Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 19/12/2011 :  10:50:51  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Lucas

Jsem zvedav jak to poresi po release.

Ty cekaci doby jsou tragedie a nejvic nasiraci vec na celem SWTORu. Pokud tu hru zabije neco hned v zacatku tak to budou prave fronty.
Nikdo nebude platit za to aby 2 hodiny nekde cekal na login (kdyz mu to behem cekani nepadne) at je ta hra sebelepsi.

Tak ja v darkfallu cekal ve fronte cca mesic asi tak 6 hodin kazdej den. Sem tam me do fronty prihlasila pritelkyne nekdy kolem obed abych mohl lognout kdyz sem dosel do prace a vubec me to neodradilo. Kdyz za to ta hra stoji tak ji tohle urcite neslozi. Tohle ale nejspis nebude pripad SWTOR tj fakt.


no to je pravda, ale fronty strasne otravuju zivot, aby som taktizoval podla toho, ako zijem svoj RL ... jebnute, a to si len chcem zahrat po veceroch na par hodin, co vobec nejde, pretoze o 17:00 je tam fronta 1300, co je vyse 2 hodin (ten ukazovatel tam pri stave servera je totalne spatny, pise mi, ze cakacka menej ako hodinu a cakam vyse dvoch) a to ma totalne serie.

skusal som autorun do steny, ale nefungovalo, po 5 minutach AFK a po dalsich 10 minutach logoff do character selection screenu. po 15 minutach ides offline aj zo servera. kamos z gildy mi ale vravel, ze to spravil na svojej lodi a bol prec 2 hodiny a stale bol lognuty ... takze neviem


autohotkey a jednoduchej skript sleep(60) doleva, sleep (60) doprava:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/12/2011 :  11:12:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
dokud nevýjde další datadisk k WoW tak tu stejně žádná vážná konkurence pro SWTOR neexistuje, takže chtě nechtě si lidi budou muset počkat :)
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 19/12/2011 :  11:31:46  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Myslis ze by pandy mohly narusit rovnovahu Sily?

EvE

Edited by - GORTHAUR on 19/12/2011 12:49:10
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 19/12/2011 :  12:29:12  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel jste někdo vylepšit grafiku pomocí editace ini souboru? Dost mi vadí, že 20m přede mnou není žádná tráva a jak běžím tak postupně roste, dost tripy fíčura. Bohužel jsem zatím nezjistil který řádek v ini souboru to ovlivňuje, rád bych si tu vzdálenost zvětšil, o dost.

Edited by - Lobos on 19/12/2011 12:37:28
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 19/12/2011 :  14:08:40  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Zkoušel jste někdo vylepšit grafiku pomocí editace ini souboru? Dost mi vadí, že 20m přede mnou není žádná tráva a jak běžím tak postupně roste, dost tripy fíčura. Bohužel jsem zatím nezjistil který řádek v ini souboru to ovlivňuje, rád bych si tu vzdálenost zvětšil, o dost.

Zkus se podivat na http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=36515

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 19/12/2011 :  14:44:08  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

quote:
Originally posted by Lobos

Zkoušel jste někdo vylepšit grafiku pomocí editace ini souboru? Dost mi vadí, že 20m přede mnou není žádná tráva a jak běžím tak postupně roste, dost tripy fíčura. Bohužel jsem zatím nezjistil který řádek v ini souboru to ovlivňuje, rád bych si tu vzdálenost zvětšil, o dost.

Zkus se podivat na http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=36515




Tak teď znám odpověď na to, proč se mi moje postavička zdá hnusná při hře a krásná v menu nebo při rozhovorech. Nejsou tam hires textury! V roce 2011 to vypadá huř než WoWko.

Při rozhovorech pozoruju mnohem detailnější textury armoru než když normálně hraješ. Bioware nechápu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 19/12/2011 :  17:38:17  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
zdar, vyslo to dneska nebo to odlozili ?
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 19/12/2011 :  18:01:02  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

zdar, vyslo to dneska nebo to odlozili ?



Až zítra, 20.12
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 19/12/2011 :  21:35:33  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si rekl lets throw some cash out of the window, ale sweet jesus. Na originu je to vedeny jako temporary sold (vsechny edice)? Na aukru uz to taky neni. Na ebay.de je par nabidek, ale vetsinou tam chybi ta kouzelna veticka doruceni do 5-30 minut. Krabici objednavat nechci, protoze predvanocni spedicni sluzby nejsou moc spolehlivy. Co ted?

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/12/2011 :  21:52:56  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tak jsem si rekl lets throw some cash out of the window, ale sweet jesus. Na originu je to vedeny jako temporary sold (vsechny edice)? Na aukru uz to taky neni. Na ebay.de je par nabidek, ale vetsinou tam chybi ta kouzelna veticka doruceni do 5-30 minut. Krabici objednavat nechci, protoze predvanocni spedicni sluzby nejsou moc spolehlivy. Co ted?



jak se da vyprodat onlinovka? to jsem doufal, ze zitra bych prilezitostne koupil DD na originu bez 5 euro priplatku...

no mmo
Go to Top of Page

Arlach
Starting Member

94 Posts

Posted - 19/12/2011 :  22:01:27  Show Profile  Send Arlach an ICQ Message Send Arlach a Private Message  Reply with Quote
Jak je to s tim pre-order kodem?
Ted sem si ho aktivoval, stahnul hru a muzu hrat, aniz bych zadal kod plny hry (tu sem jeste ani nerozbalil).
Je to chyba nebo nejaka docasna akce?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 19/12/2011 :  22:13:41  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Poplatek za preorder? To slysim prvne. Asi tam neco takovyho bylo napsany. Tohle uz je fakt novy level pristupu k zakaznikovi.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ceh430
Starting Member

20 Posts

Posted - 19/12/2011 :  22:21:23  Show Profile Send ceh430 a Private Message  Reply with Quote
dopr.... uz celej natesenej ze me dosel kod od typka z aukra od kteryho sem kupoval digi deluxe verzi.... klic zadam... ukaze se me ze tento klic je opravdu od digi deluxe edice(Validate Code cast 2/3).....

You are redeeming the following code: 
****-****-****-****-****
By redeeming this code, you are now registered for the following:
STAR WARS(TM): The Old Republic(TM) Digital Deluxe Edition

dam next a misto toho aby to slo do posledni faze "Complete Code Redemption" hodi me to zpet na "Enter Code" a zkurveny error s textem "Message not found"


Edited by - ceh430 on 19/12/2011 22:25:05
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/12/2011 :  00:14:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Na Aukru je nova nabidka: http://pocitace.aukro.cz/sw-tor-the-old-republic-standart-dodani-24-7-i2008811833.html

edit: koupil jsem to a je to v pohode. Klic prisel hned a uspesne overenej na swtor. Ted stahuju klient, tak snad to bude aspon trochu hratelny.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 20/12/2011 00:42:55
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 20/12/2011 :  08:00:38  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se musel jít podívat a:

LOL, 8:00, 80 lidí řada
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 20/12/2011 :  08:09:18  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
koupil jsem v alfa.cz (neptejte se co mne k tomu vedlo)a samozřejmě, že fail a hru budou mít kdoví kdy. Takže schánim radu kde co sehnat, ale že mi poradí zrovna Jace - mno ... :)

btw Díky

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/12/2011 :  09:01:47  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mam snad blechy?

Ted to hraju a neni to spatny. Akorat jsem nenasel, jak mam dat shortcuts na extended skill bar. ctrl+1 etc nefunguje... tak na co je dalsi skill bar, prece na to nebudu klikat mysi jak dement.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 20/12/2011 :  09:03:13  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Mam snad blechy?

Ted to hraju a neni to spatny. Akorat jsem nenasel, jak mam dat shortcuts na extended skill bar. ctrl+1 etc nefunguje... tak na co je dalsi skill bar, prece na to nebudu klikat mysi jak dement.

Nastav si to v keyboard bindings
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/12/2011 :  09:08:40  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

quote:
Originally posted by Lobos

Zkoušel jste někdo vylepšit grafiku pomocí editace ini souboru? Dost mi vadí, že 20m přede mnou není žádná tráva a jak běžím tak postupně roste, dost tripy fíčura. Bohužel jsem zatím nezjistil který řádek v ini souboru to ovlivňuje, rád bych si tu vzdálenost zvětšil, o dost.

Zkus se podivat na http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=36515



Tak jsem to v rychlosti otestoval. Trošku pomůže SpeedTreeDistance, cap to má myslím na hodnotě 6, pořád to není o moc dál ale lepší než drátem do oka.

Další viditelné zlepšení je PlantDensity, ale 300 mi přijde už docela hodně, zeleň je tak hustá, že se na hodně místech tak divně překrývá a nevypadá to hezky, 200-250 je imo ideál.

U ostatních nastavení v ini souboru oproti max nastaveni v klientu jsem žádné zlepšení nepozoroval, kromě AA.

Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 20/12/2011 :  09:35:29  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ohledne koud pro digital download, prisel mi vcera do mailu

ohledne front - tak uz je mame i na rp serveru, tech 15 minut vcera bylo zdrcujici, ale uz tu nekdo rikal do tydne ten server bude poloprazdnej takze nam nezbyva nez vam zavidet

vcera to nekomu od nas spadlo a pustilo ho to skrz frontu ... zrejme jak jednou projdes uspesne do konce fronty tak to pocita s nejakou sessnou coz pokud to nebyla nejaka nahoda tak by bylo fajn



Není to náhoda. Stalo se mi to už taky. Skutečně to upstí ihned zpět.
Go to Top of Page

ceh430
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/12/2011 :  12:32:48  Show Profile Send ceh430 a Private Message  Reply with Quote
za hodinu a pul sla moje fronta na LOL z 1050 na 750... super dneska si nezahraju
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 21/12/2011 :  12:46:00  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ceh430

za hodinu a pul sla moje fronta na LOL z 1050 na 750... super dneska si nezahraju

Ale jo, lidi ted psali, ze meli to samy a kolem 800 jim to najednou skocilo rovnou na vyber postavy

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 21/12/2011 :  14:13:05  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Já zkoušel logovat přes LogMeIn z práce o půl hodiny později než psal ceh430 a šel jsem rovnou do hry bez fronty, asi protekce

Edited by - Lobos on 21/12/2011 14:13:24
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/12/2011 :  16:01:57  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
SWTOR suverenne nejhorsi pvp ze vsech mmo. Neco tak silenyho jsem jeste nehral. CC v radu desitkach sekund, polodementni radoby fotbalova parodie a masivni fps dropy.
Dal nechapu, proc je na pvp serveru moznost flag for pvp? wtf?

Pve to nastesti zachranuje, ale jakmile dojde content, tak to nevidim moc dobre. Je to teda neuveritelne casual zalezitost. Wipe v instanci znamena, ze se muzete vratit zpet s LIBOVOLNYM teamem a dostanete se presne na to misto, kde probehl wipe... mobove zustavaji mrtvi (aspon ze HP bosse se doplni, jinak to uz by me kleplo). Nevadi, ze vasi kolegove neprosli ten zbytek predtim... splni jim to quest tak jako tak.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 21/12/2011 16:09:30
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:48:32  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
CC několik desítek sekund jsem si nějak nevšiml. A to jsem těch různých zápasů, věží a boje o data na vesmírné lodi zažil poměrně hodně. Jsou to prostě areny a tak je to dělané.

Co se týká flagu na PvP server, abych řekl pravdu, také jsem to nepochopil. Ale z podstaty věci, že jsem šel dobrovolně na PvP server jsem si ho zapnul a nechávám ho tak neustále. Kdybych zrovna neměl náladu nebo období na PvP, tak jsem si rollnul PvE server. Bohužel jsem nikoho v terénu zatím nepotkal, ale jsem zatím něco kolem levelu 20.

Hodně causal - jak něco těžkého tak něco extra lehkého má svoje opodstatnění. Nerespawn mobů je možná ulehčení, na druhou stranu to je docela logické. Spíš se mi začíná rýsovat problém jinde. Myslím tím problém s dlouhodobou hratelností.

Včera byl launch a na našem serveru bylo 130 postav ONLINE, které měly level vyšší než 40. Trochu jsem si včera postěžoval do guild channelu a byl jsem okřiknut, že to je přeci super a zábava začíná na max levelu a koho by bavilo levelování. Popravdě řečeno jelikož mojí první hrou bylo již EQ1 a od té doby jsem toho hrál opravdu hodně - a myslím hrál, takže platil nad rámec volného měsíce, tak toto slyším téměř v každé hře a ti křiklouni jsou v podstatě první, kteří následně skončí, že je to nebaví. Respektive asi je to baví delší dobu, pokud to je jejich první hra.

Já osobně si myslím, že pokud bude veliké množství lidí na max levelu nebo téměř u něj do měsíce či dvou, tak je to u MMO špatně. Tedy u MMO takové, která sází na příběh a vývoj postavy. Vždyť přeci vlastní vývoj, piplání, získávání zkušennosti, to je to, co lidi drželo u her jako Dungeon Master a vůbec u většiny dnešních her. Lidi sice hlasitě řvou, že chtějí všechno hned, ale pak se vytratí taková satisfakce z toho, že jsem něco dokázal a prostě daná zábava velice rychle omrzí.

Ano, existují hry ala DOTA, nebo třeba závody aut, kde je to o něčem jiném, ale mám pocit, že do SWTOR šli lidi trochu s jiným očekáváním, než že budou hrát rok arény. Ano, vydrží to nějakou dobu, je to zábavné. Stejné tak prostředí , questy i příběh se mi líbí. Jen je to takové "zadarmo".

V SWTOR se bavím tím, že si ty rozhovory čtu a poslouchám, ale že bych cítil nějakou radost z přechodu z levelu N na level N+1 se moc říci nedá. Naklikám nový tier kouzel a běžím. tím spíš pak nechápu, když jsem v grupě, poslouchám rozhovor a lidi piskujou, ať to odmačkám pomocí SPACE...

Na zmiňovanou jednoduchost jsem si nedávno vzpomněl u hraní jedné hry (offline na PS3) a předtím jejícho předchůdce a v podstatě si potvrdil, že v případě velice obtížné hry (ale korektně obtížné, kdy engine nepodvádí) je uspokojení nepoměrně větší.

Ano, jsou hry, které na maximálním levelu bavily dlouho a bylo co dělat, ale rozhodně všechny z nich to k tomu max levelu nedělaly určitě lehké a rychlé. Vzpomínám na EQ1, DAOC, SWG (se skilama), EQ2 i třeba WoW v počátcích. Rozhodně se nelevelovalo za týden ba ani za měsíc (nemyslím jednoho blázna, ale nějaké větší procento lidí). Samozřejmě později altové, zjednodušení, datadisky a podobně to urychlily, ale při spuštění to lehké nebylo. Tady mi to pocitově připadá ve fázi, jako WoW dnes (myslím leveling, rychlost a tak, nemluvím o ostatních věcech)

Rozhodně hraju dál, koupě nelituju, baví mě to, je to hezky udělané. Jen mě mrzí, že to pravděpodobně bude rychle spotřební zboží bez hlubší vazby, takže za dva, tři čtyři měsíce čau a jiná hra.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:54:38  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Netrap sa s tym. Tiez si hru uzivam.

Mam dvoch 17+ smugglerov s roznymi specmi. 21 IA a teraz som rollol dalsieho IA na serveri bez queues :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/12/2011 :  21:09:50  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Jasně. A to je druhý den po releasu a máš 4 postavy :)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 21/12/2011 :  21:10:24  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Hram od Piatku obcasne :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/12/2011 :  22:15:17  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Khostri: taky hraju Dark Souls v offline modu. Minimalne prvni run, abych se vyhnul spoilerum v podobe messages.

Ja si TOR pro pvp nekupoval, takze mi priserny pvp nijak nevadi, jen jsem ho vyzkousel a vazne to neni dobry. Jinak dnes jsem se dozvedel, ze pvp flag je udajne z toho duvodu, ze na serveru je vetsina zon neutralnich. Proc je na pvp serveru vetsina zon neutralnich a musis tam mit pvp flag? Netusim...

A dal, co mi jeste vadi, je nutnost klikat v multikonverzaci na odpovedi, kdyz na me neni rada. Dostavaji se za to pak nejake social pointy ci co. Problem je, ze se to da lehce zneuzit, kdyz jsou lidi na ventrilu a proste si reknou, co vyberou, aby z toho vybrali nejvic bodu. Pak se to da napsat snad i do party chatu, ktery je v rozhovoru pristupny. Ale minimalne to desne otravuje a spis to tu konverzaci kazi.

Ja jsem zatim nenarazil na vylozene rozhovorove kazice, ale to casem prijde. Je asi logicky, ze kdo prochazi ten samej content, tak to nebude chtit poslouchat znova, i kdyz VAs odvedli dobrou praci a mne konkretne to treba poslouchat znova nevadi.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 21/12/2011 22:22:00
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 21/12/2011 :  22:38:21  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Rozhovory v instanciach su priserna otrava. Trvaju fakt dlho.
Social points velmi zmysel nemaju, cize je to uplne jedno. Ludia sa vobec nedohaduju co dat, zatial to vzdy bolo o tom, na com sa citili :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/12/2011 :  09:15:11  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Rozhovory v instanciach su priserna otrava. Trvaju fakt dlho.
Social points velmi zmysel nemaju, cize je to uplne jedno. Ludia sa vobec nedohaduju co dat, zatial to vzdy bolo o tom, na com sa citili :)



Hmm, já to pochopil tak, že na vaši odpověď se háže roll jako na loot. Nestřídá se to. Za social pointy si pak můžete kupovat různé itemy. Třeba enemy marker se hodí...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/12/2011 :  09:17:49  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri


...
Rozhodně hraju dál, koupě nelituju, baví mě to, je to hezky udělané. Jen mě mrzí, že to pravděpodobně bude rychle spotřební zboží bez hlubší vazby, takže za dva, tři čtyři měsíce čau a jiná hra.


Já do té hry šel jako do single player RPGcka od Bioware. Takové Kotor 3. A jsem nadmíru spokojen. Rozhovory mě baví a questy se mi líbí. Navíc občas do toho nějaký coop a minihra ve formě space combatu.
Pokud je v té hře i něco navíc, tak je to pro mě spíš takový neočekávaný bonus :)

EDIT: Btw Revanites a jejich lore mě opravdu potěšil :) Taková rekapitulace toho co jsem dělal v kotor :D

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 22/12/2011 09:27:49
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/12/2011 :  09:27:56  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No já pro změnu nevěděl do čeho du. Čekal jsem clon WoW a jsem mile překvapen, že jsem se spletl.

Hra má skvělou atmosféru a super příběh. Ta quest linie je epická. Líbí se mi jak si vyhráli s detaily a hlavně, že ty questy nejsou tak nudé jako v jiných hrách aspon do 20 lvl :o) Jak je to dál se uvidí.

Zkoušel jsem i PvP. Na vyblbnutí páráda. Sice se o balanc nedá mluvit, ale jako BH jsem velice spokojen :o)
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 22/12/2011 :  09:49:09  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
To jsem teda asi jeden z mala, kdo si mysli, ze PvP (ted nehodnotim jednotlivy areny, ale ciste probihajici boj) je dost o skillu a hrac sam toho muze dost ovlivnit. Ve vetsine predchozich her, ktery jsem hral, tomu tak nebylo. Bud byly classy dost nevybalancovany nebo slo jen o gear. K tem CC jeste, nektery jsou delsi, nez je zdravo, imo by nemelo byt CC v PvP delsi jak 3-4s, ale zas kazda classa ma aspon jeden break. PvP flag moc teda neresim, napr. v SWG se prece taky zapinal rucne na neutralnich mistech. Psali, ze PvP zony testovali v bete nejakej patek a meli vic mist, kde bylo PvP zaply, ale pak to prehodnotili, protoze tam dost griefovali 50 u quest NPC apod a preci jen chtej, aby si lidi tu hru pokud mozno uzili i na PvP serveru a nebyli nasrany ze zbytecnosti, i kdyz jsou si vedomi, ze sli na PvP a ne na PvE server. Od zacatku Bioware rikali, ze chtej uspokojit jak hardcore hrace, tak casualy, takze se neni cemu divit, ze vznikne takovejhle mix, at se nam to libi nebo ne. Ja jsem naopak rad, ze tam vubec nejaky PvP je. Obaval jsem se, ze z toho bude jen KotOR 3 s moznosti hrat v groupe. Spis jak rikal Khostri, uvidime, co bude za mesic, dva, tri...

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/12/2011 :  10:52:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja vam nerozumim :) ja jsem flaglej pro pvp automaticky jakmile vylezu z mesta :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/12/2011 :  12:43:32  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mno tak jsem to dneska koupil u JRC na krame... a zaradil se mezi prskavky, jeste musim zjistit kde je ceska komunita na nejaky PvE serveru.

akorat teda nechapu proc krome redeem code jeste chtej recurring subscription grrr, kdyz mam navic prvnich 30 dni zdarma

resp. kde se hraje za republiku?

no mmo

Edited by - celdric on 22/12/2011 12:45:32
Go to Top of Page

ceh430
Starting Member

20 Posts

Posted - 22/12/2011 :  13:49:51  Show Profile Send ceh430 a Private Message  Reply with Quote
Due to high volumes of traffic, you are currently in a waiting queue....


mam to takhle otevrene ve vice oknech ve 4 prohlizecich, kazdou chvilu zkousim pro jistotu otevrit znovu tu jejich stranku ale je to beznadejny.... nedostanu se do accountu abych si tam pridal klic a kreditku abych mohl hrat.. fakt super:D uz takhle cekam skoro pul hodiny
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 22/12/2011 :  14:07:50  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
v pohode ja cekam uz hodinu a pul :) aspon zvladnu zabalit darky na vanoce :P


Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 22/12/2011 :  14:08:46  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
nahodou netusite zda je mozne ve hre respecnout tridu ?(tzn ze sorcerora na assasina ?)


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/12/2011 :  14:14:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

nahodou netusite zda je mozne ve hre respecnout tridu ?(tzn ze sorcerora na assasina ?)



neni

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ceh430
Starting Member

20 Posts

Posted - 22/12/2011 :  14:34:13  Show Profile Send ceh430 a Private Message  Reply with Quote
quote:
The SWTOR website login page is currently offline while we work to resolve key redemption and subscription issues. We're working to resolve this as quickly as possible and appreciate your patience.



aha si rikam proc me nejde dat to subscription >.< no nic tak dneska si asi nezahraju :D
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/12/2011 :  14:51:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Jeste ze jsem zadal klic uz predevcirem pro jistotu :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/12/2011 :  14:53:42  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jsem dal paypal sub a pak hned cancel. Aaa tady by nekdo chtel respec na assassina. Kdyz si dam Who a vypisu si seznam hracu podle profesi, tak polovina listu je sorcerer. No aspon neni tezky sehnat healera.
Ja hraju za assassina a jsem s nim dost spokojenej. Ten stealth se v pve vazne hodi a neni vubec casove omezenej.

MMOs failed.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 22/12/2011 :  16:30:44  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Sorcererov je mrte v kazdom PvP matchi. A nehealuju ... hajzli!

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/12/2011 :  17:46:56  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já jsem max spokojenej s BH tankem. Teda hraju dps, ale líbí se mi ten jeho boj.. range nebo close dps.. krása. Docela zábavnej char. I questy jsou boží. Hraju to víc na dobráka a už jsem tak několikrát naštval partaky, když sithové chtějí zabít npc, já vyhraju roll a to NPC ušetřím :o)))
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/12/2011 :  18:25:14  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Damn, jak postupuju dal, tak jsem fakt otravenej z tech skillu. Jsou melky, az to hezky neni. Tyhle 60 minutovy +5% neco buffy, ktery musite jak cviceny opice namackat, pokazdy kdyz prijde nekdo novej do party, jsou fakt vrchol herniho designu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 22/12/2011 :  19:54:49  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Já jsem max spokojenej s BH tankem. Teda hraju dps, ale líbí se mi ten jeho boj.. range nebo close dps.. krása. Docela zábavnej char. I questy jsou boží. Hraju to víc na dobráka a už jsem tak několikrát naštval partaky, když sithové chtějí zabít npc, já vyhraju roll a to NPC ušetřím :o)))
Tak to jsme dva . BH je hravej a pribeh ma jeden z tech nejzabavnejsich. Treba kdyz jsem zkousel Jedi, tak jsem z tech kecu malem vrhnul

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/12/2011 :  20:52:39  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Scout

nahodou netusite zda je mozne ve hre respecnout tridu ?(tzn ze sorcerora na assasina ?)



neni


Nebojte lidi, to prijde, oni to pochopej stejne jak to pochopili Blizardi, jen je treba chodit poradne brecet na ofi fora, ze je to potreba :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/12/2011 :  21:26:59  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak jednu vec musim SW:TORu priznat... fantasticka hudba... nekecam ale jednu chvili jsem se jen zastavil a poslouchal dokud to nedohralo...

no mmo
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/12/2011 :  22:19:56  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

tak jednu vec musim SW:TORu priznat... fantasticka hudba... nekecam ale jednu chvili jsem se jen zastavil a poslouchal dokud to nedohralo...



30 let stará hudba :o) John Williams

Edit: Jeden z nejlepších skladatelů.

Edited by - Azkaban on 22/12/2011 22:20:40
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,47 seconds. on eygor Snitz Forums 2000