Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 General forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 06/11/2003 :  14:11:13  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Česká komunita se začala scházet na serveru Shiva a zatím jsme u města San'Doria

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 06/11/2003 :  14:19:01  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
omlouvám se , ale nedopatřením jsem smáznul ten topic co v něm bylo dost infa ,a le Tibor mi slíbil , že to sem přes víkend šoupne zpět a ja z toho vyberu to nejdůležitější
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 06/11/2003 :  18:47:24  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
muahahahaaa.. dnes to konecne doslo aj mne... uz sa instaluje :D
kto ma nejaky WP premna nech mi ho posle mailom na killer@ultranet.sk

btw musel som si preto ist do colneho skladu.. ale clo som neplatil len dan (395,-Sk) a ff11 bola moja :)

.....tak uz to patchuje.. este hodina a 13 minut -_-

Edited by - Killerko on 06/11/2003 23:11:45
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 07/11/2003 :  06:21:57  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Myslis ten muj topic
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 07/11/2003 :  09:01:57  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yzzy

Myslis ten muj topic




jj chtěl jsem z něho vybrat ty odkazy apod a nejakym nedopatrenim se to smazlo celý . Každopádně mám přslíbeno od Tibora , že to během víkendu hodí zpět a já sím něco provedu . Vyberu jen ty podstatnější věci a jinak ho smáznu
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2003 :  14:45:08  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Skvělá hra je FF. Včera nám ukázala, že bez WM se moc nechytáme :) Z toho důvodu tedy jdu definitivně do WM/BM nebo WM/SUM.

Rasa - prcek :)
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 07/11/2003 :  15:11:11  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
hm, to te ani neuvidim tam dole pod sebou
Ale skoda toho monka, byl to docela bouchac

MMORPG turista

Edited by - saiyaman on 07/11/2003 15:12:52
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 07/11/2003 :  15:13:42  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Hehe :) ja jeste zdaleka nemam vybrano. Jaka je momentalni sestava? Uprednostnuju spis "pure" povolani.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 07/11/2003 :  15:53:59  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
FF je taková hra , že ať chceš nebo ne vždy budeš dvojpovolání , i když ho mužeš mit pouze jako doplnek . Jinak sestava je zatim taková , že Sai jede red maga , ja zlodeje , Gabe přešel z monka na White maga , bez kterýho bychom se nechytli a Killerko jede zatím wara ale zatím jsme ho ve hře neviděli . Já jsem asi rozhodnutej že ze zloděje pujdu do samuraje nebo ninji ale k tehle sestave by se ted hodil bard a nebo dalsí WM pozoruju , al monk je opravdu bouchač má nejvíc HP sice na sebe natahne jen roby ale zase ma dobrý evade a ranu jak z dela
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 07/11/2003 :  16:05:29  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
no, ja kdyz vytrenuju healovani, tak to bude lepsi, i kdyz stale max. na pomahani WHM

MMORPG turista
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2003 :  16:57:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Těžko říct co potřebujeme. Zatím nikdo z nás nemá a ani neuvažuje o pet povoláních - Summoner, Beast master, Dragoon.

Určitě se hodí více mlátiček, nemyslím si, že více WM potřebujeme s ohledem na to, že party má max 6 lidí.

Blackmage jako největší damage dealer se hodí taky. Nikdo jsme nezkusili luk atd.
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 07/11/2003 :  17:00:04  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
saiy správná volba toho druhého povolání , bard má super bonusy pro grupu a dmg dava taky slusnou
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/11/2003 :  11:33:29  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Konečně vím co s kůžeme z králíků. Venku před Item Shop v South San dOris stojí NPC Parvion a ten vám za každé tři kůže dát 120 gil
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 09/11/2003 :  19:25:55  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Sem zkousel pred 2 dnema ten pass cos rikal ze si koupil novej a nic-napsalo me to ze je neplatnej-maj tam nakej bug.Takze me nezbejva asi nez zkouset milion serveru ze me to hodi na ten kde ste

Edited by - Yzzy on 09/11/2003 19:28:31
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 09/11/2003 :  19:39:10  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
to je hloupost yzzy ten pas jeste včera fungoval zadal jsi tam jmeno serveru ?? Jinak jestli budeš mít vážně zájem snad se s klukama složíme na novej
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 09/11/2003 :  20:29:03  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Take je nutno jmeno serveru zadavat s velkym pocatecnim pismenem!

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 10/11/2003 :  00:34:46  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Jestli to dobre pujde tak bych se mel v pulce tydne pridat taky, tak nato stim worldpassem myslete.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 10/11/2003 :  01:33:22  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
ja som zadaval meno serveru cele velkym pismom SHIVA ..ono je to asi cele dost case sensitive ;)

jo a novy world pass by uz nemal byt problem.. po vcerajsom celodennom (a celonocnom) hrani uz mam co to nasetrene tak rad prispejem na novy WP pre dalsich ludi
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 10/11/2003 :  04:04:02  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Vazne nemam proc kecat-zadal sem to jak s velkym tak s malym a psalo me to porad world pass expired-2 dny tomu hned jak sem stebou kecal na ICQ tak sem to tam vecer dal.Snazil sem se logovat na 4krat ale vazne to nejde-vzdycky me to hodi na jinej server-ted sem na Pandemonium nebo tak nak-sou tam prevazne US a Evropa coz je divny)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/11/2003 :  08:50:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Na Shivě, v zóně kde se jako newbie pohybujeme, je taky 95 % američanů a evropanů.
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 10/11/2003 :  09:00:10  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
ok Yzzy dnes se s klukama zkusíme domluvit a složit se na nový WP , ale chtělo by to aby jsi se lognul nejpozdeji do 5 dnů , ten WP funguje 5 dní pak je po nem . Stejně tak i pro ostatní kdo mají zájem
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/11/2003 :  13:11:20  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Hrajte na 'asijskych' serverech? Jake mate lagy?

Ted prijde asi trochu jednoducha otazka, ale zase pojme do nekolika slov vetsinu dalsich otazek: je FFXI zabavna hra? Je mozne ji srovnat s dalsi pve hrou jako je napr. SWG?



Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 10/11/2003 :  13:22:26  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
JJ hraje se výhradně na asijských serverech , ale je to naprosto špičkový , za den 1 nanejvýš 2 dva lagy alespon u mě . Jinak prime time US i japonců je na jednom serveru cca 3k až 4,5 k co jsem viděl u nás na shiva serveru .

FFXI je velmi návyková pokud jsi někdy hrál serii FF a´t už na PC nebo PS . je to prostě svět FF a hratelnost alespon pro mě špičková . Je zde vše promyšlený do nejmenších deatilů . Systém kraftění je taky velmi povedenej . málokterou surovinu můžeš koupit jen tak v shopu . Všěe musíš natěžit , a ještě k tomu musíš hledat kde padají krystaly , protože se kraftí pomocí krystalů . Mno s SWG bych to asi nesrovnaval . Systém comb a abilit je velmi vyváženej a musí se pracovat hodně v grupě , např aby se povedl exp chain . Narozdíl např. od DAOC kde comba jdou postupně za sebou a mají nějaký účinek zde dá první člověk combo a druhej člen na něj dává následný combo a tím se zvyšuje účinek comba . Comba jsou dostupná vždy až dosáhneš 100 % technical point a tudíž je nemůžeš používat stále , ale jde tak 1 combo za 3 moby , ale záleží na tom jak je mob silnej atd .
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/11/2003 :  13:57:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Hrajte na 'asijskych' serverech? Jake mate lagy?

Ted prijde asi trochu jednoducha otazka, ale zase pojme do nekolika slov vetsinu dalsich otazek: je FFXI zabavna hra? Je mozne ji srovnat s dalsi pve hrou jako je napr. SWG?



Jsem lvl 9 Monk, pohybuju se pouze ve třech zónách a jednom dungeonu ale nikdy jsem se tak nebavil jako ve FF.

FF XI bývá hodně přirovnáváno k EQ. Orientováno pro kooperaci, pomalý nárust levelů, ale ve FF XI se skvěle baví i low level. Má šanci na zajímavý loot pro craft, spousta contentu.

Všechno ve hře má smysl, díky tomu že je venku rok tak nemá zásadní bugy, je velmi vyvážená, lag skoro nezažiješ.

FF XI provází náročná story line, složená z 11 misí, kdy už druhou neudělá hráč sám. Story line ti odemyká vstupy do dalších lokací, přístup ke speciálním itemům atd. Proti tomu stojí řada questů, které lze dělat i solo.

Ve hře je spousta zajímavých drobností, například pokud zaútočí hráč nebo grupa na moba, tak mob je jejich a nikdo jiný už na něj nezaútočí. Do doby než hráč zavolá o pomoc nebo ukončí boj. Shopy jsou otevřeny jen v určených ingame hodinách a jeden ingame den v ingame týdnu mají zavřeno :) Po smrti následuje docela brutální ztráta expů a lze příjít o celý level. A mnoho mnoho dalších.

PvP zatím není otevřeno, bude v 1Q/2004. Pokud někoho oslovují hry typu EQ - kromě vývoje postavy - ta probíhá automaticky vykonáváním činnosti - se ve FF asi najde. Skvělá grafika, skvělý craft, výborný loot systém, bossové, bossdropy, tajné zóny, questy atd.

Jediné co mi vadí je těžkopádny systém ovládání, na který se ale dá po nějaké době zvyknout.

EDIT: Jen je asi seriózní dodat, že já jsem tak trošku úchylný v tomto. Mě třeba baví dvě hodiny kempovat jeden spot kvůli jednomu skvělému lootu a při tom na kanále jen kecat s lidma. Proto mi hry se silným PvE vyhovují.

Edited by - Gabriel on 10/11/2003 14:12:12
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/11/2003 :  14:28:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Ve hře je spousta zajímavých drobností, například pokud zaútočí hráč nebo grupa na moba, tak mob je jejich a nikdo jiný už na něj nezaútočí.



Tuhle feature ma Rubies of Eventide.

Nicmene uz jsem temer rozhodnut FFXI zakoupit. V DAOCu ted (po TOA) zadne pvp neni, takze zkusim neco jineho.
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 10/11/2003 :  17:24:14  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Přijd budeš vítán , alespoň nác bude zase o jednoho víc

Edited by - Wardocan on 10/11/2003 17:24:50
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/11/2003 :  17:54:51  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Gabriel
Ve hře je spousta zajímavých drobností, například pokud zaútočí hráč nebo grupa na moba, tak mob je jejich a nikdo jiný už na něj nezaútočí.



Tuhle feature ma Rubies of Eventide.

Nicmene uz jsem temer rozhodnut FFXI zakoupit. V DAOCu ted (po TOA) zadne pvp neni, takze zkusim neco jineho.




Taky objednavam uz to nemuzu vydrzet :)).

A Gabriel neni na ICQ ...takze je tezky se neco dozvedet .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 10/11/2003 :  18:41:36  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
ptej se přes forum
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/11/2003 :  19:00:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Pro nově příchozí - pokud potřebujeme nějaká povolání, pak rozhodně Black mage - rasa Tarutaru pokud mohu doporučit.
Dále se bude hodit jakékoliv pet povolání - Summoner, Beastlord, Dragoon - všechny jsou naprosto v pohodě s human rasou.

Já pořád zvažuju ještě white mage. Pokud vás nebaví být vyloženě support, pak doporučuju red mage, který pomůže a i sám přežije. Dokonce se o něm říká, že je nejlepší solo povolání ve hře. (Osobně tomu ale nevěřím a nezdá se mi to.) Já bych ho hrál s humanem.

Jakýchkoliv melee povolání není nikdy dost. Warrioři a monkové v jakékoliv kombinaci (samurai, ninja, paladin, dark knight)

Pravděpodobně největší damage ve hře (po black mágovi) dělá ranger s lukem.
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 11/11/2003 :  21:10:06  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Tak cdromshop opakovane odmitl moji kredit kartu(nejde o klasickou kreditku ale o virtualni kreditku) a pokud nenajdu dobrovolnika prez kteryho by to slo zaplatit tak se asi neuvidime.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 11/11/2003 :  21:14:48  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Ja v CDROM shopu take platil EC/MC inetrnet card (od e.banky) a na zadny problem jsem nenarazil. Vyplnil jsi vse spravne?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 12/11/2003 :  03:47:57  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Je to strasne navykovy.Jen me stve ze na servru kde sem je ekonomika v haji a tim padem nemam prachy z aukce.Kdyz sem tam startoval tak sem prodaval zajeci kuzi i za 120-ted ji neudam nad 50 a este cekam den.To sami se vsim-ovci kuze byla prodejna za 300 a ted kolem 100.Je to podle me tim ze zacalo parit hodne lidi a nabidka previsuje poptavku.Kazdej je zacatecnik a nosi milion kuzi a kridel a kamenu etc.Jinak zacal sem jako warr trenovat dalsi weapon skill a to polearms.Ma to velkej dmg,ale je to pomalejsiKazdopadne se to bude hodit.
Jinak jakej job se vam zda best?Kazdej ma neco,ale podle me nejlepsi sou ty 3 z expanse.Samurai-muze sam delat XP chain jako by byl v grupe,Ninja muze udelat bluf a umrit bez ztraty XP+ma double wield no a Dragon-se podivejte na dmg co maj Lance a bude vam to jasny+wyvern.Takze neni spatny prejit na Dragoona z WM jako hlavni job v ty dobe-mozna jako vedlejsi to nevim a wyvern vas bude krasne healovat a sem tam si i stouchne.Kdyz prejdete z warr tak v manualu pisou ze se bude venovat boji a na healing prdet.Eate je asi zajimavej Beastmaster.Jinak me tam nic nelaka

Edited by - Yzzy on 12/11/2003 03:58:20
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 12/11/2003 :  04:56:53  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
a jsi na kterým serveru ?? Psal jsem tu několik těch WP a nevím jestli si se dostal na Shivu či ne
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/11/2003 :  08:44:31  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Loot je mozne prodavat NPC (jako napr. v DAOCu, EQ) nebo je nutne vyuzivat pouze aukci/ci bazaar (jako v SWG) nebo co to FFXI ma?

Moby roamuji ci se popuji a depopuji (jako v SWG) ci maji staly camp (jako DAOC,EQ)?

Questy jsou generovane (jako v SWG) ci staticke jako v DAOCu?


Edited by - VT on 12/11/2003 08:45:52
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 12/11/2003 :  09:04:29  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
loot jde prodavat vsem - NPC, prez bazar a aukci ostatnim. Moby vetsinou lozi na urcitem uzemi. Questy jsou staticke.

MMORPG turista
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/11/2003 :  09:36:15  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Mobové se volně potulují krajinou, přičemž mají jakési území, kde se pravidelně respavnují. Ale nikde není vyloženě hnízdo. Těžko říct, jestli je jich dost nebo málo. Možná trošičku víc a rychlejší respavn by nevadil, ale zase na druhou stranu jakýkoliv add je při boji docela smrtelný :)
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 12/11/2003 :  13:14:37  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Jen pro zajímavost dnes půjde Shiva dolů okolo 2 hodiny ráno cca na 2 až 4 hodinky . Aspoň se konečně vyspím
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/11/2003 :  20:36:15  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak se asi pristi tyden pridam , zatim to vidim tak ze budu rasou ten velkej s vocasem i kdyz tam ma ocas snad kazda rasa :) a povolanim monk.

lastfm
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 13/11/2003 :  00:24:47  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
varovani: nechodte lootovat s Wardocanem, hazi takovej lot, ze shrabne skoro vsechno!!!! Gabriel dosvedci
Vypada to, ze to losovani neni uplne nahodny, ale na necem zavisi...

MMORPG turista

Edited by - saiyaman on 13/11/2003 00:31:05
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 13/11/2003 :  02:48:02  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
lol díky , nevim kdo má největší štěstí na loot ,
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 13/11/2003 :  04:23:46  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Jak vam zavidim ze parite z Cech-vas to neafektuje.Byl sem ted na chatu a americani strasne nadavaj na japonce.Daj to vsechno do pasma kdy parej vsichni z US-zacalo to od 3-4-5 a konci to 9-10-11 PM.Ze to japonci nedaj do svyho herniho casu-uz me vazne serou asiati.

Edited by - Yzzy on 13/11/2003 04:24:30
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/11/2003 :  07:47:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

lol díky , nevim kdo má největší štěstí na loot ,



Jasně že Ty. Přivádí mě to k šílenství, když už hodím 985, tak zcela určitě naběhne hláška, že Wardocan hodil 998.

PS: V FF se na loot háže tak, že systém hodí a napíše číslo aby ho všichni viděli, tedy nelze Wardocana křivě obvinit z podvádění.

Vlastně, křivě obvinit ho můžeme
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/11/2003 :  07:50:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yzzy

Jak vam zavidim ze parite z Cech-vas to neafektuje.Byl sem ted na chatu a americani strasne nadavaj na japonce.Daj to vsechno do pasma kdy parej vsichni z US-zacalo to od 3-4-5 a konci to 9-10-11 PM.Ze to japonci nedaj do svyho herniho casu-uz me vazne serou asiati.



Proboha proč by to dávali do pásma kdy paří amici ? Vždyť je to japonská hra. Nikdy nebudou mít v americe tolik acountů jako mají v Asii. Já se naopak bavím tím, jak konečně jsou někomu jedno ty americké nářky na všechno.

quote:

Ze to japonci nedaj do svyho herniho casu-uz me vazne serou asiati.



Těd to neber nijak zle, jen jsem si toho za tu dobu tady na fórech všiml - nesere Tě tak nějak vždy vše po poměrně krátké době ?

Edited by - Gabriel on 13/11/2003 07:53:24
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 13/11/2003 :  08:37:49  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Mno je sice pravda že za hodinu expování včera na planinách se saiy jsem pobral defacto vše co padlo , ale předtím u orců jsem nedosatl ani ň a vše jste brali vy .
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 13/11/2003 :  08:44:28  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Loot je mozne prodavat NPC (jako napr. v DAOCu, EQ) nebo je nutne vyuzivat pouze aukci/ci bazaar (jako v SWG) nebo co to FFXI ma?

Moby roamuji ci se popuji a depopuji (jako v SWG) ci maji staly camp (jako DAOC,EQ)?

Questy jsou generovane (jako v SWG) ci staticke jako v DAOCu?




Ještě se vrátím k otázkám Veldy. Jestliže prodáváš NPC čkům děsně na tom ztrácíš , protože oni ti dávají děsný částky za to co lootneš . Prvních pár lv lze to co lootneš dát někomu za quest , kterej se donekonečna opakuje a Gily se vždy hodí . Jinak pak je i aukce jen mě malinko štve , že tam lze dát pouze 7 itemů . ale zas je pravda , že se mi nestalo , abych to tam neprodal . Bazaar máš ty ve své inventáři a můžeš tam dát tuším 30 předmětů a nahodit libovolnou sumu . Pak už si jen sedneš a čekáš , Dobrá taktika na to když se jde spát . Ale je to jen pro ty kdo mají neomezenou lajnu . V San'Dorii jsem si už všiml alespon 8 hráčů , kteří tam sedí 24 hodin , nejspíš twinci co pouze prodávají zboží ,
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 13/11/2003 :  11:01:16  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Chlopáci napište sem někdo kam se dá připojit na ten teamspeak , Na tom kde jsem já má stále výpadek nebo je zrušen nejspíš
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/11/2003 :  12:08:10  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

Chlopáci napište sem někdo kam se dá připojit na ten teamspeak , Na tom kde jsem já má stále výpadek nebo je zrušen nejspíš



jestli se muzuz eptat na par otazek ktere vznikly procitanim tohoto fora.

zaprve vy jste na teamspeaku ? :)
2)kdyz zabijete potvoru tak si kazdej hrac hodi naky nahodny cislo a podle toho dostane loot ?
3)na co ze si to amici stezujou ? na lagy nebo o co jde ?

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/11/2003 :  13:37:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
zaprve vy jste na teamspeaku ? :)
2)kdyz zabijete potvoru tak si kazdej hrac hodi naky nahodny cislo a podle toho dostane loot ?
3)na co ze si to amici stezujou ? na lagy nebo o co jde ?



1. yup
2. yup - záleží ale jak je nastavený loot systém. Buď se to rozděluje postupně všem nebo je tzv treasure, což se ukládá do neviditelné truhly a hráči si pak na jednotlivé položky této truhly hází.
3. FF XI je velmi komplexní, velmi propracované (ostatně jako cokoliv s nálepkou FF) a velmi těžké MMORGP (ne ovšem ve smyslu frustrující). Není to o tom naběhnout na spavn a bušit a bušit a bušit a když to nejde tak poplakat na foru jak tamti jsou overpowered a tohle je na nic a tohle je moc těžký a tohle udělějte jinak a ten postih za smrt je děsnej a bůů bůů ono mi to sežralo level..., a jéjé to ovládání přece nejde takhle a kamera se chová nějak divně a a a a a...Rychle se to vyčistilo a dnes jsou fora plná normálních konstruktivních příspěvků.

A vzhledem tomu, že FF je asijská hra, která jen v Japonsku má 200.000 accountů a sbírá jedno ocenění za druhým (to poslední je - nejlepší fantasy MMORPG vůbec) tak na to nikdo nereagoval. Ostatně už jen to, že se stále hraje výhradně na japonských serverech ukazuje postoj Square.

Mám na ně průměrný ping kolem 190.

Edited by - Gabriel on 13/11/2003 13:41:42
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 13/11/2003 :  14:26:26  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sethseth

snad uz posledni prosba. vzhledem k tomu, ze se v clanku objevi i link na tohle forum, poprosli bych vas, jestli byste mohli smazat sve prispevky ve foru "FXI review". nikdo nemusi vedet, jak jsme se domlouvali...



ok celej topic smažu
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 13/11/2003 :  15:31:11  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Tak huraaaa... konecne mam pry pocitac hotov. Tak doufam, ze se o vikendu taky pripojim.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 13/11/2003 :  15:48:44  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

Chlopáci napište sem někdo kam se dá připojit na ten teamspeak , Na tom kde jsem já má stále výpadek nebo je zrušen nejspíš


Nejlepsi je znat nekoho kdo ti nekde na servru pusti 24/7 TS server s heslem.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,29 seconds. on eygor Snitz Forums 2000