Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Aion the Tower of Eternity
 Druhá strana mince
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 26/11/2009 :  10:55:10  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hvezdosvit
Problem je, jak goldselling poznat tam, kde je zakazan...



to je jednoduché NCSoft má vyčleněný speciální tým lidí, který se tím zabývá...



PS: mám to z AionSource, ale je to sranda.. ;-)
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 26/11/2009 :  11:10:08  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno vidis a zrovna treba v takovem Eve je mozne prevadet legalne real money do hry a stejne tam funguje ekonomika nejlepe ze vsech mmo co kdy vysly... paradox,co?

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 26/11/2009 :  11:54:48  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Wuuduu



Lenze v PvE hrach ide o to, masturbovat nad tym, aky mam obrovsky gold mec +10 a akeho mam ultra epic mounta, nech mi kazdy zavidi.




Ne, ve hrach jde o to co kazdy clovek chce.
To ze z tebe vypadlo zrovna tohle by ve mne vzbudilo litost, kdyby mne ovsem tva osoba nebyla zcela lhostejna.



Neboj, chodit s tebou nechcem, takze ma tvoj vztah k mojej osobe trapi menej, ako ten flusanec na chodniku, co som don stupil.

To bola moja predstava ciela online PvE hry - co najlepsi equip, mega-equip, super-equip, hyper-equpi a epic-quip.
Ty to vidis inak, alebo som trafil klincek po hlavicke, preto ta to tak rozosmutnilo, ako hraca PvE MMO? Nemozem mat taky nazor na PvE MMO hry?


Hral by si svoje oblubene MMO s tym, ze by si dopredu vedel, ze ti nikdy nic specialne - uber nespadne, ze nikdy nebudes mat nic lepsie, ako mas teraz, ziadne XP, nikdy vyssi level a ani equip? Nie, nehral by si tu hru... tomu verim.

PvP hry nie su takmer nikdy len o tom equipe a XP, na tie sa to nevztahuje. V nich nastastie stale zalezi aj na hracovi. Ak je to nesikovny mantinelko, nepomoze mu nic, co si kupi za real prachy.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 26/11/2009 :  12:31:05  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
AionSource je opravdu bezva, take se tam nejdou lide, jako zde na imperiu, co maji tendenci premyslet v intencich hluboke filozofie..

From AionSource:

Also, if I teleported back in time and had sex with myself, would you say its, homosexual, masturbation or incest?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/11/2009 :  13:21:07  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timotej
Also, if I teleported back in time and had sex with myself, would you say its, homosexual, masturbation or incest?

tomu rikam otazka :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/11/2009 :  13:48:54  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Wuuduu



Lenze v PvE hrach ide o to, masturbovat nad tym, aky mam obrovsky gold mec +10 a akeho mam ultra epic mounta, nech mi kazdy zavidi.




Ne, ve hrach jde o to co kazdy clovek chce.
To ze z tebe vypadlo zrovna tohle by ve mne vzbudilo litost, kdyby mne ovsem tva osoba nebyla zcela lhostejna.



Neboj, chodit s tebou nechcem, takze ma tvoj vztah k mojej osobe trapi menej, ako ten flusanec na chodniku, co som don stupil.

To bola moja predstava ciela online PvE hry - co najlepsi equip, mega-equip, super-equip, hyper-equpi a epic-quip.
Ty to vidis inak, alebo som trafil klincek po hlavicke, preto ta to tak rozosmutnilo, ako hraca PvE MMO? Nemozem mat taky nazor na PvE MMO hry?


Hral by si svoje oblubene MMO s tym, ze by si dopredu vedel, ze ti nikdy nic specialne - uber nespadne, ze nikdy nebudes mat nic lepsie, ako mas teraz, ziadne XP, nikdy vyssi level a ani equip? Nie, nehral by si tu hru... tomu verim.

PvP hry nie su takmer nikdy len o tom equipe a XP, na tie sa to nevztahuje. V nich nastastie stale zalezi aj na hracovi. Ak je to nesikovny mantinelko, nepomoze mu nic, co si kupi za real prachy.



dobra pvp hra neni nikdy o equipu...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/11/2009 :  14:22:39  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
dobra pvp hra je vzdycky o equipu ... to o cem vy snite je utopie ktera nikdy nikde nebyla a ani by nefungovala :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/11/2009 :  14:32:00  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Dobra pvp hra je prece vzdycky o equipu. Proto v nich jsou nejvetsi pwneri 15 leti hustodemoni se zaschlym kecupem na triku.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/11/2009 :  14:35:22  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
hustodemona semnevidel ale pradepodobne maji 15tileli hustodemoni nejvic casu sehant si equip :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 26/11/2009 :  14:49:52  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
tohle je hustodemonska diskuze, kde diskutuji sami hustodemoni! :) Mam pocit, ze moje IQ klesa jen kdyz to ctu.. ;-)

Edited by - Timotej on 26/11/2009 14:53:43
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/11/2009 :  14:55:51  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

dobra pvp hra je vzdycky o equipu ... to o cem vy snite je utopie ktera nikdy nikde nebyla a ani by nefungovala :)



tys asi nehral GW ze :-) nebo to byl zase nejakej mistni imperium vtipek, kterej sem nepochopil :-)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/11/2009 :  15:27:29  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Eagle

dobra pvp hra je vzdycky o equipu ... to o cem vy snite je utopie ktera nikdy nikde nebyla a ani by nefungovala :)



tys asi nehral GW ze :-) nebo to byl zase nejakej mistni imperium vtipek, kterej sem nepochopil :-)

ne proc? :) v jedny hre si lidi berou jako vybaveni brneni v druhy si berou specialni utoky v dalsi zase zbrane v jedny to kombinujou v druhy si hrajou na to ze je to neco vic ale vsude je to stejny

zahraj si cervy .. to je takova hra pvp bez vybaveni tam jde totiz o skill hrace nikoli o vybaveni postavy
http://plnehry.idnes.cz/logicke/cervi-metla-vasi-klavesnice-dpj-/clanek.A000904_074211_bw-plneHry-logicke_bw.idn

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/11/2009 :  15:39:25  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
ale no tak :-) zahraj si to a pak teorykrafti :-)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 26/11/2009 :  16:08:29  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Ale GW je opravdu jen o skillu.O tom nemůže byt pochyb.
AoC také (vybava moc nepomohla) vybalancování postav je zase jiná věc.

Ale tohle stáále řešíte dokola pvp 1x1 a to není pvp ale duel!
Ten vyrovnanej byt nemůže.
Aion se dá solovat ale v Abissu ne tam je pvp o počtu a sehranosti.
(díky bohu malonko i o výbavě)

Na duel je dobraj Temlař na solo PK Ranger/assassin atd. ale nikdy si nebudou rovni všichni.
Idelální parta od každého něco :)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/11/2009 :  16:28:04  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

ale no tak :-) zahraj si to a pak teorykrafti :-)

proc pomuze mi to lip videt svet? zahraj si ty cervy ... pak rikej neco o skillu

GW je o skillu hrace nebo skillech postvy?

jine hry jsou o cem? pocita se do skillu hrace to ze dokaze hodiny farmit goldy na gear? nebo ze dokaze v raidu zabit bosse? pocita se ze dokaze mackat tlacitka jako buh? co je skill hrace co je skill postavy? o cem to tu porad melete?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 26/11/2009 16:38:15
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/11/2009 :  16:38:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Eagle

dobra pvp hra je vzdycky o equipu ... to o cem vy snite je utopie ktera nikdy nikde nebyla a ani by nefungovala :)



tys asi nehral GW ze :-) nebo to byl zase nejakej mistni imperium vtipek, kterej sem nepochopil :-)


GW ale neni mmorpg :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/11/2009 :  17:50:04  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Arach

ale no tak :-) zahraj si to a pak teorykrafti :-)

proc pomuze mi to lip videt svet? zahraj si ty cervy ... pak rikej neco o skillu

GW je o skillu hrace nebo skillech postvy?

jine hry jsou o cem? pocita se do skillu hrace to ze dokaze hodiny farmit goldy na gear? nebo ze dokaze v raidu zabit bosse? pocita se ze dokaze mackat tlacitka jako buh? co je skill hrace co je skill postavy? o cem to tu porad melete?



ty ses proste mimo, zdegenerovanej z wow, darkfall apod. her, vubec si neumis prestavit, ze by neco mohlo zalezit na vsem ostatnim jen ne na equipu a jestli ma nekdo fireball level 38 nebo 28, ze protivniku je padesatkrat vic, nebo ze ti nekdo vrazi dyku do zad, kdyz ses zrovna nacnutej od moba...

Pertha: no ja reagoval na debatu o pvp hrach :-)

Edited by - Arach on 26/11/2009 17:52:16
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/11/2009 :  20:45:35  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Arach

ale no tak :-) zahraj si to a pak teorykrafti :-)

proc pomuze mi to lip videt svet? zahraj si ty cervy ... pak rikej neco o skillu

GW je o skillu hrace nebo skillech postvy?

jine hry jsou o cem? pocita se do skillu hrace to ze dokaze hodiny farmit goldy na gear? nebo ze dokaze v raidu zabit bosse? pocita se ze dokaze mackat tlacitka jako buh? co je skill hrace co je skill postavy? o cem to tu porad melete?



ty ses proste mimo, zdegenerovanej z wow, darkfall apod. her, vubec si neumis prestavit, ze by neco mohlo zalezit na vsem ostatnim jen ne na equipu a jestli ma nekdo fireball level 38 nebo 28, ze protivniku je padesatkrat vic, nebo ze ti nekdo vrazi dyku do zad, kdyz ses zrovna nacnutej od moba...

Pertha: no ja reagoval na debatu o pvp hrach :-)

tak ted si me rozesmal :) ... myslim ze mimo ses tady ty ...
na cem podle tebe zalezi? na tom jaky si naberes skilly a jaky mas spoluhrace? muzu te ubezpecit ze na tom to zavisi vzdycky :) a ne jen v online hrach :) me by zajimalo s cim prijdes prevratnym :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/11/2009 :  21:21:27  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
no vidis jak ses chapavej, ze ti to dojde tak rychle sem vubec necekal

takze uznavas ze tohle byl vtip ? protoze si tak trochu protirecis :-)

Eagle
Average Member

1722 Posts

Posted - 26/11/2009 : 14:22:39 Show Profile Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message Reply with Quote
dobra pvp hra je vzdycky o equipu ... to o cem vy snite je utopie ktera nikdy nikde nebyla a ani by nefungovala :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 26/11/2009 :  22:51:04  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Ještě vám v te "PvP user guide" chybí jedna podstatná věc kluci ...

MOZEK

Bez toho to taky nejde, a nebo jde ... ale blbě. Možná proto máte tyhle PvP potíže ...

Edited by - PRIBOO on 26/11/2009 23:02:04
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/11/2009 :  00:26:29  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tenhle clovek ma pravdu. Ted uz mi konecne doslo, proc jsem nikdy nedosahl prednich pricek ve WoW pvp. Chybi mi totiz mozek!

Hned se jdu zapsat do poradniku na transplantaci.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/11/2009 :  10:55:51  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tenhle clovek ma pravdu. Ted uz mi konecne doslo, proc jsem nikdy nedosahl prednich pricek ve WoW pvp. Chybi mi totiz mozek!

Hned se jdu zapsat do poradniku na transplantaci.



Jestli tim WoW pvp minis areny, tak byt areny ve wow temer bytostne nesnasim, nic to nemeni na tom, ze top rantingy v arenach nejsou o equipu ani trochu. Samozrejme to neznamena, ze k tomu, aby bylo mozne areny na top ratingu hrat, neni potreba vylevlovat a vybavit postavu (nebo koupit). Vylevlovani je ale otazka jednoho tydne pro nekoho, kdo se do toho trochu opre (takze rekneme tak mesic pro extra casuala), equipnuti na areny je otazka par tydnu pusteneho makra v bg plus hrani aren, ktere se ovsem tak nejak predpoklada, kdyz chce nekdo mit v arenach nejaky rating.

Osobne si naopak myslim, ze neni duvod, proc by v dobre hre nemelo byt pvp a pvm provazane (treba tim, ze chodis ve stejnem equipu). Samozrejme nemam nic proti csku, nicmene ja od mmo cekam neco trochu jineho. Pro spoustu lidi muze prave pouzitelnost pvm equipu v pvp byt motivaci proc se pvmkem zabyvat (pokud to delaji fakt z donuceni a obtezuje je to, tak je to samozrejme smutne, ale takovych hracu jsem popravde moc nezazil a navic je nikdo nenuti takovou hru hrat. Velkou vetsinu ostatnich pvp hracu v takovem prostredi pvm bavilo, mimo jine prave diky tehle motivaci).

Ono je to cele do jiste miry zpusobene tim, ze dneska si uz temer vsichni hraci predstavuji pvp v mmo ve stylu aren ci bg ve wowku. Mam z toho equip, mam z toho rating, ale hernimu svetu je popravde uplne ukradene, jestli jsem v patek rano arenu vyhral, nebo prohral. PvP, ktere bych ja v mmo rad videl, a krome AO jsem ho snad nikde nenasel, naopak na deni ve svete vliv mit ma. Ostatne i v AO by vlastnictvi tezebnich zakladen mohlo mit mnohem vetsi dopad, nez ma, ale i v soucasnem stavu to znamena mnohem vic, nez jsem videl kdekoliv jinde.

Pokud vysledek bitvy pro svet skutecne neco znamena (napriklad dlouhodobe vlastnictvi ci nevlastnictvi nejake zakladny, ktere ma nejaky realny dopad), tak mi uz zcela unika, proc by na vysledek bitvy nemely mit vliv i okolnosti typu dostupnost vzacnych materialnich zdroju a jineho vojenskeho materialu.

Ve valce se take nikdo nezajima, jestli bylo porazenych min, sli s krumpacem proti tankum, nebo proc ze je to ta armada prevalcovala. Kupodivu se casto i dost mizerne vyzrojenemu odboji dari dosahovat jistych vitezstvi (napriklad v tom smyslu, ze se agresorovi nadale nevyplati ve valce pokracovat a radeji se stahne). Cilem mmo by imho melo byt, aby neco takoveho bylo mozne a aby melo smysl uvazovat v sirsim meritku, nez 'bee, on mel equip z raidu, bee, jich bylo 3x tolik'. Poku slabsi sporadana strana nastoupi do primeho boje proti presile, tak bude proste zadupana do zeme a nic jineho si ani nezaslouzi. Pokud se dokaze primemu boji vyhybat, utocit tam, kde je naopak v presile a pusobit nepriteli citelne ztraty, tak to s klidem prohlasim za vitezstvi (a imho mnohem hodnotnejsi, nez vyhrat tisicaty sesty match v arenach).
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/11/2009 :  11:17:48  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman


Jestli ... arenach).



Signed.

Jinak pro mne:

a) Pokud chci ziskavat equip, stavet baracek, kumulovat tituly - na to je idealni PVE hra a nektere z nich (FFXI, EQ2) jsem hral docela dlouho a bavily mne /a porad plati, ze diky drastickym postihum za smrt v FFXI jsem tam zazil vic adrenalinu nez ve vetsine PvP her/
b) Pokud se naopak nechci ziskavanim vybaveni ci srustanim se svetem vubec zabyvat a zajima mne ciste skill PvP tak asi neni MMORPG zanr pro mne a hraju CS etc /neni muj pripad/.
c) Pokud mne bavi merge dvou vyse popsanych variant tak hraju MMORPG s PvP - vybaveni zvysuje me sance a navic je potreba skill. To je to co mne bavi momentalne nejvic.

Jen nechapu proc lidi kteri viditelne spadaji do kategorie b) maji neustalou potrebu presvedcovat tady vsechny ostatni, ze je to jedina spravna cesta jak se bavit.... Je to neco ve stylu "ty ses hustodebil, jak muzes to KFC zrat dyt kazdej i33t masnak zere zasadne McKacera" .... je to neco podobneho jako kdybych ja sel na fora CSka a zacal tam flameovat jaku jsou curaci ze hrajou hru kde nemaji na konci vecera zadnej kus equipu navic.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 27/11/2009 11:19:45
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 27/11/2009 :  11:28:12  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Trefny komentar Brute, podobne nechapu, proc nekdo (priklad!) kdo hraje Champions chodi spamovat do Aion fora, ze se mu Aion nelibi atp.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 27/11/2009 :  11:31:31  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Ještě vám v te "PvP user guide" chybí jedna podstatná věc kluci ...

MOZEK

Bez toho to taky nejde, a nebo jde ... ale blbě. Možná proto máte tyhle PvP potíže ...


MOZEK nepatri do kategorie "equip" ?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 27/11/2009 :  11:32:52  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

no vidis jak ses chapavej, ze ti to dojde tak rychle sem vubec necekal

takze uznavas ze tohle byl vtip ? protoze si tak trochu protirecis :-)

Eagle
Average Member

1722 Posts

Posted - 26/11/2009 : 14:22:39 Show Profile Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message Reply with Quote
dobra pvp hra je vzdycky o equipu ... to o cem vy snite je utopie ktera nikdy nikde nebyla a ani by nefungovala :)

protirecim si porad ... ale i skilly pokud si je muzes vybrat a spoluhraci jsou equip ... bez toho to proste nejde

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 27/11/2009 :  12:08:49  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

...


Nemyslim, ze tato "debata" zacala ako to, ze niekto pise, ze ten druhy je debil za to, ze nehra PvP, ale honi equip. Len sa to nejak divne postupne z toho vyvinulo - ze preco si niekto kupuje goldy do hry.
V to pripade ta diskusia stale nie je OT, len by to chcelo menej utocit urazkami na iny nazor toho druheho.

Je predsa normalne, ze niekto zerie kridelka v KFC, iny dualcheese v McD, ze sa jednemu pacia blondynky, inemu brunetky a tretiemu jeho kamosi , z eniekto "masturbuje" nad equipom a iny nahana fragy v PvP.
Nastastie to tak funguje, inak sme v prdeli...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 27/11/2009 :  12:25:01  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Je predsa normalne, ze niekto zerie kridelka v KFC, iny dualcheese v McD, ze sa jednemu pacia blondynky, inemu brunetky a tretiemu jeho kamosi ...
Nastastie to tak funguje, inak sme v prdeli...


Mam pocit ze v prdeli je ten treti... to jen tak btw!

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 27/11/2009 :  13:02:54  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Respektive tam bude asi casteji nez ti predchozi

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 01/12/2009 :  20:07:52  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Nie je... kupovanie prachov v akejkolvek MMO hre nie je problemom. Je to uplne ROVNOVCENNE ako ked je nejaky bezmozog ochotny XX hodin denne grindit dokola tie iste moby, len aby zarobil prachy v hre "fair"

...

Jediny problem je – presne ako v realnom zovote – ZAVIST.
Proste mu zavidis (mozno podvedme, alebo si to nechces priznat), ze ma viac, ako ty a ze to ziskal lahsie - presne ako v realnom zivote, niekto rozbije Veyrona, co ma najazdene 800km (sucasny hit na YouTube) a niekto nema ani Skodu 105L a dalsi na Fabiu robi niekolko rokov. Niekto robi stetku, iny fara do bane, dalsi je pekarom a niekto reklamnym "magom" ci managerom. Kto z nich je ten zly?


To není o závisti, to je o tom že "farmáři" způsobují inflaci ekonomiky. Kupováním goldů tu inflaci podporuješ.

Tvůj příklad pokulhává v tom, že rozsekaný veyron - pokud není tvůj nebo nebyl rozsekán o tvůj majetek nebo o tebe - tě nijak negativně neovlivňuje. Ten příklad by byl pravdivý, kdyby okamžikem kdy si někdo koupí Veyrona vzrostla cena chleba o 10 haléřů.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/12/2009 :  11:39:31  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

To není o závisti, to je o tom že "farmáři" způsobují inflaci ekonomiky. Kupováním goldů tu inflaci podporuješ.

Tvůj příklad pokulhává v tom, že rozsekaný veyron - pokud není tvůj nebo nebyl rozsekán o tvůj majetek nebo o tebe - tě nijak negativně neovlivňuje. Ten příklad by byl pravdivý, kdyby okamžikem kdy si někdo koupí Veyrona vzrostla cena chleba o 10 haléřů.



Presne - kdyz se mrknes treba na takovyhleho cloveka: http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=62560&serverID=32 tak ten ma na sobe craftenej equip za 100M+ na levelu 43 ... diky lidem jako je on jsou ceny Fluxu uplne mimo...

Vcera mne docela nasralo kdyz nekdo prodaval luk co ma tenhle typek (samozrejme nenaenchantovanej) a jelikoz muj Ranger ma lev 38 a mel jsem docela stesti na dropy a navic cile obchoduju na AH takze jsem mel pocit, ze mejch cca 10M je pomerne hodne penez (a ono je kdyz to porovnam s lidma kolem tak jsem docela za vodou).... no a ten clovek co to prodaval se mne vysmal kdyz jsem se ho ptal jestli je ochotnej smlouvat s tim ze to obratem prodal za 18M.... coz je pomerne opruz... stejne tak ceny nekterejch Stigmat jsou uplne mimo misu...

Na druhou stranu to ma vyhodu v tom, ze modry Expert veci jsou pro tyhle lidi odpad a ja si nakoupil v AH skoro komplet modrej equip za ceny odpovidajici tak 50% ceny materialu...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 02/12/2009 :  13:14:11  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
problem je, ze chcete mat VSETKO a HNED.
Kupte si to a mate to... aj 5x

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/12/2009 :  14:57:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Rakhen

To není o závisti, to je o tom že "farmáři" způsobují inflaci ekonomiky. Kupováním goldů tu inflaci podporuješ.

Tvůj příklad pokulhává v tom, že rozsekaný veyron - pokud není tvůj nebo nebyl rozsekán o tvůj majetek nebo o tebe - tě nijak negativně neovlivňuje. Ten příklad by byl pravdivý, kdyby okamžikem kdy si někdo koupí Veyrona vzrostla cena chleba o 10 haléřů.



Presne - kdyz se mrknes treba na takovyhleho cloveka: http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=62560&serverID=32 tak ten ma na sobe craftenej equip za 100M+ na levelu 43 ... diky lidem jako je on jsou ceny Fluxu uplne mimo...

Vcera mne docela nasralo kdyz nekdo prodaval luk co ma tenhle typek (samozrejme nenaenchantovanej) a jelikoz muj Ranger ma lev 38 a mel jsem docela stesti na dropy a navic cile obchoduju na AH takze jsem mel pocit, ze mejch cca 10M je pomerne hodne penez (a ono je kdyz to porovnam s lidma kolem tak jsem docela za vodou).... no a ten clovek co to prodaval se mne vysmal kdyz jsem se ho ptal jestli je ochotnej smlouvat s tim ze to obratem prodal za 18M.... coz je pomerne opruz... stejne tak ceny nekterejch Stigmat jsou uplne mimo misu...

Na druhou stranu to ma vyhodu v tom, ze modry Expert veci jsou pro tyhle lidi odpad a ja si nakoupil v AH skoro komplet modrej equip za ceny odpovidajici tak 50% ceny materialu...


Ano, sme videli s kamosom, ze ten luk sa predaval za 18M ale myslim si, ze nie je tolko hoden, ma uplne crap staty, a tych +19% attack speed nie je hodnych ani 10M, nie to 18 ...

Nelson uz myslim ani nehra, lvl 43 ma vyse mesiaca. Naco by aj hral no, ked si zohnal endgame equip na lvli 43. Upgrady by zohnal az z 48+ instancii, ale lvlovat tak vysoko sa mu asi nepacilo

A so Stigmami mas pravdu, ja som mal drop Focused Shots dva krat, kazdu som predal za 10M ...prva sa predala do hodinky, kedysi davno druhej to trvalo 1 den, minuly tyzden. Na jednej strane ma mrzelo, ze tym ruinujem trh, ale co uz, zarobil som 20M. Teraz ked zvysili sancu na drop, treba chvilku pockat a za mesiac dva kupis za tretinu.

No a Wuuduu, ty si cisty troll, nehnevaj sa, mohol by ist rozdavat svoje genialne rady niekde inde, trebars na Wall Street alebo tak.

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 02/12/2009 :  16:05:59  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

...Na jednej strane ma mrzelo, ze tym ruinujem trh, ale co uz, zarobil som 20M.


..a ja som troll? Ved ty vlastne suhlasis s tym, co pisem ja, ked predavas tak, ako predavas. Predal si na 99% za KUPENE GOLDY. Ale ja som troll...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/12/2009 :  17:06:15  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Ved ty vlastne suhlasis s tym, co pisem ja...



Nie Wuuduu, ty nie si troll, ty si troll ale navyse aj uplne prijebany. Cely cas pises o tom, ze aky si ty aristokrat a tvoj cas je supervzacny takze kupujes goldy a SCHVALUJES to. Ja goldy nekupujem, nepredavam a uz VOBEC nesuhlasim s tym, co pises, ze kupovanie je uplne OK.

A ked budes chciet pisat zase nejake štanky o tom, ze prekrucujem tvoje slova...prekrutil som ich tak, ako si ty prekrutil moje na uplny nezmysel.

EDIT: Ze ja vobec na teba reagujem, hlupy som, vidim ze ostatni ta ignoruju, ale ja blbec sa vzdy dam nachytat na trollizmy

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 02/12/2009 17:09:06
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/12/2009 :  19:38:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mam dotaz na populaci, jak to s ni vidite ? Je nejaka stala hracska zakladna a nebo to kolisa a lidi se vracej tam odkud prisli ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/12/2009 :  20:18:24  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
inac toto je nadherne review

http://www.aionsource.com/forum/reviews-critiques/91967-l50-sin-where-i-call.html

Stoji za to, citajte. MILUJEM reviews od nezamestnanych/studentov, ktori dali max lvl za mesiac (pick random game), zvolili pre to uplne nakokot class-u a hraju solo nieco, co je cisto grp oriented, vysledok vacsinou nie je pozitivny

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 02/12/2009 20:42:21
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/12/2009 :  20:34:00  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Mam dotaz na populaci, jak to s ni vidite ? Je nejaka stala hracska zakladna a nebo to kolisa a lidi se vracej tam odkud prisli ?



Velmi zlozita otazka. Ako to vidim ja ?

Pocul som, ze starting areas su celkom zaludnene. (neviem overit, ani nemam vytvoreny druhy character). Neviem ci su to boti, alebo alty ..

Nasa gilda mala v nedelu 38 online, asi 30 ludi bolo 45 az 47-8, zvysok 49 a 50. (Pozor, mozno si poviete ahh, co to je, 45 ci 49, to su iba 4 lvly, v skutocnosti to je skoro POL MILIARDY expy a cca mesiac pre casual hraca). Paru ludi prestalo hrat okolo 20-30 ...

Osobne si myslim, ze urcite dost ludi to vzdalo. Je to strasidelny grind, a ked si clovek nevie urobit hranie prijemnym a zaujimavym (da sa to uplne pekne), nezvladne to.

S paru ludmi som lvloval niekde pri 30tke vo FT a mam ich vo friend liste a stale s nimi beham insty, ani jeden z nich to nevzdal, a takych ludi je podla mna vela, ktori pri tom ostanu. Komunita je v pohode, eventy su koordinovane a zabavne.

Vela 50tiek zalozilo alty, co nie je dobre znamenie. Z niektorych ultra hc hracov mam fun, pretoze dingli 50 pred mesiacmi(obrazne povedane), a stale maju ten isty equip ako vtedy, rad by som vedel ich nazor na hru a ze ci sa im oplatilo hrat 40 dni v kuse po 16+ hodin a preficat hru solo za 4 tyzdne, cistym grindom, v troch lokaciach

No je toho dost co sa da popisat o populacii, zhrnutie je take, ze ludia su teraz niekde okolo 47 a je ich hodne, uvidi sa neskor ...

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 02/12/2009 21:00:45
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/12/2009 :  09:50:45  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
wtf aion ma jinou stranu mince nez tu druhou/spatnou? asi sem hral jinou hru:D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 03/12/2009 09:51:58
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 03/12/2009 :  10:53:18  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

wtf aion ma jinou stranu mince nez tu druhou/spatnou? asi sem hral jinou hru:D



Aion má dokonce i barák na Kypru, kdyby náhodou došly témata :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 03/12/2009 :  17:03:16  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

inac toto je nadherne review

http://www.aionsource.com/forum/reviews-critiques/91967-l50-sin-where-i-call.html

Stoji za to, citajte. MILUJEM reviews od nezamestnanych/studentov, ktori dali max lvl za mesiac (pick random game), zvolili pre to uplne nakokot class-u a hraju solo nieco, co je cisto grp oriented, vysledok vacsinou nie je pozitivny



Tak jsem si to precetl a souhlasim (do prace chodim). Jasne, ze ho to nebavilo tak jak i v nekterych aspektech hry mohlo (grupa) ale v ostatnich vecech ma pravdu. Aion jsem zabalil na lvl 42 a dal pokracovat nehodlam. Uvital bych dokonce battlegroundy, proste instant PVP. Mne by to vyhovovalo kdyz prijdu z prace a nemam naladu expit nebo se lagovat v Abyss zerguonicem.
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 11/01/2010 :  15:15:10  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to vzdal, nějak asi změnili rifty, takže se otvírají v neurčitý čas a pokud se jedna o levelování, tak jsem hrál tři dny a mám pocit, že jsem se vůbec nehnul, přes 35 to prostě nejde :) (vytahnul jsem na 34-35 clerika a sina). Házím ručník do ringu a v porážce klesám na kolena :)

Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000