Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 Linkshell
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 02/12/2003 :  09:52:56  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Zvážil jsem veškerá pro a proti a rozhodl , že dnes koupím linkshell . Jen by bylo dobré vybrat barvu , která nás bude reprezentovat a potom název naší guildy . Jde o to že team speak je dobrá věc , ale ne každý ho má a tudíž pomoc low lv je vždy přes telly a v tom je někdy děsnej bordel . Doufám , že mi na něj každej přispějete .Cena je 8000 a pak nevim jestli něco stojí výroba perel .Linkshell by měl mít asi člověk kterej je ve hře pravidelně a dostatečně dlouho Tudíž buď já nebo Gabe, aby jsme mohli popřípadě vyrábět perly pro nový lidi .


Tohle mě zajímá a prosím odpovězte :


Jakou barvu linkshellu ??? ( Pro ty co nevědí co to je , je to ta malá kulička u některých hráčů a slouží k interní komunikaci )


Jak se budeme jmenovat ?? ( Ihned pište své návrhy a vybereme nějaký který bude vyhovovat všem )



Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 02/12/2003 :  09:55:24  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Moje odpovědi jsou , že jestli tam bude něco do tmavě zelené nebo vínové barvy tak bych do toho šel .


Název linkshellu( guildy) bych jednoduše pojmenoval CZ nebo například Newbíci
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 02/12/2003 :  09:55:40  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Barva asi modra.

A jak se budeme jmenovat je imho fuk... treba FF-CZ

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/12/2003 :  10:08:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Modrá je dobrá, zelená taky. S názvem bych si moc hlavu nedělal a zvolil něco prozaického stylu: Czech nebo East Europe pokud bychom chtěli přitáhnout více lidí z východní evropy a vzbuzovat zájem na seznamech linkshellů.

Možná ještě Communist by nebylo od věci

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/12/2003 :  12:05:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no nevim jestli nebudeme chtit mluvit cesky, tudiz tu east evropu bych tam moc netahal.

nazev stejne nikde videt neni tak je to fuk ne ? ;) a barva je to kolecko za jmenem tak krom ruzovy je to jedno.

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/12/2003 :  12:14:45  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Na fun webech jsou seznamy linkshellů - v podstatě to nahrazuje guildy, takže proč se tam nepřihlásit. - Proto jméno.

East europe i Communist je myšleno jako humor, ale rozhodně by nám takové jméno přineslo pozornost :) Nejvíc jsem pro Czech
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/12/2003 :  14:34:31  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Na fun webech jsou seznamy linkshellů - v podstatě to nahrazuje guildy, takže proč se tam nepřihlásit. - Proto jméno.

East europe i Communist je myšleno jako humor, ale rozhodně by nám takové jméno přineslo pozornost :) Nejvíc jsem pro Czech



Czech communist ?

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/12/2003 :  15:33:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Až tak ? :)
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 02/12/2003 :  15:42:17  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
barva red
meno treba Bohemia Beer Legion
to Gabriel: bude kniha?

MMORPG turista
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/12/2003 :  15:51:45  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by saiyaman

barva red
meno treba Bohemia Beer Legion
to Gabriel: bude kniha?



Včera se ozval Shemmi že je chce, tak mu dám šanci ještě do pátku. Když má teď ty problémy s CDkeyem
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 02/12/2003 :  16:05:51  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
ok něco vyberu peníze posílejte přes aukci bo mám takovej dojem , že kolem sandoie a |Selbiny ted nebudu tak cca týden , Perly budu rozesílat taky delivey systémem . Jinak ten název je vidět kdyč checkneš hráče kterej má shell nebo perlu tak to vidíš dole těsně nad jeho bazarem nebo vedle něho

Název dám zatím Czech Communist a popřípadě potom změním . Barvu teda pink
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 02/12/2003 :  16:26:31  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
No barev sem videl hodne, ale pro komouse jedine ruda jak zare nad Kladnem.
Kdyz me vysvetlite jak nato tak ti tech 1000gil klidne poslu, Blaze spikes pockaji.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/12/2003 :  16:36:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mechac

No barev sem videl hodne, ale pro komouse jedine ruda jak zare nad Kladnem.
Kdyz me vysvetlite jak nato tak ti tech 1000gil klidne poslu, Blaze spikes pockaji.



taky nevim jak posilat prachy, zatim jsem vzdy pouze prijimal :)

lastfm
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 02/12/2003 :  16:53:58  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
když dojdeš k aukci stojí tam NPc na který když klikneš tak se ti otevře úplně stejná tabulka jako má tvůj moogůe doma v delivery záložce . Dáš enter napíšeš tam moje jméno a dáěš ok kurzoz se přesune nahoru kde najedeš na políčko s peněi a zase dáš enter , potom je to stejné jako v aukci určíš částku a dáš o , peníze ti zčernají a na fruhé straně si je já vyzvednu
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/12/2003 :  17:52:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

když dojdeš k aukci stojí tam NPc na který když klikneš tak se ti otevře úplně stejná tabulka jako má tvůj moogůe doma v delivery záložce . Dáš enter napíšeš tam moje jméno a dáěš ok kurzoz se přesune nahoru kde najedeš na políčko s peněi a zase dáš enter , potom je to stejné jako v aukci určíš částku a dáš o , peníze ti zčernají a na fruhé straně si je já vyzvednu



a co potvrzeni ? nakej ucet nebo stvrzenka

lastfm
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 02/12/2003 :  18:16:25  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Takze predkladam finalni navrh... pokud jste ty radobyvtipny nazvy nemysleli vazne :)

nazev: Czech Fantasy
barva: vinova nebo modra

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/12/2003 :  18:32:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Takze predkladam finalni navrh... pokud jste ty radobyvtipny nazvy nemysleli vazne :)

nazev: Czech Fantasy
barva: vinova nebo modra



Czech Paradise
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 02/12/2003 :  19:03:48  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
ja som si radsej kupil stit ako linkshell ^_^ ale tiez som rozmyslal ci nekupim linkshell...

nazov ked uz tak: Czech&Slovak
a farbu nejaku co ini nemaju :D (aj ked aj ruzovu som uz u niekoho videl)
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 02/12/2003 :  20:55:05  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
stačí pouze jeden linkshell Kilerko pak se začnou vyrábět perly přímo z něho , a to už asi nic nestojí
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 02/12/2003 :  22:55:54  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Wardocan

když dojdeš k aukci stojí tam NPc na který když klikneš tak se ti otevře úplně stejná tabulka jako má tvůj moogůe doma v delivery záložce . Dáš enter napíšeš tam moje jméno a dáěš ok kurzoz se přesune nahoru kde najedeš na políčko s peněi a zase dáš enter , potom je to stejné jako v aukci určíš částku a dáš o , peníze ti zčernají a na fruhé straně si je já vyzvednu



a co potvrzeni ? nakej ucet nebo stvrzenka


Ja chci fakturu.

No tak ten nazev, treba Czech&oneSlovak loosers :]

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/12/2003 :  23:16:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
za prve netusim proc by cesi meli byt porad na prvnim miste takze bych to udelal slovakoczech

loosers je absolutne neoriginalni

lastfm
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 03/12/2003 :  00:43:19  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

za prve netusim proc by cesi meli byt porad na prvnim miste takze bych to udelal slovakoczech

loosers je absolutne neoriginalni


Ale trefny.

Nazev je vedlejsi, hlavne aby to bylo.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 03/12/2003 :  00:52:20  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
jen upřesňuji , že ty gily budu potřebovat dopředu , protože jsem si koupil ted dvě kouzla za 16k a zbylo mi 253 gilů . Jinak když jsem byl v San dorii dnes měli jak na potvoru dovolenou :((((

Zítra snad dám nějaký gily dohromady , ale vaše pomoc by ted bodnula . Jinak vymyslím něco krátkýho , a nechci tam dát nějakou koninu , protože měnit barva a název už potom nejdou
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 03/12/2003 :  23:21:28  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
tak ked nemas prachy tak uz nemusis kupovat.. uz som kupil :)
bol som v sandorii a mal som aj prachy tak som kupil ten linkshell
stal 8k.. je nas tu 8 tak ked chcete prispiet tak mozte poslat Gil na Kilerkovi ;)
idem to nejako pomenovat a rozposlem vam perly (asi CzechAndSlovak ci tak nejako, a farbu asi nejaky odtien modrej..)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/12/2003 :  10:11:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

tak ked nemas prachy tak uz nemusis kupovat.. uz som kupil :)
bol som v sandorii a mal som aj prachy tak som kupil ten linkshell
stal 8k.. je nas tu 8 tak ked chcete prispiet tak mozte poslat Gil na Kilerkovi ;)
idem to nejako pomenovat a rozposlem vam perly (asi CzechAndSlovak ci tak nejako, a farbu asi nejaky odtien modrej..)




wardocane poslal jsem ti 1500 gillu, tak je zas hezky preposli killerkovi :)

lastfm
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 04/12/2003 :  13:24:56  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Killerko

tak ked nemas prachy tak uz nemusis kupovat.. uz som kupil :)
bol som v sandorii a mal som aj prachy tak som kupil ten linkshell
stal 8k.. je nas tu 8 tak ked chcete prispiet tak mozte poslat Gil na Kilerkovi ;)
idem to nejako pomenovat a rozposlem vam perly (asi CzechAndSlovak ci tak nejako, a farbu asi nejaky odtien modrej..)




wardocane poslal jsem ti 1500 gillu, tak je zas hezky preposli killerkovi :)



jj jak budu ve městě hned to učiním , poslal mi to i cyphisek a ještě kdosi myslím markuss, tak to dnes pošlu kilerkovi potom navečer
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 04/12/2003 :  13:50:43  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
jaja... Markuss, das war mich...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/12/2003 :  14:11:40  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jestli teda muzu :

..Czech Tragedy
..Knights of Apocalypse
..Czech Remedy


Barva: pacificka modr


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 14/12/2003 :  17:24:33  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Tak jak to nakonec dopadlo? Muzete mi nekdo poslat jednu tu vec do deliverboxu?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 14/12/2003 :  20:39:01  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
nazov je "CzSk"
farba modra
a posielat sa to neda.. musit ti dat niekto tu perlu osobne
staci napisat niekomu ked budes v hre.. mne, wardocanovi alebo hockomu inemu kto moze robit perly
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/12/2003 :  09:59:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
V seznamu hrajících postav chybí minimálně dva lidé co hrají FF. Dopište se tam ať je zřetelné, že se pomalu ale jistě dereme na vrchol nejhranější MMORPG na tomhle fóru - Pro ty co budou mít potřebu se proti tomu okamžitě ohradit dodávám, že je to myšleno s humorem. Ale i tak nás hraje hodně a lidi přibývají :)
Go to Top of Page

Deputy
Starting Member

13 Posts

Posted - 15/12/2003 :  23:33:33  Show Profile  Send Deputy an ICQ Message Send Deputy a Private Message  Reply with Quote
ja bych se klidne dopsal, ale nejsem plnopravny hrac, jen jednomu z vas parazituji na uctu

...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000