Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Elite mod - Info
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/11/2007 :  19:14:50  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Sem hažte informace k elite modu (drop rate, obtiznosti bosu atd.)

V Elite modu nejde group s normal hráčem stejně tak nejde v Nightmare obtížnosti. Skousl jsem hodit grupu na lidi s yellow jmenem a haze to hlasku ze hrajou v jinem elite modu nez ja a ze to nejde tak uz fakt nevim ...

V Elite modu nejde trade s normálním hráčem. Vypada to že nejde ani trade s elite hracem, bo jsem skoušel naclicavat jine lidi s yellow jmenem okolo a ta volba pro trade je vypnuta.

Po smrti vam to nabidne jen jednu moznost a to port do stanice.

Edited by - PRIBOO on 08/11/2007 23:29:56

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  23:22:05  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
z named mobu na elite pada podstatne vic veci, spousta hromadek penez + spousta itemu a rozhodne nejsou obyc sedy .)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/11/2007 :  23:34:33  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

z named mobu na elite pada podstatne vic veci, spousta hromadek penez + spousta itemu a rozhodne nejsou obyc sedy .)

Jak budes ve hre napis mi na Pribooe a skusime jestli jdou grupy/trade atd ... zatim se mi to nějak nedaři .

Jinak nevim cim to ale mam problem dostat do friend listu jmena s číslovkou ... jako Havr4 nebo Ma3x atd. Cim to
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 09/11/2007 :  00:09:58  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tj tim ze kdyz ten char neni ve hre tak ho nepridas... ja maxe mam normalne v friendech..

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000