Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 General forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/11/2003 :  11:47:19  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
Nazdárek přiznávam bylo tam pár chyb ale k přečtení to ´je . to víš noc .Ještě dotaz Mám klasickou vyběrovou kartu českej spořitelny (visa) měla by být mezinárodní bude tato karta stačit na vše ohleně final fantasy od koupení po placení??? díkyyyyyyyyyyyyy
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 21/11/2003 :  12:03:55  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
nejsem si 100 % jistej zda ti to vezmou pak na placení . Ale já mám US kreditku takže ať spíš řekne někdo kdo ji mí . Ale vím , že s ní měl někdo problémy v DAOCu
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 21/11/2003 :  12:11:05  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Je nutne mit "embosku" - vystouple cislice.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 21/11/2003 :  12:16:28  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anachronox

Nazdárek přiznávam bylo tam pár chyb ale k přečtení to ´je . to víš noc .Ještě dotaz Mám klasickou vyběrovou kartu českej spořitelny (visa) měla by být mezinárodní bude tato karta stačit na vše ohleně final fantasy od koupení po placení??? díkyyyyyyyyyyyyy


Pokud jde o Visa Electron tak ne, musis mit klasickou Visu nebo EC/MC.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/11/2003 :  12:22:52  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
ajjjjja jaj to je visa elektron hmm diky moc du šefovat jinou. zatim a diky
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/11/2003 :  13:37:45  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
Nzdar vsem ve spolek takze tak rychle jak jsem se rozhodl objednat ff11 jsem se zase rychle udivil jak hodne jsem v prdeli. Mam bohuzel visa elektron objednat hru by problem nebyl pres kamosovu embosku ale jak jsem byl udiven kdyz mi ve sporitelne rekli ze embosku muzu dostat jedine kdyz budu mit 20 000kč na ucte a to fakt Nemam. takze jsem totalne v prdeli a bez embosky si nezaplatim nic takze se tam ani nedostanu na ten free mesic ze. Takze vas tu zas opustim do tej doby nez budu mit na ucte 20 000kč o:)))))))))))))) JAK SMESNE jestli to tam nekdy vubec bude Uz sem to mel skoro objednany neee skurvene skurvena situace sorry za ten vyraz ale my pocity bych vam nepral ja chtel na vanoce parit. Kdyby nekdy nekdo prisel na nejaky jiny reseni nebo lepsi ziskani embos karty PLS SAY IT TO ME IMMEDIATELY dik za info a za pokec du se probrat z nocni mury without ff XI
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 21/11/2003 :  13:44:02  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Anachonox: Docela dobre reseni by bylo mit ucet u e-banky a pozadat si o EC/MC internet card... tam snad zadna omezeni nejsou.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Julieta
Starting Member

Julca2

36 Posts

Posted - 21/11/2003 :  13:45:13  Show Profile Send Julieta a Private Message  Reply with Quote
A to nemas nikoho znamyho nebo nekoho v rodine, kdo tu embosku ma a muze ti to objednat? A ty mu das jen proste ty prachy?

Julieta (hodna holka) - UO - Dark Paradise
Julyeta (zla holka) - WOW - Shadow Moon
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2003 :  13:54:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no treba ja nemel a nikdo mi to zaplatit nechtel coz se ani nedivim.

btw nas tam za chvili bude jak much :)

jinak s tou e bankou by to melo jit, tusim ze jen sporka ma todle debilni omezeni, nejvtipnejsi je ze tech 20 k musis mit jen ve chvili kdyz o tu kartu zadas a pak se muzes v klidu vratit na nulu nebo jeste dal :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 21/11/2003 13:56:44
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/11/2003 :  13:54:53  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
jj tragedy dik za tip jdu zjistovat. Co se tyce znamych kamos embosku ma on by mi to objednal to problem neni ale problem je s tim placenim to se mu uz asi chtit nebude i kdyz bych mu ty 400 mes daval.
Go to Top of Page

Julieta
Starting Member

Julca2

36 Posts

Posted - 21/11/2003 :  13:56:50  Show Profile Send Julieta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anachronox

jj tragedy dik za tip jdu zjistovat. Co se tyce znamych kamos embosku ma on by mi to objednal to problem neni ale problem je s tim placenim to se mu uz asi chtit nebude i kdyz bych mu ty 400 mes daval.




No jo, mas pravdu, ja zapomnela na ty mesicni poplatky...

Julieta (hodna holka) - UO - Dark Paradise
Julyeta (zla holka) - WOW - Shadow Moon
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/11/2003 :  16:26:28  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
ahh tak uz je mi zase lip ve stredu si jedu zaridit ucet k e-bance a do 14 dni by me meli poslat tu ec/mc internet card takze to snad do vanoc stihnu hrat diky a zatim bye
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/11/2003 :  16:32:31  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
malej dotaz tady na vas grupu hracu vsichni jste hrali predesli dily a mate snima skusenost a proto ste zacli hrat ff11?? jestli jo tak jsem tu spravne.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2003 :  16:34:30  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anachronox

malej dotaz tady na vas grupu hracu vsichni jste hrali predesli dily a mate snima skusenost a proto ste zacli hrat ff11?? jestli jo tak jsem tu spravne.



no par takovych tu je ale ja osobne jsem videl akorat ten stupidni film jinak jsem o tom nic nevedel a koneckoncu porad nevim

lastfm
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/11/2003 :  16:37:15  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
a umite vsichni hodne dobre anglicky ? a bych tam nebyl za blba. i kdyz neco vim.
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 21/11/2003 :  16:55:53  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
angiličtina je vyhoda , ale obejdeš se i bez ní nebo jen s malou slovní zásobou jako hi, can i join , damn , fuck apod.
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 21/11/2003 :  16:58:48  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
moje prve final fantasy som hral niekedy v roku 2000 a nieslo cislo VIII (8 PC) a odftedy sa dost zmenil moj pohlad na hry a vyhladavam vsetko co nesie nazov final fantasy alebo znacku SQUARESOFT (square enix) a je mi uplne jedno co to bude.. ci uz disneyovka (ala Kingdom Hearts) alebo onlineovka, pretoze viem ze to bude urcite kvalitne spravena hra..

inac toto je moje druhe mmorpg ktore som hral (predtym som hral Asheron's Call 2) ale to sa neda porovnat ked sa nato spetne pozeram..

anglictinu tiez neovladam nijako uzasne, ale dorozumiet sa viem :)
takze neni problem.. (vecsinou ;)

Edited by - Killerko on 21/11/2003 17:02:33
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 21/11/2003 :  17:05:15  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Od te doby co jsem hral svou prvni FF (7) jsem naprosto zmenil pohled na RPG a neunikl mi ani jeden dil, ktery vysel v anglictine . Zadne jine RPG nez JPN uz vlastne nehraju... zapadni produkce mi pripada desne klisovita a nenapadita.
Jinak jsem predtim dlouho hral Ultimu Online a zkousel nejaky cas hrat Anarchy Online a Dark age of Camelot, ale nic mi nepadlo tak do oka jako FFXI (krome UO samozrejme :))

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 21/11/2003 :  17:32:06  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
FF VII rulez, odty doby jsem FF fan a to naplno.
Tak sem se u jiny offlinovky uz nikdy tolik nebavil.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 21/11/2003 :  18:09:48  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
takze credit card master - euro card :) s emboos cisilky uz je doma ... ted jenom to obednam a budu vyckavata a vyckavat go go go ...

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 22/11/2003 :  02:17:41  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
tak bych mel teda otazku na to obednani at to mam stopro dobre
sem si vsim ze tam chcou jak denni tak nocni PHONE NUMBER to musim vyplnovat ? pripadne cim jste to vyplnily ?
2) pak cislo creditky - to mam vypsat to long cislo 16 cislis nebo to co je vzadu na kreditce (co vim tak u anarchy online myslim chteli to vzadu na creditce)
3) CARDHOLDER NAME - pisou EXACTLY ale hacky a carky asi pouzivat v tom jmenu nemam nebo jo ?
dik

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 22/11/2003 :  02:48:32  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
Malej tip pro fandy JBRPGS :)sezente si starou hru Knights of the XENTAR :)
muzu doporucit ;))

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 22/11/2003 :  03:46:39  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
jupi/moje cd uz je v cz.dnes vecer dorazilo.takze bych rek ze ceska posta(R) by mi to mohla dopravit pristi patek s dorucenkou na pondeli za 12 dni.hech.
Jmeno se pise bez diaktiriky a presne tak,jak je na karte.
cislo karty je to velke. to trojmistne je ciselnu kod nebo tak neco.
FFXI mne zaujalo bo FF7 je stale nej hra co jsem hral. A knights of X byla tez supr,ale nedohral jsem ji:( sekl se nekde.
Tragedy znam z DP - Byl znamy PvP hrac. Tusim ze dokonce PK.

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/11/2003 :  10:16:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tragedy znam z DP - Byl znamy PvP hrac. Tusim ze dokonce PK.


fakt ? to bude asi nejaka mylka :) von byl hroznej dobrodej, zadny PK :) a mel hezky kozy preci

lastfm
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 22/11/2003 :  10:36:52  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TSP

takze credit card master - euro card :) s emboos cisilky uz je doma ... ted jenom to obednam a budu vyckavata a vyckavat go go go ...

Jo tak to cekani je natom to nejhorsi. Ceska posta sux.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 22/11/2003 :  12:58:32  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
No tak na vás mám další dotázek možná se vám bude zdát blbej ale ja jsem hrál od ff7 všechny díly všechny byly super ale vyzdvihnout musím 8 a 10 ale přesto jsem zažil dost bojových systémů ff a vždy jsem měl nejméně 3 postavy jak to funguje tady když budu mít jen jednu postavu v boji proti monstru se budu střídat sám? jako jedna postava proti jednomu monstru? nebude to divný? a když budu chtít dvě postavy tak můžu chodit s oběma najednou? ja jen kdybyste mi to někdo přiblížil ten rozdíl boj. syst.od klasick.ff thx zatím
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/11/2003 :  14:05:04  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Anachronox: Mas jen jednu postavu. Pokud chces byt v boji s monstrem silnejsi, tak si musis prizvat dalsi hrace :) O tom prave multiplayery jsou.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 22/11/2003 :  14:09:31  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
tak uz sem to obednal
TRAGEDY: fakt by se ten tutorial hodil nejakej jpg vyplnenej toho submitu at to je spravne :) ja ted mam adresu:
jmeno prijmeni
jmeno prijmeni
ulice
mesto
republika
psc
...
takze tam mam 2x jmeno prijemni no to sem zvedavej :)
PS: expiration date se pise i s / ? nebo bez ja to napsa bez "/" no snad to vadit nebude :(

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/11/2003 :  14:14:19  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
TSP: Vyplnit formular snad neni tak slozite. Jmeno , adresu ... atd jsi snad vyplnil spravne. Cislo kreditky se vyplnuje bez mezer a expiration date vypln, stejne jako na kreditce - oni uz si to nejak preberou :)

Ted na ten formular koukam a nic zvlatniho na nem neni... jmeno, e-mail, adresa, mesto, PSC, zeme, telefon... myslim, ze se nemas ceho bat

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 22/11/2003 :  14:54:32  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
jjj to jsem tusil v tom pripade se sam dostanu akorat tak do prdele coz a tezko ziskam nejakej hezkej item a co kdyz se budu chtet jit podivat do vzdalenyho mesta a vam se chtit nebude toz budu muset jit sam no .. dost zvedavosti musim byt trepelivy .
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/11/2003 :  14:58:37  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anachronox

jjj to jsem tusil v tom pripade se sam dostanu akorat tak do prdele coz a tezko ziskam nejakej hezkej item a co kdyz se budu chtet jit podivat do vzdalenyho mesta a vam se chtit nebude toz budu muset jit sam no .. dost zvedavosti musim byt trepelivy .



No ale o tom to prave vsechno je. Samozrejme muzes hrat sam (ale to je imho lepsi si zahrat jakoukoli jinou FF), ale nemuzes cekat, ze sam porazis nejakyho desivyho bosse. Na nektera monstra je treba sehrane party a co sem slysel (cet), tak na nektera monstra se vydavaji aliance nekolika desitek lidi a stejne nakonec pomrou

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 22/11/2003 :  15:29:26  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Jak to tu čtu tak některý posty se mi dost nelíbí . Pls zmírněte tón vyjadřování nebo to začnu promazávat .
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 22/11/2003 :  17:02:43  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
jj sorac ja I'll be polite already. I'm only a little bit curious and I'm only looking forward to playing with you, because i have never played it.
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 23/11/2003 :  01:11:07  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
To je ok , jen aby to tu mělo nějakou úroveń , mě to dnes taky ve hře ujelo a nadával jsem česky v US chatu . jinak dnes jsem si parádně zapařil a přeju vám nacházet nebo zakládat takový grupy jako jsem byl já a Gabe dnes . Sranda , umírali jen lamy a já :)) . Bylo taky vidět , že grupa bez warriora je skoro nepoužitelná , jelikož provoke rulez . A jak není je se všemi castry vždy zle . Pokud takhle bude šlapat potom naše grupa už se těším . Jinak v 6 lidech se dávají incredibble nebo very seems tough monstra a tanci prakticky nesmí sedět , restují jewn mágové a tanci šetří TP . Jinak jsme taky dnes zkusili allianci s druhou grupou , ale moc se mi to nepáčilo . Expa šla rapidně dolů a tempo zůstávalo stejné , ale na raidy věřím , že to nusí býr cool . trochu mi vadí , že nemůžu dělat makro na heal pro ally , ale ally grupa musí šlapat sama od sebe a mít vždy složení aby sama přežila
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/11/2003 :  10:44:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
neboj za chvili tam bude tolik cechu ze tech 18 dame sami :)

lastfm
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 24/11/2003 :  01:24:48  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
Mel bych jeste jeden dotazek ty cd me objedna zatim kamos ale vzpira se prej se mu tam nechce psat to cislo karty aby ho nevykradly , tak se ptam je tam nejaky jistitko nebo se nemuze nijak branit proti pripadnemu dalsimu odecitani z uctu. Je to bezpecne nebo proste musim verit tomu obchodu. thx ale netusim jak to chodi pri mezinarodnim bezhotovostnim styku presne.
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 24/11/2003 :  01:34:57  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Mno musis asi verit, jinak to nejde.
Pokud chces mit jistotu, vyrid si ucet v ebance, daji ti hned i mezinarodni kartu tusim a staci tam poslat penize az kdyz chces neco platit. Tak se tezko stane ze by ti neco odecetli, kdyz ty nechces.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/11/2003 :  08:34:05  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Na placeni pres inet doporucuji kartu s pevne danym limitem. Takze i kdyby te chtel nekdo okrast pres tento limit se nedostane.
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 24/11/2003 :  12:19:25  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
ok takze si ho nastavim na tech 14 dolacku predpokladam ze tera master hrajou vsichni ze??
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 24/11/2003 :  12:55:11  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anachronox

ok takze si ho nastavim na tech 14 dolacku predpokladam ze tera master hrajou vsichni ze??



Ja ne.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 24/11/2003 :  13:44:22  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
ale jinak asi všichni , je to bezva odreagovačka ,když párkarát umřeš a jseš naštvanej :))
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/11/2003 :  14:01:10  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

ale jinak asi všichni , je to bezva odreagovačka ,když párkarát umřeš a jseš naštvanej :))



Ztracis pri smrti expu i itemy nebo jen expu?
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 24/11/2003 :  14:02:02  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
neumite japonsky ? :) nevadi ! :D
http://www.playonline.com/ff11us/dictionary/index.html

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 24/11/2003 :  14:30:32  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Wardocan

ale jinak asi všichni , je to bezva odreagovačka ,když párkarát umřeš a jseš naštvanej :))



Ztracis pri smrti expu i itemy nebo jen expu?



Jenom expu... myslim, ze to je 10% z mnozstvi potrebneho na dalsi level.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 24/11/2003 :  15:15:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
a bohuzel neni zadny zachytny bod

lastfm
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 24/11/2003 :  15:21:59  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

a bohuzel neni zadny zachytny bod



Spis nastesti :) To uz bych pak mohl napsat nejaky makro, aby hralo za me. Takhle ma smrt alespon nejaky vyznam. Jediny, co mi tak trochu vadi a prijde divne, je to, ze vlastne neexistuje moznost, jak o veci prijit... takovy divny.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/11/2003 :  15:25:40  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy
Jenom expu... myslim, ze to je 10% z mnozstvi potrebneho na dalsi level.



Obrousen PvP DAOC serverem jsem byl velice dojat pocity, ktere ve mne vyvolava smrt v EQ. Stres s pocitem stachu, ze uz svoje itemy na ktere jsem setril tri dny neuvidim a chuti retairovat hru :)

Ztratit jen expu = hra pro 5 lete deti

00
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 24/11/2003 :  15:47:02  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
nazdar lidi mohli byste sem dat nejkaou best www o final kde si presctu rozdili a pod jak zalezi na rase k povolani a o podpovolani. PS: podpovolani si nemuzu dat hned ze az dyl jak uz tu asi bylo psano. co sem se zatim docet tak treba pro zlodeje je nejlepsi mithra rasa ale jinak o tom vim h..olé nic.
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 24/11/2003 :  15:52:35  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
ahh uz to mam podpovolani muzu byt na 30levelu hmm a to si normalne switchu postavu a budu někdo jinej jo.nebo budu oboje jesm z toho zblblej
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 24/11/2003 :  15:53:29  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
Van Tassel... ale nekdy nevadi, ze je pro 5ti lety vid Valdo :) DAoC
stravil hodne naseho casu :)
tohle je oproti daoc drsnejsi :) tady se pada i o level :)
Faktem je, ze ztrata veci prinasi do hry pomerne zajimave prvky :)
Opatrnost, poceni, nasranost, strach, infarkt... :D

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO

Edited by - Listyx on 24/11/2003 16:09:38
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000