Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 KoS: Critical chance
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 20/02/2006 :  13:41:05  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
Na forech je spousta abilit co zvysuji critical chance u melee i u kouzel. Nevi nahodou jak se onen critical projevuje? A taky jak se pocita pravdepodobnost. Je sice pekny, ze se zvedne critical chance treba o 40 ... Ale 40 ceho? Je to nejakej skill, % nebo co to je?

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 20/02/2006 :  14:26:32  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Imho klasicky, máš danou šanci (%) že při každým hitu/spellu/healu dáš třeba o +50% větší dmg/dmg/heal

Imaziel

Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 20/02/2006 :  14:53:34  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr.Krychlin

Imho klasicky, máš danou šanci (%) že při každým hitu/spellu/healu dáš třeba o +50% větší dmg/dmg/heal

Imho je tomu tak jak rikas. Ale stejne jako ja i ty hadas Jde mi o to, jestli se najde nekdo, kdo si nebude vymyslet jak u zkousky na vysoke

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired

Edited by - Raady on 20/02/2006 14:53:56
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 20/02/2006 :  15:00:17  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
Jde mi o to, jestli se najde nekdo, kdo si nebude vymyslet jak u zkousky na vysoke


Bah, zatím to prochází

Imaziel

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 20/02/2006 :  15:00:42  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Na "moncicim" foru (z bravlerskeho to nejakym zahadnym zpusobem zmizelo) jsem nasel obrazky AA. Je to sice pro brawlery, ale princip bude u vsech klasu stejny. Celkove mi pripadaji AA (a nejenom me) dost nedodelane a nepouzitelne, vzhledem k tomu, ze maji "omezeni", kdy se muzou pouzivat.
To zase SOE vypusti nedodelanou kravinu, aby se zase o krucek priblizila WOW a pak to bude cele znova prekopavat....

Edit: obzvlaste "povedena" je prave ta critikal lajna, ktera vychazi z int (coz int brawlwri potrebuji stejne jako zergove ).

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%

Edited by - Pedro on 20/02/2006 15:06:38
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 20/02/2006 :  15:17:42  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Na "moncicim" foru (z bravlerskeho to nejakym zahadnym zpusobem zmizelo) jsem nasel obrazky AA. Je to sice pro brawlery, ale princip bude u vsech klasu stejny. Celkove mi pripadaji AA (a nejenom me) dost nedodelane a nepouzitelne, vzhledem k tomu, ze maji "omezeni", kdy se muzou pouzivat.
To zase SOE vypusti nedodelanou kravinu, aby se zase o krucek priblizila WOW a pak to bude cele znova prekopavat....

Edit: obzvlaste "povedena" je prave ta critikal lajna, ktera vychazi z int (coz int brawlwri potrebuji stejne jako zergove ).



No ja nevim, jak nedodelane, ale critical zalezitosti a i nejake AA ruzne feature byli jiz dost davno u SOE v EQ1. Podle me jen uvolnuji postupne ruzne "doplnky" hry, ktere jiz maji. Navic me to nedodelane neprijde, omezeni je imho dle vyvazenosti a zaroven rozdilnosti (max AA bodu a napr. equip pro abilitu) a taky dle ruznych stylu hry (napr. saman ma finalni ability ve vetvich tak nejak dle stylu - neco na raid, neco na solo, neco na grupu)


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 20/02/2006 :  15:35:48  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
AA u templare mi prijdou docela pouzitelny. Jen mi fakt neni jasny, co pro me znamena popis u ability: Increase melee critical chance of caster by 40. Je to hodne nebo malo? A kdyz bude critical, jak se to vlastne projevi? To jsou imho dost zasadni otazky pro distribuci bodu.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 20/02/2006 :  15:50:14  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Crusaderi maji take critical line :-) Na nasich forech jsem nasel jen tohle:

Crits add dmg to the normal dmg that was "rolled" for the current hit. I had my Pestilent Touch Master I hit a Tanglefly for 10478dmg (something around 6.5k listed in spell description)

Z predchoziho ne uplne jasne plyne, ze do ability narval 4-5 bodu.

Crits are definitly ADDing damage. I also had Tap Veins hit for 1900dmg + 700 heal, no brigand debuffs, that's way over the max damage

Coz je cca dvojnasobek (nevim na jakym lvl mel to kouzlo.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000