Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Chovani lidi v CZ komunite
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 31/10/2005 :  13:23:53  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Mam trochu problem s chovanim nekterych CZ hracu

1) Fakt me nastvali lidi, kteri neco vemou od guildy, udelaji brutus dluh a pak odejdou jeste urazeni.
Konkretne - Pepicek -4,95 (5 raidu) a Nobuhar -4,46 (3 raidy).
To povazuji opravdu za hnus nejvetsiho kalibru

2) Pretahovani lidi mezi CZ guildami. Pokud bylo domluveno, ze se lide navzajem nebudou prebirat tak prosim o dodrzovani nebo oficialni vyjadreni, ze dohoda pada. Ja mam zpravy, ze SW se snazi pretahnout lidi z MdK, coz povazuji za nefer jednani, nebot ode me jako GL MdK se nic takoveho nedeje (a treba by k nam nekdo sel ...)


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Arnalix
EQ moderator

72 Posts

Posted - 31/10/2005 :  13:49:51  Show Profile  Send Arnalix an ICQ Message Send Arnalix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Mam trochu problem s chovanim nekterych CZ hracu

1) Fakt me nastvali lidi, kteri neco vemou od guildy, udelaji brutus dluh a pak odejdou jeste urazeni.
Konkretne - Pepicek -4,95 (5 raidu) a Nobuhar -4,46 (3 raidy).
To povazuji opravdu za hnus nejvetsiho kalibru

2) Pretahovani lidi mezi CZ guildami. Pokud bylo domluveno, ze se lide navzajem nebudou prebirat tak prosim o dodrzovani nebo oficialni vyjadreni, ze dohoda pada. Ja mam zpravy, ze SW se snazi pretahnout lidi z MdK, coz povazuji za nefer jednani, nebot ode me jako GL MdK se nic takoveho nedeje (a treba by k nam nekdo sel ...)




ad 1) Take my v SW mame podobny zazitek. Nemohu jen doporucit upravu pravidel tak jak jsme ji provedli my, viz. postupny unlock minus bodu vcetne vlastni guildy.

ad 2) Z teto kategorie o cem vim:
- jednou davno jsem tazal jednou vetou Kwaha, to jsme uz resili
- Klattakovi kdyz me presvedcuje ze nase uprava pravidel je nefer vuci non-guild systematicky odpovidam ze reseni je stat se guild a jine neznam, nicmene je to stejne kvalitni debata z obou stran
- omylem jsem pogratuloval Imazielovi k prechodu k nam, kdyz mi rekl ze ma nas 'tag', on myslel 'Lamma' ja myslel ze mluvi o guilde
- pokud se me nekdo tazal z vlastni iniciativy jestli bychom ho k nam vzali pokud by odesel z MDK nebo RL, tak jsem dle konkretniho cloveka rekl ano nebo ne
- aktivne jsem nikoho neoslovil nebo debatu nezacal co si pamatuju

Jineho kroku si nejsem vedom predpokladam ze ani Genagen ne, tak bud prosim konkretni.

Arnalix

Edited by - Arnalix on 31/10/2005 13:51:38
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 31/10/2005 :  13:56:08  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Ja mam zpravy, ze SW se snazi pretahnout lidi z MdK

Ja osobne jsem aktivne z MdK (ani z RL) nepretahoval. Akorat jsem v posledni dobe nekolika idem odpovidal na otazku, kdyz se rozhodnout z MdK odejit, jestli by pro ne bylo v SW misto.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

TesiD
Starting Member

49 Posts

Posted - 31/10/2005 :  14:16:18  Show Profile Send TesiD a Private Message  Reply with Quote
No myslím že to bylo na mojí adresu potažmo na CL.

1) nikoho nelanaříme Nobuhar, Willien, Esetrone a i Pepiček se zeptali jestli se k nám mohou připojit a naše guild pravidla to dovoluji.

2) k bodu 1 je to jen váš problém myslím že jim nikdo v naší guilde nebraní jit s vámi na RAID aby si dluh smazali a jestli je vy nebudete na RAIDU chtít tak už to dal neřešte.

3) semnou ani s nikým z CL jste žádnou dohodu neuzavírali protože pro RL a MDK existuji jen 3 guildy a CL mezi ne nepatří viz výroky některých členu vašich guild. S guildou SW máme dobré vztahy a s ostatními členy CZ komunity chceme vycházet v dobrém.

4) ostatně kdyby se k nám někteří lidé nechovaly špatně a vulgárně CL by neexistovala zato poděkujte Caseovy.

5) CL bude existovat dokud to členové chtít budou a členy budeme třímat nadále když oto požádají jako doposud.

S pozdravem Tesic

PS: budu reagovat jen na normální vzkazy
Go to Top of Page

Gunhead
Starting Member

69 Posts

Posted - 31/10/2005 :  14:18:20  Show Profile  Send Gunhead an ICQ Message Send Gunhead a Private Message  Reply with Quote
Muzes prosim Jarisi uvest konkretne kdo kdy jak koho lanaril? Take to napovazuji za fer a je nutno to velmi durazne vysvetlit lidem, kteri se dotakovych akci pousteji.

EQ2: Gunhead, Patmat
EVE: Firelash
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 31/10/2005 :  14:30:53  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TesiD
4) ostatně kdyby se k nám někteří lidé nechovaly špatně a vulgárně CL by neexistovala zato poděkujte Caseovy.
LOL. Dekuju ze z gild odtahujes vycuranky a beres si je k sobe do gildy. DIKY, co bychom si bez CL pocali


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 31/10/2005 :  14:37:04  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Lanareni lidi crossguild probiha a i kdyz ho oficialne nevedou GL, je samozrejme tise tolerovano.

Pokud Nekomu chodi denne nabidky at prejde do nejuzasnejsi gildy XY (doplnte dle stupne paranoie) od ruznych lidi z teto gildy tak s tim samozrejme oficialni vedeni gildy nema nic spolecneho, to ho pak pouze prijme.

Nevim co tu resime, kazdy stejne skonci casem tam, kam ho to tahne nejvice. Pokud lidi odejdou za nekym s kym se jim dobre hraje PROSIM, pokud nekdo odejde protoze si mysli ze ta jeho stara gilda mu uz nema co nabidnout PROSIM a pokud nekdo odejde protoze mu nekdo neco 'na oplatku' nabidne PROSIM.

Tohle nejde nasmlouvat ani prikazat a pouze se s tim ztraci cas.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 31/10/2005 :  14:42:01  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Ja bych nerekl, ze to je Tesicova aktivita. Ja CL povazuji za urcitym stylem hrajici komunitu a nejak sem nepredpokladal, ze by mela snahu se rozsirit o lidi, kteri k ni v posledni dobe prisli.
Nutno podotknout, ze tam presli az po te, co zjistili ze vlastni guildu ve 3 lidech nezalozi a pote se uchylili k tomuto nouzovemu kroku.

Takze s tim ja problem nemam a uz vubec nic bych nevycital Tesicovi.

Add Pepicek:
Taky mi neni jedno, ze je to dalsi tunelar DKP systemu, zapomoci lidi v guilde udelal craft atp. ale co, i taci jsou mezi nami.
Jen nepochopim, ze kdyz je v podvecer lognuto skoro 30 lidi, neni schopnej rict aspon "seru na vas, du jinam" a levanout.
Ale leavnout bez jedineho slova, je dost neslusny.
Docela me mrzi, ze jsem den predtim neudelal jednu vec, ktera se primo Pepicka tykala, a docela me tesi, ze nam nepadl zadnej fabled, ktery by si jeste mohl jako bonus navic odnest.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Klattu
New Member

462 Posts

Posted - 31/10/2005 :  15:51:51  Show Profile Send Klattu a Private Message  Reply with Quote
Hehe ja bych to chapal jako velky uspech CL, kdyz se na to tak divam, tak avr lvl guildy se za poslednich par dnu dramaticky zvedl ......

Klattu, Runnyeye, EQ2
Klattu, Eclipse, SWG
Klattusun, Atlantean, AO
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 31/10/2005 :  21:10:32  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by TesiD
4) ostatně kdyby se k nám někteří lidé nechovaly špatně a vulgárně CL by neexistovala zato poděkujte Caseovy.
LOL. Dekuju ze z gild odtahujes vycuranky a beres si je k sobe do gildy. DIKY, co bychom si bez CL pocali





tak za prvy nejsem vycuranek,za druhy - neznas me - za treti si trhni nohou neznam tebe :) pac a pusu lasko
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 31/10/2005 :  21:19:37  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Ja bych nerekl, ze to je Tesicova aktivita. Ja CL povazuji za urcitym stylem hrajici komunitu a nejak sem nepredpokladal, ze by mela snahu se rozsirit o lidi, kteri k ni v posledni dobe prisli.
Nutno podotknout, ze tam presli az po te, co zjistili ze vlastni guildu ve 3 lidech nezalozi a pote se uchylili k tomuto nouzovemu kroku.

Takze s tim ja problem nemam a uz vubec nic bych nevycital Tesicovi.

Add Pepicek:
Taky mi neni jedno, ze je to dalsi tunelar DKP systemu, zapomoci lidi v guilde udelal craft atp. ale co, i taci jsou mezi nami.
Jen nepochopim, ze kdyz je v podvecer lognuto skoro 30 lidi, neni schopnej rict aspon "seru na vas, du jinam" a levanout.
Ale leavnout bez jedineho slova, je dost neslusny.
Docela me mrzi, ze jsem den predtim neudelal jednu vec, ktera se primo Pepicka tykala, a docela me tesi, ze nam nepadl zadnej fabled, ktery by si jeste mohl jako bonus navic odnest.




promin ale proc tu teda nereknes proc odesel. ja to reknu protoze se nastval na to ze se dozvedel jak ste mu nadavali teamspeaku,myslim ze to by meli lidi taky vedet a ne jen to ze mdk je super a ti co odejdou sou ty howna ba u nekterych je to spis naopak :) ale co si budem povidat nekteri lidé o tom maji svou predstavu a tezko jim vysvetlit jinou . nema cenu sem psat ze sem odesel pomerne v klidu protoze do me lidi z mdk prudi stejne a to sem dej panbuh neudelal ve vasem systemu error lol fakt zabava si tu takle psat pac a pusu i tobe :::i kdyz proti tobe nic nemam a hodne lidi se ke me chovalo slusne sou i taci ktere fakt uz videt nemusim :))no nic dal sem vam dalsi podnet k pruzeni ne :)) tak piste at se klavesnice zavari a me naroste hlava ctenim plku :) papa
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 31/10/2005 :  22:34:09  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Heh, to jsou posty....

Pokud nekdo pise takto, pak se nedivim, ze nechape principy dobreho chovani, jako treba nekrast a chovat se ferove.

Nevim, kdo koho pomlouval, ale jiste je, ze Pepicek nepatril k nejaktivnejsim a nejspolehlivejsim hracum (rozumnej dochvilnost, aktivita, schopnost pripravit se atd.) a pokud se nekdo v tomto smyslu vyjadril, pak mel asi pravdu. Btw, pokud nekdo vybiduje 2x fabled a rare plus jde po dalsich (ja vyhral s Jarisou az na roll ) a nasledne nechape, ze je treba neco vratit guilde (rozumnej tem zbylym 18 az 23, co mu k tomu pomohli) a nechodi na raidy a misto toho odejde, pak je imho opravdu inteligencne mene solventni.

To prosim bez urazky, ja to tak vidim. A nema to nic spolecneho s tim, jak kdo vidi hru, zda exp/loot nebo "pohodicku". S vyse uvedenym pristupem je podle me kazdy vycuranek (a to imho plati o 2 mnou vyse uvedenych)


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ


Edited by - Jaris on 31/10/2005 22:36:18
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 01/11/2005 :  01:09:42  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Heh, to jsou posty....

Pokud nekdo pise takto, pak se nedivim, ze nechape principy dobreho chovani, jako treba nekrast a chovat se ferove.

Nevim, kdo koho pomlouval, ale jiste je, ze Pepicek nepatril k nejaktivnejsim a nejspolehlivejsim hracum (rozumnej dochvilnost, aktivita, schopnost pripravit se atd.) a pokud se nekdo v tomto smyslu vyjadril, pak mel asi pravdu. Btw, pokud nekdo vybiduje 2x fabled a rare plus jde po dalsich (ja vyhral s Jarisou az na roll ) a nasledne nechape, ze je treba neco vratit guilde (rozumnej tem zbylym 18 az 23, co mu k tomu pomohli) a nechodi na raidy a misto toho odejde, pak je imho opravdu inteligencne mene solventni.

To prosim bez urazky, ja to tak vidim. A nema to nic spolecneho s tim, jak kdo vidi hru, zda exp/loot nebo "pohodicku". S vyse uvedenym pristupem je podle me kazdy vycuranek (a to imho plati o 2 mnou vyse uvedenych)




1:: toho vycuranka sem bral i ja osobne takze sem se nebavil o ostatnich ale o sobe ,nevim proc by mi mel nejakej pytel z rl tohle rikat kdyz mi ani nezna-popravde nevim co sem vocural a nebo cim sem si tak pomohhmmm kdo vi treba se na to jeste ani neprisel

2:: jestli to ostatnim vadi jiste ti sem napisou za ty se omlouvat nebudu a nehodlam , ale me uz to SERE jak mi do toho taky nekdo porad zatahuje nebo neprimo urazi...rikam tady snad ja ze mdk sou nevim co nebo rl ? doprdele nerikam tak i vy vynechte me ze svyho systemupopravde kdyz vidim co dokazete napsat tak sem jedine rad ze nemam zadnej fabled nedej boze dva...to uz by ste mi museli aspon useknout prstik a dat cerny puntik do notysku no nic jen to prvni mi stve ten konec uz je mimo rec
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 01/11/2005 :  06:26:17  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Pokud jsem dobre cetl posty tak Esetrone tebe nikdo kdome TesiD nejmenoval takze nejak nechapu proc sem vubec pises.Nebo ty jsi Pepickuv tiskovy mluvci ??
Myslim ze napadeni by se meli hajit sami.
Sice chapu ze uz se tim nic nenapravi ale minimalne by meli poslat dane veci jarisovi a ten je prodat aby se guilde aspon neco vratilo
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/11/2005 :  07:07:59  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone
tak za prvy nejsem vycuranek,za druhy - neznas me - za treti si trhni nohou neznam tebe :) pac a pusu lasko
No vidis ja zase neznam tesice a on nezna me, presto me ve svem postu cituje jako strujce vzniku cecke legie.

Co si o takovem cloveku myslet? Nebo ho rovnou politovat?


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Zuzug
New Member

229 Posts

Posted - 01/11/2005 :  09:14:03  Show Profile  Send Zuzug an ICQ Message Send Zuzug a Private Message  Reply with Quote
tohle mi neda a musim k tomu taky neco. Zase az tak dobre sem ty odchozi neznal,problem sem snima nemel,ale co je mi fakt proti srsti
je to tunelovani DKP.
Sry ale kdyz nekdo ma odchozenejch 30 raidu ,ceka na to svoje fabled a kdyz nakonec se nejaky pouzitelny ukaze ,tak mu to takovejhle tunelar vyfoukne na roll a opusti guildu ,nebot je v minusu a moc dobre vi ,ze ted si zkratka 10 - 20 raidu nezabiduje,aby se dostal z minusu je fakt svinarna prvni tridy.Tohle umi zkratka kazdej ,nehlede na zkusenosti dotycnych na raidech,totalni dezorientaci o planovanych akcich,neznalost raid pravidel atd o DKP systemu ani nemluve.
Kdybyste byli aspon trosku ferovy,tak si ty minusy odkroutite,at taky vite kolik namahy a casu to fabled stoji....

Zuzug
MDK raider


Zuzug the conjuror - lvl 70 (Mor do Kuli) EQ2 PvE Runnyeye EU (retired)
Ajeto V'Prdeli the conjuror - lvl 80 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US
Smell the assassin - lvl 90 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US


Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 01/11/2005 :  09:54:22  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zuzug

tohle mi neda a musim k tomu taky neco. Zase az tak dobre sem ty odchozi neznal,problem sem snima nemel,ale co je mi fakt proti srsti
je to tunelovani DKP.
Sry ale kdyz nekdo ma odchozenejch 30 raidu ,ceka na to svoje fabled a kdyz nakonec se nejaky pouzitelny ukaze ,tak mu to takovejhle tunelar vyfoukne na roll a opusti guildu ,nebot je v minusu a moc dobre vi ,ze ted si zkratka 10 - 20 raidu nezabiduje,aby se dostal z minusu je fakt svinarna prvni tridy.Tohle umi zkratka kazdej ,nehlede na zkusenosti dotycnych na raidech,totalni dezorientaci o planovanych akcich,neznalost raid pravidel atd o DKP systemu ani nemluve.
Kdybyste byli aspon trosku ferovy,tak si ty minusy odkroutite,at taky vite kolik namahy a casu to fabled stoji....

Zuzug
MDK raider




a proc jim nereknete at s vama na ty raidy chodi-to je tak tezky ? ja nevim nobu neco rikal ze si to klidne odkrouti tim ze s vama bude chodit ale nez abyste se domluvili tak to radsi rozmaznete na nejaky debilni imperium...no nic uz nebudu odpovidat vubec na nic at se mi to tyka nebo ne.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 01/11/2005 :  09:57:05  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone
promin ale proc tu teda nereknes proc odesel. ja to reknu protoze se nastval na to ze se dozvedel jak ste mu nadavali teamspeaku,myslim ze to by meli lidi taky vedet a ne jen to ze mdk je super....


Tak zaprve.... neznal jsem duvod proc Pepicek odesel, bo nerekl ani popel.
Zadruhe.... jak se muze nastvat na neco co neslysel? NEbo to bylo ze jedna pani povidala?
Ten kdo na TS neco rikal jsem byl ja, a moc dobre vim co sem rikal. Zadne nadavky to nebyly, jen jsem nadhodil, ze uz mam dost toho, jak lidi nectou a neposlouchaj.
Ano, tykalo se to Pepicka... pri 1 group akci na harpyje do Clefts of Rujark. Bylo 1 volne misto v grupe a nahlaseni 2 SK (pepicek, smudla).
Pepicek dostal prednost, protoze se ozval prvni.

Ano, po tom co predvedl Pepicek a jeste se tvaril "ja nic, ja muzikant" jsem na TS prohlasil, ze tohle je uz moc, kdyz na 1 group akci lidi nectou a nedokazou poslouchat. Prohlasil jsem ze bych nejradsi pepicka kicknul z grupy a vzal misto nej Smudlu.
JA vedl tu grupu, mel sem na to plny pravo... ze s nami pepicek nebyl na TS je jeho problem, ale vsechny instrukce jsem mu psal i do group chatu.
Kvuli pepickovi doslo k mirnemu zdrzeni a to me stve... jako me to stve na raidech atp.

a dale... pepicka jsem z grupy nevyhodil a nechal si ho tam, bo sem rekl, ze kdybych to udelal, mohl by si to spatne prebrat a odejit z guildy. Ok, odesel stejne, jenze s tim, ze mel jeste dalsi moznost na fabled.... to neni vychcanost?!... ajaj, ja tomu rikam ze je "vychcanej jako dirka do snehu".

Pepicek je vycuranej ignorant co nedokaze spolupracovat, akceptovat vedeni, neni schopnej ani zkousnout pravdu a svuj nazor si obhajit, neni schopnej rict ani zbohem a ani nerekne jaky duvody ho k tomu vedli....tak to vidim ja. Misto nej mluvi nekdo, kdo nam DKP nevytuneloval a dela mu tiskovyho mluvciho nebo co?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 01/11/2005 10:09:31
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 01/11/2005 :  10:01:13  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone
a proc jim nereknete at s vama na ty raidy chodi-to je tak tezky ? ja nevim nobu neco rikal ze si to klidne odkrouti tim ze s vama bude chodit ale nez abyste se domluvili tak to radsi rozmaznete na nejaky debilni imperium...no nic uz nebudu odpovidat vubec na nic at se mi to tyka nebo ne.


LOL... ty me Esetrone vazne bavis.... a uz te napadlo ze treba temhle lidem neverime ani pozdrav?
Na raidy s nami nechodili predtim, proc by meli chodit po tom co odesli sami z guildy?
Ma raid leader nest riziko, ze mu jeden clovek bude raid sabotovat? Napriklad rusit mezzy, utocit kam nema a total ignorovat pokyny?

A kdyz uz, tak nemel odchod vypadat tak, ze lidi reknou cau, ja du pryc protoze, proto. Ale mam v DKP minus, takze na raidy se mnou pocitejte! Prestan uz obhajovat neco neobhajitelneho.... a hlavne presten mluvit za jiny, na tebe tu nikdo nerekl ani popel... sebral ses a sel si za ostatnima, ja to beru a rozumim tomu.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 01/11/2005 :  10:25:04  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Kazdy vidi vyhlasovani raidu na imperiu ne?

My nekomu rikame, ze k nam nemuze?

Kdo tu rika takove bludy????

A pls, proc ja mam kazdeho zvat? Ja jsem pracujici clovek a mam pocetnou rodinu a pokud jeste neco organizuji, tak kupodivu pocitam s tim, ze i ostatni lidi predvedou urcitou aktivitu a necekaji jako deti v jeslich, az je pani ucitelka k necemu vyzve a nekam odvede.

Takze ve spolecenstvi dospelych lidi ja tak nejak ocekavam, ze se lidi budou chovat dospele. A pokud se tak nechovaji, tak jsem minimalne zklaman a obcas i dost nasran.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 01/11/2005 :  10:46:58  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
Tak kdyz se tu tak probira Pepicek a Esetrone si mysli ze mu krivdime, myslim Pepickovi...
U nas je celkem normalni, lidi pri adventureni najdou equip ktery nemuzou pouzivat, maji lepsi atd tak ho vetsinou nabidnou tem co ho potrebuji na guild chatu.
Otazka je, co udela normalni slusny clen kdyz vidi ze nekdo takhle z dobre vule nabizi veci?
Jestli je moc tezka tak ti dam 50:50...

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 01/11/2005 :  10:49:01  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

Tak kdyz se tu tak probira Pepicek a Esetrone si mysli ze mu krivdime, myslim Pepickovi...
U nas je celkem normalni, lidi pri adventureni najdou equip ktery nemuzou pouzivat, maji lepsi atd tak ho vetsinou nabidnou tem co ho potrebuji na guild chatu.
Otazka je, co udela normalni slusny clen kdyz vidi ze nekdo takhle z dobre vule nabizi veci?
Jestli je moc tezka tak ti dam 50:50...



please, pro me 50:50 !

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 01/11/2005 :  10:55:08  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

quote:
Originally posted by Kaz

Tak kdyz se tu tak probira Pepicek a Esetrone si mysli ze mu krivdime, myslim Pepickovi...
U nas je celkem normalni, lidi pri adventureni najdou equip ktery nemuzou pouzivat, maji lepsi atd tak ho vetsinou nabidnou tem co ho potrebuji na guild chatu.
Otazka je, co udela normalni slusny clen kdyz vidi ze nekdo takhle z dobre vule nabizi veci?
Jestli je moc tezka tak ti dam 50:50...



please, pro me 50:50 !



a) pozada o to co se mu hodi ted nebo v blizke budoucnosti a podekuje

b) chce vsechno, je nervni kdyz ceka vic jak 2 min nez se za nim milostive dostanes, jak to dostane tak bezeslova odejde a ty zjistis ze to za chvilu nabizi na brokerovi

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/11/2005 :  11:21:43  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz
b) chce vsechno, je nervni kdyz ceka vic jak 2 min nez se za nim milostive dostanes, jak to dostane tak bezeslova odejde a ty zjistis ze to za chvilu nabizi na brokerovi
B je 100% spravne


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 01/11/2005 :  11:25:11  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
Jo B je spravne, B je Pepicek a myslim ze u nas je jeste hromada lidi co s nim maji takovyhle zkusenosti...

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/11/2005 :  11:55:56  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

Jo B je spravne, B je Pepicek a myslim ze u nas je jeste hromada lidi co s nim maji takovyhle zkusenosti...



tyjo ted jsem si vzpomel ze to vlastne bylo takhle uz kdyz jsem hral :)

s khaotem a pedrem jsme se sazeli jestli pepicek bude prvni kdo se bude hlasit kdyz jsme neco nabidli na chatu :) ale je fakt ze nas ani nenapadlo kontrolovat co s tim dela

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 01/11/2005 12:46:54
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 01/11/2005 :  12:08:36  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
neni to treba vekem ze je Pepicek takovej jakej je ?
protoze me pride silne nepravdepodobne ze se clovek dozije pokrocilejsiho veku, pokud se chova jako on

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/11/2005 :  12:09:14  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

neni to treba vekem ze je Pepicek takovej jakej je ?
protoze me pride silne nepravdepodobne ze se clovek dozije pokrocilejsiho veku, pokud se chova jako on



nebo je to poslanec

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 01/11/2005 :  12:15:36  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

neni to treba vekem ze je Pepicek takovej jakej je ?
protoze me pride silne nepravdepodobne ze se clovek dozije pokrocilejsiho veku, pokud se chova jako on



Nevim kolik mu je, ale mam takovy pocit ze nam jednou tvrdil ze kolem 40 nebo tak nejak

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 01/11/2005 :  13:08:02  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
porpavde ted uz tu rozjizdite fakt hnusny veci-ze spadnete takle nisko sem si o vas nemyslel ...
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 01/11/2005 :  13:10:50  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
a jeste :)) uz vidim jak se zapisu k vam na raid a vy cely stastny mi odpovidate jo na tebe sme cekali assassin chvala bohu rychle prid ne ale ty posledni vzkazy uz ste si mohli odpustit to je fakt dost
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 01/11/2005 :  13:22:53  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone

porpavde ted uz tu rozjizdite fakt hnusny veci-ze spadnete takle nisko sem si o vas nemyslel ...


ja to myslel naprosto uprime a nevim co je na tom spatneho... dokazu omluvit takovi chovani jen u ditete do 15ti let a pokud by mu bylo 15 tak sem ochoten mu to odpustit. Pokud je mu ale vic, je me lito, bud je to naprosto nedospelej jedinec, nebo je to opravdu pekna swine (neznam ho a nevim co vsecko je pravda nebo neni, kazdopadne podle zde uvedenych informaci si delam takovej a takovej nazor)
Zatim ho tu hajis opravdu obstojne, ale nevim proc se nebrani sam, popripade proc za nej tak agituje, pokud nema silu ci dostatek argumentu aby se postavil narceni, o to je moje mineni o nem horsi. Snad chapes ze urcite veci se proste nedelaji a existuji moralni zasady prez ktere se nepreliza, pokud chce byt clovek chapan a bran jako plnohodnoty a poctivi...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 01/11/2005 :  13:32:39  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone

porpavde ted uz tu rozjizdite fakt hnusny veci-ze spadnete takle nisko sem si o vas nemyslel ...

Hnusny veci to jsou, to je fakt. Nicmene, v pripade ze jsou tyhle reci pravdive, to vidim jako jedinou obranu proti takovym lidem. Proste a jednoduse na ne upozornit ostatni lidi v komunite.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 01/11/2005 :  13:54:42  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone

porpavde ted uz tu rozjizdite fakt hnusny veci-ze spadnete takle nisko sem si o vas nemyslel ...



copak se ti na tom nelibi? bohuzel je to pravda
kdybych ho tu pomlouval tak je to odeme fakt hnusny, takhle je to spis od nej

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/11/2005 :  13:57:00  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone

porpavde ted uz tu rozjizdite fakt hnusny veci-ze spadnete takle nisko sem si o vas nemyslel ...

Koukam ze je hodne v mode cloveka co upozorni na swinarnu oznacit swini ....


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Bambi
New Member

134 Posts

Posted - 01/11/2005 :  14:20:37  Show Profile  Send Bambi an ICQ Message Send Bambi a Private Message  Reply with Quote
Obcas se proste vyplati vracet na stara mista .
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/11/2005 :  16:21:57  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bambi

Obcas se proste vyplati vracet na stara mista .

Zdar Bambouchu? Jak se vede ve wow? Neschazime ti?


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 01/11/2005 16:22:32
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 01/11/2005 :  16:49:32  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

Jo B je spravne, B je Pepicek a myslim ze u nas je jeste hromada lidi co s nim maji takovyhle zkusenosti...



ne ze by na tom zalezelo ale muzu to jen potvrdit mam s nim presne takovu zkusenost jsem rad ze takovej clovek uz s nama nehraje

2 esetrone: jestli se ti neco na tom nelibi co tu o pepickovy piseme tak mu namaluj mapu at se sem dostane a muze se hajit sam, pac ty jako jeho tiskovej mluvci nestojis za nic:))

VG : Nathyra high elf cleric MDK

Edited by - calimar on 01/11/2005 16:59:07
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 01/11/2005 :  17:23:18  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by calimar

quote:
Originally posted by Kaz

Jo B je spravne, B je Pepicek a myslim ze u nas je jeste hromada lidi co s nim maji takovyhle zkusenosti...



ne ze by na tom zalezelo ale muzu to jen potvrdit mam s nim presne takovu zkusenost jsem rad ze takovej clovek uz s nama nehraje

2 esetrone: jestli se ti neco na tom nelibi co tu o pepickovy piseme tak mu namaluj mapu at se sem dostane a muze se hajit sam, pac ty jako jeho tiskovej mluvci nestojis za nic:))



na tohle se z moji strany neda nic rict jen to ze tys byl posledni od koho bych neco cekal ale tiskovej mluvci nejsem jen mi sere ze tu lidi pomlouvate za jejich zady ... fajn napiste mu to sakra ve hre at vam muze odpovedet ...holt kazdej neni tak inteligenti jako vy a ja sem mozna taky uplnej blbec neni mi tricet a nemam deti...proc sem neco pisu,dyt je to zbytecny
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 01/11/2005 :  17:27:23  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Muzes ne rict co je na tomto foru pomlouvani za zady kdyz je verejny ??
Myslim ze nevis co mluvis a placas jen aby jsi placal myslim ze nebudu daleko od pravdy ze tvuj vek tomu i odpovida
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 01/11/2005 :  18:38:06  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Mam trochu problem s chovanim nekterych CZ hracu

1) Fakt me nastvali lidi, kteri neco vemou od guildy, udelaji brutus dluh a pak odejdou jeste urazeni.
Konkretne - Pepicek -4,95 (5 raidu) a Nobuhar -4,46 (3 raidy).
To povazuji opravdu za hnus nejvetsiho kalibru

2) Pretahovani lidi mezi CZ guildami. Pokud bylo domluveno, ze se lide navzajem nebudou prebirat tak prosim o dodrzovani nebo oficialni vyjadreni, ze dohoda pada. Ja mam zpravy, ze SW se snazi pretahnout lidi z MdK, coz povazuji za nefer jednani, nebot ode me jako GL MdK se nic takoveho nedeje (a treba by k nam nekdo sel ...)



red]1)Nobuhar: Neodesel jsem urazeny, spise nesouhlasim se snizovanim guild rank cloveku, ktery me pomahal s kazdym HQ.(Willien)
2)Oznacujes to tu jako hnus nejvetsiho kalibru, mno chlape asi tak. Pokud na tom tak trvas ja ty penize nastradam a pak ti to zaplatim za ten nahrdelnik o kterym se tu tak divoce debatovalo.
3)Chapu, ze pepa je pomalejsi a obcas mu musis neco rici i nekolikrat.)) Ale jinak spolupracuje normalnim zpusobem. De o to jak se s lidmi domluvis a ne to resit hlaskou "vse mate na imperium" "Tam si to najdete, ted neni cas ted je raid". To je stejne kdyz sem zjistoval info na prizmatic, ale to je jedno uz to nemam ani chut resit.
4)Pretahovani lidi do CL. To mu sem se musel opravdu zasmat, snad se nebojite, ze se rozpadnete.))) Ja s Willem jsme tam presli z duvodu, ze se nam libila pravidla a vedeni guildy jako takove, NE OPRAVDU TO NEBYLO Z DUVODU ALA Kuzma " Presli proto, ze nevedeli, ze na guildu musis mit 6lidi.)))) Vedel jsem to davno nez sem byl v MDK.
5) Podporovani nizkych levelu.) Heh mno to si pochopil blbe kdyz si to tam psal pac se to netykalo me, ale hlasek nejsme materska skolka a podobne.
6)Z MDK a RL znam dost lidi co me nevadi a vadit nebudou, oni vedi. Spis se to tykalo vedeni guildy a spoluprace s ostatnimi hraci. Pokud je nekdo nizsi level nebo nema equip hodny vas tak na neho nebudu koukat jako na nejaky odpad.
7)Posledni vec, kdybych byl podle vas tunelar fabled vybavy asi bych tezko venoval zadarmo fablet zbran ktera nam padla z masteru do guildy aniz bych za to neco chtel.
Jinak to uz nechci resit, ale trochu me vadi, ze se navazite do CL ke kterymu jsme presli. Nevim proc, nikdo z vedeni guildy nas nepretahoval ci nelanaril k nim. Bylo to nase rozhodnuti.
Takze pozdravy Mufe, Shaargymu,Imaz, Nick, Zuzug, Malley, Drew, Atomic atd.
a ahooj vsem.)
[/red]
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 01/11/2005 :  18:40:33  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Muzes ne rict co je na tomto foru pomlouvani za zady kdyz je verejny ??
Myslim ze nevis co mluvis a placas jen aby jsi placal myslim ze nebudu daleko od pravdy ze tvuj vek tomu i odpovida



a kolik te je frajere ,muzu te pozadat abys drzel hubu ,nebudu daleko od pravsy kdyz reknu ze sem tak trikrat chytrejsi nez ty a rozhodne mam i vetsi iq pusu tobe
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 01/11/2005 :  18:47:31  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
bohuzel odkaz imperia mizi v kosi takze pokud budete neco chtit me piste to ve hre nebo si to nechte pro sebe , diky...ostatne nicku o nasi inteligenci ja umim narozdil od tebe ve hre zmacknout jeste pismenko H kdyz vidim nekoho s kym sem hral a proti komu sem pred timto listem nic nemel
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/11/2005 :  18:59:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone
a kolik te je frajere ,muzu te pozadat abys drzel hubu ,nebudu daleko od pravsy kdyz reknu ze sem tak trikrat chytrejsi nez ty a rozhodne mam i vetsi iq pusu tobe



Co se mezi vami a MdK stalo vim pouze prevypravene, takze se k tomu nebudu vyjadrovat, ale co se tyce tveho projevu tak ten je po pravde dost ubohy.
Od zacatku se projevujes bud jako primitiv, nebo jako naprosty nevzdelanec. Jedine cim by se toto vystupovani snad dalo teoreticky omluvit je nedokoncene zakladni vzdelani - at jiz z duvodu veku, nebo nedostatecne ho IQ.
Jelikoz zde sam tvrdis (a ja nemam duvod ti neverit) ze mas IQ trojnasobne oproti jinemu diskutujicimu, (to mimochodem znamena i pri predpokladu pouheho prumerneho IQ dotycneho uzivatele, ze disponujes IQ 300, cili cca 2x vice nez Albert Einstein) znamena to ze je toto vystupovani zpusobene tvym vekem.
Potom si myslim, ze by bylo vhodne, aby tva ucitelka v materske skolce pro genialni predskolaky venovala vice casu pilovani slusneho chovani.
To by bylo ode mne asi tak vse - rad bych te take pozdravil pac a pusu, ale uz asi 30 let mne to prijde prilis infantilni, takze pouziji obligatni Sbohem.

(Pokud jsi to nepochopil /coz je u cloveka tve nesmirne inteligence zajiste nepravdepodobne/ bud sem pis slusne, nebo nepis vubec. Dekuji.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 01/11/2005 :  19:55:02  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by esetrone
a kolik te je frajere ,muzu te pozadat abys drzel hubu ,nebudu daleko od pravsy kdyz reknu ze sem tak trikrat chytrejsi nez ty a rozhodne mam i vetsi iq pusu tobe



Co se mezi vami a MdK stalo vim pouze prevypravene, takze se k tomu nebudu vyjadrovat, ale co se tyce tveho projevu tak ten je po pravde dost ubohy.
Od zacatku se projevujes bud jako primitiv, nebo jako naprosty nevzdelanec. Jedine cim by se toto vystupovani snad dalo teoreticky omluvit je nedokoncene zakladni vzdelani - at jiz z duvodu veku, nebo nedostatecne ho IQ.
Jelikoz zde sam tvrdis (a ja nemam duvod ti neverit) ze mas IQ trojnasobne oproti jinemu diskutujicimu, (to mimochodem znamena i pri predpokladu pouheho prumerneho IQ dotycneho uzivatele, ze disponujes IQ 300, cili cca 2x vice nez Albert Einstein) znamena to ze je toto vystupovani zpusobene tvym vekem.
Potom si myslim, ze by bylo vhodne, aby tva ucitelka v materske skolce pro genialni predskolaky venovala vice casu pilovani slusneho chovani.
To by bylo ode mne asi tak vse - rad bych te take pozdravil pac a pusu, ale uz asi 30 let mne to prijde prilis infantilni, takze pouziji obligatni Sbohem.

(Pokud jsi to nepochopil /coz je u cloveka tve nesmirne inteligence zajiste nepravdepodobne/ bud sem pis slusne, nebo nepis vubec. Dekuji.




ano pravda v matersle skolce mi rikali vcera ze jsem trochu sprosty , a ostatnim beru hracky a tak se ti chci omluvit ze mi neni 30+ a nemam deti - mozna tim jsem dost ubohy .nebo na to nemam jen vek psat do tak skveleho listu jakym je tento? kdo vi-je vsak pravda ze uz sem radsi psat nebudu jelikoz si nechci kazit hru hadanim se o pro me ´´zbytecnych vecec,, myslete si o me co chcete , ja si o vas budu myslet totez. mejte se pekne a uzivejte hru ,ahoj
doufam ze sem nikoho timto dopisem ani pozdravem dale nepobouril
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/11/2005 :  20:53:45  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
jeste, ze se kvalita lidi nehodnoti podle kvality jejich pisemneho projevu. to, co tu predvadite, by mohli pouzit v kursech kreativniho psani.
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 01/11/2005 :  23:04:41  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jeste, ze se kvalita lidi nehodnoti podle kvality jejich pisemneho projevu. to, co tu predvadite, by mohli pouzit v kursech kreativniho psani.



sakra musime jinam zase nas nasel:))

VG : Nathyra high elf cleric MDK
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/11/2005 :  00:45:22  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212
Nobuhar: Neodesel jsem urazeny, spise nesouhlasim se snizovanim guild rank cloveku, ktery me pomahal s kazdym HQ.(Willien)


Co na to rict?
Snad jen ze sem rad, ze sem konecne napsal clovek, ktereho se to primo tyka.
Rank nebyl snizen cloveku, ktery pomahal s kazdym HQ... ba dokonce rank nebyl snizen cloveku, ktery prodal zbytecne (a to naprosto) master svitek z guildy, i kdyz mu za nej byli nabidnuty slusne penize.... ale byl snizen za to, ze mi jasne napsal, "k cemu mi guilda je?"
Asi k nicemu, tak sem nepokladal za vhodne, aby takovy clovek mel pristup do guild banky a aby takovy clovek treba spolupracoval s guild craftama, ktere bych upozornil, a mohl si veskere veci ofiko outguild kupovat na brookrovi, kdyz uz mu je guilda k nicemu.

Vas odchod byl jen demonstrativni a to ze ste si chteli ve 3 zalozit novou guildu je nepopiratelne, vzhledem k vasemu rozhovoru na ventrilu... takze asi tak

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  02:07:26  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Demonstrativni nebyl, promin ,ale neodesli sme z duvodu zalozeni guildy. To co ti nakukal Ghost sice opravdu receno bylo, ale byla to pouha uvaha. Nerekli jsme "Deme pryc protoze zakladame novou guildu".) Ostatne mozna se zeptej Ghosta kdyz potom co provedl Will s masterem zacal rikat, ze cituji "Jdete si pryc takove jako jste vy guilda nepotrebuje", sorry to me nas...dost. K tomu masteru, hele me je jedno, ze si Shaargy zalozil novy char a pohrbil dle meho vyborneho guarda, ale je to jako bych skoncil s bersekrem zalozil napr. paladina a hned na lev. 27 se dozadoval mastera, mam silne pochybnosti o tom, ze bych to dostal.) Myslim pokud by to bylo pro guarda pak se o tom muzeme bavit, takto je to zbytecne.


Snad jen ze sem rad, ze sem konecne napsal clovek, ktereho se to primo tyka.
Rank nebyl snizen cloveku, ktery pomahal s kazdym HQ... ba dokonce rank nebyl snizen cloveku, ktery prodal zbytecne (a to naprosto) master svitek z guildy, i kdyz mu za nej byli nabidnuty slusne penize.... ale byl snizen za to, ze mi jasne napsal, "k cemu mi guilda je?"
Asi k nicemu, tak sem nepokladal za vhodne, aby takovy clovek mel pristup do guild banky a aby takovy clovek treba spolupracoval s guild craftama, ktere bych upozornil, a mohl si veskere veci ofiko outguild kupovat na brookrovi, kdyz uz mu je guilda k nicemu.

Vas odchod byl jen demonstrativni a to ze ste si chteli ve 3 zalozit novou guildu je nepopiratelne, vzhledem k vasemu rozhovoru na ventrilu... takze asi tak
[/quote]
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/11/2005 :  09:03:25  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by esetrone

quote:
Originally posted by Nick

Muzes ne rict co je na tomto foru pomlouvani za zady kdyz je verejny ??
Myslim ze nevis co mluvis a placas jen aby jsi placal myslim ze nebudu daleko od pravdy ze tvuj vek tomu i odpovida



a kolik te je frajere ,muzu te pozadat abys drzel hubu ,nebudu daleko od pravsy kdyz reknu ze sem tak trikrat chytrejsi nez ty a rozhodne mam i vetsi iq pusu tobe



EQ2 se mě v současné době netýká, ovšem tvůj projev zde je tedy perla. Pokud neumíš diskutovat normálně, tak bude možná skutečně lepší, když diskutovat nebudeš. Mimochodem to, že někdo navštěvuje vysokou školu (Západočeská universita v Plzni), nějak souvisí s inteligencí?
A za další Nick by mohl být tvůj otec, nejen podle věku. Tak se laskavě zklidni. Buď přestaneš všem nadávat, nebo už sem psát nebudeš.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 02/11/2005 :  10:52:02  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Nobu1212

K tomu masteru, hele me je jedno, ze si Shaargy zalozil novy char a pohrbil dle meho vyborneho guarda, ale je to jako bych skoncil s bersekrem zalozil napr. paladina a hned na lev. 27 se dozadoval mastera, mam silne pochybnosti o tom, ze bych to dostal.) Myslim pokud by to bylo pro guarda pak se o tom muzeme bavit, takto je to zbytecne.

no Nobuhare tak tohle se to fakt povedlo:)) novej char jsem zalozil pro to ze 1) mne guard prisel dost nudnej 2) chci chodit na raidy a opravdu si nemyslim ze ta prehlidka plechovek co tam chodila byla moc k necemu proto jsem radsi zalozil char ktery nasi guilde chybi a taky mne bude bavit 3) kolem lvl 30 jsem si koupil master na lvl 47 proc asi pac az je budu chtit tak je na 90% nesezenu bo master pro class kterej hrajes nepada kazdej den. pls nepouzivej slovo dozadoval ja ho chtel koupit pokud ti v ramci guildy prijde 3ppl za mastera kterej ma na T6 nahradu malo tak to pardon ja vim je to lepsi a jednodussi prodat to za 4ppl xanadu ale pak se mohlo jednani odvijet na urovni hele dej mi 4 nebo si naser a ne ze se domluvime na 3 ppl a jak jdu log off tak lita link na mastera na trade kanalu

ale v jednom mas pravdu bavit se o masteru je zbytecny mne to ani tak nenasralo, spis mne prekvapilo to ukvapeny jednani jak u prodeje toho mastera tak z vasim odchodem.

VG : Nathyra high elf cleric MDK

Edited by - calimar on 02/11/2005 11:00:21
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000