Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/02/2009 :  15:39:47  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr


A ještě více mě rozesmívá jak se tady zakládají další sekce ohledně Darkfallu, to opravdu někdo bude hrát?


No je jisty ze to nebude klon WOW takze ty to hrat nemuzes.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/02/2009 :  15:53:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

No je jisty ze to nebude klon WOW takze ty to hrat nemuzes.



jak moc jisty :) jisty jako ted nebo jisty i po pul roce provozu :) a nebo jisty jenom trochu nafurt

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/02/2009 :  16:07:20  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Araya

No je jisty ze to nebude klon WOW takze ty to hrat nemuzes.



jak moc jisty :) jisty jako ted nebo jisty i po pul roce provozu :) a nebo jisty jenom trochu nafurt


Jelikoz to neni hra kde utvaris postavu na zaklade levelu, ale skillu takze nafurt.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/02/2009 :  16:32:40  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Je prima, ze pokud me pamet neklame tak 2-24, 26-49, 51-74 a 76-99 body ve skillu, nemaji zadny vliv na predesle ranky abilit. Tzn. kdyz mi dela fireball s lvl 1 skillem 20 dmg, tak dela 20 dmg i s lvl 23 skillem. Myslim, ze to bylo v te "recenzi" co tady nekdo postoval. Jo jo prima system.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 26/02/2009 :  16:39:37  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
Na mmogames.cz vyšel pěkný článek, který dost změnil můj názor na DF.

http://mmogames.cz/kategorie/clanky/darkfall-online-splni-ocekavani-74/
Go to Top of Page

Dellos
Starting Member

Wolf

18 Posts

Posted - 26/02/2009 :  16:41:00  Show Profile Send Dellos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shandor

quote:
Originally posted by Marigold

Arayo, já bych řek, že to relativně humorný je...

Minimálně ty zprávy od Řeků - sliby zítra, zítra, zítra, výmluvy na DDOS útoky, výmluvy na ISP někde ve Státech atd...

Fakt je, že když za to člověk platí, tak to nabírá poněkud tragikomický nádech. Ale zase ber to tak - dali tři dny zdarma


3 dny zdarma za to ze jeste nemam aktivni account
no to se po... blahem


sem na tom stejne :D

Darkfall - Dellos (Alfar)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/02/2009 :  16:47:33  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by akkamov

Na mmogames.cz vyšel pěkný článek, který dost změnil můj názor na DF.

http://mmogames.cz/kategorie/clanky/darkfall-online-splni-ocekavani-74/


Mno jak tam pise ze je slaba grafika, tak nevim co videl ten clovek, ale ja videl videa kde byla grafika naprosto skvela.
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 26/02/2009 :  16:50:35  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by akkamov

Na mmogames.cz vyšel pěkný článek, který dost změnil můj názor na DF.

http://mmogames.cz/kategorie/clanky/darkfall-online-splni-ocekavani-74/


Mno jak tam pise ze je slaba grafika, tak nevim co videl ten clovek, ale ja videl videa kde byla grafika naprosto skvela.



Třeba má příliš vyvinutý jemnocit pro grafiku, v tom článku je ale i 6 trailerů, kde je grafika opravdu úžasná.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/02/2009 :  17:05:13  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Naprosto skvela grafika? No to ani omylem. Nicmene proti gustu..

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 26/02/2009 :  17:11:04  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Grafika nevypadá špatně, akorát ty animace a spelly mě bolí...
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 26/02/2009 :  17:17:20  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
Grafika na malou partu neznámých vývojářů je hodně dobrá, těžko chtít lepší, to už by darkfall nejspíš nikdy nevyšel.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/02/2009 :  17:34:15  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Naprosto skvela grafika? No to ani omylem. Nicmene proti gustu..


Ty by jsi si mel nejdriv uz udelat nejakou tu lvl 40 postavicku ve WHO a ne kritizovat grafiku Darkfallu
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 26/02/2009 :  17:48:49  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Tak celková grafika není špatná, nicméně ty animace a zvuky... To je opravdu děs a běs, bolí z toho oči i uši.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 26/02/2009 :  19:12:02  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Mam na server dobry pingy, ale presto ty monstra uskakujou o metry dozadu a dopredu, mlatim do nich, strilim do nich, ale nedostavaj zasahy .. prijde mi to ze bud je UPC v prdeli s konektivitou, nebo to nestiha pocitat ten server.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 26/02/2009 :  19:17:12  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Mam na server dobry pingy, ale presto ty monstra uskakujou o metry dozadu a dopredu, mlatim do nich, strilim do nich, ale nedostavaj zasahy .. prijde mi to ze bud je UPC v prdeli s konektivitou, nebo to nestiha pocitat ten server.



Jo dela me to samy. Maji nakou chybu v synchronizaci klienta a serveru. Si pamatuju ze to delavalo v eve taky.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 26/02/2009 :  19:37:00  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Taky mám ten samej problém, téměř nic nedokážu zabít pač to netrefím. A ještě jedna věc, když zapnete sceneric shadows taky Vám to vykresluje pár metrů před Váma takovou slabou problikávající linku? A potom ještě když se blížím k nějakému většímu objektu tak na něm se to objevuje taky. Jakmile však vypnu tyhle stíny tak to nedělá. Nevíte někdo co s tím?

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/02/2009 :  20:03:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Lidi, jak se dostanu na stranku s accountem? Jak to bylo zahlceny, tak se mi podarilo jen zaregistrovat a nestihl objednat. Ted mi ta stranka nejde nacist vubec.
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 26/02/2009 :  20:10:15  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Lidi, jak se dostanu na stranku s accountem? Jak to bylo zahlceny, tak se mi podarilo jen zaregistrovat a nestihl objednat. Ted mi ta stranka nejde nacist vubec.



Nijak. Vsechny kopie hry jsou zatim vyprodany. Neco se bude mozna jeste prodavat zitra ale asi to bude to same co predtim, tj. poptavka bude vyrazne prevysovat nabidku.

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/02/2009 :  20:10:37  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Lidi, jak se dostanu na stranku s accountem? Jak to bylo zahlceny, tak se mi podarilo jen zaregistrovat a nestihl objednat. Ted mi ta stranka nejde nacist vubec.



myslim ze to maj naschval mimo provoz, do doby nez poresej problemovy acc
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 26/02/2009 :  20:19:49  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitch

Taky mám ten samej problém, téměř nic nedokážu zabít pač to netrefím. A ještě jedna věc, když zapnete sceneric shadows taky Vám to vykresluje pár metrů před Váma takovou slabou problikávající linku? A potom ještě když se blížím k nějakému většímu objektu tak na něm se to objevuje taky. Jakmile však vypnu tyhle stíny tak to nedělá. Nevíte někdo co s tím?


Poblikávající DX10 stíny byl i bug v DDO, byl to problém ovladačů Nvidia vz. 180-181, nejnovější 182 už to vyřešily. Takže jestli máš Nvidia kartu, mohly by pomoci nový ovladače.
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 26/02/2009 :  21:16:55  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda


Jo dela me to samy. Maji nakou chybu v synchronizaci klienta a serveru.



hm, je to kvuli tomu celkem nehratelny :-/
co s tim? cekat, az to nejak poresej?

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 26/02/2009 :  21:30:33  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krajec

quote:
Originally posted by kajda


Jo dela me to samy. Maji nakou chybu v synchronizaci klienta a serveru.



hm, je to kvuli tomu celkem nehratelny :-/
co s tim? cekat, az to nejak poresej?



No muzes se zkusit vzdalit ze start zony.

Hmm a mam novy bug kdyz zapnu hru klienta tak to spadne do NDA potvrzeni. Zacalo to z niceho nic. Co sem se dival tak to dela docela dost lidem tak doufam ze to opravi.

Dela me to jen na jednom accountu kde mam cloveka. Ten kde mam trpaslika jede v pohode ale tam zase nic netrefim kvuli desyncu

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 26/02/2009 21:36:20
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/02/2009 :  21:44:00  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - VT on 26/02/2009 22:15:20
Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 26/02/2009 :  21:51:33  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
No můj názor je, že je o tu hru poměrně zájem díky nesplnění očekávání u jiných loni vydaných mmorpg. Jen se divím, že tu nastává u vás obdobná horečka .... nepoučitelní


Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 26/02/2009 :  22:36:14  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rimsy

No můj názor je, že je o tu hru poměrně zájem díky nesplnění očekávání u jiných loni vydaných mmorpg. Jen se divím, že tu nastává u vás obdobná horečka .... nepoučitelní



HEYYYAAAAAA DARKFAAAAAAAAAALLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!! GOGOGOGO
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 26/02/2009 :  22:42:09  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
...kdybychom byli poučitelní, tak se rodíme s dlouhým šedým plnovousem a citujeme Brahmaputnu
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 26/02/2009 :  23:59:07  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Mám dotaz. Jsem v charakter creatoru, ale po vybrání jména mě to nechce pustit dál. nevíte, čím by to mohlo být?
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 27/02/2009 :  00:23:32  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Mám dotaz. Jsem v charakter creatoru, ale po vybrání jména mě to nechce pustit dál. nevíte, čím by to mohlo být?


Pokud jsi zadal obě dvě jména a přesto tě to tam nechce pustit, tak to bude tím, že už někdo jméno (rozuměj příjmení), které sis vybral, použil při tvorbě postavy před tebou. Zkus vymyslet jiné.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Kelvi
Starting Member

34 Posts

Posted - 27/02/2009 :  02:27:35  Show Profile Send Kelvi a Private Message  Reply with Quote
Hitler vs Darkfall preorder

http://www.youtube.com/watch?v=k_05vPCO58o

"We are all brought back to life
Only to die again"
|,,|,__(O_o)_,|,,|
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 27/02/2009 :  07:05:32  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kelvi

Hitler vs Darkfall preorder

http://www.youtube.com/watch?v=k_05vPCO58o



Tak tohle je jeden z nejlepsich hitleru vubec.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 27/02/2009 :  07:08:02  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitch

quote:
Originally posted by Hokiag

Mám dotaz. Jsem v charakter creatoru, ale po vybrání jména mě to nechce pustit dál. nevíte, čím by to mohlo být?


Pokud jsi zadal obě dvě jména a přesto tě to tam nechce pustit, tak to bude tím, že už někdo jméno (rozuměj příjmení), které sis vybral, použil při tvorbě postavy před tebou. Zkus vymyslet jiné.



Taková guma nejsem, samozřejmě, že jsem vybíral jméno, aby se neopakovalo, ale nešlo to, ani když jména byla OK. Po restartu počítače jsem se do hry dostal, ale zabijení goblinů jsem nebyl moc úspěšný.. nezabil jsem ani jednoho a oni zabily mě. Já je ani neviděl. Když jsem běžel za mana misile, kterou po mně házeli šamani, nikoho jsem nenašel... Navíc mi blbne nejvyšší rozlišení. Máte taky někdo tenhle problém?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 27/02/2009 :  08:09:09  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Temporarily sold out.

Bych se picnul
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/02/2009 :  08:44:12  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
chyba 1400 nebo tak nejak.. hazi to nekomu po stisknuti play? jednom znamemu ano..tak jestli nekdo nevite o co go


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 27/02/2009 :  08:49:00  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Temporarily sold out.

Bych se picnul




Je nějaká informace, kolik se prodalo přístupů?

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/02/2009 :  08:53:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

quote:
Originally posted by bitch

quote:
Originally posted by Hokiag

Mám dotaz. Jsem v charakter creatoru, ale po vybrání jména mě to nechce pustit dál. nevíte, čím by to mohlo být?


Pokud jsi zadal obě dvě jména a přesto tě to tam nechce pustit, tak to bude tím, že už někdo jméno (rozuměj příjmení), které sis vybral, použil při tvorbě postavy před tebou. Zkus vymyslet jiné.



Taková guma nejsem, samozřejmě, že jsem vybíral jméno, aby se neopakovalo, ale nešlo to, ani když jména byla OK. Po restartu počítače jsem se do hry dostal, ale zabijení goblinů jsem nebyl moc úspěšný.. nezabil jsem ani jednoho a oni zabily mě. Já je ani neviděl. Když jsem běžel za mana misile, kterou po mně házeli šamani, nikoho jsem nenašel... Navíc mi blbne nejvyšší rozlišení. Máte taky někdo tenhle problém?



Je to tim ze jim to buglo, vypnuli to ve 3 v noci a stale jeste fixuji.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/02/2009 :  09:25:53  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Sem asi blbej ale jak poznam npc ktere zadava questy? Nekdo nejaka rada kde se toto npc nachazi. :-) me prislo ze vsude vidim jen hracske postavy:-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 27/02/2009 :  09:49:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

Sem asi blbej ale jak poznam npc ktere zadava questy? Nekdo nejaka rada kde se toto npc nachazi. :-) me prislo ze vsude vidim jen hracske postavy:-)



Ten kdo nerozezna NPC od hrace by nemel hrat mmo ..

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 27/02/2009 :  10:52:20  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
...zvyk na velky vykricnik, ci obrovsku ikonu questu nad hlavou, ze?
Pripadne na radare poriadne vyrazny zeleny/zlty bod.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 27/02/2009 :  10:54:56  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

chyba 1400 nebo tak nejak.. hazi to nekomu po stisknuti play? jednom znamemu ano..tak jestli nekdo nevite o co go


staci nainstalovat vcredist_x86.exe co je v adresari DF
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/02/2009 :  11:04:00  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
VT: ja to vedel ze to nekdo napise:-) Ale bohuzel nahodil jsem hru a moc dlouho to nebezelo a vypnuli to zase. Holt mam smulu. Bezel jsem na moby, kteri byli vsichni nekde jinde. Pak jsem se vratil uplne na zacatek lokace a pak uz mi to padlo takze jsem nic moc nenasel. No nic nevadi :-) Je to tak jako tak nekde na startu. (tam jsem se ale jeste nepohnul vcera, kvuli spatnemu nastaveni jsem mel FPS jedna nez jsem to prenastavil cele)

blbne taky nekomu postprocess effects a ukazuje cernou hnusnou auru kolem objektu?
ze nekomu blbnou stiny a ukazuji bilou linku pred postavou plus vzdalenych objektech to uz tu nekdo psal.
Dela mi to taky na ATI 3870 x2 ale z dob AoC jsem zvyklej na podobne bugy. Tam mi blbnul dva mesice bagl ze byl prakticky nepouzitelnej takze normalka:-)
ve Warhammeru zase pro zmenu blbnuli pruhledne ksychty.

takze uz jsem na Atiny relativne zvyklej a vetsinou do trech az ctyrech mesicu to s novymi ovladaci opravi


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 27/02/2009 11:23:29
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 27/02/2009 :  11:33:16  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian
takze uz jsem na Atiny relativne zvyklej a vetsinou do trech az ctyrech mesicu to s novymi ovladaci opravi


To k ten kartam davaji snad balicek koksu, ze jsou lidi spokojeni

Black
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 27/02/2009 :  11:40:52  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black


To k ten kartam davaji snad balicek koksu, ze jsou lidi spokojeni



Ten jsem bohužel nedostal, ale Sapphire mi s ATInou do skříně dodal zdarma miniaturní Boeing, tedy alespoň podle podle hluku to tak vypadá :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 27/02/2009 :  11:48:29  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Black


To k ten kartam davaji snad balicek koksu, ze jsou lidi spokojeni



Ten jsem bohužel nedostal, ale Sapphire mi s ATInou do skříně dodal zdarma miniaturní Boeing, tedy alespoň podle podle hluku to tak vypadá :)


hmm ja mam OC verzi 4850 od gainwardu a stahl jsem ventilator na 40% otacek a je to v tichu.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 27/02/2009 :  12:01:33  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
V tom případě vás nasměruji na svoje řešení eliminace vysavače
http://4um.overclocking.cz/showthread.php?t=72917
Finální verze je ale až na druhý straně. Každopádně doporučuju přečíst.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 27/02/2009 :  12:20:18  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Sakra ja se nak zacinam nudit doufam ze ten servr uz konecne zapnou.

Clovek si chce udelat makra a oni ne a ne to nahodit

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 27/02/2009 12:22:14
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 27/02/2009 :  12:20:46  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

V tom případě vás nasměruji na svoje řešení eliminace vysavače
http://4um.overclocking.cz/showthread.php?t=72917
Finální verze je ale až na druhý straně. Každopádně doporučuju přečíst.



Není nad kvalitního vodníka a je pokoj. Dnes už to není nikterak nákladné.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/02/2009 :  12:21:45  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
No koks jsem taky bohuzel nedostal ale s tim zvukem naprosty souhlas. A ze jsem spokojenej jsem tedy nenapsal :-) Jen ze jsem si na to uz zvyknul:-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/02/2009 :  12:24:31  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
A jeste dalsi vec. Setkal se tady nekdo kdo ma mysi o A4tech s tim ze by mu nefungovali postranni tlacitka ve hre??? funguje mi pouze leve prave a prostredni plus scrollovani ale dalsich 5 cudliku co mam nabindovanych postranne mi uz bohuzel nejde :-( (coz me docela sere, protoze ty cudliky potrebuju na sprint skakani, drep apodobne)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 27/02/2009 :  12:27:08  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Black


To k ten kartam davaji snad balicek koksu, ze jsou lidi spokojeni



Ten jsem bohužel nedostal, ale Sapphire mi s ATInou do skříně dodal zdarma miniaturní Boeing, tedy alespoň podle podle hluku to tak vypadá :)



Lol, pobavil jsi mě . Díky... potřeboval jsem to, teďka jsem měl 2 hodiny na češtinu nepředstavitelně tupou tercii
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 27/02/2009 :  12:59:51  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
servery schodili ve 2:55, ted je jedna, pocitam, ze vsichni 4 programatori co na tom 10let delali se sli vyspinkat. Ted jde o to... Vi nekdo jak dlouho spinka takovej reckej kluk?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,86 seconds. on eygor Snitz Forums 2000