Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 problém s grafickou kartou ATI po LU14
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 11/10/2005 :  19:13:13  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
Vlastním grafickou kartu ATI ASUS AX550 Extreme a mám po posledním live update docela problém ve hře, s nejnovějšími drivery ve hře neustále vypadává obraz, grafice jsou posílány špatné instrukce, nebo přestává komunikovat s ovladači, případně se mi kompletně restartuje systém.
Sjížděl jsem oficialní fóra a tento problém je docela common a doporučuje se reroll na catalysty 5.2 nicméně i po tomto rerolu se mi čas od času počítač restartuje, vyzkoušel jsem tedy asi 5 různých driverů modifikovaných - omega a podobné a vždy stejný problém.

Máte s tím nekdo zkušenosti? Jak jste to vyřešili?
Jediný způsob jak se těchto problémů kompletně zbavit jsem zatím našel vypnout pixel shadery(ale pak hra vypadá na dnešní dobu absolutně odpudivě - jako daoc bez datadisků).

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000