Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/01/2009 :  23:49:08  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Jaké utikání OMG každému můžeš utéct .. a každého můžeš dohnat!

Nechci moc rypat ale tohle si tak trochu protireci ...
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 01/01/2009 :  23:57:57  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
DA je návyk z Lineage 2 .. DT je správně.
Ten sr.. jede pořát ve Frenzi ..

Káždý může utéct a naopak .. no ..tím jsem chtěl říct .. že záleží jak jsi šikovný :-)

Můžeš skopnout a utikat .. on tě na druhou stranu spomalí kuší .. Fakt dost možností.
Jen to malonko kazí Guárdi.

Za to DA se omlouvám .. píši to stále..
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/01/2009 :  09:25:15  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

DA je návyk z Lineage 2 .. DT je správně.
Ten sr.. jede pořát ve Frenzi ..

Káždý může utéct a naopak .. no ..tím jsem chtěl říct .. že záleží jak jsi šikovný :-)

Můžeš skopnout a utikat .. on tě na druhou stranu spomalí kuší .. Fakt dost možností.
Jen to malonko kazí Guárdi.

Za to DA se omlouvám .. píši to stále..

takze v idealnim pripade se budou honit vecne :) protoze nidko nemuze nikoho dohonit a nikdo nemuze nikomu utect :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 02/01/2009 :  09:49:47  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Zarel

DA je návyk z Lineage 2 .. DT je správně.
Ten sr.. jede pořát ve Frenzi ..

Káždý může utéct a naopak .. no ..tím jsem chtěl říct .. že záleží jak jsi šikovný :-)

Můžeš skopnout a utikat .. on tě na druhou stranu spomalí kuší .. Fakt dost možností.
Jen to malonko kazí Guárdi.

Za to DA se omlouvám .. píši to stále..

takze v idealnim pripade se budou honit vecne :) protoze nidko nemuze nikoho dohonit a nikdo nemuze nikomu utect :)


coz je celkem zakladni chyba pri world pvp, takze se nic nezmenilo jak tak ctu : -)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/01/2009 :  10:06:10  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Zarel je proste klasickej fanbboi no .... kazdej muze utect ac utect nejde - zalezi na skillu :D

Jinak co se mne tyce tak i kdyby tu hru vylepsili od leta o 100% tak to porad bude sracka :( bohuzel.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/01/2009 :  10:49:06  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Zarel je proste klasickej fanbboi no .... kazdej muze utect ac utect nejde - zalezi na skillu :D

Jinak co se mne tyce tak i kdyby tu hru vylepsili od leta o 100% tak to porad bude sracka :( bohuzel.



asi tak, sračku můžeš různě dochucovat a opticky vylepšovat, ale stejně to v jádru bude pořád řádná sračka, což AoC bezpochyby bylo, je a bude.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 02/01/2009 :  14:34:48  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Me AoC velice bavilo, ale prestal sem kvuli absenci PvP a tech nehorsich chyb, ale pokud je to uz opraveno jak se rika tak to chci zkusit:)

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 02/01/2009 :  18:20:57  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Nevim co je spatne, reaktivoval jsem hral jsem to 3 dny v nadherne - dech berouci grafice a i pres to me to proste nechytlo, nebavilo me to, netahlo me to po kazdem odlogovani do hry zpatky jako kdysi jine onlajnovky... Nemuzu te hre s odstupem casu absolutne prijit na chut. Nicmene chapu, ze ma tahle hra sve fandy. Na serveru Fury, co jsem ho tak prolejzal, tak je lidi z meho pohledu dostatek pro jakoukoli akci.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 02/01/2009 :  19:08:40  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

[quote]Originally posted by brutus

asi tak, sračku můžeš různě dochucovat a opticky vylepšovat, ale stejně to v jádru bude pořád řádná sračka, což AoC bezpochyby bylo, je a bude.



Jednim slovem: Nesouhlasim.

Hnusi se mi neco takoveho byt jen quotovat. To je asi jako nadavat doktorovi, kterej ti zachranil zivot, za to, ze to trochu bolelo.

Jak snadne je zapomenout na dobre veci (a jak snadne je nebrat v potaz jak je obtizne vytvaret dobre veci jinak nez je zkopirovat od nekoho jineho).

Chyb a nedostatku je v AoC vyrazne mene nez dobrych veci a novych dobrych napadu.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/01/2009 :  08:33:37  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Rahmane to jim nevysvetlis. Jenze jejich objektivita je nulova a taky tak jejich nazory uz nejaky ten patek beru.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/01/2009 :  09:58:53  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by spajdr

[quote]Originally posted by brutus

asi tak, sračku můžeš různě dochucovat a opticky vylepšovat, ale stejně to v jádru bude pořád řádná sračka, což AoC bezpochyby bylo, je a bude.



Jednim slovem: Nesouhlasim.

Hnusi se mi neco takoveho byt jen quotovat. To je asi jako nadavat doktorovi, kterej ti zachranil zivot, za to, ze to trochu bolelo.

Jak snadne je zapomenout na dobre veci (a jak snadne je nebrat v potaz jak je obtizne vytvaret dobre veci jinak nez je zkopirovat od nekoho jineho).

Chyb a nedostatku je v AoC vyrazne mene nez dobrych veci a novych dobrych napadu.



A jaké jsou ty dobré věci?
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 05/01/2009 :  14:18:35  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
sem to rozehral po pul roce a hned mam blbou otazku

ohledne action baru, v tom prvnim se da nejak nastavit aby to reagovalo na klavesy ? druhej me je jasnej, ten je pres cisla a dalsi rada je se shifem...
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 06/01/2009 :  17:04:53  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Jaky teda doporucujete server??? mam postavu na fury alet am moc lidi uz nebylo...jaky je dalsi dobry server?

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/01/2009 :  18:00:12  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

Jaky teda doporucujete server??? mam postavu na fury alet am moc lidi uz nebylo...jaky je dalsi dobry server?

mam pocit ze to byla aquilonia.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 06/01/2009 :  19:20:42  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Hmm AoC zvoleno nejlepsi MMO za rok 2008

http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.show&template=content&func_id=2828&table=CONTENT

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 06/01/2009 :  19:53:18  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Aquilonia (RP)

BTW .. budou se spojovat servery .. možná se potom bude moci přesunout postava ... není to 100% ale ta možnost tu je.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/01/2009 :  19:55:09  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ty jo, kolik měl asi Zarel mulťáků?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 06/01/2009 :  19:57:30  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
BTW.
Dalo se očekávat že to AoC vyhraje ..
Jakou má na tento rok konkurenci??
Warhammer vyšel o dost později ...
Ale i tak to potěší.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/01/2009 :  22:06:44  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ten muj si neber vážně. Datáče se do toho nepočítaj?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 10/01/2009 :  22:00:29  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Tak co říkáte na spojování serveru?? Vypadá to že PVP servery si hodně pomůžou..
naopak RP se o mnoho nezmění... Připojí se k nám jen jeden server .. a to skoro prázdný :)
Např k Fury se přidá 6 zbylích serverů :)
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 11/01/2009 :  11:55:06  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Můžu mít dotaz? Jak to teď vypadá s Dagonem?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 11/01/2009 :  17:10:05  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=105978

Jde pod Set ,,
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 11/01/2009 :  18:03:36  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Pod Crom, pod Set jde Dagoth. Díky za info. To těch serverů moc nezůstalo.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/01/2009 :  16:42:12  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jak moc cechu hraje ted na Fury ? Asi porad vic na Aquilonii ne? Protoze na Fury byla snad jen Discordie a ta se celkem huste rozpadla (300 lidi .. vetsina odesla..do jinejch her).

Ja osobne se do conana vratim az:
- poradna itemizace
- funkcni siege o battle keepy
- novy zony pro high levely (jak kdysi psali ze chystaj datadisk, takove ty cinskej-styl krajiny..tak uz to nikde nemuzu najit..hlavne ne screeny.. divny.. doufam ze to letos vydaj).

a teda moje osobni prani - lepsi class balance a hlavne udelat konecne neco stim petem co ma demonolog. V bete to byla nadhera.. ve full je to jen privesek o nicem. Jako lighting demonolog sem pouzival cca 3-4 ikonky .. nuda :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 27/01/2009 :  20:33:40  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Pet je jen jako Buff do PVP ho nikdo nebere ...
itemizace --- Od začátku funcom říkal že NE!
kvalitní výbava je za Raid ... ale ani tak to není o tolik
...
Protože AoC je o skillu hráče a né o výbavě.
Něco jiného je PVP armor tam je to znát ...
Chceš mít výhodu?? Tak pořádný clan a pořádný hrad . .ten dává ukrutné bonusy.

Balans povolaní také není nutný..
Ranger- máster na PK a slušnej na boj v partě
ale ubožák v aréně 1x1

Barbar-v PVP najde uplatnění všude

Dark Templář- říká se že je na H..ale znám jednoho co mě dá i bez Armoru .. má 12000 killů a jen 9000x umřel...

Guardián-S barbarem to má 50 na 50 ..
ostatní tanky 50 na 50.. mága může dát a Ranger skoro nemá šanci ...
s Heraldem je to 10 ku 90 :-) Herald je antitank.

a tak dále ... opravdu jde jen o umění.
trefovat všechny šipky .. nenechat se skopnout .. přerušovat skill soupeře .. atd atd ...

na Aquilonii je v Keshatte arena 1x1 a slejzaj se tam opravdoví machři (nevím co tam vlastně dělám :) ) tam se toho dá spousta naučit..


Go to Top of Page

hvezdosvit
Starting Member

hvezdosvit

45 Posts

Posted - 02/02/2009 :  16:47:48  Show Profile Send hvezdosvit a Private Message  Reply with Quote
I kdyz od spusteni serveru ctu na AoC samou kritiku.. premyslel jsem, ze bych se do hry mrknul, ale ze by se hry majitele nejak masivne zbavovali, to ne... :(

EDIT: Pri cene 425 Kc za mesic hrani a aktualni nabidce hry za 599 je cena samotne hry bez postav 174 Kc. Tak asi vezmu novou z obchodu.

EDIT2: Tak jeste jinak, 300 kc za mesic (pri koupi 60days game card za 600) je cena hry 300 penez.

Edited by - hvezdosvit on 06/02/2009 09:23:35
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/02/2009 :  14:51:43  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hvezdosvit

I kdyz od spusteni serveru ctu na AoC samou kritiku.. premyslel jsem, ze bych se do hry mrknul, ale ze by se hry majitele nejak masivne zbavovali, to ne... :(

EDIT: Pri cene 425 Kc za mesic hrani a aktualni nabidce hry za 599 je cena samotne hry bez postav 174 Kc. Tak asi vezmu novou z obchodu.

Tak jo.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/02/2009 :  16:15:28  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hvezdosvit

I kdyz od spusteni serveru ctu na AoC samou kritiku.. premyslel jsem, ze bych se do hry mrknul, ale ze by se hry majitele nejak masivne zbavovali, to ne... :(

EDIT: Pri cene 425 Kc za mesic hrani a aktualni nabidce hry za 599 je cena samotne hry bez postav 174 Kc. Tak asi vezmu novou z obchodu.

kup si wow ... stoji vic takze bude logicky lepsi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 04/02/2009 :  16:23:25  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Kup si sims i s datáčema, to je úplně nejdražší :)

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

hvezdosvit
Starting Member

hvezdosvit

45 Posts

Posted - 05/02/2009 :  17:08:43  Show Profile Send hvezdosvit a Private Message  Reply with Quote
Kupte si medvidka myvala
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 10/02/2009 :  17:03:27  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Kupte si zivot a prestante zasierat forum picovinami.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 19/02/2009 :  10:03:22  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
tak co rikate na noví patch ??
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 19/02/2009 :  21:02:40  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
že na něj slepujou už třetí hotfix

waiting for GW2
Go to Top of Page

Socialka
Starting Member

20 Posts

Posted - 05/03/2009 :  10:34:29  Show Profile Send Socialka a Private Message  Reply with Quote
Neví někdo prosím,jak je to se spojováním serverů? Mám z dřívějška 2 chary na Fury. Nespojilo se to s něčím (třeba s Aqilonií) ? Koukal jsem na oficiální stránky conana,ale žádný přehled serverů jsem tam nenašel...
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 05/03/2009 :  12:47:09  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Socialka

Neví někdo prosím,jak je to se spojováním serverů? Mám z dřívějška 2 chary na Fury. Nespojilo se to s něčím (třeba s Aqilonií) ? Koukal jsem na oficiální stránky conana,ale žádný přehled serverů jsem tam nenašel...



obecně se dá řící, že servery se sloučily jen v rámci stejného typu - PVP, PVP-RP a PvE
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=105978

Nejvíce lidi je teď na Fury a to dost výrazně, ale na Aque je poněkud přátelštěší atmosféra a více čechů..:) Já teď většinou hraji na Fury a nemůžu si co se týče PvP stěžovat...
Go to Top of Page

Sheenaz
Starting Member

67 Posts

Posted - 05/03/2009 :  16:41:12  Show Profile Send Sheenaz a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

mam dotaz... mate nekdo zkusenosti s lagama, ktere se projevuji jen v nekterych lokacich a jinde ne? Vypozoroval jsem (kdyz jsem velzl do vily), ze lag ma neco spolecnyho s nacitanim postav v dohledu (co postava, to 10s lag 5800ms).

Googlil jsem googlil, zkousel jsem zkousel a nakonec mi pomohl program AoC Download Cache, jenze ten zas zpusobil nestabilitu hry, takze mi vzdy co par mobu spadne :(

Tak hledam nejakou jinou alternativu.

Diky za rady.

Shu Oxx
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/03/2009 :  13:55:37  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Noo takze zacinaly se sirit ohlasy, ze AoC se po svym fail uvodu stalo dobrou hrou, tak jsem do toho sel. Prvni dojmy jsou super (i kdyz posledni MMO bylo WHO, takze nic moc konkurence na srovnani). Grafika je vymazlena, v noob lokaci Tortage vsechny questy profi namluveny, na rozdil od WHO narazim i na ostatni hrace (WHO jsem leavoval, kdyz se to postupne menilo na ghost town) a proste zatim se zda, ze by to mohlo na nejakou dobu zabavit.

Mel bych kdyztak par dotazu. Jestli je muze nekdo (pokud mozno nefanboi a nehater) zodpovedet, budu vdecny.

1) Nejak nemohu prijit na kouzlo toho opevovanyho real time combat enginu. V pve prijdu k mobovi a spammuju jednu klavesu, dokud si neprehodi stity trochu jinak. V pvp zas evidentne nikdo stity neprehazuje, takze tam ani ty klavesy menit nemusim (jsem jeste noob level, takze neznam zadny kombo nebo co to ma byt pozdeji).
Predstavoval jsem si to tak, ze mi ta hra da moznost reakci na souperuv pohyb ten jeho utok treba vykrejt (coz by zaviselo na reflexech, odhadu a latenci), ale rozhodne si pod pojmem real time combat nepredstavuju obcasny prehozeni rozlozeni stitu u pve mobu. Zmeni se to treba pozdeji nebo je to fakt takhle?

2) Je nejaka penalizace za smrt v pvp? Hraju na pvp serveru fury a chodi to asi tak, ze me nekdo sejme, ja se objevim na spawn pointu s dalsima 10 rozlamanyma hracema bez jakekoli death penalty a zacina to nanovo. Prijde mi to stejne debilni jako ve WHO, kdy zabitim protivnika nezmuzete vubec nic krome jeho odsunuti o par metru na spawn point, takze tim se vytraci jakakoli motivace nekoho sejmout. Je tohle jen na noob islandu nebo fakt neni vubec zadnej postih (i treba ztrata prachu, itemu) za smrt? V pve normalne dostavam 30 minutovou penalty.

3) Je nejakej pvp ladder guild?

Dixx za pripadny odpovedi.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 18/03/2009 13:56:43
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 18/03/2009 :  16:02:33  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Jace: no na nizkym lvl ty stity prehazovat asi nemusis, ale treba proti rangerovi na vyssich lvl je to dost nutnost jestli to chces hrat vazne ;-)
zalezi za co hrajes, za cloth armory je to hodne o pohybu protoze jinak te meleeri sundaj na jedno dve komba , kitovani atd., za melee warriory je to o cc, dobre prehazovat stance, je toho spousta a rek bych ze melee je daleko vic o skillu nez melee v GW...
sou samozrejme ulety jako isntasnty od tose, nebo 15 vterinovej root od demonologa, zbuglej nekro, ale i ty se daj sundat, kdyz je prekvapis
hraju za konkverora a musim rict ze me to pvp bavi, ale je to dost casto o nervy, jak je to slozity ;-) obecne za kastery je to daleko lehci

penalty za pvp zadny nejsou, zebricek taky zadnej neni, akorat mas za killy pvp levely ktery sou dobry pro pvp hadry...

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 18/03/2009 :  17:18:53  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jo .. zato .. ze te protivnik porazi te hra nicim nepotresta ale vítěze odmění.
O obtížnost PVP se neboj .. neco na blok by i bylo .. (X) ale nepoužiješ_to.
Budeš mýt dost práce s trefováním .. přískoky a utikáním
Vše ostatní tě stojí příliš staminy a to se = smrt.

Můžeš porazit kohokoli i třeba dvě 80desátky..ale avatar to za tebe neudela.
Sám jsem se stekal když meho barbara v duelu 4x rosekal BS..
Ale kamarad mi ukazal že to jde a to asi za 10 sekund i s podobným buildem co jsem mel ja .. (3.ku.1 pro nej).

je to jen trenink ... klidne se řiď podle killu soupeře .. má o 200 víc zabitých jak ty?? Ve fer zapase to projedeš...má více skušeností ^^.

A k_tvemu serveru ... Dobra volba _ nebojíš li se zahraničních clanu.
CZ tam dobrej nenajdeš.


Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 18/03/2009 :  18:22:48  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
zarel: no cult of pain, pohoda guilda...a ted sem narazil jeste na nejaky nemesis, teda nevim jeslti je to ceska,ale bylto cech ;-)

Jace: klidne se ozvi na Araska nebo Broskvicka, muzem neco zahrat nebo ti poradim atak...ake neze budes hned whinovat :-))
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 18/03/2009 :  19:11:45  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
cult of pain..Super lidi .. ale je jich proste malo na raid nebo epické ukoly.
A na poradnou valku nemluvě :-)

Skoda ze se to nejak nesjednotí .. Fury dobrej server .. Ag _ hodne CZ --- jak to propojit?? :D
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/03/2009 :  19:38:07  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
zarel: jsem koukal no. Drzim X, zdime mi to staminu a nic moc se nedeje.

arach: no ja hraju za priest of mitra a ty healy tam jsou celkem dobre reseny (AoE cone, takze se u toho musis hejbat). Akorat se mi zda, ze muj nejsilnejsi heal je zhruba tak silnej jako mending :)
Pokazdy me typek rozseka na dve machnuti. Ale urcite je ten boj pozicne daleko vymakanejsi nez v GW, takze bude co zlepsovat.

Trochu me sere ten hot/dot system z WHO. Zlatej regen/degen z GW, daleko lip se z toho da odhadnout, kdy asi pujdu k zemi, nez nejaky tikani.

Urcite se ozvu, az budu ve hre. Zatim jsem se pridal k nejaky norsky gilde na bazi tohohle rozhovoru:
"Hey I am a noob girl playing this game for the first time"
"Yeah babe here u got some starting cash and join my guild! I will give u some nice items too."

Proste takhle zarucene dycky za novou postavu nahrabu cash a nemusim hodiny mlatit moby.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 18/03/2009 19:39:50
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 18/03/2009 :  19:56:29  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Ty hrajes za Mitru ,,, a diviš_se .. že nemáš comba?? :-)
To je doména bojovníků^^

jinak mitra je docela na začátek slabej ... Na 75 lvl to je bijec.
Ale do tej doby to bude zlé.

Asi bych ti poradil barbara .. assassina nebo R.
Mitra se mi zabavna nezda (ale hodi se všude).

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/03/2009 :  20:10:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja vim, ze mitra nema comba, jen ten heal mi zatim prijde dost slabej. Mam tak 350HP a nejsilnejsi heal mi da 9HP/sec. Ale tak jsem jen lvl15 zatim... holt v GW zacastis word of healing a ses zas na max, ale tady to jedou po staru :)

MMOs failed.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 18/03/2009 :  22:00:49  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Zarel: to je tezky no, me fakt prijde ze na aq je dost mrtvo, na aq sem expoval naproto v pohode bez nakyho opruz ganku 100 na 1, na fury je to naprosto naopak ;-) nejlip by bylo kdyby ceska komunita presla na fury kterej je zalidnenej...na fury je dost plnej server, hodne cizaku, ale malo cechu :-(
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/03/2009 :  19:30:27  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nevíte jestli je na nějakém PvE serveru cz/svk guilda co má víc jak 30 lidi online a zapojuje se v End contentu?

Edit: Tak změna. Nevíte jestli je nějaká dobrá česká guilda co bojuje o hrady a pravidelně raiduje?

Edited by - Azkaban on 20/03/2009 22:14:11
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/03/2009 :  22:39:55  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Nevíte jestli je na nějakém PvE serveru cz/svk guilda co má víc jak 30 lidi online a zapojuje se v End contentu?

Edit: Tak změna. Nevíte jestli je nějaká dobrá česká guilda co bojuje o hrady a pravidelně raiduje?



Tak Tasyfa a Veterans raidujou hodně na AQ, ostatní české gildy na AQ jak moc jsou aktivní nevím.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 21/03/2009 :  08:12:59  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Problem bude s tím PVM serverem :-)
Veterani i Tysafa rajduji hodne .. ale PVM server to není.
Na jednu stranu te chapu proc PVM server..Ale na ostatní 3 né.

AoC = PVP
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/03/2009 :  08:55:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A nevíte jak se zapojují do PvP tyto guildy? Rád bych když už budu na tom PvP serveru zažil i nějakou řež o hrad, město nebo co tam je :o)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/03/2009 :  20:21:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No co jsem tak mluvil s lidma s Tasifa tak moc aktivní v pvp nejsou. Nevíte jak je to s českejma guildama na Fury a pvp. Když už se teda rozhodnu, že bych si vyexpil a zkusil to nejaké pvp tak zjistim, že to asi skonči na tom, že není česká guilda co by se tomu věnovala.
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,66 seconds. on eygor Snitz Forums 2000