Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:15:26  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Ale je vcelku užasné, kolik lidí od začátku "failnulo" správně tuto hru hrát, vemu-li v potaz, kolik bylo serverů na začátku. Imho je to ale škoda, že to jde z kopce. Koncept to byl slibný.



Ten koncept právě teď našel naplnění. Serverů bylo na začátku tolik právě proto, že se počítalo s failery, carebeary, neheledači guild, casual playery, trolly, postiženými, bezrukými veterány z Vietnamu, dále s těmi, kteří tu hru ještě před vydáním nepochopili, a vzali si single dps classu v domnění, že bude dávat do singl targetu větší dmg než AoE class (něco takovýho si může myslet jen debil nebo naprostej failer). Též je hra nyní prostá všech možných přišluhovačů, šmoků, spiklenců a pravicových médií, která zcela zaujatě hru zle komentovala a snižovala její úroveň v očích obyčejných lidí. Teď, když odešel i ten poslední failer, si ti správní hráči se správnou classou a správným pochopením hry mohou konečně užít WAR tak, jak byl od prapočátku zamýšlen. Škoda, že se ke mně před vydáním hry taky nedostala WAR bible (tzv. WARble), nemusel jsem teď zaujímat místo po boku dalších 900 000 failerů.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Abodam
Starting Member

5 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:16:37  Show Profile  Send Abodam an ICQ Message Send Abodam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

No praveze koncept byl ten nejvetsi fail. 2 strany misto 3, jakysi podivny 4 tiery paralelne vedle sebe, takze se souperici strany nikdy nevidi. Silene maly pvp (nebo to jejich homo rvr, jak tomu rikaji) zony a i na pvp serveru namaxovany guardi everywhere, aby i ten posledni carebear byl ochranen (na pvp serveru? really?).

Crafting, kterej mel byt podle zmrda Jeffa nejlepsi ze vsech MMO, o tom se snad uz dneska radsi nikdo nezminuje.


Hrál jsi to někdy? Protože mi to nepříde.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:20:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Hru mam stale doma v sexy boxu na prominentnim miste na policce. Vzdycky kdyz mam deprese nebo mi dojde vino, podivam se na ni a reknu si: "nic se nedeje, na svete jsou i horsi veci."
WAR mi za ty prachy vlastne kazdej den dodava silu a ja jsem mu za to vdecny. Mame spolu takovy specialni vztah... symbiozu.

for the record: dostal jsem se do tieru 4. Byl to fakt vykon, ale dokazal jsem to. Problem je, ze nevim, kde je ted moje postava, jelikoz mi do ty doby prislo x mailu, ze jeji server zaviraji a presouvaji na nakej jinej.

MMOs failed.
Go to Top of Page

mickeye
Starting Member

14 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:26:55  Show Profile Send mickeye a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL
Ten koncept právě teď našel naplnění. Serverů bylo na začátku tolik právě proto, že se počítalo s failery, carebeary, neheledači guild, casual playery, trolly, postiženými, bezrukými veterány z Vietnamu, dále s těmi, kteří tu hru ještě před vydáním nepochopili, a vzali si single dps classu v domnění, že bude dávat do singl targetu větší dmg než AoE class (něco takovýho si může myslet jen debil nebo naprostej failer). Též je hra nyní prostá všech možných přišluhovačů, šmoků, spiklenců a pravicových médií, která zcela zaujatě hru zle komentovala a snižovala její úroveň v očích obyčejných lidí. Teď, když odešel i ten poslední failer, si ti správní hráči se správnou classou a správným pochopením hry mohou konečně užít WAR tak, jak byl od prapočátku zamýšlen. Škoda, že se ke mně před vydáním hry taky nedostala WAR bible (tzv. WARble), nemusel jsem teď zaujímat místo po boku dalších 900 000 failerů.


Serveru bylo tolik protoze bylo tolik lidi. Myslim ze je to lepsi nez kdyz musels cekat v Aionu aby sis zahral. V konecnem dusledku je to naprosto jedno Aion ma/mel stejny odliv hracu jako WAR, ne-li vetsi.

Mimochodem single target je ve WARu kupodivu naprosto relevantni taktika do small scale boju, a zadna aoe grupa nevyhraje scenario proti stejne kvalitni single target groupe. Kdyz chces ale prejizdet 2-3 nasobnou presilu, AoE je jaksi jedina volba to da rozum.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:28:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
On spis myslel, ze AoE spell daval stejnou dmg (plosne) jako single target abilita. Coz je opet unikatni recept z Mythic kuchyne, ale skutecne jen pro hardcore fajnsmekry, kterym je nejaka logika veci ukradena.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/06/2010 21:29:23
Go to Top of Page

mickeye
Starting Member

14 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:31:06  Show Profile Send mickeye a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

On spis myslel, ze AoE spell daval stejnou dmg (plosne) jako single target abilita. Coz je opet unikatni recept z Mythic kuchyne, ale skutecne jen pro hardcore fajnsmekry, kterym je nejaka logika veci ukradena.


Coz uz neni pravda, ale to samozrejme vsichni vite, nebot vase zkusenosti ze hry jsou naprosto cerstve a relativni... oh wait.
Go to Top of Page

Abodam
Starting Member

5 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:31:41  Show Profile  Send Abodam an ICQ Message Send Abodam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

On spis myslel, ze AoE spell daval stejnou dmg (plosne) jako single target abilita. Coz je opet unikatni recept z Mythic kuchyne, ale skutecne jen pro hardcore fajnsmekry, kterym je nejaka logika veci ukradena.


Další důkaz, že nevíš o hře vůbec nic. St>>>>aoe v číselném damage.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:45:06  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Abodam

quote:
Originally posted by Jace

On spis myslel, ze AoE spell daval stejnou dmg (plosne) jako single target abilita. Coz je opet unikatni recept z Mythic kuchyne, ale skutecne jen pro hardcore fajnsmekry, kterym je nejaka logika veci ukradena.


Další důkaz, že nevíš o hře vůbec nic. St>>>>aoe v číselném damage.



Kdyžtak by to byl důkaz, že neví dmg poměr mezi single a aoe, ale určitě to neni důkaz, že neví nic. To je dnes už 3. člověk, co dělá z komára velblouda.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

mickeye
Starting Member

14 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:49:24  Show Profile Send mickeye a Private Message  Reply with Quote
V zasade tady pise nekolik lidi bludy o hre o ktere vi kulovy a jejich zkusenosti jsou nejlepe rok stare. Presto maji neustalou potrebu se k te hre vyjadrovat, nebot jim z nejakeho duvodu lezi v zaludku. Pak se divi, ze se ozve nekdo kdo tu hru opravdu hraje.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/06/2010 :  21:59:39  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Proto jsem psal v minulem case. Nejde o to, ze to tam ted neni, ale ze to tam vubec kdy BYLO. Takovejhle design bych cekal od chovancu zvlastni skoly, kteri pisi slohovku na tema Moje vlastni MMO, ale ne od developeru, kteri to se svou praci mysleji vazne.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/06/2010 22:00:00
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/06/2010 :  22:02:52  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
A co uz vubec nechapu, jsou ty vase vylevy, jaky jsme hrozny hateri, zatimco vy na kazdej post s chuti reagujete a branite svou milovanou hru do posledniho dechu.
Tak jako proc na to reagujete, kdyz jsme ty hrozny debilove, co WAR nikdy nehrali? Myslete si o prdeli a serte na nas, ne?

MMOs failed.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 24/06/2010 :  22:10:53  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Hru mam stale doma v sexy boxu na prominentnim miste na policce. Vzdycky kdyz mam deprese nebo mi dojde vino, podivam se na ni a reknu si: "nic se nedeje, na svete jsou i horsi veci."
WAR mi za ty prachy vlastne kazdej den dodava silu a ja jsem mu za to vdecny. Mame spolu takovy specialni vztah... symbiozu.



Já ji mám taky hezky na poličce, hned vedle Collectors edice Tabula Rasa, další vcelku nadějné hry, která vyšla předčasně a tím si vykopala hrob..
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 24/06/2010 :  23:32:14  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Musím říct, že Jace má vážně výdrž... nebo možná dělá diplomovou práci na téma "uživatelé herního fóra a jejich reakce na dráždění". To jak jsi zmínil, že piješ víno mě dostalo. Mě když dojde víno, přečtu si tvoje příspěvky a závěr mám stejný jako ty.
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 24/06/2010 :  23:49:18  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
rika se tomu rovnovaha jace. Kdyz je na jedne strane hodne hateru, musi se objevit i patricna protivaha.
Mam si opravdu projit a vyhledat vsechny vase posty kdy s rychlosti blesku kydate na hru co muzete od te doby co vas nekdo v te hre parkrat prejel (no v podstate jsou to vsechny vase posty). Strasne dlouho vam nikdo neoponoval ted se divis, kdyz se nekdo ozve, ze melete hovna. Zamerne odrazujete vsechny kdo sem naaahodou zavitaji (coz vam nastesti moc nejde pac prisun novych lidi stale je)
Navic kdyz kazdym postem dokazujes, ze se samotnou hrou mas opravdu jen povrchni zkusenosti, stejne jako filda.
Prosim reknete v ktere guilde ste war hrali na jakem serveru, a kolik lidi ste meli prividelne ve wb do rvr, nebo jestli ste slozili aspon ten jeden premade do sc.
Jinak dobry, jak klades za vinu hre vlastni zbabelost, kdy si asi pravidelne farmil renown vzdy v zone kde nebylo po nepriteli ani vidu ani slechu. Prihlasit se takhle naplno k typicke solo, eazymode hre chce mit koule.

Edited by - Dragnor on 25/06/2010 00:03:04
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/06/2010 :  07:56:18  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Jace, meleme hovna... ta hra je naprosto unikatna herna PvP spicka (divne, ze instalacia je uz vlastne zadarmo), kde hraju len najlepsi z najlepsich, ostrielani, tvrdi PvPeri, kde je WAR everywhere a neustale, kazdu sekundu sa tam deju velke veci.

My mame s tou hrou povrchne skusenosti, lebo v tej su take hlboke a brutalne prepracovane herne mechanizmy, ze sme to hranim po dobu 3-4 mesiacov nemali sancu pochopit. Urcite sme toho vela prehliadli. Nasa skoda, kde som uz teraz moholi byt...

Kazdy jeden detail je dotiahnuty do dokonalosti, craft, PvP, RvR, PvE, vyvazenie classov, grafika, addony a patche. Ta hra nabera neustale na sile a kvalite. (a z nepochopitelnych dovodov ubera na pocte serverov)

Tejto spickovej hre nechyba absolutne nic (teda... az na hracov). Ale to vsetko len preto, lebo dobreho, nie je vela.


2Mikefanboy: nekupis moju Collector's Edition WAR krabicku?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 25/06/2010 07:58:22
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  09:25:17  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu


2Mikefanboy: nekupis moju Collector's Edition WAR krabicku?



Já mám také volné dva acc na prodej- dám je levně- ZN.Spěchá !!!(krabičku nemám koup. sem to digi.)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/06/2010 :  09:57:22  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Jace, meleme hovna... ta hra je naprosto unikatna herna PvP spicka (divne, ze instalacia je uz vlastne zadarmo), kde hraju len najlepsi z najlepsich, ostrielani, tvrdi PvPeri, kde je WAR everywhere a neustale, kazdu sekundu sa tam deju velke veci.

My mame s tou hrou povrchne skusenosti, lebo v tej su take hlboke a brutalne prepracovane herne mechanizmy, ze sme to hranim po dobu 3-4 mesiacov nemali sancu pochopit. Urcite sme toho vela prehliadli. Nasa skoda, kde som uz teraz moholi byt...

Kazdy jeden detail je dotiahnuty do dokonalosti, craft, PvP, RvR, PvE, vyvazenie classov, grafika, addony a patche. Ta hra nabera neustale na sile a kvalite. (a z nepochopitelnych dovodov ubera na pocte serverov)

Tejto spickovej hre nechyba absolutne nic (teda... az na hracov). Ale to vsetko len preto, lebo dobreho, nie je vela.


2Mikefanboy: nekupis moju Collector's Edition WAR krabicku?



Jeee wuuduu, ale ze to trvalo, ale je to spatne zase copy+paste. Starnes chlape, ten flame uz neni to co pred rokem byval, trochu srdce do toho! Ale jace s fildou te urcite podpori davam tomu par hodinek max.

Nicmene jeste porad si neprozradil, kde si hral v jake guilde a v jakych organizovanych poctech, v jake allianci. Dokud nereknes, ze ste byli schopni slozit alespon 2-3 party pravidelne (wb optimalne aspon tak 2-3x tydne), tak se opravdu s vama na tohle tema nema smysl bavit, protoze jste tu hru nehrali.

Edited by - Dragnor on 25/06/2010 10:00:23
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/06/2010 :  10:39:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Pominu-li to, jak se tu uživatel mickeye ztrapňuje, měl bych dotaz: jak může hráč failnout ve WAR ? Co to vlastně znamená ? Logicky mi přijde, že failne hra a proto hráč odchazí, protože ho zklamala. Tím, že ve WAR nelze nic ztratit a RR nefunguje jako ranking system ve WoW za vanilla times, tak je to přeci jen otázkou času kdy to získá (s teamem to jde samozřejmě snáz).

To jen proto, že se hráči nelíbí, že hra funguje na bázi zergu (tak to opravdu je, to mi nikdo nevymluvíte) a představuje si kvalitní PvP jinak, s více možnostma, tak je to hned failer&hater&troll&noob ? Divné.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  10:46:04  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Já jsem hrál s Ninjagonem v Runablade a pak v Bohemce od bety Waru. Bohužel si taky myslím to co Jace a Wuuuudu. Napsali to přesně i za mě. Já jsem odchodil vagon siege a mám na to stejný názor. Stále mám na prodej volné dva acc WAR. Když si přečtu sliby a srovnám s realitou, tak si myslím, že si ze mě někdo udělal mega prdel. K smíchu to ale moc není.

První dojem byl rozpačitý ,ale některé nápady zaujaly,ale postupem času..........Veškeré PVP bylo bušení do dvou bran a zerg. Nakonec už to bylo jen Zerg Zerg, AOE, AOE, 2x Brána a Zerg. Scénárka to nezachrání a dívat se na klátící se postavičky, jako po obrně v nevzhledném pixelovém světě dlouho nevydrží. Hra měla dobré nápady ve špatném provedení. Jedno jim ,ale musím přiznat, maily mají vymakané a ty keci okolo fakt dobrý, akorát realita je jiná.
Zažil jsem tam pár fakt dobrech momentů,ale jinak nic moc. Nic za co bych měl měsíčně platit.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 25/06/2010 11:27:28
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/06/2010 :  10:57:55  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Pre mna a mnoho dalsich, je ta hra stale rovnaka sracka, ako pred skoro 2 rokmi, alebo tam pridali nieco nove? Ja mam dojem, ze len skrtali a uberali.

Na akom som hral serveri, sis mohol zistit sam, staci sa pozriet do mojho podpisu. Bol to trapny lamersky Karak Azgal (tak ste ho vtedy nazyvali), ako mi vtedy bolo povedane, jediny server, co je dobry server a kde furt 24/7 fici brutalne mass PvP je Eltharion a kto na nom nehra, je srackovy noob, co sa boji PvP.

Nastastie, zlozit koncom roku 2008 nejaku WB, ci dokonca dve sa dalo uplne v pohode, na nejake akcicky okolo polnoci. Ale to nic nemeni na tom, ze Endgame bolo PvE a ze 90% ludi farmilo nonstop dve-tri scenarka (teraz to je urcite vsetko inak). To nebolo zle PvP, ale po case zacalo nudit.
Ja som tu hru zacal s tym, ze som chcel hrat len PvP, takze nejake PQ ma vobec nezaujimali.

PvP vo WAR je take, ake je. Jednoduche. Najjednoduchsie mozne.
To je ako porovnavat stolovu Clovece nezlob se a realny box. Obe hry su vlastne PvP, ale v jednej sa pri chybe nic moc nedeje a v druhej hre ta chyba fakt boli. A take PvP, typu Clovece nezlob se (vyhodia ti panacika, postavis ho na start a ides s nim znova), ake ma WAR vyusti vzdy do zergu. Nikomu smrt nevadi, ludi je jak nasratych = ZERG.

Tak som leftol, kedze Karak Azgal sa totalne vyprazdnil a ja mam radsej PvP, kde kazda chyba ma nasledky a clovek si dobre rozmysli kazdy svoj krok, lebo ked zomrie, ma smolu.

Tym som myslel len to, ze pisat a buchat sa tu do hrude, ze PvP vo WAR je najlepsie a ze lepsie nikde inde nenajdete je sprostost.

Niekto ma rad Pexeso a iny si da Counter Strike, ci sach, dalsi zas ide na ihrisko zahrat si fotbal. Aj sach je podstatne narocnejsi, lebo figurky do hry sa nevracaju.
WAR je narocnostou svojho PvP na urovni ako to Pexeso, ci spominane Clovece, nezlob se.

A este raz opakujem, zamyslite sa, kto FAILOL, my, co sme odisli, urcite nie preto, ze by PvP vo WAR bolo narocne (jednoduchsie vo svete hier nenajdes), alebo hra, z ktorej uz odisli okrem upratovaciek aj vsetci vyvojari, hracov nespominajuc? Tak vazte pls slova. Za to, ze sme na tu hru nasrati a nepacila sa nam, nie sme loseri, co ju nevedeli hrat. Tam nie je nic, co by aj polointeligentny clovek nedokazal uhrat a pochopit.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/06/2010 :  11:13:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Já jsem hrál na Eltharionu za Destruction v Runeblade of Darkness za maraudera. Měl jsem lvl 32 tuším a hrál jsem ten bleeding spec a rozhodně si nemůžu stěžovat, že by mě nekdo ownil a proto jsem quitnul, naopak to šlo a RR naskakovalo

Vadil mi ten neustálý grind scenárek, to jak se ze 4 hrálo 1, nanejvýš 2, to jak byly PQ mrtvý protože jich bylo až příliš, jak byl mrtvej outdoor protože to bylo o scenario zergu a pak semtam o keep zergu, klasické 1v1 až moc vzácné. Vadilo mi obrovské množství bugů, i grafických - jak někdo použil aoe spell a ten spell s ním běhal. Vadilo mi warpování mobů, otřesné animačky všeho. Na někoho jsem použil tu melee abilitu 75% snížení healu na target (proto jsem byl úspěšnej v SC, ostatní hráli AoE specky a ten rychlej dps output a jelikož byl na začátku WAR heal opravdu OP, každej je přehealoval), animačka v klidu proběhla a pak najednou nic, target out of range a CD mi to vzalo. A tak bych mohl pokračovat dál.

I kdyby tu hru teď Bůhví jak vylepšili, na začátku to bylo tragický a populace je opravdu mizerná a čas se vrátit nedá. Co jsem nedávno zkoušel trial, stálo to stejně za starou belu.

Pokud se to i teď někomu líbí, tak ano každý má jiný vkus, ale tvrdit že je to skvělá PvP hra a momentálně se lepší jinde nevyskytuje, to je opravdu nesmysl se kterým nesouhlasím a právě TOTO považuji za fanboy výrok. Buďmě prosím objektivní.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 25/06/2010 11:16:07
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/06/2010 :  11:30:12  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
Pointa je v tom, opravdu cekate, ze lidi, co ta hra bavi a poskytuje jim to co od rvr mmo vicemene ocekavaji, ji nebudou branit proti nekonecnemu privalu vseho zaporneho co na ni ty dva roky hazite? Nikdo tady netvrdi, ze je to ta nejdokonalejsi nejskvelejsi hra vsech dob a pro vsechny, neco takoveho bych nikdy netvrdil protoze 100 lidi 100 chuti. Jsem si vedom jejimi nedostatky a chybami, to ze je nej tu predhazujete jen vy v ironickem smyslu a prisel s tou omletou frazi wuuduu. Ja tvrdim, ze ta hra je pro MNE nej.
A vase argumenty typu, nejlepsi hra je ta co hrajou davy a davy lidi, snad nemslite vazne. To je jako byste rekli, ze nejlepsi restaurace je mekac.

OK ale rekneme, ze je ta hra uplne spatna a stve me, nabidni mi alternativu. Vzhledem k tomu jak moc ji vsichni nesnasite jich musi byt aspon tucet.

Me pozadavky sou:
1. Mam rad fantasy - WAR splnuje
2. Mam rad male rvr az masove orvr (rekneme i zerg proti zergu, s tim, ze organizovani guildy ten tupy zerg maji sanci rozbit)- WAR splnuje
3. Mam rad i instancovane pvp - WAR splnuje
5. Mam rad teamplay >>> solo - WAR splnuje
6. Mam rad otevreny svet - WAR splnuje
7. mam rad nenarocne PvE, ktere slouzi jako dopnek k hlavnimu zamereni cimz je PvP - WAR splnuje
8. Nemam rad Craft, proto mi jeho podoba ve waru naprosto vyhovuje - WAR splnuje
9. Grafika musi byt alespon koukatelna - WAR splnuje
10. mam rad casove nenarocne zabavne expeni normalnich ranku/lvl postavy s velkou skalou moznosti, nekolik quest linii/grind/skrze pvp - WAR splnuje


PS: a ted dalsi otazka. Reknete mi Wuude, Jaci, Fildo, co vas zene neustale si svou zlobu na WARu vylevat? Osobne to nechapu.
Ano taky bych mohl ted z fleku jit a na fora ostatnich her co me zklamaly jako wow, AoC, Aion, Tabula Rasa a vsem tem lidem co to stale hraji do ksichtu plivat jak je ta jejich hra totalni sracka. Ale proc bych to delal, co me k tomu zene? Chapu ze v te hre sou lidi co je bavi dava jim to co chteji, tak proc ze sebe delat zamerne kokota? Td budes kontrovat tim, ze je treba vyvazovat nazory, ale kdyz tohle forum uz dva roky plnite svymi nazory s 90 procent jen vy tri, trak na to musi byt take adekvatni odezva.

Edited by - Dragnor on 25/06/2010 11:33:46
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  11:35:28  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragnor

OK ale rekneme, ze je ta hra uplne spatna a stve me, nabidni mi alternativu. Vzhledem k tomu jak moc ji vsichni nesnasite jich musi byt aspon tucet.




Tady máš tucet on-line her jako je WAR, přesně pro hráče tvého nadání a požadavků : http://www.hernisvet.cz/online-hry


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 25/06/2010 :  11:43:50  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
kdepak war, tohle forko je asi nej pvp hra na netu....
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/06/2010 :  11:46:12  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Dragnor: tvoje požadavky nejsou obecné, ale vypovídají o tom, že hledáš WAR 2, jinýmy slovy, WAR clona.

Pak tu pro tebe žádná taková hra nebude. Ale nesouhlasím s tím světem, ten je taky instancovaný a ne zrovna velký.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 25/06/2010 11:49:03
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2010 :  11:50:30  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vytvoril se mensi nepomer, takze prvni fan sel uz trochu do sebe. No jen tak dal, treba se casem vylecite.

Tady na WAR samozrejme nikdo 2 roky nonstop nenadaval uz jen z toho prozaickeho duvodu, ze by od jiste doby vedl monolog. Z waru se zkratka vyparila podstatna cast lidi. Cas od casu jsem sem placnul nejaky novy info (treba to, jak mythic v USA vychargoval tisicovky lidi az 50x za jeden mesic, mi prislo dost vtipny... mythic store closed uz tady taky bylo), protoze mythic kolem sebe vytvoril magickou auru failu a je zabavny pozorovat, co dalsiho a v jak velkym meritku zase zkurvili.

Normalne bych to presel, protoze spatny hry vychazeji dnes a denne, ale na WAR je ta ironie osudu dost velka - mega budget, assclown Barnett&Hickman hypujici az za hranice lidskyho chapani. A vsechny ty figurky postupne vymizely a lide si uvedomili, ze si z nich nekdo udelal velkou prdel.

Mne WAR neprijde jako pvp hra. PVP hra musi mit nejakou hloubku, musi tam byt pritomny 2 zakladni elementy - vyhra a prohra. Ve WAR se to nedeje. Nerikam, ze WAR se neda hrat tak, ze jednou za tyden si to pustim, zaspamuju par aoecek do dveri a lognu se, ale chtit za to penize? Jeste s tak odpornym technickym zpracovanim? To je fakt lepsi stahnout si nejakou F2P hru.

Ale jinak mas pravdu. Na trhu neni zadna novejsi casual mass-scale "pvp" hra (i kdyz WAR je fakt novejsi jen datem vyroby, zpracovanim urcite ne) krome Aionu, o kterym tu fakt psat nehodlam.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/06/2010 :  12:01:12  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
2Dragnor: ja preto, ze ma to bavi. Mozno preto, co vsetko kto sluboval, a ako sa tu na zaciatku do mna navazal NINJA a jemu podobni fanboyi, ze ta hra je uplne dokonala a dlho bude, ze leftuju faileri a podobne Mickeymouse kecy zaslepenych uchylov.

Mozno, keby mi odporovali ludia ako ty, co vedia normalne odpovedat, uz davno sem nic nepisem.
Ale vzdy staci mala poznamka a uz tu mam odpovede, ktore ma nakopnu... aka je to super hra a ja som ten debil.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/06/2010 :  12:16:58  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Niekto ma rad Pexeso a iny si da Counter Strike, ci sach, dalsi zas ide na ihrisko zahrat si fotbal. Aj sach je podstatne narocnejsi, lebo figurky do hry sa nevracaju.
WAR je narocnostou svojho PvP na urovni ako to Pexeso, ci spominane Clovece, nezlob se.



Ostatne jako kazde jine klikaci mmo. Ale ty primery sou uplne mimo. Az mi ukazes jak s nejakym svym premadem rozjedes premady top evropskych guild pak prijdu a pritakam ano je to jako clovece nezlob se, nezalezi na tom co zmacknes hlavne kdyz neco zmacknes a ono to z toho vypadne. Ty zijes neustale v predstave, ze mnozstvi je vic nez kooperace (ano v extremnich cislech 4:1 to je zajiste pravda, ale jinak ....). V zacatcich waru to nikdo vazne nehral proste sebrali lidi, kazdy mel svuj nejaky build o kterem si myslel, ze je ten nejlepsi a ze s tim vsechny zabije a vyjelo se, tak nejak se to solichalo prvni tri mesice, pak zacaly vznikat silne guildy/aliance ktere zacaly hrat teamplay, opravdu tamplay, ne jen to, ze sou v guilde a hrajou spolu. Jestli si za vzor toho jak probihaji vsechny boje beres to me video o rozjizdeni z velke casti neorganizovaneho pug zergu tak to mas spatne, to je jen ukazka toho, ze jen mnozstvi nestaci.
Ty si neuvedomujes ze we waru formujes a equipujes warbandu ne solo hrace. Lidi musi jet to co je treba pro dobro warbandy (nebo i party pro small scale a sc), ne na sebe, protoze navzajem se doplnuji a pak jsou schopni znicit i mnohem vetsi presily, nebo porazit jine organizovane wb (nehlede na pohyb po bitevnim poli). To jak se ta hra hraje ti zadne video nerekne, ani ty me radky tady ti nic nereknou, az vlastni zkusenost ano, a tu vy tady nikdo nemate.
Bohemia na zacatku s ninjou a karlosem byla typicka casuall guilda, stejne jako vsechny dalsi ceske guildy tou dobou, kterou rozjel kde kdo, ted nechci rict ze jsme nejak HC to ne, ale jisty rad a predstavu fungovani rvr guildy mame a jdeme tou cestou.

Porad tady chcete nejaky postih, ktery vas osobne zasahne. Ale nejvetsi potupa je nechat se porazit jinou organizovanou wb, ktera se ti pak vysmeje. Prece nejvetsi postih je to, ze se respawnes ve warcampu, to je prohra a to kazdeho zasahne a nepotrebuju, aby mi to ubralo milion expu a ja sel grindit zas nekde bokem a rikat pockejte za dva dny vam zas ukazu, ted se budu chvili nudit, ale uvidite. Diky tomu muzou lidi prijit z prace a zapojit se do boje a ne rict sory osi musim odcinit svou smrt z minula pac sem jinak nepouzitelny. Na Waru se mi libi ten funkcni konflikt stran, rivalita. War je boj guild proti guildam, ktery doplnuje rozjizdeni solistu, ten rozdil mezi neorganizovanou wb a pug wb je propastny a pritom ano zaklady jsou tak jednoduche,ale v jednoduchosti je krasa. Ano mohli by konecne dodat nejaky zebrickovy system ne jen ten zaklad co maj na strankach ohledne poctu killu, vyhranych sc. Ale primo zebricek guild.

Edited by - Dragnor on 25/06/2010 12:37:10
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/06/2010 :  12:19:40  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Dragnor: tvoje požadavky nejsou obecné, ale vypovídají o tom, že hledáš WAR 2, jinýmy slovy, WAR clona.

Pak tu pro tebe žádná taková hra nebude. Ale nesouhlasím s tím světem, ten je taky instancovaný a ne zrovna velký.


mas pravdu, ale myslel jsem to spis v primeru s GW, nebo AoC. Je instancovany ale ty zony samotne jsou dostatecne velke a hrace mas vsude. Napriklad cesta z altorfu do ic je sakra kus cesty bez jedineho loadngu.
Co se mi na war nelibi je spatne resene dobyvani keep to je nejvetsi slabina, a pak taky spatny que system do scenarek. Tohle sou pro mne nejvetsi vady na krase.

Edited by - Dragnor on 25/06/2010 12:22:27
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  12:36:43  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
RE: Dragnor

Já jsem četl,že se to zlepšilo a někdy se sejde i 15 lidí v jedné Warbandě na jednom místě. Je to pravda ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 25/06/2010 :  12:37:56  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
war nebyl spatnej stacilo ho jen kapku dotahnout do konce a trochu lip poladit. mne osobne tam vyrazne nesedeli clasy za desto ale tj otazka vkusu. kazda hra je v necem dobra a v necem spatna. nicmene to teda tem gumam co tady budou celej den posthuntit ze je to napicu nikdo nevysvetli bo maj potrebu furt psat nejaky shity.

war mnel shit keepy
uo ma blbej insurance system
aion je shit grind
eve ma na picu combat system

hold vsude je neco

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/06/2010 :  12:56:55  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
Nicmene aktualne k WARu. GOA prestava spravovat WAR v evrope a vse prejde pod spravu mythicu, podobne jak tomu bylo s DAoC asi.
Ocekavam dalsi prival narazek a odsuzovani, ikdyz osobne si myslim, ze to snad bude krok k lepsimu a vseobecne je to na forech vitano spis s nadsenim. Mno uvidime http://war-europe.com/#/news/?id_news=en769#9001 =en

Edited by - Dragnor on 25/06/2010 13:14:36
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:00:45  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragnor

Nicmene aktualne k WARu. GOA prestava spravovat WAR v evrope a vse prejde pod spravu mythicu, podobne jak tomu bylo s DAoC asi.
Ocekvama dalsi prival narazek a odsuzovani, ikdyz osobne si myslim, ze to snad bude krok k lepsimu http://war-europe.com/#/news/?id_news=en769&lang=en



Já tě žeru, tady schází už jen Horst Fuchs s Gábi


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:06:41  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
V prvé řadě to GOA vůbec neměli dávat :) Ta komedie, co předvedli (GOA) na začátku byla ale dobrá.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:23:33  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To, ze to davaji GOA, je samozrejme jen uspora nakladu, byt je GOA sebeneschopnejsi. Takhle to bude Mythic spravovat na dalku (resp. ta jedna uklizecka, to tam zustala) a kvalita bude horsi. Resp. budou mit nejaky externi eu zamestnance.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Abodam
Starting Member

5 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:28:29  Show Profile  Send Abodam an ICQ Message Send Abodam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

To, ze to davaji GOA, je samozrejme jen uspora nakladu, byt je GOA sebeneschopnejsi. Takhle to bude Mythic spravovat na dalku (resp. ta jedna uklizecka, to tam zustala) a kvalita bude horsi. Resp. budou mit nejaky externi eu zamestnance.


Škoda, že to, co jsi teď napsal, je blábol. Škoda, že to GoA měla celou dobu do teď a je neschopná a mythic to konečně vezme pod svoji přímou kontrolu. Kvalita by měla být lepší.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:32:34  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jasne homie. Oni ted vyrazili dalsi zamestnance z Mythicu, ale na druhou stranu se rozhodli expandovat v Evrope, protoze tam je jakysi neodkryty potencial. Proto odstranili GOA a chystaji sem invazi pro mythic spravcu serveru a devu. Hosi, u koho to kupujete?

edit: jo napsal jsem picovinu. Tam melo bejt odebiraji. I mistr troll se nekdy utne. Ale z celkovyho kontextu to snad melo bejt jasny.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 25/06/2010 13:35:52
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:37:02  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Hergot to je pořád, jak se kvalita zlepší,jak to hraje čím dál tím víc lidí, jak je to už poladěné atd. a dva Acc skoro zadara nikdo nechce. Tady něco smrdí a já to nejsem


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:40:35  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

To, ze to davaji GOA, je samozrejme jen uspora nakladu, byt je GOA sebeneschopnejsi. Takhle to bude Mythic spravovat na dalku (resp. ta jedna uklizecka, to tam zustala) a kvalita bude horsi. Resp. budou mit nejaky externi eu zamestnance.


spekulace, pockejme a uvidime. podobne si psal kdyz mythic presel pod spravu bioware a ja od te doby ve hre vidim jen sama zlepseni. Tak snad, doufam, ze to same ceka i servery.

Edited by - Dragnor on 25/06/2010 13:41:16
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:44:39  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Hergot to je pořád, jak se kvalita zlepší,jak to hraje čím dál tím víc lidí, jak je to už poladěné atd. a dva Acc skoro zadara nikdo nechce. Tady něco smrdí a já to nejsem


proc by nekdo kupoval neci acc, kdyz pro hrani uz neni treba reatail krabice a staci podskrtnout subskripci. Mozna pokud by si tam mel nejaky rr60+ char dalo by se o tom uvazovat, ale takhle je to v podstate vyhazovani penez do vzduchu.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:47:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jak muzes psat o zlepseni, kdyz meli dalsi kolo vyhazovu. To je zlepseni podle tebe mozna, ale jedinym objektivnim kriteriem je pocet hracu a ten evidentne neustale klesa, kdyz vyhazuji lidi a i tech malo serveru, co zbylo, se chystaji opet mergnout.

MMOs failed.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:54:27  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragnor

quote:
Originally posted by TDK

Hergot to je pořád, jak se kvalita zlepší,jak to hraje čím dál tím víc lidí, jak je to už poladěné atd. a dva Acc skoro zadara nikdo nechce. Tady něco smrdí a já to nejsem


proc by nekdo kupoval neci acc, kdyz pro hrani uz neni treba reatail krabice a staci podskrtnout subskripci. Mozna pokud by si tam mel nejaky rr60+ char dalo by se o tom uvazovat, ale takhle je to v podstate vyhazovani penez do vzduchu.



Já taky žádnou krabici neprodávám je to digi a jsou tam nějaký postavičky,ale nevím už jaký lvl, vždy když jsem si ve slabé chvilce chtěl zaplatit další měsíc se mě udělalo nějak nevolno s té úžasné hry při vpomínce na hratelnost a úžasné PVP, takže........

Mě napadlo místo porovnání her, bych sem dal jejich cenu kdy vyšli a jejich cenu teď. To taky něco ukazuje. Tuším že na tom WAR není nijak slavně.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 25/06/2010 :  13:54:55  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
jace postni mi alespon 5 tvych pozitivnich prispevku na tomhle forku, pozitivnich myslim, kde pises, jak se ti neco libi, nebo kde jen nekontrujes voloviny, jen abyses mohl pohadat a zabit tak dopoledne.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2010 :  15:53:25  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Pozitivni mam taky a jak uz jsem jednou psal, az vyjde dobra MMO, ja budu ten prvni, kdo na ni bude pet chvalu od rana do vecera. Zatim mi ale nikdo nedal moznost.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/06/2010 :  16:07:16  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

...dva Acc skoro zadara nikdo nechce...



Ta hra uz je zadara, jak bolo povedane, ale preco nikto nechce moju CE... toto nechapem. Nepouzita, neposkodena, same krasne WAR veci.

http://www.youtube.com/watch?v=PCVc-JUiOi0&feature=related


No, nekup to!

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 25/06/2010 16:12:30
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2010 :  16:15:22  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mel bys zapracovat na prizvuku

MMOs failed.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 25/06/2010 :  16:33:45  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
No to ze neschopnej Mythic vyhodil neschopny zabozroutsky GOA je dobra zprava - ale pri tech par lidech na server uz moc velkej rozdil poznat nebude... pravda je, ze v tom prvotnim rushi po startu nadavali EU lidi mnohem vic nez USA na nestabilitu serveru a lag.

ad hra jako takova - WAR je zabavna hra - pokud teda nekoho bavi zerg zerg zerg a PvE instance jako endgame.
Ale porad plati, ze v T1-T2 jsou udelane dobre - pak jim asi bohuzel dosly prachy a vydali to s nudnym T3 a desivym T4 :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  17:27:42  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by TDK

...dva Acc skoro zadara nikdo nechce...



Ta hra uz je zadara, jak bolo povedane, ale preco nikto nechce moju CE... toto nechapem. Nepouzita, neposkodena, same krasne WAR veci.

http://www.youtube.com/watch?v=PCVc-JUiOi0&feature=related


No, nekup to!



Ty vole kolik si za tuhle "píčo..vinu" dal ? Ten paňák je hustej, spal s tebou v postely ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

mickeye
Starting Member

14 Posts

Posted - 25/06/2010 :  17:46:05  Show Profile Send mickeye a Private Message  Reply with Quote
Koukam ze je to tady porad stejny, pisou lidi co v te hre nikdy nic nedokazali, hrali ji naposledy pred rokem a presto se citi jako ti nejkvalifikovanejsi hru kritizovat.

Ale dobra, muze mi nekdo z vas co si tady v krouzku spolecne nad tou hrou brecite a nadavate jak je spatna doporucit jine MMORPG? Na rozdil od Dragnora budou me pozadavky daleko jednodussi:

1. Moznost levelovani od zacatku do konce ciste skrz PvP.
2. Massivni world PvP ale i instancovane PvP od rana do vecera.

Hello Kitty Online uz jsem zkousel, a chapu ze to mnohym z vas nabizi jista lakadla, ale pro me to opravdu neni.
Go to Top of Page

mickeye
Starting Member

14 Posts

Posted - 25/06/2010 :  18:48:10  Show Profile Send mickeye a Private Message  Reply with Quote
Ba ne, s tim HKO se jen snazim priblizit mentalni urovne vetsiny zdejsich prispevovatelu. Zatim se mi to prilis nedari, ale tak snad se to podda.

V soucasne dobe tady proste neni hra ktera by nabizela ve tech dvou oblastech ktere jsem jmenoval to co Warhammer. Uprimne doufam ze The Secret World nebo Guild Wars 2 to zmeni.
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000