Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Odpovezte noobovi na otazku
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 20/05/2008 :  07:24:58  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote
jako davny fanatik SW sem presel z wowa na SWG a stahl si jejich trial a ted hraju na trial accu,rozhodl sem se ze si koupim vsechno,zjistil sem ze COA se neda koupit v CZ a ani nikde sem nenasel vsechno (vsechny datadisky sem nenasel).tak sem si tu precetl topic kde sezenu COA ale ten mi moc nepomohl... sel jsem teda na SWG stranku a klikl na postrani banner get the Complete online adventures.
klikl sem na order now a preslo mi to na tabulku kde je nejaka seda tabulka a dal newim tak sem klikl na YES give me station acces to me prehodilo na tabulku kde jsou 2 datadisky a COA a ten coa byl znich nejlevnejsi :/ tak kliknu na COA premium purchasing(newim jakou ma roli to premium kdyztak mi pak vysvetlete kde to uplne koupim)dam continue a stoji tu toto

Select Subscription Plan
Includes subscription access to EverQuest, EverQuest II, PlanetSide, Star Wars Galaxies, Pirates of the Burning Sea, The Matrix Online, Vanguard, and more!
Recurring Subscription Plans:
1 month
$29.99* every month

* Plus Applicable Taxes

aa to je tam kde jsem skoncil prave newim jestli abych si to koupil tak musim zaplatit tech 30$ a pak asi koupit uz ten COA takze me to swtejne vyjde na 50$ = 800kc nebo jak? prosim odpovezte mi rad bych si zaparil SWG pac z Wowa uz mi jebe,nebo bych taky od nekoho ten acc+CD koupil bo vymenil za acc ale to je ta posledni moznost pokud to nejak nepujde sehnat. kdyztak mi odepiste sem na forum nebo prosim me na icq 381-132-437. dekuju wam vsem co mi odepisete "kladny" reply.
Good luck and no nerveous greets Nayder.

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:16:53  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
po krokoch:

1. najprv si urob ucet na https://account.station.sony.com/reg/primaryRegistration!input.action

postupuj podla toho, co tam je napisane a nakoniec by si mal mat vytvoreny ucet pre vsetky hry od Sony Online Entertaiment (vratane SWG) a pre ich online obchod s hrami


2. potom si kup digital download Complete Online Adventures na https://store.station.sony.com/

najdes to uplne dole vlavo v polozke Digital Downloads -> Star Wars Galaxies...klikni na to a dostanes sa na prihlasovaci formular do obchodu/svojmu uctu

do obchodu sa prihlasis cez svoje novovytvorene prihlasovacie meno a heslo

tam si vyber Complete Online Adventures Premium (premium spociva v tom, ze ako dar dostanes AT-RT ako mounta a Nubian ako instant travel vehicle)

vypln vsetko tykajuce sa kupy vratane udajov o kreditnej karty, potvrd, a k tvojmu kontu by malo byt automaticky priviazane info, ze mas kupenu tu hru, ze si ju zaplatil, a ze si ju mozes stiahnut...ak vies po anglicky, tak je to dost jednoduchy a prehladny system

k cene hry ti este nauctuju britsku DPH, lebo si z EU, tak v konecnom dosledku ta to vyjde o par dolarov drahsie


3. nastav si subscription plan vo svojom ucte

prihlas sa k svojmu uctu cez https://auth.station.sony.com/login?service=https%3A%2F%2Faccount.station.sony.com%2Fj_acegi_cas_security_check%3Fgate%3Duram.cam&renew=true&theme=uramWeb&locale=en_US

po prihlaseni uvidis info o svojom ucte

klikni na Subscriptions

ja uz mam ucet urobeny, tak presne neviem, co by si tam mal vidiet, ale asi nieco ako Create New Subscription, a na to klikni

potom by sa ti mala ukazat hlaska, ci chces Station Access alebo nie....odporucam ti kliknut na No - Stick with regular subscription (station access znamena, ze za 30 USD mesacne mas zaplatene mesacne poplatky za vsetky SOE hry - SWG< EQ, EQ2, Vanguard, Planetside, Matrix Online atd...), pretoze prepdokladam, ze nemas zaujem o ine SOE hry ako SWG

no a na dalsej obrazovke si vyberas, ci chces mesacne, trojmesacne, polrocne alebo rocne predplatne, alebo ci budes platit predplatenou kartou (ta sa u nas neda zohnat, takze jedine kreditna karta)...Europanom sa uctuje k mesacnemu predplatnemu britska DPH, preto ta to mesacne vyjde na priblizne 17,61 USD

dalej vyplnas udaje o kreditnej karte a kliknes na Complete purchase

subscription by si mal mat hotove...karta ti bude automaticky chargovana kazdy mesiac (prvy mesiac by mal byt zadarmo, ale udaje o karte treba vyplnit aj tak...ak by ti nahodou nauctovali prvy mesiac, tak treba kontaktovat customer service)


4. stiahni si instalacne subory k hre

uz si presne nepamatam, ci sa stahovalo vsetko (cca 6GB) alebo len klient (asi 20MB)

ak sa stahuje len klient, tak po spusteni klienta, zadani mena a hesla, si zacne stahovat celu hru sam (v zavislosti od pripojenia to bude trvat niekolko hodin, mozno viac)

alternativou je stiahnut si trialoveho klienta, a cez neho sa potom hra po zadani mena a hesla automaticky bude tvarit ako COA

klient sa sam opatchuje, co moze trvat hodinu aj dlhsie a mozes ist do hry


5. vytvor si postavu (:

ak chces vela hracov, tak si vyber server Chimaera (je europsky, takze pingy su okolo 70ms)...ak chces citat aspon obcas rodnu rec, tak si vyber server Eclipse

tvorbu postav atd. uz snad zvladnes...je o dost prepracovanejsia ako vo WoWku (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 20/05/2008 08:19:58
Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 20/05/2008 :  10:31:32  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote
diky ze si mi odepsal takze ten trial acc na kterem mam uz lvl 15 bude fuc? nebo se to da prihlasit na ten station prihlasit pres muj Trial acc? a jak si pak upgraduju ten acc aby byl COA to jak si koupim tak to ten vytvorenej ucet bude uz aktivovany a pak kdyz mam trial klienta se mi to stahne atd? a kdybych preinstaloval Windows tak na jejich strance mam pristup na stahnuti nebo jak?
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 20/05/2008 :  10:42:10  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no ak uz mas trial, tak cez ten trialovy ucet sa mozes prihlasit aj do online obchodu a kupit si COA Premium digital download...automaticky sa ti to pripoji k tvojmu uctu

na to, aby sa ti trialovy ucet upgradoval na uplny, tak si musis v nastaveniach uctu vytvorit subscription (krok 3 vyssie), zvolit periodu poplatkov atd....

postavy sa ti nezmazu, zostane ti stale ten isty ucet, a po kupe plnej hry a nastaveni subscription budes moct pokracovat s plnohodnotnou hrou dalej (ziadne trialove obmedzenia)

trialovu verziu nemusis vobec preinstalovavat, klient si po upgrade tvojho uctu postahuje vsetko, co mu chyba

v pripade, ak chces preinstalovat Windows, tak ti odporucam zalohovat si cely adresar, v ktorom mas nainstalovane SWG...staci, ked si po reinstalacii Windows nainstalujes trialoveho klienta, a do adresara SWG skopirujes zalohu

cela hra sa vzdy da stiahnut cez trialoveho klienta, ktory sa da stiahnut z oficialnej stranky...aktualne subory s celou hrou sa tusim nedaju stiahnut


I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 20/05/2008 :  10:46:15  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote
Ok jop takze tam se lognu na muj trialovi ucet a dam si tam na zaplaceni 1 mesic, az ho zaplatim tak si budu moc kupit COA? pac kdyz si tam vyberu neco payment tak tam najdu jen 1 mesic, ted musim sem v praci pak prijdu a udelam to zatim b.
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 20/05/2008 :  10:56:24  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nayder

Ok jop takze tam se lognu na muj trialovi ucet a dam si tam na zaplaceni 1 mesic, az ho zaplatim tak si budu moc kupit COA? pac kdyz si tam vyberu neco payment tak tam najdu jen 1 mesic, ted musim sem v praci pak prijdu a udelam to zatim b.

ne

najprv si kup COA


ucet sa ti upgraduje automaticky, ked si to kupis


I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 20/05/2008 :  14:03:41  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote
jaj nejak mi to tam furt hazi na payment na zaplaceni nemas prosim nejak ICQ nebo jinak jak by sme to rychle resili ? dal sem store star wars galaxies dal sem COA a dal continue a dalo mi to zas na payment
Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 20/05/2008 :  14:11:47  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote

jaj zjistil sem ze u nove vytvoreneho uctu co sem udelal to nepotrebuju a automaticky me to hodi na payment tamtoho..
a ja to chci u meho co uz mam rozehrany pac se mi to ted zrovna nece delat odzacatku :)

EDIT: jaj kdyz sem u toho dal continue tak mi to zase dalo i u toho noveho acc vyzvu na koupi 1 mesice takze asi budu muset zaplatit ten 1 mesic co? a co kdyz zaplatim u trialu ten 1 mesic a pak budu moc uptadnout na COA?

Edited by - Nayder on 20/05/2008 14:13:30
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 20/05/2008 :  14:27:29  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
ved sa prihlas do SOE obchodu cez tvoje trialove meno a heslo, kup si na trialovy ucet COA, a mal by si mat upgradnuty trialovy ucet na uplny...este si tam budes musiet nastavit mesacne platby atd.

COA si mozes dokupit k uctu kedykolvek potom, ak si si uz upgradoval trialovy ucet inym sposobom, to nie je problem


I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 20/05/2008 :  16:38:34  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
trialy uz prej nefungujou nakej vypadek prej

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 20/05/2008 :  17:59:33  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote
me trial funguje ted na enm hraju a kdyz si koupim ten premium Tak ten vehicl AT-RT bo co to je bude mit jen 1 postava? nebo si muzu vybart u ktere a da se to pouzit na jakem koliv lvl? a daji se nejak poslat prachy treba postou z jineho charu?
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/05/2008 :  18:40:06  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jen jeden char, ale je to odpad, ve hre se prodava za 2 mill a min

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 20/05/2008 :  18:50:39  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

jen jeden char, ale je to odpad, ve hre se prodava za 2 mill a min

chces ho kupit? (:

to Nayder: AT-RT dostane len jedna postava...ta, u ktorej si to vyberes v hre...pri prihlaseni sa ti objavi okno s otazkou, ci chces ten gift

ITV dostanu vsetky postavy, ktore v momente kupy mas vytvorene

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/05/2008 :  18:54:35  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
ja mam AT-RT 3x a vic jich nak nepotrebuju

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

tom19835
Starting Member

impflag

86 Posts

Posted - 20/05/2008 :  19:44:02  Show Profile  Send tom19835 an ICQ Message Send tom19835 a Private Message  Reply with Quote
Je to sice kapánek offtopic, ale snad mi bude odpuštěno Otázka zní: Jakou cenu má v soušasný době jetpack?

SWG - Daae, Daandra, Everon, Werwolf - RIP
SWTOR - Everon, Eweron - RIP

WoW - Everon - Thunderhorn
LotRO - Eweron - Human Champion - Laurelin - RIP
LotRO - Fieron - Human Hunter - Laurelin - RIP
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/05/2008 :  20:18:33  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tom19835

Je to sice kapánek offtopic, ale snad mi bude odpuštěno Otázka zní: Jakou cenu má v soušasný době jetpack?



20mill az 60mill, jde o to, jestli si ho slozis sam a koupis jen base nebo nemas zadny kontakty a chces ho proste koupit za plnou cenu

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

tom19835
Starting Member

impflag

86 Posts

Posted - 20/05/2008 :  23:36:32  Show Profile  Send tom19835 an ICQ Message Send tom19835 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr


Mno ani ne tak koupit, jako prodat.. teda jestli se dokopu k tomu stáhnout všechny ty updaty, když už budu mít ty 4 měsíce prázdnin

SWG - Daae, Daandra, Everon, Werwolf - RIP
SWTOR - Everon, Eweron - RIP

WoW - Everon - Thunderhorn
LotRO - Eweron - Human Champion - Laurelin - RIP
LotRO - Fieron - Human Hunter - Laurelin - RIP
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 21/05/2008 :  00:03:42  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
dyz uz resis dnesni placeni ? podvedlo se ti to ?

me to pri vyberu myho "Select Payment Source"
a pri potvrzeni "Confirm Your Selections"

NAPISE:

Payment Error
Sorry, we were unable to process your payment.
Please click on the following link for possible solutions to your error:
http://help.station.sony.com/cgi-bin/soe.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=18268

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:13:39  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
proc prodat? to stejne nikdo moc nekoupi.. jestli chces prachy tak lootni Sith holo waistpack a prodej ho za 500mill

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:32:58  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
I kdyz mi to napsalo ten error tak mi visej naky prachy na ucte ktery cekaj na odecteni... myslite ze to SOE sami zaktivujou ten subscribe ? Nebo jim mam napsat ?

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:51:05  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sanix

I kdyz mi to napsalo ten error tak mi visej naky prachy na ucte ktery cekaj na odecteni... myslite ze to SOE sami zaktivujou ten subscribe ? Nebo jim mam napsat ?



radsi jim napis, at to ma jisty

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:23:29  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
Diky za radu, napsal sem jim a uvidim :-)

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 21/05/2008 :  18:05:10  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote
Tak sem to spachal... mam COA xD kdyz sem se prihlasil do hry tak sem zatim nic nechtel brat pac enwim na jakym serveru budu hrat a za koho.... eclipse uz mam lvl 16 jedie jako jedinou odmenu sem si vybral nejakou naabo lod(asi amidaly)po ktere sem zjistil ze se da pouzit jen mimo mesto a jen z ticketem
dale na eclipse sem potkal lidi jen kolem 8-11 jinak tam potam behem dne festove malo lidi tak sem skusil chimeru bo tak nejak... mam otazku da se presunout char z jine ggalaxie na jinou?
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 21/05/2008 :  18:31:25  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
v tvem pripade si zaloz char rovnou na cimaere a na eclipse muzes mit treba nakyho alta

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 21/05/2008 :  20:33:29  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote
jo a prosim hodite mi link na nejaky Addony? co sem se koukal na www.starwarsgalaxies.cz tak tam typek mel uplne jiny Interface nez ja uplne se mi libilo vic nez to moje :/ a nejaky addony pro BH aby se mi dobre hralo :)) a na chimere je o dost vic lidi :D v mste jich je a na eclipse jen par:)
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 21/05/2008 :  22:09:32  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jj, ale 50 dolaru za transfer davat nebudu navic jako veteran znam na Eclipse hodne lidi, takze s tim zas tak problem nemam

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/05/2008 :  10:11:00  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nayder

jo a prosim hodite mi link na nejaky Addony? co sem se koukal na www.starwarsgalaxies.cz tak tam typek mel uplne jiny Interface nez ja uplne se mi libilo vic nez to moje :/ a nejaky addony pro BH aby se mi dobre hralo :)) a na chimere je o dost vic lidi :D v mste jich je a na eclipse jen par:)



http://mods.mandalorians.de/system/news.php

Na te strance je spousta modifkaci, ale jsou vsechny proti EULA. Takze teoreticky za to muzes dostat ban. Jsou to vsechno modifikace defacto jen kosmeticke. Neco jako addony ve WoW v SWG neexistuje a pouzivani pri hrani externich programu je tez proti EULA.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 22/05/2008 :  22:23:59  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nayder
jako jedinou odmenu sem si vybral nejakou naabo lod(asi amidaly)po ktere sem zjistil ze se da pouzit jen mimo mesto a jen z ticketem


No právě že lístek nepotřebuješ, jen ti to ukáže rozhraní shutlleportů a tam tě to zadarmo po planetě odveze

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 24/05/2008 :  20:59:31  Show Profile Send Nayder a Private Message  Reply with Quote
hele vim ze to sem nepatri ale je to snad jediny kam se dostanu,
pred preinstalovani pC sem mel problemi z netem tak ze se mi wubec neslo nekam dostat pres seznam , google , a dalsi vzdy kdyz sem zadal a dal enter tak me to tam nepustilo... nepusti me to na par dulezitich stranek ktery potrebuju atd takze newim kde se na toto zepat.mam nod 32 a nenachazi mi to zadnej virus.. newim si rady prosim dej te mi nejaky link na dobry antivirus ktery by to odstranil nebo popripadne nejaky nastaveni
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000