Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Aion the Tower of Eternity
 Druhá strana mince
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 26/10/2009 :  08:00:13  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timotej

Vcera jsem si na Teleti zalozil Eloyse, ze si vyzkousim druhou stranu mince, a byl jsem proskolen ;-) Mrtvola mi zdrhla kamsi do hor, ackoliv jsem ji vytrvale stihal, pak jsem stal u brookera a dohnaly me nejake naakumulovane rany, takze jsem ve meste padl mrtev jak podtaty..:) Panove to je na Telemachusu normalni? a na LFG a general chanellu je minimalni trafik, pokud to tedy porovnam s Gorgosem a uz vubec to nejde srovnat Spatalosem...


Normalne to je iba v patch day S tym lagom je spojenych kopa veselych prihod, po prvom server restarte sa to tvarilo OK, tak sme sa s grupkou vydali zabit bossika na quest. Bossik uspesne zdolany, naagrovali sme random mobika ale vsetko vyzeralo ok, len klerik po asi minute lahol z nicoho nic . Hovorime si wtf, klerik selfres a pic, zase umrel. Ozivil som ho sutrom, umrel zase . Ja som sa smial, ale chudakovi healerovi do smiechu asi nebolo.

MMO traveller
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/10/2009 :  09:19:33  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Timotej

Vcera jsem si na Teleti zalozil Eloyse, ze si vyzkousim druhou stranu mince, a byl jsem proskolen ;-) Mrtvola mi zdrhla kamsi do hor, ackoliv jsem ji vytrvale stihal, pak jsem stal u brookera a dohnaly me nejake naakumulovane rany, takze jsem ve meste padl mrtev jak podtaty..:) Panove to je na Telemachusu normalni? a na LFG a general chanellu je minimalni trafik, pokud to tedy porovnam s Gorgosem a uz vubec to nejde srovnat Spatalosem...


Normalne to je iba v patch day S tym lagom je spojenych kopa veselych prihod, po prvom server restarte sa to tvarilo OK, tak sme sa s grupkou vydali zabit bossika na quest. Bossik uspesne zdolany, naagrovali sme random mobika ale vsetko vyzeralo ok, len klerik po asi minute lahol z nicoho nic . Hovorime si wtf, klerik selfres a pic, zase umrel. Ozivil som ho sutrom, umrel zase . Ja som sa smial, ale chudakovi healerovi do smiechu asi nebolo.



S tema lagama v patch day je to opruz (a samozrejme jen Telemachus).
Pri grindeni to zase az tak moc nevadi kdyz vi clovek jak na to...
Ale do dungu bych nevlez :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 26/10/2009 :  16:09:44  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
ty lagy byly Telemachusu opravdu jen ten muj prvni den, od te doby je vsechno fajn. Dokonce i LFG kanal se hodne rozjel, az je to opravdu kanal ve smyslu odpadniho :) a kdyz jsme se dostal do te prvni lokace se stromem (neni instanciovana), tak mam dokonce pocit, ze tech lidi je zase moc :)

EDIT: pokud porovnam Telemachus s Gorgosem, tak mi prijde, ze budou obdobne zalidnene, ale na Telemachusu se mi zda prevladaji Eloyes a take v Telemachusu potkavam o neco vice botu (dokonce nestydate grinduji v 10-20 gold quest lokacich)

Edited by - Timotej on 26/10/2009 16:14:20
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 30/10/2009 :  11:30:04  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Druha strana mince Aionu podle me je:
http://www.youtube.com/watch?v=QQhA2C-tVsk

Snad nemusim vic komentovat.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 30/10/2009 :  20:41:47  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem byl s guildou Primal Instinct na Telemachusu zabrat fort. Jako jestli je tohle end-game tak pak to asi pro me nebude. Tak nejak jsem si pripomel Warhammer.

5x mi hra spadla (udajne je to bug clienta), pri poctu hracu ktery tam je (a ten pocet logicky poroste) se to neda normalne hrat. Nemam zadnou PC sracku doma. Navic hra neni schopna zapamatovat si grafické nastavaní, vždy mám vše na full. Prorazili jsme bránu, vleteli dolu na bosse a zergovali, odpor Elyos byl malý, naštěstí. Navíc aby to hra stíhala změní vám model hráčů na nějakého Springer čůráka. Jako fakt už mě sere tahle demence.

Nevím, ze začátku mě to chytlo, ale to se ti vyvojáři jako kurva nikdy nepoučí ? Když někam naseru x stovek lidí, tak jak se to bude asi hrát.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/10/2009 :  21:34:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Tak jsem byl s guildou Primal Instinct na Telemachusu zabrat fort. Jako jestli je tohle end-game tak pak to asi pro me nebude. Tak nejak jsem si pripomel Warhammer.

5x mi hra spadla (udajne je to bug clienta), pri poctu hracu ktery tam je (a ten pocet logicky poroste) se to neda normalne hrat. Nemam zadnou PC sracku doma. Navic hra neni schopna zapamatovat si grafické nastavaní, vždy mám vše na full. Prorazili jsme bránu, vleteli dolu na bosse a zergovali, odpor Elyos byl malý, naštěstí. Navíc aby to hra stíhala změní vám model hráčů na nějakého Springer čůráka. Jako fakt už mě sere tahle demence.

Nevím, ze začátku mě to chytlo, ale to se ti vyvojáři jako kurva nikdy nepoučí ? Když někam naseru x stovek lidí, tak jak se to bude asi hrát.



To s tím padáním při větším počtu lidí, o tom se ví, hra totiž má nějaký debilní memory leak, že roste pomalu spotřeba až má exe 2GB a pak hra krachne, pomohlo snížit detaily o textur o dva stupně, ale jenom dočasně, tak nevím jak ti rákosníci si toho za těch pár měsíců ostrého hraní v Koreii nevšimli, že to až teď začali řešit. To s tím zapamatováním si nastavení že nejde, mrkni sem
http://www.aionsource.com/forum/technical-support/48731-solution-graphics-settings-resetting.html
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 30/10/2009 :  23:14:30  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Tak jsem byl s guildou Primal Instinct na Telemachusu zabrat fort. Jako jestli je tohle end-game tak pak to asi pro me nebude. Tak nejak jsem si pripomel Warhammer.

5x mi hra spadla (udajne je to bug clienta), pri poctu hracu ktery tam je (a ten pocet logicky poroste) se to neda normalne hrat. Nemam zadnou PC sracku doma. Navic hra neni schopna zapamatovat si grafické nastavaní, vždy mám vše na full. Prorazili jsme bránu, vleteli dolu na bosse a zergovali, odpor Elyos byl malý, naštěstí. Navíc aby to hra stíhala změní vám model hráčů na nějakého Springer čůráka. Jako fakt už mě sere tahle demence.

Nevím, ze začátku mě to chytlo, ale to se ti vyvojáři jako kurva nikdy nepoučí ? Když někam naseru x stovek lidí, tak jak se to bude asi hrát.



vleteli sme na bosse a zergovali...kdy uz se poucej ze pvp milion x milion je o nicem , na tomhle komceptu vyhorel war a vyhori i aion casem...
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/10/2009 :  23:27:49  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
nj vyhoří.Ona to není ani žádná super mega zábava tohle.
Pak ještě můžem poletovat po Abissu a killovat do zad holuby ale to mě také na dlouho neudrží.
PVM o ničem a tak si nějak neumím představit co budu dělat na max lvl.
Musím uznat že AoC mě první měsíc bavil o 100% víc.
Aion nedotáhl PVP ani PVM a už jsem vyslechl i názor tipu že na freeMMORPG by to bylo tak akorát.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 31/10/2009 :  00:04:28  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Druha strana mince Aionu podle me je:
http://www.youtube.com/watch?v=QQhA2C-tVsk

Snad nemusim vic komentovat.



Me by nahodou tvuj zasveceny komentar k cvicnemu duelu plechovky a melee (physical) damage dealera docela zajimal.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 31/10/2009 :  00:47:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
hh to samy jsem si taky rikal rahmane... zajimalo by me co se mu na tom nelibilo...

no mmo
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 31/10/2009 :  09:37:24  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Mandorallen

Druha strana mince Aionu podle me je:
http://www.youtube.com/watch?v=QQhA2C-tVsk

Snad nemusim vic komentovat.



Me by nahodou tvuj zasveceny komentar k cvicnemu duelu plechovky a melee (physical) damage dealera docela zajimal.

No vypada to asi tak, jako by zapnuli autoatack a sli na kafe, po 20ti minutach se vratili zjistili ze maji oba 25% HP tak se templar healnul, bo na to ma skil a asasin timpadem prohral. Tohle je muj vystup z toho videa. A vypada to docela zabavne, staticky + mackat specky na CD, to musi byt kurva kumšt todle "PvP" ...

Edited by - PRIBOO on 31/10/2009 09:40:22
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 31/10/2009 :  10:23:43  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
tak me to prijde celkem logicky, ze melee dps tanka nerozseka a naopak tank je moc pomalej a neohrabanej, aby moh assasina rychle rozsekat, kdyby to bylo naopak a ten templar ho dal rychle tak by to spatny bylo

usuzovat zrovna z tohohle videa kvalitu pvp v aion je nesmysl
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 31/10/2009 :  16:20:16  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Druha strana mince Aionu podle me je:
http://www.youtube.com/watch?v=QQhA2C-tVsk

Snad nemusim vic komentovat.

chtel sem k tomu videu neco jako laik napsat, ale drzim se a zdrzim se:)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/10/2009 :  18:18:36  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Aion neni o PVP 1x1....
řešíte tady hovadinu....

Aion vubec neni o solování a to také je hlavní slabina.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 01/11/2009 :  18:43:29  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
v podstate zadna online hra kde jde delat parta neni o 1v1 ne ? :) AION dal neplatim, pockam na patch a uvidim. (padani clienta v mass PVP, preruseni castu kvuli vzdalenosti)

Vazne netusim co se stane az bude vetsina lidi litat v Abyssu, ucastnit se utoku a obrany pevnosti. V jedne mape tolik lidi, momentalne je to na hovno a neverim v rychle zlepseni.
Go to Top of Page

WoGGhA
Starting Member

35 Posts

Posted - 01/11/2009 :  21:55:42  Show Profile  Visit WoGGhA's Homepage Send WoGGhA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Mandorallen

Druha strana mince Aionu podle me je:
http://www.youtube.com/watch?v=QQhA2C-tVsk

Snad nemusim vic komentovat.



Me by nahodou tvuj zasveceny komentar k cvicnemu duelu plechovky a melee (physical) damage dealera docela zajimal.

No vypada to asi tak, jako by zapnuli autoatack a sli na kafe, po 20ti minutach se vratili zjistili ze maji oba 25% HP tak se templar healnul, bo na to ma skil a asasin timpadem prohral. Tohle je muj vystup z toho videa. A vypada to docela zabavne, staticky + mackat specky na CD, to musi byt kurva kumšt todle "PvP" ...


No tak to dopadá když si daj PvP Guardiani... Celej ten systém kolem nich je blbě nastavenej :(
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 02/11/2009 :  09:05:48  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Mandorallen

Druha strana mince Aionu podle me je:
http://www.youtube.com/watch?v=QQhA2C-tVsk

Snad nemusim vic komentovat.

chtel sem k tomu videu neco jako laik napsat, ale drzim se a zdrzim se:)



ale ja to nevydrzim ;-) oba maji aktivni Generalsky Abyss skill http://www.aionarmory.com/spell.aspx?id=9741 proto jsou mimo jine tak velci, a ani bych se nedivil, kdyby meli aktivni nejaky Artefact boost (videl jsem to v patek, nevzpominam si presne)...
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 02/11/2009 :  17:24:43  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timotej

quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Mandorallen

Druha strana mince Aionu podle me je:
http://www.youtube.com/watch?v=QQhA2C-tVsk

Snad nemusim vic komentovat.

chtel sem k tomu videu neco jako laik napsat, ale drzim se a zdrzim se:)



ale ja to nevydrzim ;-) oba maji aktivni Generalsky Abyss skill http://www.aionarmory.com/spell.aspx?id=9741 proto jsou mimo jine tak velci, a ani bych se nedivil, kdyby meli aktivni nejaky Artefact boost (videl jsem to v patek, nevzpominam si presne)...

Ja vim co maji aktivni a vim co je to za duel, o tomhle me poucovat nemusis a vse si moc dobre uvedomuju.

Jen by me zajmalo, jestli si tu nekdo mysli, ze tohle je kvalitni high end top pvp? Mozna nemam dost sikmy oci.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 02/11/2009 :  17:35:26  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Jen by me zajmalo, jestli si tu nekdo mysli, ze tohle je kvalitni high end top pvp? Mozna nemam dost sikmy oci.



Zjevne se dva lidi domluvili, ze do sebe zkusi jen bez rozmyslu rezat. Nechapu, co to ma spolecneho se sikmyma ocima, nedej boze s pvp (respektive rvr).
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/11/2009 :  17:35:37  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mandorallene to je takovy kaleni vody... co presne by sis jako predstavoval, ze ma probihat?

aby na 2 rany lezel tank a assik s viteznym rykem flexoval nebo co?

no mmo
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 03/11/2009 :  09:11:01  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Ja vim co maji aktivni a vim co je to za duel, o tomhle me poucovat nemusis a vse si moc dobre uvedomuju.



To jsi se nejak nastval, nebo se mi to zda? Omlouvam se, nechtel jsem te poucovat, jen jsem prihodil informaci, neb jsem mel chut se ke klipu vyjadrit, to je asi vse.. :)
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/11/2009 :  10:56:35  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timotej

quote:
Originally posted by Mandorallen
Ja vim co maji aktivni a vim co je to za duel, o tomhle me poucovat nemusis a vse si moc dobre uvedomuju.



To jsi se nejak nastval, nebo se mi to zda? Omlouvam se, nechtel jsem te poucovat, jen jsem prihodil informaci, neb jsem mel chut se ke klipu vyjadrit, to je asi vse.. :)


Gorf je troska hot blooded On si asi predstavoval, ze PvP bude ako v AoC, ked skakal na ludi s bear shamanom a 3 shootoval ich a naramne ho to bavilo

MMO traveller
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/11/2009 :  12:12:27  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Timotej

quote:
Originally posted by Mandorallen
Ja vim co maji aktivni a vim co je to za duel, o tomhle me poucovat nemusis a vse si moc dobre uvedomuju.



To jsi se nejak nastval, nebo se mi to zda? Omlouvam se, nechtel jsem te poucovat, jen jsem prihodil informaci, neb jsem mel chut se ke klipu vyjadrit, to je asi vse.. :)


Gorf je troska hot blooded On si asi predstavoval, ze PvP bude ako v AoC, ked skakal na ludi s bear shamanom a 3 shootoval ich a naramne ho to bavilo

To bavi kazdyho byt trochu OP, zase jako bezet na nekoho s tim ze chcipnu je nesmysl :P. Taky rad vzpominam na zacatky SWG kdy jsem tam behal s 3x presliclou T1 flintou a sestreloval enymy jednim headshotem z motorky . Ale otazkou je, jestli to bavilo i ty ostatni .

Edited by - PRIBOO on 04/11/2009 12:13:09
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 22/11/2009 :  10:47:32  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Tak co, to je Aion taková parádní hra, že už se tu o ní ani nepíše? Může to někdo zhodnotit po těch několika týdnech?

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 22/11/2009 :  15:34:45  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
no mě to baví ^^
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/11/2009 :  18:37:06  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ono manažovat 5 botů člověka zaměstná tak, že nemá čas psát na nějaký imperko...

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/11/2009 :  20:28:52  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Ono manažovat 5 botů člověka zaměstná tak, že nemá čas psát na nějaký imperko...



To chce bota, na manazovanie tych 5 botov... a mas klud.

Potom si mozes takych manazovacich botov spravit 5, oni budu manazovat kazdy svojich 5 botov a tychto 5 manazovacich botov das manazovat dalsiemu, nadmanazovaciemu botovi.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 23/11/2009 :  16:41:38  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Filda LNL

Ono manažovat 5 botů člověka zaměstná tak, že nemá čas psát na nějaký imperko...



To chce bota, na manazovanie tych 5 botov... a mas klud.

Potom si mozes takych manazovacich botov spravit 5, oni budu manazovat kazdy svojich 5 botov a tychto 5 manazovacich botov das manazovat dalsiemu, nadmanazovaciemu botovi.



Jasne, posty od dvoch ludi, ktori AION hraju najviac a maju co povedat k hre

Z pohladu 48 rangera http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=21973&serverID=32 mozem povedat, ze AION je ok.

Urcite to nie je zalezitost pre solo hracov, ak nechces grindit ako chuj, potrebujes fungovat v parte, pretoze po 46 je vacsina questov {GROUP]. Expit v instach sa ale da uplne pekne, niekedy aj 3 palicky XP baru za jeden run (neratam odovzdane questy).

Vadi mi inflacia, vadi mi, ze vsetky celebrity, co su na 50tke uz nejaky cas, kupuju goldy a nejde mi do hlavy, ako je mozne, ze clovek. co hra od release (koniec septembra) 20h denne, ma aj tisice dolarov na gold na top end crafted gear(prikladom su legie Animus, Unreal, Scum a ine na Telemachu, kde ma skoro kazdy ranger +10 zlty lvl 40 crafted attack speed bow, co je zalezitost no minimalne stoviek milionov dat to na +10 status).

Vadi mi, ze tito ludia so stovkami milionov gold ruinuju ekonomiku, na serveri prakticky neexistuju Expert Major Armor fluxy 43+ a ked ich niekto da do AH za 1M kus, okamzite zmiznu a normalny clovek nema vobec ziadnu sancu nieco ukraftit, pretoze dat 4M iba za fluxy na jeden kus armoru 40+ je NONSENSE

Vadi mi priserny tech-support, citat TISICE technical issue threadov na forach je zabavne a este zabavnejsie je to, ze vacsinou na nich nie je riesenie a ludia nemozu hrat. Sam som bol jeden z tych ludi, ktorym hra padala kazdu minutu mimo ineho, som musel kupit komplet novy komp a funny bolo, ze to nepomoholo, 3 tyzdne mi trvalo, kym som nasiel riesenie on my own ... nastastie. Skoda len tych 30k co som vrazil do kompa zbytocne, no, aspon mam nove zelezo

Endgame vyzera byt ok, je tam paru instancii, momentalne je modne ziskat v Dark Poete aspon grade A (zasveteni vedia, o com je rec)

Droprate zltych itemov je PRISERNY, cloveku odchovanemu na zapadnych MMORPG by ani nenapadlo, ze droprate zlteho itemu na konci 3 hodinovej instancie moze byt 5% a nie 100% ako su zvyknuti, ehm, napr z WoW.

Siege su paradne, aspon ja som mal cest byt skoro na vsetkych, kde sa nieco dialo, napr vcerajsia Asteria siege bola LEGENDAAARNA, kto tam nebol, moze lutovat. (fort vlastnili balauri a po dvoch hodkach brutalnych fightov nakoniec fort ziskali Elyos).

Discuss, uz ma nic nenapada.


MMO traveller
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/11/2009 :  17:25:05  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tohle musi byt snad prvni alespon trochu kriticky prispevek na fanperiu.
Ty sileny kvanta goldu potrebny na vsechno jsou prave duvodem rozkvetu gold selleru. Pry ze co se populace tyce, tak momentalne hraje vic botu nez lidi, coz mi prijde celkem usmevny.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 23/11/2009 :  18:26:50  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Ano, presne to slovicko "vraj" ... Botov som ja osobne stretol DVAKRAT pocas tych 2 mesiacov co hram. Raz v Anair Harbore na ghostoch, ked som farmil gold coiny a druhykrat vcera, na pobrezi, kde farmili nejake druhorade moby, asi preto, ze dropuju leather. Ja si nemyslim, ze tie stovky ludi, co behaju v Reshante po Abysse a postavaju pri AHcku, su boti. Musim ale uznat, ze ja botov asi nemam sancu stretnut, ja sa pohybujem v oblastiach a instanciach, kde boti akosi nie su.

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/11/2009 :  19:42:55  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Filda LNL

Ono manažovat 5 botů člověka zaměstná tak, že nemá čas psát na nějaký imperko...



To chce bota, na manazovanie tych 5 botov... a mas klud.

Potom si mozes takych manazovacich botov spravit 5, oni budu manazovat kazdy svojich 5 botov a tychto 5 manazovacich botov das manazovat dalsiemu, nadmanazovaciemu botovi.



Jasne, posty od dvoch ludi, ktori AION hraju najviac a maju co povedat k hre



nehrame, ale snad mame pravo na male, celkom trefne vtipky - nie?
Trosku to ber aj s nadhladom, co tu kto napise.

O tom, ze Aion je rajom botov (uz davno, od korejskeho release), vie kazdy, len teba zase nieco trapi a akoby si o nich nikdy nepocul. A prave tvoj problem je nasledkom botov... stoviek, tisicov botov.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/11/2009 :  11:27:59  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tohle musi byt snad prvni alespon trochu kriticky prispevek na fanperiu.



Imho je problem v tom, ze si stejne jako spousta dalsich lidi neuvedomujes, ze kritika neni jen o tom vsechno totalne ztrhat. Kritika je o hodnoceni, pokud mozno s kritickym odstupem a nadhledem.

Ve skutecnosti silne pochybuju, ze bys tady na imperku nasel nejaky vylozene hype-pozitivni post o Aionu. Najdes tu vsak dost postu, kde autor pise, ze se mu nejaky konkretni prvek libi - coz je ale presne v mezich kritiky.

Pokud bych mel vylozene vypichnout nejvetsi negativa, ktera v tehle hre vidim ja, bez toho, ze bych komentoval endgame, ktery jsem nezazil, jak je to jednoznacne:

1) Boti, goldselling, neschopnost a neochota NCSoftu cokoliv s tim delat.

2) System socketovani a enchantovani, pri kterem je ztrata vlozeneho materialu o totalni haluzi, kterou hrac nemuze nijak ovlvivnit (at uz svou chybou, nebo naopak tim, ze neco zahraje dobre). Samozrejme to znamena nasledne sponovani cen a zivnou pudu pro dalsi boty a goldsellery.

3) PvE level restriction aplikovana v PvP, zejmena u caster class. Na protivnika o 11 levlu vys ma caster 0% sanci trefit jakekoliv kouzlo. Takze ano, kdyz v pvp zone pro level 20-30 beha level 40, tak je pro vsechny pritomne hrace druhe strany 100% nesrmtelny.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/11/2009 :  16:43:58  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No jediny, co vidim, je banda blaznu pichajici si adrenalinovy hype injekce pred vydanim libovolny random MMO hry, nacez se ti sami lide, kteri recenou hru branili zuby nehty, do 1-2 mesicu od vydani z niceho nic vytrati, jejich ucty zamrznou a ze svych pribytku tato individua vylezou az s vydanim dalsi podobne "zcelanovearevolucni" MMO.

Kdyby se tahle zkusenost rovnala prislovecnemu sahani na kamna, tak 90% tehle fanbot for ma uzivatele s amputovanyma rukama.

Neprimerena ocekavani se samozrejme vyskytuji, ale vetsinove u deti predskolniho veku.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/11/2009 16:44:34
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/11/2009 :  16:51:51  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
tohle ale je forum pro predskolni deti ne?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/11/2009 :  00:31:10  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

No jediny, co vidim, je banda blaznu pichajici si adrenalinovy hype injekce pred vydanim libovolny random MMO hry, nacez se ti sami lide, kteri recenou hru branili zuby nehty, do 1-2 mesicu od vydani z niceho nic vytrati, jejich ucty zamrznou a ze svych pribytku tato individua vylezou az s vydanim dalsi podobne "zcelanovearevolucni" MMO.

Kdyby se tahle zkusenost rovnala prislovecnemu sahani na kamna, tak 90% tehle fanbot for ma uzivatele s amputovanyma rukama.

Neprimerena ocekavani se samozrejme vyskytuji, ale vetsinove u deti predskolniho veku.



Nevim presne na co reagujes, ale postnul jsi to pod muj post, takze si dovolim za sebe zareagovat:

Ja jsem nikdy netvrdil, ze Aion je uzasna gamesa, po ktere jsem vzdycky touzil, ze jsem jejim skalnim fanouskem, nebo tak neco.

Sel jsem do nej ciste z toho duvodu, ze ve stavajicich mmo ktere hraju nebyl k dispozici content, ktery by me drzel, pripadne jsem tam nemel zadne zname spoluhrace. Cekal jsem od toho radost z objevovani noveho sveta, nove, neokoukane prostredi, pribeh...

Nejak nemuzu rict, ze bych se zklamal. Svet Aionu me zaujal, ty zhruba dva mesice jsem se rozhodne bavil. Prijemne me prekvapil i herni system, pvp (az na jednu vec o ktere jsem mluvil jinde) a spousta dalsich veci.

Samozrejme na to, aby pro me tahle hra byla zajimava dlohodobe, bych me musela bavit take endgame. O tom ale nemuzu nic moc rict, protoze jsem ji nezazil.

Aion momentalne nehraju hlavne pro to, ze prestali hrat moji spoluhraci. Na solo bych asi nehral zadnou online hru a za hledani jinych spoluhracu, se kterymi bych si opravdu rozumel, mi to nestalo.

Zustava muj nazor podlozeny tim, co jsem zazil. Co jsem nezazil nekomentuju.

Pokud nekdo tvrdi, ze na te hre nenasel vubec nic dobreho, tak ji imho bud nehral, nebo keca. Samozrejme nepochybuju o tom, ze u nekoho mohou negativa vyrazne prevazovat pozitiva (u me to bylo tak pul na pul, alespon co se tyce casti hry, kterou jsem prosel).
Go to Top of Page

Antis
Starting Member

29 Posts

Posted - 25/11/2009 :  08:51:41  Show Profile Send Antis a Private Message  Reply with Quote
Rahman ma u me jedno velke + a to je, ze se dokaze o hre zdrave pobavit/diskutovat ... jeho nazory jsou k veci, zadne zbytecne tlachani a cereni vody ...

To co tu predvadi JACE a zbytek trollu je obycejny trollismus :) ,ale o tom jsem psal uz jinde, kazdopadne odkaz pro jistotu preposlu znova:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Flame_war

Edited by - Antis on 25/11/2009 09:03:11
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/11/2009 :  10:11:03  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Antis

Rahman ma u me jedno velke + a to je, ze se dokaze o hre zdrave pobavit/diskutovat ... jeho nazory jsou k veci, zadne zbytecne tlachani a cereni vody ...

To co tu predvadi JACE a zbytek trollu je obycejny trollismus :) ,ale o tom jsem psal uz jinde, kazdopadne odkaz pro jistotu preposlu znova:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Flame_war

ty sis to slovo troll nejak oblibil ne? napsal si 3 posty a troll si pouzil asi 10x :) ses normalni?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/11/2009 :  12:25:53  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
Na Gorgosu beha dost botu, existuji i boti gildy. V aukci je dost zbozi od podobnych grinderu se jmeny qwetysda, prekvapive za lidstejsi ceny, nez od normalnich hracu. V hlavnich hubech sedi goldselleri s Private Story plnymi reklam.

Ja jsem level 48, potrebu v penezich nepocituji, ani je nekupuji, boty mi svymi hernimi "vykony" zdanlive primo nevadi. Nicmene kazde druhe 50kove Emo ma vybavu enchantlou na 10+, coz stoji desitky-stovky milionu a je naprosto jasne, odkud na to vzali. A tohle uz je problem.
Takze ve finalnim dusledku: boty tu jsou, goldselleri tu jsou, jsou lide, kteri vyuzivaji jejich sluzeb, aby mohli lepe pwnit nuby, kteri si nekupuji.

Znamena to, ze tim hluboce trpim, skuhram o tom a planuji prestat hrat? Ne.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 25/11/2009 :  14:04:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lianna
Nicmene kazde druhe 50kove Emo ma vybavu enchantlou na 10+, coz stoji desitky-stovky milionu a je naprosto jasne, odkud na to vzali. A tohle uz je problem.




Ono je to diskutabilni - ja mam treba u alta (ranger level 35 ted) lev 25 gold +10 Piercing Bow a goldy pritom nekupuju - a bylo to i docela levne...

Je pravda ze enchantovat veci na vyssim levelu by podle cen v AH stalo straslive penize - ale oni si ty sutry samozrejme nekupujou v AH ale vyrabej.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 25/11/2009 :  15:34:57  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Lianna
Nicmene kazde druhe 50kove Emo ma vybavu enchantlou na 10+, coz stoji desitky-stovky milionu a je naprosto jasne, odkud na to vzali. A tohle uz je problem.




Ono je to diskutabilni - ja mam treba u alta (ranger level 35 ted) lev 25 gold +10 Piercing Bow a goldy pritom nekupuju - a bylo to i docela levne...

Je pravda ze enchantovat veci na vyssim levelu by podle cen v AH stalo straslive penize - ale oni si ty sutry samozrejme nekupujou v AH ale vyrabej.


Suhlasim, je to diskutabilne, ale ja vychadzam z vlastnych skusenosti a +10 Piercing Bow som mal tiez, utopil som v tom fakt mraky enchant kamenov (cca 40 kusov, znicil som tam napr aj napr Lv63 kamen) ..., ale aspon som sa naucil, ako enchantovat (rad sa podelim o skusenosti cez PM alebo ingame).

Je to presne tak ako napisal(a) Lianna: "Nicmene kazde druhe 50kove Emo ma vybavu enchantlou na 10+, coz stoji desitky-stovky milionu a je naprosto jasne, odkud na to vzali. A tohle uz je problem."

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/11/2009 :  16:03:07  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

...coz stoji desitky-stovky milionu a je naprosto jasne, odkud na to vzali. A tohle uz je problem."


Nie je... kupovanie prachov v akejkolvek MMO hre nie je problemom. Je to uplne ROVNOVCENNE ako ked je nejaky bezmozog ochotny XX hodin denne grindit dokola tie iste moby, len aby zarobil prachy v hre "fair"

Niekto robi v praci, niekto "robi" v hre. Vo finale obaja na to zabiju nejaky cas. Ak ti teda vadi kupovanie pracjov do hry za real prachy, musi ti rovnakym dielom vadit aj nekonecny, dementny grind za ucelom ziskania prachov v hre.

Musite pochopit, ze niektori ludia maju svoj cas drahsi, ako vy, co vidite v kupovani penazi v hre za problem. Proste nemaju tolko moznosti venovat hre XXXXX hodin bezmozgovej cinnosti, ako niekto ini.

Jediny problem je – presne ako v realnom zovote – ZAVIST.
Proste mu zavidis (mozno podvedme, alebo si to nechces priznat), ze ma viac, ako ty a ze to ziskal lahsie - presne ako v realnom zivote, niekto rozbije Veyrona, co ma najazdene 800km (sucasny hit na YouTube) a niekto nema ani Skodu 105L a dalsi na Fabiu robi niekolko rokov. Niekto robi stetku, iny fara do bane, dalsi je pekarom a niekto reklamnym "magom" ci managerom. Kto z nich je ten zly?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/11/2009 :  16:14:29  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ty budes asi ten reklamni mag ... du si koupit prachy :) .. v tomhle mas pravdu ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/11/2009 :  17:35:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
A to je prave to, co se snazim tak dlouho pochopit, ale nedari se mi to. Proc jsou lide ochotni vkladat takovy mnozstvi hodin do tak primitivniho systemu, zatimco hry typu Guild Wars, kde je grind nahrazenej miliony kombinaci skillu, ktery si muzete vyzkouset, zapojit u toho mozek a vymyslet nakou uber kombinaci, ktera vam pak v realu hezky funguje (dokud to nekdo nenerfne a pak se jede znova), zeji prazdnotou.

Mozna mi na tuto a jine otazky odpovi trollslayer s 3 prispevky na konte.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/11/2009 :  17:40:25  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
wuuduu: ja teda v kupovani penez vidim problem hlavne z toho duvodu, ze je to proti ToS... az bude kinah prodavat NCSoft tak fajn, je to proste herni feature, ale tenhle prumysl, kterej se prizivuje tak jak se prizivuje, je celej mimo "zakon". Nevidim duvod proc bys ho mel obhajovat.

Je to asi jako s warezem...kazdej nekdy neco zwarezil, ale je nepomerne min lidi, kteri to povazuji za neco na co muze byt clovek hrdy...

no mmo
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/11/2009 :  17:43:05  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

A to je prave to, co se snazim tak dlouho pochopit, ale nedari se mi to. Proc jsou lide ochotni vkladat takovy mnozstvi hodin do tak primitivniho systemu, zatimco hry typu Guild Wars, kde je grind nahrazenej miliony kombinaci skillu, ktery si muzete vyzkouset, zapojit u toho mozek a vymyslet nakou uber kombinaci, ktera vam pak v realu hezky funguje (dokud to nekdo nenerfne a pak se jede znova), zeji prazdnotou.

Mozna mi na tuto a jine otazky odpovi trollslayer s 3 prispevky na konte.



to je asi tak jako by ses ptal proc tolik lidi bavilo hrat diablo II, nevidim v tom moc rozdil.
Proste to lidi bavilo... a jsou lidi, ktery trochu delsi potrebny cas na max level, ekip cokoliv, bavi, treba i jen proto, ze az neco po te dobe ziskas, tak k te veci mas uplne jiny vztah nez kdyz ti staci otevrit mailbox a najit to tam.

Ja si porad myslim, ze ty jses spis typ cloveka co by nejradsi hral MMOFPSka... tobe klasicke rpg proste nic nerika

no mmo

Edited by - celdric on 25/11/2009 17:43:23
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/11/2009 :  19:03:13  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Jediny problem je – presne ako v realnom zovote – ZAVIST.
Proste mu zavidis (mozno podvedme, alebo si to nechces priznat), ze ma viac, ako ty a ze to ziskal lahsie - presne ako v realnom zivote, niekto rozbije Veyrona, co ma najazdene 800km (sucasny hit na YouTube) a niekto nema ani Skodu 105L a dalsi na Fabiu robi niekolko rokov. Niekto robi stetku, iny fara do bane, dalsi je pekarom a niekto reklamnym "magom" ci managerom. Kto z nich je ten zly?



Zivot je otazkou priorit. Nekomu vadi, kdyz nekdo ublizuje zviratkum nebo nekrmi hladovejici africke deti. Nekomu vadi, ze sousedka ma hezciho manzela. Nakonec dospejeme k zaveru, ze kazdy zije ve svem svete a uplne spolecne porozumeni je nemozne. Nacez si zapneme MMO a budeme si chvili hrat na to, ze se mylime.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 25/11/2009 :  22:10:15  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno wooodaku,staci hrat MMO ve kterem ti penize lepsi equip ani skill nezajisti.Problem podobnych asijskych grindovacek je prave v tom ze tam hraje craftenej equip za stovky dolaru hlavni ulohu.V takovem eve treba muze clovek legalne prevezt do hry kolik penez chce a stejne ti to v bitve praticky nepomuze.Jen az se obevis na clonovacce nemusis jit shanet penize a hned nasednes do dalsi lodi.Ja nemam nic proti nakupum ktere ti umozni nestarat se v mmo o penize a hrat jen for fun.Me hlavne vadi hry ve kterych bez grindu/nakupu pres cinany nesezenes srovnatelnej equip...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/11/2009 :  23:01:04  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote


O to ide, o skill a to ako vie kto hrat, sa kupit neda.
Lenze v PvE hrach ide o to, masturbovat nad tym, aky mam obrovsky gold mec +10 a akeho mam ultra epic mounta, nech mi kazdy zavidi.

Takze, kto na to ma zbytocne prachy, nech si kupi goldy, kto ma zbytocny cas - nech grinduje. Na smrtelnej posteli si ten druhy uvedomi, ze bol blby - cas sa kupit neda.

Pametam si kupene chary z EQ2 - tie clovek odhalil do 3 minut, ked s nimi hral v skupine.
Btw. EVE ---> my signature.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 25/11/2009 23:04:19
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/11/2009 :  08:31:03  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu



Lenze v PvE hrach ide o to, masturbovat nad tym, aky mam obrovsky gold mec +10 a akeho mam ultra epic mounta, nech mi kazdy zavidi.




Ne, ve hrach jde o to co kazdy clovek chce.
To ze z tebe vypadlo zrovna tohle by ve mne vzbudilo litost, kdyby mne ovsem tva osoba nebyla zcela lhostejna.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

hvezdosvit
Starting Member

hvezdosvit

45 Posts

Posted - 26/11/2009 :  10:33:23  Show Profile Send hvezdosvit a Private Message  Reply with Quote
O Aionu nic nepridam, prominte. Nektere momenty traileru me zaujaly, system ani prostredi (s jeho pro me rusivymi prvky) celkove vsak ne.

Kupovani penez vychyluje z rovnovahy ekonomiku hry, to je fakt.
Pak uz je to jen o tom, jak ktery hrac vnima realny svet a svet MMO, zda jako jeden celek nebo jako oddelena prostredi.

Hraci, co svet MMO vnimaji jako oddeleny, by meli dostat takovou ochranu, aby jej takovy mohli mit. Toto se tyka her bez itemshopu. Tam kde takovy itemshop dava provozovatel k dispozici bych vyvazenost ekonomiky neocekaval ani se necitil vazan dodrzovat podminky pouziti co se goldsellingu tyce.

Problem je, jak goldselling poznat tam, kde je zakazan...

Edited by - hvezdosvit on 26/11/2009 10:35:14
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000