Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 MOBA Games
 Heroes Of Newerth
 Heroes of Newerth - obecný pokec
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic 
Page: of 6

muhaha
Starting Member

muhaha

65 Posts

Posted - 10/12/2009 :  21:08:23  Show Profile Send muhaha a Private Message  Reply with Quote
easy mode je pro mě nejjednoduší možnost se vyhoupnout... Pak už spoléháým na sebe,jak rychle si dokážu naexpit hrdinu..

ale tak jo,jdu si zahrát

HoN
Allods CB
TF2
TMNF

Edited by - muhaha on 10/12/2009 21:11:00
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 10/12/2009 :  23:21:12  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Hraju HoN teď fakt z donucení, protože mě nebaví učit se, kterej hrdina z doty je jeho vzorem + jsou tam rozdíly. Až se to naučím tak to bude zase fajn, rozhodně to má perspektivnější budoucnost než dota.

Ted jsme dohrali fajn hru, trvala něco přes hodinu, nejdřív jsme je dávali my, pak oni nám pushli mid, pak šli up a my jim tam vlítli midem a vyhráli asi o 10% základáku. Přijde mi to akčnější, zajímalo by mě, čím to je. Třeba stopnout jak rychle doběhne hrdina s 300ms z rohu do rohu v dotě a v hon, jestli by to mělo nějakou vypovídací hodnotu...

Replay uložit nejde že?
Je tam nějaký soukromy banlist?

<cool signature here>
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 10/12/2009 :  23:39:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Herum, itemum dej tak 50 her a budes OK. Replaye se ukladaj snad automaticky pokud vim ?
O banlistu jsem nic nikde necetl / nevsiml jsem si ho.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 11/12/2009 :  00:04:49  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Awrel

Hraju HoN teď fakt z donucení, protože mě nebaví učit se, kterej hrdina z doty je jeho vzorem + jsou tam rozdíly. Až se to naučím tak to bude zase fajn, rozhodně to má perspektivnější budoucnost než dota.

Ted jsme dohrali fajn hru, trvala něco přes hodinu, nejdřív jsme je dávali my, pak oni nám pushli mid, pak šli up a my jim tam vlítli midem a vyhráli asi o 10% základáku. Přijde mi to akčnější, zajímalo by mě, čím to je. Třeba stopnout jak rychle doběhne hrdina s 300ms z rohu do rohu v dotě a v hon, jestli by to mělo nějakou vypovídací hodnotu...

Replay uložit nejde že?
Je tam nějaký soukromy banlist?



Takže postupně:
Replaye zatím uložit nejde. Ale je to vedle matchmakingu jedna z hlavních věcí, na kterých pracují.

Hra ti přijde rychlejší, protože téměř na všem je rychlejší animace (útok, spell cast), creepy mají lepší AI a jsou vizuálně menší (zdají se být rychlejší). Navíc se dá rychleji otáčet. Jinak je hra stejná jako dota.

Soukromý banlist existuje. Příkaz /banlist add nick reason

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 11/12/2009 :  11:15:23  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by muhaha

easy mode je pro mě nejjednoduší možnost se vyhoupnout... Pak už spoléháým na sebe,jak rychle si dokážu naexpit hrdinu..



No to právě není pravda. Pokud jsi dobrý hráč, který si dokáže pohlídat linku a dobře zvládá lasthits a denies, tak máš v klasickém módu výhodu. Je tam menší gold/time a větší penalizace za deny. Skill se projeví víc...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

muhaha
Starting Member

muhaha

65 Posts

Posted - 19/12/2009 :  18:32:33  Show Profile Send muhaha a Private Message  Reply with Quote
Aha,a pak je teda procento,že vyhraju s cizími lidmi,kteří každou chvilku můžou leavnout o 1% vyšší,co?? Necchápu,proč nedokážeš pochopit,že to nezáleží,jestli hraješ easy mode,nebo ne,vždy máš šanci 50 na 50,že prostě prohraješ, nebo vyhraješ, to nemá co dočinění s easy modem,jasně,když si naexpíš, tak vyboucháš pár lidí,ale pak ti někdo leavne ,nebo nefeeduje z týmu nějakého enemy a konec hry...

Teď se mi prostě stalo,že jsme hráli a nějaký tupec od nás se rozhodl,že asi přestane hrát, hra má sice zabudovaný afk systém ,ale ten zřejmně nefungoval.. Když jsme ho chtěli kicknout,tak prostě enemy schválně nedal vote,abychom pak nedali concede... bylo to 18:4 ,což prakticky není hratelná hra..

Pokud prostě hrajete trochu líp,než ti bezmozkové,a nemáte tým,se kterým by jste hráli,tak budete hodně nervit a myslím,že to dokonce i odinstalujete. Sem tam si to zahraju,ale k čemu mi to je, když stejně z půlky hry vás kicknou,protože máte nízké PSR.. A další půlka her je trochu mimo mísu.. No ale neva... Na tom těžko S2 games zapracují... Ta komunita je už ve fázi,kdy to není pěkné... Jsme tam se někdo najde,kdo vám zachrání krk,ale většinou tam hraje každej pro sebe.

HoN
Allods CB
TF2
TMNF
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 19/12/2009 :  20:01:17  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Musíš se dostat z toho bahna. Nad 1650+ uz vetsinou lidi hrajou fakt dobre.

A s tím týmem máš pravdu. Tak ale zkus nějaký vytvořit. Na hearoesofnewerth.cz je i nějaká komunita lidí, tak se zkus zeptat tam. Sežeň si VT/TS a zkus to rozjet.

Mám pocit, že je docela dost českých hráčů, ale prostě nehrají spolu a postupně získavají podobný pocit beznaděje jako ty.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 20/12/2009 :  08:48:14  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by muhaha

Aha,a pak je teda procento,že vyhraju s cizími lidmi,kteří každou chvilku můžou leavnout o 1% vyšší,co?? Necchápu,proč nedokážeš pochopit,že to nezáleží,jestli hraješ easy mode,nebo ne,vždy máš šanci 50 na 50,že prostě prohraješ, nebo vyhraješ, to nemá co dočinění s easy modem,jasně,když si naexpíš, tak vyboucháš pár lidí,ale pak ti někdo leavne ,nebo nefeeduje z týmu nějakého enemy a konec hry...

Teď se mi prostě stalo,že jsme hráli a nějaký tupec od nás se rozhodl,že asi přestane hrát, hra má sice zabudovaný afk systém ,ale ten zřejmně nefungoval.. Když jsme ho chtěli kicknout,tak prostě enemy schválně nedal vote,abychom pak nedali concede... bylo to 18:4 ,což prakticky není hratelná hra..

Pokud prostě hrajete trochu líp,než ti bezmozkové,a nemáte tým,se kterým by jste hráli,tak budete hodně nervit a myslím,že to dokonce i odinstalujete. Sem tam si to zahraju,ale k čemu mi to je, když stejně z půlky hry vás kicknou,protože máte nízké PSR.. A další půlka her je trochu mimo mísu.. No ale neva... Na tom těžko S2 games zapracují... Ta komunita je už ve fázi,kdy to není pěkné... Jsme tam se někdo najde,kdo vám zachrání krk,ale většinou tam hraje každej pro sebe.



Pokud hraješ jen oddychově a ne jako profík, tak doporučím League Of Legends http://lol-europe.com/, komunita je poměrně v pohodě a baví mě to hrát i tím způsobem, že si dám tak tři hry za dva dny a úplně nelamím ::) Skóre výher a proher balancuje na 50:50, což je ok :-D
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 20/12/2009 :  10:29:05  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlackSource

quote:
Originally posted by muhaha

.....



Pokud hraješ jen oddychově a ne jako profík, tak doporučím League Of Legends http://lol-europe.com/, komunita je poměrně v pohodě a baví mě to hrát i tím způsobem, že si dám tak tři hry za dva dny a úplně nelamím ::) Skóre výher a proher balancuje na 50:50, což je ok :-D



Tady je jedno video srovnávající HoN a LoL. A jedno z mála, které mi nepřijde dělané jako agitka jedné nebo druhé hře: http://www.youtube.com/watch?v=mBXcGM9VRTQ

Sám jsem LoL nakonec ani nezkusil, ale podle toho co jsem četl je asi pravda, že i v "bahně" (začátečnící, noví hráčí, lamy) se tam k tobě budou lidi chovat slušně a nebudou se chovat jako ti nejlepší hráči na světě, kterým to ostatní jen kazí.

Takže vlastně doporučím to samé co BlackSource




Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 20/12/2009 :  11:11:49  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Je fakt ze v HoN je PRISERNA!! komunita... hraju to uz od brzke bety a jen se to horsi :(
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 20/12/2009 :  11:17:58  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No v LoL člověk zas často narazí na děti, ale to je kámen úrazu všech her. Jednou sem musel z hry alttabnout, protože sem ten chat a kydy na něm prostě nemoh číst :)Ale v 90% případů sou tam lidi naprosto v pohodě, nikdo nikomu nenádává do cheaterů a noliferů, když prohraje, ale místo toho poděkuje za pěknou hru. Snad to vydrží.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

muhaha
Starting Member

muhaha

65 Posts

Posted - 20/12/2009 :  14:34:21  Show Profile Send muhaha a Private Message  Reply with Quote
Nechci hrát LOl,to už jsem hrál.... Zatím to vyřeším tak,že přechazím na novej account... Nějak zkusím vyhoupnout PSR a pak hrát jen na vysokých PSR hrách.

acc: lukasek,kdyby jste chtěli někdo zahrát

HoN
Allods CB
TF2
TMNF
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 20/12/2009 :  16:24:04  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Je fakt ze v HoN je PRISERNA!! komunita... hraju to uz od brzke bety a jen se to horsi :(



Čím vyšší rating tím je to většinou lepší. Ale obecně s tebou souhlasím. To se táhne už od doty.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/12/2009 :  01:06:46  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tady jsem našel český klan s 32 hráči. Většinou PSR kolem 1500. Vypadá to, že v pohodě nabírají, tak je zkus kontaktovat:

http://clans.heroesofnewerth.com/clan/FFX

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/12/2009 :  10:18:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
V HoN jsou to pekny prasata. Kamos zacinal, zalozili jsme hru, Noobs only, no stats game. Pak se tam nejakej master zacal hrozne rozcilovat, tak mu rikam ze je to jeho 2. hra a proste naucit se to nejak musi a ze kazdej se to musel nejak naucit, tak idealne ve hre zalozeny pro nooby bez statu. A ten magor to stejne nepochopil a prskal dal.

To je nestesti, HoN zatim vubec nevypada jako newbie friendly hra, asi je to tou namistrovanou komunitou.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 21/12/2009 :  11:21:45  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Podle mně je to tím, že tam přišli lidi z doty, kteří si rychle zvykli a hrají s lidmi, kteří dotu předtím nehráli. Ti veteráni očekávájí, že hru všichni umí a hráli ji.

<cool signature here>
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 21/12/2009 :  11:44:48  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
dalsi dota like gamesa http://www.bloodlinechampions.com/
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/12/2009 :  12:11:15  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Awrel

Podle mně je to tím, že tam přišli lidi z doty, kteří si rychle zvykli a hrají s lidmi, kteří dotu předtím nehráli. Ti veteráni očekávájí, že hru všichni umí a hráli ji.



Tím to podle mě není. Nejvíc flamují lidé, kteří překvapivě moc dobří nejsou. Spíš si to jen myslí a jsou frustrovaní z toho, že se pořád potácí kolem 1500 PSR.

Klasickej člověk, co pickuje poslední a pickne čtvrtýho carry do týmu. Má jakž tak kladný skóre a nadává všem ostatním i když hru zesral on už při picku.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 22/12/2009 :  14:28:05  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Sry Kar-Chee, musel jsem ten sig ukradnout :)

Btw, ten rating se na tom aktualizuje, nebo to musím pak vytvořit nový?

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/12/2009 :  15:18:35  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Sry Kar-Chee, musel jsem ten sig ukradnout :)

Btw, ten rating se na tom aktualizuje, nebo to musím pak vytvořit nový?



Hehe, v pohodě :-)

Ale nějak ti to nefunguje, máš tam jen odkaz.

Aktualizuje se to samo. Ale opožděně (hodiny).

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 22/12/2009 :  16:55:14  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Kořka

Sry Kar-Chee, musel jsem ten sig ukradnout :)

Btw, ten rating se na tom aktualizuje, nebo to musím pak vytvořit nový?



Hehe, v pohodě :-)

Ale nějak ti to nefunguje, máš tam jen odkaz.

Aktualizuje se to samo. Ale opožděně (hodiny).



Jo, chyběl mi tam [img] (resp. se nějak furt nechtěl uložit, ale už to faká.

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 22/12/2009 :  18:13:20  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Byl bych rad, kdyby ty itemy udelali jako v dote no

Jinak by klucii meli dost zapracovat na concede... proste nejde, ze se banda tupcu v 7. minute rozhodne, ze se na match s prominutim vysere a leavne to bez postihu a nam to neda ani malou PSR odmenu. Melo by to byt tak, ze k uspesnemu concede musi byt 5/5 na strane, ktera to chce ukoncit a alespon 2/5 na strane protihracu... tohle je dost otravny a lidi v AR/AREM toho zneuzivaj treba uz jen kvuli tomu, ze maj shit pick (pro ne).

Dale zapracovat na VOIP, treba aby to fungovalo stejne jak v Killing Floor. Jakmile nekdo promluvi, vyjede ikonka s jeho nickem a lvlem.. treba.



1. Concede jde až od 15 minuty.
2. Když druhý tým dá Concede, tak stále dostanete PSR jako byste tu hru vyhráli.
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 23/12/2009 :  06:10:48  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
u team based competitive hry nemuzes v cistych pubech ocekavat solidaritu s lidma, ktery zacinaji, afaik samotny devteam rikali, ze se soustredi hlavne na dota komunitu, tutorial nejspis prijde az nekdy pozdeji po releasu

ten co si tu stezoval na tech 50:50, to ze pulku her vyhrajes a pulku her prohrajes je pripad perfektne fungujiciho matchmakingu ... vyhravas dokud jsi nad urovni lidi s kteryma hrajes, ale ve chvili kdy se dostanes na svuj "cap" tak bys mel 50% her vyhrat a 50% prohrat ... fluktuace samozrejme existovat bude, ale PSR jako system funguje velice dobre


"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/12/2009 :  10:45:16  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by muhaha

...vždy máš šanci 50 na 50,že prostě prohraješ, nebo vyhraješ...



http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=58625

Pro ty co neumí anglicky, nebo to nechápou:

V dostatečně velkém počtu her se skill projeví. Žádné 50:50.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/12/2009 :  11:07:08  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by muhaha

...vždy máš šanci 50 na 50,že prostě prohraješ, nebo vyhraješ...



http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=58625

Pro ty co neumí anglicky, nebo to nechápou:

V dostatečně velkém počtu her se skill projeví. Žádné 50:50.

jo skill se projevi takze kdzy mas skill tak mas 75% sanci vyhrat? .. a kdyz am skill souper tam ma taky 75% sanci vyhrat .. dohromady mate tedy 150% sanci ze hru vyhrajete :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 28/12/2009 :  12:11:00  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
PSR je naprosta picovina a vubec se tim neda ridit. Stejne tak K/D ratio je absolutne nevypovidajici. Pred tim nez to znulovali tak sem mel rating 1600+, ted sem acc pujcoval a mam PSR 1300 :).

Jedinej udaj na kterej se divam v player stats je last hit/ deny. Ten jedinej napovi jak clovek umi hrat a ne nejakej vypocet proher / vyher a K/D ratio.

PSR means nothing. Kazdej si muze udelat PSR 1600+ a nemusi poradne ani umet hrat, staci si jen dobre vybirat hry.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/12/2009 :  14:00:52  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
PSR bude vypovidat v plne hre a jako vzdy jen orientacne. Kill/Deny je urcite jedna z nejdulezitejsich statistik, take dost rozhoduje pocet xp.
Spatne K:D uz o necem napovi...

Proboha je to teamova hra, nejde udelat 100% presnej system. To by slo jen za predpokladu 1v1 a stejne by to nebylo 100%, protoze to neni 1v1 vybalancovana hra, nekteri herove jsou proste proti nejakejm urcitejm bezmocni.

I ve WoW je 1v1 vylouceny, tohle neni CSko.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/12/2009 :  16:43:20  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by muhaha

...vždy máš šanci 50 na 50,že prostě prohraješ, nebo vyhraješ...



http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=58625

Pro ty co neumí anglicky, nebo to nechápou:

V dostatečně velkém počtu her se skill projeví. Žádné 50:50.

jo skill se projevi takze kdzy mas skill tak mas 75% sanci vyhrat? .. a kdyz am skill souper tam ma taky 75% sanci vyhrat .. dohromady mate tedy 150% sanci ze hru vyhrajete :)



Ty sis na ten link ani neklikl vid?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/12/2009 :  16:48:15  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

PSR je naprosta picovina a vubec se tim neda ridit....



Zahraj si hru 1400-1500 PSR a pak hru 1700+ PSR treba BD nebo AP s alt pickem. Pickni si carry late a ostatnim rekni at dalsi carry nepickuji a at jeden koupi na startu slepici a druhy wardy.

Schvalne jestli uvidis rozdil.

Netvrdim, ze je PSR dokonaly system. To ani omylem. Ale ze vsech statistik je nejvice vypovidajici. (samozrejme neni mozne brat v uvahu PSR lidi co maj vysoke Easy game percentage)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/12/2009 :  19:20:43  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jinak jeste souhlasim s Shaterrenem. Dokud je to beta, tak PSR zdaleka neni tak presny jak by mohlo byt. Nekdo ma napriklad vic accountu a staty si vyfarmi v hrach sam proti sobe. Staci se kouknout na prvni pricky ladderu

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 28/12/2009 19:21:04
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/12/2009 :  20:06:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No doufam, ze v plny hre se neco podobnyho nemuze stat s tim ladderem. Aby to nebylo jako stare WoW areny a ranni ptacata..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 31/12/2009 :  13:33:48  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Někdy mi přijde, že lidem už vlastně nejde ani o to hraní samotné, ale jen o žebříček a statistiky. Jasně, je to hnací motor, ale v dotě nic takového nebylo a řešil to někdo? :p

Třeba u mě je PSR naprosto nevypovídající, můžu ho mít kolik chci, ale někdy sem holt nasranej a ownit nebudu, ani kdybych se posral :)

Ale jinak se mi PSR líbí, aspoň je nad čím mastit e-peen

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 31/12/2009 13:34:46
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 31/12/2009 :  14:07:10  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Ono ani jedna z tech statistik o nicem nevypovida..Ja prakticky ve vsech hrach jedu nejakeho supporta a to skoro vzdy support stylem,cili wardy,prach atd. Malokdy neco nafarmim,pokud tedy opravdu neruluju a moje statistiky jsou hrozny. i kdyz psr mam 1700+ . na pubu je to jen o stesti koho chytim do tymu...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 31/12/2009 :  21:20:21  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Jedinej udaj na kterej se divam v player stats je last hit/ deny



tim si efektivne ze hry vyhazujes supportery/babysittery, junglery a roamery/gankery

ver mi, ten udaj ti rekne daleko min jak to psr

psr funguje tak jak ma, kdyz vyhravas ziskavas psr kdyz prohravas tak ho ztracis a o nicem jinym ta hra koneckoncu neni

to co ty zminujes spis souvisi s fluktuaci ratingu, ktera je okolo ty urovne 1400-1600 masivni u 1700+ a vyse uz zdaleka takova neni

druhym problemem je zapocitavani em her do ratingu vyuzivanyho pri hrach normalnich

"The time for desperation is upon us. Let's play."

Edited by - Mefisto on 31/12/2009 21:21:13
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/01/2010 :  10:59:08  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Nevíte jak se započítávají statistiky v No stats hrách? Vím, že disconnecty se započítají, tak jestli ještě něco.

Ono to hodně souvisí s tím, co psal Kořka. Lidem jde strašně moc o rating. A i když je to zajímavý, tak je to často i unavující.

V dotě jsme si občas zahráli takový odpočinkový hry, každej picknul nějakou ptákovinu a jel ji na něco úplně jiného než co se jet měla. Většinou jsme prohráli, ale byla sranda. To tady v podstatě nejde, z prohry je každej strašně nasranej

Taky mě štve jak na pubu lidi když začnou prohrávat, tak hned chtěj concede a když ostatní nesouhlasí, tak dělají naschvály, aby tu hru zesrali...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 18/01/2010 :  19:09:43  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jen malé info do skomírajícího vlákna

HoN se stále rozrůstá.

V poslední době se S2 games zaměřují hlavně na balance.
Stress test serverů už je ukončen = lagy už nejsou
Replaye jsou zprovozněny. Zatím pouze ve hře. Přes web je to v to-do listu

Changelogs:
1.64 - http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=64507
1.65 - http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=67004

Na esl.eu je velmi dobře fungující liga včetně občasných turnajů sponzorovaných S2 games (většinou 500 dolarů)

Pokud se někdo přihlásí, tak nás neváhejte vyzvat.
Náš team - http://www.esl.eu/eu/team/4669792/

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 23/01/2010 :  11:33:18  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Skouším HoN a je to boží, prostě vyleštěná DoTA


https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/01/2010 :  17:21:44  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Uz by to chtelo full Ja zkousel zase Savage 2, prislo mi to dobry a libilo se mi to, jak je to urcitym zpusobem propojeny s HoN, ale populace je velmi spatna (Savage 2)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/01/2010 :  19:38:26  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Skouším HoN a je to boží, prostě vyleštěná DoTA



Jsem rád, že se ti to líbí.
Jinak doporučuji si co nejrychleji sehnat pár lidí, se kterými budeš hrát. Komunita je tu to tiž opravdu strašlivá

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/01/2010 :  11:47:37  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
HoN me strasne bavil, ale ty lagy co bejvaly me tu hru naprosto znechutili.

Co mi posledni dobou dost vadilo byla preboostenost nekterejch charu jako treba war beast (v dote Lycan). Hero se kterym sem mel snad pokazde scoore 25:3 apod a to i v pripade ze nas team prohraval. Pestilence (Sladar) dalsi naprosto OP hero + par dalsich. Na druhe strane jsou pak hrdinove, kteri jsou prakticky k nicemu a temer nic neumi a ani se poradne nehodi k nicemu jinymu do komba.

Podle me HoN potrebuje jeste fakt krutej balance v postavach, protoze rozdily jsou naprosto sileny.

Jinak je HoN rozhodne nejlepsi gamesa ve stylu doty a rozhodne plnohodnotnej nastupce doty.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/01/2010 :  17:38:13  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

HoN me strasne bavil, ale ty lagy co bejvaly me tu hru naprosto znechutili.

Co mi posledni dobou dost vadilo byla preboostenost nekterejch charu jako treba war beast (v dote Lycan). Hero se kterym sem mel snad pokazde scoore 25:3 apod a to i v pripade ze nas team prohraval. Pestilence (Sladar) dalsi naprosto OP hero + par dalsich. Na druhe strane jsou pak hrdinove, kteri jsou prakticky k nicemu a temer nic neumi a ani se poradne nehodi k nicemu jinymu do komba.

Podle me HoN potrebuje jeste fakt krutej balance v postavach, protoze rozdily jsou naprosto sileny.

Jinak je HoN rozhodne nejlepsi gamesa ve stylu doty a rozhodne plnohodnotnej nastupce doty.



Jak už jsem psal výše. Stress test serverů ukončen. Na lagy už nenarazíš.

Jinak koukni na poslední tři changelogy. Vše je jen balance.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 25/01/2010 :  22:12:46  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno osobne neverim ze se HoN rozsiri na nejake lepsi "pro" urovni. Ten imbalanc nekterych Heru je az donebevolajici,temer vsechny "nove" chary co pridali autori a ktere nejsou v normal dote jsou prebostle jako blazen(FA,wood,puppet,kraken) . Ale na relax hrani kdyz clovek prijde z prace je to dobra vec...

Stale rikam ,ze kdyby se domluvili s frogem a predelavali vsechno do detailu z doty tak by udelali lepe...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/01/2010 :  22:58:48  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mne ten imbalance neprijde nejak hroznej, i DoTa tehdy dost pokulhavala, hra ma byt dost kompetentni, takze s tim urcite neco udelaj

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/01/2010 :  23:15:22  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Mno osobne neverim ze se HoN rozsiri na nejake lepsi "pro" urovni. Ten imbalanc nekterych Heru je az donebevolajici,temer vsechny "nove" chary co pridali autori a ktere nejsou v normal dote jsou prebostle jako blazen(FA,wood,puppet,kraken) . Ale na relax hrani kdyz clovek prijde z prace je to dobra vec...

Stale rikam ,ze kdyby se domluvili s frogem a predelavali vsechno do detailu z doty tak by udelali lepe...



Koukal jsi na poslední changelogy? Podle mě je přefouklej už jen deadwood a toho čeká nerf v příštím patchi.

Souhlasím s tím, že všichni hrdinové, které vymysleli sami S2 games, byli při vydání přefouklí. Ale ani jeden se zdaleka nepřiblížil Tauren Chieftainovi z doty

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/01/2010 :  23:53:00  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
on tam není mirror match ? :) alespoň tak jsme vždycky na LANce řešili veškerý imbalance v DOTE a bylo to bez blbejch keců
Go to Top of Page

Kinggresh
Starting Member

1 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:20:28  Show Profile Send Kinggresh a Private Message  Reply with Quote
Prosim mooc nekoho kdo by me mohl poslat na email beta key a podrobny info k vytvoreni uctu a hrani prosim nekoho??diky moc predem poslete na Kinggresh@seznam.cz prosim nekoho diky moc
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/02/2010 :  20:41:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kinggresh

Prosim mooc nekoho kdo by me mohl poslat na email beta key a podrobny info k vytvoreni uctu a hrani prosim nekoho??diky moc predem poslete na Kinggresh@seznam.cz prosim nekoho diky moc



http://www.esl.eu/eu/hon/betakeys/

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/02/2010 :  05:00:20  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Proc je podle vas HoN lepsi jak LoL?
Nejake konkretni priklady od nekoho kdo zkousel oboji.
Par lidi mi vsugeruje ze Hon je lepsi.. a tak me zajima v cem.
LoL jsem zatim zkousel jen kratce, HoN se zatim snazim ziskat key.


http://www.esl.eu/eu/hon/betakeys/
nevim proc ale misto betaklice tam vidim slovo Array.

na http://www.heroes-of-newerth.info/ mi dlouho nechtel prijit aktivacni mejl z VK.com a kdyz konecne dosel tak mi stejne nechtej najit profil..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 10/02/2010 05:03:38
Go to Top of Page

Antis
Starting Member

29 Posts

Posted - 10/02/2010 :  08:38:17  Show Profile Send Antis a Private Message  Reply with Quote
Sam jsem DOTu nehral nikdy, nejak nebyl cas. A kdyz vyslo tohle, tak jsem si rikal, nejsem zadny noob a rovnou si koupil predplatne na HoN, bo to vypadalo zajimave :)

Ovsem to byla chyba ... byl jsem absolutne ztraceny, musel prostudovat desitky stran web i infem o hre, for, ve hre byl casto oznacovany za nooba a bylo mi naznaceno abych to nehral :D

Tak jsem si nasel ten LoL a ucil se na tom, je o dost lepsi co se tyka prehlednosti a tak dale.

Zaver:

HoN pro hardcore hrace DOTy

LoL pro nooby

Edited by - Antis on 10/02/2010 08:39:21
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 10/02/2010 :  09:58:23  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Já jsem nikdy HC pařan DOTY nebyl a jsem schopnej si HoN zahrát. Ten problém neni takovej jakej ho popisuješ, není třeba studovat žádné materiály .. je třeba si odehrát 20-40 her, kdy se smíříš s tím že budeš umírat. Při těchto hrách si okoukneš postavy, poznáš která co dělá a co se k ní hodí za itemy a pak to najednou začne jít.

HoN je podstatně vyspělejší hra než LoL, graficky, herně i co se týká obslužnosti clienta.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page
Page: of 6  Topic   
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000