Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Saga of Ryzom - SoR
 SoR - General Forum
 Ryzom .. a vse co se deje
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 10/06/2012 :  21:38:36  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nses

Eli, mne sa to uz ani nechce stahovat ... aj tak by som to zase nemal s kym hrat :-)


Pár CZ/SK hráčů teď hraje (založili dokonce guildu, ale dohromady je to jen pár lidí), ale stavět se na tom nedá, to je fakt. Všeobecně se populace drží, spíš se pomalu rozrůstá, ale furt to není žádná sláva, Ryzom je holt "srdcovka"

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 11/06/2012 :  09:25:43  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Tak to som prekvapeny.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 11/06/2012 :  12:45:30  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ahoj Nsesi, rad te vidim :)



prestali jsme hrat jeste v dobe, kdy guilda byla defakto jen na spolecne expeni, pak jsem asi rok a neco nelogl a zkoukl boje o harwest mista a zde uz nevim o co vlastne jde, muze nekdo vysvetlit trosku bliz?
+ vim, ze z toho jsou i nejaky exp bonus susenky ci co .. ale to jen matne .. mozna to bylo jen na prechodnou dobu

+ jsem problehl s lvl 15 vsechny lokace (hnusne umirani agruje uplne vsechno snad i veverky, ale stale to jde, dokonce i jeskynema), jediny co jsem ignoroval jsou jezerni krajiny za Lorii, pac si tam z hlavy uz nevybavim mista portu a umrel jsem tam asi 20x nez me to prestalo bavit.

vsade jsem nakoupil porty, tzn muzu kdyz to penize ve hre dovoli, skocit za kymkoliv.

+ me zajima jak a zda se vyvyji karma/fame .. sveho casu jsem mel vse co slo na max at do plusu ci minusu, pak si pamatuju ze byl reset (a vsechno slo do kopru a tusim, ze se zacinalo znovu) .. duvod resetu si nepamatuju a nevybavim si, ani jine vyhody krom nizsi ceny a moznosti ziskat questy

+ me zajima zda je konecne free rasove pvp, nebo je to jen v ramci pvp zon tak jak to bylo nekdy v roce 2005 nez to zrusili (coz byl jeden z duvodu proc me zacala hra nudit a odesel jsem)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 11/06/2012 13:29:27
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 11/06/2012 :  14:53:56  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Vezmu to popořadě, hodně věcí se změnilo a mění :)

prestali jsme hrat jeste v dobe, kdy guilda byla defakto jen na spolecne expeni, pak jsem asi rok a neco nelogl a zkoukl boje o harwest mista a zde uz nevim o co vlastne jde, muze nekdo vysvetlit trosku bliz?
+ vim, ze z toho jsou i nejaky exp bonus susenky ci co .. ale to jen matne .. mozna to bylo jen na prechodnou dobu


Outposty (OP) sou hodně důležitym aspektem gameplay, guildě která OP vlastní produkují speciální materiály a experience catalyzers (double exp droga :-) ) podle levelu konkrétního OP. Nejcennější jsou samozřejmě OP v lvl 250 zonách. Experience catalyzers jdou nakoupit i za faction points (z delivery misí), ale produkci z OP se to v žádnym případě nevyrovná :)

+ me zajima jak a zda se vyvyji karma/fame .. sveho casu jsem mel vse co slo na max at do plusu ci minusu, pak si pamatuju ze byl reset (a vsechno slo do kopru a tusim, ze se zacinalo znovu) .. duvod resetu si nepamatuju a nevybavim si, ani jine vyhody krom nizsi ceny a moznosti ziskat questy

Fame má teď vliv na spoustu aspektů. Při nation fame (Zora#239;, Tryker, Matis a Fyros) 30 je možný se přidat k jednomu národu, po splnění citizenship mise se víc než zdvojnásobí počet faction points z delivery missions. U Kami/Karavan fame je to stejný, fame 30 odemyká možnost přidat se k jedný z fakcí. Když pak zvýšíš fame na 33, můžeš koupit všechny faction TP, ale zase ti to už nedovolí kupovat neuttrální TP's. Na fame 60 se pak odemknou Prime Roots teleporty a na fame 100 speciální animace při teleportování :-) Přidání se k jakémukoli národu nebo "božstvu" má samozřejmě efekt na ostatní fames.

+ me zajima zda je konecne free rasove pvp, nebo je to jen v ramci pvp zon tak jak to bylo nekdy v roce 2005 nez to zrusili (coz byl jeden z duvodu proc me zacala hra nudit a odesel jsem)

Asi nejdůležitější částí PvP jsou Outpost Battles/Wars, kde mezi sebou guildy soupeří právě o výše zmíněný outposty. Pravda je, že v rámci diplomacie mezi nejsilnějšíma guildama těch bitev moc neni, jen občas to někdo naruší, nebo je OP battle součástí eventu (v poslední době napadli Maraudeři několik OP právě v rámci eventu). Jinak je PvP možný všude, ale stále jen se zapnutým PvP tagem, nebo v rámci nově implementovanýho league systému. V high end zonách jako Prime Roots se PvP tag zapíná automaticky, guild vs. guild, ale vzhledem k tomu že Ryzom je fakt víc o RP než jiný mmo, lidi se moc nenapadaj. Při PvP se získávají body, za který lze zase nakoupit zajímavý věci :)

Dva dny zpátky se po celym světě objevily Marauderský teleporty, Maraudeři (ti co se k nim přidali) sbírali nějaký materiály na stavbu vlastního města, takže se tak nějak furt něco děje, i když by mohly bejt eventy častější :)

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 11/06/2012 :  18:01:28  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

ahoj Nsesi, rad te vidim :)


Citil som ten pohlad na mojom plesatom temene
Nuz, mozem-e to skusit, tych 8€ ma nezabije ... dobre by bolo ziskat este nejake dalsie duse.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 11/06/2012 :  22:55:10  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
obnovil jsem puvodni acc ..
Plaminek
za ty roky mam uz tolik uctu a postav .. ze tezko rici, ktera je main

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000