Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 95

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 30/12/2008 :  12:01:45  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
To Bottenanna: To ze mas v avataru basshuntera a v nicku jeho priteplenej song vypovida o tve mentalni urovni,takze se sem uz prosimte nevyjadruj

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=

Edited by - meloun on 30/12/2008 12:18:11
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 30/12/2008 :  13:09:48  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
zkus mu to nakreslit pak by to mozna mohl pochopit i kdyz nejsem si tim moc jistej

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 30/12/2008 :  23:22:10  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
No a k tomu se vaze otazka...ma cenu znovu aktivovat ucet v AoC nebo ne?? rozhoduju se mezi WHO a reaktivaci AoC :)

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/12/2008 :  06:56:19  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
WHO jsem zabalil..
Ano má to smysl .. doporučuji náš server..
Ta hra je uplně o něčem jiném..
Možná počkej pár týdnů .. blíží se spojování serveru ... a mega patch.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/12/2008 :  10:14:16  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Určitě WAR. Hra byla v pohodě od prvního dne, zaslouží si tvoje peníze víc než lháři z Failcomu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1832 Posts

Posted - 31/12/2008 :  11:16:20  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
oboje stoji za pikatchu - neplat ani jedno get some RL :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 31/12/2008 :  11:55:15  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Mno jo RL vailim uz dost dlouho...kua to si holt clovek nevybere kdyz jeden rika to a druhy zase ono...je fakt ze pro AoC hraje to ze uz jsem ho hral a vim jak si stim epic failem stoji...u WAR je problem ze to taky nazyvaji epic failem ale nvm jak je na tom on

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:02:22  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

Mno jo RL vailim uz dost dlouho...kua to si holt clovek nevybere kdyz jeden rika to a druhy zase ono...je fakt ze pro AoC hraje to ze uz jsem ho hral a vim jak si stim epic failem stoji...u WAR je problem ze to taky nazyvaji epic failem ale nvm jak je na tom on

tak to zkus :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:11:48  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
WAr nazývaj epic failem, aby se lidi vrátili do AoC. Každopádně WAR žije furt, neumřel po měsíci jak AoC.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:34:14  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nejsem si tim tak jistej hral sem obe, ani jednu ted nehraju a rekl bych ze war na tom byl hur jak aoc. aoc bylo zabavny bylo tam spousta chyb co lidi odradilo ale war je neskutecna slatanina (nemyslel sem si ze todle nekdy reknu, jelikoz jsem velkej fanousek warhammeru)

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:56:26  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
AoC bylo nudný, Conan sám tam vypadal hrozně, totálně zprznili předlohu. Dal jsem za 3 týdny 80 a pak tak umíral nudou, expení samo o sobě mimo jednu instanci bylo vopruz. Expení ve WAR je zábavné pořád, klidně i na 6. charu, a hlavně na 40 hra teprve začíná.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/12/2008 :  13:51:55  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Hloupost .. Nudil ses ?? neuměl jsi hrát a nebo jsi neměl dobrý clan.
Expení nuda??
To jako AoC se svím bojovím sistémem je nudnější než WhO se svím 1.2 sekundovím skill lagem??
Klikneš na skill a hotovo ... no fakt zábava dělat to 1000x za den.

máš vyexpených 6 rachů na lvl40?
Noo tak to má WhO asi velkou herní náplň pro max lvl ...
A to chtejí Expení ještě zrychlit .. co z toho Bude ,, GW ??

¨40% hry tvoří Clan a lidé kolem tebe..
dal jsi v AoC Vistrixe nebo jiného bosse??
Nějaký pořádný Dungeon??
troufám si říct že NE..

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/12/2008 :  15:16:30  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Neřekl jsem, že jich mám 6 na 40. Jo, ten bojovej systém je nudnej, ve WAR kliknu a 1,2 sec čekám, v aoc kliknu a ještě si likviduju na klávesnici další tlačítka. Grindění vil kolem dokola mi jako zábavný expení nepřišlo, hraní proti živým hráčům mi přijde mnohem zábavnější. Česká gilda se rozpadla, pak sjem byl v mezinárodní, dali jsme Kylikki, a na Vistrixe nás už pčišlo asi tak 10, možná ani ne, protože to už nikdo nechtěl dál platit. A ani ten raid mě nijak nebavil, samej trash a nudná architekruta dungu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 31/12/2008 :  17:19:02  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
promin Fildo,ja vim jaky AoC byl a souhlasim stebou teda az na ten soubojovy system ten se mi libil...jenze takhle hra vypadala kdyz sem odchazel a ja chtel vedet jestli ted vypada jinak :)

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/12/2008 :  23:39:47  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Neřekl jsem, že jich mám 6 na 40. Jo, ten bojovej systém je nudnej, ve WAR kliknu a 1,2 sec čekám, v aoc kliknu a ještě si likviduju na klávesnici další tlačítka. Grindění vil kolem dokola mi jako zábavný expení nepřišlo, hraní proti živým hráčům mi přijde mnohem zábavnější. Česká gilda se rozpadla, pak sjem byl v mezinárodní, dali jsme Kylikki, a na Vistrixe nás už pčišlo asi tak 10, možná ani ne, protože to už nikdo nechtěl dál platit. A ani ten raid mě nijak nebavil, samej trash a nudná architekruta dungu.

nikdo te nenuti aby behal vilky. a aoc je rozhodne zabavnejsi exping nez war.. war ma absolutne sileny pve tomu se ani pve rikat neda no a pak mas jeste scenaria ktery jsou snad jeste horsi nejzabavnejsi na war bylo kdyz sem klikal na uninstal

Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 01/01/2009 :  01:52:43  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
V dobe vydani hry a 2 mesice po te co jsem ji hral, ti v urcitych fazich nic jineho nez grindit vily nezbylo, protoze chybel herni obsah. To je zkratka fakt a hlavni chyba, kterou vyvojari udelali, vypustit takhle nehotovy produkt. Kdyby hru o pul roku odlozili sklidili by vetsi uspech. Sam cekam az konecne doplni posledni mezeru 75-80lvl a pak si to mozna zase pujdu zahrat.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 01/01/2009 :  12:21:41  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
blbost hral sem hru od 1 dne a ve vilach sem byl jedenkrat

Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 01/01/2009 :  13:26:06  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
premejslim ze bych si obnovil predplatny
zacal bych asi od nuly, takze se chci zeptat

1.na jakym pvp serveru hrat (populace a pocet czsk hracu popr guild)
2.jaky je pvp na max levelech, neni to jen tupej zerk nebo tupej gank low lvl...?
3.balanc povolani
4.jak ted vypada kombo system z pohledu melee, porad to je nez nakliknu 20 tlacitek jedno kombo tak je cil ode me pryc ?

aoc sem hral prvni mesic co to vyslo a dost me zklamal (zrovna tak jak war , hlavne co se tyce pvp : -)
Go to Top of Page

darkangel
Starting Member

15 Posts

Posted - 01/01/2009 :  14:52:29  Show Profile  Send darkangel an ICQ Message Send darkangel a Private Message  Reply with Quote
ja som tiez zacal trial konto na 7 dni na Aquilonia
Asmorth - Dark Templar

Crux, priest,lvl 60,Drak'Thul - retired
Altharan, paladin, lvl 67
Drak'Thul - retired 15.3.2007
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 01/01/2009 :  15:00:49  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
1) Aquilonia (RP) ... Cz hráču je opravdu dost.
2)PVP záleží na tobě a na clanu
minyhri -- máš znepřátelené clany .. Expíš PVP lvl .. huntíš vrahy .. nebo můžeš být vrahem (I vrah má své úkoly a ač ho nepustí do města .. může nakupovat v malích táborech všude po světě)
3)Záleží jen ajen na tvém skillu ... Porazí tě každý .. porazíš každého!! (to platí na 100%)

4)Combo Systém je parádní jen ho (bohužel) zjednodušili
namísto např.na místo 4x jen 1x

PS.Jaké utikání OMG každému můžeš utéct .. a každého můžeš dohnat!
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:07:31  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

1) Aquilonia (RP) ... Cz hráču je opravdu dost.
2)PVP záleží na tobě a na clanu
minyhri -- máš znepřátelené clany .. Expíš PVP lvl .. huntíš vrahy .. nebo můžeš být vrahem (I vrah má své úkoly a ač ho nepustí do města .. může nakupovat v malích táborech všude po světě)
3)Záleží jen ajen na tvém skillu ... Porazí tě každý .. porazíš každého!! (to platí na 100%)

4)Combo Systém je parádní jen ho (bohužel) zjednodušili
namísto např.na místo 4x jen 1x

PS.Jaké utikání OMG každému můžeš utéct .. a každého můžeš dohnat!

m dik
kdyz sem to hral tak se teda treba kouzelnik dohnat s mojim dark templarem nedal kdyz se rozhod utyct, protoze sprintovani ubiralo nejak procentualne za kazdou vterinu a ne v absolutnim cisle, takze ikdyz mel min staminy tak mu sprint drzel dlouho...
RP server se ted lisi jak od pure pvp serveru ?
ad 3) takze povolani jsou vybalancovany dobre, protoze co sem hral tak takovej TOS nebo POM byli hroznej ulet...

doufam Zarely ze tvoje hodnoceni je objektivni, protoze takhle to vypada jako idealni hra : -)
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 01/01/2009 :  17:26:12  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
to nvm ja to opoustel na konci rijna a to uz balanc jakysi byl...ale jestli je to ted taky tomu tak tak to ti nepovim

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 01/01/2009 :  20:25:39  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Stamina ubívá stále stejně.
Ale dtačí do něj střelit .. a má po utíkání.
DA se jeví jako slabý Avatar .. ale znám DA co má cca 9 000 killů a jen 3 000x umřel.
Je to opravdoví postrach.. troufám si říct .. že v PVP jse lepší průměr -- ale jak vidím tohoto šílence .. tak skouším utéct
(má přískok ... málokdy se to povede )
OPRAVDU ZÁLEŽÍ JEN NA SKILLU HRÁČE

No a jako oběktivní nejsem .. já tu hru mám opravdu rád .. ale nic si nevymýšlím.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 01/01/2009 :  22:26:32  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Ok a ted potrebuju uz opravdu obektivni nazor nekoho kdo hraje...je dostatek lidi na zorganizovani alespon nejakych siege atp.?

Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 01/01/2009 :  22:34:13  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

DA se jeví jako slabý Avatar ..

Mohu se optat co je DA ?? Nejak na to nemuzu prijit. Myslis Dark Templar a nebo Demona ??

Jen tak by me to zajimalo jaky povolani ma 9000 kilu a 3000 smrti .
Go to Top of Page
Page: of 95 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,42 seconds. on eygor Snitz Forums 2000