Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Formula: Enchant Cloak - Greater Resistance
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 29/04/2005 :  09:09:19  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
Formula: Enchant Cloak - Greater Resistance
Requires Enchanting (265)
Use: Teaches you how to permanently enchant a cloak so it adds 5 to all resistances.


daruji tuto formulku tomu, kdo mi z ni nasledne zdarma udela ten enchant na mou cloaku
suroviny

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/04/2005 :  09:48:45  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Kdyby si nehrál za zasranou hordu, tak by se s tím něco dalo dělat
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/04/2005 :  16:07:19  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Oplatia sa vlastne tie rezisty, je to nejake citelne ???
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 29/04/2005 :  16:10:21  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Oplatia sa vlastne tie rezisty, je to nejake citelne ???


v takhle malym mnozstvi? - NE!
imho je to uplne useless enchant
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 29/04/2005 :  16:39:17  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Pepo

Oplatia sa vlastne tie rezisty, je to nejake citelne ???


v takhle malym mnozstvi? - NE!


+rezist totem
+MoTW
+rezist equip atd

i kdyz je to malo, kazdej bodik se pocita

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 29/04/2005 :  16:42:04  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
3 bodiky jsou .... NIC
radove jde o desitky co potrebujes
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/04/2005 :  16:42:28  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No ja neviem ako to funguje tu, ale v daocu bez rezistov si bol dost na hovno ...
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 29/04/2005 :  16:49:30  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

3 bodiky jsou .... NIC
radove jde o desitky co potrebujes



Jasne a jak dosahnes tech desitek, co potrebujes?

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 29/04/2005 :  16:53:22  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tsawo

quote:
Originally posted by MegaDeath

3 bodiky jsou .... NIC
radove jde o desitky co potrebujes



Jasne a jak dosahnes tech desitek, co potrebujes?

tak ze se zameris na veci ktery ti pridavaj vetsi nez zanedbatelny mnozstvi dany resistence
zatim asi neni takovej equip ve hre, abys mohl mit vysokej resist na vic nez jeden typ elementu
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 29/04/2005 :  17:06:53  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
medo, neni to +3 ale +5 ke vsem, a prijde mi to teda rozhodne lepsi nez treba +50AC.. pro me je imho lepsi ten rezist +5 do vseho....
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 29/04/2005 :  23:06:29  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
rezisty sux

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/04/2005 :  23:50:44  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ma to niekdo nejako objektivne otestovane okrem toho ze ,, rezisty sux,, ???

Ono v daocu na RvR serveroch si tiez 50% ludi mysli ze rezisty sux a potom sa cuduju ze chcipaju na 2-3 rany.

Edited by - Pepo on 29/04/2005 23:51:17
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 30/04/2005 :  00:38:09  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/resistances.html

Kdyby ten enchant daval +50 tak nereknu ani ň
Rezisty mi pripadaji tezce "podcenene" ale ze strany dev teamu, uz jen protoze ze ty itemy, alespon co jsem videl, davaji bonus po jednotkach, misto po desitkach

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 30/04/2005 :  09:49:15  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
250 rezisty ??? OMG, to sa da urobit itemami ??? co som videl tak asi max bolo +20 rezisty ....

Edited by - Pepo on 30/04/2005 09:50:20
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 30/04/2005 :  10:34:14  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
no vem to tak ze bezne se da sehant item s + 10 .. nekdy +15, tim udelas rekneme 100-120 (kdzy se budes snazit) + 60 da totem + 50 treba flaska .. no to je 210-230 ... to uz pak je rozdil .. ale ztratis dost statu a je to vylozene resist na jeden typ

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 30/04/2005 :  11:20:49  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Lepší je to asi narvat do staminy, protože ta ti pomůže i proti tankům(že vydržíš o 1 hit víc :p). Ale imho rezisty budou pozdějí nutnost, až vyjde nějaký ten datadisk: tam budou těžší instance, lepší itemy a už to bude o něčem jiném. Je to tak se všema MMORPG(aspoň myslim), proč by to nemohlo být stejné i tady.

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 30/04/2005 :  15:20:58  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
aha, ja myslel ze to je 5% a ne nejakych smesnych 5 bodu :(
no nevadi, recept uz ma Defka a ja mam enchantnutou cloaku....
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 02/05/2005 :  13:39:37  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

No ja neviem ako to funguje tu, ale v daocu bez rezistov si bol dost na hovno ...

Dle vyjádření jedno developera v postu o warriorech (velmi detailním, mimochodem) se ve WoWu počítá s tím, že lidi i monstra budou mít resistence dost minimální.

Dokonce jedna guide nějaké gildy na Onyxiu říká, že se vykašlali na fire resist equip a jeli +stamina a bylo to lepší.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 02/05/2005 :  14:57:17  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
podle lidi od nas z guildy u onyxie nema fireresist zadnej smysl - bud umres nebo to date
na stranu druhou - do MC je to pry hodne dulezite a prijde mi to docela logicky
ale nesmi to bejt na ukor velkyho poctu zivotu
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/05/2005 :  15:16:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
JJ a proto nosím dvoje botky, dvoje tepláky atd.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 02/05/2005 :  15:56:40  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
jako zaroven ? .. a neni v tom vedro ? (kor v MC)

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:22:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

jako zaroven ? .. a neni v tom vedro ? (kor v MC)



Není, já se holím zbroušenou kostí z jednoho horďáka ze zdechlin ostrý jako břitva
Samozřejmě mám prostě v batohu nějaké věci co si vyměním, když bojuju s nějakou ohnivou sračkou v searing gorge. Většinou na to ale zapomenu
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:25:16  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
no kvuli par mobum bych to neresil, ale docela mi vhani slzy do oci, kdyz vidim rogua co ma jit do MC a ma na sobe crit gear a 2987 hp ...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:27:23  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

no kvuli par mobum bych to neresil, ale docela mi vhani slzy do oci, kdyz vidim rogua co ma jit do MC a ma na sobe crit gear a 2987 hp ...



že by stormshroud set?
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:28:44  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

no kvuli par mobum bych to neresil, ale docela mi vhani slzy do oci, kdyz vidim rogua co ma jit do MC a ma na sobe crit gear a 2987 hp ...



since when are rougs invited to MC raids ?!

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:33:10  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MegaDeath

no kvuli par mobum bych to neresil, ale docela mi vhani slzy do oci, kdyz vidim rogua co ma jit do MC a ma na sobe crit gear a 2987 hp ...



since when are rougs invited to MC raids ?!


http://img11.echo.cx/img11/7181/rogsux1qi.jpg
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 02/05/2005 :  17:58:25  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Ja testoval volcanic set+fire totem(cca 160 fire rezist) na fire elementy a rozdil v magic fire dmg je -60% prumerne,takze to neovlivnuje zrovna malo(na druhou stranu oni byli lvl 55 a ja 60 to rezist taky ovlivnovnuje)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

ripptor
Starting Member

76 Posts

Posted - 03/05/2005 :  10:40:32  Show Profile Send ripptor a Private Message  Reply with Quote
Je diskutabilne ci +5 resist do vsetkeho ma vyznam, kazopadne 1 shamansky totem dokaze urobit znatelny rozdiel pri boji s drakmi. Je to inak trosku skoda ze Rogue je v MC fakt minimalne pouzitelny, pocit ze si piplam class ktory je v istych castiach hry uplne nahovno nie je velmi motivujuci, v MC pre melee char je fire resist dost podstatny.
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 03/05/2005 :  10:52:25  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ripptor

Je diskutabilne ci +5 resist do vsetkeho ma vyznam...

ja dospel k nazoru, ze nema....
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000