Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 Realm points
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 08/12/2003 :  16:11:35  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
Nekde sem tu cetl dotaz, kolik se ziskava bodiku zabijenim hracu enemy realm, lec patral jsem potom, ale nasel jsem akorat h...o a par nazoru, cim to muze byt ovlivneno. Napr. by me zajimalo, kolik dostane postava lvl45 1L8, kdyz usoluje treba lvl45 2L1
Jediny co jsem nasel byl vzorec pro vypocet ranku podle RR bodiku
RP = ((25/3)*(RAP^3)) - ((25/2)*(RAP^2)) + ((25/6)*RAP)
kde, RP kolik realmpoints potrebujes
RAP pocet ziskanych realm skillu
Lec tohle je mi na houby
Tak jestli nekdo vite, plz napiste

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 09/12/2003 :  08:54:07  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
A k čemu ti to bude? :) Myslím tím jak poznáš, kolik je hráč lvl když je stejně máš všecky žluté na 50 (nebo většinu), protože pokud je tvůj enemy lvl 35+ tak ho vidíš žlutě... Jinak platí že 50lvl vs 50lvl je něco kolem 1K rlm bodů(samozřejmě 1vs1)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Khazrak
Starting Member

83 Posts

Posted - 09/12/2003 :  10:38:16  Show Profile  Send Khazrak an ICQ Message Send Khazrak a Private Message  Reply with Quote
Korko mrkni se na posledni reply v topicu Guinever. Na to se mi smajlik snazil odpovedet.DIk
EDIT: aha ja si ted vsimnul ze ten topic uz tu neni. Takze to napisu znovu. V BG0 a BG1 dostanu za kazdy kill jen 1 RP. Jak je to v dalsich BG? Roste za 1 kill pocet RP? DIk

Aldery - teh gimpest minstrel

Edited by - Khazrak on 09/12/2003 14:14:48
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 09/12/2003 :  14:21:22  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
pocet rp/kill roste spolu s tvym levlem..v bg3 to bylo snad az 80+- rp za kill na solo, uz si to presne nepamatuju


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 09/12/2003 :  16:19:33  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
V Thidranki je to vždy 1rp za kill, ve 2. nikdo nehraje :) a v caledonii je to něco kolem těch 100 bodů, takže vlastně nemá smysl do dřívějších bg chodit, pouze pokud se chceš odreagovat :) Navíc každý lvl má i cap na počet rlm bodů a až té hranice dosáhne, dostává také 1 rlm bod za kill...

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Khazrak
Starting Member

83 Posts

Posted - 09/12/2003 :  17:05:42  Show Profile  Send Khazrak an ICQ Message Send Khazrak a Private Message  Reply with Quote
Ok diky

Aldery - teh gimpest minstrel
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000