Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Ultima - technicke dotazy
 Kingdom Reborn
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:37:44  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
ako to vytera s tymto datadiskom? da sa hrat na nejakom free sharde?

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 27/08/2008 :  20:13:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi

ako to vytera s tymto datadiskom? da sa hrat na nejakom free sharde?



no vypada to dost neurcite, kdyz si nahrajes nejake custom ui tak se to da i pouzivat, me se to skoro i libi. To plati pro OSI servery, na free netusim ale pochybuju ze uz maj emulator.

lastfm
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 27/08/2008 :  21:14:17  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
premyslal som, ze by som to vyskusal UO som hral dlhe roky a myslim, ze stale ponukaju free trial na 14dni co je dost casu nato sa rozhodnut ci to hrat alebo nie... inak mam pocit ze, cz&sk free shardy vymieraju, tak asi jedina moznost ako si kvalitne zahrat je i tak len OSI ;)
btw na akom servery je nejvacsia cz/sk komunita? ak teda nejak este je
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/08/2008 :  08:55:26  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi

premyslal som, ze by som to vyskusal UO som hral dlhe roky a myslim, ze stale ponukaju free trial na 14dni co je dost casu nato sa rozhodnut ci to hrat alebo nie... inak mam pocit ze, cz&sk free shardy vymieraju, tak asi jedina moznost ako si kvalitne zahrat je i tak len OSI ;)
btw na akom servery je nejvacsia cz/sk komunita? ak teda nejak este je



to opravdu netusim, snad par lidi hraje na drachenfelsu stale ale nejsem s nimi v kontaktu, ja tam kazdopadne hraju

lastfm
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/08/2008 :  00:19:36  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ty este stale hras UO ? No ty vole ...
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 29/08/2008 :  08:01:44  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak proč ne. I stařičká UO má stále co nabídnout :) A Kingdoms Reborn vypadají skvěle :)
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:16:12  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
Drachenfels je teď už převážně německej server. Asi před půl rokem jsem tam lognul a všechni tam šprechtili, poradili mi nějakej jinší, kde se mluví anglicky, ale už nevím, který to byl. Jinak česká komunita asi na OSI nebude, maximálně pár jedinců... ale je to jen odhad.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/08/2008 :  10:59:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
druhej evropskej je europe, taky jsem slysel ze tam hraje vice nesprechtilu a obecne vice lidi, ale stehovat se nehodlam.

lastfm
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/09/2008 :  16:09:31  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
:) Obdivuju lidi co to jeste dokazou aktivne hrat. To nemyslim nejak ironicky nebo zle. Ja se cca pred rokem lognul na DP a vymakroval si maga, magerku, alchemku a dalsi zakladni skilly. Pak sem se ale nejak nechytal v pvpcku, ta mlada generace co to hraje ted ma nejaky rychlejsi prsty a docela si me kazdej svacil :).

Kazdopadne bych uz u te hry asi dlouho nevydrzel. Porad je to ale nejlepsi mmo ktera kdy vysla.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/09/2008 :  21:18:47  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ehm srovnavat osi servery na KR s sferou na DP je trochu mimo misu, neber to nejak zle

lastfm
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 05/09/2008 :  09:20:00  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
a ako to teda funguje? staci ked si kupim akukolvek verziu UO a automaticky sa mi to opatchuje na Kingdom Reborn? pretoze nikde som vylozene Kingdom Reborn v predaji nevidel...
inak ja som UO na OSI nikdy nehral, asi dva roky som bol na DP a potom chvilu na TZ. Je i u tejto hry, tak priepastny rozdiel, ci to clovek hraje na officialnom servry, alebo na "fan" servry, ako napriklad u WoW?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/09/2008 :  11:57:55  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to zalezi udajne nektere emulatory jsou osi dost blizko, slysel jsem ze treba twilight zone server bezi na emulatoru ktery je toho schopen. kazdopadne KR je novej engine a grafika, ktere pokud vim na free serverech nebezi a je to zadarmo, nicmene jestli tim jde opatchovat jakakoliv verze to netusim a spis o tom pochybuju, cekal bych ze jen ta posledni

takto vypada me ui v kr pro meho noob vampa :)


lastfm

Edited by - Rashaverak on 07/09/2008 14:57:34
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 08/09/2008 :  01:49:29  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

:) Obdivuju lidi co to jeste dokazou aktivne hrat. To nemyslim nejak ironicky nebo zle. Ja se cca pred rokem lognul na DP a vymakroval si maga, magerku, alchemku a dalsi zakladni skilly. Pak sem se ale nejak nechytal v pvpcku, ta mlada generace co to hraje ted ma nejaky rychlejsi prsty a docela si me kazdej svacil :).

Kazdopadne bych uz u te hry asi dlouho nevydrzel. Porad je to ale nejlepsi mmo ktera kdy vysla.



ultima je skvělá, hrál jsem jí asi 3 roky, poslední 4 měsíce ale pařim DDO a kdybych měl hlasovat, která hra je nejlepší mmo, co kdy vyšla musel bych hodně zvažovat ... a nakonec bych se asi nerozhodl :)

...kdybych se nedostal k DDO, tak by mě nejspíš Kingdom Reborn zlákalo na OSI

Edited by - akkamov on 08/09/2008 01:54:36
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 28/12/2008 :  20:26:58  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Aha, tak jsem nedávno přemýšlel o Kingdom Reborn, jak to vůbec pokračuje na free shardech, tak koukám, že portace je nejspíš možná.

http://www.kingdomreborn.eu/?about
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000