Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 EQ2 na DVD
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 19/04/2007 :  14:01:32  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Ahoj Vsem,
neni nahodou nejaky aktivni hrac EQ2 z olomouce. Docela rad bych se na EQ2 trochu zase podival, ale nechce se mi to cele stahovat, tak jestli by mi nekdo za nejaky poplatek nevypalil soucasnou verzi :)

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 19/04/2007 :  14:05:14  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel

Ahoj Vsem,
neni nahodou nejaky aktivni hrac EQ2 z olomouce. Docela rad bych se na EQ2 trochu zase podival, ale nechce se mi to cele stahovat, tak jestli by mi nekdo za nejaky poplatek nevypalil soucasnou verzi :)

Rad bych ti pomohl, ale je to moooc daleko.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 19/04/2007 :  17:19:27  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
možná bych se mohl přemoct a vypálit to a poslat Ti to poštou. připouštím, že to není tak jednoduché, jako potkat Edu na Václaváku, ale co bych pro Tebe neudělal, že?
jen dost hrozí, že mi to chvíli potrvá si na to vzpomenout (protože fóra čtu v práci (pokud vůbec), ale doma jenom pařím )
dej vědět, když neseženeš lepší řešení. já mezitím vyrobím další kopie DVD

Querio
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000