno



Nesouhlasim. tohle je totiz proti vsi slusnosti editovat post tak dlouhymi castmi aniz bys tam napsal ze jde o edit

ok ale do vasi hadky se nazapojoval, nijak k ni neprispiva a jen pise ze je olu debil. to mi prijde jako bezpredmetne


Chlape proc rikas pavlovi ,aby se nezapojoval do toho po cem mu nic neni ,kdyz delas to sami ?
Imo je nejlepsi se do toho neplest a do tohoto nekonecneho flamu vubec nijak nezasahovat....

ja se do niceho nezapojoval jen jsem oponoval giltovi ze jedi co sunda MCM MBH neni sracka. Nemel jsem v umyslu s nima flamovat a ani to nedelam a rozhodne tu na nikoho narozdil od paji neutocim -> neflamuju

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:25:00  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Carmax
ty se zase seres do veci po kterejch ti je hovno



Nesouhlasim. tohle je totiz proti vsi slusnosti editovat post tak dlouhymi castmi aniz bys tam napsal ze jde o edit

ok ale do vasi hadky se nazapojoval, nijak k ni neprispiva a jen pise ze je olu debil. to mi prijde jako bezpredmetne


Chlape proc rikas pavlovi ,aby se nezapojoval do toho po cem mu nic neni ,kdyz delas to sami ?
Imo je nejlepsi se do toho neplest a do tohoto nekonecneho flamu vubec nijak nezasahovat....

ja se do niceho nezapojoval jen jsem oponoval giltovi ze jedi co sunda MCM MBH neni sracka. Nemel jsem v umyslu s nima flamovat a ani to nedelam a rozhodne tu na nikoho narozdil od paji neutocim -> neflamuju


Jak se tesis na WoW pod stromeckem?

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:25:42  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk
Jak se tesis na WoW pod stromeckem?


sem nadrzenej jak malej carda

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:26:45  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel


A BTW, ty jsi videl ten muj puvodni post na vlastni oci, abys mne hned oznacil za lhare? Nebo veris ostatnim, kteri mne oznacuji za lhare? Vis komu muzes v online komunite verit/neverit? Jak to vis? Mas na to nejaky klic?


tohle je asi na me

za lhare te neoznacuju ... neni to potreba
1. otazka - ano videl, i ja si ctu forum docela pravidelne, i kdyz sem pisu jen pri zdlouhavych restartech ....

2. otazka - tak tem verim, kdyz vim o cem mluvim
3. otazka - tak to nevim
4. otazka - nevim no
5. otazka - jo, podivam se, jak se ke me chova

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:57:30  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Olusriel
Treba mi Ty odpovis, PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC?PROC..bych to dělal?
Vam i mně porad chybi nejaky motiv..



OK naposledy zareaguju pak uz na tebe jen /ignore
Protoze si chtel, aby Gilt vypadal jak vul a ty aby si zakryl vlastni neschopnost. 2 mouchy jendou ranou....



Jak si prisel na to, ze jsem neschopny?

Zkus se na to podivat jinou optikou. Ja jsem sam, oponuju nebo hadam se najednou se trema a vice lidma. Jeden proti třem. To, že se pořad handrkujeme muze znamenat, ze je to i tak otevrene a vyrovnane. Uz to muze znamenat, ze nejsem ani magor ani primitiv, ale naopak schopny inteligent. A treba jsem inteligentni natolik, ze nepotrebuju pouzivat ubohosti a podpasovky, na to abych s nekym soutezil. Co kdyz je to prave takto?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:00:20  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
Jak si prisel na to, ze jsem neschopny?

Zkus se na to podivat jinou optikou. Ja jsem sam, oponuju nebo hadam se najednou se trema a vice lidma. Jeden proti třem. To, že se pořad handrkujeme muze znamenat, ze je to i tak otevrene a vyrovnane. Uz to muze znamenat, ze nejsem ani magor ani primitiv, ale naopak schopny inteligent. A treba jsem inteligentni natolik, ze nepotrebuju pouzivat ubohosti a podpasovky, na to abych s nekym soutezil. Co kdyz je to prave takto?



LOOOOOOL

PS: nez napises: Umim ale nechci.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:05:37  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel


Jak si prisel na to, ze jsem neschopny?

Zkus se na to podivat jinou optikou. Ja jsem sam, oponuju nebo hadam se najednou se trema a vice lidma. Jeden proti třem. To, že se pořad handrkujeme muze znamenat, ze je to i tak otevrene a vyrovnane. Uz to muze znamenat, ze nejsem ani magor ani primitiv, ale naopak schopny inteligent. A treba jsem inteligentni natolik, ze nepotrebuju pouzivat ubohosti a podpasovky, na to abych s nekym soutezil. Co kdyz je to prave takto?


vsichni ste debili jen ja jsem letadlo

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:08:52  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Olusriel


Jak si prisel na to, ze jsem neschopny?

Zkus se na to podivat jinou optikou. Ja jsem sam, oponuju nebo hadam se najednou se trema a vice lidma. Jeden proti třem. To, že se pořad handrkujeme muze znamenat, ze je to i tak otevrene a vyrovnane. Uz to muze znamenat, ze nejsem ani magor ani primitiv, ale naopak schopny inteligent. A treba jsem inteligentni natolik, ze nepotrebuju pouzivat ubohosti a podpasovky, na to abych s nekym soutezil. Co kdyz je to prave takto?


vsichni ste debili jen ja jsem letadlo


a ja su bombarder.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:10:20  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Tak to bys moh zaletet k SOE a zeptat se kdy se servery rozjedou

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:11:16  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Olusriel


A BTW, ty jsi videl ten muj puvodni post na vlastni oci, abys mne hned oznacil za lhare? Nebo veris ostatnim, kteri mne oznacuji za lhare? Vis komu muzes v online komunite verit/neverit? Jak to vis? Mas na to nejaky klic?


tohle je asi na me

za lhare te neoznacuju ... neni to potreba
1. otazka - ano videl, i ja si ctu forum docela pravidelne, i kdyz sem pisu jen pri zdlouhavych restartech ....

2. otazka - tak tem verim, kdyz vim o cem mluvim
3. otazka - tak to nevim
4. otazka - nevim no
5. otazka - jo, podivam se, jak se ke me chova


Ja tvrdim, ze ten post byl obsahove stejny a ze jsem menil jenom jeho podobu, PROTOZE NEUMIM EDITOVAT POSTY. Je to tak tezky pochopit? NEUMIM EDITOVAT POSTY, proto jsem ten prispevek upravoval 50 minut a hral si s ruznyma editama, jak to bude vypadat, kdyz...
Pro lidi, kteri mne nemaji radi, je ale snadnejsi ze mne udelat lhare, ze ano Pavle..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 17:12:28
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:16:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
Pro lidi, kteri mne nemaji radi, je ale snadnejsi ze mne udelat lhare, ze ano Pavle..


true true. ten predchozi post jsem sice nevidel, ale hadate se tu o naprostych PICOVINACH. tak olu napsal blbe post a co? budete to tu rozebirat 10 stranek?
PS: nehodlam se tu s vama nejak zapojovat do hadek, jen pisu muj nazor

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 20/12/2005 17:18:12
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:19:49  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Vyjimecne s Carmaxem souhlasim

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:21:15  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel


Ja tvrdim, ze ten post byl obsahove stejny a ze jsem menil jenom jeho podobu, PROTOZE NEUMIM EDITOVAT POSTY. Je to tak tezky pochopit? NEUMIM EDITOVAT POSTY, proto jsem ten prispevek upravoval 50 minut a hral si s ruznyma editama, jak to bude vypadat, kdyz...
Pro lidi, kteri mne nemaji radi, je ale snadnejsi ze mne udelat lhare, ze ano Pavle..


edit neni jako edit, kdyz se zmeni pismenka .... jiank me je uplne jedno, ze si ho editoval o 50min po tom co se ti na nej odpovedelo, akorat nevim, kdyz neco postnu, tak pak menit jak to vypada .... a jeste si s tim hrat hodinu .....
a btw, vono ..... ted zase delas lhare ty z nas

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:24:32  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Ale ono nejde o to ze z editoval post. Jde o to co nasledovalo... Je samozrejme v poradku ze tu vec co postnul zeditoval. Ale jak toho vyuzil ve svuj prospech, aby ztrapnil Gilta byla prasarna a to ze tu ted lze a rika ze menil jen tvar a ne obsah je prasarna dalsi. Obsah tam predtim zadnej nebyl jen hromada quotu v sobe. Kdo to nevidel asi tezko pochopi.... Ale fakt uz se o tom nemam naladu bavit.
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:47:59  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Olusriel


Ja tvrdim, ze ten post byl obsahove stejny a ze jsem menil jenom jeho podobu, PROTOZE NEUMIM EDITOVAT POSTY. Je to tak tezky pochopit? NEUMIM EDITOVAT POSTY, proto jsem ten prispevek upravoval 50 minut a hral si s ruznyma editama, jak to bude vypadat, kdyz...
Pro lidi, kteri mne nemaji radi, je ale snadnejsi ze mne udelat lhare, ze ano Pavle..


edit neni jako edit, kdyz se zmeni pismenka .... jiank me je uplne jedno, ze si ho editoval o 50min po tom co se ti na nej odpovedelo, akorat nevim, kdyz neco postnu, tak pak menit jak to vypada .... a jeste si s tim hrat hodinu .....
a btw, vono ..... ted zase delas lhare ty z nas


Uz to zacina krystalizovat..
1] Napsal jsem post, do ktereho jsem vkladal ostatni --> vznikl hrozny hnus, protoze to s tema quotama neumim.
2] Na to mi G napsal bla bla --> reagoval na tu obludnost, kterou jsem vytvoril a vyhnul se vecne odpovedi.
3] Jenomze ja jsem ten post v te dobe jeste upravoval, aby mel nejakou podobu.
4] Podezrivavy G v tom ale jeste porad vidi nejaky muj uskok a pokus o jeho zesmesneni, takze mne pro jistotu jeste obvini ze lhani(az dnes).
5] Vysledek: G se vyhnul konfrontaci s obsahem postu, jako navdavek mne jeste pro jistotu obvinil ze lhani a nefer podpasove hry, presto ze nema zadny dukaz (kde by ho vzal).

Tohle je podle tebe fer? Podle mne je to intrikaření..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:00:36  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

Ale ono nejde o to ze z editoval post. Jde o to co nasledovalo... Je samozrejme v poradku ze tu vec co postnul zeditoval. Ale jak toho vyuzil ve svuj prospech, aby ztrapnil Gilta byla prasarna a to ze tu ted lze a rika ze menil jen tvar a ne obsah je prasarna dalsi. Obsah tam predtim zadnej nebyl jen hromada quotu v sobe. Kdo to nevidel asi tezko pochopi.... Ale fakt uz se o tom nemam naladu bavit.


..vyuzil ve svuj prospech.. jaky budu mit prospech z toho, ze tady ve foru nekoho prechčím arnie? Jsi fakt zabednenej.
Bereš za prospěch to, ze nekoho ztrapnim?? TO NENI PROSPECH. To ztrapnění samo o sobě není prospěch, muze to byt maximalne prostredkem k ziskani nejakeho prospechu.. Ale k jakemu prospechu pro mne?? Co z toho budu mit hmotneho nebo nehmotneho?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:03:46  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
At uz ty servery rozjedou. Uz me to nebavi.

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,75 seconds. on eygor Snitz Forums 2000