Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Lidi jsou zly
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 31/07/2006 :  02:47:58  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Jestli nekdo nevite co se delo v jedne z nejsilnejsich evropskych guild Unity, tak tady je link na jejich stranky:

http://unityguild.co.uk/

Nemam co dodat, nekteri lide jsou opravdu svine, stoji za to se mrknout i na fora.

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 31/07/2006 :  10:41:57  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Historka je to smutna, ale takove veci se deji. U nas slo o jeden fabled v takove, ne uplne stastne situaci, a de facto jsem kvuli tomu prestal hrat Eq (i kdyz jadro bylo v te situaci, ne v tom fabledu - to byla jenom takova tecka). Na druhou stranu, jsem pochopil Jarisuv pristup ke hre a jsem na dobro vylecen ze svych idealu, coz se taky pocita :-)

Ale abych se dostal k tomu, proc to komentuji - nejvic me prekvapil ten typek, co se divi, ze dostal hlasku "Your account is being suspended for 7 days with review for permanent ban.". Jak nemam potrebu se zastavat SOE a GMu uz vubec ne, tak si myslim, ze tady tedy nemeli moc na vyber.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 31/07/2006 :  11:14:00  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Na druhou stranu, jsem pochopil Jarisuv pristup ke hre a jsem na dobro vylecen ze svych idealu, coz se taky pocita :-)



Ted nevim, zda je to dobre nebo spatne, ale grats, vitej .

Ja rikam stale, neni nad zkusenosti


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 31/07/2006 :  13:03:13  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen
(i kdyz jadro bylo v te situaci, ne v tom fabledu - to byla jenom takova tecka).
Na druhou stranu, jsem pochopil Jarisuv pristup ke hre a jsem na dobro vylecen ze svych idealu, coz se taky pocita :-)

Muzes to rozvest plz?


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 31/07/2006 :  13:39:37  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
nějak nechápu čemu se divěj, když si vezmou za leadra nedůvěryhodnýho magora... EULA porušil on sám

offline
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 31/07/2006 :  13:45:03  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Muzes to rozvest plz?
Moc se mi nechce to rozvadet - jednak se me to dost dotklo a nerad o tom mluvim a druhak taky nechci to nejak moc tendencne podavat a jestli by se mi to podarilo objektivne to nemam paru.

V kratkosti slo jen o to, ze jeden clovek na raidu vybidoval predmet podvodem, tim ze mi do oci zalhal a co na tom bylo nejhorsi pomalu vic nez pulka raidu vedela ze lze a podvadi a nikdo nerekl ani popel. Ale jak rikam to byla jenom tecka za takovym nepodarenym tydnem :-).

No a s Jarisem jsem to myslel tak, ze jsem mel dycky predstavu ze GL maka nezistne pro guildu, jak se snazi, aby vsichni byli stastny, spokojeny, meli zazemi a ja nevim co jeste. A ze vsichni v guilde jsou kamosi a s dobrou vuli se dycky domluvime. Ale to bohuzel nefunguje. Alespon ne dele nez rok a pul :-)

On to ma proste i GL hrat tak, aby byl spokojeny predevsim on :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 31/07/2006 13:50:38
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:16:50  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen
V kratkosti slo jen o to, ze jeden clovek na raidu vybidoval predmet podvodem, tim ze mi do oci zalhal a co na tom bylo nejhorsi pomalu vic nez pulka raidu vedela ze lze a podvadi a nikdo nerekl ani popel. Ale jak rikam to byla jenom tecka za takovym nepodarenym tydnem :-).

Hmmm, no ze litaj techtle mechtle po chatu pri bidovani je celekm bezne, ale tohle je celkem silne kafe. Treba se te bali ti to rict


quote:
No a s Jarisem jsem to myslel tak, ze jsem mel dycky predstavu ze GL maka nezistne pro guildu, jak se snazi, aby vsichni byli stastny, spokojeny, meli zazemi a ja nevim co jeste. A ze vsichni v guilde jsou kamosi a s dobrou vuli se dycky domluvime. Ale to bohuzel nefunguje. Alespon ne dele nez rok a pul :-)
On to ma proste i GL hrat tak, aby byl spokojeny predevsim on :-)


Asi jo, viz mojde do-krve-hadky. A vysledek? Podle hromady lidi stojim za vsim zlym co se v EQ2 udalo snad ve vsech gildach.
Takze tve rozcarovani celkem chapu.

Ted je okurkova sezona, uvidime co bude vubec dal po prazdninach.
A jak mi hromada lidi rikala - hod to za hlavu a rekni si predevsim sam pro sebe - bavi me to porad a chci hrat?


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:20:40  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
si dovolím menší off topic flame

Já zase nechápu když má člověk menší level (řekněme 10-20), padne mu legendary róba, tak jí dá levně na aukci, ať si jí může někdo kdo nemá moc peněz jako já koupit, že to ocení že se někdo snaží spřístupnit takové věci, pak se dívám, jéé on to někdo koupil .. kdopak to je.. ale někdo z MdK .. a šup to za 4x větší cenu, za kterou si to stejně nikdo nekoupí /end of offtopic.
Nejde mi ani tak o ty peníze, já vím že ty peníze co jsem chtěl, mám, ale vždycky jsem byl proti tomu aby někdo vydělával na někom jiném. A na nějakou ekonomiku seru.

Edited by - spajdr on 31/07/2006 14:21:42
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:36:51  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

si dovolím menší off topic flame

.. kdopak to je.. ale někdo z MdK ..


Ale vzdyt to prece kazdy vi, ze lidi z MDK sou ty nejvetsi sfine a podrazaci a proto je to dneska nejsilnejsi ceska guilda na Runny....
Spajdre jestli chces zacit flamovat a hazet spinu na MKD (ono to jde preci tak krasne ze?), tak na to musis trochu jinak.

Edit: typo

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%

Edited by - Pedro on 31/07/2006 14:38:02
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:39:49  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
no pro někoho je to špína, pro někoho to je bohužel smutná pravda. Záleží jak se na to každý dívá, jestli na stranu, že nemá rád lidi co si na úkor druhého vydělávají, že se snaží spřístupnit věci nám lowbíkům, nebo se snaží uměle držet ceny vysoko.

Edited by - spajdr on 31/07/2006 14:41:12
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:44:18  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
jj tohle delame jenom my, vsichni ostatni jsou tak hodni ze davaj itemy na brokera za malo, a jen MDK je tak oskliva ze zveda ceny...muhaha to je uchylny

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:44:57  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Nejde mi ani tak o ty peníze, já vím že ty peníze co jsem chtěl, mám, ale vždycky jsem byl proti tomu aby někdo vydělával na někom jiném. A na nějakou ekonomiku seru.



At zije komunismus !!!!

A fuuuuuj MdK !!!

Ale hlavne, spinava MdK je v klidu a zije a nema problemy. A vite proc? Bo jsou tam sice vsici sobecti hajzlove, ale vsichni to vedi, pocitaji s tim a pak to nikoho neprekvapi .

Mir s vami


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:45:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
spíš tam pro jistotu nikdo nic moc nedává, takže buď nic a nebo hodně draho
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:54:52  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Ačkoliv jsem člen MDK chci se distancovat od lídra Jarisy. Za žádnou cenu se nesnažím na nikom vydělat. Vydělávám maximálně na lidech z MDK .

Bohužel znám případy, kdo někdo v MDK nakoupil něco u brokera levného a ještě se s tím vytahoval jak na někom vydělal .

Spajdr pokud víš jeho nick tak to napiš. Chci zjistit jestli to dělá jeden nebo vícero .

-
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:56:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Xauron

Holt jsem se chtěl vyhnout armorcraftu, ale jinak to asi nepůjde, já i kdybych měl peněž jak prase, tak na té aukci prostě je jedno velké hofno na mě.

Edited by - spajdr on 31/07/2006 14:58:10
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 31/07/2006 :  14:59:21  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro


Ale vzdyt to prece kazdy vi, ze lidi z MDK sou ty nejvetsi sfine a podrazaci a proto je to dneska nejsilnejsi ceska guilda na Runny....
Spajdre jestli chces zacit flamovat a hazet spinu na MKD (ono to jde preci tak krasne ze?), tak na to musis trochu jinak.
Edit: typo



trošku to poupravím

Ale vzdyt to prece kazdy ví, ze lidi z MDK sou ty nejvetsi sfine a podrazaci a presto je to dneska nejsilnejsi ceska guilda na Runny....

Porresho jestli chceš flamovat můžeš mi napsat na ICQ. Osobně jsem už setkal s tím, že jsem je lákal do MDK a lidi mi říkali, že nechtějů páč se z lidma MDK zahazovat nebudou. Dle mého názoru někde se prostě stala chyba .

(ta chyba se dá snadno dohledat, nastala přesně v ten den, kdy jsem do MDK vstoupil )

-
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 31/07/2006 :  15:01:31  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Sleglo tady probiha flame a ne ty tvoje prihloule vyplody.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 31/07/2006 :  15:38:45  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
Hehe ještě že už nejsem na RE
Pořád to samé dokola
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 31/07/2006 :  16:02:15  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
jeje tady se to zvrhlo. Jenom pro poradek:

- ta moje hlaska neznamena, ze v mdk jsou sobci
- v pripade, ktery jsem popisoval nefiguroval nikdo ani z rl ani z mdk

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 31/07/2006 :  16:24:07  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Ačkoliv jsem člen MDK chci se distancovat od lídra Jarisy. Za žádnou cenu se nesnažím na nikom vydělat. Vydělávám maximálně na lidech z MDK .

Bohužel znám případy, kdo někdo v MDK nakoupil něco u brokera levného a ještě se s tím vytahoval jak na někom vydělal .

Spajdr pokud víš jeho nick tak to napiš. Chci zjistit jestli to dělá jeden nebo vícero .



a pozor zajic detektivem dost pochybuju o tom ze nejak moc lidi nema nic jinyho na praci nez luxovat brokera a hledat low lvl veci ktery by mohl prodat draho a kdyby jo tak si ho najdu hajzla takhle se mi srat do kseftu

VG : Nathyra high elf cleric MDK
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 31/07/2006 :  16:24:45  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
v mdk nejsou sobci jak to mohlo vyznít, tak jsem to ani nemyslel, mě spíš všeobecně vadí, když někdo napíše "my dobří, vy špatní" nebo obráceně :/

kupříkladu fajn lidi v mdk

porresha(adelka), kromus(woten), thariel, kwah (nebo nějak podobně), belmerel(nekricek), magrata, drobecek a další :)

a pochopitelně pan božský :)


-
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 31/07/2006 :  16:25:56  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by calimar

quote:
Originally posted by sleglik

Ačkoliv jsem člen MDK chci se distancovat od lídra Jarisy. Za žádnou cenu se nesnažím na nikom vydělat. Vydělávám maximálně na lidech z MDK .

Bohužel znám případy, kdo někdo v MDK nakoupil něco u brokera levného a ještě se s tím vytahoval jak na někom vydělal .

Spajdr pokud víš jeho nick tak to napiš. Chci zjistit jestli to dělá jeden nebo vícero .



a pozor zajic detektivem dost pochybuju o tom ze nejak moc lidi nema nic jinyho na praci nez luxovat brokera a hledat low lvl veci ktery by mohl prodat draho a kdyby jo tak si ho najdu hajzla takhle se mi srat do kseftu




hade a to jsem ted chválil, škrtám si tě ze seznamu lidí co jim lezu do perdele

-
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 31/07/2006 :  16:28:21  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by calimar

quote:
Originally posted by sleglik

Ačkoliv jsem člen MDK chci se distancovat od lídra Jarisy. Za žádnou cenu se nesnažím na nikom vydělat. Vydělávám maximálně na lidech z MDK .

Bohužel znám případy, kdo někdo v MDK nakoupil něco u brokera levného a ještě se s tím vytahoval jak na někom vydělal .

Spajdr pokud víš jeho nick tak to napiš. Chci zjistit jestli to dělá jeden nebo vícero .



a pozor zajic detektivem dost pochybuju o tom ze nejak moc lidi nema nic jinyho na praci nez luxovat brokera a hledat low lvl veci ktery by mohl prodat draho a kdyby jo tak si ho najdu hajzla takhle se mi srat do kseftu




hade a to jsem ted chválil, škrtám si tě ze seznamu lidí co jim lezu do perdele



no byt na jednom seznamu spolecne s Kromusem to jsem to teda vyhral

VG : Nathyra high elf cleric MDK
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 31/07/2006 :  16:37:43  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
něco proti mému seznamu?

-
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 31/07/2006 :  17:06:00  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

něco proti mému seznamu?


Uz jen 12 gogogo!

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 31/07/2006 :  17:20:56  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Na to, že ten topic byl původně myšlenej vážně a když jsem četl fórum Unity tak to nebyla až taková prča, ale dokázali jste z toho udělat totální grotesku! *Thumbs up*

Imaziel

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/07/2006 :  17:52:56  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
kuwa slabý flame
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 31/07/2006 :  18:44:12  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

no pro někoho je to špína, pro někoho to je bohužel smutná pravda. Záleží jak se na to každý dívá, jestli na stranu, že nemá rád lidi co si na úkor druhého vydělávají, že se snaží spřístupnit věci nám lowbíkům, nebo se snaží uměle držet ceny vysoko.


capitalism baby

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 01/08/2006 :  09:31:32  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
No pěkně se to zvrhlo...Od ukázky co se děje v jiných guildách po útoku na MDK...
Vy teda ale máte fantazii...hehehe
Já nevím,ale myslím si,že nejde o to,jaký jméno guildy máte pod jménem...
Je to o lidech...Jak v MDK,tak v RL,nebo jiných českých guildách jsou super lidi,ale také jsou tam hajzli a podrazáci.
Ale ty najdete všude...
Každý ví o nějakém členu své,či druhé guildy,kterého má minimálně v mute,protože prostě hrabe až moc an vlastním písečku,nebo je vychloubačnej,nebo prostě už váš štvou jeho kydy...
Ale nikdy to není guildou...

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 01/08/2006 :  09:46:33  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lekarnik

No pěkně se to zvrhlo...Od ukázky co se děje v jiných guildách po útoku na MDK...
Vy teda ale máte fantazii...hehehe
Já nevím,ale myslím si,že nejde o to,jaký jméno guildy máte pod jménem...
Je to o lidech...Jak v MDK,tak v RL,nebo jiných českých guildách jsou super lidi,ale také jsou tam hajzli a podrazáci.
Ale ty najdete všude...
Každý ví o nějakém členu své,či druhé guildy,kterého má minimálně v mute,protože prostě hrabe až moc an vlastním písečku,nebo je vychloubačnej,nebo prostě už váš štvou jeho kydy...
Ale nikdy to není guildou...



AMEN
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 01/08/2006 :  10:27:03  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

AMEN



MUTE...

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 01/08/2006 :  10:35:21  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
K té unity... stane se a v každé skupině lidí je aspoň jedna krysa - u nás v gildě jsme z podstaty krysy všichni - někteří víc (Kwahee etc.) a proto už se těšim až nám Jarisa vybere z GB všechny ty T1 rare a mastery pro hyperužitečný classy a naboostuje jima svoje alty ;)

Obecně k mamonismu...

Když sem v Evil gildě hrabu jak zběsilej, všechny vodírám a lidi z gildy úplně nejvíc, kupuju zásadně rare jen když se někdo uklikne a místo za pp to dá za sp, T2 crap prodávám za 10g a víc, ... když si nastavim si že sem Roleplay tak by to mělo bejt ok ne?

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 01/08/2006 :  11:20:04  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
když si nastavim si že sem Roleplay tak by to mělo bejt ok ne?

Takovej uz tady byl - jmenoval se Lvarian. Ve velkym stealoval nody, vsem nadaval a kdyz ho to raflo tak do ooc rval ze evropani jsou debilove a kam se na nej - kanadana - hrabou. Sve chovani vzdycky osvetloval tim, ze je evil char a hraje Roleplay :-)

Nicmene zde jedinkrat co jsem zaznamenal zafungoval GM (kdyz pominu opravu zaseklyho chrakteru) - na petici na xenefobni chovani na ooc zareagovali a od te doby s nim AFAIK nebyl jediny problem.

BTW Tarlin (ten co smazal tomu typkovi co ukrad z guildy penize char) dostal perma ban.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 01/08/2006 11:21:24
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 01/08/2006 :  11:38:28  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen
BTW Tarlin (ten co smazal tomu typkovi co ukrad z guildy penize char) dostal perma ban.


hehe, blbec ;P

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/08/2006 :  12:17:18  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen
BTW Tarlin (ten co smazal tomu typkovi co ukrad z guildy penize char) dostal perma ban.



njn to udelal uplne blbe .... mel:

se lognout z IP ktery nikdy nepouzil na hrani, neni s nim nijak spojeny, pripadne prez anonymni proxy etc.
vstoupit nazpatek do guildy a vratit penize do guilbanky, pripadne odevzdat vse cenejsi co vlastni (aby v tom nebylo predani jinymu cloveku)
celou dobu se na guildchgatu olouvat ze lituje toho co udelal
zbytek veci rozdat nahodnejm lidem v harboru
vystoupit z guildy a odlogovat

.... a bylo by vymalovano - zadnej GM by nemel sanci cokoliv dokazat a curak by mel smulu :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,18 seconds. on eygor Snitz Forums 2000