Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Champions Online
 ChO - Guilda (jak nazev vybereme - navrhy sem!!!)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 25/09/2009 :  12:40:43  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Tak jak jsem psal ja bych byl pro nazev Veterans Heroes


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 25/09/2009 :  22:00:43  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
taak moje navrhy: Uprising, Defenders, Anxious, Red Rose, Dynasty, Chronicle, Risen, Bad Noise, After Cut
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 26/09/2009 :  09:18:16  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Me je relativne jedno jakej nazev nakonec zvolime takze se kdyztak jeste nekdo vyjadrete:-) a pak kdyztak vybereme nejlepsi nazev a konecne neco zalozime


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 28/09/2009 :  15:54:08  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
Tak to se snad dohodneme, kdyz ti to je "relativne jedno" :) me tedy vubec, jestli mam bejt v nejaky gilde tak jen s nejakym "normalnim" nazvem

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 28/09/2009 :  20:36:06  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
faith: no ja bych byl pro jakejkoliv nazev hlavne aby se na tom schola vetsina


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 29/09/2009 :  14:14:21  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
Tak hlavne aby se ta vetsina taky dostavila..
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 07/10/2009 :  15:45:04  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
abych rekl pravdu ani nevim kdo hraje :-) Museli by jsme si asi udelat nejaky seznam hracu:-) Myslim ze nas moc nebude


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 08/10/2009 :  00:48:58  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
seznam hracu mas v friend listu ne:)na SG staci pocitam 5 lidi, stejne akorat na partu zatim..chce to se akorat vymacknout a nebejt furt v kleci
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/10/2009 :  01:25:58  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Faith

seznam hracu mas v friend listu ne:)na SG staci pocitam 5 lidi, stejne akorat na partu zatim..chce to se akorat vymacknout a nebejt furt v kleci



Nebo taky vymáčknout jebáka na nose, ať pořádně vidí na obrazovku :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 08/10/2009 :  02:03:58  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak hlavne delejte, at se muzu pridat, nez mi vyprsi subscription :D

Muj navrh : The Czech heroes of the Czech republic CZ

MMOs failed.

Edited by - Jace on 08/10/2009 02:05:17
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 08/10/2009 :  08:01:51  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
jace: no lepsi to uz bejt nemuze :-) Kdy ti ma vyprset subscription a jakej ses ted level?

Jinak co se PvP tyce jsem presedlal na healera a je ze me healer na plnej uvazek :-)

Priprav se na to ze ve hre jsou urcite veci, ktere budou potrebovat jeste solidni nerfy a veci ktere budou potrebovat docela slusne posileni :-) Ale tak musime bejt trpelivy. Na druhou stranu ted opravili uz zase par veci, ktere nefungovali tak jak meli. Takze se snazej, ale holt asi nejde vsechno udelat hned :-)))


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 08/10/2009 :  13:17:17  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Me spis prekvapilo, ze se ty buddy keye (vlastne skoro trial ze jo) vyskytly tak strasne brzo. Ukazuje to na odliv hracu, i kdyz to zrovna instancovany mmo nevadi.

MMOs failed.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 08/10/2009 :  14:28:07  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Jace: jj mas pravdu, ale na druhou stranu buddy keye davaji jen tehdy kdyz jsou se hrou relativne spokojeni. Ono hlavne tech buddy key moc neni. Je to fakt jen pro kamarady lidi s life time accountama (kterej zase tolik neni), trial jako takovej bude dostupnej az podstatne pozdeji


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 08/10/2009 :  16:48:05  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
no ty voe tje domluvatje v prdeli, kdyz polovina lidi neni ani pomalu schopna vyjadrit svuj nazor..mozna by bylo dobry rict hned ze na to serete, abych se treba moh k nekomu pridat..uplne to vidim The Czech heroes of the Czech republic CZ aka co tady asi lepsiho cekat
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/10/2009 :  20:05:28  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Faith

no ty voe tje domluvatje v prdeli, kdyz polovina lidi neni ani pomalu schopna vyjadrit svuj nazor..mozna by bylo dobry rict hned ze na to serete, abych se treba moh k nekomu pridat..uplne to vidim The Czech heroes of the Czech republic CZ aka co tady asi lepsiho cekat

No puvodne jsem tam mel vic CZ, ale hra mi to nechtela sezrat, ze to bylo moc dlouhy. Chces bejt u nas oficir? Budes mit na starost crafting divizi.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/10/2009 :  14:35:26  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
fu desna prdel..
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 11/10/2009 :  19:40:29  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
ja nevim ze se s tim tak serete .... proste neco zalozte ja se pridam a je to :-) Me je to fuk :-)))


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/10/2009 :  20:04:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Dejte si jméno Rodier Ancestors
Stejně je to tady samý retard
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 12/10/2009 :  06:45:41  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
spajdr: ty tvoje prispevky stojej stejne za to :-))))) Myslis ty vubec nekdy neco vazne ? :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 14/10/2009 :  08:52:25  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
spajdr: no jedinej chuj si tady ty, i kdyz jedinej asi ne.. :p

antarian: prej hlavne se vyjadrete a moc se s tim serete?, tvoje logika fakt dava smysl :ú vis vubec co chces, nebo ti je vsechno jedno? ze se vubec ptam, co..
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 14/10/2009 :  14:18:04  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
faith: co se nazvu guildy tyce je mi to absolutne jedno. Ja jsem nazev napsal. Nechteli jste ho a tak je mi to jedno. Ja jsem chtel, aby lidi zacali chodit na ventrillo apodobne a nikdo za boha nikdy nesel. Takze uz jsem na tohle organizovani tak trochu rezignoval.

Uprimne guilda jako takova neni tolik dulezita. Daleko lepsi by bylo spolecne ventrillo kde by jsme si mohli pokecat a pak samozrejme domluvit treba i jmeno guildy nez to tady rozebirat na foru.

Jinak co se tyce nazvu guildy. O ten mi skutecne nejde a zadnou guildu nezakladam jednoduse proto, ze mi prijde ze zbytku lidem to vadi a chcete urcite presne jmena guild apodobne a jak rikate kdyz nebudes guilda mit takovej a takovej nazev nebude se mi to libit. Podle me o to jmeno opravdu nejde a budu se klidne jmenovat Kralicek Azurit hlavni pro me jsou lidi kteri v guilde budou a o to podle me jde.

Tady se stejne nikdo nerozhoupe k tomu aby neco zalozil. Takze pokud se vazne nerozhoupete tak pak asi opravdu neco zalozim ale pak si nestezujte ze se vam nelibi nazev. Kazdy zde mohl napsat jeden nazev guildy a mohli jsme hlasovat. Ale bohuzel myslim ze vetsina lidi sem nechodi a chodi jen na CZ/SK kanal.

Jak jsem rikal uz drive ja osobne bych to udelal tak ze bych vybral guildu zahranicni a k te bych se pridal a bylo by. Dokonce jsem mel i jednu guildu s pohodovyma lidma a pomerne velikou vybranou a clovek by mel opravdu vzdy co delat a s kym kam jit. Nevim jak na tom kdo je s anglictinou ale myslim ze zaklady staci asi pro vsechny a domluvit se dovedem.

Takze ja to zkratim.
1) vlastni CZ/SK guilda
2) pridruzeni se k jiz existujici guilde, kde budem mit jistotu, ze bude dostatek lidi co nam pomuzou, poradi atd. A zachovani CZ/SK kanalu pro ceskou komunikaci.

nazev guildy, pripadne guildu ke ktere se pridame budem resit pristi tyden at ma kazdy moznost se vyjadrit. Stejne myslim, ze je lepsi se domluvit na CZ/SK kanale. Netusi nekdo jestli tam nejdep ridat nejaka denni zprava nebo tak neco?

Ja jsem pro variantu cislo 2.

a co vy?


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 14/10/2009 :  14:19:37  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
ja jsem si tak nejak nasel uz drive guildu watchfire, ktera vypadala docela zajimave a zrejme by nebyla uplne spatnou volbou, jelikoz nemeli nikterak prisna a svazujici pravidla (ja tohle nemam moc rad)
Ale nebranim se ani jinym moznostem

edit: faith :-) Zrejme si me tak nejak rozhoupal, protoze uz me to moc nebavi cekat a bude fajn mit supergroupu kde bude dostatek lidi a s kym pokecat a kdyz si clovek rekne jdeme hrat tak bude s kym. Tudiz se vydam opravdu tou druhou cestou a pridam se k watchfire.

www.watchfireonline.com ty stranky jsou sileny ale kdyz se kouknes na forum tak si myslim ze jsou to relativne rozumni lide stejne tak jako jejich chat:-)
Urcite budu rad kdyz se dalsi cesi pridate. Ted vim uz o 3, kteri jdou urcite se mnou.

tak se vam omlouvam, ze jsem na vas v tom rozhodovani nakonec necekal ale asi bych se ani nedockal jak rika faith. (budu rad kdyz se k nam chlape pridas. primne ty mas mysli zrovna vetsi level a myslim ze je to i pro tebe lepsi si zahrat s lidma co jsou na tom srovnatelne s tebou. Stale je u nich nekdo online a stale je s kym hrat.)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 14/10/2009 14:26:52
Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 14/10/2009 :  21:13:35  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
antarian: zdar, uprimne?:)premejslim jak to rict uprimne, abych te neurazil :ú prijdes mi celkem v klidu, tak se budu snazit bejt "milej":) Tim nazvem sem myslel zhruba to, aby sme se nejak domluvili - jako lidi, ne ze prijde klasicky nejakej "kkt" a rekne nebo rovnou zalozi gildu CZ KRIPLOIDS, a nazene si tam vsechny cesky mluvici hrace..a jina dalsi cz gilda uz pak v tomhle poctu cz/sk hracu moc neporidi..nicmene, snahu zalozit tu gildu mame zrejme stejne jen my dva, coz nevadi a nevadi mi ze treba ani nebude, ale ta komunikace je tady fakt pro me jak tak na to koukam, akorat cas v hajzlu zbytecne..nejdriv sem napises at napisou lidi navrhy na nazev, ozvu se jedinej ja, ty na to reknes, ze ti spis nez na nazvu zalezi co ostatni - ok, tak cekam, a po tejdnu zas jedinej napises ty, ze na co cekame? nebo neco v tom smyslu, a kdyz na to dnes reaguju, tak ty na tohle napises, co si ted naposled napsal..tak ted nevim, jestli mi neco zasadniho unika, nebo fakt mas nekde defekt, protoze po takovi dobe z tebe vyleze neco jako pred trema tejdnama, ze nejlepsi by pro nas vlastne byla cizi gilda..nevim sice jak vis, co je pro nekoho jinyho nejlepsi, a na jakym zaklade si se teda ted sam rozhod(jestli protoze se neozval dostatecnej pocet lidi nebo protoze byl nekdo linej zalozit gildu?,ja bych to klidne zalozil kdybyste se byli schopny domluvit nejak, nebo aspon minimlne vyjadrit..)nebo proste jen protoze vis..kazdopadne, stejne je to uz asi fuck..kdyz to reknu slusne, tak tomuhle ja rikam "nekorektni jednani" aka "domluva o dost velkym h*vnu" peace
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 15/10/2009 :  08:38:38  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Sice CA nehraju, ale musím říct pár věcí. Anatarian všude vystupuje v pohodě a respektuju ho. Faithe, tvoje logika je k hovnu a klidně to řeknu.

A z vlastních dlouhodobých zkušeností vím, že řešit to tady na foru je k ničemu. Zcela nejjednodušší a nejefiktivnější řešení bylo to, že někdo z vás dvou měl založit gildu nezávisle na názvu a potom jen na cz,sk kanále pozvat lidi. A neřešit to forem, kam lidi nechodí a na které serou.

Rozčilování se, že je to tak nebo onak a nevzít to do vlastních rukou je přehazování odpovědnosti a horké brambory okolo sebe, hlavně aby nebyla u mě.

A o název fakt nejde a souhlasím s Antarianem. Pokud je normální a není ujetý, tak je to šumák a klidně ho mohl někdo udělat před týdnem. A jestli si chce Antarian zahrát, tak vstup do cizí velké gildy je v počtu cz, sk hráčů bohužel jedinou správnou volbou.

Tož tak kuci

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 15/10/2009 :  12:41:58  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Faith: kliiiid :-)
vždyť já se pravé dokazal konečně rozhodnout díky tobě, shrnul jsi to docela správně lidi zde na fora moc nepíšou. Spis je potkas na cz/sk kanálu ale bohužel ne všechny najednou. Navíc jsem nejednou navrhoval At prijde někdo na ventrillo a nikdo se k tomu nemá. S tím bohužel nenadelam nic moc.

A ze jsem říkal ze to bude lepší třeba pro tebe je jasné. Sám dobře víš ze mas vyšší lrvel než mě a tím padem si budeš moct velice jednoduše sehnat partu a zahrát si poradne pve a v tom my ostatní ti zatím moc sloužit nemůžeme.

Já jsem guildu nezakládá jednoduše proti protože hned první příspěvek byl nesouhlasny a pravé od tebe :-) řekl si ze na tom hodně záleží apodobne a pak po mě nemůžeš chtít abych psal a vymejslel název guildy. Stejně by to asi neklaplo a muselo by se to stejně domlouvat spis přímo v té hře.

Jak jsem říkal já jsem schopen někam jít a muže to byt i jina zahraniční guilda ale ceska guilda asi nemá moc smysl když se nedohodneme na nazvu. Se mnou samozřejmě jdou další tři Češi. V takovéto guilde jsem byl například v aoc a fungovalo to suprove. Navíc jsme měli ještě jako bonus druhé ventillo česke a nemá to chybu.

Tak zatím tam budem 4 a časem se třeba někdo přidá kdo bude chtít příběhy k aspoň trochu českému společenství a nehledě na to kde budem nebo nebudem jsme samozřejmě vsichni v cz/sk kanále což je myslím to hlavní proč to také vzniklo.

Jediny problém muže byt pro hráče kteří nemluví ani trochu anglicky ale myslím ze i na ventrillu se dá ledacos oposlouchat a pokud se člověk nezapojuje do aktivní komunikace dá se to zvládnout

tudíž kdo by měl zájem se přidát k watchfire tak dejte vědet budu rad když nás přibude a možna lepší aspoň částečně ceska guilda než žádná ceska guilda:-)



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 16/10/2009 :  17:09:27  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Faith : teď na to koukám a opravdu to byla hádka o nicem :-) dokonce si říkám jak jsem se k tomu dostal.

Spis šlo opravdu o to ze jsi mi jednoduše otevřel oči a ukázal ze nemá smysl zakládat guildu kde nás bude pět. Ačkoliv je Čechu více, zde se moc nevyjadruji a pro mě osobně a moje kamarády je lepší se přidat k většímu fungujicimu celku kde si budeme moci vždy s někým zahrát, požádat někoho o pomoc atd. V peti budu rad když na někoho narazím a to asi není účel guildy


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 16/10/2009 :  17:59:58  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
Stirius?: nevim co myslis tou logikou, ale tohle byla zprava urcena antarianovi o tom jak to vidim a muj nazor na tuhle konkretni vec, tvoje nazory sice cenim :ú, ale jinak to mam v p*ci, nejaky nazory nejakyho dalsiho nicku..a rozebirat to tady na foru rozhodne nebyl muj napad..nicmene odezva hracu v hre, je dost mizerna a taky souvisi s tim ze je malo hracu, a zrejme kazdej hrajeme v jinej cas, tim padem to forum neni zas az tak od veci..nejaky prehazovani odpovednost a co tady "placas" je totalni hovadina, protoze ja sem rek, ze gildu zalozim, sem ochotnej se i domluvit na nazvu s ostatnima, ale kdyz se z deseti ozvou dva, tak je to proste v pici..me to je jedno, me o tu gildu nejde, ale cekat na nejakej nazor od nekoho tri tejdny je dost smutny, a je mi jedno, jak ti to pripada, muzes mi priste poslat svy dlouhodoby zkusenosti a nazory klidne PM, rad se poucim a zasmeju..

antarian: no tohle fakt nebyla hadka, ja se nehadam, pouze rikam svuj nazor, nehlede na nasledky..milej bejvam tak jak mi to prijde,ale urcite se kvuli tomu nenervuju..stacilo proste rict, ze na to seres/serete a dete treba k nejaky gilde,a ja bych se podle toho zaridil a nemuseli sme to tady resit takovou dobu, a napsat kvuli tomu tolik slov..kazdopadne stacilo jen napsat, kdo do toho pude kdo ne, a jakej chce kdo treba nazev, nebo navrh.. NIC VIC, nejaky fakt ted nazory, co je lepsi, horsi nebo vyhodnejsi, me fakt vubec nezajimaj..to sme mohli rict na zacatku maximalne, a podle toho se kazdej sam zaridit, podle toho co je pro nej lepsi..ted uz zrovna ani zadnou potrebu gildy nemam..dal to tady resit nebudu, pac stejne sem chodej jen luzri a hovada,co se tak maximalne serou do cizich veci, a ani uz k tomu stejne uz nemam co rict..takze peace and maybe cu ingame..
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 16/10/2009 :  22:46:54  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
faith: co ti na tohle rict. Ja se o tom bavil i ve hre, nastinil jsem treba, ze by jsme mohli zalozit tu guildu jestli si to pamatujes. A ty jsi na to rekl, ze na jmenu ti teda sakra zalezi a ze do naky guildy, ktera treba hraje i jine hry a je tam vic lidi apodobne by jsi v zadnem pripade nesel atd.

Tak mi rekni co by jsi delal na mem miste? V tu chvili jsem samozrejme uz svuj nazev neprotlacoval a neresil nejakou vetsi guildu, ktera by treba casem mohla pretahnout lidi z jinych her diky spolecnemu foru. V tu chvili uz bylo reseni na tobe, jelikoz moje reseni, ktere jsem mohl zrealizovat jsi odmitnul. Proto jsem take rikal ze je mi jedno jak se bude guilda jmenovat. Zalezelo na tobe a aby jsi pro ten nazev presvedcil lidi. (pokud by byla guilda zalozena, coz ja jsem nemohl udelat protoze jsem nevedel jaky nazev by se komu libil .... stejne jako ty .... tak bych se hned pridal)

Bohuzel to dopadlo tak jak to dopadlo a vsichni si z toho delali max prdel a to jsi mel pravdu.

Zkratka jen nechapu tvuj prispevek ..... nemuze to nikomu davat smysl kdyz pises
.... stacilo proste rict ze na to seres ....

Pokud sis nevsimnul tak to jsem presne udelal a ty se z toho muzes s prominutim "posrat". A drive jsem to samozrejme nemohl udelat protoze sem stejne jako ty cekal jak to tady dopadne. Stejne jako ty jsem do zadne guildy prozatim nesel.

a jak vidis nakonec jsme se domluvili dva lidi ze by jsme sli do guildy!!! 2 lidi (plus rekneme moji kamosi dalsi dva plus pritelkyne!!! 5 lidi celkem!!!)

Nechapu co by jsme na takto vytvorene guilde meli .... tedy krome nazvu (pokud jak sam rikas by jsme se vlastne diky rozdilnym casum treba ani nepotkali)

A proto jsem napsal .... seru na to (lide nemaji zajem) .... a pridavam se jinam. Drive jsem to rict nemohl. Protoze bohuzel nejsem JASNOVIDEC.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 17/10/2009 :  09:45:16  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
antarian: kamo ty si fakt chuj s temahle kecama, a naposled ti na to odpovidam a tady reaguju abych to uzavrel a nenechal to bez odpovedi a dal se o to uz nebudu zajimat. Tobe totiz koukam ze i kdybych popsal cokoli do nejvetsi mrte, tak ty si o tom schopnej napsat pomalu recenzi na svoji verzi..k tomu mas fakt dost mizernou pamet, furt mluvis o tom, ze sem rek, ze nebudu nekde s nazvem gildy atak. tje sice mozna pravda, ale zaroven sem byl ochotnej o necem aspon jednat, narozdil od tebe a ostatnich, kteri ste k tomu nebyli schopny rict pomalu ani slovo, tak uz me prosimte usetri tech tvejch debilnich senilnich kecu, to na me fakt neplati..furt resis milion veci okolo a nejaky uvahy o tom co je lepsi a neni, tje fakt sranda,pochop tvoje nazory me fakt nezajimaj..me nesere ze gilda neni,ba naopak, kdyz si to jen predstavim, tak se mi pomalu dela zle..ale ze ty tady resis furt nejaky picoviny o tom, co sem kdy rek, a co sem proto udelal a neudelal:D fakt tragedie s tebou hochu..celou dobu cekam, nez se vykoktas, a nakonec tady musim cist nejaky tvoje narky..pochop ja s tebou nediskutuju co je lepsi nebo vyhodnejsi pro gildu nebo co to furt meles, ja ti jen rikam svuj nazor, jak tys to resil, a jak si to vefinale vyresil pomalu tim, ze ja nejsem schopnej se rozhodnout pomalu pro nazev nebo co ty tady rikas..pochop ja uz neresis gildu, s nekym jako ty, bych tam stejne tezko vydrzel..nicmene tak poslednich X prispevku se ti slusne snazim rict ze si pro me luzr,a jestli si to do ted nepochopil, tak to je mi te lito i toho ze to musim napsat, ale co s tebou, ty budes psat furt svoje naazurky zrejme na vsechno dal, a ja fakt nemam cas ani naladu, resit s tebou tvoje detsky problemy, tak si je klidne pis, uz tak je te tady na foru az dost,ale beze me. Pro me je tahle diskuze u konce, nemam ted cas pomalu hrat, a kord ti tady odpovidat na tvoje debilni vyroky.
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 17/10/2009 :  10:38:58  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
No tak to snad ne.
Faith, po těchto výstupech bych s Tebou opravdu v gildě nikdy být nechtěl.
Já se třeba nezapojoval proto, že už od Bety v gildě jsem a to mezinárodní a to hlavně díky mému hracímu času který je zejména ve všední dny přes den a tak potřebuji spíš hráče z Austrálie než z Čech a jsem tam navíc velice spokojen.
Neřeší se tam právě takovéhle nesmysly, všichni si pomáhají a prostě to běží tak jak nikdy nikde dlouhodobě žádná Czech only gilda neběžela.. Nejsou tam žádné elitkářské skupinky, což je naprostá hrůza v českých gildách a pod.
Takže asi tak.
A hlavně gilda je stejně hlavně o komunikaci a tu zaopatří kanál CZ/SK, takže co takhle nesmyslně a vulgárně řešit?
Marnost...
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 17/10/2009 :  10:59:06  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
faith: ja k tomu dodam jen ze bych uz asi nemel zajem o to byt s tebou v guilde. Je to vzajemny a to je hlavni. Neco duleziteho jsme prece jen vyresili.

black source: jojo vim vim, uz jsi rikal kdysi davno. I proto jsem zakladal ten CZ/SK kanal coz je asi nejlepsi moznost jak se nekde slezt. Dokonce jsi myslim i posilal odkaz ale uz si ho nepamatuju



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 17/10/2009 11:02:25
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 21/10/2009 :  23:50:36  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Sice pozdě, ale přece. Mám na to jen jedno slovo. LOL. Každý si to přeberte, jak chcete, ale snad se to tu pochopí :-).

PS: Jinak nad čistě CZ, SK gildama (nadherní klany) bych to tak neviděl. Kdyby u nás u Bójanů bylo buď víc lidí, tak teď je to furt supr. V tuto chvíli jsme tak nějak rozstříštění na Aion a DDO. Ale pokud by DF nezkurvili, tak tam byla fakt parádní parta a proti takovému klanu nemám ani to nejmenší ň a je mi jen líto, že DF dopadlo, jak dopadlo a díky tomu se lidi rozutekli...

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 21/10/2009 23:52:39
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 22/10/2009 :  00:23:34  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Jako fakt nechapu co mate furt proti Faithovi. To tady fakt pekne rozbalil a vy se do nej furt jenom navazite.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 22/10/2009 :  07:49:52  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
demawend: Faith je v pohode, jen trochu neunesl to co sralo i me ... tudiz ze se nikdo nedokazal vyjadrit, alespon v tom smeru ze by do guildy sel.
A jak to rikal pokud je pak uplnej nezajem v tomhle smeru nema nic moc vyznam. Kamosi se mnou taky hrajou a nebyl jsem je schopen dokopat k tomu aby napsali jednu blbou zpravu ze se pridaji.

Pak je to opravdu tezky.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000