Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Saga of Ryzom - SoR
 SoR - General Forum
 Otazky a odpovedi
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 31/08/2008 :  09:49:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
podarilo se mi zjistit ze to cislo naikonce nebude pocet veci ale nejspis kvalita :))

lastfm
Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 22/09/2008 :  20:19:31  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
je v Ryzomu nejaka banka nebo storage at nemusim tahat vsechny veci sebou? zatim teda pobiham po Silanu

In other news, icecream no longer a rare commodity in Hell.
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 22/09/2008 :  23:52:01  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inco

je v Ryzomu nejaka banka nebo storage at nemusim tahat vsechny veci sebou? zatim teda pobiham po Silanu

NA Silanu ne, na mainlandu si muzes koupit byt, tri nosny a jednoho jizdniho mektouba.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 23/09/2008 :  00:13:58  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
- guilda ma moznost ukladat (ovsem odstupnovano pravy)
--
- postava ma moznost uklada pokud si koupi dum

jinak jak jiz bylo receno .. kup si nakladni mektouby a mas po starostech, staci to naprosto s prehledem (vasnivym craftum mozna ne).

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 23/09/2008 00:15:28
Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 23/09/2008 :  19:48:21  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
s tim craftem to asi nebude tak zhave, ikdyz vypada dost zajimave ... jinak jsem ted sel do mainlandu a je to jak jina hra (Fyros)
dalsi mensi otazka, jdou vyrobit veci co by pridavali evade/dodge(zatim jsem videl jen hp/focus/...)? pripadne jestli ma cenu delat char na evady?

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 23/09/2008 :  19:50:37  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:

s tim craftem to asi nebude tak zhave, ikdyz vypada dost zajimave ... jinak jsem ted sel do mainlandu a je to jak jina hra (Fyros)
dalsi mensi otazka, jdou vyrobit veci co by pridavali evade/dodge(zatim jsem videl jen hp/focus/...)? pripadne jestli ma cenu delat char na evady?

V zasade "udelat char" na evady nejde. Jako muzes mit hadry ktery pridavaj nejaky bonusy na evady, ale to je vicemene vsechno. Navic v beznem pve se to vicemene nepozna a v pvp to poznas az budes mit par skillu 220+

Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 23/09/2008 :  19:54:49  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:

V zasade "udelat char" na evady nejde. Jako muzes mit hadry ktery pridavaj nejaky bonusy na evady, ale to je vicemene vsechno. Navic v beznem pve se to vicemene nepozna a v pvp to poznas az budes mit par skillu 220+

bah, muj battleplan je v troskach :)

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 23/09/2008 :  20:03:47  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
bah, muj battleplan je v troskach :)

Vymyslis jinej.

Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 25/09/2008 :  22:01:55  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
jaky je rozdil mezi kamis a karavan? v tom pokecu na ofic webu toho moc neni ... a jeste jestli neznate nejakou do pohody guildu, kde se da hrat chilloutove(zadne akce za akci a vsichni by se meli ucastnit)?

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 25/09/2008 :  22:11:16  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:

jaky je rozdil mezi kamis a karavan? v tom pokecu na ofic webu toho moc neni ... a jeste jestli neznate nejakou do pohody guildu, kde se da hrat chilloutove(zadne akce za akci a vsichni by se meli ucastnit)?

Kara sou kosmonauti a kami sou ty roztomily plysovy zviratka:) Jinak je to proste rozdeleni na dva znepratelene tabory. Vetsina cechu pokud vim hraje u kami.

No a chilloutove se da hrat vsude, snad s vyjimkou Exodus Syndicate;)

Edited by - axtheb on 25/09/2008 22:33:05
Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 25/09/2008 :  22:33:50  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Kara sou kosmonauti a kami sou ty roztomilu plysovy zviratka:) Jinak je to proste rozdeleni na dva znepratelene tabory. Vetsina cechu pokud vim hraje u kami.

No a chilloutove se da hrat vsude, snad s vyjimkou Exodus Syndicate;)

bah, tak to jsem asi natrefil na blbou guildu

btw. sem byl na jedne war, jako noob celkem nuda, ale vypadala spis jen tak na oko, aby se nereklo, to je vzdy? :)

Edited by - Inco on 25/09/2008 22:37:33
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 25/09/2008 :  22:55:05  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:

Kterou?

quote:
btw. sem byl na jedne war, jako noob celkem nuda, ale vypadala spis jen tak na oko, aby se nereklo, to je vzdy? :)

No ja ted na valky nechodim, ale neprislo mi podle komentaru ze by byla naoko. Taky zalezi na jaky strane si byl...

Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:10:57  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Kterou?

The Divine Council of Pyr

quote:

quote:

No ja ted na valky nechodim, ale neprislo mi podle komentaru ze by byla naoko. Taky zalezi na jaky strane si byl...

Kamis, v porovnani s jinyma hrama me to pripadlo jako takova oddechovka, coz teda neni zas nejak na skodu ... uvidim casem

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:38:15  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
The Divine Council of Pyr

Tak ty moc neznam, no.

quote:
Kamis, v porovnani s jinyma hrama me to pripadlo jako takova oddechovka, coz teda neni zas nejak na skodu ... uvidim casem

Takze si byl na branici strane, cili vetsinu casu na jednom miste, a maximalne si nekoho lecil, ne? To jo, to docela oddechovka je.

Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 26/09/2008 :  01:17:00  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Takze si byl na branici strane, cili vetsinu casu na jednom miste, a maximalne si nekoho lecil, ne? To jo, to docela oddechovka je.

presne, obcas probehl nejaky saboter ... jak jsem psal uvidi se casem

Edited by - Inco on 26/09/2008 01:18:49
Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 26/09/2008 :  21:33:47  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
na kolik skillu(fight/magic/...) ma cenu se zamerit(max)? to same u craftu

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 26/09/2008 :  22:08:26  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:

na kolik skillu(fight/magic/...) ma cenu se zamerit(max)? to same u craftu

Ja jedu 2h mece + close combat + ele. magic + heal, jednu vetev craftu (light armor) a jednu vetev harvestu (desert). Az bude desert na 250, pujdu na PR. Plus casem zrejme pujdu po def. affliction.

Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 27/09/2008 :  01:42:21  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
koukam, ze to asi bude spis o case co zabere skillovani ... zkousel jsem ranged, ale na zacatek asi nic moc, naboje a skilluje se docela pomalu oproti melee

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 27/09/2008 :  11:00:00  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:

koukam, ze to asi bude spis o case co zabere skillovani ... zkousel jsem ranged, ale na zacatek asi nic moc, naboje a skilluje se docela pomalu oproti melee

No ale ma to svoje vyhody - takovej autolauncher na 250 udela na OP valce strasnou paseku:)

Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

420 Posts

Posted - 28/09/2008 :  02:58:38  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

No ale ma to svoje vyhody - takovej autolauncher na 250 udela na OP valce strasnou paseku:)

co dela autolauncher? nejake tipky s ranged jsem videl, ale na te valce byli videt hlavne magove s jejich ohnostroji :)

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 29/09/2008 :  11:16:49  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
co dela autolauncher? nejake tipky s ranged jsem videl, ale na te valce byli videt hlavne magove s jejich ohnostroji :)

Launcher a autolauncher delaj docela slusnou aoe damaz. A ten grafickej efekt se mezi tema healama a nukama ztrati.
http://www.ryzomranger.co.uk/craft.php

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000