Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 Do ktere hry pujdeme?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 29/10/2007 :  16:37:24  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Metacrawen
No tak sem vybehnul ven z prvni brany a ganknul me prvni mob :)


Nube! Ja sem poprvy chcipnul az na sestym levlu v Personal dungeonu.

Mam nejakou bledou gothicku co meta fialovy svetylka;)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Metacrawen
New Member

291 Posts

Posted - 12/11/2007 :  16:38:03  Show Profile Send Metacrawen a Private Message  Reply with Quote
Hele a co LORD OF THE RINGS Online? Zkousel jste nekdo? Jednak se mi libi LOTR (precetl sem vsechny knizky dvakrat), jednak co se tam zbezne koukal mi prijde propracovany system vyvoje postav a taky to vypada hodne zamerene na pribeh, questy.

Nekdo nejake postrehy nez zkusim stahnout ten 5 GB trial? :)
Dik.
Go to Top of Page

revi
New Member

450 Posts

Posted - 12/11/2007 :  17:39:52  Show Profile Send revi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Metacrawen

Hele a co LORD OF THE RINGS Online? Zkousel jste nekdo? Jednak se mi libi LOTR (precetl sem vsechny knizky dvakrat), jednak co se tam zbezne koukal mi prijde propracovany system vyvoje postav a taky to vypada hodne zamerene na pribeh, questy.

Nekdo nejake postrehy nez zkusim stahnout ten 5 GB trial? :)
Dik.


Propracovaný to být může, ale NENÍ tam hra za Mordor, což tuhle hru totálně ******.

AO - Revi - trox MA 220/27/70 http://auno.org/ao/equip.php?saveid=59939
WAR - Etharion - Order - Bohemia
Go to Top of Page

Metacrawen
New Member

291 Posts

Posted - 12/11/2007 :  17:47:42  Show Profile Send Metacrawen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by revi

quote:
Originally posted by Metacrawen

Hele a co LORD OF THE RINGS Online? Zkousel jste nekdo? Jednak se mi libi LOTR (precetl sem vsechny knizky dvakrat), jednak co se tam zbezne koukal mi prijde propracovany system vyvoje postav a taky to vypada hodne zamerene na pribeh, questy.

Nekdo nejake postrehy nez zkusim stahnout ten 5 GB trial? :)
Dik.


Propracovaný to být může, ale NENÍ tam hra za Mordor, což tuhle hru totálně ******.



To mi zas tolik nevadi, jelikoz hadam ze hlavni dusledek strany zla by byl masove PVP, a PvP je vec, kterou u hry nehledam (mj. z duvodu ze me omezuje ping pri jakychkoliv realtime stretech) Chci jednou zkusit nejakou MMORPG kde bude silny pribeh a duraz na PvM, at uz solo, ci ve skupine, coz je neco, co by mi LOTRO mohl nabidnout, nebo se mylim? Jasne, moznost hrat za Mordor by mohlo byt zpestrujici a nabidnout odlisny zazitek, ale porad tam jsou ruzne breedy a classy, takze ikdyz jde o jeden pribeh a stejne questy, porad to vypada jako zabava na dlouho, nebo ne?
Go to Top of Page

Metacrawen
New Member

291 Posts

Posted - 12/11/2007 :  17:49:41  Show Profile Send Metacrawen a Private Message  Reply with Quote
Mno uvidime, zkusim ten trial a pak napisu moje zazitky... Tak zatim, mam dlouhy teden, uzijte si Listopadovy Dychanek v RedHooku, ja du makat..
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 12/11/2007 :  18:32:50  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Metacrawen

Hele a co LORD OF THE RINGS Online? Zkousel jste nekdo?


ne, neni tam pvp :p

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Metacrawen
New Member

291 Posts

Posted - 12/11/2007 :  20:14:30  Show Profile Send Metacrawen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Metacrawen

Hele a co LORD OF THE RINGS Online? Zkousel jste nekdo?


ne, neni tam pvp :p



hmm, ted jsem nasel tohle: http://lotro.turbine.com/article/313
IMHO Ta hra vznikala predevsim pro fandy LOTR (tzn ten duraz na pribeh a questy), jenze co se se tak dival do zmen v poslednich updatech + tenhle clanek o "pvp", je videt ze se snazi hru inovovat a prizpusobit ji sirsimu spektru hracu, pricemz vsichni vime, ze PvP je urcite soucast, kterou hleda hodne lidi.

Takhle, ja porad ziju s nazorem, ze AO je pro me best, a az budu mit zpet svuj placeny acc, tak si ho s radosti budu znovu uzivat, nicmene tedka, kdy jsem porad AO fr00b, prave chci zkusit i jine alternativy. A i presto, ze WoW je treba perfektne hratelny a hraje ho suverene nejvic lidi, stale hledam neco slozitejsiho, neco s opravdovym svetem, silnym pribehem (ktery bohuzel i vetsiny her postradam). Jako osobne si radsi zahraju sam solo Titan Quest, kdyz mi chybi akce, nebo treba Last Choas s klukama, nez platit za WoW, ktery mi pribeh a atmosferu podle me nenabidne, navic mi to nabidne v dosti zjednodusene podobe, coz je neco, co po zazitku s AO nejsem ochotny zkousnout.

Snazim se najit neco, kde bude duraz na vyvoj postavy, silny pribeh (hodne questu) a svet, kde najdu lidi, kteri se s prostredim dokazi ztotoznit a vice jej vnimat, zit v nem podle jakychsi nepsanych pravidel, kodexu.. (alespon naznak RP), nehledam rychlou akci a miliony hracu, ani nehledam PvP.

Chape me nekdo? Muze byt LOTRO to, co hledam? (kdyz jeste uvazim moje sympatii ke svetu J.R.R. Tolkiena?). Nebo ste to jeste nikdo nezkousel protoze tam neni Pvp? :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/01/2008 :  09:46:19  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by commanche

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by commanche

Ja bych sel do toho:

http://orange.half-life2.com/tf2.html

Doporucuju ty videa, nemaji chybu :).


Timhle mne Valve pekne nasrali. Puvodne mela byt epizoda II, Portal a TF2 dohromady. Ted je to v orangeboxu, z kteryho pulku mam za 49 USD:/



Ono to nebude mozne koupit zvlast? Polovinu uz taky mam...


Tak jsem si to včera koupil a mile mne potesili.
Vsechno co jsem z orangeboxu mel muzu nekomu darovat, takze to nevyleti do vzduchu.
Ted se mi klepe ruka nad ID software superpack:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 30/01/2008 :  00:00:30  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno


quote:
Originally posted by commanche

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by commanche

Ja bych sel do toho:

http://orange.half-life2.com/tf2.html

Doporucuju ty videa, nemaji chybu :).


Timhle mne Valve pekne nasrali. Puvodne mela byt epizoda II, Portal a TF2 dohromady. Ted je to v orangeboxu, z kteryho pulku mam za 49 USD:/



Ono to nebude mozne koupit zvlast? Polovinu uz taky mam...


Tak jsem si to včera koupil a mile mne potesili.
Vsechno co jsem z orangeboxu mel muzu nekomu darovat, takze to nevyleti do vzduchu.
Ted se mi klepe ruka nad ID software superpack:-)


vyhozene penize! ;p

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/01/2008 :  09:04:55  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:


Snazim se najit neco, kde bude duraz na vyvoj postavy, silny pribeh (hodne questu) a svet, kde najdu lidi, kteri se s prostredim dokazi ztotoznit a vice jej vnimat, zit v nem podle jakychsi nepsanych pravidel, kodexu.. (alespon naznak RP), nehledam rychlou akci a miliony hracu, ani nehledam PvP.



vanguard, po roce od releasu opravili vetsinu bugu a hra by ti mohla vyhovovat, ve hre je asi 8K questu. Svet je velky a vypada jako svet, narozdil od eq2 nebo wow kde vidis od jedne steny ke stene.

lastfm
Go to Top of Page

Philty
Average Member

Philty

1377 Posts

Posted - 30/01/2008 :  09:30:23  Show Profile  Send Philty an ICQ Message Send Philty a Private Message  Reply with Quote
Já bych šel do AO, pač si myslim, že by mi mohla jako vyhovovat. A totéž doporučuju všem vostatním!

Philty - main, engie
Philtyshadow - KIIIIIILLLL! (kdyby v AO nebyl engi, tak bych hrál tohle...) Philtrader - alt, tradergimpy (posedí si na 150 než ho někdo vystřídá)
Necrophilty - Gor-Gor the exterminator 100 alt (jednou, možná 150, dál nee) Philtysaurus - 150 alt, enf mam ho rád celkem
Philtynurse - doc, wannabe 220 mighty healer Philslayeria - 60 alt, agent , no a apak ještě další hejnko low altů sakra..

Go to Top of Page

commanche
Average Member

1083 Posts

Posted - 30/01/2008 :  09:34:22  Show Profile Send commanche a Private Message  Reply with Quote
On nekdo jeste hraje Vanguard? :)

Andanthe of Czech Anarchy
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/01/2008 :  09:58:24  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by commanche

On nekdo jeste hraje Vanguard? :)


Jojo.
Co si budeme povídat, jediný co mi ve VG chybělo jsou ty lidi co odešli, páč jim chyběli raidy:-) No je fakt, že teď by mi tam asi i trochu chyběla možnost pívípí.
Co se týče jedinečnosti (v rámci hry) a použitelnosti jednotlivých povolání, tak se mi to líbilo ze všech her co jsem zkusil nejvíc (a skoro každej je přesvědčenej, že jeho povolání je best:-)).

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/01/2008 :  09:59:06  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by tojejedno
Tak jsem si to včera koupil a mile mne potesili.
Vsechno co jsem z orangeboxu mel muzu nekomu darovat, takze to nevyleti do vzduchu.
Ted se mi klepe ruka nad ID software superpack:-)


vyhozene penize! ;p


Nechtěl si říct kapesné?:P

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 30/01/2008 :  11:10:09  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Jedine LoTRO. Ze tam neni peeveepee v klasickym slova smyslu, na to sere polarni civava.
Nema to chybu. Kor pro fandu Pana prstenu a vubec Stredozeme.
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/01/2008 :  11:23:39  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Jedine LoTRO. Ze tam neni peeveepee v klasickym slova smyslu, na to sere polarni civava.
Nema to chybu. Kor pro fandu Pana prstenu a vubec Stredozeme.


Uz te odbanovali? :)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 30/01/2008 :  11:26:30  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Jedine LoTRO. Ze tam neni peeveepee v klasickym slova smyslu, na to sere polarni civava.
Nema to chybu. Kor pro fandu Pana prstenu a vubec Stredozeme.


a planuje se tam to pvp dodelat, nebo to je uz finalni podoba?

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/01/2008 :  11:30:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
a planuje se tam to pvp dodelat, nebo to je uz finalni podoba?


"Ale PvP tam je a je zabavne" a dal muzete pokracovat tady:-)-> http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27818#510008

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 30/01/2008 :  11:34:08  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Deka
a planuje se tam to pvp dodelat, nebo to je uz finalni podoba?


"Ale PvP tam je a je zabavne" a dal muzete pokracovat tady:-)-> http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27818#510008


mno na to sem se ale neptal, o tom sem jiz davno tady prave cetl :) Tohle neberu jako pvp, chci videt xicht umirajiciho pri pohledu na nooba, co ho zandal :pp

edit: vynechava mi 'h' na klavesnici...

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired

Edited by - Deka on 30/01/2008 11:34:56
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 30/01/2008 :  12:21:51  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Jedine LoTRO. Ze tam neni peeveepee v klasickym slova smyslu, na to sere polarni civava.
Nema to chybu. Kor pro fandu Pana prstenu a vubec Stredozeme.


jako fanda tolkiena bych se toho nedotkl ani dvoumetrovou tyci :P

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/01/2008 :  13:05:24  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael
jako fanda tolkiena bych se toho nedotkl ani dvoumetrovou tyci :P


Tvoje chyba.

quote:
Originally posted by Deka
mno na to sem se ale neptal, o tom sem jiz davno tady prave cetl :) Tohle neberu jako pvp, chci videt xicht umirajiciho pri pohledu na nooba, co ho zandal :pp



Tak budes hrat za creepy, kdyz chces videt ksicht.

Porad nechapu, proc to neberou lidi jako pvp. Protoze druha strana levluje jinym zpusobem? Nebo protoze vypada jinak a ma jiny povolani? Takze ve wowku taky neni PvP, protoze ali a horda ma jiny rasy?

Edit: Jinak samozrejme tam je i dobrovolny 1vs1 pvp (spar). To je takovy to jak je do AOcka ted slibeny v nejakym blizkym patchi.

Tolik her a tak malo casu... :)

Edited by - axtheb on 30/01/2008 13:21:41
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 30/01/2008 :  13:16:59  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Octopuss

Jedine LoTRO. Ze tam neni peeveepee v klasickym slova smyslu, na to sere polarni civava.
Nema to chybu. Kor pro fandu Pana prstenu a vubec Stredozeme.


jako fanda tolkiena bych se toho nedotkl ani dvoumetrovou tyci :P



mas nejakej argument nebo jen blbe placas? :)
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/01/2008 :  13:17:44  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
mas nejakej argument nebo jen blbe placas? :)



Honi si postcount

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 30/01/2008 :  13:48:46  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by nekrotyrael
jako fanda tolkiena bych se toho nedotkl ani dvoumetrovou tyci :P


Tvoje chyba.

quote:
Originally posted by Deka
mno na to sem se ale neptal, o tom sem jiz davno tady prave cetl :) Tohle neberu jako pvp, chci videt xicht umirajiciho pri pohledu na nooba, co ho zandal :pp



Tak budes hrat za creepy, kdyz chces videt ksicht.

Porad nechapu, proc to neberou lidi jako pvp. Protoze druha strana levluje jinym zpusobem? Nebo protoze vypada jinak a ma jiny povolani? Takze ve wowku taky neni PvP, protoze ali a horda ma jiny rasy?

Edit: Jinak samozrejme tam je i dobrovolny 1vs1 pvp (spar). To je takovy to jak je do AOcka ted slibeny v nejakym blizkym patchi.



mno jeste teda, pac nevim jestli ten monster chapu spravne...
ty, jakozto player, ktery chce davat "pvp" si vyberes monstru, do te si vlezes a mas jeji equip nebo svuj equip z postavy a tvoje skillz?
Na oponenta vlitnes jak se ti zachce nebo ten nejdriv musi rict "ano chci 'pvp' s monstrem" a vybere si te nekde v listu, nebo je to jen arena stille, kdo prijde ten mele? Muze jedna postava pomlatit 10 monster naraz a naopak? Vi postava, ze mlati monstrum, za ktere hraje hrac, nebo se ji monstrum jevi jako kazde jine monstrum?

...je to dostatecne monstrozni? :))

jako asi bych vsechno tohle nasel na webu zejo (mozna taky ne), ale co na to potom pc++ ;pp

edit: muze se pomlatit vic monster mezi sebou?

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired

Edited by - Deka on 30/01/2008 13:49:46
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/01/2008 :  13:59:02  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
Porad nechapu, proc to neberou lidi jako pvp. Protoze druha strana levluje jinym zpusobem? Nebo protoze vypada jinak a ma jiny povolani? Takze ve wowku taky neni PvP, protoze ali a horda ma jiny rasy?


Tak ja za sebe jako jednoho lida co si predstavuju pod pojmem pivipi aby mne bavilo;) Moznost ho bez nejakyho flagovani provadet ve vetsine lokaci s kazdym v rozumnym range. S tim, ze to je provedeny jako alternativa k pve grindu (zlepsovani charu ciste za pomoci pvp). S tim ze za samozrejmost beru, ze na to nemusim mit specialni char (s nerfem jsem se nikdy neszil:/). Main je main.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/01/2008 :  14:11:50  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
Mno na PvMP je tam mapa Ettenmoors, ktera je az na zakladni tabory cela v 25% gasu:)
Kdyz chces jit do ettenmoors jako hrac, musis mit level aspon 40, nasednes ve meste na kone a vyrazis do ettens. Pokus chces hrat za monstrum, udelas si novou postavu:
http://lorimages.level3.turbine.com/admin_files/88/52/31/24/1250.jpg
Zacinas jakoby na levlu 50, ale nemas v zasade zadne skilly. Za plneni questu v ettens dostavas body, za ktere si ty skilly kupujes. Navic nevelke mnostvi tech bodu dostavas i v normalni hre, kde je muzes i utracet za kratkodobe boosty - s tim, ze tenhle pool je spolecny pro cely account.

S tim ze pak uz muzes vlitnout na koho se ti zachce, pokus de ti necachce rozbit hubu nekomu na tve strane. To ho pak musis vyzvat na souboj, ktery nemusi prijmout.


Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/01/2008 :  14:20:59  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
Muze jedna postava pomlatit 10 monster naraz a naopak?


No pokud sou afk tak muze :) bitky o hrady sou vetsinou tak 30:30 a vic.

quote:
Originally posted by Deka
Vi postava, ze mlati monstrum, za ktere hraje hrac, nebo se ji monstrum jevi jako kazde jine monstrum?


Ano, vzdycky vis ze te bije hrac

quote:
Originally posted by Deka
...je to dostatecne monstrozni? :))



Ano. Neni to teda moc vyrovnany, aby mely strany zhruba vyrovnany sance musi mit creepy aspon 30% prevahu v poctu.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/01/2008 :  14:23:34  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Moznost ho bez nejakyho flagovani provadet ve vetsine lokaci s kazdym v rozumnym range.



Tak to je presne hra, kterou bych nikdy nehral:)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 30/01/2008 :  14:46:31  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
...


dekuji za podrobne info, nevim co, ale porad mi to nejak nestymuje, vlastne bych to videl jako rozpulene, k tomu, aby si clovek poradne zapivickoval, potrebuje dva chary, a pak resi to dilema. Kdyz je creepu trebas 50 a normos postav 30, co brani treba 10 znich, aby logli na creepa a prevalcovali tech zbyvajicich 20? Co kdyz si tohle rekne kazdy a relognou vsichni? => Zadne pivipi se nekona? Psal si neco o hradu, z toho koukaji nejake benefity? Jak casto se o nej da bojovat? Neco jako castle siege, kdy ti co maji castle v drzeni vypisi datum, kdy se o nej bude zas bojovat? Po hradu chodi 30 znudenych vlku/vrku a buhvi jakych monster? ...to je jedno, jen kdybys mel cas :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/01/2008 :  14:59:24  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
dekuji za podrobne info, nevim co, ale porad mi to nejak nestymuje, vlastne bych to videl jako rozpulene, k tomu, aby si clovek poradne zapivickoval, potrebuje dva chary, a pak resi to dilema.
Kdyz je creepu trebas 50 a normos postav 30, co brani treba 10 znich, aby logli na creepa a prevalcovali tech zbyvajicich 20? Co kdyz si tohle rekne kazdy a relognou vsichni? => Zadne pivipi se nekona? Psal



Hodne malo hracu ma funkcni PvP freepu i creepu. Cili teoreticky to mozne je, prakticky se to nedeje. Navic za zabity protivniky mas hvezdicky u jmena:)

quote:
Originally posted by Deka
si neco o hradu, z toho koukaji nejake benefity? Jak casto se o nej da bojovat? Neco jako castle siege, kdy ti co maji castle v drzeni vypisi datum, kdy se o nej bude zas bojovat? Po hradu chodi 30 znudenych vlku/vrku a buhvi jakych monster? ...to je jedno, jen kdybys mel cas


Pokud strana neovlada vsechny hrady (to sem jeste nezazil), tak ma quest dobit nejaky hrad. Jsou za to ty body, kteryma se vylepsujou creepy/kupujou kratkodoby boosty.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 31/01/2008 :  09:15:34  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
aha, takze pozadi je nakonec docela jednoduche, na to, jak to vypada slozite :) Docela se mi tenhle napad zamlouva, ale to pvp mi tam chybi :))

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 31/01/2008 :  10:24:44  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka

ale to pvp mi tam chybi :))


Ktery?

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 31/01/2008 :  10:52:09  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by Deka

ale to pvp mi tam chybi :))


Ktery?


to klasicky, 1 vs banda negru, co te pojezdi :) Potrebuji znat jmeno a xicht toho, kdo me zabil, abych si ho mohl pridat do ignore :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 31/01/2008 :  10:56:25  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
to klasicky, 1 vs banda negru, co te pojezdi :) Potrebuji znat jmeno a xicht toho, kdo me zabil, abych si ho mohl pridat do ignore :)


Mam ti natocit jak mne v ettens pojede banda negru?

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 31/01/2008 :  11:11:33  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by Deka
to klasicky, 1 vs banda negru, co te pojezdi :) Potrebuji znat jmeno a xicht toho, kdo me zabil, abych si ho mohl pridat do ignore :)


Mam ti natocit jak mne v ettens pojede banda negru?


toz nezlobil bych se, na youtube je jen nejaka tmava rozmazana srac.a, nejde tam videt takrka nic, ale kvuli videu te prece nenecham pojizdet negrama zejo :))

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 31/01/2008 :  11:26:08  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
toz nezlobil bych se, na youtube je jen nejaka tmava rozmazana srac.a, nejde tam videt takrka nic, ale kvuli videu te prece nenecham pojizdet negrama zejo :))



Hlavne bych se nejdriv musel naucit, jak se toci video:)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 31/01/2008 :  11:44:10  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by Deka
toz nezlobil bych se, na youtube je jen nejaka tmava rozmazana srac.a, nejde tam videt takrka nic, ale kvuli videu te prece nenecham pojizdet negrama zejo :))



Hlavne bych se nejdriv musel naucit, jak se toci video:)


no to ja bych na te sve sunce ani radsi nezkousel, to je rovnou lepsi nasekat screenshoty a pak je rozpohybovat :) btw taky bych se to musel naucit, takze tato varianta pada :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Unforgettible
New Member

Ban

263 Posts

Posted - 31/01/2008 :  13:21:41  Show Profile  Send Unforgettible an ICQ Message Send Unforgettible a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

[quote]

Hlavne bych se nejdriv musel naucit, jak se toci video:)



www.imperium.cz, AO, sekce návody...

Koprová omáčka! pay me!

kapitán Musashisan - eva na drátě
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 02/02/2008 :  12:39:27  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
mas nejakej argument nebo jen blbe placas? :)


nehodlam si to znechucovat vytvory spatnych pisalku.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 18/02/2008 :  10:33:05  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Pájo, včera jsem zjišťoval situaci na Drakthulu a prý už jste mě nějak přejeli - čekal jsem na vás se svým druidem 46 že se přidám, a prý už máš 65


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 18/02/2008 :  11:07:18  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

Pájo, včera jsem zjišťoval situaci na Drakthulu a prý už jste mě nějak přejeli - čekal jsem na vás se svým druidem 46 že se přidám, a prý už máš 65


to víš, trénuje grind na datadisk, protáhne to rovnou do 80
Go to Top of Page

KodoBeast
Moderator

doc

1187 Posts

Posted - 18/02/2008 :  12:06:01  Show Profile  Send KodoBeast an ICQ Message Send KodoBeast a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos

quote:
Originally posted by Firian

Pájo, včera jsem zjišťoval situaci na Drakthulu a prý už jste mě nějak přejeli - čekal jsem na vás se svým druidem 46 že se přidám, a prý už máš 65


to víš, trénuje grind na datadisk, protáhne to rovnou do 80


grindi tak rychle ze nestiha updatovat ani sig na imperku
Go to Top of Page

alexxxx
Moderator

918 Posts

Posted - 18/03/2008 :  12:10:07  Show Profile  Visit alexxxx's Homepage Send alexxxx a Private Message  Reply with Quote
http://2moons.acclaim.com uz jste to nekdo zkouseli?

Alexxxxela lvl,
Alexxxeladoc lvl,
Alexxxelasha lvl
Go to Top of Page

axel999
New Member

324 Posts

Posted - 18/03/2008 :  12:50:23  Show Profile Send axel999 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexxxx

http://2moons.acclaim.com uz jste to nekdo zkouseli?


jj je to Dekaron pod jinym nazvem
v podstate jednoducha hra ala WoW, ale ani zdaleka ne s tolika moznostma, shiny grafika a libiva comba pro deti, tier armor omezeny jen lvlove a breedem. Naivc je to, oproti Dekaronu, porad jen open beta, tudiz je tam i min lokaci, dungu a ja newim ceho vseho. Ale je to zadara, takze za zkousku nic nedas (s pritomnejma reklamama)


Edited by - axel999 on 18/03/2008 12:52:32
Go to Top of Page

adorexuz
New Member

baby

154 Posts

Posted - 18/03/2008 :  17:22:30  Show Profile  Send adorexuz an ICQ Message Send adorexuz a Private Message  Reply with Quote
a co ZU ONLINE? (nie MU ONLINE, ale ZU)
http://zu.igg.com/

Linux is like wigwam: no Gates, no Windows and Apache inside.

Edited by - adorexuz on 18/03/2008 17:22:57
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 18/03/2008 :  19:41:44  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adorexuz

a co ZU ONLINE? (nie MU ONLINE, ale ZU)
http://zu.igg.com/


stacilo mi precist "chinese", abych vedel, ze tu hru nechci hrat :).

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 19/03/2008 :  08:55:46  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
cokoliv co ma free to play indikuje vekovy prumer 10-12 let, no more!

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 19/03/2008 :  09:14:26  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka

cokoliv co ma free to play indikuje vekovy prumer 10-12 let, no more!


tak uplne to pravidlem neni, ale spis kde je videt ITEM MALL, tak to smrdi jen sypanim penez do toho :)

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 19/03/2008 :  09:19:16  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by Deka

cokoliv co ma free to play indikuje vekovy prumer 10-12 let, no more!


tak uplne to pravidlem neni, ale spis kde je videt ITEM MALL, tak to smrdi jen sypanim penez do toho :)


ITEM MALL - no more :))

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 19/03/2008 :  10:27:40  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka

quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by Deka

cokoliv co ma free to play indikuje vekovy prumer 10-12 let, no more!


tak uplne to pravidlem neni, ale spis kde je videt ITEM MALL, tak to smrdi jen sypanim penez do toho :)


ITEM MALL - no more :))


hehehe :)

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000