Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Beta na DVD
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

eldar1k
Starting Member

29 Posts

Posted - 03/09/2008 :  23:07:02  Show Profile  Send eldar1k an ICQ Message Send eldar1k a Private Message  Reply with Quote
Dobry den.
Muze nidko na DVD zapsat betu?
Ja mam beta-key.
Cena - v icq.
216985077

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/09/2008 :  00:23:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No taky bys mohl napsat odkud jsi
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 04/09/2008 :  08:07:37  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem ti to poslala, jsou to dve DVD, na tu adresu cos mi daval ,ale nevedela jsem smerovaci cislo mesta, tak jsem tam misto toho napsala tvoje cislo ICQ, tak to snad dojde.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 04/09/2008 08:08:03
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 04/09/2008 :  08:17:03  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tohle je nějaký vtipný topic
Go to Top of Page

eldar1k
Starting Member

29 Posts

Posted - 04/09/2008 :  10:47:20  Show Profile  Send eldar1k an ICQ Message Send eldar1k a Private Message  Reply with Quote
Karlovy Vary/Praha
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 04/09/2008 :  13:05:07  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Tohle je nějaký vtipný topic


jj a jeste ten clovicek umi byt na dvou mistech najednou asi
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 04/09/2008 :  13:55:07  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
je tu někdo s stáhnutým open-beta clientem z Ostravy? Muj net není moc stavěný na stahování 6-9giga :)

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/09/2008 :  14:02:34  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leendrix

je tu někdo s stáhnutým open-beta clientem z Ostravy? Muj net není moc stavěný na stahování 6-9giga :)



Jo, na co bys to chtěl hodit? btw. jak se rozjede open beta, tak to stejně sosně ještě tak další 3 giga.
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 04/09/2008 :  14:18:30  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Aramir

Tohle je nějaký vtipný topic


jj a jeste ten clovicek umi byt na dvou mistech najednou asi



ma hsko do prahy a nazpatek poleti za 2silvery...

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/09/2008 :  14:34:48  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
mohl by mi to nekdo stahnout? muj net je linej jak ja ... a poslat mailem?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 04/09/2008 :  15:28:33  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
muzete mi to nekdo rozkodovat a preposlat morseovkou, ja si to pak prepisu
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 04/09/2008 :  16:51:56  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

muzete mi to nekdo rozkodovat a preposlat morseovkou, ja si to pak prepisu


-..-.-...-..-.-..-.-.----...-.-....----..-.-..--...-.-.--...-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-.--
----..-.-....--.-...--.-.-.-.-.--...-.-.-.-..---..-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-..-.---.
.-.-.-.-.....-.--.--.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-..-.---...-.--.-...-.-.--.-.-.-.---.--.-...--..-.-.-.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 04/09/2008 :  18:25:00  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

muzete mi to nekdo rozkodovat a preposlat morseovkou, ja si to pak prepisu


-..-.-...-..-.-..-.-.----...-.-....----..-.-..--...-.-.--...-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-.--
----..-.-....--.-...--.-.-.-.-.--...-.-.-.-..---..-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-..-.---.
.-.-.-.-.....-.--.--.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-..-.---...-.--.-...-.-.--.-.-.-.---.--.-...--..-.-.-.


To neni ani hlavicka! :/

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 04/09/2008 :  19:35:15  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

muzete mi to nekdo rozkodovat a preposlat morseovkou, ja si to pak prepisu


-..-.-...-..-.-..-.-.----...-.-....----..-.-..--...-.-.--...-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-.--
----..-.-....--.-...--.-.-.-.-.--...-.-.-.-..---..-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-..-.---.
.-.-.-.-.....-.--.--.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-..-.---...-.--.-...-.-.--.-.-.-.---.--.-...--..-.-.-.


To neni ani hlavicka! :/


mno jo sekla se mi klabosnice jak jsem do toho busil
Go to Top of Page

eldar1k
Starting Member

29 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:34:01  Show Profile  Send eldar1k an ICQ Message Send eldar1k a Private Message  Reply with Quote
Tak co, muze nekdo zapsat na dvd? (lepsi vedle Karlovych Var)
Zaplatim dvakrat))
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 09/09/2008 :  19:32:18  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leendrix

je tu někdo s stáhnutým open-beta clientem z Ostravy? Muj net není moc stavěný na stahování 6-9giga :)


jj taky kdyztak pisni nekde se muzem domluvit .. i kdyz to bude asi useless :D kdyztak uz taham US clienta :D spajdre kdybys mel zajem
;D

Edited by - Fidlik on 09/09/2008 19:32:54
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  19:38:20  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fidlik

quote:
Originally posted by Leendrix

je tu někdo s stáhnutým open-beta clientem z Ostravy? Muj net není moc stavěný na stahování 6-9giga :)


jj taky kdyztak pisni nekde se muzem domluvit .. i kdyz to bude asi useless :D kdyztak uz taham US clienta :D spajdre kdybys mel zajem
;D



Jo US klient by se i šiknul
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:06:41  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
ok jelikoz na warcry uz aktualne nedavaji klice tak bych ti to mohl zitra nekam hodit, jelikoz me to zatim neposlouzi :D
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000