Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/10/2008 :  13:37:40  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Rash: Jak bych pouzil vyrok jednoho tvora vyvinuteho z kocky. Co to sakra meles ty vorechu??

Nikdo sem nebude chodit kvuli tomu, ze tady nebude flame? To jsi cetl zase kde?



Od doby co tady děláš moderátora, tak kvalita fóra velice klesla.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 15/10/2008 :  13:38:53  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Delete

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 16/10/2008 08:59:16
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/10/2008 :  13:40:58  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
prepostni prepostni .)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/10/2008 :  13:42:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Spajdr: Diky za pochvalu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/10/2008 :  15:22:30  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to jsem nikde necetl, to jsem vymyslel a zcela sam prosim.

ja myslim ze guild s marketkou a rodierkem musi byt nejhustejsi na serveru, nemas havrane nejakou nahravku toho VT, mohla by to byt zabava.


lastfm
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/10/2008 :  16:00:42  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
osobne podeziram ze marketa neni holcicka ale malej retardovanej 10 letej chlapecek :D ovsem ujistuju te ze poslochat to vt dyl jak hodinu nemuze normalni zdravej jedinec prezit

ovsem perla na konec, jak nam tady marketka spamuje jak jsou desne vyspeli povsimnete si prispevku od mastera, takovej leader RoD tj hotovej dospelak s jeho 17 lety :D



EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 15/10/2008 16:25:48
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/10/2008 :  16:52:13  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Marketo s Havranem, dejte si nekdy spicha v RL u piva a tohle uz nereste

2Azkaban: No nahodou jsme Rodiera nevzali jentak, dokonce to vyvolalo i flame, kterej se pak presunul od offtopicu nebo tak nejak. Dost lidi na nej nadavalo a hlavne na nej vytahnuli DK-Tech a tak podobne. Ja jsem se ho treba zastal, ale stejne jsem vedel ze zalozi vsechny classy, logne 2x tydne a pak to vsechno smaze a pujde hrat WoW

EDiT: No a k tomu co tam Masstter vyplodil... aspon ze nikde nezminil guildu, ze ktere pochazi

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 15/10/2008 16:59:58
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/10/2008 :  17:49:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Marketo s Havranem, dejte si nekdy spicha v RL u piva a tohle uz nereste

2Azkaban: No nahodou jsme Rodiera nevzali jentak, dokonce to vyvolalo i flame, kterej se pak presunul od offtopicu nebo tak nejak. Dost lidi na nej nadavalo a hlavne na nej vytahnuli DK-Tech a tak podobne. Ja jsem se ho treba zastal, ale stejne jsem vedel ze zalozi vsechny classy, logne 2x tydne a pak to vsechno smaze a pujde hrat WoW

EDiT: No a k tomu co tam Masstter vyplodil... aspon ze nikde nezminil guildu, ze ktere pochazi



Já si Rodiera pamatuji jen z Anaruth Order(Lotro) a občas se opravdu choval jak pako, ale dalo se to snášet. Nejhorší bylo, ale jakým stylem a nadávkama nás opouštěl.

Havri vs. Marketa. Jo jděte na pivo nebo já nevím co pijou holky? Já jim za mlada kupoval vodku.

K Masstterovi snad jen to, že je to první pako které jsem v RoD objevil a doufám, že i poslední. Rodiera nepovažuji za idiota, je svůj, ale když je na VT tak bych si ho asi mutnul :o))
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 15/10/2008 :  18:25:29  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
K Masstterovi snad jen to, že je to první pako které jsem v RoD objevil a doufám, že i poslední. Rodiera nepovažuji za idiota, je svůj, ale když je na VT tak bych si ho asi mutnul :o))


Ja bych rekl ze masster=marketa... podle zpusobu vyjadrovani, kterej je velice podobnej.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 15/10/2008 :  19:11:32  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
ja bych rekl ze to tu stoji za vyliz prdal

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 15/10/2008 :  19:32:04  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Sleduju ze marketka alias. mastter je peknej vymaz. Uz nema ani jasno vtom jakoho pohlavi je. To ze to je jedna a totez osoba dokazuji i ty hrubky a celkovej styl jak obe osoby postujou.

Zda se mi to nebo jen u destruction jsou takovyhle paka? :)

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 16/10/2008 :  07:45:05  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa


Havrane prijd dneska v 21:00 hod, na VT a budu tam i Master (uz jsem mu napsala na ICQ).Doufam ze se pak omluvis.



Havran,ale nikde něříká že Markéta a Mastter je jedna osoba,jedině že by se Havran omlouval za ostatní,ale to si myslím asi neklapne

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 16/10/2008 07:45:37
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/10/2008 :  08:23:34  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
1 ja sem nikde nenapsal ze master je leader rod
2 Mandorallen neni clen nasi guildy
3 na vt za vama rozhodne nepujdu, byl to jeden z dovudu proc sem leavnul tudle pochybnou guildu
4 jeste nikdy me nikdo tolikrat nezminil v jednom prispevku, dekuji ti za zajem taky te miluju
5 na to abys me strapnila nemas, nevim co bych musel udelat abych trumfnul pana mastera s jeho vyrokama na GP :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 16/10/2008 08:25:41
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 16/10/2008 :  08:24:06  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Promin, ale Havran se mi nijak po cteni tohoto vseho neztrapnil. Jen to tvoje stale se opakujici "smeju se", "ja a xyz a xxx a xzy a zxy a zxx etc. mame na Havrana stejny nazor".
Myslim si, ze jsi presla z Xchatu na fora moc brzy, protoze uz asi o 10 stran zpet ti dosel repertoar o cem vubec psat, je to stale jen o jednom a tom samem.
A ty reprezentujes svoji guildu taky velice dobre, zatim jen potvrzujes, ze jsi velice konfliktni clovek, ze kdyz neni po tvem, tak udelas peklo na Zemi.

P.S.: Pokud zacnes s necim, ze jsem dalsim Havranovym fanboyem, ktery se ho jen zastava, tak Havrana neznam osobne ani jsem s nim nikdy nehral.

Edited by - Pramen on 16/10/2008 08:32:30
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 16/10/2008 :  08:57:39  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
oba se chovaj jak maly decka nebo maj z toho vysedavani u hry vymatlano uz, typuju spis druhou moznost
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 16/10/2008 :  08:58:05  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Takze KONEC Ted jsem musela jit na VT a bylo mi receno, ze s Havranem se to bude resit jinak a ja toho mam okamzite nechat nebo s toho budu mit i ja problem.Zrovna kdyz jsme byli v nejlepsim.Takze mam smazat svoje posty a ukoncit to.

Havrane prijd do topicu na zruseni WHO tam muzem pokracovat, to mi nikdo nezatrhl.

No nic a tak jsem se u toho bavila.

PS: ale klidne prijd na VT a muzem nas rozhovor nahrat a postnout ho na web aby byla zabava.Liba Marketa

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 17/10/2008 :  22:16:37  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa


A kto ti povedal, ze sa to bude riesit a ze budes mat problem?
To by ma naozaj zaujimalo.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 17/10/2008 22:17:43
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/10/2008 :  23:03:29  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Marketa


A kto ti povedal, ze sa to bude riesit a ze budes mat problem?
To by ma naozaj zaujimalo.


Manžel

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/10/2008 :  01:01:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
EA Mythic Defends "Warhammer Online" From "World Of Warcraft" Designer's Criticism

"Earlier today we published an interview with “World of Warcraft” game director Jeff Kaplan where he shared his thoughts on competing MMORPG “Warhammer Online.” We reached out to EA Mythic head and lead “Warhammer Online” designer Mark Jacobs to clarify about his company’s beta policies. He responded after the story was published."

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/10/16/ea-mythic-defends-warhammer-online-from-wow-criticism/
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 20/10/2008 :  21:20:28  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
tak lidicky destruct je opravdu slabej na kazalu:( denska jsem se zucastnil boje 500:0 pro order :DDDD 5x BW mno je to sranda..:D
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/10/2008 :  22:30:53  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Aspon na azgale je to tak ze sanca na vyhru v scenariu za order je priamoumerna poctu Bright Wizardov a Ironbreakrov :)..

Edited by - ManiaCCC on 20/10/2008 22:31:10
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/10/2008 :  23:04:08  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Aspon na azgale je to tak ze sanca na vyhru v scenariu za order je priamoumerna poctu Bright Wizardov a Ironbreakrov :)..



IB mi na 12. levelu prijde mnohem silnejsi jak muj lvl 20 SM... takze menim maina...

moc by me zajimalo kdo ty classy designoval, ale u tanku jim to teda moc nevyslo...

no mmo
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 20/10/2008 :  23:23:35  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
no ten bw dava sa zda nehoraznu dmg, skillom aj za 800napr do light armoru...tak som tak rozmyslal ci niekto skusal spikovat v rvr alebo scenarkach... proste 4x bw a 2x heal a dovi, instanty by len tak lietali :)
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:30:28  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Jak dobýt hrad:
http://ninjagon.blogspot.com/2008/10/conquer-and-keep-your-keep.html

Ninjagon
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:45:42  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Jak dobýt hrad:
http://ninjagon.blogspot.com/2008/10/conquer-and-keep-your-keep.html


Zergem 5 ku 1 v případě Destruction
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/10/2008 :  22:39:51  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir
...



Jsi se měl líp učit a mohl jsi hrát za destruction :P
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/10/2008 :  23:25:54  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Já to ještě nečetl :)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/10/2008 :  09:06:22  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Jak dobýt hrad:
http://ninjagon.blogspot.com/2008/10/conquer-and-keep-your-keep.html



Prestal jsem cist po titulku:

Dobyj a udrž svůj hrad!


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 22/10/2008 09:10:39
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 22/10/2008 :  09:14:05  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by NINJA

Jak dobýt hrad:
http://ninjagon.blogspot.com/2008/10/conquer-and-keep-your-keep.html



Prestal jsem cist po titulku:

Dobyj a udrž svůj hrad!





ehm jestli narážíš na Y což mi jediný příjde logické, tak jsi vedle, protože to je správně ..
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/10/2008 :  09:22:46  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin
ehm jestli narážíš na Y což mi jediný příjde logické, tak jsi vedle, protože to je správně ..



nah... nejak mne vypadla veta kde jsem ftipne komentoval pouiti jednotneho cisla z pohledu destro zergu...
clovek by se nemel snazit bejt sarkastickej kdyz jeste spi :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 22/10/2008 :  09:42:21  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To už nezakecáš :)

Jinak dobývání keepu je tady vcelku jednoduché. Stačí se promlátit přes dveře a pokud obránci nemají mega zerg nebo vyšší levely, tak padnutí je neodvratitelné.
Co by pomohlo kvalitnějsím bojům o keep by bylo:

Upgrade claimnuté keepy, které by nabízelo dodatečné možnosti guildě, která by keep vlastnila.

Například
- zvyšování levelu/abilit/počtu/výbavy NPC stráží
- zvyšování HP dveří/zdí (pokud by byly zničitelné jako v DAoC)
- zvyšování počtu umístění siege enginu (tady jsou bohužel siege enginy jako doplňky a ne jako "means" pro vyhrání boje o keep. Zatím mě připadá, že nejpoužitelnější je maximálně ram, zbytek jenom otravuje život a nemá žádný význam.
- možnost opravy dveří/zdí

V současné době je interakce guildy s keepou, kterou claimnula, naprosto mizivá. Tady musím znovu odkázat na DAoC.

Věcí trochu mimo je pak RvR lake samotný, který je naprosto pustý. I kdyby tam byly zergy obou stran, tak tam jsou tak jedno/dvě místa, kde se budou střetávat. Chtělo by to větší dynamiku, možnosti stavět dodatečné obrany atd. .
Asi jsem moc náročný
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 22/10/2008 :  09:45:37  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Co pořád máte s tím Order vs Destro, tohle neutrální blog.
Akorád že když sám hraju za destruction, tak jsem musel fotit v keepu který je zrovna náš a proto jsem vybral vznešené elfy.

Ninjagon
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/10/2008 :  18:43:53  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=397

pekne brneni, to jste mimochodem vedeli ze pokud healer ve scenarich healuje ty co davaji nejvetsi damaz, tak pak dostavaji vetsi renown body? ja ne.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 25/10/2008 :  09:55:40  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=397

pekne brneni, to jste mimochodem vedeli ze pokud healer ve scenarich healuje ty co davaji nejvetsi damaz, tak pak dostavaji vetsi renown body? ja ne.




Tenhle obrazek sam o sobe mne skoro prinutil presunout se na jinej server a rerollnout BO:

Je videt, ze Mythic se ridi poznatky moderni mediciny a kdyz je SM gay na lev 1 bude jim i na lev 40 bo predelat to nejde :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 25/10/2008 09:56:43
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/10/2008 :  11:28:41  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
hmmm, no neviem, jak jinak by si chcel spravit elfov tak aby ostali podla typologie ako su opisovani vo fantasy?
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 25/10/2008 :  11:41:49  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Ten BO vypadá jak retard... a to je boží!
Elf vypadá taky ok. Ti byli gay a vždy budou...

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 25/10/2008 :  12:15:09  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tak tak, elf vypada presne tak jak ma:
http://img207.imageshack.us/img207/4803/hehomohv0.jpg (HE Army book)

takze blame Games Workshop
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/10/2008 :  12:30:19  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Tak pěkně si tu povídáte a já musím hodit takovej Spam sry.

Nejvíce CZ clanu je na serveru Open? RvR (RvR bude asi znamenat PVP /Říše x Říši/) ale že se server jmenuje Open mě mate ja jen abych věděl kam jít.

Stačí mi PM správou poslaj jj je tam dost CZ clanu nebo tak .. dík moc a Pa.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/10/2008 :  14:27:41  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Tak pěkně si tu povídáte a já musím hodit takovej Spam sry.

Nejvíce CZ clanu je na serveru Open? RvR (RvR bude asi znamenat PVP /Říše x Říši/) ale že se server jmenuje Open mě mate ja jen abych věděl kam jít.

Stačí mi PM správou poslaj jj je tam dost CZ clanu nebo tak .. dík moc a Pa.



to se mylis, toto neni ŘvŘ server

lastfm
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/10/2008 :  15:50:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
k stupidite lidi v scenariich, udelal jsem si sorcererku na lvl 2 nahatej jsem joinul scenarko a skoncil jsem prvni v dmg s 11K+ pred mimojine sorcererkou na lvl 11

lastfm

Edited by - Rashaverak on 25/10/2008 15:50:26
Go to Top of Page

Dibone
Starting Member

97 Posts

Posted - 25/10/2008 :  19:10:32  Show Profile  Send Dibone an ICQ Message Send Dibone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

k stupidite lidi v scenariich, udelal jsem si sorcererku na lvl 2 nahatej jsem joinul scenarko a skoncil jsem prvni v dmg s 11K+ pred mimojine sorcererkou na lvl 11

ono to dmg neni tolik smerodatny.. Ja si udelal altika maraudera a po chvili hrani jsem dostal AOE, tak jsem si to sel vyzkouset do scenaria :) Na konci jsem byl v dmg druhej za sorckou (asi o 3k v T2), ale kdybych tam nebyl, nezmenilo by se na vysledku vubec nic, protoze jsem takhle sejmul jenom cca 2 lidi a zbytek dmg sel tam, kam bych ho jinak nesmeroval (do tanku vetsinou :)). Perlicka byla, ze po ukonceni scenaria (prohranem) jsem dostal 2 whispy, kde mi gratulovali k dmg :) Ale jinak mas pravdu, vetsina lidi tam jenom stoji a obcas uvari nejakej ten bolt, nebo si sekne do tanka a pak rvou, ze neni heal :)

o_O

Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/10/2008 :  19:04:01  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Black Guard podcast - novy

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/flash/2008_10_BlackGuard.html

KoTBS

http://www.war-europe.com/mediaplayer.html?flv=http://download.goa.com/war/videoprod/en/KotBS_Hi.flv&width=640&height=480

Edited by - Lobos on 29/10/2008 19:13:29
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 29/10/2008 :  19:23:44  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Omg, Paul má nabarvený nehty
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/10/2008 :  20:56:18  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
No blazen je na to dost
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 30/10/2008 :  14:37:57  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
takze po mesici hrani na serveru Kaz'azgal muzu rict ze do lvl20 opravdu zabava. nestacil jsem jeste ani poznat crafting profese a mel jsem plne ruce prace s RVR,scenari tvorbou postavy.. jetsli nekdo jeste neni rozhodnut doporucuji vyzkouset. oproti wow vytana zmena prijde mi tam lepsi parta lidi a neni potreba u toho travit zivot :) kazdopadne

Edit: odstranena zakazana aktivita

Edited by - Pertha on 30/10/2008 14:42:29
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:01:51  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Začíná se vynořovat zajímavá věc obzvláště na EU serverech:
počet Order > počet Destro.
Na začátku jsem tvrdil že se to projeví do dvou měsíců, spletl jsem se, je to tu již teď .
A světe div se, všude je to samý Bright Wizard, proč asi ...

Ninjagon

Edited by - NINJA on 31/10/2008 14:07:59
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:03:12  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Nebo taky, protože to lidi v Destro nebaví, když není nepřítel, tak rerollují.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:07:20  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
To je taky možné, ale spíše bych řekl že přibývají ti, kteří nebyli v betě, kde měla většinu destrukce. Prostě se to již vyrovnalo a začíná se to překlápět naopak. Lidé co hledali tu "správnou výzvu" (jak tvrdili) teď aby přehodnotili situaci.

Ninjagon
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:09:14  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Mám Disciple lvl 37 na "Finuval Plain" =>
ted mám lvl 25 BW na "Eltharion" a bavím se mnohem víc.

Ted jeste aby na Finuvalu udelali transfer na Eltharion a muzu kosit kolegy z MDK.

Edited by - Luka on 31/10/2008 14:10:53
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:34:58  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

To je taky možné, ale spíše bych řekl že přibývají ti, kteří nebyli v betě, kde měla většinu destrukce. Prostě se to již vyrovnalo a začíná se to překlápět naopak. Lidé co hledali tu "správnou výzvu" (jak tvrdili) teď aby přehodnotili situaci.



no jenze to mam vazne opustit svoje milovane postavicky v kterych uvizlo uz XX hodin? to leda az me order znudi :-)

no mmo
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000