Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 dekovacky
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

garbis
New Member

485 Posts

Posted - 16/12/2006 :  12:29:24  Show Profile Send garbis a Private Message  Reply with Quote
Ještě jednou chci poděkovat Aki za Mudurlugu pro tradera! Jsi prostě zlato, Aki...


http://auno.org/ao/db.php?id=243746&ql=195



Garbis

AO: Lithi, Karinoman, Garbis atd.
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 16/12/2006 :  12:55:19  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
Jo kluci, diky za export!!! A malem jsem zapomel na Tojeho... dix za hlavu...

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 17/12/2006 :  09:36:42  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
diky Paji za export, dobre to vypada

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  00:21:03  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych podekovat Willovi ze nam nechal rotnout dve CRUcka na misi, misto toho aby (jak je zvykem) kdyz uz je !rolluje aby je i lootnul a predal.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2006 :  00:30:47  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

Chtel bych podekovat Willovi ze nam nechal rotnout dve CRUcka na misi, misto toho aby (jak je zvykem) kdyz uz je !rolluje aby je i lootnul a predal.



mel si radsi kajtit!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  00:32:49  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

quote:
Originally posted by axtheb

Chtel bych podekovat Willovi ze nam nechal rotnout dve CRUcka na misi, misto toho aby (jak je zvykem) kdyz uz je !rolluje aby je i lootnul a predal.



mel si radsi kajtit!


Uz umim 3k nanoinit omg!

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 20/12/2006 :  07:40:38  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

Chtel bych podekovat Willovi ze nam nechal rotnout dve CRUcka na misi, misto toho aby (jak je zvykem) kdyz uz je !rolluje aby je i lootnul a predal.


jak cim zvykem, mojim ne, kdyz do toho vlezu a vidim cru rollnu a nelotuju jen reknu cisla a du pryc, ze nectete chat je vase blbost

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2006 :  07:48:19  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by axtheb

Chtel bych podekovat Willovi ze nam nechal rotnout dve CRUcka na misi, misto toho aby (jak je zvykem) kdyz uz je !rolluje aby je i lootnul a predal.


jak cim zvykem, mojim ne, kdyz do toho vlezu a vidim cru rollnu a nelotuju jen reknu cisla a du pryc, ze nectete chat je vase blbost



pokud do toho lezu, tak to i lootuju, nebo do toho nelezu a nedelam nic


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 20/12/2006 :  08:02:18  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000
pokud do toho lezu, tak to i lootuju, nebo do toho nelezu a nedelam nic


no ja ne, pokud do toho jednou za rok vlezu, tak to nelotuju, pokud roll nepadne na me

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 20/12/2006 :  08:25:01  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000
pokud do toho lezu, tak to i lootuju, nebo do toho nelezu a nedelam nic


pokud do toho vlezu, hodim roll, kazdej si to potom lootne sam, nejsme banda analfabetu, kteri neznaji abecedu! Pokud si to majitel nelootne, jeho boj.

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 20/12/2006 :  08:31:08  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

Chtel bych podekovat Willovi ze nam nechal rotnout dve CRUcka na misi, misto toho aby (jak je zvykem) kdyz uz je !rolluje aby je i lootnul a predal.



Nechci prudit, ale ten, kdo to nechal rotnout, byl ten, kdo vyhral roll, nikoliv ten, kdo rolloval.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2006 :  08:54:35  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
padne boss ja jdu doprdele, nejake ohledavac checkne mrtvolu, rollne, lootne a preda nebo si to necha. pokud to nechcu lootvat, nelezu tam, neroluju, jdu doprdele


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 20/12/2006 :  09:05:28  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

padne boss ja jdu doprdele, nejake ohledavac checkne mrtvolu, rollne, lootne a preda nebo si to necha. pokud to nechcu lootvat, nelezu tam, neroluju, jdu doprdele


jednou za cas se chci podivat a u me je pravidlem, rollnu, oznamim cisla (pak se debatujem nad abecedou) a pak odchazim, to ze Jano a Bobina neumeji cist chat je jejich blbost, ne moje, psal jsemto minimalne 2x a az prijdu dom, kouknu jestli to neuvizlo v logu a pastnu to sem.

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2006 :  09:13:52  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by paja2000

padne boss ja jdu doprdele, nejake ohledavac checkne mrtvolu, rollne, lootne a preda nebo si to necha. pokud to nechcu lootvat, nelezu tam, neroluju, jdu doprdele


jednou za cas se chci podivat a u me je pravidlem, rollnu, oznamim cisla (pak se debatujem nad abecedou) a pak odchazim, to ze Jano a Bobina neumeji cist chat je jejich blbost, ne moje, psal jsemto minimalne 2x a az prijdu dom, kouknu jestli to neuvizlo v logu a pastnu to sem.



jasne, ale ja myslim ze je to kontra produktivni. Pokud uz do mrtvoly lezu, tak to seberu, aby ostatni nemuseli cekat, kdyz to sebrat nechci tak tam ani nelezu a necham tam lest ty co to chteji sebrat.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 20/12/2006 :  09:20:09  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000
jasne, ale ja myslim ze je to kontra produktivni. Pokud uz do mrtvoly lezu, tak to seberu, aby ostatni nemuseli cekat, kdyz to sebrat nechci tak tam ani nelezu a necham tam lest ty co to chteji sebrat.


ja na tom nevidim nic kontraproduktivniho, ten bosik tam lezi dost casu na to, ze ho po rollu pustim a hned si to muze sebrat ten kdo byl rolnutej, ze zevlujou po misi a nelutujou je jejich boj, ne muj, ja nikomu nic nenechal rotnout, sami si to nechali rotnout

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 20/12/2006 :  09:22:02  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000
jasne, ale ja myslim ze je to kontra produktivni. Pokud uz do mrtvoly lezu, tak to seberu, aby ostatni nemuseli cekat, kdyz to sebrat nechci tak tam ani nelezu a necham tam lest ty co to chteji sebrat.


to je ale zcela novy doposud nezavedeny zpusob, nechal bych o tom hlasovat ;)
btw vetsinou to dela tymlidr u normalnich pickup tymu, rollne a kazdej si to potom lootne sam, nikdo nikomu nic nedava. Navic tento princip funguje vyborne u nodrop, tak nevim proc to nepouzit i pro no-nodrop! Pak se muze stat, ze nejakej mamlas lootne nodrop a bude ti ho rvat do trade ;)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2006 :  09:34:59  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
ano!! vypis hlasovani, demokracie musi byt!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 20/12/2006 :  09:42:10  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
ja to delam tak ze jak padne posledni mob v misi valim ven, pac na dualku je to dost narocny a ted s tema random misema je to HC ;)
Kdyz na me padne CRU tak me vetsinou nekdo tradne a da mi ho, a kdyby tam zustalo tak s tim nic nenadelam, nebudu se v tom bludisti pro nej vracet ;)

buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  10:45:02  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
Mno kdyby ten boss nerotnul driv nez sme killnuli familiara, tak nic nereknu. Prave proto si myslim, ze je lepsi kdyz ten kdo to otevre, tak to rovnou lutne (zejmena kdyz rolluje). Proste sem si na to zvykl (delalo se to tak i na vsech pickup misich, na kterejch sem byl) a vubec mne nenapadlo, ze by to Will tak neudelal.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  10:46:35  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda
ja na tom nevidim nic kontraproduktivniho, ten bosik tam lezi dost casu na to, ze ho po rollu pustim a hned si to muze sebrat ten kdo byl rolnutej, ze zevlujou po misi a nelutujou je jejich boj, ne muj, ja nikomu nic nenechal rotnout, sami si to nechali rotnout


Sme nezevlovali, sme fajtili smrade!

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 20/12/2006 :  11:08:15  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by Wilda
ja na tom nevidim nic kontraproduktivniho, ten bosik tam lezi dost casu na to, ze ho po rollu pustim a hned si to muze sebrat ten kdo byl rolnutej, ze zevlujou po misi a nelutujou je jejich boj, ne muj, ja nikomu nic nenechal rotnout, sami si to nechali rotnout


Sme nezevlovali, sme fajtili smrade!


Ja to tak delam dycky, pokud otevru mrtvolu jako prvni, neslaham na neco co defakto neni moje. Druha vec je, ze jsem to psal 2x do team chatu kdo lootuje, pac se tam jeste nekdo ptal a pak az potom se slo na Familiara.
Ale jen mi podekuj, ze jsem vam to nechal rotnout, ja vlastne pro nikoho nikdy nic dobryho neudelal, ze stoji za to se v dekovackach zminit jak jste si nechali rotnout CRUcka a hodit to na me...
Dal uz to ja osobne rozebirat nebudu, uz bych se opakoval.

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 20/12/2006 :  11:16:37  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
[flame]

Chci poděkovat za tyto posty, díky

[/flame]

Chci poděkovat mému skvělému kolegovi, že na živý server nahrál systém, který měl platnost 90 dní a šéf ted z toho leze po zdi, protože přesně dneska platnost vypršela a server se vypnul .

-
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  12:46:13  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda
Ja to tak delam dycky, pokud otevru mrtvolu jako prvni, neslaham na neco co defakto neni moje. Druha vec je, ze jsem to psal 2x do team chatu kdo lootuje, pac se tam jeste nekdo ptal a pak az potom se slo na Familiara.
Ale jen mi podekuj, ze jsem vam to nechal rotnout, ja vlastne pro nikoho nikdy nic dobryho neudelal, ze stoji za to se v dekovackach zminit jak jste si nechali rotnout CRUcka a hodit to na me...
Dal uz to ja osobne rozebirat nebudu, uz bych se opakoval.



Problem je v tom, ze drtiva vetsina lidi to dela tak, ze kdyz to otevre a rollne, tak to i lootne. Cili to pokladam za normalni, takze sem nad tim vubec neuvazoval ze bych mel hledat nejakou mrtvolu a lootit ji. Proste sem se spolehl na to, ze udelas to co dela 90% jinejch hracu, a touhle dekovackou sem chtel vyvolat prave tuhle diskuzi. Cili priste to bud lootni, nebo to vubec neotvirej, prosim.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  12:48:13  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
to je ale zcela novy doposud nezavedeny zpusob, nechal bych o tom hlasovat ;)
btw vetsinou to dela tymlidr u normalnich pickup tymu, rollne a kazdej si to potom lootne sam, nikdo nikomu nic nedava. Navic tento princip funguje vyborne u nodrop, tak nevim proc to nepouzit i pro no-nodrop! Pak se muze stat, ze nejakej mamlas lootne nodrop a bude ti ho rvat do trade ;)



Halen nema nic nodrop.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  12:48:52  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

[flame]

Chci poděkovat za tyto posty, díky

[/flame]

Chci poděkovat mému skvělému kolegovi, že na živý server nahrál systém, který měl platnost 90 dní a šéf ted z toho leze po zdi, protože přesně dneska platnost vypršela a server se vypnul .



Hehe, a uz ste ho vyhodili?

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/12/2006 :  12:59:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
Problem je v tom, ze drtiva vetsina lidi to dela tak, ze kdyz to otevre a rollne, tak to i lootne


Muzu doporucit, ne vzdy najde cru cestu ke svemu majiteli:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:01:48  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
Problem je v tom, ze drtiva vetsina lidi to dela tak, ze kdyz to otevre a rollne, tak to i lootne. Cili to pokladam za normalni, takze sem nad tim vubec neuvazoval ze bych mel hledat nejakou mrtvolu a lootit ji. Proste sem se spolehl na to, ze udelas to co dela 90% jinejch hracu, a touhle dekovackou sem chtel vyvolat prave tuhle diskuzi. Cili priste to bud lootni, nebo to vubec neotvirej, prosim.


Nerikej mi co mam a nemam delat.
Kazdej si to muze delat jak chce. Touhle dekovackou jsi akorade vyvolal neco cemu se rika flame, nic vic. Mel sis tedy v tomhle pripade napsat sam sobe dekovacku ze jsi se pripravil o CRU a ne ja vas. Tecka.

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:02:02  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
Problem je v tom, ze drtiva vetsina lidi to dela tak, ze kdyz to otevre a rollne, tak to i lootne. Cili to pokladam za normalni, takze sem nad tim vubec neuvazoval ze bych mel hledat nejakou mrtvolu a lootit ji. Proste sem se spolehl na to, ze udelas to co dela 90% jinejch hracu, a touhle dekovackou sem chtel vyvolat prave tuhle diskuzi. Cili priste to bud lootni, nebo to vubec neotvirej, prosim.


vidis to, ja mam zcela opacne zkusenosti, naprosta vetsina v pickupech to dela presne naopak, nez si uvedl ty.
btw zavedte jeste pravidlo na tohle lootovani a budem badna zfetovanejch byrokratu, kteri misto aby hrali, budou furt dokola cist prirucku jak hrat kurwa uz!

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:03:06  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda
Nerikej mi co mam a nemam delat.


psal sem prosim

quote:
Originally posted by Wilda
Kazdej si to muze delat jak chce. Touhle dekovackou jsi akorade vyvolal neco cemu se rika flame, nic vic. Mel sis tedy v tomhle pripade napsat sam sobe dekovacku ze jsi se pripravil o CRU a ne ja vas. Tecka.


Vsiml sis v jaky je to sekci?

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:03:10  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
Halen nema nic nodrop.


Navic tento princip funguje vyborne u nodrop, tak nevim proc to nepouzit i pro no-nodrop! Pak se muze stat, ze nejakej mamlas lootne nodrop a bude ti ho rvat do trade ;)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:06:11  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
Vsiml sis v jaky je to sekci?


Vsiml, ale nemam rad kdyz me nekdo obvinuje ze svoji vlastni chyby...

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:06:19  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
vidis to, ja mam zcela opacne zkusenosti, naprosta vetsina v pickupech to dela presne naopak, nez si uvedl ty.


Hmmm, zajimavy. Ja se tohle naucil v pikap tymech (pac sem v pikap tymech zacinal s misema, bo v ty dobe mne nikdo na cza mise nebral)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:06:57  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka

quote:
Originally posted by axtheb
Halen nema nic nodrop.


Navic tento princip funguje vyborne u nodrop, tak nevim proc to nepouzit i pro no-nodrop! Pak se muze stat, ze nejakej mamlas lootne nodrop a bude ti ho rvat do trade ;)


coz se ti u hallena stat nemuze, cili tim resis neexistujici problem.

Tolik her a tak malo casu... :)

Edited by - axtheb on 20/12/2006 13:09:27
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:20:03  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
Hmmm, zajimavy. Ja se tohle naucil v pikap tymech (pac sem v pikap tymech zacinal s misema, bo v ty dobe mne nikdo na cza mise nebral)


ja s CzA mise zacal delat az na 217, do te doby jen pickupy a mam proste tuhle zkusenost!
quote:
Originally posted by axtheb
coz se ti u hallena stat nemuze, cili tim resis neexistujici problem.


ten problem existuje vzdy, jestli u hallena nebo ne je jedno, pac tady navrhujes dalsi omezeni pro hrace (ve forme pravidla?), cili jak rikam, snaha diktovat nekomu jak ma hrat u mne nevyvozuje usmev a dal uz bych to take neresil, jelikoz se jedna o pitchovinu. Vyhrals item v rollu, tvoje vec jestli se o nej postaras nebo ho nechas rotnout, rozhodne ne duvod dekovat tomu, kdo to rolloval za cokoliv.

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:23:55  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Takze abych si to shrnul.
Krabka prosi celou cza, kdyz s nim jde na misi, at na loot bud nesaha, nebo kdyz saha, tak vyroluje a rozda.
Toz ja bych poprosil Krabku, aby kdyz jde na misi vylutoval, vyroloval a rozdal. Bude jednodussi kdyz si to bude muset pamatovat jedne clovek a ne 50 lidi.
Dekuji

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:26:02  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Takze abych si to shrnul.
Krabka prosi celou cza, kdyz s nim jde na misi, at na loot bud nesaha, nebo kdyz saha, tak vyroluje a rozda.
Toz ja bych poprosil Krabku, aby kdyz jde na misi vylutoval, vyroloval a rozdal. Bude jednodussi kdyz si to bude muset pamatovat jedne clovek a ne 50 lidi.
Dekuji


dekuji tojemu!

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:27:34  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
Ok.

dekuji vsem za projevene nazory.

Omlouvam se Willovi za to, ze sem ho obvinil z toho, ze se vysral na lootovani a nechal to rotnout, kdyz on zamerne nelootoval a nechal nas to nechat rotnout.

stejne si myslim, ze je lepsi ty crucka lutnout, rollnout a rozdat.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:30:54  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

Ok.

dekuji vsem za projevene nazory.

...



Jakmile se po cloveku chce vyvijet nejaka aktivita tak je po diksuzi

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:39:15  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by axtheb
Problem je v tom, ze drtiva vetsina lidi to dela tak, ze kdyz to otevre a rollne, tak to i lootne


Muzu doporucit, ne vzdy najde cru cestu ke svemu majiteli:-)



++ k tomuhle nazoru, tzn pro lootery, rychle lootnut, rolnout a cekat, treba vam to zustane, misto toho aby to rootnulo


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:40:30  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
chtel bych podekovat tojemu, ze dodelal scripty na czaraidu.
jako treba !points top20, !cd blabla, !points give etc
diky


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:42:05  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

chtel bych podekovat tojemu, ze dodelal scripty na czaraidu.
jako treba !points top20, !cd blabla, !points give etc
diky


!points top20 mi facha
!cd cekam od Loniho
!points give staci zapnout

Neni zac, staci zadat change request a poslat do zmenoveho rizeni s credz.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:43:57  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by axtheb

Ok.

dekuji vsem za projevene nazory.

...



Jakmile se po cloveku chce vyvijet nejaka aktivita tak je po diksuzi



Sem to napsal driv nez sem cetl ten tvuj prozpevek. Ok, od ted lutuju vsechny halleny ktery uvidim ;)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:45:14  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
to Krabicka:

ee nevyhodili a on nejde ani vyhodit... on totiž je v pozici, že je nevyhoditelný, trošku delší a to už není fun, ale spíš k pláči :(

to je kolega, kterého nemáme všichni rádi a už i šéf ho nemá rád, ale prostě nejde vyhodit

on totiž firmě za 3 roky nedal zdrojové kódy, takže hafo aplikací od něj a kdyby odešel firmu to položí :(

-
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:48:22  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

to Krabicka:

ee nevyhodili a on nejde ani vyhodit... on totiž je v pozici, že je nevyhoditelný, trošku delší a to už není fun, ale spíš k pláči :(

to je kolega, kterého nemáme všichni rádi a už i šéf ho nemá rád, ale prostě nejde vyhodit

on totiž firmě za 3 roky nedal zdrojové kódy, takže hafo aplikací od něj a kdyby odešel firmu to položí :(



Hehe, ukazkovej BOFH.
Sefovo naprosty selhani, ten clovek mel delat uz dva roky uklizecku a rozhodne nedostavat zadny ukoly na kterejch neco zalezi.
Na druhou stranu u firmy ktera se zivi programovanim v .netu nemuzu ocekavat inteligentni sefy, zeano.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:53:25  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by paja2000

chtel bych podekovat tojemu, ze dodelal scripty na czaraidu.
jako treba !points top20, !cd blabla, !points give etc
diky


!points top20 mi facha
!cd cekam od Loniho
!points give staci zapnout

Neni zac, staci zadat change request a poslat do zmenoveho rizeni s credz.



!points top20 sice zobrazi top25, ale uz nezobrazi tvoje body, tak jako to delal ten stary.
s creds sou problemy, nemam ti je kam poslat, ucet mas zmrazene, a s ebayem do toho nejdu


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/12/2006 :  13:56:17  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000
!points top20 sice zobrazi top25, ale uz nezobrazi tvoje body, tak jako to delal ten stary.


Funguje ti to tak, jak si si to objednal od JJe:P

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 20/12/2006 :  14:11:51  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by sleglik

to Krabicka:

ee nevyhodili a on nejde ani vyhodit... on totiž je v pozici, že je nevyhoditelný, trošku delší a to už není fun, ale spíš k pláči :(

to je kolega, kterého nemáme všichni rádi a už i šéf ho nemá rád, ale prostě nejde vyhodit

on totiž firmě za 3 roky nedal zdrojové kódy, takže hafo aplikací od něj a kdyby odešel firmu to položí :(



Hehe, ukazkovej BOFH.
Sefovo naprosty selhani, ten clovek mel delat uz dva roky uklizecku a rozhodne nedostavat zadny ukoly na kterejch neco zalezi.
Na druhou stranu u firmy ktera se zivi programovanim v .netu nemuzu ocekavat inteligentni sefy, zeano.



V tom je právě ten vtip pane chytrej. V .netu tu dělám já, zbytek je Java, asp nebo Small Talk :P. Navíc odcházím za lepším prací ($$$ <--- o to mi jde).

Víš ono je to složitější a povídání na hodinu, ale prostě šéfové nevěděli jaké jsou s ním problémy, protože když jsem něco řekl bylo to ve stylu "on je dobrý, ty tomu nerozumíš" :(.

Darmo mluvit, raději jdu makat.

PS: .NET je dobrá platforma prde :p

-
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/12/2006 :  14:19:41  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik
Víš ono je to složitější a povídání na hodinu, ale prostě šéfové nevěděli jaké jsou s ním problémy, protože když jsem něco řekl bylo to ve stylu "on je dobrý, ty tomu nerozumíš" :(.



Jak rikam, sefovo naprosty selhani.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 20/12/2006 :  14:21:55  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Taky odcházím jinam :).

Včera mne zprcal za to, že jsem udělal něco navíc a byl jsem tam přesčas 10 minut. Řekl, že na to není čas .

Nemám ani průměrný plat programátora

-
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 20/12/2006 :  14:28:40  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik
Nemám ani průměrný plat programátora


jsi na tom porad dobre, pac ja nemam ani prumerny plat, natoz pak programatora :( Holt jiny kraj, jiny varm :)

sry za OT

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000