Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/05/2009 :  18:36:42  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
To jsou zase kecy

Chtěl jsem prostě jen upozornit na to, že se mi ten článek špatně četl (gramatický chyby, strojový překlad, podivná interpunkce). Pokud žijete v nějakym světě, kde se jen všichni plácají po ramenech, tak je mi vás opravdu líto
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 25/05/2009 :  18:40:40  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Povídam, moje chyba, měl jsem to pořádně zkontrolovat, už to nechte bejt a zkontrolujte chyby v tomhle vy literární žraloci

http://sugest.cz/index.php/darkfall-online/134-art-of-war

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 25/05/2009 :  19:04:58  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
nedelejte pyci, quly par chibam folove...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 26/05/2009 :  09:14:37  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
no je to des, "mylnik" byla chyba "dobyvat" je spravne :)
ja jsem to chtel jentak nahrubo prelozit za 15minut,aby si to mohli precist ti co umi anglicky jen "you take no candle!" :)
netusil jsem ze to stane debutem me literarni kariery a ze se to bude probirat na celostatnich forech a prepisovat na jinych strankach :)

abyste vedeli,jsem slavny prekladatel,viz cestiny.cz preklad diabla 2:

quote:

17.9.2000
http://cestiny.idnes.cz/hry/diablo-2-crf-/clanek.A000709_4842._bw-cestiny-hry_bw.idn
Překlad probíhal bez problému, až na jednoho človíčka pod přezdívkou Dynty, který se na své soubory vykašlal a celý překlad zdržel o dobrých 14 dní.



priste uz se polepsim,hehe :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/05/2009 :  10:25:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak se to nelibYlo jen jednomu clovekovY, nedelal bych z toho Zcenu.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/06/2009 :  11:59:12  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Kucííí Boiiansky co se stalo, ze uz nejste v yssamsky ally?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 03/06/2009 11:59:25
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 03/06/2009 :  12:50:00  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
v hlasovani o tom co budeme delat v pristich tydnech dostalo "Zůstat na Yssamu s YC" 0 hlasu,tak jsme odesli
mozna ze jsem napise nekdo nejake obsahlejsi vysvetleni,ale nic slozitejsiho v tom neni :) vsechno v dobrem,mame porad pristup do jejich mest a nekteri chronicti makrovaci zustali u Tempestu ve meste,jinak jsme na agonu

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 03/06/2009 12:50:33
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 15/06/2009 :  08:20:25  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Stirius se rozhodl popsat zpětně dění v clanu Boiians a protože se toho od spuštění DF dělo poměrně hodně, rozhodl se rozdělit to na několik kapitol, první z nich mátě možnost nalézt na www.sugest.cz

http://sugest.cz/index.php/darkfall-online/136-kronika1

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 18/06/2009 :  10:24:29  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
diky vsem co vcera prisli na pomoc,akce to byla nudna ale s dobrym vysledkem jediny kdo prisli bojovat byli nasi verni trpaslici enemaci "seal cub clubbing club" kteri se pokusili 2x vyjet vytahem k shardholerovi,ale usmazili jsme je. Jeden z nich na nas pak jeste skoro 2hodiny hulakal ve meste ze jsme nejhorsi zerg guilda na svete a behal z noob halapartnou od bindstonu kdyz sme craftili repairshardy a moduly na opravu toho hamletu.
dnes by tam mel byt workbench,zatim je tam jen 10bindu,opravime behem par dni domky na 24 a pri navsteve okoli se klidne nabindujte (napiste Gaedwynovi,kdyztak uvolni slot)
jeste jednou diky,priste uz snad neco,kde bude nekdo branit :)4hodiny cekani neni zrovna zabava

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 18/06/2009 :  11:15:44  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
my sme nudu nemeli. Hrali sme poker. Prohral sem 1000 goldu, byla to prdel

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/06/2009 :  11:29:45  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja se prave bojim, ze takhle to bude cim dal tim casteji u DF

Jinak gratuluju !

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 18/06/2009 :  13:40:20  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Nudu .. my jsme to vymysleli tak, aby se dal shardholder branit co nejefektivneji a nejjednoduseji, ta nuda byla vítaná. Seal Club .. to jsou fakt prikladni tupci ..jejich utok v sesti lidech na pojizdne plosine mezi skalami z které byli donuceni seskocit do propasti, abychom je neupekli magií, byl vážně vtipnej :)

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 18/06/2009 :  14:13:48  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Budou i jiné siege, snad i zábavnější. Třeba se rozhodneme jít proti Death, tak bude o boj postaráno :-).

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 20/06/2009 :  12:12:34  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Budou i jiné siege, snad i zábavnější. Třeba se rozhodneme jít proti Death, tak bude o boj postaráno :-).

Budou i jiné siege, snad i zábavnější. Třeba se rozhodneme jít proti Death, tak bude o utíkání před zergem postaráno :-).

Fixed

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 20/06/2009 12:12:55
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 26/06/2009 :  18:19:34  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
Mohl bych poprosit o strucne info ohledne soucasneho stavu DF? Uz nejakej ten patek nehraju, ale zajima me to

P.S. Jeste jsem chtel pozadat o to, aby reagovali pouze mentalne vyspeli jedinci, kteri hru pokud mozno hraji, ale pak jsem si uvedomil, na jake forum pisu

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 26/06/2009 :  18:29:40  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sutech

Mohl bych poprosit o strucne info ohledne soucasneho stavu DF? Uz nejakej ten patek nehraju, ale zajima me to

P.S. Jeste jsem chtel pozadat o to, aby reagovali pouze mentalne vyspeli jedinci, kteri hru pokud mozno hraji, ale pak jsem si uvedomil, na jake forum pisu

To zalezi na tom, co si od hry slibujes a ceho stav chces vlastne znat. :) Jestli te zajimaj bugy, OP veci, small scale pvp, siegovani, budovani mesta nebo pve...

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 26/06/2009 :  18:50:45  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sutech

Mohl bych poprosit o strucne info ohledne soucasneho stavu DF? Uz nejakej ten patek nehraju, ale zajima me to

P.S. Jeste jsem chtel pozadat o to, aby reagovali pouze mentalne vyspeli jedinci, kteri hru pokud mozno hraji, ale pak jsem si uvedomil, na jake forum pisu




ja byt tebou, tak pockam tyden/14 dni a zeptams e potom, protoze se toho (dofam) dost zmeni

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2009 :  19:28:12  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sutech

Mohl bych poprosit o strucne info ohledne soucasneho stavu DF? Uz nejakej ten patek nehraju, ale zajima me to

P.S. Jeste jsem chtel pozadat o to, aby reagovali pouze mentalne vyspeli jedinci, kteri hru pokud mozno hraji, ale pak jsem si uvedomil, na jake forum pisu

Pockej si na prvni tyden v cervenci az vydaji slibovanou free "expanzi". Ta ma byt pro hru dost zasadni, souvisi s tim otevreni americkeho serveru a take zpristupneni noveho fora jen pro aktivni uzivatele hry a noveho webu. Mel by to byt relaunch. Co dodat, jsem zvedavej.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/07/2009 :  06:47:53  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no, prvni tejden v cervenci pomalu v prdeli a hovno hovno ;) nebo se pletu? [zadne hrmeni jsem neslysel].. + v utery maj pustit NA server ;-D neni nad to naplanovat si na stejnou dobu 2 dulezite veci ;]

edit: aha tak rekove asi nemaj evropskej kalendar ;) no ale coz..

It was just determined that the Darkfall expansion will go live on Tuesday July 7th.

This short delay pushes back the N. American launch to Monday July 13th.

More information on the Darkfall expansion on Monday July 6th and on the N. American launch shortly after.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 03/07/2009 06:51:00
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 03/07/2009 :  07:50:52  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no, prvni tejden v cervenci pomalu v prdeli a hovno hovno ;) nebo se pletu? [zadne hrmeni jsem neslysel].. + v utery maj pustit NA server ;-D neni nad to naplanovat si na stejnou dobu 2 dulezite veci ;]

edit: aha tak rekove asi nemaj evropskej kalendar ;) no ale coz..

It was just determined that the Darkfall expansion will go live on Tuesday July 7th.

This short delay pushes back the N. American launch to Monday July 13th.

More information on the Darkfall expansion on Monday July 6th and on the N. American launch shortly after.




Potřebuje ještě někdo nějaký důkaz, že Rodier tuhle hru tajně miluje a svým chováním se jen snaží o negativní reklamu ?



Já třeba fakt nemusim LOTRO, WHO atd .. a proto tam nepostuju, mám rád DF a AO a tak sem postuju, kdyź si to převedu na Rodiera a podívam se, kde toho nejvíc naflejmuje, tak je to jasné přátelé Rodier miluje Darkfall Online !

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/07/2009 :  09:49:17  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior
Já třeba fakt nemusim LOTRO, WHO atd .. a proto tam nepostuju, mám rád DF a AO a tak sem postuju, kdyź si to převedu na Rodiera a podívam se, kde toho nejvíc naflejmuje, tak je to jasné přátelé Rodier miluje Darkfall Online !


Spravna uvaha nad spatnymi daty.
Rodier miluje vsechno a dost mozna vsechny.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/07/2009 :  10:21:35  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Potřebuje ještě někdo nějaký důkaz, že Rodier tuhle hru tajně miluje a svým chováním se jen snaží o negativní reklamu ?



Já třeba fakt nemusim LOTRO, WHO atd .. a proto tam nepostuju, mám rád DF a AO a tak sem postuju, kdyź si to převedu na Rodiera a podívam se, kde toho nejvíc naflejmuje, tak je to jasné přátelé Rodier miluje Darkfall Online !



Vzkaz pro Rodiera

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/07/2009 :  12:28:57  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Haha legendary topic.
Takze rozepre s Havranem zacaly jiz ve 2005 ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 03/07/2009 12:31:47
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/07/2009 :  13:30:48  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
jeste dal

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 03/07/2009 :  20:55:24  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=0gbcgNhYC7M&feature=related

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Silenter
Starting Member

67 Posts

Posted - 04/07/2009 :  11:43:08  Show Profile Send Silenter a Private Message  Reply with Quote
Nevite nahodou kde je Leenspar truhla a da se vklidu a nerusene vybrat ?

DFO: Silenter Divoky, General of Blanik Knights(Mahirim)
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 04/07/2009 :  11:55:53  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
primo na sever od boiianu ...v dungu jak je ta sopka

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/07/2009 :  21:10:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Pro M.C - miloval jsem darkfall, vzdyt vis, kdyz ty, dargnon a miras ste darkfallu neverili a povazovali ste ho za fail a za vaporware.. ja mu veril, porad sem vas tahal abyste do nej sli.. byl jsem prvni kdo si ho predobjednal..

jenze potom jsem byl zklamanej. contentu min nez v pitomym conanovi, nekvalitni pve, spatny balanc skillu (meelee vs magie vs archery).. 90% contentu co slibili chybelo.

Faktem je, ze ten expansion vsecko tohle smazava :) takze se tesim jaky bude..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 07/07/2009 :  12:07:22  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Pro M.C - miloval jsem darkfall, vzdyt vis, kdyz ty, dargnon a miras ste darkfallu neverili a povazovali ste ho za fail a za vaporware.. ja mu veril, porad sem vas tahal abyste do nej sli.. byl jsem prvni kdo si ho predobjednal..

jenze potom jsem byl zklamanej. contentu min nez v pitomym conanovi, nekvalitni pve, spatny balanc skillu (meelee vs magie vs archery).. 90% contentu co slibili chybelo.

Faktem je, ze ten expansion vsecko tohle smazava :) takze se tesim jaky bude..



*pustil slzu dojetí*
*nyní již otevřeně pláče*

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 07/07/2009 :  15:14:14  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Rodier

Pro M.C - miloval jsem darkfall, vzdyt vis, kdyz ty, dargnon a miras ste darkfallu neverili a povazovali ste ho za fail a za vaporware.. ja mu veril, porad sem vas tahal abyste do nej sli.. byl jsem prvni kdo si ho predobjednal..

jenze potom jsem byl zklamanej. contentu min nez v pitomym conanovi, nekvalitni pve, spatny balanc skillu (meelee vs magie vs archery).. 90% contentu co slibili chybelo.

Faktem je, ze ten expansion vsecko tohle smazava :) takze se tesim jaky bude..



*pustil slzu dojetí*
*nyní již otevřeně pláče*



Ani se ti nedivim cece

RL Fishing
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/07/2009 :  16:01:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
kdyby nahodou zacal hrat reknite, nerad bych to prosvihl, to bych si to snad kupil aj ja :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 17/07/2009 :  14:10:34  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
http://www.eurogamer.net/articles/darkfall-online-second-review?page=1

Druhá recenze Darfallu na Eurogamers, tentokrát 4/10, proč my to vlastně hrajem ?

Edit : makam a tak jsem si přečetl a jen pul druhe stranky recenze a závěr, na začátku se pořád vrací k púvodnímu konfliktu Eurogamer vs Aventurine a na konci zas kdáká něco o zabíjení goblinů .. čili to zas nemá s recenzí nic společného, jen si tam pan recenzent obhajuje své názory před nezasvěcenými a ztrapňuje se pŕed zasvěcenými.


https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 17/07/2009 14:28:19
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/07/2009 :  14:16:16  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
protoze ste jELITA ?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/07/2009 :  14:26:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

http://www.eurogamer.net/articles/darkfall-online-second-review?page=1

Druhá recenze Darfallu na Eurogamers, tentokrát 4/10, proč my to vlastně hrajem ?



protože víc jak 6 let se Ultima hrát nedá
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 17/07/2009 :  14:33:46  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
"Eurogamer offered a re-review. Aventurine declined. Eurogamer bought an account anyway. And two months later, I'm here."

"My highest-rated skill in Darkfall is rest. That being the skill which constantly gets used when I'm waiting for my health to recover after a nasty confrontation with some uppity kobolds. I'm constantly training it, after all."

"The looting system itself is painful - the game deliberately forces you to drag each individual item from a pack across, a "realistic" system which makes it harder to just kill someone and run"

"Let's follow that chain of logic through: when you first enter the world and excitedly run off to have your initial encounter, your recovery rate is the slowest that it'll ever be."

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/07/2009 :  14:58:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
E: tak jsem si ji celou precetl a neni zase uplne spatna, ale proste je to tak, ze celkovy hodnoceni se neshoduje s textem

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 17/07/2009 15:28:33
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 17/07/2009 :  15:31:19  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Rodier

Pro M.C - miloval jsem darkfall, vzdyt vis, kdyz ty, dargnon a miras ste darkfallu neverili a povazovali ste ho za fail a za vaporware.. ja mu veril, porad sem vas tahal abyste do nej sli.. byl jsem prvni kdo si ho predobjednal..



ROFL - A tos ho miloval jako nez vysel, nebo ty 3 tydny cos ho zkousel hrat a proste si to nedal, nebo ty dva mesice co jsi ho nehral a jen ho platil a nikdo te z nas ve hre nevidel (jen obcas zaznelo na VT - twe tou missilkou to do pice nejde :DD),

Twe tys to akorat platil,aby ti tu na foru nemohl nikdo rikat, ze si to zase vydrzel jen par dni, protoze je to proste podle tebe nejvetsi sracka vseh dob a hrani teto hry povazujes za vrchol demence. Twe to sem se zase pobavil :DD Nejlepsi je ta cast "porad sem vas tahal abyste do nej sli..."

Osobne jsem rad, zes to proste nedal:D

Edited by - Itchyl on 17/07/2009 15:35:07
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 17/07/2009 :  16:11:30  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
Tak tu mame dalsi patch.Jsem zvedavej na kolik minipatchu ten datac je jeste rozlozenej

RL Fishing
Go to Top of Page

Son-Draken
New Member

165 Posts

Posted - 17/07/2009 :  16:20:18  Show Profile Send Son-Draken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drewinek

Tak tu mame dalsi patch.Jsem zvedavej na kolik minipatchu ten datac je jeste rozlozenej



No hlavne predelavaj drop Baradrona takze zbohem L-key :(

Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhrál!
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 23/08/2009 :  04:14:06  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Itchyl

[quote]Originally posted by Rodier

Pro M.C - miloval jsem darkfall, vzdyt vis, kdyz ty, dargnon a miras ste darkfallu neverili a povazovali ste ho za fail a za vaporware.. ja mu veril, porad sem vas tahal abyste do nej sli.. byl jsem prvni kdo si ho predobjednal..



ROFL - A tos ho miloval jako nez vysel, nebo ty 3 tydny cos ho zkousel hrat a proste si to nedal, nebo ty dva mesice co jsi ho nehral a jen ho platil a nikdo te z nas ve hre nevidel (jen obcas zaznelo na VT - twe tou missilkou to do pice nejde :DD),

Twe tys to akorat platil,aby ti tu na foru nemohl nikdo rikat, ze si to zase vydrzel jen par dni, protoze je to proste podle tebe nejvetsi sracka vseh dob a hrani teto hry povazujes za vrchol demence. Twe to sem se zase pobavil :DD Nejlepsi je ta cast "porad sem vas tahal abyste do nej sli..."

Osobne jsem rad, zes to proste nedal:D



Co to meles za sracky? Asi ti rozkopu sandal. Hrajes si 3 roky na kamose a potom tohle? lhat mi do oci? Cely prvni tyden jsi rikal ze te hre neveris, ze do ni nejdes. Vylozene jsem te nutil. Hru jsem hral 2 mesice. Mam ve hre vsecky skilly co jsem pouzival kolem 80tky (meele, archery, LM, GM + harvest kameni a dreva na 100). Jeste ted kdybych se podival do statistik [jestli neajke jsou] budu mit nahrano vic jak ty.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 23/08/2009 05:05:34
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 24/08/2009 :  00:09:44  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Si proste nevidis do huby no.
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 24/08/2009 :  02:10:09  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Itchyl

[quote]Originally posted by Rodier

Pro M.C - miloval jsem darkfall, vzdyt vis, kdyz ty, dargnon a miras ste darkfallu neverili a povazovali ste ho za fail a za vaporware.. ja mu veril, porad sem vas tahal abyste do nej sli.. byl jsem prvni kdo si ho predobjednal..



ROFL - A tos ho miloval jako nez vysel, nebo ty 3 tydny cos ho zkousel hrat a proste si to nedal, nebo ty dva mesice co jsi ho nehral a jen ho platil a nikdo te z nas ve hre nevidel (jen obcas zaznelo na VT - twe tou missilkou to do pice nejde :DD),

Twe tys to akorat platil,aby ti tu na foru nemohl nikdo rikat, ze si to zase vydrzel jen par dni, protoze je to proste podle tebe nejvetsi sracka vseh dob a hrani teto hry povazujes za vrchol demence. Twe to sem se zase pobavil :DD Nejlepsi je ta cast "porad sem vas tahal abyste do nej sli..."

Osobne jsem rad, zes to proste nedal:D



Co to meles za sracky? Asi ti rozkopu sandal.

Rika se rozhodim.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/08/2009 :  00:03:54  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
to rikaj smrduty moravaci


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 28/08/2009 :  10:34:01  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Říká se smrdutí Moraváci. Smrdutý (mladý) člověk. Smrdutí (mladí) lidé.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 28/08/2009 :  11:54:34  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Říká se smrdutí Moraváci. Smrdutý (mladý) člověk. Smrdutí (mladí) lidé.

Tak co cekas od cloveka bez zakladniho vzdelani?

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 23/09/2009 :  11:35:40  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Budme tolerantni.
btw Uo se da hrat vic nez 6 let;]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 23/09/2009 11:36:01
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 28/12/2009 :  22:09:38  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=228729

Postuje Valkyrior z clanu Bad Boys for Life Clan ( neověřeno )

Eu1: 12797 active subscriptions, 321 new subscriptions on December and 121 transfers
Us1: 10989 active subscriptions, 256 new this month

+ našel jsem si topic o post-patch PvE http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=228713 ( opraven link )


https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 29/12/2009 11:48:01
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 29/12/2009 :  11:05:53  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
jn, ale dals sem 2x ten samej link

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 29/12/2009 :  14:03:41  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krajec

jn, ale dals sem 2x ten samej link



Hups, už jsem to opravil, díky.

Nemáte někdo křišťálovou kouli, aby jste se podívali na budoucnost Darkfallu ?

Na tuhle hru čekaly statisíce lidí v průběhu několika let, kolem betaleaků byla velkej humbuk, všichni si říkali, že to ticho ze strany developerů je geniální marketingový trik, který stupňuje očekávání hráčů.. Předpokládalo se, že vedle EvE a UO, tedy her, kde je ostrý PvP systém má DF své jisté místo, ale tahle čísla to nepotvrzují.

+- 10k aktivních účtů na server (NA1+EU1) je velice málo za předpokladu, že z toho bude online průměrně tak 20-25% lidí, srovnejme to třeba s EvE online, což je sice naprosto jiná hra, ale je taky dost PvP směřovaná a při smrti v PVP přicházíte o použitý equip, tam je standartně online 30k-50k hráčů ..

Marketing
Rozdíl by mohl být v marketingu .. to co se původně jevilo, jako geinální strategie mlčení se časem v změnilo v zatvrzelé mlčení, kdy Tasos sliboval, že velký marketingový boom nastane po spuštění nového webu .. Nový web je dávno na světě, vypadá jako bych ho udělal já za tejden v Joomle a reklama žádná .. když projíždím mmo weby, všude na mě vyskakuje novej datadisk k EvE, EQ, AoC a kdejaký korejský mrdky ( http://www.mmorpg.com/ ) ale Darkfall jsem asi ještě nikde neviděl ..

Trial ..hra která nemá reklamu, nebo nemá na reklamu a má volné kapacity na serveru, což DF evidentně má, si může dovolit udělat trial, nic je to nestojí, dá se omezit počtem triall acců, nášup zvědavců zaručen a minimálně je to čerstvé maso do mlýnku pro PK. Ale ani tady se Tasos ještě nerozhoupal, asi počká až bude mít 2k aktivních acců ..

Stav hry( z doslechu )
Letmým pohledem do fóra DF je poměrně jasně vidět na co si hráči stěžují .. převažují topicy o PvE a o statech.

PvE je více nebo méně výdělečné, ale každopádně nudné ..questy se omezují na zabíjení monster, o nějakém využití enginu k vyblbnutí typu strílení z kanónu, využítí létajích balónů, nebo alespoň nějakých unikátních lokací se nekoná ( WoW je možná dětinskej, ale na questech se vyblbnuli ) Nějaké rewardy, které pro zběratele blbostí, které by měli standartní vlastnosti, ale třeba unikátní desing se nekonaj.Dungy tu jsou, ale v podstatě jsou to jen zastrčené lokace se standartními moby, kde je navíc větší šance chcípnout než venku, kde se nechá lépe zdrhat. Co by řekům udělalo, kdyby zpracovali alespoň jeden dungeon s pastma, bosíkama a s nějakým pokladem na konci, kterej by se jednou denně spawnul ?
Staty teď co jsem se dočetl lezou pomaleji, což špatně nesou nový hráči a volaj po nějakým srovnání, naštěstí asi marně. O Starách naexploitovaných postavách asi neni třeba mluvit, takovou nějakou bolístku má každá hra.

Jinak je ale hra teď asi v dobrým stavu .. vylepšenej housing, vylepšený využití lodí, trade routy, fungující mapa ( dřiv nešla zómovat ) přidaný specializace atd .. takhle zvenku to vypadá nejlíp za celou tu dobu co DF běží,ale bohužel to asi nikdo kdo přímo DF nevím, protože tu chybí ta reklama a tak je komunita malá.

Mě tedy napadá .. jak malá komunita je pro AV likvidní ? Jak musí počet aktivních acc klesnout, aby Tasos udělal trial ? Budou někdy v DF dungeony s bossama ( slibované už v původním FAQ ) ?
Nevim, tohle je jen úvaha založená na včerejším prolezení DF fóra :)

Edit : to těm řeckým hlavám muselo trvat měsíce vymyslet těchdl pár sppecializací .. mě to přijde, že to co dali dohromadyby se dalo vymyslet za jeden večer u piva v Polomínu .. co třeba nějaká specializace pro healery/buffery, čitý krafty atd ? škoda mluvit..jsou to prostě líný Řekové.






https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 29/12/2009 14:06:25
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 29/12/2009 :  15:12:56  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
pulka veci z doslechu a druha pulka kecy o tom, jak vse delaji blbe a ty bys to udelal lip ... nice post!

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]

Edited by - Krajec on 29/12/2009 15:16:58
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,67 seconds. on eygor Snitz Forums 2000