Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Znovu zacit s EQ2? Help
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 19/07/2006 :  10:55:18  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Napiš co máš za počítač, pro představu... bude se lépe uvažovat proč?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/07/2006 :  11:07:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum

Tak sem zkusil znovu EQ2, ale mam problem s nestabilitou. cca po 10 min hry se mi zasekne cely PC. Kdysi sem to hral bez probhlemu. Nejaky napad?





pokud je pravidelne po tech cca 10ti minutach hrani tak to bude prehrati nektere komponenty

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 19/07/2006 :  11:17:33  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Brum

Tak sem zkusil znovu EQ2, ale mam problem s nestabilitou. cca po 10 min hry se mi zasekne cely PC. Kdysi sem to hral bez probhlemu. Nejaky napad?





pokud je pravidelne po tech cca 10ti minutach hrani tak to bude prehrati nektere komponenty



jj Procesor ale spíše Chipset
Go to Top of Page

Proxima
Starting Member

56 Posts

Posted - 19/07/2006 :  12:58:51  Show Profile Send Proxima a Private Message  Reply with Quote
Mam ted v techto vedrech podobny problem a mam podezreni na prehrivani pameti, nemam je zrovna znackove.

EQ2: Templar <Česká legie>
AoC: PoM <Legie>
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 19/07/2006 :  13:35:30  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
NO v tomhle vedru mě to taky v komplu hučí,jak kdyby tam byly splašený včely......ale furt lepší,než aby mě něco vodešlo...teda

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 20/07/2006 :  08:40:43  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
Dik za pomoc. Jak sem stahnul ty ovladace co doporucuje Sony k moji grafice tak to bezelo po zbytek dne bez problemu (cca 7 hodin). Takze pokud bude nekdo mit priste podobny problem, doporucuju to zkusit, i kdyz jsem vlastne naistaloval starsi ovladace nez sem mel hehe.

Jinak mam starsi stroj Ath 2600+ Barton, 1GB pameti, GF FX5900 XT grafiku. K tomu se vaze muj dalsi dotaz. Zatim hraju v newbie zonach tak jak se mi options nastavili samy, ale neni to uplne plynuly. Chtel bych se zeptat na nejake typy pro zlepseni performace. Jakej tahlik kam posunout a o kolik. Mam 2 podminky. Chci videt otazniky na dalku (jo, collection me furt bavi :)), a i kdyz nejsem nejak zvlast freak do grafiky, tak aby to nebylo rozmazany.

A jeste dotaz. Jestli je moznost se dostat do nejaky cz guildy do chatu. Aby mi nekdo moch osvezovat pamet v gchatu.

Dik
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 20/07/2006 :  08:49:46  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Když otevřeš options, tak by jsi měl hned mít v pravé části okna nastavení grafiky. První položka se jmenuje myslím performance. A jedna z prvních nabídek je něco jako overall performance nebo něco takovýho. Je u toho rolovací menu, který ti ted ukazuje něco z extreme, ery high, high quality, balanced, high, very high, extreme performance. Tipnul bych jsi že tam budeš mít asi nastavený high performance... No plynulejší už je jenom nastavení very high a extreme performance. Jinak další věc, která se vyplatí udělat, je v položce shadows dát stíny na minimal, protože stíny jsou zabijákem fps....
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 20/07/2006 :  08:58:58  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Ja bych jeste doporucil - stahnout si mod "knowledge" ktery ma v sobe dalsi 4 nastaveni grafiky (raid, good performance, good quality a sshot). Imo jsou lepe zvolene nez ty defaultni. Navic ty XML fajliky jdou poeditovat, takze si to muze kazdy nastavit podle sveho.

Jinak user nastaveni grafiky je super, ale jen do okamziku, kdy si zacne to nastaveni casto menit - idealni by bylo, kdyzby si clovek mohl alespon 2 user sety ulozit, a stridat je, al eto bohuzel nejde.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 20/07/2006 :  09:18:40  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
no mam tam custom. Nevim, mozna si pamatuje moje options z kdysi, ale EQ byl kompletne odinstalovanej, tak to asi ne e.

Zkusim vecer, dik. Nasel sem link tusim od Arry mezi tema desitkama linku na guide o performace - budu must projit cely :) Ted me napada (v praci ma clovek spoustu casu na premysleni :)) .... ve WoWu sem mel desitky addonu na upravu UI. EQ2 sem hral kdysi v jeho defaultni podobe a i kdyz se mi to zda dostacujici, stejne bych se zeptal, jestli nejsou pro EQ2 nekde custom UI upravy. Kdo, co pouziva, pripadne proc. A kde to sosnout. Treba player/target/group windows a buff window by sly o dost vylepsit, tak jestli nejsou nejake lepsi na webu. Sorry ze se ptam, ale nechce se mi je zkouset pokus/omyl. Proto se ptam po nejakych vyzkousenych.

Jinak pokud me nekdo bude chtit kontaktovat in-game, nebo pomoct s cimkoliv ... tak ctc Brum - Qeynos Warden (Brumla was taken - kdo mi zabavil jmeno? :))

Edited by - Brum on 20/07/2006 09:41:25
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 20/07/2006 :  10:38:58  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
www.eq2interface.com , tam můžeš zvesela vybírat. Já osobně používám Profit UI Reborn II v současné době je verze 2.7. Starší nebrat, nefungoval by ti inventář. To platí u všech, protože v LU25 dělali nějaký změny s inventářem a starší verze custom ui neměli funkční inventář. Další rozšířené jsou Thor UI a Fetish Nightfall. Všechno tohle jsou kompletní sety...tj obsahují kompletní UI....
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 20/07/2006 :  10:46:30  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Ja bych jeste doporucil - stahnout si mod "knowledge" ktery ma v sobe dalsi 4 nastaveni grafiky (raid, good performance, good quality a sshot). Imo jsou lepe zvolene nez ty defaultni. Navic ty XML fajliky jdou poeditovat, takze si to muze kazdy nastavit podle sveho.

Jinak user nastaveni grafiky je super, ale jen do okamziku, kdy si zacne to nastaveni casto menit - idealni by bylo, kdyzby si clovek mohl alespon 2 user sety ulozit, a stridat je, al eto bohuzel nejde.



http://www.rytirilva.com/index.php?option=com_content&task=view&id=35&Itemid=10
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 20/07/2006 :  12:45:19  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
To nastaveni grafiky jak zminoval Genagen ma v sobe uz i 2.7.1 ProfitUI Reborn II.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

smud
Starting Member

11 Posts

Posted - 20/07/2006 :  15:28:47  Show Profile Send smud a Private Message  Reply with Quote
Existuje jeste stale nejake to nastaveni pro to jak daleko se maji zobrazovat nazvy NPC / otazniku atd.? Tenkrat kdyz jsme hrali nebyli otazniky videt pokud jsi nestal temer uplne na nem.

A otazka trochu odjinud :) Co si myslite o Swashbucklerovi a Paladinovy? Jake maji role v grupach / jak se hraji solo / jak jsou caste / zadane?

Dik!

Smud
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 20/07/2006 :  17:13:38  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
No a snad nakonec. Rozhoduju se mezi par craftama. Ale nenasel jsem blizsi info o totemech, jaky buffy se z nich muzou udelat a hlavne jestli jsou na jedno pouziti, nebo maji charges, a na jak dlouho ten buff pusobi. A jeste special dotaz. Jestli jako woodworker muzu udelat zbran s clickable nukem jako imbue (a jako dmg to ma popr). Hledal sem mezi linkama ale vsude sem nasel jenom obecny popisy. Nejaka tabulka s produktama co muzou crafteri vyrobit by se sikla. :(

Edited by - Brum on 21/07/2006 19:34:40
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 20/07/2006 :  18:05:54  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
zadnej "nuke" neni je to trea imbued hulka a ten dmg nic moc
jinak jak paladin tak swash jsou dobry pokud budes dobrej ty... ja bych volil swashe
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 21/07/2006 :  19:28:38  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych se zeptat jestli ma CZ/SK komunita na RE nedostatek nejakyho craftera. Koukal sem na web a vsecho je moc, ale treba je nekdo neaktivni. Premyslim o nejakym craftu. Rozmyslim se mezi woodworkerem/tailorem/sagem ... ale pokud neco chybi tak do toho klido pudu.

PS dik za typ na UI reborn - je fakt slusny

Edited by - Brum on 21/07/2006 19:35:24
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 22/07/2006 :  03:27:24  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Popravdě o ždným chybějícím craft classu nevim a po posledních úpravách je craft celkem napytel, takže snad jen:

Jeweler/sage/alcháč (všecho v masteru sežene málokdo, krom toho pár spellů ani neexistuje ;))

Armorer/weaponsmith jsou podle mě nejvíc k prdu, v dungeonech padaj lepší věci o raidech a Claymore ani nemluvě

Provis - jídlo a pití se hodí vždycky, ale prodává se teď díky lepší těžbě za babku

Carpenter - nábytek, bedny a kontejnery, nejzajímavější sou asi repair kity - celkem nutnost pro high-end hru a carpů je celkově asi nejmíň

Woodworker - těžící nářadí, šípy, zbraně taky sux

Tailor - armor sux, báglíky pro ty co neunesou krabice, teď možná nějaký ty fancy róby...

Craft se celkově nějak hroutí, ale možná se pletu a ozve se ti někdo povolanější, já vždycky s chutí začnu a brzo skončím

Imaziel

Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 22/07/2006 :  03:28:13  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Jo a totemy: 5 chargů, duration 15 minut

Imaziel

Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 22/07/2006 :  03:31:53  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smud
A otazka trochu odjinud :) Co si myslite o Swashbucklerovi a Paladinovy? Jake maji role v grupach / jak se hraji solo / jak jsou caste / zadane?


Jsem nějak zmoženej a nemám chuť tu něco sáhodlouze popisovat, takže in-game:

/tell Frederic - paladin guide
/tell Luciprd - swashbuckler guide

Rádi zodpovíme veškeré dotazy

Imaziel

Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 23/07/2006 :  22:58:54  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
poznám nějak na sation.sony.com jaký datadisky mám koupený?
pořizolal jsem to asi před půl rokem (ale nakonec jsem to neměl čas hrát) přes digital download a vim že to stálo asi 30 euro, takže si myslim, že bych v tom KoS mohl mít, ale když se kouknu do subscription details tak tam vidím jen "EverQuest II Subscription"
co tam máte vy co máte datadisk(y)?
nechce se mi věřit, že bych utratil takovejch peněz jen za původní hru bez ničeho, navíc se mi zdá, že to přes digital download ani už nejde pořídit :-)

no ještě tam mám v "Enabled Features" "7 Day Vet Reward" tak bych to přinejhorším stáhnul a zkusil nainstalovat jak by se to tvářilo...

edit: teď koukám, že u SWG mám v "Enabled Features" vyjmenovaný datadisky, tak to je asi jasný...

offline

Edited by - Cotouch on 23/07/2006 23:03:18
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 24/07/2006 :  08:20:02  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch

poznám nějak na sation.sony.com jaký datadisky mám koupený?
pořizolal jsem to asi před půl rokem (ale nakonec jsem to neměl čas hrát) přes digital download a vim že to stálo asi 30 euro, takže si myslim, že bych v tom KoS mohl mít, ale když se kouknu do subscription details tak tam vidím jen "EverQuest II Subscription"
co tam máte vy co máte datadisk(y)?
nechce se mi věřit, že bych utratil takovejch peněz jen za původní hru bez ničeho, navíc se mi zdá, že to přes digital download ani už nejde pořídit :-)

no ještě tam mám v "Enabled Features" "7 Day Vet Reward" tak bych to přinejhorším stáhnul a zkusil nainstalovat jak by se to tvářilo...

edit: teď koukám, že u SWG mám v "Enabled Features" vyjmenovaný datadisky, tak to je asi jasný...



Mno aby jsi měl datadisk dostupný tak je potřeba ho nainstalovat a pak v nastavení accountu přidat kódy datadisků. Tím se ti to odemkne a dostaneš se na ně.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 24/07/2006 :  09:26:25  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Pokud jedeš digital download přímo od SOE, tak se tam nic zadávat nemusí... přidá se to do accountu samo.
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 24/07/2006 :  09:39:06  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
no... jasně, ale jak s jistotou poznám, co mám na accountu aktivní, aniž bych to musel stahovat a instalovat?

offline
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 24/07/2006 :  09:46:43  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
v accountu dáš view/edit billing info v my subscription a v pak pod Enabled Features je vyjmenovaný všechno co máš aktivní....např.: splitpaw saga, desert of flames, kingdom of sky, fallen dynasty a všechny možný veteran rewardy...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000