Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Sigil Lovechild
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 19/04/2007 :  10:32:41  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Nějak nám to tu fórum umírá, tak to pojďte trochu provětrat!
Který povolání je podle vás v tuhle chvíli nejlíp udělaný/nejvíc se vám líbí/chtěli byste ho hrát a uveďte tři důvody proč.

Bard!!!
1) Umí všechno (mezz, charm)
2) +-300% speed+invis+dýchání pod vodou+levitace
3) 15% mana cost reduction (i víc)+cca 10 mana regen/sec (i víc)-> 5 clericů chain heal a bard, omg nerf!

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 19/04/2007 :  11:54:26  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
disciple, monk, druid

ostatni povolani sou totalne overpowered

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 19/04/2007 :  12:34:54  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Zatím jsem hrál 3 postavy trochu víc.

Blood Mage:
Nejzajímavější healer, kterého jsem v MMORPG videl. Leceni pres health a i ten vlasti je super. Pokud pravidelne predelava HP na manu na navic je zapnuty BF, tak mu nemuze dojit power. Minusy ma, ze je trochu pomalejsi na zacatku boje, protoze potrebuje Blood Union a nejpouzivanejsi heal je pres moba, takze cim silnejsi mob, tim mene healuje HP.

Sorcerer:
Docela klasika jako všude jinde. Hodně DD a hodně AoE, zadne utility pro group, zatím jsem neviděl tanka co by pořádně držel, když sorcerer začne AoE.

Druid:
Zajímavé povolání, protože má od každýho něco. DoT, rooty, healy, buffy pro grp a hodne zabugovane pety. Skoda, ze nemuze ochocovat zvirata nebo neco takoveho. SUper jsou buffy na rychlost. Minus: forma vlka vypada jak stenatko :)

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/04/2007 :  14:17:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Ja bych spis napsal co se mi nejmin libi a nejvic je zmrvenej. A to je sorcerer. Nechapu k cemu mu jsou v tyhle hre aoe kdyz 70% contentu sou 4* a vic/group play... do ktereho se aoe moc nehodi.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000