Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 FPS - First Person Shooter
 CS - General Forum
 Jak na CS 1.6 ?!?!?!
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Game is my Drug
Starting Member

1 Posts

Posted - 08/08/2004 :  01:21:32  Show Profile Send Game is my Drug a Private Message  Reply with Quote
Moc prosím, poradte mi! Vždy jsem hrál přes net jen ConterStrike 1.5. Jenže ten se ted ruší a na herních servrech se nahrazuje 1.6 verzí. Právě jsem si stáhl z Gamezonu steam verzi 1.6. Po stažení mam sice na ploše ikonu (SteamInstall_CS), jenže pokud na ní kliknu, tak jen blikne dosovské okno, ale nic se neinstaluje. Co to vlastně znamená ten Steam? A jak to nainstalovat? Ten soubor měl okolo 378 MB. Je možné koupit v obchodě již hotovou verzi 1.6 na cd? Nebo když koupim Condition Zero, obsahuje již verzi 1.6 v sobě?

Moc se omlouvám, asi vám ty moje dotazy přijdou stupidní. V hardwaru jsem jako doma, ale co se tohoto týče, tady fakt nevím? A z mých přátel nikdo ConterStrike nehraje!

A ještě poslední věc, nevíte kde stáhnu prográmek (nevim přesně jak se to píše, používají ho v BattelZonu) Něco jako (All seeing you), V tomto prográmku si zvoliš hru např. CS a zemi popřípadě kontinent a on najde všechny on-line herní servery na danou hru. Ty už se jen připojíš!
Díky moc za pochopení a každou reakci

Edited by - Game is my Drug on 08/08/2004 01:42:58

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/08/2004 :  20:36:03  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Condition Zero obsahuje 1.6 verzi CS

Steam je program na pripojovani k CS serveru a defakto celou administraci CS

To co sis stahnul je jiste dobra verze, akorat po nainstalovani proste musis pockat az se ti nainstaluji updaty Steamu z netu
trva to docela dost dlouho
No a pak se musis zaregistrovat (orig cd key je nutnost) a pres mail ti poslou kod, kerej do toho Steamu zadas


Pokud ma problemy se Steamem zkus preinstalovat HL

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Jagy
Starting Member

2 Posts

Posted - 08/02/2006 :  16:02:55  Show Profile  Send Jagy an ICQ Message Send Jagy a Private Message  Reply with Quote
Zdravim...

Mam dotazek,prosim Vas chtel bych zacit hrat CS ale nemam originalni klic...nevite jak a kde se da sehnat co nejlevneji? Vyhazovat 500Kc za hru se mi nechce tak jestli nejsou treba vylozene jenom CS s Original keyem...slysel sem ze pry ano ale kde to uz nevim :) dekuju za odpoved...

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 09/02/2006 :  12:53:57  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ucet si muzes tak max od nekoho koupit, no a pokud se ti za to nechce vyhazovat je jednoducha rada.... nehrej :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Jagy
Starting Member

2 Posts

Posted - 10/02/2006 :  17:20:18  Show Profile  Send Jagy an ICQ Message Send Jagy a Private Message  Reply with Quote
No tak to je dobre reseni...diky...este jine by bylo ? :) FAkt to nejde sehnat treba za 300 stovky v obchode nekde ?
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/02/2006 :  09:11:15  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
se podivej kolik stoji CS v obchode :) i tak je to smesne trapna cena i kdyz za takovouhle hru jje to i moc :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000