Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 EVE Online
 EVE - General
 Otázky a odpovědi
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 13/05/2007 :  19:33:46  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
Topic pro otázky a odpovědi.

Nikde jsem ho tu nenašel.

Jsem momentálně hráč WoWu a začíná mě to nudit, stále farmit peníze na enchanty aj. , reputace... Stále ta stejná rutina, která je takřka k nutná. Rád bych zkusil něco pestřejšího, i když musím podotknout, že ta hra musí být trhák, aby mě chytla. Nicméně třeba EVE je ta pravá, proto bych měl pár dotazů.

Jak moc je EVE časově náročná k udržení síly s ostatními dobrými hráči?
Jak často se cestuje ve vesmíru a jak dlouho to trvá?
Je těžké získat velkou loď která např. zničí další 3 než zničí ostatní ji?
Jak dlouho se taková loď získává a jak dlouho Vám průměrně vydrží?

Jaké druhy/formy/povolání člověk může dělat? Válečník, scientist, pirate? Pokud možno nějaký popis z vlastních zkušeností co kdo dělá.

Předpokládám, že jste tam větší komunita. Pořádáte nějaké akce např. každý druhý den výlety na nepřátele?

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 13/05/2007 :  20:10:55  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
Skus najprv 14 dnovy free trial.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/05/2007 :  20:58:08  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann
Jak moc je EVE časově náročná k udržení síly s ostatními dobrými hráči?



Skilly se trenuji sami v realnem case (kliknes na 'Train' a uz to fici). Takze si muzes v klidu vzit dovolenou dva tydny a nikdo ti neutece.


Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 14/05/2007 :  12:01:32  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

Topic pro otázky a odpovědi.

Jak moc je EVE časově náročná k udržení síly s ostatními dobrými hráči?
Jak často se cestuje ve vesmíru a jak dlouho to trvá?
Je těžké získat velkou loď která např. zničí další 3 než zničí ostatní ji?
Jak dlouho se taková loď získává a jak dlouho Vám průměrně vydrží?

Jaké druhy/formy/povolání člověk může dělat? Válečník, scientist, pirate? Pokud možno nějaký popis z vlastních zkušeností co kdo dělá.

Předpokládám, že jste tam větší komunita. Pořádáte nějaké akce např. každý druhý den výlety na nepřátele?





Johanne doporucim ti take 14denni trial.... tve 4 dotazy jsou sice spravne ale odpoved by byla velmi dlouha...

pokud chces joini se do hry a ozvi se na nick Light Beast, rad ti po ts vse vysvetlim..

edit: nevim jak ostatnim ale me se postupem casu EVE libi vic a vic... (coz jsem nemohl rict napr. o Wow)

Edited by - hippygamer on 14/05/2007 12:03:49
Go to Top of Page

StaStu
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/05/2007 :  15:04:40  Show Profile  Visit StaStu's Homepage Send StaStu a Private Message  Reply with Quote
quote:

edit: nevim jak ostatnim ale me se postupem casu EVE libi vic a vic... (coz jsem nemohl rict napr. o Wow)



souhlas.

Tato recenze mluví sama za sebe
http://www.neverwinter.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=71

PS: Casem bych chtel vybudovat korporaci zabyvajici se tezbou, ing., byznysem...

"Nejez nikdy nic většího než je tvá hlava"
-by Jestrab-

Edited by - StaStu on 14/05/2007 15:04:59
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 14/05/2007 :  20:39:37  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
K dosažení mateřské lodi mám začít asi těžbou co? Jinak díky moc za veškeré odpovědi. Mrknu na to co nejdříve. Ještě mě zajímá. Jak je to s platbou? Platil bych to přes banku. Kolik to stojí měsíčně a platí se i krabice?
Go to Top of Page

StaStu
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/05/2007 :  21:26:15  Show Profile  Visit StaStu's Homepage Send StaStu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

K dosažení mateřské lodi mám začít asi těžbou co? Jinak díky moc za veškeré odpovědi. Mrknu na to co nejdříve. Ještě mě zajímá. Jak je to s platbou? Platil bych to přes banku. Kolik to stojí měsíčně a platí se i krabice?


Nejjednodussi je to pres nakou bankomatni kartu.
Ja pouzivam VISA.

1.Zaplatis si ACC tusim 20 euro na www.eve-online.com
a)"CREATE ACOUNT"
b)"BUY EVE-ONLINE ACCOUNT"
c)"Zadas jmeno, mail,narozky, jmeno ACC, heslo"
d)"Zadas sve jmeno ci na koho je karta psana, cislo karty a CVV COD (trojcisli umistene vetsinou na podpisove strane karty)

Pote dostanes prvni mesic zdarma.
Pak uz je zcela na Tobe, jak budes platit, zda-li po mesici nebo si predplatis vic mesicu.

"Nejez nikdy nic většího než je tvá hlava"
-by Jestrab-

Edited by - StaStu on 14/05/2007 21:28:28
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 14/05/2007 :  22:18:03  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
S čím začít? Jak je to u atributů? Můžu něco pokazit při rozdělení tak, že po měsíci zjistím, že jsem to udělal špatně a jediná šance je založit novou postavu. Nebo to jde spravit?(resetnout)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 14/05/2007 :  22:47:05  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

S čím začít? Jak je to u atributů? Můžu něco pokazit při rozdělení tak, že po měsíci zjistím, že jsem to udělal špatně a jediná šance je založit novou postavu. Nebo to jde spravit?(resetnout)

resetnout to nejde, pokud se nemýlím ... vlastnosti je dobré mít vyrovnané s důrazem na:
perc (primární atribut u většiny zbraní) a
int (primární atribut u většiny ostatního - engineering a podobně)
těsně za nimi mem (trénink a vylepšování samotných atributů learningem)
a pak wil (sem tam primární u zbraní, tuším, jinak většinou sekundární atribut)
charisma minimální

snad jsem to napsal dobře, kdyžtak mne nějaký veterán opraví
nej byly ty nové druhy od každé rasy, ale tuším že je nerfnuli (?)

caldari využívají povětšinou rakety/střely a občas hybridy
amarrové využívají lasery, výhoda je, že nepotřebují munici, nevýhoda velká spotřeba capacitoru
gallente využívají hybridy
minmataři artilerii

přirozeně je dobré tomu uzpůsobit trénink
jinak i když je nejvýhodnější asi jít do learning, zpočátku je dobré vytrénovat si pár základních skillů aspoň pro poletování ve slušnější fregatce

Edited by - SNowie on 14/05/2007 22:48:46
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 14/05/2007 :  22:56:44  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
Já bych rád zez začátku mineřil a šetřil na velkou loď. Tzn. mining jako primární ze začátku. Jak je to v secure 0.0. Je nějaká česká korporace, která je vstřícná, samozřejmě odvádět daně se musí ? Kolik se dá vydělávat těžbou a co stojí ty lepší lodě?
Go to Top of Page

StaStu
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/05/2007 :  23:16:06  Show Profile  Visit StaStu's Homepage Send StaStu a Private Message  Reply with Quote
k dolovani:
kombinace jedne rasy a krve dava moznost vybrat si ancestry (puvod),
ktery pridava +2INT a +2MEM (ted nevim akorat, ktera rasa + krev) mela tusim dobre i ostatni atributy a skily

vydelavani penez a lode
muzes se pridat k nektere z corporaci.
Vetsinou pujcuji lode a neco malo do zacatku

vydelavani dolovanim
da se slusne zarobit. Dale je to hlavne o stesti.Pokud budes ve
schopne corporaci se zamerenim na dolovani, budou mit CEO s Leadership
(skil s mnoha moznostmi), ktery vezme pod velkou lod celou skvadru a jedete "bezpecne" kutat.

LODE
na vetsi lode potrebujes skily. Podle me zas tak tolik ty lode nestoji. A na ty best potrebujes hodne skilu a more penez.

_______
to je vse, co jsem zjistil a vycetl. Zkusenejsi doplni nebo opravi...

"Nejez nikdy nic většího než je tvá hlava"
-by Jestrab-

Edited by - StaStu on 14/05/2007 23:50:22
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 15/05/2007 :  20:11:48  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

Topic pro otázky a odpovědi.
Nikde jsem ho tu nenašel.

Jsem momentálně hráč WoWu a začíná mě to nudit, stále farmit peníze na enchanty aj. , reputace... Stále ta stejná rutina, která je takřka k nutná. Rád bych zkusil něco pestřejšího, i když musím podotknout, že ta hra musí být trhák, aby mě chytla. Nicméně třeba EVE je ta pravá, proto bych měl pár dotazů.

Jak moc je EVE časově náročná k udržení síly s ostatními dobrými hráči?
Jak často se cestuje ve vesmíru a jak dlouho to trvá?
Je těžké získat velkou loď která např. zničí další 3 než zničí ostatní ji?
Jak dlouho se taková loď získává a jak dlouho Vám průměrně vydrží?

Jaké druhy/formy/povolání člověk může dělat? Válečník, scientist, pirate? Pokud možno nějaký popis z vlastních zkušeností co kdo dělá.

Předpokládám, že jste tam větší komunita. Pořádáte nějaké akce např. každý druhý den výlety na nepřátele?


k tem povolanim, primarne se zajimam o boj s NPC a je tu i hodne pvp hracu, dale muzes obchodovat, nemusis mit na to ani moc skillu, bud proste sedis na stanici, vykupujes a prodavas se ziskem, nebo nekde vydis ze se neco prodava levne, tak to koupis a prodavas to jinde, za trocu vic draho :), dale muzes tezit, pokud chces ovsem natezit trochu vic, budes se tomu nejakou tu dobu venovat, akorat tezeni te asi nebude bavit na porad, dale muzes vynalezat, koupit BP/BPC a neco vynalezat, popr vyrabet a prodavat, nebo prodavat vyzkoumane BP/BPC ostatnim, je toho docela dost :o) take jsou skryte komplexy, ktere musis vyprobovat, jednoduse vyhodis probu ktera ti rekne jesi v damen systemu vubec neco takoveho je, a pokud je tak to zacinas hledat presnejsima a presnejsima probama dokud to nenajdes, mzes takhle najit peknej komplex, nebo take skryty belt, ve kterem se nachazi rudy, ktere se jinak nachazi pouze v low secu nebo v nule, jsou tu i normalni komplexy, do kteryho vletis, podle obtiznosti vymlatis ho a na konci te ceka nejaka pekna odmena, drazsi predmet nebo tak neco .... je toho dost co delat, sam sem WoWko zkousel hrat a po 2 mesicich sem prestal, pac to je jak si rekl jen o tom porad nekde neco farmit

k tem lodim, asi nikdy nebudes mit lod co znici dalsi 3lode nez te znici, je to logicke, kazdy se snazi byt nejlepsi a neprohrat, ale v EVE je tolik ruznych strategii, ze by se z toho jeden posral :), o nejake hodne velke lodi uvazuj tak po intezivnim roce hrani, a o nejvetsi lodi ... sam to nedas, urcite potrebujes nejakou silnou korporaci, ktera by ti pomohla, prtooze je to narocny ako defka :) a taky hlavne proto ze ji muzes postavit jen v systemech, kde se hraci strili beztrestne

tot asi vse co me napadlo :)

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 15/05/2007 :  20:43:42  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
A jde teda začít a uživit se sám i jako válečná loď?
Go to Top of Page

StaStu
Starting Member

14 Posts

Posted - 15/05/2007 :  22:25:08  Show Profile  Visit StaStu's Homepage Send StaStu a Private Message  Reply with Quote
to John - lze


otazka:
Zkousel jste nebo pouzivate nekdo leadership skily? Byl jste nekdo ve vetsi corporaci, kde je vyuzivali s BS lodi na jump, dolovani atd.?

diky za info

"Nejez nikdy nic většího než je tvá hlava"
-by Jestrab-

Edited by - StaStu on 15/05/2007 22:30:38
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 16/05/2007 :  19:12:53  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to zapl a budu potrebova odbornou pomoc. Nejlepe po TS. Po 5 minutach jsem se dopidil k tomu jak se whispuje. Tutorial jsem preskocil, protoze nevim jak attribtuy zvolit a cim vubec zacit. Kazdopadne se nevzdavam a budu rad kdyby jste se mi nekdo ozval na 138995952 at se domluvime pripadne na TS. Diky moc:)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/05/2007 :  19:16:17  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

Tak jsem to zapl a budu potrebova odbornou pomoc. Nejlepe po TS. Po 5 minutach jsem se dopidil k tomu jak se whispuje. Tutorial jsem preskocil, protoze nevim jak attribtuy zvolit a cim vubec zacit. Kazdopadne se nevzdavam a budu rad kdyby jste se mi nekdo ozval na 138995952 at se domluvime pripadne na TS. Diky moc:)



Tutorial by jsi nemel preskakovat ) Bez nej se budes vsechno ucit 10x pomaleji.

Tutorial nesouvisi s vyberem atributu.
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 16/05/2007 :  19:19:14  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
Dobre teda, zkusim odznovu. Jde pak pokracovat kdyz si zaplatim ucet na ten trial? Rad bych udelal jednu pevnou postavu. Mohl by mi nekdo poradit jak je to s attributy co zvolit na pvp/pirateceni a celkove na boj. Rasa atd. Zatim jsem pochytil ze mam trenovat skilly na learning a mit vse vyrovnane. Jak je to tu s rasama? Muzou byt vsechny spolu nebo je to rozdeleni na dobre a zle?

Edited by - Johann on 16/05/2007 19:20:35
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/05/2007 :  20:00:37  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

Dobre teda, zkusim odznovu. Jde pak pokracovat kdyz si zaplatim ucet na ten trial? Rad bych udelal jednu pevnou postavu. Mohl by mi nekdo poradit jak je to s attributy co zvolit na pvp/pirateceni a celkove na boj. Rasa atd. Zatim jsem pochytil ze mam trenovat skilly na learning a mit vse vyrovnane. Jak je to tu s rasama? Muzou byt vsechny spolu nebo je to rozdeleni na dobre a zle?




Atributy maji vliv pouze na rychlost uceni skillu. Tzn., ze vysoka perception ti v pvp nezvedne damage, pouze rychleji naskilujes gunnery.

Obecne se doporucuje vyvazit skilly int, mem, per, will a nemit zbytecne velkou charsima (ma vliv na nejmensi pocet skillu). Vse by se , ale melo odvijet od toho co od hry vlastne chces (trade?, pvp? mining? exploring? atd.).

Edited by - VT on 16/05/2007 20:00:48
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 16/05/2007 :  20:02:14  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
Určitě bych rád chodil na velký galaktický bitvy a občas být pirátem.
Go to Top of Page

StaStu
Starting Member

14 Posts

Posted - 16/05/2007 :  20:22:19  Show Profile  Visit StaStu's Homepage Send StaStu a Private Message  Reply with Quote
To Johann: Nejlepsi rasa, dle meho, je jednoznacne:

Gallente + JINMEI+ SAAN GO CASTE:

Charisma Ti zustane na 7 bodech a ostatni Atributy pak rozdelis
podle toho, co budes.

Tzn., ze muzes mit konecne atributy podle toho, co si vyberes za povolani takoveto:
CH/INT/MEM/PER/WIL

7 12 12 7 7

7 9 9 11 9

7 9 9 10 10

9 12 10 7 7

11 10 10 7 7

atd.


zajimava je taky CALDARE + ACHURA + MONKS
vyberem military a soldier lze ziskat

3 8 8 14 12 - tu ma muj "Jestrab" jeste si delam inženýra za Galente 7 12 12 7 7

"Nejez nikdy nic většího než je tvá hlava"
-by Jestrab-

Edited by - StaStu on 16/05/2007 21:11:29
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 16/05/2007 :  21:37:38  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
Díky. Tak už běžím se seznamovat s interface. Ty attributy jsem potřeboval. Díky moc...
Go to Top of Page

StaStu
Starting Member

14 Posts

Posted - 16/05/2007 :  22:27:31  Show Profile  Visit StaStu's Homepage Send StaStu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

Díky. Tak už běžím se seznamovat s interface. Ty attributy jsem potřeboval. Díky moc...


V podstate ted jedu na novo:
Gallente + JINMEI+ SAAN GO CASTE + militari + soldier
7 9 9 10 10

"Nejez nikdy nic většího než je tvá hlava"
-by Jestrab-
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 16/05/2007 :  22:37:35  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
Predpokladam ze je to lepsi nez 3 8 8 14 12.
Go to Top of Page

StaStu
Starting Member

14 Posts

Posted - 16/05/2007 :  22:45:23  Show Profile  Visit StaStu's Homepage Send StaStu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

Predpokladam ze je to lepsi nez 3 8 8 14 12.


ano, atributy je dobre mit vyrovnane, protoze nezvysuji dmg apod. jako u jinych her, ale ovlivnuji rychlost uceni danych oboru. Tato rasa je ma nejlepe vyrovnane a jsou na nejvyssi urovni. Dokonce ani charisma netrpi nedostatkem. Muzes se tak specializovat, az vycvicis utocne skilly, na cokoliv bez toho, aniz by to trvalo prilis dlouho. Takova zlata stredni cesta

No, a kdyz pak pouzijes implantaty ze zacatku na int a mem aspon +1, tak je myslim uplne best 7 10 10 10 10

"Nejez nikdy nic většího než je tvá hlava"
-by Jestrab-

Edited by - StaStu on 16/05/2007 22:53:54
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/06/2007 :  12:46:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
snazil jsem se ziskat nejake zakladni info o hre ale docela v tom ztracim na www.eve.cz jsem nenasel ani zakladni info

lastfm
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 30/06/2007 :  12:57:39  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by StaStu

quote:
Originally posted by Johann

Díky. Tak už běžím se seznamovat s interface. Ty attributy jsem potřeboval. Díky moc...


V podstate ted jedu na novo:
Gallente + JINMEI+ SAAN GO CASTE + militari + soldier
7 9 9 10 10


k cemu charisma? neni je na trade a leadership?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/07/2007 :  16:32:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=497297

ale pod tim jsou komentare ktere nektere casti kritizuji

jinak hra me velmi chytla nadruhou stranu me chytne skoro kazda nova mmorpg treba i vanguard, uvidim za 2 mesice jestli me to jeste bude bavit

chtel jsem se zeptat zalezi na rase jestli je lepsi investovat do uceni skillu na shieldy nebo na armor ?

lastfm

Edited by - Rashaverak on 02/07/2007 16:33:35
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/07/2007 :  06:43:52  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

snazil jsem se ziskat nejake zakladni info o hre ale docela v tom ztracim na www.eve.cz jsem nenasel ani zakladni info

Rofl fakt dost dobry


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 03/07/2007 :  09:15:33  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
co se tyce toho chyceni jsem zkousel VG mam ho zaplaceny a vratil jsem se na eve uz jsem se vratil 2x a asi na trvalo :))

Co se tyce stity nebo armor je zasadni s jakymi lodmi chces litat ja jako raketak litam caldarske a tam jsou stity zasadni myslim ale ze pro vetsinu ostatnich lodi je armor. Rasa neni duležitá. Ja jako caldar jsem galente jak poleni mimo lodi kvuli raketam :))

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/07/2007 :  11:35:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to me privadi na dalsi otazku bylo mi receno ze rakety jsou uple k nicemu protoze staci nejaka jednoducha rusicka, tomu se mi moc nechce verit, mohl by nekdo poskytnout nejaky jednodusi popis jak to s raketama je ?

lastfm
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/07/2007 :  12:16:26  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

to me privadi na dalsi otazku bylo mi receno ze rakety jsou uple k nicemu protoze staci nejaka jednoducha rusicka, tomu se mi moc nechce verit, mohl by nekdo poskytnout nejaky jednodusi popis jak to s raketama je ?

zjednodusene.
Rusicka funguje na vsechno tj jak na rakety tak na jine zbrane.
cele je to o sile radaru. Predstav si to tak, ze na to abys zameril musis mit lock cile. Cil locnes tim hur, cim mensi ma signaturu (male lode ji maji malou a naopak). Signaturu muzes zmensit nebo muzes posilit radar. takze pokud nejakou lod nemuzes zamerit pouziva rusicku (snizuje si signaturu). Ty si muzes svuj radar take posilit.

Dulezite je vedet (ono to s tim souvisi) ze ne kazda raketa se hodi na vsechno. Mas rychlost rakety, dolet, radius exploze atd... Pak musis vedet zda mas vubec sanci nepritele zasahnout, protoze muze mit tak velkou rychlost ze ho raketa nedozene, nebo mu uleti.
Pro rakety je par fakt uzitecnych skillu, ktere se hodi (dolet, rychlost, sila exploze (ovlivnuje radius exploze).

Ja mam rakety dost rad, navic mam lod ktera mi dava bonusy i na rakety takze na ne nedam dopustit.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 03/07/2007 :  12:39:43  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
jen bych doplnil
Raketa trefi vždy ale jeji ucinost zaleží na typu rakety verzus velikost cile a jeho rychlost (proti raketam existuje raketa typu defender ktera je dokaže sestřelovat musi byt naskilovano jinak jsou defendry pomale )
Guny se trefit vubec nemusi protoze maji vec takzvany tracking a pokud vzhledem k tranzverzalni rychlosti lodi se gun nestaci natocit tak proste netrefí. S dobře naskilovanými guny se da delat větší skoda než s raketama
Guny nemaji žádný čas doletu k cíly jako rakety.
U guniu se muze obcas povest kritikal a to je potom rana :))
Jinak rakety jsou na naskylovani mene narocne (aspon si myslim)

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/07/2007 :  13:23:10  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no ja jak jsem si to naklikal po trech dnech hrani moc skillu nemam vetsinu vrazim do elarningu + semtam neco co potrebuju na lvl 1 abych si moh neco vyzkouset, kazdopadne mam tusim skily na hybrid turrenty a mam i snad lvl 5 na target prediction. takze asi se budu drzet toho. kazdopadne diky za info, na reketach se mi libi ze i ty nejmensi maji fajn dostrel takze kolikrat muzu npc nicit aniz by se ke me priblizili na jejich efektivni dostrel

lastfm
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/07/2007 :  13:30:31  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
kazdopadne diky za info, na reketach se mi libi ze i ty nejmensi maji fajn dostrel takze kolikrat muzu npc nicit aniz by se ke me priblizili na jejich efektivni dostrel
Pockej az budes vrazdit npc ve skupine kde bude nejaka fregata co si k tobe do MWD-uje a pak na tebe hodi web. Razem budou ti co k tobe nestacili predtim doletet v dosahu svych zbrani a bude sranda


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 03/07/2007 :  21:50:47  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
No Caldary a jejich rakety a stity jsou perfektnina zacatku hry. Jsou mnohem ucinejsi nez jakakoliv jina rasa. Problem je, ze v pozdejsich fazich hry udelaji ostatni rasy skok (vetsinou prechod na t2) a caldari uz spatne drzi krok a to zejmena v PvP. Caldari je imho best rasa na PvM. Udelas si silnej tank takety se prakticky pokazdy trefej nemusis si tolik hlidat traversal cile atd. Ovsem v PvP zacne bejt problem. Stit tankeri pouzivaj medium sloty a low slotu je malo. Do medium si potrebujes dat scramble, mwd a idealne jeste web a to uz ti na nejakej slusnej tank toho moc nezbude. Druha ve je ze Rakety neudelaj taovy DpS jako vyskilovany t2 gunny. Ja ted preskilovavam svojeho caldara na minmatara a mzuu rict ze to teda pekne trva. Kdyz ale pojedes gunny tak tam jsou pro vsechny rasy (vyjma caldari) sekundarni skilly stejny. Takze prechod na jinou rasu tolik neboli... Pokud se ti ty rakety tolik libej delej to napul s hybridama ty caldari taky vyuzivaji i kdyz jen jako sekundarku az na par lodi....
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/07/2007 :  10:27:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jsem na zacatku takze investuju cas to treninku learning skillu a pak nejaky zakladni veci typu negotiation, social, engineering a electronics na zvyseni cpu a poweru a ted si rikam ze mozna nebude od veci si udelat skilly na ty zakladni implantaty ktery moc nestojej, stejne riziko ze umru je zatim temer nulove protoze pvp nedelam a litam v safe zonach a ze by se mi ty implantaty mohly vyplatit

lastfm
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 05/07/2007 :  13:20:48  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
To si rozhodne udelej protoze ted po REV 2 co udelaly ten LP store tak +1 atribute implanty vychazej tak na 2 mise u nakyho prumernyho lvl 3 agenta na pocet LP. +3 implany my vychazej tak na 7 az 8 misi za jeden takze sou ted mnohem dostupnejsi a ma je ve storu snad kazda corpa az na par tragickech vyjimek typu ORE


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 06/07/2007 :  00:48:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Už to smažím třetí den v kuse a zatím mě to baví
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/07/2007 :  06:48:28  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Už to smažím třetí den v kuse a zatím mě to baví

To je u tebe uz co rict

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 10/07/2007 :  14:03:44  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
je tu někdo kdo vi neco o archeology a hackingu případně o trvanlivosti těchto vyprobovaných lokací .
Musim nekde neco rozstřílet aby vypad kontik na který se da pouzit hacking ??
Archeology se pouziva jen na strukturu se jmenem ruiny ??
už nekdo něco našel a tyto skily použil ??

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

SPetex
Starting Member

9 Posts

Posted - 26/08/2007 :  15:29:32  Show Profile Send SPetex a Private Message  Reply with Quote
Měl bych dotaz:

Funguje to tak když si vytvořim 14 days trial-account, 14 dní na něm budu hrát pak si koupim http://www.evetimecode.com/index.php/30_day_code
upgraduju trial na placenej a budu dál pokračovat v placení?
Go to Top of Page

SPetex
Starting Member

9 Posts

Posted - 26/08/2007 :  17:47:56  Show Profile Send SPetex a Private Message  Reply with Quote
Odpovim sám :D

Jde to dokonce se mi i sečetl trial 14 dni s mym 30 denim zaplacenim a mam 44 dni hrani.

Akorát jedna věc u Expiring date píšou den a měsíc obráceně já si to neuvědomil a místo 9.10. sem přečetl 10.9. a už sem chtěl psát na support tak bacha na to, at nejste stejně hloupí jako já :)
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 27/08/2007 :  22:53:40  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SPetex

Odpovim sám :D




Sikovnej
Go to Top of Page

GuuK
Starting Member

63 Posts

Posted - 28/08/2007 :  12:08:28  Show Profile  Send GuuK an ICQ Message Send GuuK a Private Message  Reply with Quote
ahoj mohl bych se zeptat na nejakou ceskou guildu ktera to soucasne hraje na nejakym serveru a jak bych ji mohl kontaktovat, zatim si uzivam 14 denni trial verze ale hra je velmi narocna (oproti ostatnim her) coz se mi moc libi a zatim teda parim temer nonstop jak magor :) a dale jsou nejaky cesky fansite stranky kde bych se o teto hre mohl dozvedet vice... na officialu je celkem dost informaci ale vsechno v aj tak se jenom snazim najit nejakou jednoduzsi cestu :) dekuji

*Counter strike: Source - 5 years
World of Warcraft - 3 years
Neverwinter Nights - 2 years
Guild Wars - 1 year
Age of Conan - 4 months
Lineage 2 - 2 months
EvE online - 2 months

* = still playing
Go to Top of Page

Akademik CZ
Starting Member

2 Posts

Posted - 28/08/2007 :  21:50:15  Show Profile  Send Akademik CZ an ICQ Message Send Akademik CZ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GuuK

ahoj mohl bych se zeptat na nejakou ceskou guildu ktera to soucasne hraje na nejakym serveru a jak bych ji mohl kontaktovat, zatim si uzivam 14 denni trial verze ale hra je velmi narocna (oproti ostatnim her) coz se mi moc libi a zatim teda parim temer nonstop jak magor :) a dale jsou nejaky cesky fansite stranky kde bych se o teto hre mohl dozvedet vice... na officialu je celkem dost informaci ale vsechno v aj tak se jenom snazim najit nejakou jednoduzsi cestu :) dekuji



no narocna hra to je, ver tomu ze ani za rok nebudes vede uplne vsechno :) ale stoji to za to. (teda co to kecam, mam pocit ze to za to asi nestoji, ale jako spravbej zavyslak toho nemuzu nechat...)

informaci pro zacatecniky v cestine moc neni..
neco je treba tady: http://eveonline.mapnet.cz
a vsechno je na strankach http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp , staci jen vyhledat...
ale nejvic toho asi zjistis kdyz se budes ptat starsich hracu.

Pokud chces s nekym ve hre pokeca, tak se obrat treba na me ve hre ( Akademik CZ ), nebo na icq.
Jsme ceska skupinka co se snazi si eve co nejvic uzivat.

Edited by - Akademik CZ on 28/08/2007 22:25:57
Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 29/08/2007 :  17:26:14  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
CZ/SK guild je tam hezká řádka, není problém si vybrat pdle vkusu (boj, výroba atd.). Herní server, pokud vím jen jeden :-)
Naloguj se ve hře na kanál cz/sk, kde je téměř pravidelná komunita. Jinak si prohlédni ty výše zmíněné odkazy, je tam dost informací hlavně pro začátečníky (hlavně "mapnet"). Pokud tě eve chytla, počítej s tím, že je to běh na dlouhou trať.

P.S.
Je tam i forum, které narozdíl od tohoto žije

Edited by - Archie on 29/08/2007 17:27:29
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/08/2007 :  20:54:33  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no tohle forum myslim zije az dost, ale vetsina corp ma vlastni forum svoje a nema duvod psat sem

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 29/08/2007 :  21:03:39  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

no tohle forum myslim zije az dost, ale vetsina corp ma vlastni forum svoje a nema duvod psat sem

taktéž většina z nich celé dny sedí na VT/TS a tuto zpátečnickou neverbální komunikaci udržuje v nejmenší možné míře
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 30/08/2007 :  01:16:42  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by †… Havran …†

no tohle forum myslim zije az dost, ale vetsina corp ma vlastni forum svoje a nema duvod psat sem

taktéž většina z nich celé dny sedí na VT/TS a tuto zpátečnickou neverbální komunikaci udržuje v nejmenší možné míře


To ani ne... TS nema to spravny flame kouzlo :)
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 30/08/2007 :  19:06:28  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by †… Havran …†

no tohle forum myslim zije az dost, ale vetsina corp ma vlastni forum svoje a nema duvod psat sem

taktéž většina z nich celé dny sedí na VT/TS a tuto zpátečnickou neverbální komunikaci udržuje v nejmenší možné míře



v nasem pripade TS :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 30/08/2007 :  19:07:33  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by †… Havran …†

no tohle forum myslim zije az dost, ale vetsina corp ma vlastni forum svoje a nema duvod psat sem

taktéž většina z nich celé dny sedí na VT/TS a tuto zpátečnickou neverbální komunikaci udržuje v nejmenší možné míře


To ani ne... TS nema to spravny flame kouzlo :)

))to by ses divil hlavne kdyz si delas srandu z chudaka co nema mikrofon a on musi vsechny komentare o nem odvracet psanim :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,29 seconds. on eygor Snitz Forums 2000