Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  19:51:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aceman

Zeptam se, jak moc je jina grafika (textury, moznosti AA, AF, bloom, apod.) proti open bete?, uz pustili full detaily se vsim vsudy? Eliminovali vyblite textury terenu?, dekuji.



Jasně že to je stejné. Kdoví kdo ten mýtus o změně grafiky rozšířil.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 14/09/2008 :  19:53:02  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Aceman

Zeptam se, jak moc je jina grafika (textury, moznosti AA, AF, bloom, apod.) proti open bete?, uz pustili full detaily se vsim vsudy? Eliminovali vyblite textury terenu?, dekuji.



Jasně že to je stejné. Kdoví kdo ten mýtus o změně grafiky rozšířil.

to jako AA a AF neda ve hre nastavit?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 14/09/2008 :  20:00:14  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Nevite nekdo jak si claimnu CE preorder itemy? Nejak je v Tome of Knowledge nevidim )





Aha, claim jde ciste pouze pres ingame email.
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 14/09/2008 :  20:01:47  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Aceman

Zeptam se, jak moc je jina grafika (textury, moznosti AA, AF, bloom, apod.) proti open bete?, uz pustili full detaily se vsim vsudy? Eliminovali vyblite textury terenu?, dekuji.



Jasně že to je stejné. Kdoví kdo ten mýtus o změně grafiky rozšířil.

to jako AA a AF neda ve hre nastavit?



Ne.
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 14/09/2008 :  20:21:23  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
AA a AF je fuk ved neni problem spravit to cez ovladace......hlavne som rad ze v piatok ako tak poriesili tie textury skal a vobec zemskych povrchov ak este rozsiria viditelnost tak to bude k
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 14/09/2008 :  20:39:08  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja co jsem lognul po tom patchi tak se mi grafika libila uz vic. Uz sem mel kam sem dohledl stromy ve full detailech, zadny vyblity i na 5 metru jak driv. Jen nevim co to vyresilo. Jwestli to jak sem zapnul AA a AF, nebo ten jejich patch.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Tchor
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/09/2008 :  20:46:28  Show Profile Send Tchor a Private Message  Reply with Quote
je tu nekdo z guildy in excelsus ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/09/2008 :  21:11:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
První hodinka začala hezky, z prvního PQ modrá vesta, pak jsem našel dva bugy, nahlásil, do půl hoďky se kolem toho ozval GM abych mu to upřesnil a mrknou na to :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/09/2008 :  23:36:27  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Graficky se u me nezmenilo vubec nic + to random sekani zustalo

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 14/09/2008 23:38:27
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 15/09/2008 :  00:09:21  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
takže grafika hry je už "hotová" ?
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 15/09/2008 :  00:28:51  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
sekanie? mne to nesekalo vobec ak neratam 3 sec po nalogovani......a dalsie 3 sec pri prechode do novej zony
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/09/2008 :  01:07:49  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

takže grafika hry je už "hotová" ?



Jenom posunuli ostrost textur do dálky, ještě více než před koncem open bety, nestěžuju si :-) samozřejmě některé místa, např. ty kamenné mosty by nějakou lepší texturu zvládly :) ale to časem nějak určo pořeší.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 15/09/2008 :  06:55:59  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Graficky se u me nezmenilo vubec nic + to random sekani zustalo



Tím random sekáním myslíš co přesně? mě se hra sekala na cca 1s nejčastěji, při přechodu do zón a při načítání textur, pak jsem několikrát změnil settings na grafárně a teď už to fičí plynule, na 95% to bylo filtrováním textur:)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/09/2008 :  08:51:03  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
... pak jsem našel dva bugy ...



Poctive ojizdim mysitkem vsechny herni objekty, abych ziskal co nejvic zaznamu do TOK, ale jeste to maji asi nejaky nedodelany. Ne ke vsemu mam texty (treba u Witch Huntera nemam vubec nic).

Taky mi prijde, ze healovaci support je znevyhodnen v ziskavani rewardu za pvp killy. Sice jsou vsechny group killy spravne pripisovany na titulni strance TOK, ale do achivmentu (napr. The Lucky - kill 10 players in RvR) se zapisujou mrtvolky, ktere jsi dorazil; na coz jako healer vetsinou nemam narok (mam asi 400 pvp killu, pricemz The Lucky jsem ziskal kolem 250)..


Edited by - VT on 15/09/2008 08:52:03
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 15/09/2008 :  08:56:45  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To neni spatny ne? :)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/09/2008 :  09:05:10  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

To neni spatny ne? :)



Je to celkem tragicky ). Abych ziskal posledni titul za normalni rvr killy, tak by mi to timhle tempem trvalo skoro 20 let )
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 15/09/2008 :  09:22:15  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Super, tak to na tom budu stejně jako ty
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 15/09/2008 :  09:23:19  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
kod na itemy se pise do stejneho policka jako pro start nebo kam?
vim ze to tu blo ale budte plz ohleduplni a zopakujte to, dik:)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/09/2008 :  09:26:26  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

kod na itemy se pise do stejneho policka jako pro start nebo kam?
vim ze to tu blo ale budte plz ohleduplni a zopakujte to, dik:)



napsal jsem to tamtez...bonus items mi to sezralo, game exlusive item mi to reklo, ze neni validni klic...
mail jsem kazdopadne nedostal jeste ani jeden :-)

edit: tak head start jiz potvrzen... od 15.9. do 24.9. :-) jsem spokojen :-D teda uplne nejspokojenejsi budu samozrejme az vecer ;-)

no mmo

Edited by - celdric on 15/09/2008 09:29:26
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 15/09/2008 :  09:43:04  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by qsubt

kod na itemy se pise do stejneho policka jako pro start nebo kam?
vim ze to tu blo ale budte plz ohleduplni a zopakujte to, dik:)



napsal jsem to tamtez...bonus items mi to sezralo, game exlusive item mi to reklo, ze neni validni klic...
mail jsem kazdopadne nedostal jeste ani jeden :-)

edit: tak head start jiz potvrzen... od 15.9. do 24.9. :-) jsem spokojen :-D teda uplne nejspokojenejsi budu samozrejme az vecer ;-)



Me to hazelo valid key i na kod pro head start,procpal jsem ho az na potreti,jsem zvedavej,za jak dlouho dorazi mail.

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 15/09/2008 :  09:47:39  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Ty hlavně mazej se zaregistrovat do guildy...
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 15/09/2008 :  10:06:45  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote

do účtu z bety se na jejich webu lognout můžu, ale na kód hází hlášku:
your account hasn´t been registered yet

do nového účtu který jsem vytvořil A REGISTROVAL včera se lognout nemůžu, hází hlášku: your account has already been verified???

na oba pak při zadání kódu příjde mejl : your account is not verified, please check your mailbox.

GOA FTW,..

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 15/09/2008 :  10:10:11  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt


do účtu z bety se na jejich webu lognout můžu, ale na kód hází hlášku:
your account hasn´t been registered yet

do nového účtu který jsem vytvořil A REGISTROVAL včera se lognout nemůžu, hází hlášku: your account has already been verified???

na oba pak při zadání kódu příjde mejl : your account is not verified, please check your mailbox.

GOA FTW,..



jezis ja to taky vyzkousim az prijdu z prace.. a docela se toho bojim..
chtel bych si dneska uz zahrat
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 15/09/2008 :  10:19:48  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Takže jsem zadal köd a potvrzovací mailík mi přišel asi do 2 minut. Už se těším po práci domů
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 15/09/2008 :  10:30:17  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
- Ještě nejde ve hře nastavit AA a AF, jde to jen přes grafické ovladače, ale počítám že brzy to umožní.
- Hra se občas zacuká hlavně díky nahrávání nových textur - loading nové lokace, blíží se nepřátelský zerg a pod. Jakmile jsou textury v paměti, jede to výborně i na slabších strojích.
- V Options jde nastavit extra cache pro textury, podobné nastavní bylo v AoC, které ale fungovalo především pro notebooky co neměli grafiku s dostatečnou pamětí, pro normální desktop stroje toto nastavení znamenalo naopak nevýhodu a zpomalení a já mám pocit že to samé funguje i zde ve WAR. Hra mi běží stejně anebo lépe bez nastavení dodatečné paměti pro textury - jak to jde vám ?
- Mimochodem Mythic tohle bude určitě optimalizovat - stále na tom pracují a plynulost hry je jejich prioritou.
- Stabilita serverů byla při prvním dni špičková, uvidíme 18-ctého

Ninjagon
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/09/2008 :  10:42:07  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeste aby nebyla, kdyz koupili datacentrum za 8 milionu euro.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 15/09/2008 :  11:23:44  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Zadali jste i kod na bonus items ? Ja jsem zadala prvni a povrzeni bylo ihned ,ale po zadani klice na bonus items nic.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 15/09/2008 :  11:34:45  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
Oni psali ze uprednostnuji ten head start key... bonus item potvrzeni ti muze prijit az za xx hodin

Edited by - hugo on 15/09/2008 11:35:23
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/09/2008 :  11:42:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mno me po 2 hodinach zatim neprisel ani jeden

lastfm
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 15/09/2008 :  11:59:08  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Na war-europe.com jsem loglý na 2 accountech, na jednom z nich jsem hrál betu, každopádně: has not been verified yet

druhý hází hlášku: you are already logged it

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 15/09/2008 12:00:35
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/09/2008 :  12:02:56  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ja som si ich zadal vcera a potvrdenie som dostal do 5 minut.

V hre to potom pride na mailbox.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 15/09/2008 :  12:21:08  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
potvrzení head startu mi přišlo včera na mail do 10-ti minut, potvrzení in game bonusů mi přišlo na mail až cca za 4 hodiny, ale přišlo

Ninjagon
Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 15/09/2008 :  12:29:45  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
Caute, mam taky mensi problem kupoval som warhammer z ea store, dosiel mi product key pre warhammer v maile a ked ho chcem pouzit na zaregistrovanie na moj beta warhammer account stale mi pise ze not a valid key, v com je problem neporadite please? dik

Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 15/09/2008 :  12:36:32  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irvine

Caute, mam taky mensi problem kupoval som warhammer z ea store, dosiel mi product key pre warhammer v maile a ked ho chcem pouzit na zaregistrovanie na moj beta warhammer account stale mi pise ze not a valid key, v com je problem neporadite please? dik

nejsem si jisty ani co vlastne product key je:(
--
a bonus itemy zatim nemam
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:03:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irvine

Caute, mam taky mensi problem kupoval som warhammer z ea store, dosiel mi product key pre warhammer v maile a ked ho chcem pouzit na zaregistrovanie na moj beta warhammer account stale mi pise ze not a valid key, v com je problem neporadite please? dik



Produkt key je na instalaci.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:14:01  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Zjistili ste někdo, jak u action baru schovat to přepinatko napravo?
Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:21:30  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
A jak potom ziskam ten registracny kluc na warhammer account? ja to uz stiahnute mam davno.

Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:22:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irvine

Caute, mam taky mensi problem kupoval som warhammer z ea store, dosiel mi product key pre warhammer v maile a ked ho chcem pouzit na zaregistrovanie na moj beta warhammer account stale mi pise ze not a valid key, v com je problem neporadite please? dik



Je to tak, oni ti už rovnou poslali kód, který bude platit až od 18.9. z nějakého důvodu a né ještě na head start termín.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:24:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nepsal tu nekdo vcera nebo predvcera ze ea uz head start nema a ze to je jen na d2d ?

lastfm
Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:30:57  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
takze ten Product Name: Warhammer® Online: Age of Reckoning™Digital Rights:
WARSEA-xxxxxxxx

mi bude fungovat az od 18teho teda? akoze iny kluc mi neposlali len tento.

Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:41:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irvine

takze ten Product Name: Warhammer® Online: Age of Reckoning™Digital Rights:
WARSEA-xxxxxxxx

mi bude fungovat az od 18teho teda? akoze iny kluc mi neposlali len tento.



Přesně tak, můžeš jim akorát zkusit poslat maila ať ti pošlou i pro headstart, ale kdo ví jestli ti odpoví včas.
Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:50:56  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
Aha no fajn , tak dik za rady, ja som to u nich kupil uz 2x krat v domneni ze mi poslali US kluc, a potom ked mi to uz charglo moj paypal mi ich webstranka napisala ze produkt D2d uz raz kupeny sa neda kupit znova a ze peniaze nebudu zobrate z mojho uctu he he akoze lol. Dispute to isty.

Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:52:59  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
ako sranda ze prave EA ma tento probelm
Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 15/09/2008 :  13:54:18  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
Sranda je to ze napisalo ze moje peniaze nebudu zobrate z mojho uctu, ale to sa netyka zrejme paypalu a peniaze mi veru zobrali sfine....

Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/09/2008 :  14:04:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Chodí i samostaný mail na potvrzení bonus itemu? mě přišel jen mail na HS key ale itemy nevím jak dostat, mail nepřišel.



Chodí ale až za pár hodin.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 15/09/2008 :  14:24:54  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Nejake mrtve jak vseci hrajete... vubec se mi to nepaci
Go to Top of Page

Ta-Ro
Starting Member

Cory

81 Posts

Posted - 15/09/2008 :  14:28:04  Show Profile  Visit Ta-Ro's Homepage  Send Ta-Ro an ICQ Message Send Ta-Ro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

Nejake mrtve jak vseci hrajete... vubec se mi to nepaci



Vsichni ne, ja napriklad az toho 18tyho zacnu
Aspon pockam jak se to vykrystalizuje (destruction x order) a podle toho u koho bude min, tam pudu.

Now... ?
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 15/09/2008 :  14:31:44  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
jj, nejak tady to forum utichlo taky se pridam k te rade hrajici, bohuzel az 18.9 co se da delat...
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 15/09/2008 :  14:43:16  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
No já bych pařil ale 18.09 mi příjde krabice s kodem takže mě preorder minul já bláhovej si myslel že si to předobjednám u JRC a oni mi automaticky pošlou E mail s Preorder Key jako mi to poslali u AoC takže musim čekat na krabicovejale aspon jsem hrál betu a chci se zeptat jestli nikde nenastavěj account list kde budu zadávat platbu a tak??Jsem na www.war-europe.com nalognu se tam ale mimo že mě to v poho logne mi to nic neukáže
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 15/09/2008 :  14:51:34  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Oni ten jejich vypečený systém nemají nahozený od tý doby, co jim to spadlo při startu open bety :)
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,83 seconds. on eygor Snitz Forums 2000