Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Otazky a odpoved
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 26/03/2008 :  22:55:10  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

No to je hezky, ale tuhle verzi jsem nemyslel, tak je jeste horsi, nez horsi. Gurshi, kdybych se chtel koukat na neco podobnyho. Proc tam asi pisu verzi jakou jsem psal. Kosticky jsou to hrozny...



Vyhovorky :)

Delsi jak 25 minut to je, celkem hnusnou kvalitu to ma taky :)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 11/05/2008 :  21:36:15  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Docetl jsem se, ze druid aby byl imuni proti kritum potrebujem 415 defense. Mam 407 defense a 38 resilience a na imba.hu mi to pise: "Overcapped defenses: -2.65% crit chance on you (safe to free up 66 defense or 104 RR if you prefer other stats)"
Tak by me zajimalo, jestli je to opravdu tak a resilience se scita s defense (respektive resilience je v urcitem pomeru k defense)

Chtel jsem si tohle overit a projet si log, ale nikde jsem nenasel moznost logovat combat do souboru, je to vubec mozne?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 11/05/2008 :  22:16:52  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Nemáš náhodou talent survival of the fittest?

-3% crit

EDIT: Jo máš ten talent, to možná vysvětluje ten overcap.

Logování do souboru nevím

-

Edited by - sleglik on 11/05/2008 22:19:26
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 11/05/2008 :  22:21:59  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
mam, ale tech 415 by to melo byt s tim, ze mas -3% z toho talentu


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/05/2008 :  22:30:59  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
zkus recount...bajecny grafy a kolace...

jinak ja myslim, ze se to scita... wowko by udajne melo mit 1 roll attack table takze ty pasma to musi rozpocitat na vsecko co mas...

defense ma ovsem jednu nezanedbatelnou vyhodu, ze krome anticritu dava i dodge... res. je jen na crit a redukce dmg po critu te nezajima (nemel bys byt critnutelnej)

no mmo
Go to Top of Page

HomeboyCZ
Starting Member

34 Posts

Posted - 12/05/2008 :  15:52:48  Show Profile  Send HomeboyCZ an ICQ Message Send HomeboyCZ a Private Message  Reply with Quote
/combatlog zapnes a /combatlog vypnes

vse budes mit v adresari s wowkem ve slozce Logs kupodivu:)
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 13/05/2008 :  15:15:43  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
na 100% se to scita, spis bude chyba na be.imba.hu

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 13/05/2008 :  15:49:50  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

na 100% se to scita, spis bude chyba na be.imba.hu


Jak to myslis scita? ze 1 resilience = 1 defense a v souctu potrebujes 415 abys byl nekritnutelny?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Ulti
Starting Member

34 Posts

Posted - 15/05/2008 :  15:28:04  Show Profile  Send Ulti an ICQ Message Send Ulti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

quote:
Originally posted by Mefisto

na 100% se to scita, spis bude chyba na be.imba.hu


Jak to myslis scita? ze 1 resilience = 1 defense a v souctu potrebujes 415 abys byl nekritnutelny?



Nemyslim si ze to takto bude. Ved s resi gearom sa ti nikdy nestane ze by si sa stal imunny na crit.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 15/05/2008 :  18:42:12  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Crit immune si od 490 defense rating...

Druid potřebuje 415

-
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 16/05/2008 :  03:45:00  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Vsichni mobove v pve maji presne 5% sanci na crit +0.2% (0.04% * 5 bodu attack skillu na kazdy level) za kazdy level, o ktery jsou nad tebou.

Tzn proti boss mobum (lvl 73) je mozne byt immuni na crit, pokud stahnes sanci na to, ze dostanes crit o 5.6%. V PvP do tebe mlati hraci, kteri obvykle mivaji sanci na crit trochu vetsi, takze tam crit imunita moc nehrozi.

Resilience a defence je v tomto smyslu kumulativni, oboji nezavisle snizuje sanci na to, ze dostanes crit. Tzn je mozne to kombinovat tak, aby ti to vyslo v souctu na tuhle sanci.
Go to Top of Page

Ulti
Starting Member

34 Posts

Posted - 16/05/2008 :  09:42:11  Show Profile  Send Ulti an ICQ Message Send Ulti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Vsichni mobove v pve maji presne 5% sanci na crit +0.2% (0.04% * 5 bodu attack skillu na kazdy level) za kazdy level, o ktery jsou nad tebou.

Tzn proti boss mobum (lvl 73) je mozne byt immuni na crit, pokud stahnes sanci na to, ze dostanes crit o 5.6%. V PvP do tebe mlati hraci, kteri obvykle mivaji sanci na crit trochu vetsi, takze tam crit imunita moc nehrozi.

Resilience a defence je v tomto smyslu kumulativni, oboji nezavisle snizuje sanci na to, ze dostanes crit. Tzn je mozne to kombinovat tak, aby ti to vyslo v souctu na tuhle sanci.



Aha jasne som nebral do uvahy to(respektive som nevedel) ze mobovia maju iba 5,6 % crit. Potom to dava zmysel:)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 16/05/2008 :  10:01:36  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
tady je celkem pekny clanek o crit imune s resilienci, ktere je potreba 103 aby byla postavicka crit imuni
http://wowthinktank.blogspot.com/2008/05/druid-value-of-resilience-for-tanking.html


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 17/05/2008 :  22:57:56  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
v BG sem nasledujici sceneriji, 4 shamani, ovladani 1 clovekem, jakoby identicky, nejakym specialnim externim programem? nechodili presne jako 1 osoba ale jako skoro 1 osoba, jezdili tak, zabijeli,
viz screen, bylo to uz driv, tak mesic, vcera sem videl to same ve WSG, jenom byli 3, ale taky ele-shamani..,
[URL=http://img100.imageshack.us/my.php?image=shamansxk7.jpg][/URL]
kdyz je ta rubrika tu, tak, o co jde? nevi nekdo? predpokladam farmeni honoru/marek, ale neco blizsiho?

Edited by - qsubt on 17/05/2008 22:58:27
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 18/05/2008 :  00:41:15  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tohle uz jsem videl kdysi davno, akorat s magem. Rano mozna najdu nejaky link


Edit: http://vboxing.net/blog/videos.php

Edited by - Lobos on 18/05/2008 00:51:38
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 19/05/2008 :  00:12:39  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Před pár dny jsem hrál AV. Běžíme na Balindu a koukám, ve vchodu k ní, 5 elem shamanů s 5 fire elemntálama. - teď už chápu. Byl to masakr, pěkně nás tam rozsekal.

Docela by mě zajímalo jak to funguje. Jestli má více PC nebo to jede na jednom nebo jak vlastně.
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 19/05/2008 :  00:55:03  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

v BG sem nasledujici sceneriji, 4 shamani, ovladani 1 clovekem, jakoby identicky, nejakym specialnim externim programem? nechodili presne jako 1 osoba ale jako skoro 1 osoba, jezdili tak, zabijeli,
viz screen, bylo to uz driv, tak mesic, vcera sem videl to same ve WSG, jenom byli 3, ale taky ele-shamani..,
[URL=http://img100.imageshack.us/my.php?image=shamansxk7.jpg][/URL]
kdyz je ta rubrika tu, tak, o co jde? nevi nekdo? predpokladam farmeni honoru/marek, ale neco blizsiho?



Nazývá se to multiboxing a Blizzard to schvaluje. Jestli tě o tom zajimá víc tak hledej multiboxing v Google.
Go to Top of Page

Chmelda
New Member

104 Posts

Posted - 19/05/2008 :  09:10:10  Show Profile Send Chmelda a Private Message  Reply with Quote
Boxoval jsem 3 shamany a jako docela prdel... Hlavne kdyz potkas nejakyho troubu co je vo 10 levelu vejs jak ty a von si mysli jak vas pogankuje a ty mu natrhnes prdel malickem, ani nevis jak...

Ale jinak staci na to i jedno PC, ale vse se pak odviji od vykonu toho pc. :D
Horsi stranka na tom je platit ty 3 ucty nebo je poridit. Ale co se tyce expeni tak taky NP 3x 40.lvl za 1 day played.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 19/05/2008 :  14:51:45  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Naprosto to asi změní pohled na WOW z pohledu hráče co ovládá 5 postav. Shamana asi hrajou pro jeho všestranost co ?

No platit 2tisíce měsíčně za takovou srandu... na to nemám :o)
Go to Top of Page

Chmelda
New Member

104 Posts

Posted - 19/05/2008 :  16:12:50  Show Profile Send Chmelda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Naprosto to asi změní pohled na WOW z pohledu hráče co ovládá 5 postav. Shamana asi hrajou pro jeho všestranost co ?

No platit 2tisíce měsíčně za takovou srandu... na to nemám :o)



Presne tak, jako obcas sem mel i schyzu v realu a podivny sny :) Ted pauzuju asi tyden a uz je to OK :))

Jinak shaman proto ze je ranged (emental), neco vydrzi i na melee (mail + stit) a ma efektivni heal kterej je vicemene jedno na kteryho shamu vycastis bo se ti Xkrat odrazi a vicemene mas vsecky shamany vyhealovany behem dvou sekund :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/05/2008 :  17:33:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Bože bože, ti lidi jsou fakt magoři
Go to Top of Page

Ulti
Starting Member

34 Posts

Posted - 20/05/2008 :  14:26:47  Show Profile  Send Ulti an ICQ Message Send Ulti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Bože bože, ti lidi jsou fakt magoři



A vies ze ked som sa pozrel na tvoj podpis tak som si to tiez pomyslel:)
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 20/05/2008 :  16:11:57  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ulti

quote:
Originally posted by spajdr

Bože bože, ti lidi jsou fakt magoři



A vies ze ked som sa pozrel na tvoj podpis tak som si to tiez pomyslel:)



nekdo investuje do kurvicek nekdo do pc

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Ulti
Starting Member

34 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:36:41  Show Profile  Send Ulti an ICQ Message Send Ulti a Private Message  Reply with Quote
Ahojte,

Mal by som iba taku otazku ohladne Dispelu(u priesta) alebo Purge(shaman) v pvp. Pokial dostanete v arene proti sebe druida/xx dispelujete aj lifeboom pokial ma 2x stack(proste to myslim tak ze ci dispelnete lifeboom pokial by mal spravit ten endheal lifeboomu)? Ja to robim tak ze pokial ma niekto na sebe 3 x lifeboom tak dispelnem ale pride mi to skor uz neskoro, takisto dispelujem ak ma niekto lifeboom + regrowth + rejeuv. Tam si myslim ze treba zariskovat pri tom dispele.

Neviem no ako to robite vy napriklad. Snazil som sa ziskat nejake info z videi ale moc to tam nie je dobre vidiet kedy co ludia dispeluju.

Dakujem za odpovede.
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 21/05/2008 :  20:20:53  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

Docetl jsem se, ze druid aby byl imuni proti kritum potrebujem 415 defense. Mam 407 defense a 38 resilience a na imba.hu mi to pise: "Overcapped defenses: -2.65% crit chance on you (safe to free up 66 defense or 104 RR if you prefer other stats)"
Tak by me zajimalo, jestli je to opravdu tak a resilience se scita s defense (respektive resilience je v urcitem pomeru k defense)

Chtel jsem si tohle overit a projet si log, ale nikde jsem nenasel moznost logovat combat do souboru, je to vubec mozne?



http://elitistjerks.com/504177-post3.html
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 26/05/2008 :  22:56:29  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Zdar, po par mesicich jsem se rozhodl vratit do WoW, nainstaloval, v account manageru zaplatil a chtel hrat. Na login screenu mi to ale stale nechce vzit heslo,pise,ze informace nejsou spravne pritom v account manageru vse ok. Zmenil jsem heslo ale stale to same, nevite co se deje?
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 26/05/2008 :  23:11:10  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
nesnazis se logovat na us servery?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 26/05/2008 :  23:42:15  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Sry je to mnohem prozaictejsi, jsem mel spatne jedno pismenko v nazvu uctu, omlouvam se za zbytecny dotaz!
Go to Top of Page

Asocial
Starting Member

14 Posts

Posted - 27/05/2008 :  18:45:35  Show Profile Send Asocial a Private Message  Reply with Quote
zdarec, nemate nekdo zkusenost s psanim maker na prehazovani zbrani? RAd bych u warra menil zbrane v zavislosti na pouzite stanci. Nemel jsme problem dokud jsem nesehnal 2 stejne 1h zbrane. Macro ketre jsme do te doby pouzival fungovalo spolehlive nicmene ted sev v ...

/cast Berserker Stance
/equipslot 16 Ardent Custodian
/equipslot 17 Ardent Custodian

proste nefunguje :( Zkosel jsme to i jako
/cast Berserker Stance
/script PickupContainerItem (0,2)
/script PickupInventoryItem (16)
/script PickupContainerItem (0,3)
/script PickupInventoryItem (17)

ale to me zas nezachovava v baglech na 2. a 3. pozici pri meneni stance stejne zbrane ...

EDIT: vyreseno .... jdu se opajet vlastni vyjimecnosti ^^

kdož jsi bez miny hod kamenem

Edited by - Asocial on 28/05/2008 07:23:45
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 28/05/2008 :  10:04:48  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Bývá dobrým zvykem, že když vyřešíš něco na co ti nikdo neodpověděl tam přidat i vlastní odpověď - aby až to bude zkoušet vyřešit někdo jiný tu odpověď mohl najít.
Go to Top of Page

Asocial
Starting Member

14 Posts

Posted - 28/05/2008 :  18:21:56  Show Profile Send Asocial a Private Message  Reply with Quote
tak nejak neverim ze by tu kdokoliv mohl hledat zrovna tohle nicmene ok (a zvlast po tom co te tryd preklopi na novou stranu). Metodou pokus-omyl jsme nakonec vytvoril velmi prasacky macra zalozeny na tom ze si pred kazdou zmenou stance ukladam OH do jinyho (jinyho nez klasickej backpack) baglu. Tim zajistim ze se mi tam nikdy nedostane 2h wpn ergo pri swapovani mam pak vzdycky v 1. slotu zbran co potrebuju.

onen stezejni radek macra je: /run PickupInventoryItem(17) PutItemInBag(20)

kdož jsi bez miny hod kamenem
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 10/06/2008 :  18:17:08  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Posledni dobou se mi stava docela divna vec ve hre. Chvilemi jako by se zblaznila klavesnice a mys,prestava reagovat, vypada to trochu jako lag ale ten to neni. Postava treba sama bezi dopredu a i kdyz busim do klavesnice nemuze se zastavit. Ruzne se sama otaci,treba i zmizi kurzor mysi. Samozrejme v dungeonech je toto celkem problem,kdyz se tak stane...Jine hry mi toto nedelaji,toz asi v klavesnici ci mysi to nebude...Je mozne,ze by to zpusobil Addon Cartographer? Asi ne,ze...dik za pripadne info.
Go to Top of Page

Nobodyman
Starting Member

51 Posts

Posted - 11/06/2008 :  10:03:36  Show Profile Send Nobodyman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Posledni dobou se mi stava docela divna vec ve hre. Chvilemi jako by se zblaznila klavesnice a mys,prestava reagovat, vypada to trochu jako lag ale ten to neni. Postava treba sama bezi dopredu a i kdyz busim do klavesnice nemuze se zastavit. Ruzne se sama otaci,treba i zmizi kurzor mysi. Samozrejme v dungeonech je toto celkem problem,kdyz se tak stane...Jine hry mi toto nedelaji,toz asi v klavesnici ci mysi to nebude...Je mozne,ze by to zpusobil Addon Cartographer? Asi ne,ze...dik za pripadne info.



vysypat zradlo a brouky z klavesnice
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 14/06/2008 :  19:01:11  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Posledni dobou se mi stava docela divna vec ve hre. Chvilemi jako by se zblaznila klavesnice a mys,prestava reagovat, vypada to trochu jako lag ale ten to neni. Postava treba sama bezi dopredu a i kdyz busim do klavesnice nemuze se zastavit. Ruzne se sama otaci,treba i zmizi kurzor mysi. Samozrejme v dungeonech je toto celkem problem,kdyz se tak stane...Jine hry mi toto nedelaji,toz asi v klavesnici ci mysi to nebude...Je mozne,ze by to zpusobil Addon Cartographer? Asi ne,ze...dik za pripadne info.

podobne symptomy muze zpusobovat jeden bug. zkus ziskat info tu http://en.wikipedia.org/wiki/Alcoholic_beverage
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 15/06/2008 :  00:25:11  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Obavam se,ze spise Nobodyman mel pravdu...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/09/2008 :  07:59:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak ted koukám na druida co mě čeká na 70 lvl a rád bych si ujasnil pár věcí.

1. Mangle co dostanu na 50 lvl za talenty. Je to velkej boost?
2. Líták na 68lvl stojí jen 9 goldů u trenéra?
3. Líták na 70lvl za quest kolik stojí náklady na získání v goldech popřípadě jak je ten quest obtížný?
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 03/09/2008 :  08:05:22  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
1) ano
2) ano
3) abys mohl mít rychlou vránu musíš mít 300 riding (5000g)

-
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/09/2008 :  08:14:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

1) ano
2) ano
3) abys mohl mít rychlou vránu musíš mít 300 riding (5000g)


3)já si říkal, že v tom musí být háček :)

Díky za info.

Edit: Na pomalou vránu nepotřebuji 150 riding?
Edit2: V případě, že si budu kupovat riding 300. Musím mít před tím koupený i riding 150? :)

Edited by - Azkaban on 03/09/2008 08:18:39
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 03/09/2008 :  08:44:04  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Po pravdě to nevím, já 150 riding měl, když koupíš vránu za 9g dostaneš riding 225. Přišlo by mi to až trapné ušetřit 1600g :).

-
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/09/2008 :  09:22:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Po pravdě to nevím, já 150 riding měl, když koupíš vránu za 9g dostaneš riding 225. Přišlo by mi to až trapné ušetřit 1600g :).




Já sem pako, já sem myslel těch 225 :) 150 je vlastně za 60tkového epica.

Tak to je super. Kdo ti dneska dá 1600g :D
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 03/09/2008 :  09:41:37  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Ušetříš 1000g za 225 riding. Tohle je na druidech nejvíc humorné...

Všichni vyčítaj, že paladin a warlock maj epického koně zadarmo. Skutečnost je taková, že paladinský kůn ty vyjde dráž jak obyč a warloččí je o něco levnější. To, že druid má 225 lítací formu zadarmo nikdo neřekne ani půl slova.

BTW můžeš lítat od levelu 68.... prostě druid luv child :)

-
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/09/2008 :  10:00:44  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Ušetříš 1000g za 225 riding. Tohle je na druidech nejvíc humorné...

Všichni vyčítaj, že paladin a warlock maj epického koně zadarmo. Skutečnost je taková, že paladinský kůn ty vyjde dráž jak obyč a warloččí je o něco levnější. To, že druid má 225 lítací formu zadarmo nikdo neřekne ani půl slova.

BTW můžeš lítat od levelu 68.... prostě druid luv child :)



Ještě by mohla být letací forma použita incombat a to by byl masakr :))
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 03/09/2008 :  10:12:27  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Tak ted koukám na druida co mě čeká na 70 lvl a rád bych si ujasnil pár věcí.
3. Líták na 70lvl za quest kolik stojí náklady na získání v goldech popřípadě jak je ten quest obtížný?



Pro ten q line, musis mit lachtani formu , Zaverecny boss jde utelat solo, ale nemuzus na nej jit v cicine, ci medvedovy, nebudes mu pomalu ubirat, je nachylnej na nature demage, takze si zajdi ZA pro trinket.. pak uz je lehouckej :)
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 03/09/2008 :  10:42:26  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
No poslední q je v Setkhek Halls, ten fakt nejde dát solo bo je to heroic ;)

-
Go to Top of Page

kalem
Starting Member

5 Posts

Posted - 28/09/2008 :  13:41:28  Show Profile Send kalem a Private Message  Reply with Quote
Mám otázku, mám profesi BS a specializaci weaponsmith, chtěl bych respecnout na armorsmith. Budu muset dělat všechny questy a vyrobky pro armora, nebo jen něco zaplatím a naučím se to hned?
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/09/2008 :  16:13:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hadam, ze tam je 100g respec, skill by ti mel zustat.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 29/09/2008 :  11:13:25  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Ušetříš 1000g za 225 riding. Tohle je na druidech nejvíc humorné...

Všichni vyčítaj, že paladin a warlock maj epického koně zadarmo. Skutečnost je taková, že paladinský kůn ty vyjde dráž jak obyč a warloččí je o něco levnější. To, že druid má 225 lítací formu zadarmo nikdo neřekne ani půl slova.

BTW můžeš lítat od levelu 68.... prostě druid luv child :)



Sice pozdě ale přesto zareaguji. Na levelu 68 classy dostanou:
warrior commanding shout
shaman fire elementála
mage invisibility
warlock ritual of souls
priest prayer of mending
rogue anesthetic poison
hunter snake trapu
paladin... huh nevím?

A druid ušetří goldy za norm flight riding. Btw paladinskej mount když jsem ho dělal vyšel levněji než kupovat normální riding skill...
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 29/09/2008 :  11:53:02  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
No takže chceš říct, že snake trap například je lepší jak lítání od levelu 68? :)

Paladinskej mount se odvíjí od ceny (mně vyšel Pristine Black Diamond na 150g). Věřím, že na 60ce byl levnější :)

-
Go to Top of Page

kundihrabka
New Member

126 Posts

Posted - 29/09/2008 :  12:56:20  Show Profile Send kundihrabka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik
Paladinskej mount se odvíjí od ceny (mně vyšel Pristine Black Diamond na 150g). Věřím, že na 60ce byl levnější :)


Jeste nekdy v dobach MC/BWL, nez zvedli drop, tak to bylo vic nez 150g na te 60tce.

To, ze Buh nikdy nebyl neznamena, ze neni treba se Ho zbavit.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 29/09/2008 :  13:54:55  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Aha, to jsem nevěděl... :)

Já na 60tce nehrál tak jsem to odhadnul a spletl jsem se

-
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000