Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Saga of Ryzom - SoR
 SoR - General Forum
 SoR - General Discussion
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 7

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 21/07/2005 :  04:27:43  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
novy system ohlasovani testovaneho a debata o kazde zmene je dost fajn .. ctete http://www.ryzom.com/?page=player_info-in_test

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Spasitel
Starting Member

3 Posts

Posted - 21/07/2005 :  09:32:01  Show Profile Send Spasitel a Private Message  Reply with Quote
Nazdárek všem Ryzomákům :)
Hlásím návrat do světa Ryzomu během několika málo dnů.
Budu se těšit na nová dobrodružství a společné akce.
Hlavně zdravím elidora s jeho avatarem Plaminek ;)

P.S. Se Spasitelem přijde i Firestarter :)

-= Spasitel forever =-
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 21/07/2005 :  19:09:50  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spasitel

Nazdárek všem Ryzomákům :)
Hlásím návrat do světa Ryzomu během několika málo dnů.
Budu se těšit na nová dobrodružství a společné akce.
Hlavně zdravím elidora s jeho avatarem Plaminek ;)

P.S. Se Spasitelem přijde i Firestarter :)

to je dost sasci ze ste si vzpomeli!!!!! :))))))
podte na mou hrud, osklivy potvory s maskou misto obliceje

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 21/07/2005 19:12:23
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 11/08/2005 :  12:51:45  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
Saga of Ryzom se dostava do dalsi faze, (patch jeste neni popsan, bude az behem dne), jiste je ze dnesnim patchem (server pobezi az od 15h parizskeho casu) zacina:

- frakcni pvp
-- kami frakce
-- karavan frakce
nema byt deklarovane pvp .. uvidime jak to dopadne, preci jen rozdily jsou prilis velike

- questy zadavane kami a karavan stranou maji byt ohodnocovany nejen fame jak je nyni, ale v zaveru to ma byt jako kdyz plnite quest do encyklpodie, tedy nejaka odmena ... nyni toho ma byt mnohem vice

jen skoda ze nejsou zohledneny rasove valky .. (i kdyz jsem jediny pyran v guilde)

Edited by - elidor on 11/08/2005 12:54:03
Go to Top of Page

Spasitel
Starting Member

3 Posts

Posted - 12/08/2005 :  14:19:37  Show Profile Send Spasitel a Private Message  Reply with Quote
Jsi jediny Pyran, protoze guilda je Zoraiska :)
Ale mame i lidi z Matisu a Trykeru.

-= Spasitel forever =-
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 21/09/2005 :  12:16:24  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
SoR dnes slavi 1 rok od spusteni ... tedy hodne stesti a zdravi a snad vice hracu. zaslouzi si to.
-------------------------------------------------------------
+ http://www.ryzom.com/forum/showthread.php?t=18005

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 24/09/2005 :  18:49:36  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
vsichni hraci maji k narozeninam SoR .. 1 mesic zdarma

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 22/10/2005 :  00:13:29  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
sor vsadil na pvp zony .. urcite se to zda jako dobry napad, jen .. to pvp je desne rychle .) rychle zabijete, rychle umrete .. na taktiku neni moc prostor.

4 rasy .. zatim pyros = kami; matis = karavan .. u ostatnich nevim, predpokladam zorai kami.

v pvp zone je odhadem tak 80-90% vsech online hracu .. snad to pritahne dalsi novacky, bo je ryzom potrebuje jak sul.

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 23/10/2005 :  12:42:24  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
http://www.mmorpg.cz/index.php?sekce=clanky&clanek=988

+ do vyroby jdou boostovaci "pokrmy"

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 25/10/2005 :  14:48:31  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
neskutecny, den pote co zaplatim LA2 bo SoR stale jen kecy kecy ..
http://ryzom.com/?page=news&id=1456

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/11/2005 :  18:40:40  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
čus lidi hrajete to někdo eště? na jakém serveru?

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 11/11/2005 :  07:56:52  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

čus lidi hrajete to někdo eště? na jakém serveru?

ahoj, velmi pravdepodobne hraje jeste Spasitel a Firestarter, ale i kdyby ne tak neves hlavu, obcas se tam nekdo ukaze. Kazdopadne v SoR je naprosto uzasna komunita, skoda ze alespon podobna neni v ostatnich hrach. Takze by ti pripadna absence nasincu ani neprisla.

edit hrali jsme na EU EN serveru

Edited by - elidor on 11/11/2005 07:57:21
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 20/11/2006 :  13:43:37  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Ryzom je zajimavej testoval jsem ho a uz uz jsem si ho chtel zaplatit, protoze me zaujal crafstky system, i jsem pochopil a prijal za svou myslenku moznosti uceni se vsech skillu .. a zacal jsem se tesit na boje o uzemi .. ale pak jsem zjistil ze Ryzom nema dungeony ktery mam v mmorpg mooc rad, je to zrejme jen exterierova hra a to by me asi nebavilo, skoda .. Ryzom byl horky kandidat na hru na zimu.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Feodaron
Starting Member

6 Posts

Posted - 20/11/2006 :  13:54:29  Show Profile Send Feodaron a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Ryzom je zajimavej testoval jsem ho a uz uz jsem si ho chtel zaplatit, protoze me zaujal crafstky system, i jsem pochopil a prijal za svou myslenku moznosti uceni se vsech skillu .. a zacal jsem se tesit na boje o uzemi .. ale pak jsem zjistil ze Ryzom nema dungeony ktery mam v mmorpg mooc rad, je to zrejme jen exterierova hra a to by me asi nebavilo, skoda .. Ryzom byl horky kandidat na hru na zimu.

No pokud jsem dobře četl, dungeony tam jsou a to takové, ve kterých je free pvp system.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 20/11/2006 :  15:26:30  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
nejdriv je potreba definovat co chapeme pod slovem "dungeon" kazdy ma predstavu danou nejakou hrou kterou hral drive ...
pokud je dungeon dira v zemi s potvorama :) tak tu najdes snad v kazde hre a tedy i v ryzomu ... ono ja osobne moc nechapu v cem se lisi podzemni dira plna potvor od napriklad baziny plne porvor .. spis bych hledal smysl v tom nekam jit ... napriklad, na konci tohodle bludiste je/muze byt poklad .. bohuzel tomu chybi casto logicke vysvetleni a v ryzomu ma temer vse nejake logicke vysvetleni (kdyz vezmeme za sve, ze magie je mozna :)) )
takze uvidis agresivni potvory ktere lovi kvuli hladu jine mensi a ty se shlukuji na obranu pred agresorem .. jine jen hloupe postavaji ..

cetl jsem ze zapracovali na inteligenci potvor, snad to bude k svetu.

dungeon v klasickem d&d stylu nenajdes, co najdes jsou prime roots .. podrzemni prostory s grafikou kterou bych si dokazal predstavit v nejakem drogovem silenem opojeni (krasna, ale tocila se mi z ni hlava) ..

Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 20/11/2006 :  15:53:36  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Defince dungeonu je celkem klasicka .. je to jeskyne, hrad, nebo neco v tom smyslu kam se mohu vydat v zasade jen s dobrou druzinou lidi, je to prace cca na 2-nekonecno hodin, kdy se clovek protlouka pres tematicky zarazene potvurky az k finalnimu bossikovi .. narocnost se smerem od vchodu k bossovi zvysuje, sem tam clovek narazi na nejakeho minibossika, nebo logickou hadanku, pripadne past, v dungu lze najit predmety ktere naprvrchu clovek nenajde ..

Tak si predstavuji dungeon po PvP nejlepsi zabavu v mmorpg a to jak bylo receno v Ryzomu clovek bohuzel nenajde, az je mi divne ze neco tak podstatneho v tak dobre vymyslene hre neni ... :(

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 20/11/2006 :  20:41:36  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
v ryzomu se chodi tez na bosse ... ale ty najdes i v prirode ... bud volne putujici, nebo s ochrankou .. v prime roots bych ho potkat nechtel .. i kdyz tam samozrejme jsou, ale to je pak hodne o nacasovani probehnout mu pod nosem ..

Edited by - elidor on 20/11/2006 20:42:02
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 20/11/2006 :  23:38:59  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Nepotesujuca sprava:
http://www.ryzom.com/news/archive/2006/11/20/important-information
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 21/11/2006 :  07:57:21  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
materska firma Nevrax bude odkoupena jinou firmou, doufejme ze zadnym korejcem. ktera snad bude mit lepsi marketingove oddeleni.
drzim palce. za mesic uvidime a pripadne (doufam) v ryzomu navidenou, bo toto muze(doufejme) cele hre jen pomoc a dat novou energii.

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 21/11/2006 :  13:08:32  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

materska firma Nevrax bude odkoupena jinou firmou, doufejme ze zadnym korejcem. ktera snad bude mit lepsi marketingove oddeleni.
drzim palce. za mesic uvidime a pripadne (doufam) v ryzomu navidenou, bo toto muze(doufejme) cele hre jen pomoc a dat novou energii.

Bohuzel pouzity termin "receivership" znamena , ze Nevrax je v konkurzu, respektive na Nevrax byla uvalena nucena sprava.

Ano, lepsi vychodisko by bylo kdyby Nevrax koupila jina firma, ale bohuzel se muze stat , ze budou odprodany veskera aktiva Nevraxu aby byly uspokojeny vsechny pohledavky veritelu.

Kazdopadne budu drzet palce aby to dobre dopadlo a aby Ryzom pokracoval, protoze se mi zatim ve hre moc libi.

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 27/11/2006 :  15:57:37  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
To keep you in the loop with what is happening in Paris here is the latest.

The situation here as you know is that Nevrax as a corporate entity will probably cease to exist in a few weeks. It is not up to Nevrax to decide the exact date, which is why we can't be more specific right now. Discussions are ongoing with various creditors so you may see "news" stories appearing here and there about Nevrax going under, but you will still hear all the facts here first.

In the meantime, Ryzom will continue to run and evolve. Right now we are happy that several companies and/or individuals are actively engaged in negotiations to take over Ryzom. Again we can't tell you more at this moment as these negotiations have to be carried out privately.

aktualne nebezi web server snad to nic neznamena.
zadna blizsi informace o situaci neni .. nezbyva nez hrat.

potesil me rozhovor s klukem co zkousi ryzom:
[15:13] Elidor: detaily mas dane na maximum?
[15:23] Wolfe: jj na maxime
[15:24] Wolfe: akoze krasa
[15:24] Wolfe: kam sa hrabe la2, a wow je na smiech

Edited by - elidor on 27/11/2006 16:00:35
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 06/12/2006 :  17:26:47  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
http://www.ryzom.com/news/archive/2006/12/05/news-on-the-current-situation#comments

Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 09/02/2007 :  20:23:33  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Ziadne nove/alebo aj stare/ duse?
Len ti co sa rozhodli pre subscribe.
/Elidor a parta su uz dufam otraveni z Travian-u, ehm, ehm./

Edited by - nses on 15/02/2007 19:21:59
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 13/02/2007 :  16:44:33  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
Ja sem se do toho nejak pustil ;)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 15/02/2007 :  12:11:44  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
nachystejte kvetinace, uz se ritim :) Jen to jeste stahnout a instalnout, neni misto na disku safra.
quote:
Originally posted by nses

/Elidor a parta su uz dufam otraveni z Travian-u, ehm, ehm./

v to take doufam, pac Elidor se zdal jako jeden z nejvice aktivnich chlapaku tady na foru aspon (damy prominou) a trebas ja uvitam jakekoliv info...

nicmene v sobotu to hodlam spustit a uz se tesim jak noha, driv to nejde, jedu do haje

EDIT: disk jsem pridal, mista habakuk :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired

Edited by - Deka on 16/02/2007 01:45:36
Go to Top of Page
Page: of 7  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,37 seconds. on eygor Snitz Forums 2000