Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Mortal online
 Mortal Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 23

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 19/07/2010 :  11:09:00  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
Real jedu porad :D to je stressfull clovek si musi nekde odreagovat a zabavit .... tak jedu trial Lotra .. no je to jak wow :D
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/07/2010 :  11:16:53  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tak že by měl Gorf nakonec přeci jen pravdu ?
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 19/07/2010 :  11:39:49  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fidlik

tak jedu trial Lotra .. no je to jak wow :D

Ať je tvé další hovno ježek :P
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/07/2010 :  11:43:04  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Fidlik

tak jedu trial Lotra .. no je to jak wow :D

Ať je tvé další hovno ježek :P

Amen.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 19/07/2010 :  13:10:48  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Isac

Nesmysl. Boiiani rekli ze jen trolluju. Tahle hra je nahodou naprostej unikat. UO s mensima porodnima bolestma, ale jinak celkem bez bugu a rozsahlym contentem. Dokonce i boiiani ve hre vydrzeli dva tydny nez presli na entropii, takze toho mortal musel nabizet opravdu hodne.

I rodier potvrdil, ze start MO byl mnohem uspesnejsi nez start DF, tak jak by pak mohl mit clovek jako gorf (mimo jine naprosty blazen, aspon podle tvrzeni par genialnich jedincu) pravdu? Rodier aka MMO guru to prece vi nejlip. Zkusil kazdou hru na trhu, nebo aspon videl 3% jejiho obsahu. Jen u MO stihnul videt za dva dny vic nez 80%.

Skoda jen, ze jsou vsichni tak strasne zabrani do hrani MO a nemaji cas nam tu napsat, kolik featur MO oproti ostatnim MMO ma.

Btw. uz je to free?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 19/07/2010 :  14:38:18  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
co si budem povidat hra je v neskutecnych srackach, bugy kam oko pohledne, a co neni bugnuty je vypnuty. Do hry uz davno neloguju vubec nic mne nedavalo nejakej fajn pocit proc bych zrovna todle mnel hrat. sekani do stromu, nebo zabijeni prasat mne vazne neuspokojuje. A nejak vyrazne ze bych chtel zabijet ty co zabiji prasata... to mne taky nejak moc netahlo.

tusim naposled jsem nalogoval kdyz mne prisel mail ze po 3 tejdnech kdy hra nonstop padala nam vrati tusim 5 dni nebo co sem se zasmal a mail smazal :D

hraju ted neco jinyho, mortal mozna vyzkousim tak za 2 roky kdyz nebude co delat a pokud jeste nejakej mortal vubec bude

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/07/2010 :  17:28:21  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
už jenom to, když člověk srovná aktivitu na fóru s Darkfallem, ten teda zrovna nějakou populační explozí netrpí a přesto je na tom fóru x-krát více aktivních lidí, to neni dobrý znamení pro měsíc starou hru
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 19/07/2010 :  17:52:05  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No to je jasny ty lamo. Rodier rikal ze tasos odstrihnul urmeho od codu, takze bych se ted vubec nedivil kdyby AV falsovali i pocet accountu lognutejch na jejich forech. Je jasny ze nechteji aby prasklo to, ze DF hraje ve skutecnosti jen Gorf, Isac + jeho tri alti...

Vsem je prece jasny ze 98.9% populace odeslo spolecne s boiianama hrat MO a pokud MO pojede tak, jak maji naslapnuto od releasu, tak i isac s gorfem brzo budou hrat MO misto darkfallu.

Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 19/07/2010 :  18:19:44  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 20/07/2010 :  00:43:33  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Gorfe, ty si ale xchlupata dirkax. Už se uklidni a nemel sračky s Bójanama, ano?

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Trasher on 22/07/2010 18:31:01
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 20/07/2010 :  00:57:15  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
DF kromě Gorfa a Isaca hraju ještě já, Juf, Gowenna, Magenta, Black Strix, Natris Red - češi/ slováci. Naše guilda Lux Arcana má 60+ aktivních členů. Teď nám město raidnulo 8 enemáků.

Přijde mi to aktivní dost.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 20/07/2010 :  01:05:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mi prijdete jak Xpostavene vetveX. nechapu o co komu jde? kazdyho prece bavi neco jinyho.
me MO bavilo. pve smerem ma vic contentu nez melo dfko a na to jsem tu celou dobu upozornoval. taky me bavilo 10x vic nez df.
ted jsem mel diskusi tady s dargnonem a doporucil mi do DF zatim nechodit.

Lotro - o hovne. pokud nemate radi ty instancni pribehy a farmeni eqipu, tak na highlev vas tam ceka raidu/dungu na 1 ruce spocitat.
Aion - to same (aspon ze ma kvalitni free kde se da zablbnout).

WoW - jo navrat ke klasice, co pustili dungeon finder kdy ste behem par minut s nahodnou partou v dngu, neni lepsi vyber. Sice se to tim trosku sprsklo na uroven DDocka, ale porad nevim o hre ktera by mela vic dungu/raidu a lepsi nez ma wowko.

Je to smutny ale je to tak. Neni co hrat. Nikdy sem nerekl ze je Darkfall vetsi sracka nez MO, jen jsem rekl ze me pve v MO bavilo vic a bylo ho tam vic nez bylo v DFO na zacatku. Je jasny ze srovnavat MO s DFO+x mesicu vyvoje navrch je nonsense.

proste se tu nekteri chovaj jak klauni.. vo co komu jde? Gorfovi preju aby se zadusil slizem z pice svy mamy ;]

First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Trasher on 22/07/2010 18:32:01
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 20/07/2010 :  01:09:04  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Gorfe, ty si ale piča. Už se uklidni a nemel sračky s Bójanama, ano?

to myslím shrnuje aktuální situaci v Mortalu celkem trefně ;]
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 20/07/2010 :  08:18:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

zrejme kazdy kdo s tebou mel parkrat tu smulu prijit do kontaktu, ma rad nejakou hru a aktivne ji hraje, ti doporuci aby jsi do te hry nechodil, hadej proc

lastfm
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 20/07/2010 :  08:39:43  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

mi prijdete jak curaci. nechapu o co komu jde? kazdyho prece bavi neco jinyho.
me MO bavilo. pve smerem ma vic contentu nez melo dfko a na to jsem tu celou dobu upozornoval. taky me bavilo 10x vic nez df.

Lotro - o hovne. pokud nemate radi ty instancni pribehy a farmeni eqipu, tak na highlev vas tam ceka raidu/dungu na 1 ruce spocitat.
Aion - to same (aspon ze ma kvalitni free kde se da zablbnout).

WoW - jo navrat ke klasice, co pustili dungeon finder kdy ste behem par minut s nahodnou partou v dngu, neni lepsi vyber. Sice se to tim trosku sprsklo na uroven DDocka, ale porad nevim o hre ktera by mela vic dungu/raidu a lepsi nez ma wowko.

Je to smutny ale je to tak. Neni co hrat. Nikdy sem nerekl ze je Darkfall vetsi sracka nez MO, jen jsem rekl ze me pve v MO bavilo vic a bylo ho tam vic nez bylo v DFO na zacatku. Je jasny ze srovnavat MO s DFO+x mesicu vyvoje navrch je nonsense.

proste se tu nekteri chovaj jak klauni.. vo co komu jde? Gorfovi preju aby se zadusil slizem z pice svy mamy ;]

O co nam jde? Rodiere prosimte. Kdyby te MO bavilo tak ho nehrajes tyden, ale jeste dnes tu cteme co je v MO noveho apod. Kdo z tech co me tu rikali, ze vim o MO hovno a ze je tam toho nahodou hafo, da se to bezproblemu hrat dnes jeste MO hraje?

Pokud vim tak nikdo... Ta hra je fail, vydali to moc brzo - bohuzel (a nemysli si ze sem se na mortal netesil). Ja osobne jsem hru v horsim stavu vzivote nevidel. To co jsem videl bylo neco co sem se i pres sebevetsi snahu neprinutil hrat. Perfektne to shrnul havran. Tak nas tu nelakuj.

Edit: Jinak Rodiere, muzes se tu teda rozepsat o tom uzasnem a rozsahlem pve v MO? Protoze vsichni co MO hrali zabijeli porad dokola warpujici havet ruzne po lesich. Pocinaje veverkama, pres prasatka a gazely az po vlky. Udajne bylo nekde par dalsich spawnu s pavoukama a par dalsima mobama, ja osobne potkal i jeden spawn orcu, ale jinak teda nic moc. Mozna sme to vsichni hrali spatne a nenarazili na ultimatni dungeony a desitky druhu spawnu. Radi si o tom ale poslechneme.

Ad Stirtius: chapu, pravda boli. A jestli mas aspon trosku rad DF, tak si prosim editni post v DF sekci nebo ho rovnou smaz. Doporucuju tam poznamenat jeden vcelku zasadni fakt o boiianech a to, ze jste clan kterej kolonizuje kazdy tyden jinou hru. Clovek kterej to s hranim te ci one hry mysli vazne by se mel od boiianu raci drzet dal. Rekni mi hru ve ktere se Vase komunita usadila na dyl nez 2-3 mesice? Jo, mozna Eve, kterou od Vas par lidi hraje uz delsi dobu. Dalsi? Takze pokud nekdo vylozene nehleda ceskou komunitu se kterou by chtel za jeden rok prolezt 60 MMO od ackovejch az po korejsky grindovacky, tak sam myslim uznas ze boiiani mu budou vcelku knicemu. Pokud chces aby v DF nekdy naka ceska komunita byla, tak novy lidi rovnou posilej do international clanu, protoze u boiianu budou mit nejvetsi sanci tu hru hodne rychle ragequitnout. Jinak uz to nemusis opakovat. Vim, jsem pica.

Edited by - Mandorallen on 20/07/2010 09:21:07
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1832 Posts

Posted - 20/07/2010 :  11:53:36  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se sem prisel podivat co je noveho a misto toho jsem se dozvedel ze,

Mandorallen je magor-troll
Boiani jsou banda pritroublejch decek co cestujou co tejden do jiny gamesy a
Rodier je evolucni omyl

... hmmm takze jsem se vlastne nedozvedel nic noveho :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 20/07/2010 :  12:06:33  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
A já furt nevim, jestli to už má trial.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/07/2010 :  12:11:13  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
si upad ne? :D

jakoze by te zadarmo pustili do hry abys zjistil ze ta hra je totalni sracka a odesel aniz bys jim nedal zadnej peniz? :D
EDIT: (definice slova sracka... nemyslim ze koncept je spatnej, jen to delaj totalni amateri, takze hra je prolezla bugama jak emental, nedodelana, nedoladena a hru hrajes v jakymsi debug modu s im ze nevim jestli bych to nazval hrou a uz vubec nevim jestli ten debug mod vubec necemu pomaha :D )

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 20/07/2010 12:18:08
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/07/2010 :  12:19:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Venujte sve accounty chudym romskym detem nebo na charitu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 20/07/2010 :  12:30:50  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

si upad ne? :D

jakoze by te zadarmo pustili do hry abys zjistil ze ta hra je totalni sracka a odesel aniz bys jim nedal zadnej peniz? :D
EDIT: (definice slova sracka... nemyslim ze koncept je spatnej, jen to delaj totalni amateri, takze hra je prolezla bugama jak emental, nedodelana, nedoladena a hru hrajes v jakymsi debug modu s im ze nevim jestli bych to nazval hrou a uz vubec nevim jestli ten debug mod vubec necemu pomaha :D )

Jako by nestacilo, ze do hry pustili lidi v bete.

Kdyby do bety nepustili kde koho tak mozna pri releasu prodali vic kopii. Aspon ja sem zvazoval si to koupit, ale po bete sem vedel ze by to byl hodne velkej omyl.

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

xxx

903 Posts

Posted - 20/07/2010 :  13:48:50  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Venujte sve accounty chudym romskym detem nebo na charitu.

lol.. tohle zní tak blbě, že to musí fungovat

I've survived Chernobyl, Y2K, Bird flu, Mad cow disease, 9/11, Swine flu, 21/12/2012, ebola outbreak 2014, African Swine Fever 2018. NIBIRU BRING IT ON.

Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 20/07/2010 :  13:55:11  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
to lotro vypada moc dobre :) :P
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 20/07/2010 :  14:27:28  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jo, LOTRO je fajn, a má i trial. Což MO asi ne. Škoda, moh sem si užít tejden smíchu s warppigs.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 20/07/2010 :  14:45:53  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
DF - půl roku, přestávka, půl roku
DDO - přes rok
EVE - přes půl roku
Vanguard - třetinu roku
Global agenda - třetinu roku
.
.
.

Kdo jsme? Viz náš web. Je to neaktuální, ale už před rokem a půl tam bylo jasně psané, kdo jsme a nikde není psané, že chceme hrát 48 let až do důchodu slavný Darfkall a jeho 149. expanzi.
http://www.boiians.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=3

Jestli tě sere náš způsob hraní a to, že se spolu dobře bavíme, máme srazy, chlastačky a můžeme pokecat na TSku a bavit se u tuny her, dokud nebude zase třeba 25 z nás v jedné hře, tak tě to může srát dál. Taky mají všichni z nás jinou herní historii a rádi se vrací do her, co je baví. Nemají to zakázané, víš? Takže na nás akorát nemusíš pindat a kydat jen tak z principu, protože máš pravděpodobně osobní problémy. Stejně jako jsme nikdy neříkali, že všichni Bójani hip, hip, hurá!!! Hrajte MO. Je to MEGA! Už nikdy nic jiného hrát nebudeme! Lol, prostě už dost, rýpej si třeba do kola, jestli už zase jezdíš.

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 20/07/2010 14:48:30
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 21/07/2010 :  00:13:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Stiriusi, vyser se na ne, jsou to xpostavenevetvex ;-D

Octa neumi pocitat, uz v dobach AO neumel ;)
http://www.xfire.com/profile/rodier/
World of Warcraft 2,173 hours
Age of Conan: Hyborian Adventures 523 hours
The Lord of the Rings Online 486 hours
Vanguard - Saga of Heroes 329 hours
Star Wars Galaxies: An Empire Divided 310 hours
Lineage II 245 hours
Aion 154 hours
Tabula Rasa 116 hours
Anarchy Online 93 hours
Darkfall 82 hours
Star Trek Online 80 hours

To jenom pro Octu, aby si dokazal spocitat, uz jednou po vzdy, ze to co rika je nehorazna picovina hodna jeho opici matky.

Gorf - jak jsem rekl, kazdyho bavi neco jinyho. Nehodlam se tady s tebou hadat. Darkfall nema pve, proste nema. V mortalu je tech mobu podstate vic, je jich tolik nez se nedaj ani vymenovat, jenze to bys musel tu hru hrat dyl nez lognout 1-2 dny. Narazel bys tam na ruzny potvory. A to pve me tam bavilo prave proto, ze tech mobu je tam vic druhu ale nejen to, jsou daleko vic logicteji odstupnovani svoji silou i lootem a je x moznosti jak je pozabijet vcetne tamingu, kterej ej v DF rozprcanej a slouzi k tomu aby sis z kusu slamu vyrobil kone (rofl ? kdo to kdy vydel takovou kokotinu).

Proste nema smysl na tohle tema diskutovat. v Darkfallu me pve nebavilo protoze mobu bylo malo, meli na hovno loot, meli nulovou AI (jebnes do moba kouzlem a zacne uplne silene behat tak abys ho nemoh trefit, pripadne se bugne do nejblizsiho terenu). A to nemluve o tom ze se proste nevyplatilo pouzivat zakladni magii. Proste pve fail. MO v tomhle bylo daleko daleko ve predu. Proto me tam to pve daleko vic bavilo. Ze je ta hra celkove fail je o necem jinem a nekde jinde :-DD a nevim samozrejme je mozny ze ted uz je na tom DF taky lip, ale asi ne kdyz z DF lide utikaji (viz posty na MO forku, na MMOSITE.com i na mmorpg.com forcich) zadajice pve patch.. ne nove zvuky nebo textury.

First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Trasher on 22/07/2010 18:35:46
Go to Top of Page
Page: of 23  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000