Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Kdo je Spajdr?
 New Topic  New Poll New Poll
 Topic Locked
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 02/04/2008 :  09:05:09  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Drizzt

Obohacovat,proboha pripadam si zas jak v 40tem, to si taky nesmel delat obchod protoze velkej sef rekl ze se to delat nebude. Nevolis nahodou KSCM?



Tak dělej něco co neporušuje něčí pravidla, co ty na to? Spíš ty volíš KSČM, když chceš porušovat pravidla...

Někdo má určitá pravidla, ty je porušuješ, někdo proti tobě zasáhne a on je podle tebe komunista? Máš z mozku piva kostku?



Ty asi moc politice nerozumíš viď? Nech si od rodicu vysvetlit par pojmu a historii.

Jinak k tomu,že se zlobíme jen my dva. Pro mě osobně to nijak velká rána není, za ten rok dva? Už mám stále lidi, které nic neomezuje tím, že se zamkla nějaká trade sekce.
Vadí mi to z jiných důvodů,ale jak vidím,tak je to stejně zbytečné to tu řešit.

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Edited by - Drizzt on 02/04/2008 09:10:12
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  09:11:07  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt

quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Drizzt

Obohacovat,proboha pripadam si zas jak v 40tem, to si taky nesmel delat obchod protoze velkej sef rekl ze se to delat nebude. Nevolis nahodou KSCM?



Tak dělej něco co neporušuje něčí pravidla, co ty na to? Spíš ty volíš KSČM, když chceš porušovat pravidla...

Někdo má určitá pravidla, ty je porušuješ, někdo proti tobě zasáhne a on je podle tebe komunista? Máš z mozku piva kostku?



Ty asi moc politice nerozumíš viď?

A ty asi pravu A politice. Pletes si demokracii s anarchii. Podepsal jsi s Blizzem smlouvu? Podepsal. Tim, ze ji porusujes, porusujes zakon. A je jedno, jestli tu vladnou komunisti nebo ODS. Pokud nechapes tuhle jednoduchou premisu, tak nevim.

Mimochodem o par postu vyse jsem postoval Khostriho puvodni vyjadreni z jineho topicu, doporucuju precist.

Pokud jde o ten tvuj edit, tak snad jen... To jsem rad, ze te to netrapi, tim je snad ten problem vyresen.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 02/04/2008 09:13:08
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 02/04/2008 :  09:28:44  Show Profile Send Teos a Private Message
Evidentně tady někdo nechápe co to je EULA. EULA je defakto smlouva, kterou uživatel "podepsal" s dodavatelem sw (Blizzardem). Pokud ji poruší, může za to dostat ban (o kterém rozhoduje Blizzard), a to je všechno. Může to sice dojít k občanskoprávnímu sporu (hodně nadsazeno), ale to je zase na rozhodnutí Blizzardu. Rozhodně to neznamená porušení zákona, pokud se nejedná o případy zákonem definované (warez, apod.).
Toto není oficiální fórum WOW. Nevím proč by mělo nějakýho admina/moderátora zajímat porušování EULA WOW nějakým uživatelem fóra, tj. vztahu, který nemá žádnou souvislost s tímto fórem. V pravidlech je to dokonce napsáno: "Ani administrátoři, ani moderátoři nejsou odpovědni za osobní aktivity uživatelů.".
P.S. WOW nehraju, goldy nekupuju. Akorát mě štve když si někdo hraje na moralistu.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/04/2008 :  09:34:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message
jsem uprimne rad ze ta sekce je zamknuta skoda ze neni smazana. kdyz najedu do active topics zabira obycejne 90% vypisu a jsou tam same kokotiny

lastfm
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  09:36:42  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
Porusis smlouvu, dostanes smluvni sankci. Jasne. Nebudes se ridit podle sankce, dojde k pravnimu sporu. Rekl jsem to sice nadsazene, ale az tak nepravdive to nebylo. Chapeme se?

Jinak nehraju si na zadneho moralistu, kdyby ses obtezoval precist si par postu zpet, tak bys zjistil, ze me je trade sekce putna a jen se snazim obhajit spajdruv krok.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 02/04/2008 :  09:40:40  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message
quote:
Originally posted by Teos

Evidentně tady někdo nechápe co to je EULA. EULA je defakto smlouva, kterou uživatel "podepsal" s dodavatelem sw (Blizzardem). Pokud ji poruší, může za to dostat ban (o kterém rozhoduje Blizzard), a to je všechno. Může to sice dojít k občanskoprávnímu sporu (hodně nadsazeno), ale to je zase na rozhodnutí Blizzardu. Rozhodně to neznamená porušení zákona, pokud se nejedná o případy zákonem definované (warez, apod.).
Toto není oficiální fórum WOW. Nevím proč by mělo nějakýho admina/moderátora zajímat porušování EULA WOW nějakým uživatelem fóra, tj. vztahu, který nemá žádnou souvislost s tímto fórem. V pravidlech je to dokonce napsáno: "Ani administrátoři, ani moderátoři nejsou odpovědni za osobní aktivity uživatelů.".
P.S. WOW nehraju, goldy nekupuju. Akorát mě štve když si někdo hraje na moralistu.



Mas samozrejme pravdu, ale je tu jeste jedna vec, ktera se muze stat. Muze se totiz stat, ze za tuto aktivitu zaplati i clovek, ktery WoW pomery nezna a s vidinou lehkeho zisku nabusenyho charakteru a s tim, ze podle velikosti Trade sekce s takovymto obchodem nejsou nejmensi problemy zakoupi Account, ktery je mu nasledne zabannovan pro podezreni z kradeze. Vzpominam si, ze tu taky probehly nejake ubrecene topiky o tom, ze byl nekdo zabannovan za kupovani goldu.

Jde mi o to, ze kdyz nekdo riskuje svuj Acc touto aktivitou, prosim. Ale aby tim ohrozoval accounty jinych lidi...to uz se mi nelibi. Ne kazdy je svetem protrely paran, ktery vsemu rozumi. Jsou i mladsi a nezkuseni jedinci, kteri by se mohli do podobnych problemu dostat....a trade sekce k tomu podle meho jasne vyzyvala. Kdyz se na ni totiz podivas okem cloveka, ktery nevi "wo co go" reknes si, ze podobnych obchodu jiz probehlo velke mnozstvi a tak se nic nemuze stat. Ale muze a jak rika kolega Murphy......

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 02/04/2008 :  09:41:26  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt

[quote]Originally posted by sleglik


Ty asi moc politice nerozumíš viď? Nech si od rodicu vysvetlit par pojmu a historii.

Jinak k tomu,že se zlobíme jen my dva. Pro mě osobně to nijak velká rána není, za ten rok dva? Už mám stále lidi, které nic neomezuje tím, že se zamkla nějaká trade sekce.
Vadí mi to z jiných důvodů,ale jak vidím,tak je to stejně zbytečné to tu řešit.



No je mi 28 a už vím co je komunismus, ale ty to máš popletené...

Když ti to nevadí proč se ozýváš? V tomhle topicu pokud vidím tak jenom 2 lidi jsou proti. Jakým právem se ozýváš za ty ostatní prodejce goldů?

Jinak opravdu komunisti porušili vždycky co prohlásili to je jejich parketa (ověř si to ).

-
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/04/2008 :  10:04:14  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message
Původním posláním trade topiců a následně celé sekce Trade bylo několiv věcí:
1)jednak pročistit ostatní sekce od těchto postů, jelikož nebylo reálné vzhledem k množství mazat každý jednotlivý post.
2) umožnit výměnu accountů, případně prodej pro někoho, kdo hraje a chce zkusit jinou postavu nebo hru. Chápu, že je to v rozporu se smlouvou, kterou každý uzavírá s provozovatelem, ale nijak extra jsme se nesnažili řešit morální stránku, jelikož těch výměn nebo prodejů bylo malé množství

Poslední dobou se ale Trade sekce rozrostla do rozměrů, kdy jsme s Tiborem vážně začali řešit, co s tím. Trade sekce přilákala na forum obrovské množství uživatelů, kterým nešlo ani o hru, ani o informace, ale pouze o kšeftování s čímkoliv - přes accounty, herní měnu, leveling až po reputaci. V podstatě daná sekce stáhla všechny, co byť jen teoreticky o něčem podobném uvažovali.

Přemýšleli jsme, co z danou sekcí dále. Spajdr, když dostal moderátora asi před měsícem, se už tehdy ptal na názor na Trade sekci. Takže není to jen jeho momentální výmysl. Ačkoliv se neztotožňuji s jeho odůvodněním, vlastní zamknutí (i když se jednalo o momentální rozhodnutí spajdra) v podstatě schvaluji.

Nechci říkat, že nebude existovat žádná trade sekce - v podstatě jsou 2 myšlenky, jak danou věc vyřešit (kromě kompletního zrušení). Jeden nápad si prozatím nechám pro sebe - pokud by se realizoval, poznáte to.

Druhým řešením je v podstatě to, co navrhuje Shemi - založí se jedna centrální sekce, kde bude tolerována výměna accountů, případně prodej. Prodej ale budeme automatem kontrolovat (nejen podle jména uživatele), zda se nejedná neustále o stejného uživatele (tzn kšeftaře). Pokud někdo bude chtít svůj account například prodat či koupit v jiné hře jiný, neviděl bych to jako věc neslučitelnou s tímto forem. Prodej herní měny, ingame věcí, reputace atp nebude povolen. Je mi jasné, že je spousta jiných způsobů, jak danou věc realizovat a určitě to není myšleno jako "výchovný" effekt. Kdo chce koupit, najde spoustu zahraničních goldsellerů. Jen do budoucna nebudeme chtít, aby tyto prodeje probíhaly přes klasické Imperium.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 02/04/2008 :  10:20:51  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message
blizi se konec sveta trade sekce locked omfg

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 02/04/2008 :  10:21:48  Show Profile Send Meddy a Private Message
Jak se v jakekoliv MMO zacne kseftovat s penezi - vyjimkou jsou samozrejme hry jejichz provozovatele podobne obchody nejen povoluji ale i podporuji a tudiz s nima i pocitaji v cele mechanice hry - tak je to vzdycky pruser pro in-game ekonomiku kterou to driv nebo pozdeji ovlivni. Zaroven je to VZDY na ukor ostatnich hracu. Vim ze jsem v tomhle smeru mozna az prehnane radikalni ale sam za sebe jsem velmi rad ze je ta sekce uzavrena.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 02/04/2008 :  10:23:36  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message
vsichni sou radi ze je uzavrena imho lol odeberte me toho moderatora dela se me z toho zle, at muzu nekonvecne komentovat vase velmi hodnotne prispevky naplno

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  10:30:33  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
quote:
Originally posted by MA3X

vsichni sou radi ze je uzavrena imho lol odeberte me toho moderatora dela se me z toho zle, at muzu nekonvecne komentovat vase velmi hodnotne prispevky naplno

Pust se do nas, Khostri a Tibor ti to urcite odpusti.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 02/04/2008 :  10:30:40  Show Profile Send Meddy a Private Message
Heh nekonvecne komentovat hodnotne prispevky no myslim ze si na to pockam trocha humoru nikdy neskodi

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  11:15:15  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
Trade zas unlock?

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 02/04/2008 :  11:17:00  Show Profile Send vlkodlak a Private Message
quote:
Originally posted by pompo

Trade zas unlock?


J, April už skončil... par lidi nepochopilo...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/04/2008 :  11:24:55  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by pompo

Trade zas unlock?


J, April už skončil... par lidi nepochopilo...

Nic takoveho. Zadny april to nebyl.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 02/04/2008 :  11:47:26  Show Profile Send vlkodlak a Private Message
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by pompo

Trade zas unlock?


J, April už skončil... par lidi nepochopilo...

Nic takoveho. Zadny april to nebyl.


Nj, chybka, koukam že už to zas zmizlo
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/04/2008 :  11:54:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message
Jevi se mi jako dobry napad udelat centralni trade, kde se bude tolerovat jen vymena/prodej postav a nebo teda tuhle trade sekci presunout uplne na jinej web, jen tu zanechat Link a vecnou cistotu.

Fakt je, ze dost lidi zna toto forum a to bohuzel hlavne kvuli trade sekci :)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:17:09  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message
Přijde mi, že tu všem vadí hlavně prodej za reálné peníze. Jasně, fajn. Ale nemá-li někdo zájem tu inzerovat prodej za prachy (Khostriho vyjádření mi stačí k tomu abych se dovtípil, že mám-li nějakou takovou touhu prodávát za koruny, nemám s ní lézt sem), ale jen za ingame goldy? Pro mě je to interní věc herní ekonomiky, zákon nabídky a poptávky (ať už průtah instem, vyfarmení mats, prodej aréna bodů... každý si doplňte cokoliv) - pro vás?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:20:55  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message
v prodejích typu prodám meč za 400 gold také problém nevidím (in game pochopitelně :) )

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:27:36  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message
ve světe wow už je jen pár jedincu kteří to hrají pro zabavu, zbytek jsou lamy co to hrajou pro flex v og.. zrušení trade sekce zabranite spoustě špatných věcí. určitě dobrá volba.

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:40:15  Show Profile Send ACSforever a Private Message
quote:
Originally posted by Sho

ve světe wow už je jen pár jedincu kteří to hrají pro zabavu, zbytek jsou lamy co to hrajou pro flex v og.. zrušení trade sekce zabranite spoustě špatných věcí. určitě dobrá volba.



tvuj nazor je zjevne irelevantni

A.C.A.B.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:41:44  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
quote:
Originally posted by ACSforever

quote:
Originally posted by Sho

ve světe wow už je jen pár jedincu kteří to hrají pro zabavu, zbytek jsou lamy co to hrajou pro flex v og.. zrušení trade sekce zabranite spoustě špatných věcí. určitě dobrá volba.



tvuj nazor je zjevne irelevantni

LOL Flexo se snazi byt mensi a jeste mensi, az bude nejmensi na celem svete. Fakt dobra kamuflaz, nikdo te nepozna.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:44:17  Show Profile Send ACSforever a Private Message
quote:
Originally posted by pompo

quote:
Originally posted by ACSforever

quote:
Originally posted by Sho

ve světe wow už je jen pár jedincu kteří to hrají pro zabavu, zbytek jsou lamy co to hrajou pro flex v og.. zrušení trade sekce zabranite spoustě špatných věcí. určitě dobrá volba.



tvuj nazor je zjevne irelevantni

LOL Flexo se snazi byt mensi a jeste mensi, az bude nejmensi na celem svete. Fakt dobra kamuflaz, nikdo te nepozna.



flexo je davno prodanej a wow smazanej :D
i kdybych si dal nick venca z brna tak me stejne kazdej pozna

A.C.A.B.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:45:16  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
Verim tomu, ale fakt sem se od srdce zasmal. Nic proti.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:53:57  Show Profile Send ACSforever a Private Message
quote:
Originally posted by pompo

Verim tomu, ale fakt sem se od srdce zasmal. Nic proti.



jo dyt v poho ja tvymu pullu o me taky akorat nektery lidi to berou vazne a je to jejich moralni povinost

A.C.A.B.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  13:01:59  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
quote:
Originally posted by ACSforever

quote:
Originally posted by pompo

Verim tomu, ale fakt sem se od srdce zasmal. Nic proti.



jo dyt v poho ja tvymu pullu o me taky akorat nektery lidi to berou vazne a je to jejich moralni povinost

Tak s tim pollem sem to kapku prepiskl, ale odstartoval tady spoustu zajimavych veci, takze me to v podstate ani nemrzi.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  13:05:56  Show Profile Send ACSforever a Private Message
quote:
Originally posted by pompo

quote:
Originally posted by ACSforever

quote:
Originally posted by pompo

Verim tomu, ale fakt sem se od srdce zasmal. Nic proti.



jo dyt v poho ja tvymu pullu o me taky akorat nektery lidi to berou vazne a je to jejich moralni povinost

Tak s tim pollem sem to kapku prepiskl, ale odstartoval tady spoustu zajimavych veci, takze me to v podstate ani nemrzi.



jojo ja za chvily obdrzim ban na ip adresy prej takze se s tebou pompo loucim a pozdravuj arabelu a rumburaka odchazim do vecnejch lovist

A.C.A.B.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  13:18:55  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
S tim banem bych to tak cerne nevidel, zas tak haklivi Khostri a Tibor nejsou. Do nizin dusi klasickych forum trollu ti este docela dost chybi. Vic se snaz!

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 02/04/2008 :  14:50:55  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message
quote:
Originally posted by Reyden

quote:
Originally posted by Azkaban
Kde není človíčka neděje se nic dobrého, ale ani nic špatného ....

Landa? Krysar? :)

jinak ja pomalu o trade sekci ani nevedel .. netusil jsem ze to je tak oblibene



Tak to jsi přišel o spoustu ololol topiců :) teda aspoň dřív, jak tam začal být nával tak už sem to nestíhal sledovat a vykašlal sem se to. A mr.matrix to tam stejně určo mazal!
edit: A já se zamčením taky souhlasím

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 02/04/2008 15:02:05
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/04/2008 :  14:56:19  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message
Mai roflcopter goes soi soi soi soi soi soi !

Tjn trade sekce se pak uz nedala stihat cist, jedine ze bych to lurkoval 24/7 .

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 03/04/2008 :  10:49:17  Show Profile Send Bajaja a Private Message
Kdysi, v časech modemů a drahých poplatků za net jsem se lognul do Asherons Call. Nadšeně jsem pobíhal po světě jen do té doby, než jsem pochopil, že kolem mne nejsou živí hráči, jen boti, donekonečna opakující stejnou činnost (snažil jsem se je oslovit, já osel :)). Game over.

Dnes WoW. Reklamy na goldy, powerleveling, návody na každý uprdnutí, mapy s koordináty, prodej ratingu, ... Kde je hra (hra, od slova hrát si)?

Jasně, stav věcí je takový jaký je, pokud si chci zahrát, musím to nějak překousnout. To ale neznamená složit ruce do klína a proto podporuju jakoukoliv restrikci, vedoucí k ozdravění her a jejich odtržení od reálné ekonomiky. Škoda, že to důsledně neprovádí sám Blizzard - třeba dát goldy jako soulbound nebo account-bound (bo se bojí o své penízky).

Říkám ANO zrušení "Trade sekce" (s výjimkou výměny či prodeje herních účtů - EDIT: ále co, klidně i včetně).

Edited by - Bajaja on 03/04/2008 11:12:38
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 03/04/2008 :  10:57:38  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
quote:
Originally posted by Bajaja

Kdysi, v časech modemů a drahých poplatků za net jsem se lognul do Asherons Call. Nadšeně jsem pobíhal po světě jen do té doby, než jsem pochopil, že kolem mne nejsou živí hráči, jen boti, donekonečna opakující stejnou činnost (snažil jsem se je oslovit, já osel :)). Game over.

Dnes WoW. Reklamy na goldy, powerleveling, návody na každý uprdnutí, mapy s koordináty, prodej ratingu, ... Kde je hra (hra, od slova hrát si)?

Jasně, stav věcí je takový jaký je, pokud si chci zahrát, musím to nějak překousnout. To ale neznamená složit ruce do klína a proto podporuju jakoukoliv restrikci, vedoucí k ozdravění her a jejich odtržení od reálné ekonomiky. Škoda, že to důsledně neprovádí sám Blizzard - třeba dát goldy jako soulbound nebo account-bound (bo se bojí o své penízky).

Říkám ANO zrušení "Trade sekce" (s výjimkou výměny či prodeje herních účtů).


Goldy soulbound? Account bound? LOL Pres AH je pretahnes vzdycky. Tohle se proste zaridit neda.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/04/2008 :  11:09:49  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message
quote:
Originally posted by pompo

Goldy soulbound? Account bound? LOL Pres AH je pretahnes vzdycky. Tohle se proste zaridit neda.
[/quote]
Jakej AH? Kdyz nebude co za co kupovat. Proste nebude vubec zadna hracska ekonomika (o cemz soulbound prachy jsou).

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 03/04/2008 :  11:10:29  Show Profile Send Bajaja a Private Message
To je pravda, AH by se muselo hlídat, ale nerozebírejme to dál, o tohle v tomto topicu přece nejde.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 03/04/2008 :  11:13:23  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by pompo
Goldy soulbound? Account bound? LOL Pres AH je pretahnes vzdycky. Tohle se proste zaridit neda.


Jakej AH? Kdyz nebude co za co kupovat. Proste nebude vubec zadna hracska ekonomika (o cemz soulbound prachy jsou).

V tom pripade by mohli zrusit pulku veci. Bez alchemy si neudelas poty, ani nekoupis. Neposkladas darkmoon karty, pac nema sanci najit vsechny casti sam.


To o cem tu mluvite je singleplayer.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 03/04/2008 11:14:42
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/04/2008 :  13:43:10  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message
Ale tito spammeri jsou proste uplne vsude, uplne me sokovalo, ze jsem na to narazil i ve Vanguardu hned pri zakladani charu. Tezko rict, jestli se da tomuhle zamezit. Zruseni trial accountu by byl jeden krok, ale zase to ma velke sve PROTI. Ja mam treba rad trial acc, zadarmo si zahraju a aspon lepe zjistim jestli danou hru koupit nebo ne. Ale tohle je prasarna, ze tyto accounty vyuziva banda z*****nych trotlu ve svuj prospech a sirej reklamy.. Ne u kazde hry je asi trial account, ale u WoW je to dost oblibene.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 03/04/2008 13:45:33
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/04/2008 :  15:54:52  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message
quote:
Originally posted by Khostri

Jeden nápad si prozatím nechám pro sebe - pokud by se realizoval, poznáte to.


rekniii, rekniii :)


obecne bych se primlouval asi k uplnemu zruseni trade na imperiu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 03/04/2008 :  16:15:36  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message
Nazor z lidu. VRAT TO TAK JAK TO BYLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

zomgz
Starting Member

76 Posts

Posted - 03/04/2008 :  17:24:13  Show Profile Send zomgz a Private Message
quote:
Originally posted by Milacekimperia

Nazor z lidu. VRAT TO TAK JAK TO BYLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mozem sa opytat o nazor ktoreho ludu ide?
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 03/04/2008 :  17:49:06  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
To je aspon nazor kurva. Tady aspon vidite nazor normalniho cloveka ... ono je tady tak nejak vic moderatoru nez normalnich lidi takze 26 moderatoru se vyjadrilo ve smyslu "ne ale vlastne nevim nebo mozna jo ale nejak jinak" a jediny hlas lidu to rozcisnul naprosto citelne .
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 03/04/2008 :  20:41:28  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message
quote:
Originally posted by PRIBOO

To je aspon nazor kurva. Tady aspon vidite nazor normalniho cloveka ... ono je tady tak nejak vic moderatoru nez normalnich lidi takze 26 moderatoru se vyjadrilo ve smyslu "ne ale vlastne nevim nebo mozna jo ale nejak jinak" a jediny hlas lidu to rozcisnul naprosto citelne .



Oni to tak dobre moderuji ze uz tu zbylo jen par spameru a vsichni ostatni jsou uz Moderatori nebot normalni lidi ustvali a vystvali ven na jina fora.Kazdy si hraje na Moderatora tak dlouho az uz jen Moderator moderuje Moderatora.
A kdyz uz nemji co moderovat tak se nase...rou do fungujicho a nejlepe vedeneho topicu.



OPAKUJI VRAT TO TAK JAK TO BYLO.Slovo z NASRANEHO LIDU !!!

PS: Ja tu byt admin tak uz moderujete akorat tak reklamni banery.

JO A VRATE MODEROVANI MA3X hergot to byl jediny z mala slusnych lidi!

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?

Edited by - Milacekimperia on 03/04/2008 20:45:19
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 03/04/2008 :  21:41:07  Show Profile Send Marigold a Private Message
Takže to jsou celkem 3... Tomu už říkám lid
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/04/2008 :  21:49:27  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
Vox populy vox dei. Ještě že v boha nevěřím :P
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/04/2008 :  21:52:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message
Wait... for... DING ! Jo eM a Tři iX byl dobrej moderator, nechapu co se vam na nem nelibilo

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 03/04/2008 21:53:06
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/04/2008 :  22:21:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message
Musím být přísný, takže LOCK
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Topic Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000