Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/08/2008 :  15:53:07  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
neni lepsi tadle anglicka HD verze? :) http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/flash/WAR_cinematic_08.html

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/08/2008 :  16:38:43  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

nové gameplay video v celkem dost slušné kvalitě žádná trubka mazanice

stream:
http://www.gamevee.com/viewVideo/Warhammer_Online/PC/Warhammer_Online_Gameplay_Trailer/633106

některé efekty kouzel sou teda moc hezký

Tak to je mazec, i z toho streamu je poznat o dost lepsi grafika nez co mame v EU bete.

quote:
Originally posted by Aramir

A co je to ten Elder server? :)

Spesl server v US na kterem se testuji veci co normalni beta tester ( a uz vubec ne z EU) neuvidi do vydani hry.

quote:
Originally posted by †… Havran …†

neni lepsi tadle anglicka HD verze? :) http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/flash/WAR_cinematic_08.html

Hmm plna verze traileru uz se mi libi

Edited by - Lobos on 20/08/2008 16:42:19
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/08/2008 :  17:09:03  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tady jsou nejaky hi-res screeny, musim koupit novej komp

http://www.fohguild.org/forums/mmorpg-general-discussion/35739-war-nda-officially-lifted-post-pics-info-6.html
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 20/08/2008 :  17:24:51  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

http://www.fohguild.org/forums/mmorpg-general-discussion/35739-war-nda-officially-lifted-post-pics-info-6.html

a co mas za stroj ted?
Mno ja byl v AoC takze me to bude stacit:o))
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 20/08/2008 :  18:42:04  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
musim povedat ze to vizera uplne super, myslim ze si to konecne mozem s kludnym srdcom objednat :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/08/2008 :  19:19:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

musim povedat ze to vizera uplne super, myslim ze si to konecne mozem s kludnym srdcom objednat :)

¨
Ano, i já :-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/08/2008 :  19:45:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Pěkné pěkné
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 20/08/2008 :  21:04:56  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Tak nevim, jsem jediny, kdo od toho po vizualni strance cekal trochu vic?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 20/08/2008 :  21:10:59  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Asi jo
Pokud ti jde o vizuální stránku, tak doporučuju AoC. Za chvíly tam budeš mít i podporu Dx10 :)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 20/08/2008 :  21:25:56  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ano, na muj vkus je zbytecne propracovana.

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 20/08/2008 :  21:30:08  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Vizuální stránku řeš u nevěstek, a ne u MMO.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/08/2008 :  21:49:34  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

ne ze by to neco znamenalo ohledne kvalit hry ale je to zrejme nejlepsi trailer co jsem kdy videl na hru.

hrozne se mi libi ty vtipne detaily, ork narazejici do strechy baraky na konci zaberu, gobous kterej dostane sipem, trpaslik chlastajici pivo ve chvily kdy by to udelal fakt jen trpaslik apod. :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 20/08/2008 22:08:54
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/08/2008 :  21:56:59  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Lobos

a co mas za stroj ted?
Mno ja byl v AoC takze me to bude stacit:o))

Ted mam sunku notes, na uroven EU bety to relativne staci na mensi akce, ale ja chci maximalni kvalitu pri releasu

Edited by - Lobos on 20/08/2008 21:57:23
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 20/08/2008 :  23:08:34  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Vizuální stránku řeš u nevěstek, a ne u MMO.

To mi pripomina jak ke znamymu do bytu dorazila misto prsaty blondyny takova smutna pani v teplakach

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 21/08/2008 :  00:46:14  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:

To nejsi, modely postav se mi vcelku libej, ale terrain textury bych cekal lepsi, samozrejme nemyslim travu a zem, ale treba i budovy a tak, no jeste uvidime

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Edited by - Shatteren on 21/08/2008 00:48:50
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/08/2008 :  07:27:38  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Subjektivní názor :)
Hlavní je, aby se člověk mohl nabarvit do guildovních barev, na banner dát guildovní znak a vyrazit zabíjet nepřítele :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/08/2008 :  07:58:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
na me to na zaklade tech obrazku pusobi jako ze ty postavicky vubec nezapadaji do okolni krajiny, jakoby ta krajina byla real z hodne graficky hnusny hry a ty postavicky tam nekdo dokreslil

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/08/2008 :  08:02:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
To druhé cinematic video co teď je o něm zmínka v newsletteru, je to sice CGI ale i tak, klobouk dolů
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/08/2008 :  08:23:25  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=28937&r=top

Tohle je HD ve velkym rozliseni, jenom pro ty, co se chteji podivat na detaily.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Edited by - Shemiramoth on 21/08/2008 08:24:11
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/08/2008 :  08:29:13  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

To druhé cinematic video co teď je o něm zmínka v newsletteru, je to sice CGI ale i tak, klobouk dolů

Po přečtení jsem si říkal "v jakém newsletteru bylo tohle video?" a najednou puf, a do mailu mi přišel newsletter pro spren

Edit:
Open Beta Begins – Sunday, September 7, 2008

The Open Beta will be level capped and content restricted. Players will be allowed to choose any of the game’s 20 unique careers and advance through rank 20. They will also be free to explore and battle across Tiers 1 and 2 of each army’s homeland. Please note that any characters created during the Open Beta will NOT carry over into the live game as they will be wiped from the servers.

Players can access the Open Beta in one of two ways:

1. Pre-Order the Collector’s edition of the game and receive a code to join the Open Beta. For more information, visit the WAR Pre-Order page.

2. Starting the first week of September, visit the EA Store to sign up for one of the limited number of spots offered by them. This is on a first come, first serve basis.

Note: If you have been playing in the Closed Beta your access will continue into the Open Beta.

Edited by - Aramir on 21/08/2008 08:31:39
Go to Top of Page

Thumach
Junior Member

976 Posts

Posted - 21/08/2008 :  08:45:43  Show Profile  Send Thumach an ICQ Message Send Thumach a Private Message  Reply with Quote
Ty high-res obrázky už vypadají velmi dobře, jsem asi před týdnem zkoušel od kamaráda betu a z té grafiky, přiznám se, jsem byl totálně v šoku ač nejsem člověk, který by dal u MMO na grafiku.

Ten trailer je úchvatnej.

/plugins load Hard mode
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 21/08/2008 :  09:07:21  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thumach

Ty high-res obrázky už vypadají velmi dobře, jsem asi před týdnem zkoušel od kamaráda betu a z té grafiky, přiznám se, jsem byl totálně v šoku ač nejsem člověk, který by dal u MMO na grafiku.

Ten trailer je úchvatnej.

Thumach totálně v šoku --->
Thumach nevěří vlastním očím --->
Thumach komplet v prdeli --->

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 21/08/2008 09:08:51
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 21/08/2008 :  10:05:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

na me to na zaklade tech obrazku pusobi jako ze ty postavicky vubec nezapadaji do okolni krajiny, jakoby ta krajina byla real z hodne graficky hnusny hry a ty postavicky tam nekdo dokreslil

Jo, presne takhle to vidim i ja.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 21/08/2008 :  10:35:58  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
trailer je vazne suprovej...
hi-res screeny:
designove jsou celkem fajn ale teda graficky se mi to nelibi asi sem moc rozmazlenej ale nato sere pes pokud by se WHO vazne povedlo naplni i kdyz bych si to pral tak tomu moc neverim.

ale rozhodne je lepsi v nic nedoufat a pak bejt prijemne prekvapenej nez tu neco vynaset do nebes co za dva mesice mozna totalne vyhori.

so...
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 21/08/2008 :  11:04:08  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Rashaverak

Jo, presne takhle to vidim i ja.

Ale jo, taky to tak vidim, ale nějak mě to netrápí, budu radši, když bude mít moje elfka pěknej ksichtík a ve zbroji krásně tvarovanou prdelku, než když poběžim kolem nádhernýho stromu

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,42 seconds. on eygor Snitz Forums 2000