Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 07/01/2009 :  21:19:48  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
potvrdily uz to datum vydani na 100%?

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 07/01/2009 :  21:21:41  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bottenanna

potvrdily uz to datum vydani na 100%?



http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=87239

Officialni jak jen muze byt, ale odkladani v MMO je naprosto bezna zalezitost.
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 07/01/2009 :  22:28:07  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Omnax

quote:
Originally posted by Bottenanna

potvrdily uz to datum vydani na 100%?



http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=87239

Officialni jak jen muze byt, ale odkladani v MMO je naprosto bezna zalezitost.


Prosím nepsat v topicu darkfall slovo odk*adani, protože by to nebylo v případě DF poprvé ani podruhé :)

<cool signature here>
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 07/01/2009 :  22:39:53  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Awrel

quote:
Originally posted by Omnax

quote:
Originally posted by Bottenanna

potvrdily uz to datum vydani na 100%?



http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=87239

Officialni jak jen muze byt, ale odkladani v MMO je naprosto bezna zalezitost.


Prosím nepsat v topicu darkfall slovo odk*adani, protože by to nebylo v případě DF poprvé ani podruhé :)



Omlouvam se, priste uz to neudelam Rikejme tomu treba, zmena planu :-D
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 08/01/2009 :  01:53:48  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Omnax

quote:
Originally posted by Greydawn

Premyslam o tejto hre uz velmi dlho, citam tento thread ...

Neviem si ale predstavit, ako bude vyzerat klasicky herny den. Alebo co vlastne bude zmyslom hry. Vecer s grupkou behat PvP, fajn, ale co ked dostanem chut explorovat, zbehnut nejaky dung (ak vobec budu) a nebude tu klasicke PvE ? Hmm. Hnacim motorom MMO ja stale povazujem tuzbu ludi po lepsich itemoch (aj keby sa malo jednat napr o itemy bez statov). Nechapte ma ale zle, presne kvoli item huntingu som prestal hrat WoW/WAR ...

Nechce sa mi tym padom verit, ze toto moze byt dlhodobo zabavna zalezitost, a uz VOBEC nie pre DESATISICE hracov, ako niektori predpovedate. Behat v iron sete, s prazdnym inv, s jednoduchym swordom ... robit PvP kvoli comu ? Prestizi ? Co som mal cest hrat v cz/sk komunite, 90% hracov bolo, hmm, ako to slusne povedat, podpriemernych, horko-tazko schopnych sformovat grupu do dungu/PvP. Preto som vzdy skoncil v medzinarodnej gilde.

Takze ocakavam nieco podobne ako Shemi, ze po release sa toto zmeni z nadsenych ovacii na ... flame.

Ja si iba dovolim dufat, ze vsetky tie sladke reci developerov, ako maju VSETKO pod kontrolou v zaujme co najlepsej hratelnosti, budu pravdive ...a hra vyjde (ak vyjde) v stanovenom termine a budeme prijemne prekvapeni.



Z ceho jsi prisel na to ze tady nebude PVE? ve svete bude spousta PVE, a taky objevovani, dungeonu a nebo budes moct craftit. Budes moct delat cokoliv budes chtit, ano svet se bude formovat pomoci PVP a guildovnich mest ale to neni jedina napln hry.



uz sem to tady nekde psal, ze kdyz v dnesni dobe das do rukou hraci toliko svobody ve vlastni seberealizaci a siroke mantinely v hernich mechanizmech, nejednomu hraci se z tohoto mnozstvi moznosti ve hre muze zamotat palice a muze vlastne dojit k tomu, ze nebude vedet, co ma delat:) Nebudu to dal rozvadet, ale vim, cim to bude:)

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/01/2009 :  08:39:48  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Vidis ? Presne to si ja pod pojmom PvE nepredstavujem, predstavujem si vecer s kamaratmi v dungu, explorovanie, skusanie bossov ... zabavu.

A nie prist z prace domov a sup do dalsej prace, pretoze tam je naschedulovany raid :) ale to patri inde, nie sem.


A vobec, preco by som za to PvE nemohol obcas chciet nejaky pekny reward (ktory sa mi ale po case v DF rozpadne :))? to asi nie je povolene ..

no a presne na tie "jine duvody" preco hrat PvP v iron sete a starting weapon sa pytam :)



wow this way --->

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/01/2009 :  09:01:55  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Kdyz uz tu zaznel ten chronicles of spellborn, v jednom review me dorazila veta ze hra je vuci hracum velmi nepratelska protoze pri questu nemate na mape jasne oznacene puntiky kam mate bezet. Toliko asi k volnosti kterou nova generace hracu vyznava a ocekava.

lastfm
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 08/01/2009 :  10:28:57  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Mimochodem: systém vykřičník-otazník nad NPC...
Upřímně doufám, že to v DF nebude.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/01/2009 :  10:36:18  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

Kdyz uz tu zaznel ten chronicles of spellborn, v jednom review me dorazila veta ze hra je vuci hracum velmi nepratelska protoze pri questu nemate na mape jasne oznacene puntiky kam mate bezet. Toliko asi k volnosti kterou nova generace hracu vyznava a ocekava.


Ano, dost sa na to v startovnych zonach stazuju :)

No a Havran, mal som cest s tebou hrat vo WAR, na WoW by som skor tipoval teba, prepac. Nezdrhol si tam nahodou tiez spolu s ostatnymi vtedy v novembri ?

MMO traveller
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/01/2009 :  11:03:05  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

Mimochodem: systém vykřičník-otazník nad NPC...
Upřímně doufám, že to v DF nebude.



sou věci který pomůžou hratelnosti - např. info (vykřičkík, ikona, cokoliv) nad hlavou vendorů mě tedy naprosto nevadí (můžeme to klidně přirovnat k tomu že někdo vyřvává na tržišti - okradli mě, dám 100Kč tomu kdo ho chytí)


Noe

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/01/2009 :  11:36:45  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Bajaja

Mimochodem: systém vykřičník-otazník nad NPC...
Upřímně doufám, že to v DF nebude.



sou věci který pomůžou hratelnosti - např. info (vykřičkík, ikona, cokoliv) nad hlavou vendorů mě tedy naprosto nevadí (můžeme to klidně přirovnat k tomu že někdo vyřvává na tržišti - okradli mě, dám 100Kč tomu kdo ho chytí)



V podstate si sam naznacil lepsi moznost. Proc treba nedat zvukovy efekt misto vizualniho? Nebo kdyz uz vizualni, tak znazornujici vyrvavani? Je spousty moznosti...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/01/2009 :  11:38:10  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

quote:
Originally posted by Omnax

quote:
Originally posted by Greydawn

Premyslam o tejto hre uz velmi dlho, citam tento thread ...

Neviem si ale predstavit, ako bude vyzerat klasicky herny den. Alebo co vlastne bude zmyslom hry. Vecer s grupkou behat PvP, fajn, ale co ked dostanem chut explorovat, zbehnut nejaky dung (ak vobec budu) a nebude tu klasicke PvE ? Hmm. Hnacim motorom MMO ja stale povazujem tuzbu ludi po lepsich itemoch (aj keby sa malo jednat napr o itemy bez statov). Nechapte ma ale zle, presne kvoli item huntingu som prestal hrat WoW/WAR ...

Nechce sa mi tym padom verit, ze toto moze byt dlhodobo zabavna zalezitost, a uz VOBEC nie pre DESATISICE hracov, ako niektori predpovedate. Behat v iron sete, s prazdnym inv, s jednoduchym swordom ... robit PvP kvoli comu ? Prestizi ? Co som mal cest hrat v cz/sk komunite, 90% hracov bolo, hmm, ako to slusne povedat, podpriemernych, horko-tazko schopnych sformovat grupu do dungu/PvP. Preto som vzdy skoncil v medzinarodnej gilde.

Takze ocakavam nieco podobne ako Shemi, ze po release sa toto zmeni z nadsenych ovacii na ... flame.

Ja si iba dovolim dufat, ze vsetky tie sladke reci developerov, ako maju VSETKO pod kontrolou v zaujme co najlepsej hratelnosti, budu pravdive ...a hra vyjde (ak vyjde) v stanovenom termine a budeme prijemne prekvapeni.



Z ceho jsi prisel na to ze tady nebude PVE? ve svete bude spousta PVE, a taky objevovani, dungeonu a nebo budes moct craftit. Budes moct delat cokoliv budes chtit, ano svet se bude formovat pomoci PVP a guildovnich mest ale to neni jedina napln hry.



uz sem to tady nekde psal, ze kdyz v dnesni dobe das do rukou hraci toliko svobody ve vlastni seberealizaci a siroke mantinely v hernich mechanizmech, nejednomu hraci se z tohoto mnozstvi moznosti ve hre muze zamotat palice a muze vlastne dojit k tomu, ze nebude vedet, co ma delat:) Nebudu to dal rozvadet, ale vim, cim to bude:)

No a od toho jsou pak hraci druheho typu, aby jim rekli co maji delat . Ja je zamestnam, muzou mi kopat rudu, starat se mi o zahradu za palacem, veslovat na lodi a tak ... takovych lidi neni nikdy dost .

Edited by - PRIBOO on 08/01/2009 11:40:12
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 08/01/2009 :  12:20:48  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Bajaja

Mimochodem: systém vykřičník-otazník nad NPC...
Upřímně doufám, že to v DF nebude.



sou věci který pomůžou hratelnosti - např. info (vykřičkík, ikona, cokoliv) nad hlavou vendorů mě tedy naprosto nevadí (můžeme to klidně přirovnat k tomu že někdo vyřvává na tržišti - okradli mě, dám 100Kč tomu kdo ho chytí)


Přesněji řečeno, zjednoduší to orientaci a zrychlí průchod hrou. To nemusí nutně znamenat zlepšení hratelnosti. Ve hře typu DF (kde postava nemá automaticky jméno nad hlavou a kde třeba šípy lítají po křivce a musíš zacílit před a nad pohybující se terč) to podle mě bude působit nemístně.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 08/01/2009 :  12:34:57  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jasně, lepší je ve městě kde je alespoň 100 npc:

Dobrý den, bodrý bojovníku, ty jsi quest giver?
Ne, čubčí...
Ach, promiňte. A něco na prodej náhodou nemáte?
Vypadni.
A co tu vlastně děláte?
PK.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/01/2009 :  12:36:55  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Rashaverak

Kdyz uz tu zaznel ten chronicles of spellborn, v jednom review me dorazila veta ze hra je vuci hracum velmi nepratelska protoze pri questu nemate na mape jasne oznacene puntiky kam mate bezet. Toliko asi k volnosti kterou nova generace hracu vyznava a ocekava.


Ano, dost sa na to v startovnych zonach stazuju :)

No a Havran, mal som cest s tebou hrat vo WAR, na WoW by som skor tipoval teba, prepac. Nezdrhol si tam nahodou tiez spolu s ostatnymi vtedy v novembri ?



pokud u mis cist prectes si v popisku co hraju ja vim je to drina ale mylsim si ze se to da

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 08/01/2009 :  12:58:48  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Jasně, lepší je ve městě kde je alespoň 100 npc:

Dobrý den, bodrý bojovníku, ty jsi quest giver?
Ne, čubčí...
Ach, promiňte. A něco na prodej náhodou nemáte?
Vypadni.
A co tu vlastně děláte?
PK.





Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 08/01/2009 :  15:08:34  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Já bych ocenil hledání mountů v přírodě, hrál jsem v UO rangera a nesmírně mě to bavilo, trávíval jsem tím hodiny a navíc byly mounti pořád potřeba.

<cool signature here>
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 08/01/2009 :  16:16:28  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

Mimochodem: systém vykřičník-otazník nad NPC...
Upřímně doufám, že to v DF nebude.



myslim ze resite hovadiny tohle je to posledni co by mi na hre vadilo

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 08/01/2009 :  17:16:00  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote

"The Tassos Flabouras, Vice Aventurine, will present the Darkfall Online, an online game roles (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game, MMORPG) Greek origin, which counts 3 million users, 10 million budget, 30 active developers and 6 years development, probably does not need to say anything more. The date of European (and world's first) movement of the game has been determined on January 22, which makes the presentation of Tassos-if anything-particularly highly"


Mimo jine opet potvrdili 22.1. 2009


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 08/01/2009 :  17:45:34  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deesel


"The Tassos Flabouras, Vice Aventurine, will present the Darkfall Online, an online game roles (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game, MMORPG) Greek origin, which counts 3 million users, 10 million budget, 30 active developers and 6 years development, probably does not need to say anything more. The date of European (and world's first) movement of the game has been determined on January 22, which makes the presentation of Tassos-if anything-particularly highly"


Mimo jine opet potvrdili 22.1. 2009



Z kama to je ?

A uz sem to nasel tak nic :-)

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 08/01/2009 17:48:11
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 08/01/2009 :  17:49:05  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
http://translate.google.com/translate?u=http://opencoffee.gr/2009/01/02/oc-ath-xviii-call/&sl=el&tl=en&hl=de&ie=UTF-8


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 08/01/2009 :  19:52:51  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Awrel

Já bych ocenil hledání mountů v přírodě, hrál jsem v UO rangera a nesmírně mě to bavilo, trávíval jsem tím hodiny a navíc byly mounti pořád potřeba.



No to aj mna mrzi ze tam maju byt mounty craftable (ci vendorable to uz neviem) a tym padom okrem peknych screenov a scenerii (mozno) tam exploring nebude taky super ako by mohol byt, ale mozno sa mylim a spravia to. Neviem, uvidime, oficialne to je ze nebude klasicky taming ako ho pozname z UO...
och UO.. och... *smrk*
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 08/01/2009 :  20:44:03  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
je cas zalozit darkfall sekci a smazat aoc mrtvou sekci

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 08/01/2009 :  21:57:48  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scathain

No to aj mna mrzi ze tam maju byt mounty craftable (ci vendorable to uz neviem) a tym padom okrem peknych screenov a scenerii (mozno) tam exploring nebude taky super ako by mohol byt, ale mozno sa mylim a spravia to. Neviem, uvidime, oficialne to je ze nebude klasicky taming ako ho pozname z UO...
och UO.. och... *smrk*



Neboj, já Ti vypustím nějaké bobry, můžeš je pak chytat do aleluja. Budou to bobři, nad kterými by Darwin zajásal (=maskovaní s křidélky)... takže budeš mít o zábavu postaráno.

Neboj, řekl bych, že exploring bude fajn
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 08/01/2009 :  22:03:23  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Tak dnes Tasos na te konferenci potvrdil vydani na 22.1.09 a ze servery sou v nemecku. Taky bude update o tom co se deje v bete a ze udelali asi nake zmeny aby hra mohl vyjit 22. ( jake nerekl ) Jeden clovek se ho ptal na Open betu a ta pry taky bude. Psal to na forech naky chlapik co tvrdi ze tam byl. Doufam ze sem neco nepopletl.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 08/01/2009 :  22:27:08  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Ta hra bude průser jako celý Řecko, to nemůže dopadnout dobře i když by si mi to asi i líbilo, ale po tom co tam půlka hotelu chytla úplavici (středověká nemoc z vody nebo jídla) a antibiotika na 40tky horečky jsem jel z místní nemocnice kupovat taxíkem považuji Řecko a jeho obyvatele za zem třetího světa někde na úrovni Zimbabwe.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 08/01/2009 :  22:52:42  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

Ta hra bude průser jako celý Řecko, to nemůže dopadnout dobře i když by si mi to asi i líbilo, ale po tom co tam půlka hotelu chytla úplavici (středověká nemoc z vody nebo jídla) a antibiotika na 40tky horečky jsem jel z místní nemocnice kupovat taxíkem považuji Řecko a jeho obyvatele za zem třetího světa někde na úrovni Zimbabwe.


Ja bych si na takove hodnoceni pockal az nejaky ten den po vydani...Nerekl bych, ze tady musi zakonite platit: zivotni uroven = kvalita hry.


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 08/01/2009 :  22:58:33  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

Tak dnes Tasos na te konferenci potvrdil vydani na 22.1.09 a ze servery sou v nemecku. Taky bude update o tom co se deje v bete a ze udelali asi nake zmeny aby hra mohl vyjit 22. ( jake nerekl ) Jeden clovek se ho ptal na Open betu a ta pry taky bude. Psal to na forech naky chlapik co tvrdi ze tam byl. Doufam ze sem neco nepopletl.



Hele kde je zaznam ty konference ? Ja to nikde nenasel..
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 08/01/2009 :  23:00:08  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
Predchozi strana, uplne dole odkaz...


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Tantalos
Starting Member

11 Posts

Posted - 08/01/2009 :  23:06:36  Show Profile Send Tantalos a Private Message  Reply with Quote
Jojo, treba maji vazne co tajit pred verejnosti... A myslim ze se to brzo dozvime, kdyz 15.1. ma zacit open beta a client bude jako torrent ke stazeni.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 08/01/2009 :  23:10:14  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by kajda

Tak dnes Tasos na te konferenci potvrdil vydani na 22.1.09 a ze servery sou v nemecku. Taky bude update o tom co se deje v bete a ze udelali asi nake zmeny aby hra mohl vyjit 22. ( jake nerekl ) Jeden clovek se ho ptal na Open betu a ta pry taky bude. Psal to na forech naky chlapik co tvrdi ze tam byl. Doufam ze sem neco nepopletl.



Hele kde je zaznam ty konference ? Ja to nikde nenasel..



Zaznam este nikde neni na ofiko foru psal jeden chlapik co tam pry byl jinak brzo bude video na Utube ale bude v rectine takze asi moc nepomuze na prekladu se pry dela.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 08/01/2009 :  23:10:36  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
quote:
a ze udelali asi nake zmeny aby hra mohl vyjit 22.


tohoto se bojim nejvic, sem zvedavej co a jak zkrouhli

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 08/01/2009 :  23:59:07  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Pokud něco zkrouhli, předpokládám, že to púostupně doplní, takže no problem for me... Všechno má mouchy. Myslím, že je velmi těžké udělat MMORPG, se single hrami se to nedá srovnat. Těším se
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/01/2009 :  08:24:12  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
a je to jeste vubec beta na testovani, kdyz ma bezet tyden? neni to spis predcasna prezentace?
tenhle novy trend "bet" v MMO se mi moc nelibi...

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/01/2009 :  09:54:26  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

tenhle novy trend "bet" v MMO se mi moc nelibi...



Veru, zacinaju nam predavat BETA verzie a doladuju "detaily" on the fly...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 09/01/2009 :  10:17:16  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by celdric

tenhle novy trend "bet" v MMO se mi moc nelibi...



Veru, zacinaju nam predavat BETA verzie a doladuju "detaily" on the fly...



Ja si radsi dam tu betu ted nez cekat dalsich 6 let nez to dodelai

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 09/01/2009 :  10:19:09  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

a je to jeste vubec beta na testovani, kdyz ma bezet tyden? neni to spis predcasna prezentace?
tenhle novy trend "bet" v MMO se mi moc nelibi...



No je to taky stress test pro servery protoze vypustit mmo bez open bety je riskantni se ti poserou servery i avsichni na to budou nadavat a ztratis hrace radsi udelaji tyden betu tim si doladi problemy ktere maji servery s navalem hracu a muzou vypustit hru s mensima problemama.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/01/2009 :  10:24:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
plati prima umera: cim vetsi hype - tim vetsi pruser
tohle je prehypovany uz 6 let a navic je to recky
do toho bych nesel ani za pomoci hygienicke tyce
pocitam ze vsichni nateseny fanboive budou vzpominat po par dnech s laskou na "bezproblemove starty" her jako Shadowbane :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/01/2009 :  11:06:56  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

No je to taky stress test pro servery protoze vypustit mmo bez open bety je riskantni se ti poserou servery i avsichni na to budou nadavat a ztratis hrace radsi udelaji tyden betu tim si doladi problemy ktere maji servery s navalem hracu a muzou vypustit hru s mensima problemama.



Toto povedz hracom WAR... ten "tyzden na doladenie" sa im uz akosi natiahol.

Kedysi bolo zvykom, ze za betatesting hraci neplatili.
Teraz sa neplati za alfatesting a betatesting uz sa predava ako normalna hra...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 09/01/2009 :  11:17:59  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by kajda

No je to taky stress test pro servery protoze vypustit mmo bez open bety je riskantni se ti poserou servery i avsichni na to budou nadavat a ztratis hrace radsi udelaji tyden betu tim si doladi problemy ktere maji servery s navalem hracu a muzou vypustit hru s mensima problemama.



Toto povedz hracom WAR... ten "tyzden na doladenie" sa im uz akosi natiahol.

Kedysi bolo zvykom, ze za betatesting hraci neplatili.
Teraz sa neplati za alfatesting a betatesting uz sa predava ako normalna hra...



Ja teda nevim ktera hra byla uz od zacatku doladena a pamatuju jak se i o SWG rikalo ze to je beta za penize. Proste MMO sou tak masivni projekty ze je nejde udelat uplne bez problemu a vzdycky tam budou bugy. Je to tak vzdycky z kazdou hrou hral sem od zacatku AOC, TR, a POTBS a kazdy zacatek byl problematicky. Je to smutne ale je to tak. Sou dve moznosti nehrat nove MMO od zacatku ale pockat si nez je odbuguji a nebo se smirit s bugama.

No a WAR sem nehral a nevim jak to tam vypada sem si po tom co sem po mesici hrani opustil AOC rekl ze uz genericke MMO nehraju a pockam si bud na DF nebo Infinity at to klidne trva i 5 let.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 09/01/2009 :  12:22:15  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by kajda

No je to taky stress test pro servery protoze vypustit mmo bez open bety je riskantni se ti poserou servery i avsichni na to budou nadavat a ztratis hrace radsi udelaji tyden betu tim si doladi problemy ktere maji servery s navalem hracu a muzou vypustit hru s mensima problemama.



Toto povedz hracom WAR... ten "tyzden na doladenie" sa im uz akosi natiahol.

Kedysi bolo zvykom, ze za betatesting hraci neplatili.
Teraz sa neplati za alfatesting a betatesting uz sa predava ako normalna hra...



Ja teda nevim ktera hra byla uz od zacatku doladena a pamatuju jak se i o SWG rikalo ze to je beta za penize. Proste MMO sou tak masivni projekty ze je nejde udelat uplne bez problemu a vzdycky tam budou bugy. Je to tak vzdycky z kazdou hrou hral sem od zacatku AOC, TR, a POTBS a kazdy zacatek byl problematicky. Je to smutne ale je to tak. Sou dve moznosti nehrat nove MMO od zacatku ale pockat si nez je odbuguji a nebo se smirit s bugama.

No a WAR sem nehral a nevim jak to tam vypada sem si po tom co sem po mesici hrani opustil AOC rekl ze uz genericke MMO nehraju a pockam si bud na DF nebo Infinity at to klidne trva i 5 let.



To jim nevysvětlíš, tady jsou někteří hroznými odborníky na všechny MMORPG (i nevyšlé). Udělat single hru a MMORPG je asi takový jako uvařit čaj x svíčková.
Open beta je důležitá a těším se na ní, vyberu si rasu, podívám se trošku po okolí, ať už na začátek něco znám. Jinak jsem se rozhodl, že se zaměřím hlavně na craft, zbytek by měl být něco jako warrior priest (podle toho, jak moc bude brnění omezovat healing)
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 09/01/2009 :  12:53:58  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
Ty zmeny se nebudou tykat hry, nebo teda nemely byt. Rekli ze musely udelat nejake zmeny aby hru mohli vydat 22, ledna a ze taky vyjde. A ze open beta by mela zacit 15ho(Domenka). Ale zaroven dodali ze hra je z 99% hotova, a ze vyjde se vsema featurama. Tato zmena se spise bude tykat, nedostupnosti krabicove verze pri vydani a nebo podobnych veci. Nemyslim si ze hra nebude obsahovat nektere ze zverejnenych featur. Kazdopadne uvidime. Snad dnes bude status update.

Edited by - Omnax on 09/01/2009 13:13:02
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/01/2009 :  13:10:47  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mno dejme tomu, ze je to pouze takto kosmeticke. Lis a distribuce trva cca 3 tydny, takze to uz vicemene nestihaji. Snad nerezali kontent a u te open bety na 7 dni uz toho moc nevymysli. Mohou maximalne rychle fixnout nejaky exploity, na ktery lidi urcite prijdou. Jsem moc zvedavy na reakce za dva mesice.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 09/01/2009 :  14:23:09  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

plati prima umera: cim vetsi hype - tim vetsi pruser
tohle je prehypovany uz 6 let a navic je to recky
do toho bych nesel ani za pomoci hygienicke tyce
pocitam ze vsichni nateseny fanboive budou vzpominat po par dnech s laskou na "bezproblemove starty" her jako Shadowbane :)



Prehypovane je to mozne ze strany komunity, rozhodne ne od autoru. Informaci je minimum, Zminuji se jen o featurach ale detailni info neni nikde a nejspis ani nebude. Takze prehypovana mozna, ale je to hlavne k vuli tomu ze je to po dlouhe dobe prvni sandbox s dobyvanim mest a full lootem, tak lidi ocekavaji hodne a taky se o tom hodne diskutuje.

Edited by - Omnax on 09/01/2009 14:30:10
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 09/01/2009 :  14:38:58  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Omnax

Ty zmeny se nebudou tykat hry, nebo teda nemely byt. Rekli ze musely udelat nejake zmeny aby hru mohli vydat 22, ledna a ze taky vyjde. A ze open beta by mela zacit 15ho(Domenka). Ale zaroven dodali ze hra je z 99% hotova, a ze vyjde se vsema featurama. Tato zmena se spise bude tykat, nedostupnosti krabicove verze pri vydani a nebo podobnych veci. Nemyslim si ze hra nebude obsahovat nektere ze zverejnenych featur. Kazdopadne uvidime. Snad dnes bude status update.


To by byla paráda, kdyby tam byly vcšechny důležité featury. Víte na co jsem zvědavý? Jak se nepozorovaně dostat třeba od elfů k lidem, když se bude zakládat město na jejich území ... to bude několikahodinová stealth akce. Nebo budou v určitých intervalech třeba u cest respawn pointy? Ja to asi pořádně nepochopil s těmi bindstony... tam se bindnu a jsem tam doma (v klanovém městě 50 bind míst) nebo se tam i oživuju? Kdybych cestou nenasel zádné resovací místo, byl by to hodně challenge výlet
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 09/01/2009 :  14:43:12  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

quote:
Originally posted by Omnax

Ty zmeny se nebudou tykat hry, nebo teda nemely byt. Rekli ze musely udelat nejake zmeny aby hru mohli vydat 22, ledna a ze taky vyjde. A ze open beta by mela zacit 15ho(Domenka). Ale zaroven dodali ze hra je z 99% hotova, a ze vyjde se vsema featurama. Tato zmena se spise bude tykat, nedostupnosti krabicove verze pri vydani a nebo podobnych veci. Nemyslim si ze hra nebude obsahovat nektere ze zverejnenych featur. Kazdopadne uvidime. Snad dnes bude status update.


To by byla paráda, kdyby tam byly vcšechny důležité featury. Víte na co jsem zvědavý? Jak se nepozorovaně dostat třeba od elfů k lidem, když se bude zakládat město na jejich území ... to bude několikahodinová stealth akce. Nebo budou v určitých intervalech třeba u cest respawn pointy? Ja to asi pořádně nepochopil s těmi bindstony... tam se bindnu a jsem tam doma (v klanovém městě 50 bind míst) nebo se tam i oživuju? Kdybych cestou nenasel zádné resovací místo, byl by to hodně challenge výlet



U bindstonu se ozivujes po smrti. Nebudes se moct ozivit uprostred niceho. Tyto bindstony budou v hlavnich mestech, hracskych mestech. V mesteckach kde se davaji Questy a taky budou tajne, beta testeri se zminili o bindstonech v mori nebo uprostred dungeonu.

Edited by - Omnax on 09/01/2009 14:44:36
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 09/01/2009 :  15:12:17  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

quote:
Originally posted by Omnax

Ty zmeny se nebudou tykat hry, nebo teda nemely byt. Rekli ze musely udelat nejake zmeny aby hru mohli vydat 22, ledna a ze taky vyjde. A ze open beta by mela zacit 15ho(Domenka). Ale zaroven dodali ze hra je z 99% hotova, a ze vyjde se vsema featurama. Tato zmena se spise bude tykat, nedostupnosti krabicove verze pri vydani a nebo podobnych veci. Nemyslim si ze hra nebude obsahovat nektere ze zverejnenych featur. Kazdopadne uvidime. Snad dnes bude status update.


To by byla paráda, kdyby tam byly vcšechny důležité featury. Víte na co jsem zvědavý? Jak se nepozorovaně dostat třeba od elfů k lidem, když se bude zakládat město na jejich území ... to bude několikahodinová stealth akce. Nebo budou v určitých intervalech třeba u cest respawn pointy? Ja to asi pořádně nepochopil s těmi bindstony... tam se bindnu a jsem tam doma (v klanovém městě 50 bind míst) nebo se tam i oživuju? Kdybych cestou nenasel zádné resovací místo, byl by to hodně challenge výlet



No tak ja sem cetl neco o portalech ( nevim jestli to porad plati ) meli by byt mimo mesta pod zemi v jeskynich komplexech takze budou porad zakempene ale jestli to porad este plati to nevim ja doufam ze bude naky zpusob rychleho cestovani protoze jit na 4hodiny ny prochazku tam a potom se 4 hodiny vracet na to orpavdu nemam a asi nikdy nebudu mit chut. To si radsi zajdu na prochazku do lesa.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 09/01/2009 :  15:15:51  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

quote:
Originally posted by Hokiag

quote:
Originally posted by Omnax

Ty zmeny se nebudou tykat hry, nebo teda nemely byt. Rekli ze musely udelat nejake zmeny aby hru mohli vydat 22, ledna a ze taky vyjde. A ze open beta by mela zacit 15ho(Domenka). Ale zaroven dodali ze hra je z 99% hotova, a ze vyjde se vsema featurama. Tato zmena se spise bude tykat, nedostupnosti krabicove verze pri vydani a nebo podobnych veci. Nemyslim si ze hra nebude obsahovat nektere ze zverejnenych featur. Kazdopadne uvidime. Snad dnes bude status update.


To by byla paráda, kdyby tam byly vcšechny důležité featury. Víte na co jsem zvědavý? Jak se nepozorovaně dostat třeba od elfů k lidem, když se bude zakládat město na jejich území ... to bude několikahodinová stealth akce. Nebo budou v určitých intervalech třeba u cest respawn pointy? Ja to asi pořádně nepochopil s těmi bindstony... tam se bindnu a jsem tam doma (v klanovém městě 50 bind míst) nebo se tam i oživuju? Kdybych cestou nenasel zádné resovací místo, byl by to hodně challenge výlet



No tak ja sem cetl neco o portalech ( nevim jestli to porad plati ) meli by byt mimo mesta pod zemi v jeskynich komplexech takze budou porad zakempene ale jestli to porad este plati to nevim ja doufam ze bude naky zpusob rychleho cestovani protoze jit na 4hodiny ny prochazku tam a potom se 4 hodiny vracet na to orpavdu nemam a asi nikdy nebudu mit chut. To si radsi zajdu na prochazku do lesa.



Co se tyka portalu, tak jedine co vim tak ve hre maji byt runy jako z UO a mark a recall. To je jedine co by melo zajistovat instantni prepravu. S tim ze runy samozrejme dropuji po smrti.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 09/01/2009 :  17:20:35  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Myslíte že to opravdu bude HC PvP Massive Multiplayer Online Role-Play Game ??? Mě se to nejak nezdá, jen se mi moc libí boje na mountech. ...Oh Soleil :)



Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 09/01/2009 17:21:32
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 09/01/2009 :  20:00:21  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Je jedno, jakou má mít charakteristiku, hlavně aby byla dobrá. Ta beta je teďka zpochybňovaná. V naší gildě je chlapík, který si psal se dvěma Řeky, kteří byli na té tiskovce a ti povídali, že o betě se nemluvilo (možná to přeslechli), ale 22. ledna platí
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,64 seconds. on eygor Snitz Forums 2000